Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) Agro válasza radi8tor (#850) üzenetére


Agro
senior tag

Szerintem is eleg tud lenni, de megint csak attol fugg hogy mekkora resist es armor parosul melle illetve hogy mekkora MPn nyomul az ember.

(#852) buherka válasza radi8tor (#848) üzenetére


buherka
addikt

Emlékszel amikor bepofátlankodtam egyszer hozzátok MP5-re és pont überzetetek.
Mennyiszer is döglöttél meg egy menet alatt???
Pedig volt ott barbár tank velünk.

Te és Wizard cimborád állandóan feküdtetek...mint maci a málnásban.

Amikor együtt toltuk nem is olyan rég és még publicban is elhullottál MP0-án... :B

Én nem vagyok a DPS ellen, félre ne értsd, de te is papírkutya vagy. Amúgy ,meg bármelyik kariból lehet DPS-t csinálni.

Eliteket úgy sem tudod leszedni egyből...bármekkora DPS-ed van.. Egyet rád vernek és halott vagy, aztán baxhatod a nagy sebzésedet...

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#853) Kobe


Kobe
veterán

én épp ezért nem hajkurászom mindenáron a dps növelést, ileltve csak módjával áldozok be egyéb hasznos tulajdonságoktól. Most 360 resim van, ha a malac emgdobja, meg mellé majdnem 43 K élet, és plusz discipline. Az LS és a discipline nagyon sokat számít, az LS visszatölti azt amit a kisebb fallenek lecsapkodnak, és folyamatosan max közelben van a HP, a gloom meg eliteknél jön jól. Gyakorlatilag amióta ez a kombó van csak halmozom a potikat, de nem használom őket

(#854) radi8tor válasza buherka (#852) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

A Wizard "cimborám"-al akkor játszottam először együtt. Arról nem én tehetek, hogy nincs csapatjáték. :( Mostanában én is csak bepofátlankodok valakihez aztán lesz ami lesz. Sokan nem figyelnek arra, ha rámegy a mob vagy elite a ranged karira. Hidd el MP8-as runokat is toltunk már jó párat egy másik csapattal: fagyasztós wiz és stunos-összerántós monk. :K

Nem vonnék le messzemenő következtetéseket egy rögtönzötten összeálló csapattól, ahol a skillek sincsenek összehangolva. MP0-ás public detto.

Veled ellentétben: engem nem zavar ha megfekszem. Egyedül akkor volt kellemetlen, mikor kiköltekeztem és már kiírta a játék, hogy most tudom utoljára javítani a cuccaimat a rendelkezésre álló keretből.

Teljesen élvezhető a játék számomra. Ha magasabb resim és HP-m lenne, akkor inkább hasonlítanék valami DPS monkra vagy lightos barbárra, aki ott áll és bírja az ütéseket. Tetszik, hogy DH-val igenis ki kell térni az ellenfél elől.

Továbbra is azt mondom: nem éri meg DPS-t áládozni 35k HP felett arra, hogy több HP-d legyen. A VIT-es cuccokról ne beszéljünk milyen aranyárban mérik őket. Ha esik valami használható cucc, ami upgradeli a HP-met, akkor természetesen használatba veszem. De ennek a veszélye szerintem nem fenyeget (keveset játszom hozzá).

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#855) proci985 válasza buherka (#847) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

tesztelni, hogy mennyit javított 5 ias és megéri e az irány. hint: teszteltem egy órát, aztán ment vissza AHba.

+5k damot nem ért, tényleg sérülékennyé vált a kari, bár igazából shadow powerrel kezdek ügyes lenni, akkora a visszatöltésem, hogy ha nem 1hitelnek, akkor általában nincs baj. viszont 40+k tényleg jobb. überre rakanothhoz meg úgyis 45kval és 70+allressel megyek, oda túlélés is kell, nem csak plain dps.

