Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) Cyberbeni válasza userxy (#550) üzenetére


Cyberbeni
addikt

igazából buildtől függ, mert még vagy 2-3 skillt (vault, smoke screen, caltrops) be lehetne rakni, csak nincs annyi skill helyem, meg disciplinem, hogy mindet tudjam használni (ha meg berakom, akkor sebző skillem nem lesz), de csak gloomhoz nem kell sok discipline

milyen skilleket fogsz használni?
plusz esetleg legacy natalya set is szóba jöhet, ha sok discipline zabáló skillt akarsz használni, Thrawnnak is az van

[ Szerkesztve ]

(#552) userxy válasza Cyberbeni (#551) üzenetére


userxy
őstag

(#553) Cyberbeni válasza userxy (#552) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Csak 1.0.4-ben használtam a Cluster Arrowot, de szerintem ha magasabb MP-n akarod használni(ahol nem hal meg 2-3 Cluster Arrowtól egy elitpakk), akkor SoJ-ra és DML-re egy 4-5 hatred költségcsökkentés és emellé Grenadier passzív mindenképp szükséges.
De gondolom biztos van itt olyan, aki többet használja azt a skillt, ha nem így van, akkor javítsatok ki.

[ Szerkesztve ]

(#554) radi8tor válasza userxy (#544) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

700M már reális ár érte.

⭐ Stella

(#555) userxy válasza radi8tor (#554) üzenetére


userxy
őstag

700m-ért nem fasza DH-t csinálsz hanem über progresselő DH-t :DDD

(#556) Thrawn válasza Cyberbeni (#551) üzenetére


Thrawn
félisten

A legacy Natalya's szettből a jobbak elég húzós áron vannak, ráadásul mivel a patch óta nem is eshetnek, a rajta lévő statok messze elmaradnak az igazán ütős cuccokétól. Discipline regent persze másképp nem lehet összeszedni. Az a 4 hely amit elfoglalnak nekem eléggé hiányzik, de ha már erre építettem fel a karakteremet, megpróbálom idővel a legjobbat kihozni belőle. A fennmaradó helyekre muszáj a lehető legjobb tárgyakat beszerezni, amik nem olcsók és ebből adódóan nem javasolnám senkinek, hogy a nulláról egyből legacy Natalya's szettet vállaljon be.

A skillezésbe inkább nem szólok bele, mert az erősen stílusfüggő. A legtöbbször nem egyedül játszok ezért olyan buildem van ami mindenkinek hasznos lehet: Link Én például nem szeretem sem a Multishotot, sem a Cluster Arrowt, mert egy pillanat alatt felzabálják a Hatredet. Jobban kedvelem a finomabban adagolható sebző skilleket, a Lighning Ball lassúságát is ki lehet küszbölni. Példát is tudok mutatni, kíváncsiságból némi segítséggel összedobtam én is egy streamet, az első rövid próbafelvételt itt tudjátok megnézni.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#557) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Sikerült ma feltornásznom magam 200k DPS-re Steady Aim-el. Anélkül 165k DPS-em van.
Elvittek előlem egy amuletet, elfogyott a pénzem nem tudtam megadni az utolsó licitlépcsőt. Ez van. :(
Vettem helyette egy socketeset, de dex nélkül. Raktam bele egy fullos kavicsot.

⭐ Stella

(#558) Thrawn válasza radi8tor (#557) üzenetére


Thrawn
félisten

Tudom, nem szeretnéd ha mindenhol a te karaktered linkje lenne, de elküldenéd nekem privátban az Armoryd linkjét? Kíváncsi vagyok :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#559) Cyberbeni válasza Thrawn (#556) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Multishot első rùnával csak 15 hatred, de magasabb MP-n ugye normál mobokat is többet kell lőni, ami kompenzálja azt, hogy ball lightning később ér oda. Viszont elitek ellen nem sokkal jobb a hungering arrownál se a multishot, se a ball lightning.

(#560) Rém válasza Cyberbeni (#553) üzenetére


Rém
tag

Én használom a Cluster Arrowot az utolsó rúnájával, azon okból, hogy a többségtől eltérően én az egykezes xbow híve vagyok és szükségem van az elitek ellen egy iszonyú nagyot ütő támadásra.
Mivel a támadási sebességem jelenleg majnem 3 lövés/sec és a Cluster Arrowból 3 db-ot tudok egymás után ellőni azok nagyjából egyidőben érkeznek a célpontba és azért akkor ott reped ing és gatya bárki is legyen az ellen.

(#561) Cyberbeni válasza Rém (#560) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Hányas MP-n?

