Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Thrawn


Thrawn
félisten

Úgy tűnik csak erősen vágyódni kell valami után és némi türelemmel ki is dobja a játék. Régóta szeretnék egy új Dead Man's Legacyt, tegnap megkaptam. Sajnos Discipline nincs benne, tovább kell keresgélnem egy ilyen után, de sokat lendített rajtam :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#452) nierthen válasza Thrawn (#451) üzenetére


nierthen
tag

gratula!

nekem meg kiesett egy Blackthorne's Breeches, fel sem merem tenni AH-ra, mert ha jól láttam 100 misi körül elmenne, vagy minimum 50 euro. elképzelhető ez? valakinek volt már ebből dropja 1.0.5 alatt? még jobb lenne, ha valaki adott volna el ilyet, az a tuti forrás, mert simán lehet, hogy túl vannak ezek árazva az AH-ban

inkább használom egy picit, mert minél nagyobb az a bizonyos epenisz, annál jobb :)

Nierthen#2767

(#453) pzske válasza nierthen (#452) üzenetére


pzske
aktív tag

Milyen statokkal ? Valamelyik nap adtam el 1t 3 milláért......

Az élet 1 szar játék , de a grafikája nagyon ott van...

(#454) nierthen válasza pzske (#453) üzenetére


nierthen
tag

mondanám, hogy sassants rá a profilomra, de az armory rakoncátlankodik 1.0.5 óta, nekem legalábbis., még mindig nem frissültem 27-e reggel óta, pedig voltak változások bőven. fejből meg nem mennek a statok sajna. azt tudom, hogy van rajta két socket, meg 100 alatti dex(asszem 98), 630 körüli life on hit, olyan 70 alatti vit. a többi nincs meg.

Nierthen#2767

(#455) Thrawn válasza nierthen (#452) üzenetére


Thrawn
félisten

Köszi!

Ebből a szettből nekem a cipő hullott ki, de sajna olyan statokkal, hogy örülök ha 50k-ért elviszi valaki.
szerk: az Armoryt igazán rendberakhatnák :(

Más: Ki mit ajánl Sharpshooter helyet? Most a Vengeance-t próbálgatom, egyelőre tetszik. A Spike Trap crit ch-t adó rúnája helyett beraktam a sebzőset, az is tetszik ;]

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#456) nierthen válasza Thrawn (#455) üzenetére


nierthen
tag

a HF ringed a jobbak közé sorolható? nekem ma este kellene megcsinálnom az überboss runokat, ehhez esetleg keresek ráérő/segítőkész társakat. mindhárom kulcsom megvan. sőt mindháromból három ;-)

én kérdés nélkül cseréltem SS-t Perfectionistra, így elkezdhettem levetkezni a gyenge allreses cuccaimat chc-sekre. olcsósítottak így a cuccok jóval egy need stat minusszal. meg ugye +armor is mindig jól jön. vit-ről nem is beszélve. ugyan nem dps buff, de kevesebb a rohangálás checkpointtól vissza az elitekig. és az idő ugye pénz.

jut eszembe, este téged is felveszlek, Thrawn, mindig elfeledem a szociális hálót tovább szőni, úgy belevetem magam a sűrűjébe :)

[ Szerkesztve ]

Nierthen#2767

(#457) Thrawn válasza nierthen (#456) üzenetére


Thrawn
félisten

Az ötödik egész tűrhető lett, használom is, de sajnos egyik sem nagy szám. Most voltunk űberezni (MPL5), szokás szerint megint nem esett Skeleton Kingéktől az utolsó nyersanyag ami még hiányzik :(
De jött velünk Kava Csoki és kipróbálhattam milyen is egy kétsocketes Manticore. Finom darab ;] :D

A kulcs még önmagában kevés, a recepted is megvan Act4-ből az Infernal Machine-hez?

A Perfectionistet próbáltam de nem jött be. Szerintem maradok egyelőre a Vengeance-nél, az íj miatt kell a sok Hatred, ráadásul új értelmet nyertek vele a kipottyanó Health gömbök is.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#458) Cyberbeni válasza Thrawn (#457) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Nekem Archery passzívval kemény 4700 dps-t dobna a sebzésemen az a Manticore (~110k-ról), ráadásul buknám a lifestealt is.

