Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Thrawn válasza flash- (#100) üzenetére


Thrawn
félisten

A Marked for Death 1 ellenségre hat (több sebzést fog bekapni amíg tart a hatása), a Valley of Death rúna ezt a hatást terjeszti ki az összes szörnyre amelyik beleszalad. Én úgy vettem észre, hogy elég hatásos és elég kevés discipline-be kerül ezért pakolom is szinte folyamatosan.

Smokescreenből én a Lingering Fog rúnát használom ami 1.5 mp-re tolja ki a hatását. Amint megjön a patch ki fogom próbálni a Choking Gas-t is, mert durván megemelik a sebzését. További plusz előnyhöz a Tactical Advantage passzív skillel jutok, ami +60%-os Movement Speedet ad ha épp füstté válok. Gyors visszavonuláshoz ideális választás.

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#102) flash- válasza Thrawn (#101) üzenetére


flash-
veterán

köszi a sok infót.

nemrég megtaláltam a natalya ruhát.
szivem szerint eladnám mert nem ad valami sok dexet.

de tudom hogy ha 3 natalya cucc van akkor jár a +130 dex.
de ez a +130 ez összesen vagy cucconként jár?
tehát akkor ha van 3 natalya cucom akkor +130dex lesz vagy 390?

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#103) Thrawn válasza flash- (#102) üzenetére


Thrawn
félisten

A köpenyben 3 foglalat van, jóféle kavicsokkal az máris +150 dex.

Ha 3 darab megvan a szettből akkor összesen jár 130 dex, nem darabonként külön-külön. De ez elég egyértelmű szerintem. 1 darab után még nem jár bónusz képesség. Ha már 2 megvan, akkor kapod a plusz 7% crit ch-t. Ha már 3 akkor ehhez jön még a +130 dex, végül ha már 4 van meg a szettből akkor megkapod a discipline regent is.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#104) flash- válasza Thrawn (#103) üzenetére


flash-
veterán

igen értem.
hát nem is tudom lehet eladom 1-2 milláért és veszek valami magasabb dexxel rendelkező 3 socketes ruhát...

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#105) Thrawn válasza flash- (#104) üzenetére


Thrawn
félisten

Mit tud az a köpeny? Belinkeled?

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#107) flash- válasza Thrawn (#105) üzenetére


flash-
veterán

sajna már eladtam 4 milkáért,más módon épitem fel a karakterem.

bevásároltam cuccokkal.
vélemény?

tudom még nem teljes,következő talán egy olyan nyaklánc lesz ami
Critical Hit damage:65
critical hit chane:6 vagy 7

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#108) Thrawn válasza flash- (#107) üzenetére


Thrawn
félisten

Alakul :K

A nyaklánc jó ötlet lehet, de azt a 91 vit-et amit ad a mostani, jó lenne megtartani. Gyűrűkből tudnál szerezni inkább még criteket. Ami még relatíve olcsón fejleszthető lenne az a vállas, találni ennél jobbakat sok dex-vit-tel, bár elég nagy a kavarodás most AH-n...

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#109) Gomez86 válasza Thrawn (#108) üzenetére


Gomez86
őstag

"bár elég nagy a kavarodás most AH-n..." hát tényleg elég érdekes a helyzet. megvesznek olyan dolgokat amit eddig hónapokig árultam és semmi...

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#110) flash- válasza Thrawn (#108) üzenetére


flash-
veterán

hát vagy mással behozom azt a 91 vitalt, beliallal szenvedek....
mikor rámokádja a zöld izét azonnal meghalok...

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#111) Thrawn válasza flash- (#110) üzenetére


Thrawn
félisten

Ha fúj, tolj egy smokescreent, én így éltem túl Belialt.

kapcsandika: Jó neked, nálam most a jóárasított cuccok sem mennek.