(#562) Rém válasza Cyberbeni (#561) üzenetére


Rém
tag

A MP-től nem függ az Én sebzésem. De MP 6 on is látható eredménye van a 3 Ca-nak!

(#563) Cyberbeni válasza Rém (#562) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Az addig OK, hogy látható, de ha kevesebb hatredet fogyaszt, akkor többet tudsz belőle ellőni, és az mégjobban látható. Ha az alap 50 helyett 33-ba kerül, akkor 1,5-szer annyit lősz vele, éy ha mondjuk a sebzésed fele ebből jön, akkor 25%-kal többet fogsz sebezni, tehát 20%-kal kevesebb ideig tart megölni egy elitpakkot, ami azért nem rossz.

(#564) Kava Csoki válasza Rém (#560) üzenetére


Kava Csoki
csendes tag

Én erre használom a Spike Trapet az egyszerre 3at lerakó rúnával (Scatter) és a custom engineering passzívot amivel 6 lesz a csapdák száma, ha szerencsés helyen vagyok ez a 6 trap mind gyakorlatilag egy helyen összpontosul, és hát 275% damage / trap nem tűnik rossznak, főleg ha még bele szalad a crit is, akkor meg egyenesen kiváló :) reflecteseknél kell arra figyelnem ne tegyem le mind a 6ot, mert akkor azonnal halok :)

Más:
Mostanában ami gondom van, h imádom az Evasive Fire-t a covering fire rúnával (mikor 3-at lő egyszerre), 130% minden lövedék, egyetlen dolog zavar, hogy mikor valaki mégis közel kerül elkezdek backflippelni, ami eszi a disciplinemet... Amit inkább lőnék el Gloomra.. Szóval most keresgetek hatred generáló "alap lövést", csak akármit próbálok semmi nem jut az evasive fire közelébe sem... Eddig.

Evasive fire előtt hungering arrowot használtam szinte mindig, de valahogy most olyan gyengécskének hat, mikor már hozzászoktam a jóhoz :) Az is igaz, h eliteknél gyakorlatilag nem fontos a 3as lövés, de ezzel szoktam aprónépet aprítani, és hát 1-2 lövéssel lehet áthaladni MP2-n még, ami nem rossz szerintem haladás szempontjából "farmra".

Aminek nagy az utazási ideje alapból valahogy nekem nem fekszik, úgyhogy eléggé leszűkülnek a lehetőségeim. Próbálgatok még, mi jön be.

[ Szerkesztve ]

(#565) Kobe


Kobe
veterán

spike trap vagy sentry helyett szerintetek mit lenne érdemes használni ? nem tudom, nem vagyok az a nagy pakolgatós fajta, általában rég elrohanok onnan mire beindulhatna a gépezet így nem veszem túl nagy hasznát. Esetleg a guardian turretnek csapatban, de egyedül semmiképp

(#566) Cyberbeni válasza Kobe (#565) üzenetére


Cyberbeni
addikt

mi a másik négy skill?
spike trap vagy cluster arrow szerintem mindenképp kell

(#567) proci985 válasza Kava Csoki (#564) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

ha találsz valamit evasive helyett szólj nekem is. kifejezetten idegesítő, amikor belenyom egy másik csoport közepébe, plusz eszi a disciplinet. SCben ez még elfogadható, HCvel kevésbé volt az (ellenben feltűnt mennyire zavar).

hungering+teethet használtam, nem volt az igazi, 48as CHCvel sem.

evasive előnye, hogy egyszerre hármat üt, falon átüt, wallon átüt, tereptárgyon átüt. nincs haladási tempója, szóval gyorsan mozgó távolsági ellenfelek ellen ideális.

trapokra: mielőtt a reflectes rámászik, tolj smoke screent. smoke screen alatt nem sebződsz reflecttől. gloom szintén megoldás lehet.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#568) Cyberbeni válasza proci985 (#567) üzenetére


Cyberbeni
addikt

cluster grenades

(#569) Kava Csoki válasza proci985 (#567) üzenetére


Kava Csoki
csendes tag

Na hát tegnap tesztelgettem párat és visszatértem a nagyon régi skillemhez: hungering arrow shatter shot rúnával, miután már kilövök jópárat (az se baj, ha nem ellenségre célozva ugye, mert "megkeresi") már azt veszem észre pár mp múlva, h mindenfele nyilak cikáznak! Egész meggyőző, egy próbát szerintem megér neked is! Közben természetesen pakolászom a spike trapeket nagy szeretettel :D

Amit még kipróbáltam az a smoke screen choking gas rúnája, durva amúgy, mert 700% sebzés, csak sajna nagyon kicsi a hatóterület, megnövelnék, akkor lehetne egy nagyon jó védekező skill is ugyebár.. így sajna marad a szokásos lingering fog..
A gloomot használom persze és nagyon tetszik, egyik alap skill lett.

