Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1851) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

tegnap vettem egy crites mempot (3/9es). kb +10% dps ghomon mérve (150 vs 131sec über solo skillekkel), picit jobb disc töltés, de hiányzik a 90+vit. plusz ugye árban majdnem annyi, mint a fegyverem kövekkel együtt.

még agyalok mi legyen vele, de lehet mégse tartom meg. avagy persze, jobb, de figyelembe véve a -10% EHPt nem biztos, hogy a kb 12-15milliós előző (190+/90+vit) szintén elég szép darabot megérte lecserélni, 240mért.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#1852) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

rapid fire / bombardement a4ben szinte használhatatlan. corrupted angel, tremor, mounted morlu mind ki tud ütni lövésből, szóval nem igazán lehet fenntartani a tüzelést.

másik: mai használhatatlan skill rovatunk bemutatja a companion / ferrret skillt.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#1853) Rebourne válasza Rebourne (#1842) üzenetére


Rebourne
aktív tag

A Fields of Misery speedfarm buildembe végül csak nem fér bele a Shuriken Cloud. Helyette a Rain of Vengeance - Beastly Bombs hatékonyabb. Csak fél percenként lehet nagyobb pullt csinálni, így elég jól diktálja a tempót a 30 seces cd, és sokat segít a sok hp-s dögök eltakarításában, gyorsabban indulhat a következő pull ill. nem kell otthagynom őket. A 4500 killt most már mindig tudom hozni óránként, a cél az 5k, és akkor már csak dupla annyi kell a top barbárok eléréséhez :U

(#1854) Muton


Muton
addikt

Hi!

lvl45-ön milyen skilleket kellene beállítani ahhoz, hogy minél jobban haladjak? milyen itemet cseréljek, ha kell?
Jelenleg most kezdem az act3-t nightmare-en
Most cél a lvl60 elérése achievementek miatt, de ha amúgy játszható lenne a karakterem, akkor folytatnám a fejlesztését.

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#1855) proci985 válasza Muton (#1854) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

-lvl reqes íj, minél több dammal.

esetleg menj pónizni és kérj meg valaki diablo WPhez.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#1856) Muton válasza proci985 (#1855) üzenetére


Muton
addikt

köszi! nézek valami íjat.
a diablo wp az mit jelent?

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#1857) proci985 válasza Muton (#1856) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

diablo waypont, utolsó quest kell hogy mehess hellre lvl50 mellett.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#1858) Agro


Agro
senior tag

A minap sikerul egy keveset upgradelni a dh-t. Es beszereztem egy bola bonusos tegezt.

Bola shot utolso runaja most 1M+ criteket produkal eleg surun.

Mantiban is csereltem a koveket. Illetve szereztem 2 uj gyurut es 1 wh-t. Kb 15k dpst hoztam ehp bukta nelkul.

Erdemes volt rafekudni a bolara. Erezheto a hatasa. Az egyik kedvenc skillem jelenleg

(#1859) Thrawn válasza Agro (#1858) üzenetére


Thrawn
félisten

Armoryn még az ele.arrows tegez van, a Mantiban viszont látszik a kétféle kő :F Vállasból nem próbáltál inkább vitás receptet használni?

Régebben eltettem ele-hungering-bola bónuszos tegezeket is, de fogalmam sincs mennyi a bónusz rajtuk. Majd ránézek.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1860) Agro válasza Thrawn (#1859) üzenetére


Agro
senior tag

Perpill amulet craftra vagyok ramozdulva. Ha az meg van johet a vites vallas. Majd egy hasonlo bracer 6 chcval

Most mar elvileg a bolas tegez kene hogy ott legyen

(#1861) Rebourne válasza Rebourne (#1853) üzenetére


Rebourne
aktív tag

Elértem a stabil 5k killt Fields of Miseryn, generátor nélküli buildben, halhatatlanra gearelt, Inspiration-os Templarral. Volt már 5,5k feletti run is, de azt nem tudom tartani még. 100k kill statisztikájából 813 killenként jön legendary (óráként kb. 6), és ezzel még mindig jobb mint bármi más, amit csináltam eddig a játékban. Még ha nem is érem el a barbárok szintjét.

