Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) radi8tor válasza proci985 (#750) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Az AS meg resist all dobta meg nagyon az árát.

⭐ Stella

(#752) Agro válasza radi8tor (#751) üzenetére


Agro
senior tag

Meg persze az MF ha Sarpactol vetted :D

(#753) radi8tor válasza Agro (#752) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem hiszem :)

⭐ Stella

(#754) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

Nem tudom miért van mindenkinek 40k+ élete, resist sokkal hasznosabb, ha már van ilyen 35k körüli élet.
Ha valakinek van egy 60+ all resistes inna öve, meg egy 120+ vit(vagy 90+ vit és 100+ dex), 60+ all resist nataly armorja, az igazán kölcsönadhatná kipróbálni

(#755) proci985 válasza radi8tor (#751) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

wow, 86 allres (az int bónusz miatt). remek darab.

más: a3 mp7 keyrun ok, kezd lassú lenni a kari.

a3 mp8 keyrun in progress... emlékeztek arra, amikor először átértetek infernora valamikor 1.00/1.02 körül, mai szemmel olyan gearben, amit felvenni sem érdemes? illetve amikor az első mp10 runt demonstrálta egy barbi, aki körbepörgött egész field of slaughteren, demonstrálva a patthelyzetet, avagy senki nem öl meg senkit, illetve soksokidő után elkezdtek hullani a szörnyek? na ezt sikerült előadni a DHmmal is.

menni megy, spike trap még mindig sebez eleget, de gyakorlatilag minden egyes bloodclaant egyenként kell aláaknázni. olyan kicsit, mint 1.03 alatt A3 harmadik fele 70k dpssel. lehet haladni, csak éppen kérdés, hogy mennyi értelme. eddig nem sok:D. tippre 200k dpst kéne átütni. érzésre egy átlag ellenfélnek van vagy 1-2m élete, az meg eléggé sok (több, mint anno mplevelek előtt a4ben egy extra helathes unique mágusnak volt).

meg remélem lassan frissül az armorym, érdekelne, hogy kb hogy állok általános viszonylatban dps tekintetben.

Cyberbeni: 300as allresistel már egész hasznos, afölé meg egyre macerásabb menni 50körüli chct és 24es movementet megtartva. lifenál ott a life% wildcard.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#756) buherka válasza proci985 (#748) üzenetére


buherka
addikt

Miért jó MP7-en keyrun-t menni? Nem értem... :F Nagyon nem gazdaságos.
Mi mindig MP3-on megyünk. 10-ből 7X ott is esik. Míg te letolsz egy MP7-es runt, addig én már 3-4 kulcsot kifarmoltam. Nagyon nem éri meg magasabb MP-en menni. A loot is sokkal jobb MP3-on. Tegnap esett két Lacuni ma meg egy Witching Hour öv. Az öv már el is ment 30M-ért...és ez mind MP3-on.
Az XP-ről már nem is beszélve...sokkal több mobot és elitet gyaksz le adott idő alatt.
Sárpacékkal múltkor mentünk MP3-on egy keyrun-t. Nem is tudom hány kanyart toltunk le 3-4 óra alatt.
Ez alatt az idő alatt 9db legend esett...olyan darálást rendeztünk le. Úgy pörgött az XP-m is, hogy öröm volt nézni.

Már azt is kipróbáltam hogy MP6-on mentem pont egy órát és MP3-on is. Ugyan azt az útvonalat próbáltam bejárni. Persze MP6-on sokall lassabb volt. MP3-on ACt3-ban két és félszer annyi gold jött össze, mit MP6-on.

Szóval semmilyen szempontból nem éri meg a magasabb MP. Persze tudjuk hogy minél nagyobb az a bizonyos e-pénisz annál menőbbnek érezzük magunkat.

