Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Ma éjjel 1.0.4 patch búcsúztató party lesz. Siratjuk trail of cinders-t.
Reggel 6-ig terveim szerint (vagy ameddig nem kapcsolják le a szervert) fent leszek.

⭐ Stella

(#352) Cyberbeni válasza radi8tor (#351) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Cluster arrow-ot használtam eddig is, odaállok shadow powerrel, és a vengeance miatt jön a hatred is. :K

(#353) radi8tor válasza Cyberbeni (#352) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Jah, csak a cluster arrow egy területre hat. Ezzel pedig haladás közben tudtál tarolni.

⭐ Stella

(#354) Thrawn válasza Cyberbeni (#349) üzenetére


Thrawn
félisten

Jól hangzik! :K

radi8tor1: Nem használtam sosem a ToC-t, mert nem akartam megszokni a jót tudva azt, hogy nerfelik majd. Az igazat megvallva elég jól működik a jelenlegi skill kombinációm, hozzá is szoktam. ezért nem is igen akarok cserélgetni már. A népszerűnek mondható Cluster Bombot sem szeretem, elég lassú és piszkosul eszi a Hatredet. Talán a Bat companiont érdemes lesz visszarakni, végre nem fog önkényesen nekirongyolni a goblinoknak. Partyban (meg úgy egyébként is) marhára idegesítő volt, hogy nem tudtuk megtisztítani kellőképpen a terepet a G körül mielőtt nekiesünk, mert folyton belezavarta a legnagyobb tömegbe :(((

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#355) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Úgy nézem hajnali 3-kor fogják lekapcsolni a szervereket. Akkor ebből ma filmnézés lesz. :(((

⭐ Stella

(#356) buherka válasza radi8tor (#355) üzenetére


buherka
addikt

Ma úgy is asszonyé vagyok, szóval én most kihagyom a partyt...

Jó gémet addig is. :R

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#357) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Demon Hunter

- Active Skills

- Bola Shot

- Explosion radius increased from 7 yards to 14 yards
- Skill Rune – Volatile Explosives

- Explosion radius increased from 14 yards to 20 yards

- Chakram

- Chakram will now always fire a projectile, regardless of distance or if an enemy is targeted

- Companion

- Added a 30-second cooldown
- Reduced each Companion's attack cooldown from 1.5/2 seconds to 1 second
- Weapon damage increased from 30% to 38%, but they can no longer critically hit
- Companion's damage now scales with attack speed
- Skill Rune – Wolf Companion

- Wolf Companion has been redesigned to be a more durable pet:

- Now has comparable durability to one Zombie Dog
- New attack: 120-degree Cleave with a 10-yard radius that hits for 94% weapon damage

- Skill Rune – Spider Companion

- Spider Companion has been redesigned to be a more durable pet:

- Has slightly more durability than the Wolf Companion
- New attack: 120-degree Cleave with a 10-yard radius that hits for 38% weapon damage and Slows every enemy it hits by 60% for 2 seconds

- Skill Rune – Boar Companion

- Boar Companion has been redesigned to be a more durable pet:

- Has more durability than the Spider Companion
- New attack: Single-target attack that hits for 38% weapon damage
- Provides (155 @ 60) Life per second and a 15% bonus to all resistances for the Demon Hunter

- Evasive Fire

- Skill Rune – Shrapnel has been renamed "Hardened"

- Hardened increases your Armor by 25% for 3 seconds and replaces the backflip

- Skill Rune – Parting Gift

- Weapon damage increased from 45% to 55%
- Poison bomb delay reduced from 1.2 seconds to 0.6 seconds

- Sentry

- Cost changed from 10 Discipline to 30 Hatred
- Increased from weapon damage from 55% to 175%
- Players can now have two turrets active at once, but an 8-second cooldown has been added to compensate
- Sentry can no longer critically hit
- Skill Rune – Spitfire Turret

- Weapon damage increased from 8% to 30%

- Skill Rune – Vigilant Watcher

- Vigilant Watcher has been redesigned and now reduces the cooldown of Sentry by 2 seconds instead of increasing the duration

- Skill Rune – Chain of Torment

- Weapon damage increased from 80% to 125%

- Shadow Power

- Base spell changed from 20% Life Steal for 3 seconds to 15% Life Steal for 5 seconds
- Skill Rune – Night Bane