És ezzel be is fejezem a remekbesikerült, de érdektelenségbe fulladt monológomat a FoM farmolásról :) Ha netán mégis érdekelné valakit feltölthetek videót.

[ Szerkesztve ]

(#1862) proci985 válasza Rebourne (#1861) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

na remek, köszi az infot.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#1863) Thrawn válasza Rebourne (#1861) üzenetére


Thrawn
félisten

Jöhet mozi, én megnézném :K

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1864) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

eladtam a crites mempot... 240ért vettem, 318ért ment el (pontosabban 375 - 15%), egy hét alatt nem is rossz.

kíváncsi vagyok merre mozdul az áruk.

egy gondolat: 178/3chc/9/79/11% vs 193/93vit/9/79/12%es mempo, avagy +8k dps és -8k life. árban meg 15szörös volt a különbség. magas viteshez képest egy belépő nem biztos, hogy megéri, egy jobb meg őrült áron megy.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#1865) Muton válasza proci985 (#1857) üzenetére


Muton
addikt

köszi! megpróbálok odajutni :))

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#1866) Rebourne válasza Thrawn (#1863) üzenetére


Rebourne
aktív tag

Felvettem egy-egy kört Fields of Miseryn, a másodikban be vannak kapcsolva a sebzés értékek (cserébe áttekinthetetlenebb). A Templar tesztüzemben Block-ra van gearelve (Doombringer, Justice Lantern, block-os relic) ezért néhány helyen eldől. Vita, allres, life% gearben (vitás Empyrean Messenger fegyver és rare jewelry) sokkal jobb a túlélése, egy kis odafigyeléssel (health globe-t megkapja ha nincs túl messze). A hatred regen miatt jó, ha életben marad. Kicsit óvatosabban mentem mint lehetne, ennek ellenére becsúszott egy-két halálközeli pillanat, de az mindig hiba volt és nem gear hiány. Az egyedüli kombó, ami meg tud ölni az a reflektes elit bika rohama. Amúgy nem nagy hiba a halál, néha még jól is jön a WP teleport, csak gáz ha becsúszik a demóba imo :) Mindkét videóban bőven megvan az 5000 kill óránként.

DPS Unbuffed: 278k (305k Archery-vel, 1.56 aps, 60.5%chc, 497%chd, 10.5hatred regen)
EHP Unbuffed: 747k (450 allres, 63.5k hp, 50 Discipline - full Nat's set)

Build:
Elemental Arrow - Ball Lightning
Vault - Tumble
Caltrops - Jagged Spikes
Shadow Power - Gloom
Companion - Bat Companion
Rain of Vengeance - Beastly Bombs
Passzívok: Night Stalker - Archery - Cull the Weak

Elnézést a megás linkért, de a youtube nem akarta a videóm. Cserébe egyszerű drag-and-drop volt a feltöltés regelni se kellett :p

Sebzés számok nélkül
Sebzés számokkal

(#1867) mikromanus válasza Rebourne (#1866) üzenetére


mikromanus
veterán

Már miért nem akarta? Azt mondta csúnya vagy és egyébként is most ne, mer' fáj a feje? CSak azért kérdem, mert nekem eddig mindent elnyammogott csont nélkül. Egyszer némította be a hangsávot, mikor Indiana Jones ment a háttérben. Másoknál irgim-burgumkodik, meg letiltja a németeket, vagy jelzi, hogy gyanusan hasonlít egy adott számra a zene és ezért ő neked nem fog fizetni (mintha kérném). De ettől függetlenül minden felment. Mi a gond?

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#1868) Rebourne válasza mikromanus (#1867) üzenetére


Rebourne
aktív tag

Új accot akartam csinálni, de telefon nélkül nem ment, azt meg már megadtam az RL accomra. Neked megvan a rutinod, majd te feltöltöd, köszi :)

A mega drag-and-drop rendszere meg olyan kényelem, amit mi öregemberek már értékelünk :) Behúztam a filet a mega nyitóablakára, feltöltődött, és ott volt a link. 21. század, vagy mi.