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#112) Gomez86 válasza Thrawn (#111) üzenetére


Gomez86
őstag

hát most felléptem kicsit hogy megnézzem hogy mi a helyzet, de most nekem sem ment el semmi. Ráadásul probáltam valamire bidelni, de nem engedi due to heavy load... Kicsit megnövekedett most a forgalom szerintem. (vagy csak kidolt 1-2 szerverük)

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#113) danilla


danilla
őstag

Ha már van ilyen topic akkor én is feltűnök :)
WD-vel kezdtem a játékot, de nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket, így belekezdtem a DH-ba, ami iszonyatosan megtetszett.

Most itt tartok: SS nélkül 71k dps

Amitóta megvettem a ruhát elég jól haladok. A köv lépés egy új nyílpuska vétele, aztán allreses cuccok beszerzése.

Gondolkozom az inna set (öv+nadrág) beszerzésén, de nem tudom megérné e. Elég sok Dex-től esnék el. Szerintetek? (mondjuk a külcsíny része eléggé zavaró lenne, fura az a babakék szín :D )

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#114) Gomez86 válasza danilla (#113) üzenetére


Gomez86
őstag

Wow, ez igen! ha valami eladó lesz, akkor azért szólj majd :)

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#115) Thrawn válasza danilla (#113) üzenetére


Thrawn
félisten

Volt Inna gatyám+övem, jó volt, de rare cuccokkal jóval többet sebeztem ezért le is cseréltem őket.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#116) danilla válasza Thrawn (#115) üzenetére


danilla
őstag

Rendben, akkor rare allres cuccokra vadászok majd, nem lesz olcsó :N

Új fegyver pipa, egy kedves játékostárstól kaptam, ingyen akarta adni, de rábeszéltem, hogy legalább egy misit fogadjon el érte (így most ss-el 174k, nélküle 80k dps):

Ennek tetjébe az előbb sikeresen kinyírtuk infernon a diablo-t :D

Rögtön utánna levezetésképpen nyomtunk egy pónis pályát is, ahol meg katam ezt a xbow-t, remélem el tudom adni valami épkézláb goldmennyiségért:

kapcsandika: régi nyílpuskámon se loh, se as, se socet, se chd, de ha szükségeséged van rá, szívesen nekedadom.

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#117) Gomez86 válasza danilla (#116) üzenetére


Gomez86
őstag

Köszönöm a lehetőséget de most vettem egy jobbat :)

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#118) Thrawn válasza danilla (#116) üzenetére


Thrawn
félisten

Azt az xbow-t én is elfogadnám :K

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#119) flash-


flash-
veterán

na csak meglett belial,rájöttem elég erős a bulidem,csak nekem kellett ügyességben javulnom,nameg a youtube videók láttán szembesültem azzal hogy hé ezt én is megbirom csinálni...

igazából a legjobban,alegtöbbet azon töprengek hogy milyen nyilat vegyek.
1hand crossbow mellett szólnak az ilyen extra tulajdonságokkal rendelkező nyilak pl max discipline 9,és a sebesség, a bow mellett pedig a jó 200-300al magasabb átlag dps...
nem tudom melyik lenne jobb nekem....
a discipline-t mással is szivesen növelném,vagy a visszatöltés sebességét,de nem gondolkodok setes cuccokban..

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#120) Thrawn


Thrawn
félisten

Tegnap jól esett mindenféle, ez DH-nak való:

Lehet lecserélem Natát a végén :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#121) flash- válasza Thrawn (#120) üzenetére


flash-
veterán

nem fog hiányozni a 3 socket?

amúgy hol a legnagyobb esély arra hogy legendary cuccot szerezzek?
melyik act?melyik részen farmoljak ha minél drágább cuccot akarok találni?
boss,vagy főgonosz?(pl belial butcher,stb..)