Agro: köszi, ebből az armor régi hiba.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#856) flash-


flash-
veterán

ja egy manticore-on van +dex az ugye nem számít bele a dpsbe amit legfelül nagy számokkal kiir ugye?

eddig azt hittem hogy minden stat beleszámit...

pedig most jövök rá hogy lehet hogy nem?
mert egy 1111dps es manti dexxel 250milla,még inttel csak 15...

nem kéne minden statnak beleszámitania?
vagy ez csak fegyvernél van így?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#857) Thrawn válasza flash- (#856) üzenetére


Thrawn
félisten

Fegyvernél az Attack Speed és az Elemental Damage számít bele a sebzésbe, más stat nem.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#858) Agro


Agro
senior tag

Volt ma egy kis upgrade :)

Lecsereltem a nati sapkámat andarielre. Buktam egy kevés armort meg hp-t, de megvan a 217k unbuffed dps. Discipline meg nem hiányzik, mert a night stalkerrel pillanatok alatt visszatöltöm.

Jelenleg így nézek ki :)

Üzemi hőmérséklet

Steady Aimmal

(#859) Kobe válasza Agro (#858) üzenetére


Kobe
veterán

egy battle taged dobhatnál majd :)

nekem ma emg esett egy manticore.....naná hogy alacsony DPS 1000 alatti, 1 socket, intelligence a main stat rajta és közepes alap CHD val.....rosszabb nem is tudom lehetett e volna :D

(#860) proci985 válasza Kobe (#859) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

persze, 900 alatti DPS:D

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#861) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

más, bújtam picit AHt. van kint fizikai sebzéses XBow 1350 és 1370es dpssel, első 15m, utóbbi 20m 500mes buyouttal (lol!). mindkettő 40-50körüli CHDvel, de egyben ezek a legmagasabb dpsű leaches xbowok ahban. utóbbival nyerek 3k damot, előbbivel még vesztek is. meh.

néztem kesztyűt is, van egy 15mért, amivel nyernék 5k dpst. hátnemistudom.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#862) radi8tor válasza Agro (#858) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Grat! :C
Jövő héten én is ismét játék közelben leszek és próbálok upgradelni.

⭐ Stella

(#863) Agro válasza radi8tor (#862) üzenetére


Agro
senior tag

közbe volt változás megint :D

Esett egy mempo. Kevesebb dps de 50k hp. meg cseréltem ruhát is

[link]

[ Szerkesztve ]

(#864) radi8tor válasza Agro (#863) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Vettem egy MS-es Ice Climbers-t. Végre megint 24% MS van rajtam.
Nézegettem jobb Mempo-kat (min 4% ChC), de 400M kezdődik az áruk (BO). :(

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#865) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Ma éjjel licitáltam egy kb 100 dex-el jobb Witching Hour övre. 207k unbuffed DPS lett a vége.
Valamint lecseréltem az Inna nacimat 300 life regen helyett egy 50 all resis példányra. Idővel kiderül all resi vagy life regen a hasznosabb.

⭐ Stella

(#866) Thrawn válasza radi8tor (#865) üzenetére


Thrawn
félisten

Én meg verem a fejem a falba, hogy nem vettem még egy fullos zöld kavicsot amikor olcsóság volt:

:B

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#867) radi8tor válasza Thrawn (#866) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Azt én is sajnáltam. Akkor nem volt goldom se Eurom. :(((

⭐ Stella

(#868) Rém válasza Thrawn (#866) üzenetére


Rém
tag

Kiütötted, vagy turis cucc?

(#869) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Holnap összeáll a gépem és végre nem 20 FPS-el kell játszanom (vagy kuncsorogni páromnál, hogy engedjen oda a dedikált VGA-s gépéhez). :C
Világvége elmarad érdeklődés hiányában.

⭐ Stella

(#870) Thrawn válasza Rém (#868) üzenetére


Thrawn
félisten

Ma találtam :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#871) proci985 válasza Thrawn (#866) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

wow, grat!

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#872) Rém válasza Thrawn (#870) üzenetére


Rém
tag

Akkor Nálad előretolt karácsony van!
Grat ez nem kevés pénz!