[ Szerkesztve ]

(#1869) mikromanus válasza Rebourne (#1868) üzenetére


mikromanus
veterán

Miért nem használod a valós és már megadott accodat? Szerintem lehet nicket felvenni, vagy módosítani a megjelenítést. Legalábbis az összevonások és összeolvadások után most megvan a valós neves és a nickes verzióm is. Valami szinkronizálást nyomott. Hm. Küldtek volna végül SMS-t? Mondjuk gyanus, mert engedi a 15 percnél nagyobb videókat is... EZ a feltöltés meg nem megoldás nekem. A youtube szabad préda napközben, az ilyen tároló lomtárak meg ki vannak szűrve (Personal Storage Network). Mobilnetről meg gyanítom picit lassú vagy költséges lehet az ilyesmi... No mindegy. Beizzítom a laptopomat és a "lidérc" egységet (fehér telenoros USB-s net)...

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#1870) Muton


Muton
addikt

Hi!

xSmokex kolléga közreműködésével sikerült percek alatt túljutni az utolsó két szinten, így van nekem is 60-as dh-m :K

Már csak cipő, öv meg gatya leggings kell rá :DDD

milyen skilleket érdemes használni?

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#1871) proci985 válasza Muton (#1870) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

hm, csak nem pár levedlett wizard cuccot haszonsítottál újra?:D finoman fogalmazva is elég érdekes a geared. a manticore mennyi volt?

amíg nem áll össze a gear, addig, bár igazából utánna meg főleg:

bal/jobb
bola shot - bitter pill / 20radiusos robbanás / thunder ball (első ha discipline kifogy, középső tömegirtani, utolsó stun)
chakram / shuriken cloud (esetleg turret / guardian amíg nem érzel rá a chakram használatára a shadow powerrel)

1-4
companion / bat companion (hatred kell)
shadow power / gloom: 15% ls, 35% damred, magas mpn ezt a skillt folyamatosan fent kell tudnod tartani harc közben. szerintem érthető miért. egyébként emiatt a skill miatt nem kell sem loh sem ls egyébként a karira, mert csak 25% damot buknál velük (fegyveren), de nem lehet eleget összekaparni ahhoz, hogy a shadow powert ki lehessen szedni
spike trap / echoing blast: ezzel fogsz ölni. szörnyek feltorlódnak a DH előtt, jönnek a csapdák és puff, nincsenek szörnyek. magasabb mpn ugyanez tovább tart, de 1millió körüli kriteknél 15% LSsel nem lehet baj
preparations / battle scars: 60% élettöltés azonnal + feltölti a disciplinet. magas mpre backup skill, ha mégis kifogyna a disc

night stalker: critre disciplinet tölt, kell a shadow power fenntartására
vengeance: hatredet tölt gömbökre plusz discet. mivel hatredre a bat is kevés, ez is kell
archery: 50% chd mindig jól jön. alternatíva a perfectionist, ha sokat halna a kari.

ez jelenleg a legstabilabb solo mp10 skillezés, remek tömeg ellen és használható single targetre. alacsony mpre esetleg elemental arrow / ball of lightning jobb klikkre, többi maradhat változatlanul (spike trap eliteket gyorsan kiütni jobb).

pár tipp: csapdával ölsz, tehát AS kevésbé fontos, bár jó.

inna öv > witching hour 200m alatti (slotra értett) budgetnél, legalábbis szerintem. kulcsszó: set bonus inna pantssal.
LS/LoH nem kell. blackthorn DHnak arra jó, hogy bukjon kb 10% dpst és némi movement speedet.
magas mpre érdemes 800k körüli EHPt összeszedni.
24es movement speed alap, ennyit a nat csizma (damred miatt nem lebecsülendő) + inna leggingsből ki lehet hozni. lacuni DHra annyira nem jó, crafttolt bracerssel sokkal de sokkal jobb damot lehet elérni.
DMLt érdemes aktívan keresgélni amíg nem találsz jót.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#1872) Muton válasza proci985 (#1871) üzenetére