(#459) proci985 válasza Thrawn (#455) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

night stalker, archery, steady aim. tactical advantage skill setuptól függően szintén érdekes lehet.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#460) nierthen válasza Thrawn (#457) üzenetére


nierthen
tag

jaja. megvan a recept is. hál'istennek az csak egyszer kell. :)

ma egy teljes run fért bele mindhárom portált megnéztem, először volt ilyenre lehetőségem és egy alkatrész pottyant csak. és képzeld csak a skeletonékból. :) ilyen ez a játék... ;-)

végre frissült armory is

Nierthen#2767

(#461) Thrawn válasza Cyberbeni (#458) üzenetére


Thrawn
félisten

SS nélkül mentem, így csak 2-3k-val nőtt vele az alap sebzésem, de a critical hiteknél jóval nagyobb számok ugráltak, mint a Windforce-szal.

proci985: Az Archeryt és a Tactical Advantaget használom most is, harmadiknak volt bent a SS. A Night Stalkerhez szerintem kevés a crit ch-m :( A Steady Aim meg azért esik ki, mert elég sokat szoktam a tömegben állni :D

szerk: A skillek közül a Marked for Death is lehet cserés lesz ha találok valami hatékonyabbat.

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#462) radi8tor válasza Thrawn (#461) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Pont ez a lényege. 50% feletti ChC kell hozzá és akkor már látod a hatását. :K

⭐ Stella

(#463) pzske válasza nierthen (#454) üzenetére


pzske
aktív tag

Ránéztem ez is kb 2-3 milla max, szerintem is jobban jársz ha használod.

Az élet 1 szar játék , de a grafikája nagyon ott van...

(#464) proci985 válasza Thrawn (#461) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

46os chcvel is egész hasznos a night stalker patch óta.

tömegben DHval, ez valami új koncepció:DDD hogyan csinálod, hogy kibírsz pár ütést és damod és chcd is van?

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#465) nierthen válasza pzske (#463) üzenetére


nierthen
tag

köszi, AH-n néztem én is és hasonlók voltak socket nélkül, két socketes meg horror drágán. ezek szerint túl vannak árazva durván. sajnálom, asz'ittem lesz no limit gearem :) :)

Nierthen#2767

(#466) Thrawn válasza proci985 (#464) üzenetére


Thrawn
félisten

Úgy csinálom, hogy nem ütnek meg. Az új vállassal és a gyűrűvel rengeteg vitalitym lett és az allresem is soha nem látott magasságokba kúszott (266 :D ) szóval 1-2 ütést már kibírok. A tömegben állás részben a Ball of Lightning lassúsága miatt van . Ha meglátom az ellent akkor elnyomok egy Smokescreent, odarongyolok, lerakok egy csapdát és elkezdem nekik adagolni az áldást. Ha szükséges (mert mondjuk maradt túlélő a közvetlen közelemben aki nyakonvághatna) akkor további Smokescreeneket tolok el amíg csak van Discipline. Ilyenkor néha bekapok 1-2 ütést, de pont erre az esetre tartom a Life Stealt. Ha már potit kell inni ott nagy a baj, Reflectes ellennél pedig nagy baj szokott lenni... Ha szívósabb és veszélyesebb is a brigád, akkor az utolsó Smokescreennel természetesen eliszkolok jó messzire és onnan lődözök tovább csak úgy, mint a többi rendes DH :)

szerk: Mivel van bőséggel Attack Speedem kezdek agyalni azon, hogy beáldozok belőle és szedek magamra még egy kis crit ch-t. Még jól ki kell találnom hogyan is oldjam meg ezt.

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#467) buherka válasza Thrawn (#466) üzenetére


buherka
addikt

Én már 670 allres-nél tartok... ;]

Így már mind 700 felett van...bírom a csépelést rendesen. Kezdek tank DH-ba átmenni. :D

Att speed, az maradt +60%...mert már így is durván gyorsan darálok.