Apropó Vault trail of cinders helyett ki mit használ 1.05 óta? Én speciel maradtam nála, mert a 300% is igen jó, de az 1500 volt az igazán hatékony! :) Ötletek?

[ Szerkesztve ]

(#570) proci985 válasza Kava Csoki (#569) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

én visszatértem az utánna discipline olcsósításhoz. gyakorlatilag "meteorbress baalrunban pl8" stílusban tolom, szóval jól jön.

tippeket mindkettőtöknek köszi, lesz időm hétvége fele és tesztelem.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#571) Thrawn


Thrawn
félisten

Az alábbi cuccok ingyen elvihetők!

Azok jelentkezését várom, akik használni is tudják ezeket az itemeket, nem elsősorban a nyerészkedés a céljuk. Bár, túl sokat azt hiszem egyikkel sem lehetne kaszálni. Amelyik nem kell senkinek abból brimstone lesz. Az ajánlat holnap délig van érvényben.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#572) proci985 válasza Thrawn (#571) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

lacunit és a tal övet szívesen vinném a WDmnek.

(az a deadmans meg tényleg nem ér akár félmillát sem?)

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#573) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

(#574) radi8tor válasza Cyberbeni (#573) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Kevesebb káromkodás, és nagyobb sikered lesz!
Toljad neki! :)

⭐ Stella

(#575) Cyberbeni válasza radi8tor (#574) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Másik beállításon volt a mikrofon, úgyhogy csak azt lehetett hallani, akivel skypeon beszéltem, de akkor ha legközelebb streamelek, akkor majd rászólok. (Meg mostmár a mikrofont is beállítottam, meg majd megoldom, hogy a chatet is tudjam nézni közben)

(#576) proci985


proci985
MODERÁTOR

hm, közben néztem, átléptem a 7200 heroscoret a tegnap előtti bevásárlással. és eu/dhban ezzel kb 8800ban vagyok. 83k unbuffered dps, nem is rossz. lassan mp2-3 körül facerollolom inf A3mat, szóval kifejezetten jó ütemben fejlődik (figyelembe véve, hogy relatíve mennyire lowbudget a kari).

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#577) Thrawn válasza proci985 (#576) üzenetére


Thrawn
félisten

Annyi unbuffed DPS-sel már jól el lehet lenni :K

Tegnap vettem új sapit és amulettet, megléptem velük a 9000-es heroscoret (akármit is jelentsen). Utóbbinál nem voltam biztos benne, hogy a meglévő +holy dmg mellé hozzászámolja a +poison dmgt is, de hozzászámolta :)

Új buildet is próbálgatok: Link (mert bepipultam a reflectesekre).

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#578) proci985 válasza Thrawn (#577) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

jaja, anno A3mat stabilan runoltam 80k dammal, most meg 110k fölött vagyok.

hm, érdekes. smokescreen + tacticallal gyakorlatilag a vaultot váltod ki, ugye? evasive fire+covering firet próbáltad?

reflect egyébként egyre inkább kezd annyira idegesítő lenni, mint diablo2ben az iron maiden volt.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#579) Thrawn válasza proci985 (#578) üzenetére


Thrawn
félisten

A Vaultot nem használtam szinte sosem és az Evasive fire-t sem, a Smokescreen+Tactical nekem a mozgékonyság miatt kell.

Némi mozgékonyság beáldozásával még két lehetőséget látok, ezt: Link vagy ezt: Link

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#580) proci985 válasza Thrawn (#579) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

első alternatíva szerintem egész kellemes lenne.

mozgékonyság meg caltropssal tényleg annyira fontos?

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#581) Thrawn válasza proci985 (#580) üzenetére


Thrawn
félisten

Úgy tapasztaltam, hogy elég sok olyan helyzet alakulhat ki, amikor a Caltroops kevés arra, hogy ne másszanak az arcomba állandóan.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#582) proci985 válasza Thrawn (#581) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

igaz.

mondjuk én vaultot és sscreent használok, illetve tesztelés alatt van a gloom is. csak éppen kegyetlen magas a discipline igénye az egésznek, azom meg nincs.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#583) Coyot


Coyot
őstag

Azt hiszem még nem jelentkeztem be ide, most megteszem :)

[link]

Eláruljátok hogy az utóbbi pár hsz ben a heroscore mire jó és hol tudom megnézni nekem mennyi van? :D :R

Má' nem

(#584) proci985 válasza Coyot (#583) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

na, nagyon szép a kardid:)

itt tudod megnézni.

kb egyszámos összehasonlításra jó kariknál, de sok értelme nincs neki egyébként.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#585) Coyot válasza proci985 (#584) üzenetére


Coyot
őstag

Jaaahogy ez a diabloprogress-es, elnézést azt hittem a Diabloban magában a játékon belül van egy ilyen szám. :B :DDD

Kényelmes haladós karakter lett, de sajnos kevés a dps. Még. :)

Má' nem

(#586) proci985 válasza Coyot (#585) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

hm, mihez kevés a dps?