Muton
addikt

de igen, ládából öltöztem, mert nincs miből. csak csizmát, tegezt és mezt vettem neki :) kipróbáltam mp2 inferno act1-et, eddig gond nélkül megy :K

manitcore-t találtam (a láncosnak is talált van), ahogy nézem lehet hogy többért el lehetne adni, mint az eddigi összes vagyonom, ami volt. együtt :DDD

ebből következik, hogy a 200m alatti (slotra értett) budgetnél megállapítások nem kicsi provokáció, kérem szépen nekem 2m is sok egy övért :DDD szóval feljogosítva érzem magam, hogy dühömben lemenjek a Burger kingbe :DDD

köszönöm a tanácsokat este megpróbálok gatyát, övet cserélni, meg átskillezni. Most még cél, hogy az infernot végigtoljam vele, után jön sárkánypajti (wd), majd vérbalta (barbi) gatyába rázása :K

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#1873) Agro válasza Muton (#1872) üzenetére


Agro
senior tag

Szerintem a 200M budgetet a teljes gearre ertette nem 1 db ovre :) 200Mert mar nagyon derek kis wh-t lehet kukazni.

Szerk.: beneztem zarojelben ott van hogy slotra. Bar en inna ovet inkabb 10-20M/slot kategoriaban valasztanam csak.

[ Szerkesztve ]

(#1874) Muton válasza Agro (#1873) üzenetére


Muton
addikt

vettem inna övet és nadrágot 1m-ért: +10k dam, hozzá -10k life. nem érzem, hogy jó üzlet volt :(
na mindegy, este megjáratom, meglátjuk, hogy hogy bírja majd.

ez a "csapdával ölsz" dolog még nem fér a fejembe. mi van ha 6 irányból jön egy-egy valami?

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#1875) Agro válasza Muton (#1874) üzenetére


Agro
senior tag

Arra ott a bola shot. Vegyel fel es este megmutatom a trukkot ha gondolod. Depressor#2201

(#1876) Muton válasza Agro (#1875) üzenetére


Muton
addikt

oké, köszi!

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#1877) granini válasza Muton (#1874) üzenetére


granini
őstag

ez a "csapdával ölsz" dolog még nem fér a fejembe. mi van ha 6 irányból jön egy-egy valami?

Akkor magad kore rakod le a 3 (vagy 6..) csapdat..
Ha adsz egy btaget en is szivesen raneznek a DH-dra.. este sajna ujra kell huznom a gepem de ha kesz akkor online leszek es megnezem nalam van-e valami hasznalhato cucc elfekvoben.. nati, inna, gyuruk miegymas..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#1878) Muton válasza granini (#1877) üzenetére


Muton
addikt

előre is köszi! asszem a hellfire helyett kellene valamit szereznem, mert az csak a zixpé (:D) miatt kellett, ennél a paragon fejlődés sokadrangú

tag: Muton#2316

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#1879) proci985 válasza Muton (#1872) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

(következőre) vegyél fel, proci#2738, be tudom mutatni működés közben.

cuccokkal nagyon nem tudtam mit kezdeni, a DML/nat vért első ránézésre filléres, a Manticoreod viszont egyáltalán nem tűnt olcsónak, ezért volt a megjegyzés.

Agro: inna övben az a szép, hogy a gatya muszáj, a vért helyett csapdázni szerintem jobb a nat vért, innentől pedig az a 130 dex bónusz hozzájön az inna övhöz, amit az ember nem kap meg a WHval.

namost, ad pici chct, egy raklap holy dmgt, mellé magas defet és a rollon lehet még költségvetéshez mérten olcsón hozni ARt. sajátom 500+def, 74AR, 224dex (set bonussal, ld az okfejtést erről), 8 holy (magas fizdamos manticoreom van, szóval elég jól működik). árra nem emlékszem, talán valahol 35-50 körül vettem. védelem tekintetében kb toptier WH jöhet a közelébe, ha meg dam a lényeg akkor az EHP bukót 1-2-3k dps nem ellensúlyozza szerintem. 50m alatt szvsz még mindig az inna a jobb a gatya mellé, ami WH meg már megfontolandóan jobb damban, az többszázmilliós kategória szerintem.