Ezzel a taktikával, már a Hellfire gyűrű motyóim is megszaporodtak...egy cseppet. ;]

Csak gyűlik...de minek? :D

Az viszont igaz, hogy überre csak MP8-on megyek egy barbár cimbivel. Csak ketten. Mert ott tuti dobja a dög a cuccot.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#757) radi8tor válasza buherka (#756) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

"überre csak MP8-on megyek egy barbár cimbivel. Csak ketten. Mert ott tuti dobja a dög a cuccot."

Tuti az MP10-en lenne, de MP8-on is már szinte garantált a drop. :K

⭐ Stella

(#758) proci985 válasza buherka (#756) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

tegnapról mára egy nagyobb gear upgradet csináltam, az mp növelés pedig kb annak a tesztelése volt, hogy hol áll falba a kari. mp3 gyorsabb lenne, sőt gyors lenne, ez evidens, de miután mp5 is meglepően jól ment, nekiálltam feljebb is tesztelni.

mp7 nem gazdaságos, mp8 meg megy, de tényleg semmi értelme annyira lassú. igazából azt akartam tesztelni, hogy mit tud a kari, mi hiányzik még. dps, leginkább:D. de úgy néz ki life és resist kb elég lenne feljebb is. mindenesetre meglepő volt, hogy a jelenlegi setuppal már skálázódik, korábban eléggé kétbites volt (vagy gyorsan öltem, vagy engem öltek gyorsan, átmenet nem volt).

szóval nem e-peen, hanem gear check.

belegondolva keyrunra lehet vissza kéne rakni az aknák helyett a vaultot, lemenni mp3ra (ott facerollol az elemental arrow), fel a nat sisakot discipline miatt (150kssal is megvan 145k dps és 47.5 chc egyedül), aztán uniquekre fókuszálni, trash meg úgyis hullik közben az elemental arrow miatt.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#759) buherka válasza radi8tor (#757) üzenetére


buherka
addikt

MP8-ra nagyon kell a life...meg az all res. Egyet kapsz és fekszel, mint maci a málnásban. Magdától bekapok egy szúnyogcsapatot és lefittyen az életem fele. Neked 35K élettel...izgi lenne. :B

MP10-en az a gond, ha többen mentek és csak az egyik elhullik közületek...úgy felerősíti a játék az übereket...hogy eszméletlen.
Legnagyobb probléma hogy kifut a csapat az időből és jön a bünti....60 másodperces visszaszámlálás és közben magától fogy az életed. Tuti halál...ilyenkor mindenkinek. Ráadásul meg már az überek instant killeket osztanak.
Szóval az MP10-es über is egy jó nagy e-pénisz.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#760) Cyberbeni válasza proci985 (#755) üzenetére


Cyberbeni
addikt

miért lenne macerás 300 fölé menni?

vile ward: alapból 70+
nataly cipő: alapból 70+
inna gatya: 1 random affix, nem olyan drága a 60-70+
inna öv: 1 random affix, nem olyan drága a 60-70+, ha meg rare-t veszel sok dexxel és kis vitalityvel, akkor azon is olcsó az all res
inna armor: 1 random affix, szóval itt sem vészes az all resistes
nataly cloak: 2 random affix, de ha nem mész 100 dex fölé, hanem all res+sok vitality, akkor ez sem baromi drága
mempo: alapból 70+
strongarm bracers: 1 random affix, szintén könnyen megfizethető az all res, viszont ha több critet akarsz, akkor rare-ből már nem olyan gyakori, aminek a többi statja is legalább olyan jó.

ha a 7 slotból átlagban megvan a 70, akkor máris 490 all res, plusz, amit intből kapsz, és még más cuccokon is lehet szerezni, de ezek a legkönnyebbek.