(#873) Thrawn válasza Rém (#872) üzenetére


Thrawn
félisten

Remélem nem, karácsonyra crites Mempót szeretnék találni :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#874) flash-


flash-
veterán

van arról valakinek bármi infója hogy milyen knockback alatt nem érdemes windforce-t venni?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#875) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Beléptem a DH klubba:)
Első körben ez lett belőle, 85 millióba került.A Natalya ring a Monkom hagyatéka, mai áron egy hasonló beszerezhető 15Mért.Ok, akkor 100 millióból összehoztam.Szerintem nem lett rossz, persze nem is egy világbajnok.
Paragon 50 környékén szeretném elérni a 200k sebzést passzívokkal.Jelenleg mpl3 alkaizer runokat megyek.
Nézegettem még itemeket, a tegezen viszonylag olcsón hozható még 5k.Az alkarvédőn is 4-5k, csak az élet kicsit csökkenni fog.

(#874) flash-
45% felett teljesen ok.Aszem' 50% a max.

[ Szerkesztve ]

(#876) proci985 válasza ProEvoFan (#875) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

üdv a klubban:)

alkarvédő: strongarm is érdekes, csak abból allres és 160+dex necces. allres nélkül life%al viszont olyan 230-235dex alatt pármillából megállnak. lacuni akkor érdekes, ha movement nélküli ice climberst akarsz. 250-260 dex vit és allressel úgy még eléggé olcsó (volt rare csukám 249dex/70vit/70allres félmilláért... szóval olcsó, de bukod a setbónuszt, szóval 150dexes nat fölöttit nehéz bármivel is kiváltani). endgear a critdexes lacuni, de azok endgear áron mennek, bár szépen és stabilan csökken az értékük. olyan február-márciusra talán már elérhetőek lesznek. én egy 100dex 8AS lacunihoz képest 8k damot nyertem egy 170es strongarmmal is (amit időközben cseréltem kétszer jobbra).

tegez viszont relatíve olcsó, deadmanek eszméletlenül inflálódnak, nekem ebben a hónapban azt hiszem az ötödik(!) ami a karimon van, és még mindig csökken az áruk (bidre/olcsón érdemes venni, tegnap este eléggé felmentek az árak, karácsony érdekes lesz mit hoz).

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#877) Thrawn válasza Thrawn (#668) üzenetére


Thrawn
félisten

DPS update:

Alap (passzívok nélkül): 185.217
+Archery: 198.426
+Steady Aim: 238.112
+Sharpshooter: 418.603

ProEvoFan: Üdv a klubban! :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#878) Agro válasza ProEvoFan (#875) üzenetére


Agro
senior tag

Az szép én pont ma csináltam meg a monkom:D Úgy ahogy van átcuccoltam a DH-ról... Jó hurka a resist de, ha oda figyelek megy ezzel is MP5

(#879) ProEvoFan válasza Agro (#878) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nem semmi dex halmozás. :Y
Egyre jobban tetszik a DH.Más játékstílust igényel mint a Monkom.

[ Szerkesztve ]

(#880) buherka válasza flash- (#874) üzenetére


buherka
addikt

Jól mondja a kolléga...50% a max...amilyen nekem is van...ez elég ritka példány. Az enyémhez hasonlót nem is láttam már jó régóta.
De ez att speed-től is függ...minél szaporábban lősz annál jobban adja ki a knockback-et.
Egyedül a sárga eliteket nem tudod knockback-elni...ezekre nem hat a dolog.
A barbárok és a fagyasztós Wiz-ek nem fognak kedvelni...erre is készülj.

2.4 att speed-el nekem állandóan adja a dolgot.
Egyik legjobb kombináció ha nem akarod hogy a közeledbe férkőzzenek az elitek....
Bola shot: Thunder Ball (35% esély a bólintásra)
Elemental arrow: Lightning Bolts. (Critteléskor ismét bólintás.)- 45-50% chc nem árt ha van-

Ezzel a kettővel szoktam bemenni MP8-ra überezni...valami állati jó, ha jól elkapom a ritmust, akkor végig egy helyben toporog az über és állandóan stun-ban van.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#881) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

na, fejlődik a második HC DHm, miután az elsőt kiütötte anno egy hordányi hulking phasebeast 59es szinten. 41es szinten 14k life (és 1.8k dps), azt hiszem kissé túlbiztonsítok.

viszont párhuzamosan nekiálltam tesztelni egy jobb túlélőképességű, ugyanakkor alacsonyabb dpsű fejlesztési menetet a DHval. kíváncsi vagyok a végeredményre, de eddig elég jól vizsgázik.

valaki próbált már pajzsos dht, akár hcben is?