de ugye ez ízlés kérdése is.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#1880) Muton


Muton
addikt

na, kipróbáltam az ajánlott skill kiosztást, az öröm az első jailer/reflect-ig tartott... :(

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#1881) Rebourne válasza Muton (#1880) üzenetére


Rebourne
aktív tag

Én a Ball Lightningban hiszek már több mint egy éve. A legjobb tankos skill, minden szart túl lehet élni (amíg fent van a Shadow Power-Gloom), szó szerint. Egymásra stackelt Molten, Desecrate, Arcane és Plague is kibírható, ha megvan a dps. Ez a build pl. jó általános célokra, a Ball Lightning mint fő sebzés, a gránátok szigoróan csak hatred töltésre (én a Hungering Arrow-t jobban szeretem, de a célnak a Tinkerer gránát rúna jobban megfelel), és a Spike Trap az egy-két, sok hp-s célpont ellen (vagyis az elitek ellen, ha már a mókusokat eltakarítottad). A gear-en chc, chd prio, továbbá legyen hatred regenes és Spike Trap-es köpeny, Elemental Arrow-os tegez. Elitek ellen Spike Trap-es vagy Elemental Arrow-os SOJ gyűrű. Pontos határértékeket nem tudok, de kb. 400k EHP, 250k dps és 50% chc már elég kell, hogy legyen MP10 túlélésre. Az erős dps fontosabb, mint az erős EHP, mert a Shadow Power hp-szívásával tudod egy helyben állva tankolni a dolgokat.

Ha megvan a gear legyen ideged összehúzni több elit pakkot és helyben állva tankolni őket, csak úgy tudod megismerni a karakter határait. Nekem az állam leesett, olyan dolgokat túléltem vele. Ennek a buildnek egyébként a Waller a nemezise, mert nem lehet messze lőni a villámokat, és akkor se élet, se discipline töltés.

(#1882) proci985 válasza Muton (#1880) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

tipp: az sem jelenthet problémát, meg úgy kb semmi.

trükk: trapet csak shadow power alatt szabad lerakni.

Rebourne: lgt jó, de szvsz csak olyan mp7-mp8ig, aztán már sebzésre marad a trap.

tinkerer egyébként jó, de én azzal már túl sebezhetőnek éreztem a karit. habár shuriken clouddal még nem próbáltam gránátozni.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#1883) Rebourne válasza proci985 (#1882) üzenetére


Rebourne
aktív tag

A BL sebzése gyenge, és egy elitekre-überekre specializált buildben nincs helye, ezzel egyezek. De ha a trashmobok ölése is szempont, akkor nincs jobb nála, ezért egy általános buildbe belefér MP10-en is. Ha 3-4 célpontot el lehet érni vele (és mivel nagyon széles vonalban üt végig mindent, ez nem nehéz), akkor már megéri BL-t lőni. Az én MP10 trashfarm buildemben csak BL van (ami hazugság persze, mert ott a Jagged Spikes és a Beastly Bombs, de egyik sem állandóan lőhető), lásd #1866-ot. Ha a gránát ütemezése nem megy más generátor is jó. Tömegben amúgy nem kellene, hogy gond legyen, 1-2 gránátra mindig lehet lőni két BL-t és abból jön a visszatöltés szépen egyenletesen. Szóló ellenféllel már lehet gond, amikor a trap-pel kell kombinálni, ott bírni kell EHP-ból az esetleges burst támadásokat.