Viszont ha visszaveszel az att speed-ből elég xar lesz...ha egyszer megszokod, hogy ilyen gyorsan lövöldözöl és beáldozol belőle...szokatlan lesz. Én is így voltam vele.
Szóval inkább maradok a géppuskás gyorsaságnál. A knockback-hez az a jó.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#468) nierthen válasza Thrawn (#466) üzenetére


nierthen
tag

meg nem mellékesen dodge chance neked is már 40%(41.03 tán) felett van így majdnem minden másodig támadás elszáll a semmibe. ez is hp megtartó hatású

Nierthen#2767

(#469) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

Előfordult mással is, hogy a hatred-je nem nyeli el a nightmarish elitek fearelését? Mert nálam nem nagyon akar működni, pedig egy csomószor megbeszéltem már a templarral :S

(#470) proci985 válasza Thrawn (#466) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

hm, akkor Neked magas disciplined van, úgy lehet. nekem alapon van... lehet kellene még.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#471) pzske válasza buherka (#467) üzenetére


pzske
aktív tag

Én is 700 felett voltam , de tegnap esett 1 inna öv és adott +20000 dmg, így buktam 50-t , de szerintem sokkal haladósabb lett a karim , így megvan buffolva a 275000 dmg. Most inna gatyára gyűjtök így szerintem meglesz a 300000 dmg.600-650 allressel is működik a "tankolás" mert amit elbuktam resiben azt life stealban visszakapom.

Az élet 1 szar játék , de a grafikája nagyon ott van...

(#472) Thrawn válasza buherka (#467) üzenetére


Thrawn
félisten

Majd megszokom, hogy lassabb. Meglátom még :)

nierthen: 45% a dodge most némi változtatás után.

Cyberbeni: Nem tudom mire gondolsz, de én is sokszor bekapom a feart.

proci985: 48 van most, ez 5 Smokescreenre elég. Ha amut cserélek akkor 58 lesz, úgy már 7 jön ki belőle.

Azóta történt:
Alap (passzívok nélkül): 95.764
+Archery: 110.128
+Steady Aim: 129.281
+Sharshooter: 239.875

Azt hiszem a Steady Aim ki is esik a lehetséges skillek közül.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#473) Cyberbeni válasza Thrawn (#472) üzenetére


Cyberbeni
addikt

If I ever felt fear, it has been consumed by my hatred.

(#474) Thrawn válasza Cyberbeni (#473) üzenetére


Thrawn
félisten

Nem látok ilyesmire utaló nyomot a Templar skilljei között :F

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#475) Cyberbeni válasza Thrawn (#474) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Nem skill, hanem ha a templart viszed followernek, akkor ezt napi többször is átbeszélitek, meg hogy az igazán gonosz nem fél a fénytől, meg 10 ellenfelenként nem tudja számolni, hogy hányat öltetek.

(#476) Thrawn válasza Cyberbeni (#475) üzenetére


Thrawn
félisten

Az csak egy sima párbeszéd, szerintem semmi jelentősége nincsen.

Egyébként meg: If it is truly evil, it does not care. :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#477) Cyberbeni válasza Thrawn (#476) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Azért valami alapja lehetne a NPC-kel való beszélgetéseknek. A barbár pl ezt mondja: "True warriors overcome their fear." És WotB alatt nem is hat rá a fear (meg fear közben is benyomhatja), de DH-val csak smokescreennel semlegesíthető, az meg köszönőviszonyban sincs a hatreddel.

(#478) proci985 válasza Cyberbeni (#475) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

ó, a templar súlyos, de nekem a kedvencem az enchantress. és a WD (csak male WDm van, lehet female eltér).

Ench: "do you considered handsome among your people?"
WD: "why do you think I wear so little"
Ench: "oh i see"

ennél csak Shen "I'm too beautiful to be killed" beszólása a nagyobb. bár érthető, hogy elsőre nem akarja benyögni, hogy gyakorlatilag egy isten. meg persze a scoundrel "for the gold!" motivációs beszólása.

Thrawn:hm, lehet tényleg be kéne szereznem még disciplinet.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#479) Thrawn válasza Cyberbeni (#477) üzenetére


Thrawn
félisten

Ki tudja, lehet, hogy lesz is alapja mondjuk a kiegészítőben. A templar úgyis bele van zúgva a kiscsajba, egy sztorit az is megérne.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#480) Kobe


Kobe
veterán

kicsit fejlesztgettem a DH-m. Igazából kezdtem megunni a monkom, és elment múltkor egy jó cuccc 60M-ért így azt ráköltöttem a DH-ra.

Ekkora összegből kb 20K dps növekedést, 25% life növekedést és plusz disciplinet lehetett kihozni. Bár a honlap még szarul mutatja ha jól látom, a tényleges life 41K körül van, a DPS pedig 130K körül

Még nem überbrutál DPS, de a legfontosabb statok ott vannak
24% Movement S
+20 Discipline
53 CHC + 400 CHD

statok

[ Szerkesztve ]

(#481) proci985


proci985
MODERÁTOR

van valaki rajtam kívül, akinek van HC DHja is?