(#761) proci985 válasza Cyberbeni (#760) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

ok, 300 nem az, 350 kompromisszumokkal megint nem, fölé viszont drága lesz.

vile wardból life/vites problémás lehet (pickuppal főleg, az meg máshonnan bajos lehet).
nat cipőből az ami már jobb egy ice climbersnél -150-170+dex- a hármas bónusszal az kb 6-7mnél kezdődik.
inna gatyából és övből is a 60allreses 40m fölött van.
nat határeset, skilltől is függ a dolog.
mempoból ami damba befog egy andy az 100m fölött van. jó dolog, de tipikusan nem az, amiből olcsó a dex/chcs.
bracersből azért a dex/vit/5+chc/allres megint nem az a tipikus olcsó kategória. strongarmból meg nincs 170dex fölötti allreses az AHban.

hm, úgy néz ki a profile nagyon nem akarja magát updatelni. mindenesetre megvan a 169.5k dam 41.5k life mellett.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#762) Cyberbeni válasza proci985 (#761) üzenetére


Cyberbeni
addikt

pontosan, mempon kívül minden más bőven 100M alatt, mempon kívül meg nem nagyon van jó sisak.

(#763) radi8tor válasza proci985 (#761) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Profil naponta 1x frissül.

⭐ Stella

(#764) proci985 válasza radi8tor (#763) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

neten páran írják, hogy néha több idő kell. nekem is két nap után most frissült.

hm, 9730as heroscore (tudom nem ér sokat általában, de magamhoz képest egyszerűbb összehasonlítani és látni, hogy fejlődik a kari), 123k unbuffered, 329 ehp, 4300as armour (lehet ezér bírja ennyire jól a csajszi a 300as allres ellenére? pár cuccomon str/armour is van), 2447 dex (lehet meg kellett volna venni plusz másfél millióért az egyel drágább nat bootsot 189 dexel?).

elnézve a cuccokat meg tényleg csak egy manticore kéne a totális egyenDHvá váláshoz:) (de az max majd akkor, ha nagyon lemegy az áruk).

Cyberbeni: oké, akkor mondom úgy, hogy 400as resist azért necces 100-200milliós budget alatt a damot magasan tartva.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#765) radi8tor válasza proci985 (#764) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ma az enyém sem frissült. :F

⭐ Stella

(#766) proci985


proci985
MODERÁTOR

napi humor: épp három dead mans legacym van bent eladó az AHban. gearswapping ftw.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#767) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Mikulás nem hozta meg a várt örömöt. Még mindig nem léptem át az unbuffed 200k DPS-t. :O
Már csak 0.5k kell hozzá. Még fejlődök pár paralevel-t és meglesz. :K

⭐ Stella

(#768) proci985 válasza radi8tor (#767) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

amikor már épp kezdenék örülni, hogy lassan megvan a 125k unbuffered:DDD.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#769) Thrawn válasza proci985 (#768) üzenetére


Thrawn
félisten

Nekem SoJ gyűrűvel van diabloprogress szerint unbuffed 129k :B

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#770) csepy1984


csepy1984
csendes tag

Sziasztok!

Pár tippet tudnátok adni hogy mit cseréljek le első körbe?(Én Mempho of twilight-ra gondoltam) Nincs sok goldom pár milla csak de hát nincs sok időm munka mellett... :S

[link]

Előre is köszi

(#771) Coyot


Coyot
őstag

200k fölött a dps :) Még a mempo hiányzik, de alakul szépen: [link]

Má' nem

(#772) proci985 válasza Thrawn (#769) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

ennyit dobna a kesztyűn az ias és a dexes manticore?

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#773) proci985 válasza csepy1984 (#770) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

mempo drága, ha allres mehet lejjebb, andariel jobb DPSre. csak alacsony +fire damosat vegyél, +20 fölöttiek okkal olcsók, de egy 5-6ost is ki lehet fogni.

nat vértnek akkor van értelme, ha használsz mellé gyűrűt is (3mtől indul), magában ennél kapsz sokkal jobbakat is olcsón. másik variáns a csizma, de abból egy tényleg jó 150+dexes nincs 5-6m alatt.

upgradeld a gemet a fegyverben vagy vegyél 800k körül.

deadmansból már szerintem félmillióért is kapnál érezhetően jobbat, nagyon lowod van.

kesztyűből szerintem nem lenne drága az upgrade.