- Changed from 4 Hatred per second for 3 seconds to 3 Hatred per second for 5 seconds

- Skill Rune – Blood Moon

- Changed from 30% Life Steal for 3 seconds to 25% Life Steal for 5 seconds

- Skill Rune – Gloom

- Changed from 65% damage reduction for 3 seconds to 35% damage reduction for 5 seconds

- Skill Rune – Shadow Glide

- Changed from 40% movement speed increase for 3 seconds to 30% movement speed increase for 5 seconds

- Spike Trap

- Skill Rune – Sticky Trap

- Explosion radius increased from 8 yards to 16 yards

- Skill Rune – Bandolier has been renamed "Echoing Blast"

- Echoing Blast gives your Spike Traps three charges with a minimum delay of 1 second between each explosion, and deals damage as Poison

- Strafe

- Movement speed increased from 65% to 75%
- Hatred cost reduced from 16 to 12
- All rune variants now allow you to walk through enemies while active
- Skill Rune – Equilibrium has been renamed "Emberstrafe"

- Emberstrafe leaves behind fire trail that deals 65% weapon damage per second for 2 seconds

- Vault

- Can now be used while under the effect of roots, including Jailer (and will break the effect)
- Skill Rune – Trail of Cinders

- Reduced damage from 1500% to 300% weapon damage over 3 seconds
- Trail can now stack

- Skill Rune – Acrobatics

- Cooldown reduced from 15 seconds to 10 seconds

- Passive Skills

- Custom Engineering

- Adds the ability to have a third Sentry turret out a time
- Now also increases the maximum number of Spike Traps you can have out to 6

- Numbing Traps

- Damage reduction reduced from 25% to 20%, but now also works with Grenades and Sentry

- Perfectionist

- Now also increases Life, Armor, and Resistances by 10%

- Thrill of the Hunt

- Thrill of the Hunt has been redesigned:

- Every 7 seconds, your next Hatred spender roots all targets hit by it for 2 seconds. Enemies can only be rooted once every 7 seconds. (This does not affect Sentry.)

- Now displays a buff icon when ready to use

- Bug Fixes

- Active Skills

- Rapid Fire

- Starting a channel at maximum range will no longer cause the channel to interrupt itself and attempt to close towards the mouse cursor

- Fixed a bug that caused Companion attack and Multishot to sometimes fail to hit targets that were at a different elevation than the player

⭐ Stella

(#358) pzske válasza radi8tor (#357) üzenetére


pzske
aktív tag

Köszi, hogy összefoglaltad !!!! :R :R :R :R :R :R

Az élet 1 szar játék , de a grafikája nagyon ott van...

(#359) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

Akkor a hétvégi terv:
Péntek este mindenki kialussza magát, és szombat délután 3-tól mehet a nonstop kulcsfarmolás. Aki jönne, az írjon ide, vagy privátba, valószínűleg jön egy monk ismerősöm.
Diabló száját MP5-ben elég csúnyán elverem DT módban.

[ Szerkesztve ]

(#360) proci985 válasza radi8tor (#357) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

remek, vault megy vissza a korabbira, mas altalam hasznaltat nem valtoztat.

ring farm nekem nogo, nincs idom. meg miutan az SSDm tegnap bedobta a torulkozot az asztalin, innentol asztalim sincs (utanpotlas mar uton egy samsung 830 formajaban amig lesz idom rmat intezni). az EEEm meg kb semmilyen szempontbol nem eleg a diablonak:DDD

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#361) radi8tor válasza proci985 (#360) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

OCZ-től az is szép, hogy eddig bírta. Legközelebb minőségit vegyél. :K

⭐ Stella

(#362) proci985 válasza radi8tor (#361) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

hat, az egeszben az a szep, hogy nem sandforce alapu, tehat nem egy ilyen szempontbol szornyu Vertex2/3 omlott ossze ennyi ido alatt, hanem egy Petrol. everest platform pedig eleg stabilnak tunik egyebkent.

samu 830 mar uton :K . intel 320 kifutott es draga, 520 sandforce abban meg nem bizok.

ami meg jon vissza RMAban vagy megy a steam mappam ala, vagy az EEEbe, vagy megvan hugomnak a karacsonyi ajandek.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#363) Thrawn válasza Cyberbeni (#359) üzenetére


Thrawn
félisten

Bocs a tegnapi kavarásért, hárman próbáltunk meg még egy tápos embert behívni, hogy le bírjuk valahogyan csapni Ghom+Rakanoth-ot MPL4-en. Végül nagy nehezen, de sikerült. Kaptam 1 alapanyagot a gyűrűhöz :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#364) Cyberbeni válasza Thrawn (#363) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Nem gond, a kovácsnak is meg kell élnie valamiből ;]

(#365) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

DML 19% as-el kell valakinek? a többi roll elég low.