(#1884) proci985 válasza Rebourne (#1883) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ja, ezzel a taktikával működhet a BoL is. én viszont inkább arra szoktam használni, hogy futok előre és takarítok magam előtt, aka Frozen Orb sorceress még diablo2ből.

aknákkal rá szoktam húzni a tömeget a DHra és úgy ölök, emiatt problémás a gránát elég hosszú delaye (érdekes módon a bolával nincs ilyen bajom). plusz grenade + trappal A2 warden kínszenvedés mp10en.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#1885) Rebourne válasza proci985 (#1884) üzenetére


Rebourne
aktív tag

Na az A2 Warden meg éppen BL-lel triviális :) Ha nem próbáltál még Missile Dampening-es elitet BL-el (vagy 1.0.3 nerf előtti Nether Tentacles-szel) akkor itt az alkalom. Spoiler: a gömbvillámok mindaddig csapkodnak, amíg van célpont hatótávben, egy célpontra akár többször is, tehát a Warden a lassítómezőjével nagyon maga ellen dolgozik, amikor az összes gömböt maga mellett tartja :K Ráadásul lehet úgy lőni a BL-eket, hogy be sem aggrózik. A trükk Über Kulle ellen is működik, csak ott nehezebb eljátszani, mert bele kell csalni előbb Kulle-t a saját gömbjeibe. Persze ettől még BL-lel überezni nem érdemes.

[ Szerkesztve ]

(#1886) Agro válasza proci985 (#1879) üzenetére


Agro
senior tag

50M/slot kategoriara meg talan azt mondom hogy igazad van de korabban 200M volt. 130 dex meg 8 holy dmg nem igazan er fel 40-50 chdval es 8-9 asel. A tobbi hasznos lehetseges rollrol nem is beszelve. Nezd meg a wh ovem. Ha jol emlekszem 250 vagy 300M volt. Es van rajta minden amire szuksegem van. Manticore melle szerintem a holy dmg bonus felesleges, addig hasznaltam inna ovet amig black dmges helionom volt. Na amelle baszottul adta.

(#1887) Agro válasza Rebourne (#1885) üzenetére


Agro
senior tag

Mp7 felett szerintem sem annyira utos egyebkent a bl. Pedig nekem is az egyik kedvenc skillem. Sokkal lasabban haladok ha bent van a bl is az mp8-10 buildemben. Feleslegesen zabalja a hatredemet es a bola shotom nagyobbakat sebez 20 yardra. Ehp kell mp8tol es akkor be lehet rohanni a mobok kozepebe 2-3 bolat ralosz 2-3 kulonbozo targetra es mar mehetsz is tovabb. 750k ehpm van jelenleg 317k unbuffed melle van bolas es elemental bonusos tegezem is. Magas mpre sajat belatasom szerint a balllightning kerulendo skill.

Missile dumperinges elitek elllen tenyleg nincs parja, de amiatt a 2-3 db ilyen elit miatt amivel egy nap talalkozok nem fogom bent tartani ezt a skillt. Az egyik legritkabb affix eliteknel

(#1888) Rebourne válasza Agro (#1887) üzenetére


Rebourne
aktív tag

A bolának az egyedüli előnye a BL-lel szemben az, hogy nem kerül hatredbe (ezért még kombinálni is lehet a BL-lel, nem redundáns). 160% wpn dmg vs 155% az nem különbség. A proc rate 0.25 mindkét skillen, de a BL két 77.5% wpn dmg-s "tick"-ben adja le a sebzést (ezért látsz sokkal kisebb sebzést), tehát sokkal nagyobb eséllyel critel és proccol a Night Stalker, és egyenletes az életvisszatöltés - effektíven dupla az APS ezzel a skillel. A bola önmagában ugyanúgy nem elég MP10-re mint a BL. Nincs olyan skill, ami önmagában elég lenne, kombinálni kell, és a BL nekem olyan utility-t ad az imba disc és hp regennel, amire nagyon rászoktam. Ha van 10 ellenfél körülöttem, akkor van elég disc, hogy párhuzamosan (tehát a BL spam közben) spammelhető legyen a Jagged Spikes, ami felstackelve 225%(+15%) wpn dmg kb 14 yardon belül, tehát 155% helyett 380% wpn dmg-t adok le a karim körül - vagyis majdnem megháromszorozódik a dps-em a BL disc regenjének köszönhetően. Ez persze csak akkor működik, ha sokan püfölnek, de a Monster Density változtatásokkal nem nehéz pozícióba hozni magam :)

Disclaimerként ismét hozzáteszem, hogy überezős, vagy szigorúan trashskippelős-elitfarmolós körökre én sem viszem a BL-t.