övből szintén eléggé olcsón kéne jobbnak is lennie. a gatyád jó, de esetleg egy inna öv+pants (akár legacy is az olcsó allresistek miatt) mehetne. pants movement miatt is jó. újak jobbak, de azokból rendes allresistes 20m fölött kezdődik darabonként.

csizmából szintén lehet kellene upgrade.

szvsz critből kéne több, allrest pedig lehet le kéne engedned 300 körülre, viszont kevés a lifeod. natot meg ha nincs nagyobb keret, akkor cseréld, 300kból sokkal de sokkal jobb vérteket lehet kapni.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#774) cowboy_bebop


cowboy_bebop
őstag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni.

A karimra dmg fejlesztés kéne res és mf csökkenés nélkül 80 millióból.

[link]

(#775) Thrawn válasza cowboy_bebop (#774) üzenetére


Thrawn
félisten

Ahogy elnézem, ilyen feltételek mellett elég sokba fájna itemet cserélni (az az ilvl58-as cipő nagyon komoly), szóval vegyél/csinálj nagyobb köveket ha tudsz. Először a Manticore-ba, aztán mehet minden másba a +dexért. Megpróbálhatsz még mf-es HF ringet is gyártani :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#776) buherka


buherka
addikt

Nekem meg megvan az áhított 60K életem.
A sok allres az most is maradt., mert imádok rohangálni a tömegben. :D
Az a Manti ami a kezemben figyel 10M BO-ra vettem...még most sem nagyon hiszem el. :D
Nagyon kis butuska volt aki ennyiért felrakta. Ennyi dex-et és vitát én még Mantin nem láttam ekkora DPS-el LS-el.
Azért a Windforce-t is használom, mert annak párja nincs, mind sebességben és visszatöltésben. A Knockback meg elitek ellen a legjobb.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#777) radi8tor válasza buherka (#776) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Egy socket miatt volt olyan olcsó. :K
100% ChD nem kevés damage.

⭐ Stella

(#778) proci985 válasza radi8tor (#777) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

ja, két socketesek viszont őrületes árakon mennek, vagy 950 alatti rajtuk a dps.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#779) Thrawn válasza proci985 (#778) üzenetére


Thrawn
félisten

Nem olcsóak, inkább találok majd egyet. Olyan 1350+ dps körülit... :U :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#780) radi8tor válasza Thrawn (#779) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Keress meg, ha nálad van. :K

⭐ Stella

(#781) buherka válasza radi8tor (#777) üzenetére


buherka
addikt

Természetesen megint nincs igazad... :B
Már kíváncsiságból is megnéztem.
Csak egy laza keresés eredménye:
Dex. 250
Vita. 100
LS.
Has.S. 1

Amiket kidobott a kereső, mindegyiken 300 alatti Dex és 100-110 vita valamint 70-80 crit van.
Még az 1008-as is 27M-ért van fenn.

1100 feletti nincs is az AH-ban olyan statokkal, amit én 10M-ért vettem.

Tehát valószínűleg azért volt ilyen olcsó, mert egy lyukas...ezt tessék még1X átgondolni. ;)
A mai emerald kavics árak mellet nem is vennék két likast...az is biztos.

Én ezt inkább úgy nevezném, hogy k...jó vétel volt.!

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#782) Coyot válasza buherka (#781) üzenetére


Coyot
őstag

Az a baj ezzel, hogy marha sok stat nem jó a fegyveren, mert utána nehezen fogod tudni cserélni. A vitet rendszerint én nem is nézem fegyverre, mert ha van rajta az szép meg jó, de nem értéknövelő szerintem.

Közösbe
Közben sikerült mempot is beszereznem, ahogy mondtátok, bár ez egy nagyon low-cost fajta, de így mlvl4-en már egész szépen tudok haladni 200k dps-el, érzésre az XP is kicsit gyorsabban jön.