(#366) Thrawn válasza Cyberbeni (#364) üzenetére


Thrawn
félisten

Azért csak összehoztuk, hála neked és Nivenzornak :D
Az MPL5-ös duplabossok nem viccelnek, főleg Siegebreaker és Kulle nem. A Hellfire ring persze pocsék lett :(

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#367) buherka válasza Thrawn (#366) üzenetére


buherka
addikt

Skacok...én az ACT 2-es kulcsot az nem tudom összehalászni. Már vagy 20X nekifutottam levertem az Oasis-ban a kulcsos Boss-ot, de az istenért nem dobja. Volt hogy mással voltam és ML 1-es szinten kidobta neki és semmi MF nem volt rajta.
Az egyes és hármas kulcs már megvan, azt egyből dobta.

Más...
Publicban hogy kell ML szintet állítani, mert nem találom. Belépek és csak Infernio van ennyi. Hiába vagyunk 4-en...rohadt könnyű.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#368) buherka


buherka
addikt

Még valami...

Próbáljátok ki a Sentry-t, ha eddig nem tettétek volna. 175%-ot sebez az új patch-el. A Spitfire Turret rúnával meg már 200%-ot.
Kettőt leraksz ha elit van és csak terelgeted őket. Rohadt hamar lerendezik őket. Így nem kell figyelni arra, hogy célozgass. Eddig csak 60%-ot sebzett, azért nem használtam.
Nagy királyság hogy most már 30 Hatred-be kerül és nem Disc.-be

Mondjuk refis eliteknél szopás...kettőt nem szabad lerakni, mert hamar kipurcansz. Az már 400%...hamar leszívja az életed a visszasebzés.

A Trail of Cinders-t jól megnerfelték valóban...de ez kárpótol érte.

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#369) radi8tor válasza buherka (#367) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Public game-ben nincs Monster Power, azért nem találod.

Act2-ben is esik a kulcs. Minél nagyobb MP-vel mész neki, annál nagyobb esélyed lesz.

5-ös Nephalem Valor megvolt a keywarden harc előtt?

⭐ Stella

(#370) buherka válasza radi8tor (#369) üzenetére


buherka
addikt

Minden megvolt...volt hogy leküzdöttem vagy 3X MP10-en is...de akkor se dobta.
Cimbikkel nekimegyünk MP2-őn és mindenkinek kidobja, csak nekem nem. Pedig senkinek semmi MF-es cucca. és csak paragon 10 alatt mindenki...én meg már 35 vagyok.

NV is megvolt mindig az 5-ös...

Nem értem én ezt. :(

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#371) radi8tor válasza buherka (#370) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Akkor az valami bug. :(

⭐ Stella

(#372) radi8tor válasza buherka (#370) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Mást is szívat az act2-es warden: [link]
Lehet szándékos? Ne legyen már mindenkinek annyi gyűrűje.

⭐ Stella

(#373) Thrawn válasza buherka (#370) üzenetére


Thrawn
félisten

Vegyél fel, nekem is kell a 2-es kulcs. Épp oda készülök.

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#374) proci985 válasza radi8tor (#372) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

nekem a kettest elsőre kidobta, pedig kb 20 percet játszottam 1.0.5ben.

szerk: ja, lehet megint volt az első esti drop, amit gyorsan nerfeltek, mint anno 1.0.4es dropot. egyébként egy unique is esett olyan cirka 50-100 óra után, bár szokás szerint használhatatlan volt:)

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#375) radi8tor válasza proci985 (#374) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nekem is, de ez a patch után volt nem sokkal. Ki tudja mi a helyzet azóta.