érdekelnének skillek, mit és hogyan érdemes megoldani. a fő DHm glasscannon, az HCra nem épp ideális skillezés és gearezés:).

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#482) Cyberbeni válasza proci985 (#481) üzenetére


Cyberbeni
addikt

kezdtem egyet nemrég MP10-en csak talált/craftolt cuccokból, most act2 elején tartok.

(#483) Thrawn válasza Kobe (#480) üzenetére


Thrawn
félisten

Szép DH :) Irigyelem azt a tegezt (az utolsó sora miatt) és a rengeteg crit ch-t is :D

Tegnap nagy nehezen sikerült megtalálni az utolsó alapanyagot a 10. gyűrűhöz, elég korrekt lett:

Így nézek ki jelenleg:

Ui.: Pickup radiust vennék! :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#484) buherka válasza Thrawn (#483) üzenetére


buherka
addikt

Faxa kis gyűrű lett. Már nekem is van kettő, Az első még elég korrekt, de a második, meg gold farmolós GF-el. (Majd linkelem) Nem vagyok tőlük beszarva.

Ennyi ALL-ressel, ami neked van, nem mernék a sarki boltig elmenni :D

Nekem most bőven 650 felett van az össz all-res. Meg most rámentem megint az att speed-re. Igaz nincs sok chc-m, de ott van a SS. Hívnak is állandóan überre, mert nem vagyok az a halós típus ennyi élettel és all-resivel.

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#485) radi8tor válasza buherka (#484) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

SS-el szépen mutat az a 200k-d, de unbuffed az 68k.

Én is sokat überbossolok, mert stabilan 170k-kat sebzek, clusterrel meg olyan 400k-t. Akkor kezdenek gondok lenni, ha a tankok nem jól végzik a dolgukat :)

Mi MP8-on futjuk ezeket a runokat.

⭐ Stella

(#486) proci985 válasza Cyberbeni (#482) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

inferno a2, vagy? skillek/tapasztalatok érdekelnének.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#487) buherka válasza radi8tor (#485) üzenetére


buherka
addikt

Na pont ez az ...lehet hogy a sebzésed nagy, de halott vagy ennyi resivel, ha kicsit szorul a hurok.
Én meg néha egyedül szaladgálok az übereknél, mert a másik három kihullott mellőlem. Aztán jön az utasítás, hogy haljak meg mert lejár a valor. Én meg utálok meghalni...egyszerűen szégyen!
Az meg kit érdekel hogy mennyi az unbuffed. A skillek azért vannak hogy használjuk őket és baromira nem 68K-t sebzek így, főleg 2.63-as sebességgel.
Melléd ütnek és halott vagy ennyi resivel. Szerintem nem ér ennyit az egész. Pont a napokban esett egy inna gatya. Inkább eladtam a bánatba. Mert semmi védelem nincs azokon.

Nekem 100X fontosabb az hogy ne dögöljek meg, minthogy baromi nagyot sebezzek. ;)

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#488) Kobe válasza buherka (#484) üzenetére


Kobe
veterán

Az SS elég nagy parasztvakítás, mert amint találat van, rögtön leesik alapértékre, és egy demon hunter nem arról híres hogy ne vinne be újabb találatot mielőtt maxra töltöődik, aztán keződidk megint előlről. Játék közben nem sokat ér szerintem.

A 3-400 feletti allres is tök fölösleges, a monkomnak van 650-700 között, meg haver sokszáz millás barbárjának, de DH nak, ami supporting karakter és a háttérből lő, legtöbbször közel sem kerül hozzá az ellen.. minek.

Akkor már inkább + disciplinere és movement speedre érdemes építeni, lefutod a mobokat, s többször tudod ellőni smoke screent vagy gloomot.

[ Szerkesztve ]

(#489) proci985 válasza buherka (#487) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

azért a 12es movement speed nagyon sokat nyom védelmen.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#490) radi8tor válasza buherka (#487) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Igen, mert te sokat játszol egyedül. Én szinte mindig csapatban tolom, így elég a 400 all resist 38k élettel.