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#587) Agro válasza proci985 (#586) üzenetére


Agro
senior tag

magasabb MP farmhoz pl nem árt

(#588) Coyot válasza Agro (#587) üzenetére


Coyot
őstag

Bezony, mlvl 5 fölé nem ártana 200-300k :D

Az a baj konkrétan mindent cserélnem kell hozzá, Natalya set meg drága. Nagyon drága :D

Má' nem

(#589) Agro


Agro
senior tag

Nem megy az AH ezért inkább it kérdezem.

4,5 5% CHCs és dexes Lacunik és dexes witching hourok milyen árban mozognak kb?

Jól gondolom hogy a kettőt 300M alatt nem úsznám meg?

Sajnos ahogy elnézem értelmesen már csak ezzel a két itemmel tudnék fejlődni bár nem biztos hogy 15-20k dps megér nekem ennyi goldot. kb 150M lenne egy jobb Manti meg egy ütősebb nati csizma és inna öv ezek hoznának kb 12-15k-t.

(#590) userxy válasza Agro (#589) üzenetére


userxy
őstag

Ha tényleg jót akarsz akkor nem.

(#591) Cyberbeni válasza Agro (#589) üzenetére


Cyberbeni
addikt

inkább 3000M alatt nem úsznád meg, ha olyan witching hour+rare gatya/depth diggers+lacuni prowlers-t akarsz, ami jobb mint a inna öv+inna gatya+rare/strongarm bracers
Crites mempo+all resistes cloak/öv/gatya.
Plusz a Natalya gyűrűd is elég olcsónak tűnik.
Meg egy jobb fegyver sem ártana.

(#592) Cyberbeni válasza Cyberbeni (#591) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Vagy elkezdesz gyűjteni egy jó witching hour+lacuni kombóra, és akkor jó lesz addig a mostani öv meg gatya

(#593) Agro válasza Cyberbeni (#592) üzenetére


Agro
senior tag

Az a baj hogy ahhoz nagyon sokat kene osszegyujteni es nehez megtartani a lovet. Manti ugyis kell jobb egyszerubb arra gyujtani most es venni a mostaninal egy komolyabbat. A masik otlet egy komolyabb danetta set lenne de akkor kene meg szereznem vagy life regent vagy lohot. Lehet az a loh ami a fegyon van keves lenne

(#594) proci985 válasza Coyot (#588) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

jaja, emiatt kérdeztem, hogy ez a gear kb mennyire elég, mik a határok?

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#595) Cyberbeni válasza Agro (#593) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Egy bizonyos szint után már csak endgame itemeket érdemes venni.

(#596) Agro válasza Cyberbeni (#595) üzenetére


Agro
senior tag

sajnos igen

(#597) Cyberbeni válasza Agro (#596) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Miért sajnos?

(#598) Coyot válasza proci985 (#594) üzenetére


Coyot
őstag

mlvl 5 sima vele jelenleg, 6-on is haladok, de megunom az életem mire egy két packot kivégzek.

De legalább kényelmes gear, elég nagy hp, resist, discipline így nincs nagyon szivatós pack, ha odafigyelek akkor simán halál nélkül tudok menni lvl5ön. DPS-re meg sajnos gyúrni kell, 200k körül már elég jó lenne.

Má' nem

(#599) Agro válasza Cyberbeni (#597) üzenetére


Agro
senior tag

mert azok baromi drágák és hiába veszek most end game geart ha 1-2 hónap múlva egy update elértékteleníti őket

(#600) nierthen válasza Thrawn (#577) üzenetére


nierthen
tag

bár új itemeket nem vettem, de változtattam a skilljeimen erre hát szégyen szemre mpl5-ről mpl6-ra kellett váltanom farmolásilag :D jelentős változás, ugyanis itt már nem ritka a 3000+ -os arykupac, fehér alig esik, valamint végleg lemondtam a a kékek felkapkodásról, mert öt percenként kellene ürítenem, az meg nagy időkiesés. hihetetlen a drop minőségének az ugrása.

gatya nem látszik, mert kilépés előtt feldobom mindig AH-ra, hátha elviszik :)

[ Szerkesztve ]

Nierthen#2767

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.