Majd a házigazda beszámol róla hamarosan. :K

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#376) buherka válasza Thrawn (#373) üzenetére


buherka
addikt

Kösz tesó meghoztad a szerencsém, de én is neked...úgy látom. :C
3 kulcs a zsebben . :)

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#377) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

Amint frissít az armory, láthatjátok az új nadrággal és amulettel az összképet: [link]
Plusz végre rájöttem, hogy mennyire OP ez a spike trap(első rúnával), nem is értem miért cluster arrowot használtam eddig helyette. :Y

(#378) proci985 válasza Cyberbeni (#377) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

az utolsó se rossz, amikor egyszerre rakja le az összeset. eszméletlenül sebez nagyobb ellenfeleken.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#379) Kava Csoki válasza proci985 (#378) üzenetére


Kava Csoki
csendes tag

Én is a tripla Spike Trapet használom, sőt beszaladtam ma kipróbálni passive skill váltást és 2x3 spike trapet letenni, eléggé durva :) belecsalogatod bossot és csak esik az élete durvákat :)

Több mint 2 hét kihagyása után ma visszatérek végre, azt se tudom mit kell csinálni a Hellfire ring-ért, valahol össze van foglalva jól? Visszaolvastam uccsó két hetet is már :R respect nektek, jól haladtok ;)

(#380) Cyberbeni válasza proci985 (#378) üzenetére


Cyberbeni
addikt

ez ugyanaz, csak a három aknák beletették egybe, és ebből hármat le lehet rakni. én azt csinálom, hogy lerakom mind a hármat magam elé, és elkezdek lőni az elikpakk felé, amikor meg közel érnek, akkor shadow power végére már halottak is.

@Kava Csoki: elvileg itt van minden, de most nem olvastam végig

[ Szerkesztve ]

(#381) proci985 válasza Cyberbeni (#380) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

skillre egyébként mit használsz?

nálam evasive/covering fire, elemental/lgt; mellette vault, smokescreen, akna és preparations. shadow power jó lenne, de kérdés mi helyett.

egyébként ha tényleg ennyire jó damra, akkor lehet váltok (fél órát játszottam 1.0.5el eddig, egyszerűen nem fér bele).

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#382) buherka válasza Kava Csoki (#379) üzenetére


buherka
addikt

Ehun e....

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#383) Cyberbeni válasza proci985 (#381) üzenetére


Cyberbeni
addikt

[link]
én smokescreen helyett használom. azért néha szopás, mikor 2-3-szor egymás után fellök az ellenfél, és azért halok meg, de egyébként meg amikor nincs ilyen, akkor jobb a shadow power.
MP5 is simán lement Azmodan, de inkább MP1-2 farmolok, mert még MP3-ban is lassan ölök (1-2 lövés helyett 2-3 lövés a fehér mob, míg xp-ben az a plusz pár % nem éri meg, hogy 1,5-2-szer annyi ideig tart megölni egy ellenfelet)

(#384) proci985 válasza Cyberbeni (#383) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

hm, companion ér valamit? én még 1.0.3ban próbáltam, nem láttam sok értelmét, túl keveset damolt.

smokescreen és vault mondjuk nálam a 25ös movement speeddel túlélés miatt kell, gyakorlatilag diablo2es "meteorb glasscannon" módra játszok vele. avagy az alacsony defet kb reflexekkel ellensúlyozom.

mi azt hiszem mp3ban mentünk, pár csapatnak volt nagyon sok épsége, egyébként annyival nem volt veszélyesebb. viszont tény, hogy át kellett állnom arra, hogy a szörnyek nem azonnal halnak a közelemben, szóval fehérekkel kicsit jobban kell vigyázni (ilyen szempontból még mindig 1.0.3 volt az ideális, bár ott meg pl a púposokkal gyűlt meg a3ban a bajunk).

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#385) Cyberbeni válasza proci985 (#384) üzenetére


Cyberbeni
addikt

hatred regen miatt van bent a companion.