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#122) Gomez86 válasza flash- (#121) üzenetére


Gomez86
őstag

Nekem az a tapasztalatom hogy a bossok annyira nem dobnak fényesen. Többet lehet összeszedni gold cuccokból act1 végén meg act2 elején (még csak eddig jutottam :))

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#123) danilla válasza Thrawn (#120) üzenetére


danilla
őstag

Hát szerintem erre azért ne cseréld le, viszont ugyan ilyet, 2-3 socettel már lehet venni 2-4 milláért (még jó, hogy én az enyémet patch előtt 12-ért vettem ;] )

kapcsandika: nekem act1-en kétszer dobott olyat ami jó áron el tudtam passzolni. Egyszer egy 17 millás szuronyt (sima mobból esett) és egy 5 millás övet.

Mondjuk nekem act1-el az a bajom, hogy már nagyon unom. Act2 ancient pass manó (azthiszem 1.0.4 óta nincs ott :( ) farmból lehet jófélét szerezni, meg act3-ból.

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#124) Gomez86 válasza danilla (#123) üzenetére


Gomez86
őstag

Pffff nekem eddig a legjobb eladásom egy legendary szurony volt 500k-ért :P
Szóval örülnék én azoknak nagyon, de még a felének is....

Én úgy kűzdök a megunás ellen hogy eddig vittem egy varázslót mellette (de már az is 60-as) meg most viszek egy Monkot. azzal még az elején vagyok (29). Így mindíg ha már úgy érzem hogy elég a csontihadseregből akkor rusholok egy kicsit a pappal, és máris más :)

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#125) Thrawn válasza flash- (#121) üzenetére


Thrawn
félisten

Csak vicceltem :)
Ha már lecserélem másik köpenyre abban kell lennie discipline-nek is.

Legendaryt bárhol találhatsz, tegnap nekem Act3-ban egy állványról esett le az új Tal Rasha öv és találtam valami topáz receptet is. Ez a köpeny Act2-ből való, a Natás cuccaimból kettő pedig Act1-en esett.

Beáldoztam a Discipline regen bónuszt, felvettem egy sapit +27% XP-ért. Piszkosul hiányzik, nagyon sokszor halok :DDD

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#126) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

Ki hol tart a paragon szintezésben? Én még csak 11-es vagyok.
Ilyenek a cuccaim: [link]
(andi sisak+0 más legendary=normál gear, socketes sisak+2 legendary=szintező gear)

(#127) flash-


flash-
veterán

én meg fogom és kihajítom az ablakon a diablo dvd-t,és törlöm a karaktert...

2.5órája nem tudom leölni a ghnome-ot infernón...
egyesek meg játszák az agyukat hogy siralmasan könnyű a diablo...
én szerintem vagy hazudnak vagy apuci adott nekik jó sok pénzt hogy vegyenek cuccokat....

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#128) danilla válasza flash- (#127) üzenetére


danilla
őstag

Tedd azt!
(nekem se apuci se anyuci nem adott pénzt goldra, sőt nem is vettem pénzért goldot, és még is könnyen haladok akármelyik acton és akármelyik boss-t leölöm egyedül, mondjuk nekem sokszor elég nagy szerencsém van, mert elég jól lootol a játék, és elég nagy összegekért adtam már el dolgokat, így van goldom jó dolgokra)

Cyberbeni: én még csak 4-esbe vagyok, lassan haladok, és lassan is fogok, így kitart elég sokáig a játék :)

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#129) Cyberbeni válasza flash- (#127) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Pedig siralmasan könnyű: [link]
sőt, 1.0.4 előtt is könnyű volt, sőt, 1.0.3 előtt is könnyű volt: [link]

[ Szerkesztve ]

(#130) danilla válasza Cyberbeni (#129) üzenetére


danilla
őstag

Hát ha van egy jó gear-ed akkor az.

https://twitch.tv/ddplayzone

(#131) Cyberbeni válasza danilla (#130) üzenetére


Cyberbeni
addikt

hát amennyire 25-50k dps, 10k élet, 100 alatti resistek jónak mondható. bár mondjuk belial csak csapatban volt meg, meg cydeától diablóig is csapatban mentünk. (mármint 1.0.3 előtt)

de azért a mostani 300-as resisteken is van még mit javítani, de ahogy gyűlik a pénz, szépen lassan veszem a cuccokat. (tegez úgy látszik nem nagyon lesz jobb a közeljövőben, gatya meg vállas már végleges, cipőt találtam, de kéne egy hasonló +movement speeddel, fegyver úgyahogy elmegy, a többit viszont nem ártana jobbra cserélni)

