Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:49:03

LOGOUT.hu

Xperia U - A Kisherceg

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) fatal` válasza agyas11111 (#195) üzenetére


fatal`
titán

Egy SGS+ hardverileg sokkal gyengébb, mint egy U.

(#202) trita válasza nagysandor88 (#200) üzenetére


trita
tag

Hát remélem,mert utólag meg 4000Ft-ért cserélik le a simet!Azért fizessek,hogy maradhassak hűséges fogyasztójuk.Nevetséges nem?

Rita

(#203) Dr_Senkihazi válasza fatal` (#201) üzenetére


Dr_Senkihazi
aktív tag

ez azért erös tulzás...ha egyátalán gyengébb.

[ Szerkesztve ]

...i need a [̲̅$̲̅(̲̅1)̲̅$̲̅] ____http://steamcommunity.com/id/drsenkihazi...WoT/Uplay:Dr_Senkihazi origin:x_Dr_Senkihazi_x https://www.twitch.tv/dr_senkihazi

(#204) namaste válasza trita (#202) üzenetére


namaste
tag

Normál SIM, azaz mini SIM kell bele. Adnak hozzá egy micro SIM adaptert.

(#205) fatal` válasza Dr_Senkihazi (#203) üzenetére


fatal`
titán

A GPUja jóval gyengébb, és a proci is csak 1 magos.

Mondjuk az SGS + az inkább SGS - :D

[ Szerkesztve ]

(#206) trita válasza namaste (#204) üzenetére


trita
tag

Hu,most jól összezavartál.Nézd el nekem,nőből vagyok.A normál a mini?Nokia Lumiám volt,ahhoz mikro simet adtak.Eladtam,mert nem jött be.Vettem egy Ray-t.Abba bele akartam tenni a T-től kapott adapterrrel a simet,hol jó volt hol nem,de inkább nem.Kicseréltettem,normálra,4000ft ért cserélték ki.Akkor most amim van,az normál,vagy nem?Bocsi :B

Rita

(#207) zsigus válasza trita (#206) üzenetére


zsigus
őstag

Mini SIM vs. Micro SIM: [link]

Ebbe mini kell, vagyis a "normál" SIM.

"Mivel a szerkesztőségből már egyedül nekem nincs microSIM-kártyám, számomra jutott a megtisztelő feladat, hogy a 3,5 hüvelykes WVGA-kijelzős Xperia U-val, a család legkisebb tagjával foglalkozhassak. Ez ugyanis az egyetlen normál SIM-es Sony készülék a piacon."

[ Szerkesztve ]

(#208) peestee83 válasza trita (#206) üzenetére


peestee83
aktív tag

Az a SIM, ami neked van, az lesz jó ebbe a telefonba is :D

Cor ne edito

(#209) sdd2 válasza trita (#199) üzenetére


sdd2
veterán

A tesztelő beletette a sim-ét így annak hidj.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#210) tjb007 válasza Dr_Senkihazi (#203) üzenetére


tjb007
nagyúr

Egyáltalán nem túlzás.
Ez kb. olyan mintha azt mondtad volna, hogy az SGS3 nem erősebb mint az SGS2.
Az, hogy te minek érzed megint egy más dolog.

[ Szerkesztve ]

(#211) trita


trita
tag

Nagyon köszi mindegyikőtöknek! :C :R

Rita

(#212) Potyesz85


Potyesz85
csendes tag

Köszönöm a válaszokat!

(#213) askrn


askrn
csendes tag

Nem valami sok a memóriája, hogyan kell használni azt az online tárhelyet?

(#214) kiskaktusz válasza askrn (#213) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Ltöltöd a dropbox appot a playből, regisztrálsz, kapsz 2GB-ot, letöltöd a box alkalmazást, kapsz 50GB-ot. kész :D

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#215) motoflug


motoflug
őstag

kell! :)

(#216) peestee83 válasza kiskaktusz (#214) üzenetére


peestee83
aktív tag

És mellé még ott a Google drive is... van hely bőven :))

Cor ne edito

(#217) werszomjas válasza kiskaktusz (#214) üzenetére


werszomjas
őstag

A lényeget azért kihagytad, ahhoz hogy feltegyél bármit erre az online tárhelyre, ahhoz internet kapcsolat kell, ha valakinek csak néhány 100MB-os mobilnete van, akkor elég hamar eléri a határt és utána lesheted a dropbox-ot :)