(#386) Kobe


Kobe
veterán

van egy ilyenem eladó DH társaknak

[ Szerkesztve ]

(#387) radi8tor válasza Kobe (#386) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Lecseréled, arra a jó kis quiver-re? :C

⭐ Stella

(#388) Thrawn válasza buherka (#376) üzenetére


Thrawn
félisten

Meghoztad, el is lőttem a gépet azóta, de siralmas milyen Hellfire Ringeket kapok. Nem éri meg vacakolni velük, de érdekességnek jó volt :(

-=Libria=-: Kiszerkesztetted a másikat, de attól még csorog a nyálam :P :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#389) Kobe válasza Thrawn (#388) üzenetére


Kobe
veterán

gondoltam az olyan frankó kis cucc, hogy nagyobb publikummal kell megosztani :DDD így átraktam inkább a sima topicba. Ahogy nézegettem alsóhangon 25M körül megy, ennyi elemental arrowos stattal nem is találtam, de a többi main statban hasonló cucc 50-68M között vannak benn (az a lemény 2 db :D )

radi8tor1: ez eladóvá vált mert amit találtam azt fogom használni (plusz discipline és elementa arrow sebzés miatt). Bár elvesztek vele 1% CHC-t, a francba....így már csak 53% ::D következő szint a 60/400 CHC/CHD lesz, perpill 53/382n állok

[ Szerkesztve ]

(#390) Thrawn válasza Kobe (#389) üzenetére


Thrawn
félisten

Épp ilyesmikre pályázok egy ideje, remélem nekem is fog esni, mert megvenni elég sokba fájna. 50M nélkül nem érdemes elkezdeni a licitet, de sok esetben még az is kevés.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#391) Kobe válasza Thrawn (#390) üzenetére


Kobe
veterán

nekem eszméletlen ami az utóbbi napokban esett. Ez a quiver, tegnap az andariel sapi, plusz a gyűrű és az öv. Alsó hangon ezek össz kb 100M, pedig nem elitekre megyünk csak kulcsokat farmolunk 3-4es partiban

(#392) buherka válasza Kobe (#391) üzenetére


buherka
addikt

Azon az Andi sityón sok a beszopott tűzsebzés százaléka...22% az nagyon sok. Halni fogsz a tűzben de rettentő könnyen. Próbáld eladni és venni egy kevesebb %-ost. :U

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#393) Kobe válasza buherka (#392) üzenetére


Kobe
veterán

inkább átlagosnak mondanám. A sapi meg ingyér volt. Majd ha lesz sokmillióm ugyanilyen statokkal 5-6%-ost venni akkor beruházok egyre, egyelőre még megtartom.

(#394) Thrawn


Thrawn
félisten

Vettem új Natalya's köpenyt, mert van benne 10 Discipline, így most 7 Smokescreent tudok elnyomni közvetlenül egymás után. Tervben van még egy Dead Man's tegez szintén 10 körüli Discipline-nel. Miben lehet még?

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#395) buherka válasza Kobe (#393) üzenetére


buherka
addikt

Azért írtam, hogy próbáld eladni, mert sokan azt sem tudják, hogy mik azok a %-ok. Aztán veszel, vagy bidelsz egy jobbat. Én i ugyan ezt csináltam. ;) Valami ilyesmit...olcsóért.

(#394) Thrawn... a Disc-es Dead Man-ek csúnya árban vannak, erre készülj.

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#396) Thrawn válasza buherka (#395) üzenetére


Thrawn
félisten

Tudom. Ugyan a mostaniban is van 8, de ez még a Legacy verzió, újat szeretnék :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#397) Rém válasza Thrawn (#394) üzenetére


Rém
tag

Egykezes xbow-on is lehet.
Én Calamityt használok azon van 8 discipline.
Mondjuk 60 misi volt4 :U

(#398) Thrawn válasza Rém (#397) üzenetére


Thrawn
félisten

A Calamity-k is elég húzós árban vannak sajnos és nem tudom azt sem, hogyan változna eggyel a dpsem (tudom-tudom, kalkulátor). Ha sikerül vennem egy Dead Manst akkor Calamity-re sokáig még csak gondolnom sem kell, mert nem lesz rá keret :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#399) radi8tor válasza Thrawn (#398) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Sosem tudhatod. Látod Libria-nak milyen kis quiver esett.
Én is így vagyok a gyűrűkkel és amulettel. Ha decemberig esik akkor jó vagyok, ha nem, akkor megyek RMAH-ba goldért.

⭐ Stella

(#400) Rém válasza Thrawn (#398) üzenetére


Rém
tag

Az egykezes xbowban még az AS nagy jóság! Ha ki akarod próbálni, van egy 1000 dps feletti darab amit árulok, azt oda tudom adni próba céljából!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.