(#132) danilla válasza Cyberbeni (#131) üzenetére


danilla
őstag

Mivel a resistem szinte nulla, elkezdtem aktívan a pénzgyüjtést, hogy lecseréljek pár ruhadarabot resistesre. Meg szeretnék majd a jövőben egy 20%AS-es 10CHC-s tegezt is :D

https://twitch.tv/ddplayzone

(#133) Thrawn válasza Cyberbeni (#126) üzenetére


Thrawn
félisten

8-as szint.

flash-: Kérj meg egy tankot, úgy sokkal könnyebb lesz :)

danilla: Dead Man's Legacy a kiszemelt? Mondjuk más nem is nagyon lehet ha 10 crit ch kell.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#134) flash- válasza Cyberbeni (#129) üzenetére


flash-
veterán

akkor valamit nem jól csinálok...
na mindegy ma is próbálkozok még párezerszer ....

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#135) flash-


flash-
veterán

mi ezzel a Gearrel a baj?
Mért nem birom ghnome ot kicsinálni?

A DPS igazából 53.000(SS nélkül)

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#136) danilla válasza flash- (#135) üzenetére


danilla
őstag

Hát én a helyedbe nem az Elemental Arrow skill-t használnálm a ghomál, hanem a Cluster Arrow-t (Cluster Bombs). Én amikor megöltem, és megöltem már párszor, mindíg azzal mentem. Sentry helyett meg szerintem jól jönne a Shadow Power (Gloom) skill.
Ha végképpen nem sikerül, vegyél fel ha gondolod szívesen segítek.

Thrawn: atta vadászok biza. De nem márik olcsón az árát, így még gyűjtögetnem kell egy jódarabig.

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#137) flash- válasza danilla (#136) üzenetére


flash-
veterán

köszi próbálkozok,,én eddig full egyedül vittem a játékot,szeretném teljesen egyedül befejezni.

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#138) Thrawn válasza danilla (#136) üzenetére


Thrawn
félisten

Nekem szokás szerint mázlim volt és találtam egy Dead Man's tegezt :D

flash-: Jól nyomod, én Belialt vágtam le utoljára egyedül, onnantól már csak csapatban játszottam.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#139) flash- válasza Thrawn (#138) üzenetére


flash-
veterán

eddigi legjobb eredményem az volt hogy a gnome élete felét le tudom szedni,utána mindig meghalok
na majd 1-2 hét és csak sikerül,bár már tetemes összeget hagytam ott a cuccaim javitására

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#140) Thrawn válasza flash- (#139) üzenetére


Thrawn
félisten

Lehet rászánom magam és nekiesek Ghomnak egyedül, csak úgy kíváncsiságból :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#141) Thrawn válasza Thrawn (#140) üzenetére


Thrawn
félisten

Nekiestem, nem élt sokáig szegény:

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#142) Thrawn


Thrawn
félisten

Bepróbáltam Azmodant, elsőre meglett ő is:

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#143) flash- válasza Thrawn (#141) üzenetére


flash-
veterán

Gratula,én még mindig meghalok...a gáz ami telenyomja a pályát hamar végez velem hiába smoke screen,stb de nem adom fel addig úgysem nyugszom amig egyedül le nem nyomom...

van most 10 misim.
és nem tudom hogy miket vegyek,hogy minél erősebb legyek.

ez mennyire lenne jó befektetés?

[link]
jól jönne az a +9 discipline...

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#144) Cyberbeni válasza flash- (#143) üzenetére


Cyberbeni
addikt

shadow power - gloom használhatóbb, ha nem halsz meg azonnal a gázban, mert az tovább tart.