üdv

(#218) kiskaktusz válasza werszomjas (#217) üzenetére


kiskaktusz
addikt

A lényeget azért kihagytad, ahhoz hogy feltegyél bármit erre az online tárhelyre, ahhoz internet kapcsolat kell

Ez nem elég evidens? :F

néhány 100MB-os mobilnete van, akkor elég hamar eléri a határt és utána lesheted a dropbox-ot

Az sem evidens, hogy nem egyszerre szinkronizálunk 100 és 100 gigabájtokat? :F

Ezeket kajak le kell írni? :U

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#219) Dave1984 válasza werszomjas (#217) üzenetére


Dave1984
őstag

vagy ha 512kbit upload sebességü vezetékes neted.Kihullik a halyad,mire 1gigát feltöltesz.

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#220) kiskaktusz válasza Dave1984 (#219) üzenetére


kiskaktusz
addikt

A telefonos felhő szolgáltatás nem arra van kitalálva, hogy a 10 gigás BR FullHD filmjeidet szinkronizáld föl-le, hanem, hogy a mobilos képeket és az esetlegesen hurcibálandó dokumentumokat ne csak az SD kártyán tudd tárolni.

Pl a Box accounthoz hiába kapsz 50GB helyet (legálba csak SE-kre), a maximum feltölthető fájlméret 100MB!

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#221) werszomjas válasza kiskaktusz (#218) üzenetére


werszomjas
őstag

Neked evidens, nekem is, de lehet valakinek nem, itt fentebb kérdezték, mi az az online tárhely, gondolom aki nem tudja, nem gondolja, hogy kell hozzá mobilnet.

Eleve sokan azt sem tudják, hogy külön kell mobilinternetet venni, csak csodálkoznak az első számla megérkezésekor, hogy húha, mi az isten ez a több 10ezer forint???

utána talán valaki elmondja nekik, hogy a mobilnetet külön meg kell rendelni...

nem egy ismerősöm járt így :W

[ Szerkesztve ]

üdv

(#222) Rotate válasza kiskaktusz (#220) üzenetére


Rotate
veterán

tehát 1-2 percnyi HD videónál hosszabb nem megy fel...

(#223) Dave1984 válasza kiskaktusz (#220) üzenetére


Dave1984
őstag

Akkor mi értelme?4gigán elférnek a fényképek!100megás megkötés meg nevetséges!!Ezért kell,h.bővíthető legyen a memória!

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#224) askrn


askrn
csendes tag

és wifivel nem lehet?

(#225) kiskaktusz válasza Dave1984 (#223) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Senki sem mondta, hogy nem nevetséges a fájlonként 100 megás korlátozás, de a másik szemszögből is megnézhetnéd, mondjuk a box fenttartói szemszögéből, hogy mindenki kap 50 GB tárhelyet és te azt arra használod, hogy FullHD BR filmeket tárolj rajta, amikor elfogy a hely a winyón.

Nem. A felhőt eleve cégeknek találták ki még 2005 tájékán, aztán most beépült a köztudatba, mert sok cég foglalkozik ezzel.

Konkrétan word, powerpoint, exel dokumentumok megosztására találták ki annó, hogy könnyen el lehessen érni munkahelyen és otthon és bárhol, ahol van net, ne kelljen semmit sem cipelni, ráadásul így egy teamwork is könnyebben abszolválható, mert egy link begépelése után már mindenki eléri az adott fájlt, fájlokat.

FullHD BR ripjeidhez vegyél winyót, vagy fizess havi pár dollárt a dropboxnak tárhely bővítésért és akkor oda is felpakolhatod.

A mobilkamerák hiába 8 Mpx-elesek, nem csinálnak baszásnagy méretű képeket. Ezeket is nyugodtan lehet szinkronizálni, mert nem csinálnak akkora adatforgalmat (gondolok itt 2-5 képre, nem pedig az egész galériára.

(#224) askrn: Tök mindegy, hogy otthon, kávézóból, de wifiről, vagy a HSPA és 3G segítségével, de kell internet a szinkronizációhoz, nincs lekorlátozva. Viszont, ha nincs 3g előfizetés, akkor nem érdemes felhőzni, mert gatyád rámegy. Akkor csak otthon wifiről,m vagy egy kávéházból, plázából..

[ Szerkesztve ]

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#226) tap28


tap28
csendes tag

Sziasztok!

Most szeretnék T-nél vásárolni ilyen telefont, de ott csak rózsaszín alsó műanyagot adnak hozzá, ami nem túl szimpatikus nekem:) Nem tudjátok, hol és mennyiért lehetne venni másik színűt?