(#1889) Agro válasza Rebourne (#1888) üzenetére


Agro
senior tag

Hiszek a szamaidban, de ha a sajat tapasztalatom azt mutatja, hogy lassabb vagyok bl-el akkor tovabbra is masszivan tartom magam az allaspontomhoz.

Ha megfeszulok se tudok 1m criteket leadni blel, de ha kulon szamolom ahogy te is irod akkor se jon ossze a critenkent 500k. Bola utolso runajaval ha esszel hasznalod hatalmas pusztitast lehet elerni. Es ez jo single targetre es tomegre is. Annyi a titka, hogy minden egyes lovest masik targetre kell leadni.

Blel van hogy mp10 fieldsen pl kifogyok a hatredbol mire megfekszik az egesz kupac. Es nem toltodik vissza mig a kovetkezohoz erek igy a spike trapeket se tudom idoben lerakni. Ahhoz hogy ezt a hatred ehseget kitudjam szolgalni kell bat+vengeace. De bat helyett inkabb caltroops, vengeance helyett inkabb cull the weak.

Magas mpre en ezt tartom a leghatekonyabbnak:

1 lepes: bemaszol a kupac kozepebe.
2 lepes: caltroops a foldre
3 lepes: 2 spike trap egyet eled egyet moged
4 lepes: 3-4 bola 3-4 kulonbozo targetra
5 lepes: tovabb is alhatsz

Mivel a spiketrap mar lent van a foldon a bola elott es 1 sec utan triggelodik ezert az esetek 90% aban nem kell 2 secet varni hogy a bola is triggelodjon mert a trap megoli a targetet es az a halalakor elsuti a bolat. Ezert kell kulon kulon pakolni oket, hogy egy lancreakciot inditsanak. Sokszor meg se varom hogy az utolso bola robbanjon mar megyek is tovabb. Ebbe a stilusba felesleges a BL. Volt bent sokaig egyebkent de aztan rajottem hogy nem is hasznalon. Ezert inkabb lecsereltem chakramra ami addig is visszatolti az eletem amig a mobok kozt szlalomozok az idealis pozicio erdekeben.

Eliteknel meg meg jobb ez a build. Eszmeletlen sebzest ad le es itt pl egy frozen eseten aldasos a seces trigger a bolanal. Bafagyok es csak jon a hp amig mozdulni se tudok+chakram is tolt eleg szepen

(#1890) Rebourne válasza Agro (#1889) üzenetére


Rebourne
aktív tag

Milyen gyorsan haladsz Fields of Miseryn, mennyi killed van órára számolva?

A Frozen nekem sem gond, sőt, konkrétan leszarom ha kupacban vagyok. BL-nek is késleltetett a töltése, bőven kitart addig, amíg lejár a fagyi.

[ Szerkesztve ]

(#1891) Agro válasza Rebourne (#1890) üzenetére


Agro
senior tag

Ne haragudj de sose szamoltam. Nem stopperral meg kalkulatorral jatszok hanem egerrel meg billenytuzettel.

De ha a kill/ora mutatomat akarom porgetni, akkor azt mp7en mernem nem 10en, de ebben az esetben meg megint mas a build meg az egesz jatekstilus

(#1892) Rebourne válasza Agro (#1891) üzenetére


Rebourne
aktív tag

Nps, nem elvárás a kalkulátor és a stopper :) Én nem tudtam kitalálni magamnak más, objektív módszert annak az eldöntésére, hogy hol és hogyan jobb farmolni, ezért vezetem a statisztikát. Amúgy MP7 nem ér, sőt, már MP9-en is annyival gyengébb (kb 20%-al) a legendary dropok száma, hogy nem éri meg a gyorsulás (ami kb 10% volt nálam). Trash farm csak és kizárólag MP10-en jó azzal a módszerrel, ahogyan én csinálom.