(#145) flash- válasza Cyberbeni (#144) üzenetére


flash-
veterán

köszi megprobalom

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#146) Thrawn válasza flash- (#143) üzenetére


Thrawn
félisten

Ha csak Ghom a cél egyelőre akkor a passzívok közül a Steady Aim-et cseréld le másra, pl Tactical Advantage-re. Próbáld meg szépen körbevezetni a szobában mikor üldözőbe vesz, a lehető legközelebb állva a gázfelhőkhöz. Így talán nem telik be olyan gyorsan a szoba. Annak a 105k dmg-nek bőven elégnek kellene lennie.

Ez a köpeny jó választás a régihez képest, ha meg tudod szerezni csapj le rá. Némi armorért cserébe jönne 9 discipline, szerintem simán megéri.

Tegnap liciten megszereztem egy vállast, most már abból is max közeli dexterityhez jutok (200 a max). Mellékhatásként újra van pickup radiusom :)

Azon járt tegnap az eszem, hogy ki kellene próbálni mit tud kezdeni mondjuk Act3-ban 4 Demon Hunter egy csapatban. Lehet elvetemült ötlet tank nélkül bepróbálni, de egyszer talán belefér :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#147) flash- válasza Thrawn (#146) üzenetére


flash-
veterán

hát érdekes lenne,de talán menne ha mindenki más skilleket használna.

pl nem hiszem hogy ha mindenki használja a caltropsot akkor megáll az ellenfél...
de lehet hogy tévedek és összeadódik..nem tudom,
én azt szeretem ha a szobákban ahova csatlakozok van wich doktor és barbár...
amikor a wd önti az égből a sok valamit,meg küldi a futó nagy állatkákat hát az brutál,a barbár meg egyedül lenyom 4-5 championt is amiktől én egy lővéssel kipusztulok..
jó a dh val játszani,de egyre kevésbé hiszem hogy a legerősebb karakter.,
itt sok múlik azon hogy a játékos hogy irányítja a pályán a dh-t hogy minél kevesebb találatot kapjon be.

Játszanék már egy állandó csapattal akikkel megbeszélnénk hogy kinek mi a szerepe,ki mit csinál,nemcsak menni mint a barom,ahogy a neten az emberek 99%-a...
idegesít hogy ha van két ugyanolyan karakter és ugyanazokat a skilleket használják...

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#148) Thrawn válasza flash- (#147) üzenetére


Thrawn
félisten

Csak egy elvetemült gondolat volt, de egyszer tényleg kipróbálnám :)

A mi csapatunk innen a fórumról verődött össze, de hetek óta együtt játszunk ezért elég jól összeszoktunk már. Rajtam kívül még van egy tank barbár és egy monk, a 4. helyre elég változó ki kerül be. Tegnap egy másik DH csatlakozott negyediknek, néha jön Gorneck a WD-vel ha épp ráér, de wizard is szokott társulni. Ha van kedved jöhetsz te is nyugodtan, a 2 tank 2 DPS felállás elég ütős. Tempósan szoktunk haladni pedig majd minden kő alá benézünk, nemigen szoktunk a pályákon hátrahagyni felfedezetlen részeket.

A szerepeket könnyű elosztani, a tankok tankolnak, feltartóztatják az ellent, a DPS karakterek meg hozzák a DPS-t :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#149) flash- válasza Thrawn (#148) üzenetére


flash-
veterán

Szivesen csatlakoznék,jobban szeretnék egy állandó csapattal menni,mint ismeretlenekkel akik mennek mint a barom,nem élesztenek fel mert nekik fontosabb az hogy leöljék az embert,stb...
nagyon sajnálom hogy nincsennek szobák a diablo3ban..
szerintem elég gyengére sikerült a közösségi része a d3nak...

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#150) Thrawn válasza flash- (#149) üzenetére


Thrawn
félisten

Felvettelek friendlistbe, esténként szoktunk menni 5-6 óra után.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.