Köszi,

(#227) Dr_Senkihazi válasza tap28 (#226) üzenetére


Dr_Senkihazi
aktív tag

Az kizart.tuti kell hogy mas is legyen benne.vagy nezd meg masik tre-ben :)

...i need a [̲̅$̲̅(̲̅1)̲̅$̲̅] ____http://steamcommunity.com/id/drsenkihazi...WoT/Uplay:Dr_Senkihazi origin:x_Dr_Senkihazi_x https://www.twitch.tv/dr_senkihazi

(#228) tjb007 válasza Dr_Senkihazi (#227) üzenetére


tjb007
nagyúr

Valóban csak pink kupakos érhető el egyelőre.

(#229) kiskaktusz válasza tjb007 (#228) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Viszik a feketét, mint a cukrot?

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#230) csatakacsa


csatakacsa
tag

Így is eléggé pörgős kis gépnek tűnik, sok review-et néztem meg róla. Viszont szinte mindegyik a cosmic flow háttérképpel volt ami ugye élő. Ha beállítják egy fix háttérképre akkor tuti, hogy még gyorsabb lenne hiszen a Live Wallpaper eszi a procit rendesen. :)

LG G2, egyenlőre =ugyanakkora részre; egyelőre = most még,

(#231) tap28 válasza kiskaktusz (#229) üzenetére


tap28
csendes tag

A kedves T-sek csak rózsaszínt adnak, mert azt a színt szeretik:P neten szeretném rendelni, felhívtam az ügyfélszolgálatot és ott mondták. Bár azt mondták, hogy az üzletekben lehet venni hozzá más színűt is.

(#232) tjb007 válasza kiskaktusz (#229) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nincs (és nem is volt) belőle fekete kupakos változat, csak pink.
Hogy worldwide hogyan fogy nem tudom, nálunk egyelőre nem hiánycikk.

(#233) kiskaktusz válasza tap28 (#231) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Nekem x10 mini prom van. Annak is van rózsaszín hátlapja, mégsem árulták azzal, sőt nem is adták ajándékba, de ez nem dönti romba az életem..

Biztos lesz fekete is. Szerintem volt is, csak elkapkodták a kevés megérkezett feketét..

Szerk.: Most látom tjb kollégát, neki hiszek.. :D Szóval akkor tévedtem. :)

[ Szerkesztve ]

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#234) Dr_Senkihazi válasza tjb007 (#228) üzenetére


Dr_Senkihazi
aktív tag

akkor én várok még tuti,pink nem kell,külön meg nem veszek egy 60-70k-s telohoz feketét....egy 10-20k-s telefon gyerekeknek lányoknak legyen csak pink/sárga/tököm tudja milyen szinü :):)

...i need a [̲̅$̲̅(̲̅1)̲̅$̲̅] ____http://steamcommunity.com/id/drsenkihazi...WoT/Uplay:Dr_Senkihazi origin:x_Dr_Senkihazi_x https://www.twitch.tv/dr_senkihazi

(#235) pit stop válasza tjb007 (#232) üzenetére


pit stop
addikt

Már ahol... Vodánál 1-2 napig volt kapható, azóta nincs; de mintha korábban valaki T-ről is írta volna hogy már nincs pedig akart venni. (Vicces, hogy x8-nál ugyanezt játszották első 1-2 hónapban mikor megjelent.)

Érdekes, hogy úgy harangozták be, hogy U-P-S-hez egyik legnagyobb marketing kampányt társítják - hát néhány helyen láttam S-t, de azt se vitték túlzásba.

Remélem minél hamarabb lesznek mindennapi tapasztalatok :)

[ Szerkesztve ]

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#236) dussy válasza tjb007 (#232) üzenetére


dussy
őstag

Ne mááár, nem csak a promo kép miatt pink az alja? Nincs a szettben cserélhető izé? :(((

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#237) tjb007 válasza dussy (#236) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem csak azon, a valóságban is az.
Elméletileg jár hozzá még egy másik (azt hiszem sárga) színű kupak is.