Má' nem

(#783) buherka válasza Coyot (#782) üzenetére


buherka
addikt

Van egy 1333-as fullos lyukas Windforce-om is. Azon semmi main stat nincs se vita és azzal is baromi jól elvagyok. De még azzal is 55K életem van. Hol ezzel, hol azzal megyek. Fő a változatosság. :D
Szóval nem hat meg a sok stat engem se.
Totál őszinte leszek...csak azért néztem Manti után, mert a barbi cimbiknek tele volt a tökük, hogy állandóan Knockback-elem a dögöket.
Ma mentünk 3 kanyar übert MP7-en azaz 9 menet volt. Erre lettem meghívva. Mindenki döglött csak én nem.
Érdekes...szerintem van előnye a magas vitának és allres-nek.
Tudom: elég 40k élet és 300 all res...csak nem nekem. Én utálom ha felhúznak. :B
Nem fogok papírkutyát játszani, hogy állandóan a túlélésért szaladgáljak.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#784) Kava Csoki válasza radi8tor (#777) üzenetére


Kava Csoki
csendes tag

Abban azért megegyezhetünk, hogy nem 10M a normál ára, annak ellenére, h egy socketes :)

(#785) proci985 válasza buherka (#783) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

igazából a DH olyan, mint a sorcress volt diablo2ben. pl8at bírta WSKn is, igaz ahhoz glasscannonná kellett építeni, különben nem volt elég a dam. imádtam, kegyetlen gyors és rendkívül pörgős volt vele a játék.

aztán telt az idő, és egyre kevésbé tetszett, hogy tényleg folyamatosan a határon kellett vele játszani (nem véletlenül DH a mainem, pedig mind az öt kaszttal megvan az inferno dia kill egyedül és wizarddal kezdtem még day0án), aztán a hammerdin ugyan picit lassabb volt, de nem halt azonnal. a summoner nekró meg fire enchantedek kivételével kvázi halhatatlan volt és damban is bőven hozta az említett kettőt. igaz valami 20-25 gombon kellett vele folyamatosan zongorázni a billentyűzeten (+egér) és pörgetni kellett, de nyugisabb volt a játék. mármint azt leszámítva, hogy critmass nuke wizardon nem kell úgy nyomkodni a skilleket, mint azon.

DH előnye anno az volt, hogy tényleg fillérekből ki lehetett hozni magas damot, a smokescreen + vault pedig valamennyire elfedte, hogy min spórolt az ember. viszont a jelenlegi gearrel gyakorlatilag lehet magas dam mellett már elfogadható life/res statokat is elérni.

egyébként 350-370res/48k life mellett -überekre swappelek mempora- mp6on csontkirályra mentünk egy barbival pár napja, meglepő módon én haltam kevesebbszer.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#786) radi8tor válasza buherka (#781) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Amire én utaltam, hogy mindenki a fullos cuccokat keresi. Ami már nem olyan jó, azok rajta rohadnak az emberen. Látom a szép képernyő mentésedet AH-ról és azt is, hogy semelyikre nem bideltek.
Ki lehet rakni valamit 10M-ért és megveszik vagy ki lehet rakni 14M-ért és rajtad rohad. Ilyen lett a játék. Kevesebb játékos van, akinek van sok goldja az a lehető legjobbat veszi. Akinek kevés van az kivárja, hogy olcsóbban visszakerüljön ugyanaz a cucc. Én saját tapasztalatból beszélek. (sajnos)

Valamint, ahogyan már előttem is írták VIT-nek fegyveren nem sok keresnivalója van. :N
Ki lehet fogni ritkán jó statokkal fegyvert. Ezt a te példád is mutatja. Gondolom 1d 11h állapotban csaptál le rá.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#787) flash-


flash-
veterán

sziasztok

ezt a vile wardot cserélném el ugyanilyen vagy majdnem ugyanilyenre azzal a különbséggel hogy nekem a regenerates life helyett pickup radiusra lenne szükségem(meg aztán az intelligence,cold resistance,és armor sem érdekel,csak a main dh statok a fontosak dex-vit-allres
valaki esetleg?

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#788) Coyot válasza flash- (#787) üzenetére


Coyot
őstag

Egy 10-15milla ráfizetéssel tudsz kb pickuposra cserélni :) armor és a life regen fix a vile wardon.