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#882) Cyberbeni válasza proci985 (#881) üzenetére


Cyberbeni
addikt

igen, próbáltam. eredmény az, hogy nem javít a túlélési képességeiden (kivéve, ha durva regened van, de az max a barbároknál fordul elő), viszont hosszabb ideig tart a harc, tehát több esélyed van laggra vagy DC-re. (én norm MP10 belialnál laggoltam be, pont amikor robbantgatott)
szóval max közelharci karakternek érdemes a pajzs, vagy ha azzal 1 ütés helyett mondjuk 2-től halsz meg.

[ Szerkesztve ]

(#883) Thrawn válasza proci985 (#881) üzenetére


Thrawn
félisten

HC DH? Merész ember :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#884) proci985 válasza Thrawn (#883) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

az semmi, megnéztem az árakat, ijesztő. legolcsóbb nat csizma 9m, nat sisak 3m, 150kért meg egy 970dps 50chd sock ls xbowot tudtam bugázni, hasonló paraméterekkel AH top5 volt délután.

egy szimpla, mezei, legolcsóbb deadmans 2m. ice climbers 22m.

hát, inferno diablo mp0 lett volna a cél, de nem tudom, hogy mennyi időbe tellne.

egyébként night prime evil küldetésen vagyok, lvl53, 27k life, 12k dps. szóval szerintem eléggé súlyosan túl vagyok biztosítva nightmarehez képest.

Cyberbeni: igazából hell A4/inferno/postlvl60 tapasztalatok kellenének.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#885) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

közben megvan a karácsonyi ajándékom a diablotol, valaki megvette a zunimassa csukámat, ami már egy hete kint van az AHban. 450mért. és nagyon fájt a 15%os fee.

szóval van olyan 330mem (+ 86m berakva egy kétsockos manticorera bidre), érdekes lesz mit lehet belőle kihozni. nat gyűrű mindenesetre cserélve lett egy vailing hostra, aztán lehet jön vissza a gyűrű, vért helyett egy inna, övnek meg egy withcing, bár utóbbi igazából DHnak annyira még mindig nem jó.

illetve lett egy socketes andy sisakom, resistet még mindig nem tud, cserébe tizedébe se kerül egy hasonló memponak.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#886) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

hajnalban lejáró bid még mindig remek dolog, 72mért vettem 2sockos 1229dpses manticoret (11AS, 197int, 67CHD), ami remek, mert hasonlóak bidre olyan 100-120m körül kezdődtek az éjjel.

144k unbuffered dps, játékban pedig átléptem a 200kt. :C

és jön a dilemma, avagy vegyek-e 30-35 körül 50+allreses vitás sokdexes inna vértet, menjen fel egy 80dex körüli WH, vállast adjam el és rakjam a pickupot az inna gatyára, vállasból meg akkor vitdexlifeos kéne, mert nem állapot, hogy csak 40k lifeom van. amit meg ott nyerek vitet/dexet, talán egy 160-170 körüli nat csuka is elég, viszont akkor lehet vites kéne.

ja és nincs loh/life stealem kb két hónapja először (akkor három órát bírtam), bár akkor még nem használtam shadow powert.

esetleg még egy disciplines deadmans jöhetne. meg esetleg cserélem a HF ringet. ok, iasos és némi dam is van rajta, de chc/ias/res kéne igazából.

innen szerintetek merre tovább?
dps sose elég, res alacsony, 40k life alacsony, viszont a 4500+os armor azért valamit ezen ellensúlyoz. amíg nem jön egy reflect. 50m fölötti cuccok azért már felejtősek, critdexes mempo/chcchd nat ring még mindig kilőve.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#887) Thrawn válasza proci985 (#886) üzenetére


Thrawn
félisten

Én kicseréltem magamon pár cuccot olyanokra, amik elfekvőben voltak a ládámban, így lett meg ez a DPS mennyiség.