⭐ Stella

(#491) proci985 válasza radi8tor (#490) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

egyedül is működhet a nagy dam, sok movement, alacsony res megoldás. viszont az csak addig működik, amíg az ember gyorsan öl.

tehát magasabb MLeken általában nem. az 1hitelő rakanoth/magdaszerűség meg külön kellemetlen olyan beállításokkal csapatban is.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#492) Kobe


Kobe
veterán

átraktam a jó kis hellfire ringem, "k life és 2K damage....130K-s határ átlépve :D kár hogy nem megy battle.net nem tudom linkelni

(#493) nierthen válasza Thrawn (#483) üzenetére


nierthen
tag

szépen halad a karid, GZ. :) mondd csak, a kavicsok saját receptből készülnek, vagy vetted őket?

nem voltam mostanában játék, meg gép közelben, ami most van az tervezett leállás, vagy spontán? mire hivatkozik a blizz, ha tervezett?

Nierthen#2767

(#494) radi8tor válasza nierthen (#493) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Kavicsok ára a béka segge alatt volt. Sajnos csak kettőre volt most keret.
Azóta felment az áruk megint. :O

⭐ Stella

(#495) radi8tor válasza nierthen (#493) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Lejárt a szerkesztési idő.

Nem írnak leállást.

⭐ Stella

(#496) buherka válasza Kobe (#488) üzenetére


buherka
addikt

Mondjuk nem éppen parasztvakítás, mert ugye 1sec-ként 3-mal nő a chc. Csak akkor esik le az alapra ha krittelsz. Míg nem krittelsz addig a megnőtt DPS-t sebzed, amit aktuálisan kiír. Ezt direkt kipróbáltam.
Mivel magas a att speed nálam...ezért ha kevesebbet is sebzek, de ugyan azt többször viszem be. Tehát kb, ugyan ott vagyok, mintha magasabb lenne a chc-m. ezt is kipróbáltam mert vannak chc-s cuccaim...csak ugye akkor lőttek a védelemnek.

Érdekes ez a meglátás hogy tök fölösleges a 300-400 allres felett lenni, mert én azt látom hogy azok az emberek hullnak mint a legyek akinek ez alatt az érték alatt van.
Nem a mobiknál jön jól a magas allres, hanem az eliteknél. Akik pl. berántanak, meg lefagyasztanak és közben a segged alá gyújtanak.

A movm. speed is 24-es nálam. Felette is lehetne, de ugye tök felesleges, mert azt is nerfelték már.

(#490) radi8tor1 ...már egyre kevesebbet tolom egyedül. Szinte már én is csak csapatban. 1.05 óta halott lett a Public. Mert ugye itt nem lehet állítani a MP-t.
Semmi más nem megy mostanában csak a Hellfire ring hajkurászás...csak ezzel van mindenki elfoglalva. :U

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#497) Cyberbeni válasza radi8tor (#490) üzenetére


Cyberbeni
addikt

egyedül is bőven elég ennyi, mondjuk MP10-en már kicsit veszélyes ennyivel szaladgálni, de MP5-re bőven jó.

@proci: még csak normál act2, softcore karimmal is fejlődök közben.

[ Szerkesztve ]

(#498) Kobe válasza buherka (#496) üzenetére


Kobe
veterán

35-40% crit mellett holt felesleges, mert gyakorlatilag nem tud betöltődni a következő crit előtt. Nálam most 54% crit van, gyakorlatilag sima lövéseim nincsenek is :D

(#499) proci985 válasza Cyberbeni (#497) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

ja oké:).

közben hell desolate sands, és megvolt az első vörösképernyős élményem, extrahealth reflectes csapat ráment a csapdáimra és vagy 40knyi damot kaptam visszakézből. ami amiatt durva, mert csak 30k lifeom van (khm, csak, softcore DHval inferno a2t ennyivel/33kval vittem át). dam 13-26k (sharpshooter még bent), ez egy lvl54 karitól szerintem elég jó. főleg, hogy első HC karim, tehát nulláról kezdtem vele, mindent onnan kellett megvenni útközben.

belialon gondolkodom, oda már jó lenne lvl60on menni (mivel 60at sokkal többen faromlják és jobb a roll, lvl60as filléres cuccok vetik a sub60as imbákat is), resistekkel és még lifeal megtolva.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#500) nierthen válasza Kobe (#498) üzenetére


nierthen
tag

linkelnéd a karaktered majd, ha megy armory? tán 54% chc-s dh-t még nem is láttam :)

Nierthen#2767

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.