Én kesztyűre tettem pickupot, ott "csak" 6m ráfizetés volt meg minusz 300dmg

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#789) proci985 válasza flash- (#787) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

sok sikert;).

nekem 5% lifeos van (kb vitessel van egy árban), azt 8.5mért vettem BOra és csak 170+os. összesen öt jobb volt AHban life/vit + pickup paraméterekkel, ebből 4 vile ward. ami tényleg remek volt, na az 100m+ körül mozgott.

Coyot: már ha csak annyi, dex vit allres pickup magas dexel kb 30m és fölötte.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#790) buherka válasza radi8tor (#786) üzenetére


buherka
addikt

jaja...1d11h-án állt. Ez igaz... :D

Kapkodtam is mint állat...mert nem hittem a szememnek :D

Azért örülök ennek a szarságnak.
A két kavicsosak disznyó drágák. Van most goldom, de én két soketesre most sajnálom a lét. :D

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#791) Kava Csoki válasza buherka (#790) üzenetére


Kava Csoki
csendes tag

Márpedig az én álmom is egy 2 socketes LoS Manti... Meg gondolom sokaknak :D Bár egyelőre egész jól elboldogulok LoS nélkül is, de kipróbálni sem volt még sajna szerencsém olyat.. Lehet ha megízlelném már annyira nem is ízlene a saját :((
A tudatlanság néha áldás :)

(#792) proci985 válasza Kava Csoki (#791) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

én anno teszteltem korábban steal nélküli fegyvert, 24órán belül adtam el, pedig buktam legalább 5% damot.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#793) Cyberbeni válasza Kava Csoki (#791) üzenetére


Cyberbeni
addikt

nekem 1350+ damos LS-es kellene.

(#794) radi8tor válasza Cyberbeni (#793) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Az is van eladó. Olyan 6-7 milliárd gold.

⭐ Stella

(#795) Kava Csoki válasza proci985 (#792) üzenetére


Kava Csoki
csendes tag

nekem nincs LS, mégis jól bírom, egyelőre Shadow Power elég, de következő tuti olyan lesz.. egy 1350 2 socket LoS Manti. Nem fogom megvenni, ki fogom ütni valamelyik szarháziból! ;] ;] ;]

[ Szerkesztve ]

(#796) buherka válasza Kava Csoki (#791) üzenetére


buherka
addikt

Amúgy sokat nem ér ám az a kis LS ami ezeken a fegyókon van. Kéne még mellé LOH. Tölteni tölt vissza, de nagyon nem eleget. Ha bekrittelek egy-két csúnyát a reflektes bagázsba, igencsak meglepődök. :D
De ez olyan MP5 körül szokott lenni...ez alatt elvagyok ezzel a 2.6%-al is + life reg.
Ez is több a semminél.
A Windforce 3%-a sokkal jobban tölt.
Már nem egy DH tesót láttam így kifeküdni, 1-2 Cluster arrow és kampeca. ;)

A barbik ezért vannak kivételes helyzetben, mert akár 12% LS is fel tudnak halmozni.

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#797) radi8tor válasza buherka (#796) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Én csak akkor fekszem meg reflectestől, ha nem figyelek eléggé és nem nyomok Shadow powert hozzá.
Nálam csak ez az egy skill fogyaszt discipline-t, szóval elég jól fenntartható több percig is. (Siegebreaker übernél is kell használni serényen)

⭐ Stella

(#798) Thrawn válasza radi8tor (#797) üzenetére


Thrawn
félisten

+1

Tegnap megvolt a random drop, két Natalya's gyűrű meg a komplett Danetta szett :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#799) Rém válasza Thrawn (#798) üzenetére


Rém
tag

Nati gyűrűből nem esett average dam, chd-s verzió?
Olyant keresek! Nekem meg nem akar esni.

(#800) Thrawn válasza Rém (#799) üzenetére


Thrawn
félisten

+dam van mindkettőn, crit dam nincs:

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.