(#1893) Agro válasza Rebourne (#1892) üzenetére


Agro
senior tag

Lenyegeben ezert irtam korabban hogy hiszek a szamaidban, de nekem erzesre jobban/stabilabban haladok bl nelkul.

Persze az erzes lehet csaloka. Egy kispolszkiban 100km/h-t 200nak erzel. De egy M7es BMWben a 200at is 100nak erzel :)

(#1894) gV


gV
őstag

Nekem is sikerült a DH solo Über MP10.
dio progress




SB és Kule elsőre megvolt nagyon könnyü, néha kellett csak kitérni SB elől mikor leütötte a malacot, egyébként vele szorakozott, Kule könnyebb volt mint az Act2-ben a testőrei hiánya miatt. Enrage nem volt.

Ghom és Raka viszont szívatos, Raka nem 1x one hitelt a probálkozások során a teleportos csapásal hiába a passzív 3 guardian és gloom, az lehet sose szedem le őket újra.

Magdi és King sok kite kell amúgy nem nehéz, pedig már féltem az enragetől, azért nem elsőre lett meg a pillangók néha megtudtak lepni.

(#1895) Thrawn válasza gV (#1894) üzenetére


Thrawn
félisten

Legacy powa'! :C
Nekem fura, hogy nem használsz Inna gatyát+övet, de meg tudom érteni a Witchinget a sok DPS miatt, a Depht Diggerst meg a sok EHP miatt.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1896) gV válasza Thrawn (#1895) üzenetére


gV
őstag

Na igen, a mostanival Natal elsem tudom képzelni, hogy sikerült volna, pedig avval +4k HP +~30k DPS, meg némi armor, all res egál (perfectionist nem fér be az NS miatt), de a disc hip-hop elfogy NS-el is, akkor meg tuti halál, perparation meg legacyval is volt h CD-n volt mikor kellett volna Magdiék ellen.
Igazábol a DD gatya mellett szól még az is, hogy jól néz ki az Innával elentétben. :))

(#1897) proci985 válasza gV (#1894) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

grat és üdv a klubban!

egyébként érdekes, hogy nekem kulléék voltak kemények, ghomék lazábbak, maghdáék meg azt hiszem elsőre vagy másodikra megvoltak pedig ott már fáradtam.

nem legacy natból mondjuk szerintem full set annyira nem érdekes, 40 disc kb elég az meg megvan sojjal. cserébe sapkán, DMLen és vérten mehet az EHP disc helyett.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#1898) gV válasza proci985 (#1897) üzenetére


gV
őstag

köszi :)

(#1899) granini válasza gV (#1898) üzenetére


granini
őstag

Olvasva itt hogy egyesek szolo mp10-en DH-val hozzak az uber partit csak nem hagy nyugodni a gondolat hogy esetleg ez nekem is menne valahogy. Megtennetek hogy raneztek a DH-mra ezugyben? Gear-t nem szeretnek cserelni ha lehet, viszont skilleket szivesen megvarialom.

Alapvetoen jelenleg kb mp6-7-re vagyok jo (sima farm, uber meg ser fordult a fejemben..) szoloban. Taktikam egyszeru, csapda lerak, beasty bombs elsut (tomegre jo..) es koszben probalom fenntartani a perma gloomot, tobb kevesebb sikerrel..

De dps/ehp szerintem lenne nekem eleg, szoval aktiv/passziv skillre mondjatok nekem valamit es a hetvegen letesztelem.. nagyon koszi!

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#1900) mikromanus válasza granini (#1899) üzenetére


mikromanus
veterán

Überekre Boar companion kell. Esetleg lehet a farkas is jó. Arra jó, hogy leköti Siegebreakert és nem közvetlen téged támad ha jól csinálod. Lehet taktikázni, meg kitéregetni. ;)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.