Ami változott:
Legacy Nata sapi -> Andariel's
Legacy Nata köpeny -> új Nata köpeny
Legacy Nata gyűrű -> új Nata gyűrű
Legacy Nata cipő -> új Nata cipő

WH vs Inna öv:
Van egy WH övem (dex, 9 AS, 43 critdmg) ami összehasonlítva az Innával kb 30k sebzést javítana. Persze ha felteszem bukom a 130 dexes setbónuszt, így csak 10k marad belőle, de dps szempontjából még így is jobb választás lehet.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#888) proci985 válasza Thrawn (#887) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

most, hogy vettem egy manticoret lehet nekem is jobb lesz a WH. bár igazából tesztelni kéne, hogy mire elég, meg mi kéne még, nem biztos, hogy még DPSre kéne hegyezni.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#889) radi8tor válasza proci985 (#886) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

INT-es Manticore szerintem elég drága volt annyiért. :U

⭐ Stella

(#890) proci985 válasza radi8tor (#889) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

1200dps fölött a 2sockosok eléggé megdrágulnak. dexet meg szvsz máshonnan olcsóbb pótolni.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#891) radi8tor válasza proci985 (#890) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Csak lehet, ha kiszámolod a 190 DEX 1100 DPS még többet ad, mint az 1200 INT-es.
Vagy nem?

⭐ Stella

(#892) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Vettem új amulettet és egy új armort. Hozott a konyhára +10k sebzést.Amulett 5 millió, az armor 10 millióba került.Armort kicsit drága volt, de a többi hasonló még drágább, ezért nyeltem és megvettem.
Unbuffed 138,7K a sebzésem.
A zsivánnyal, passzívokkal, tehát szólóban megvan már a 189k sebzés.Mpl3on érezhetően gyorsabban halnak a mobok.
100 millióba van eddig a gear + kavicsok, amiket kraftoltam magamnak.

[ Szerkesztve ]

(#893) proci985 válasza radi8tor (#891) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

hát, egy 200dex 1170dps van kb egy szinten ahogy nézegetem a kalkulátoron. az a 200dex kb 60 avg dmgt jelent ahogy számolom.

becsapós dolog ez. kb mint a WH: jelenleg van egy low mf inna övem, a 80dex 9ias 40chd WHkkal lennék vele egy szinten a jelenlegi setuppal (20m+). mindezt úgy, hogy kísérővel 61%os chcm van és psn alapú manticoret használok. szóval azon agyalok, hogy veszek egy 8/40allres inna övet is, úgy már meglesz a 44-47k life (még van egy amum aukcióban), 400 allres, 148k ubuffered dps (153), 202 buffered dps (210k), aztán ennek most egy időre szerintem elégnek kell lennie.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#894) Thrawn válasza proci985 (#890) üzenetére


Thrawn
félisten

Feltéve, ha még van olyan cuccod amin lehet ennyi dexet pótolni.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#895) proci985 válasza Thrawn (#894) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

ez szerintem inkább DPS toplistán érdekes kérdés.

gyakorlatban a dexes manticoreok annyira elborultan vannak árazva, hogy kb nat csizmából, strongarmból és nat vértből kis túlzással ugyanazt a dexet ki lehet hozni, és azok se abba a speciel nagyonolcsó kategóriába esnek (ha az átlag +50-60dexes példányokat nézzük).

másik oldalról lehet 2400 alatt van a dexem megint, viszont erre jön 154k unbuffered dps és 450k+ ehp. tehát hiába van majdnem 300al magasabb dexed, ha 15k unbuffereddel jobb a dmgm, van +100resistem és +2k lifeom és 10%al magasabb armorom (mindezt úgy, hogy 50 szint előnyöd van). amiben a Tied sokkal jobb, az a sokkal magasabb discipline, de 60as chcvel azért a night stalker tömegben -azaz magas mpn- folyamatosan maxon tudja tartani a disciplinet, alacsony mpn meg a 45k life 400+os resistekkel és shadow power/gloom kombóval kb sebezhetetlenséget jelent 210ks dpssel.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#896) Thrawn válasza proci985 (#895) üzenetére