(#238) Archman


Archman
csendes tag

Sziasztok!
Nagyon gondolkozom hogy ezt vagy az arc s-t vegyem meg!
Az U-ra gondoltam de találtam egy számomra riasztó adatot!
Ugye a memóriát nem lehet bővíteni ez még nem is lenne akkora probléma mert 5,5GB nekem elég lenne programoknak játékoknak meg páz zenének és képnek de olvastam egy olyat hogy 4GB médiának 1,5GB appoknak van fentartva!
Ha jól értelmezem akkor csak 1,5GB szabad a játékoknak és a programoknak vagy esetleg elírtak valamit? Lécci akinek már van ilyen telója segítsen mert ha tényleg csak 1,5GB akkor tuti inkább az arc s-t veszem meg!
Előre is köszi!

(#239) kiskaktusz válasza dussy (#236) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Ha a T fel akar muattni valami kellemes eladási statisztikát, nem csak rózsaszínűt fog árulni.. :)

(#238) Archman Most így pontosan nem emlékszem mennyi van fenntartva az appoknak, de neked miért nem elég 1.5GB? párszáz KB, vagy 1-2 MB-os cuccok igazán nem foglalnak sokat. 10-20 MB-os appból meg nincs túl sok, de ha lenne is, akkor is többszázat kéne telepítened, hogy a 1.5 gigát kilakd.. :U

[ Szerkesztve ]

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#240) Archman


Archman
csendes tag

Köszi!
Csak azért kérdeztem mert nézegettem hogy egyre több olyan játék is van ami bőven 100MB-okat eszik!

(#241) kiskaktusz válasza Archman (#240) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Azokat a játékokat meg ne 3.5"-on akard játszani :D

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#242) Archman


Archman
csendes tag

Akkor most szerintetek melyiket éri meg jobban megvenni?
Arc s vs U?

(#243) atta22


atta22
csendes tag

Nagyon jó kis teló :K ,nekem a mérete pont megfelelő ennél nekem nem kell nagyobb. :N

(#244) peestee83 válasza Archman (#242) üzenetére


peestee83
aktív tag

Erre nem lehet konkrét választ adni. Mire akarod használni a telefont?
Én is a kettő között vaciláltam, az Arc S kijelzője élőben nekem nagyon durva volt a mérete miatt. De nekem ez az U tökéletes méret, pedig nem kicsi a kezem :)

De megvan második napja, és eddig még nem bántam meg, hogy ezt választottam, gyönyörű telefon :)

Én Vodafone-nál vettem, csak fekete van nekik, a dobozban egy fehér sapkával.
Akkor úgy látszik, hogy a T-Mobile a "magenta" színt favorizája

[ Szerkesztve ]

Cor ne edito

(#245) s4tch válasza Archman (#242) üzenetére


s4tch
veterán

Azt, amelyik jobban megfelel az igényeidnek. Ez nálam alighanem az Xperia P lesz. Szerintem az U-nak kevés a tárhelye, az Arc S túl nagy tepsi, és törékenynek tűnik. Ha az U-tól kizárólag a tárhely tart vissza, várd meg a Solát, az elég hasonló, és fogad microSD-t.

(#246) peestee83 válasza s4tch (#245) üzenetére


peestee83
aktív tag

Nem tudom, a Sola függetlenül is majdnem 20.000 Ft-tal drágább a Sony honlapján. Hogy mennyit szednek le a szolgáltatók, az jó kérdés :)

Cor ne edito

(#247) s4tch válasza peestee83 (#246) üzenetére


s4tch
veterán

A Sola az Arc S-szel van egy árban:
http://sonymobilewebshop.hu/mobiltelefonok

(#248) peestee83 válasza s4tch (#247) üzenetére


peestee83
aktív tag

Igen, csak szerintem az Arc S hamarosan nem lesz kapható, kifuttatja a Sony, és az újakat próbálja eladni. Bár meg kell hagyni, a Sola is szép darab, ha nem lett volna sürgős a telefon csere, lehet vártam volna rá :)

Mindegy, szerintem ezen nem veszünk össze. A Sony telefonok (főleg az újak) már mind gyönyörű szerintem :))

Cor ne edito

(#249) fatal` válasza Archman (#238) üzenetére


fatal`
titán

1,5G van az appoknak, de az Arc S-ben mégkevesebb. Egyes appokat át tudsz helyezni a média tárterületre (sdnek látja a rendszer), arc s-en meg az sdre, de nem mindent.

(#250) komizoli90 válasza tjb007 (#237) üzenetére


komizoli90
csendes tag

én minden tesztben, unboxing videóban úgy láttam, hogy a fekete modellhez pluszba adnak egy rózsaszín kupakot (a feketén kívül), a fehér modellhez meg egy sárgát (a fehéren kívül). De lehet, hogy M.o.-on másképp van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.