Thrawn
félisten

Ez akkor is kérdés lesz ha azt veszed tervbe, hogy pl. MP8-9-10-en játszol. Mi lesz akkor, ha összeszeded ezt a 200 dexet más cuccokon és még mindig nem lesz elég? Kénytelen leszel dexes Manticoret vadászni :)

Az, hogy nekem mennyi armorom és allresem van teljesen irreleváns a közvetlen összehasonlítás szempontjából, mivel ezeket részben helyettesítem Discipline-nel. Ha kell nonstop fent tudom tartani a Shadow Power - Gloomot ami ad 15% life stealt és 35%-os sebzéscsökkentést. Mindegy, hogy hányan állnak körbe, trashmob vagy elit az illető, csak rá kell ragadnom a jobbklikkre és elnyomni a SP-t ha épp lejárna. Na jó, arkánból kiállok, de 1-2 desecrator tócsa is belefér ha van kit sebeznem és életet lopnom.

Ha mégis az én karakteremmel szeretnél példálózni vagy összehasonlítgatni, akkor másképp kellene ránézned. Azt gondolom nem kell különösebben részleteznem, hogy a Discipline regenen kívül a Legacy Natalya's úgy szar ahogy van, elég csak az újhoz viszonyítani. Rengeteg allrest, armort, HP-t, stb. bukok vele, amit eddig kénytelen voltam a maradék cuccaimon pótolni. Nézzük tovább. A vállasom helyébe rakj egy Vile Wardot (+armor) a komplett legacy Nat szett helyébe képzelj el mondjuk egy újat (+allres, +armor, +HP). Ha még tovább megyek akkor az Inna gatya helyébe rakj egy allreses változatot, meg mondjuk egy WH övet. Ezek után ugyanolyan "egyenDH"-m lenne mint bárki másnak, ami már alkalmas a közvetlen összehasonlításra.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#897) proci985 válasza Thrawn (#896) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

persze,de mp8ra 210k dps még mindig határeset szinten elég.

másik oldalról mp8on kezdek annyira gyors lenni, mint anno 1.03 alatt kb 70k dpssel a3ban. nem gyors, de már szép lassan elmegy. bár igazából lehet mp3-4ben kéne xp miatt menni, oda az ametiszt se kéne a sisakba.

pontosan, tudom, hogy legacy natalyad van, azt is látom, hogy egyébként kb használhatatlan. viszont, működik, ugyanúgy, ahogy ez az utolsó 200dex sem kell. top100/top500ban lehet, hogy nem lehetne megúszni a dexes 1250+os manticoret (vagy egy 1300+os intes kétsockost), de az árban és dpsben is még odébb van.

ez kb ugyanolyan dolog, mint 2mből, 20mből, 100mből és 250mből és pármilliárdból teljesen más gearre van szükség a szinthez képest optimálishoz.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#898) Agro válasza proci985 (#895) üzenetére


Agro
senior tag

Na akkor megegyszer :)

"Buffered" - Magyar jelentese pufferelt. Pufferelni pl net radio szokott, sebessegingadozast kiegyenlitesere szolgal.

"Buffed" - ez igazabol egy szleng amit tobbnyire az RPG jatekosok kozossege hasznal.

(#899) proci985 válasza Agro (#898) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

és megint igaz, köszi.

it részről jövök, buffered ott elterjedt. buffed meg innentől még mindig picit fura.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#900) Thrawn válasza proci985 (#897) üzenetére


Thrawn
félisten

MP8-on még csak űberezni voltam, farmolni nem, de nem is látom értelmét, hacsak nem kulcsozásról van szó. Azt is inkább max MP6-ig szoktam keresgélni. Ha loot és/vagy xp a cél akkor MP3-4, a lényeg, hogy piszokgyorsan lehessen haladni (trashmob kb. onehit, elit max 10-15 sec ha nem rohangál) akár soloban akár csapatban megy az ember. Ilyenkor nálam is ruby van ametiszt helyett az xp miatt, a még több life nem is kell igazából.

"2mből, 20mből, 100mből és 250mből" is sokféle buildet össze lehet rakni :K
Neked nem kell a +200 dex, nekem nem kell (ó dehogynem kéne ;] ) a több armor, allres, hp :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.