Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:49:03

LOGOUT.hu

Xperia U - A Kisherceg

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) Jimmy66 válasza Vizi911 (#400) üzenetére


Jimmy66
senior tag

Nem csak az angolod.

[ Nincs Szerkesztve ]

(#402) Vizi911 válasza Jimmy66 (#401) üzenetére


Vizi911
tag

mármint?:D:) jofej vagy...

Iphone SE 64GB

(#403) youngboy válasza Nessy89 (#389) üzenetére


youngboy
senior tag

Akku ki-be volt?

(#404) Nessy89 válasza youngboy (#403) üzenetére


Nessy89
csendes tag

Persze hogy volt, de semmi. Majd ma délután már többet tudok mondani.

(#405) youngboy válasza Nessy89 (#404) üzenetére


youngboy
senior tag

Szerintem többen várjuk a fejleményeket. Nálunk is a családban egy lehetséges alany ez a teló.

(#406) Nessy89 válasza youngboy (#405) üzenetére


Nessy89
csendes tag

Remélem egyből tudnak adni másikat, mert tegnap csak ez az egy volt belőle. Lehet csak az akksival van valami baj, de javításba nem egyezek bele.

(#407) Dr_Senkihazi


Dr_Senkihazi
aktív tag

már csak pár ora és megvan,most beszéltem a gls-el a futárnál van a telom :C

...i need a [̲̅$̲̅(̲̅1)̲̅$̲̅] ____http://steamcommunity.com/id/drsenkihazi...WoT/Uplay:Dr_Senkihazi origin:x_Dr_Senkihazi_x https://www.twitch.tv/dr_senkihazi

(#408) Vizi911


Vizi911
tag

Na végre:) lassan tapasztalatokat is olvashatunk remlem:D:)

Iphone SE 64GB

(#409) peestee83 válasza Vizi911 (#408) üzenetére


peestee83
aktív tag

Tapasztalatokat már olvashatsz, pár embernek már van :D

Cor ne edito

(#410) Binczet válasza Nessy89 (#406) üzenetére


Binczet
aktív tag

Nem tudod véletlenül, hogy mivel ugye 3 napon belül adod vissza a telefont, mert hibás, akkor kérheted, hogy adják vissza a inkább a pénzedet. Ilyenkor mi lesz az előfizetéssel?

(#411) Nessy89 válasza Binczet (#410) üzenetére


Nessy89
csendes tag

Nem tudom sajnos a kérdésedre a választ, én mindenképpen új telefont szerettem volna!:)

Meg van az új telefon ez most már remélem hibátlan, azt mondták a Vodánál hogy valószínű a gyárban túlmerítették az akksiját, hát nem tudom, azt mondta a pasi, három éve nem látott ilyet, akkor is egy belépő szintű Nokiánál.
A lényeg hogy teljesen elégedett vagyok, rettentő gyors, a hangminőség korrekt, végül is ezek a legfontosabb dolgok. Még fel kell fedezni.

(#412) Lyrem


Lyrem
csendes tag

Ma megrendeltem T-től webshopon keresztül a telefont, viszont azt írták, hogy várható szállítási idő jövő hét csütörtök! :Y nem tudjátok, hogy mégis miért ilyen sok idő? Igaz, hűséggel és részletfizetéssel rendeltem, de pár hónapja volt a családban ugyan ilyen feltételekkel egy rendelés és azt két nap múlva már szállították is. Mitől függhet ez?

(#413) Jimmy66 válasza Lyrem (#412) üzenetére


Jimmy66
senior tag

Akciós készülékek

Itt a lábjegyzetben azt írják, hogy június 15-től kapható. Tegnap még 8-a volt írva.

Nincs elég készülék...

(#414) Lyrem válasza Jimmy66 (#413) üzenetére


Lyrem
csendes tag

Tényleg, ezt most nem is figyeltem, csak múltkor, amikor még 8 volt írva.
Hát akkor valszeg ez van, h nincs elég nekik. Kár. Jó lett volna kicsit előbb megkapni (mondjuk hétfőn), mert nagyon várom, főleg hogy mások már megkapták... :)

(#415) dussy válasza Lyrem (#412) üzenetére


dussy
őstag

Készlethiány esetleg.

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#416) Dr_Senkihazi válasza Jimmy66 (#413) üzenetére


Dr_Senkihazi
aktív tag

akkor szerencsém volt még,mert kedden rendeltem,ma 14.00-kor meghozta a futár :C
(hozzáteszem ez a rövid szállitási idö csak dominoval tarthato azt mondták a t-nél)

...i need a [̲̅$̲̅(̲̅1)̲̅$̲̅] ____http://steamcommunity.com/id/drsenkihazi...WoT/Uplay:Dr_Senkihazi origin:x_Dr_Senkihazi_x https://www.twitch.tv/dr_senkihazi

(#417) Jimmy66 válasza Dr_Senkihazi (#416) üzenetére


Jimmy66
senior tag

Arról beszélj, milyen? :U

Már nagyon irigykedem...

[ Szerkesztve ]

(#418) Dr_Senkihazi válasza Jimmy66 (#417) üzenetére


Dr_Senkihazi
aktív tag

jo.:)

bövebben...furcsa az sgs+ után.a TW után meg végképp,és azt nagyon szerettem.
a sony jol át dolgozta a gyári droidot.néha alig találok dolgokat...megakasztani még nem birtam filmmel vagy játékkal,de ez nem is arra van kitalálva.telefonálni jo rajta,jo a fogása,hangminösége,kellöképpen hangos,bár a zenék,csengöhangok nem szolnak olyan szépen mint a samsungon...navigáltam is már vele,fotoztam,(sgs-töl szebb képet csinál) ...
ami kicsit aggaszt az az akku.sikerült a gyári 30%-os töltöttséget pillanatok alatt lemeritenem,és pillanatok alatt fel is töltött 100%-ra...kb 1 jo ora volt.viszont továbbra is gyorsan merül.4 ora ota megint sikerült 60%-ra meritenem bár bekapcsoltam rajta mindent amit csak lehet,telefonálgattam,játszottam neteztem hogy merüljön.szerintem ennek kb 1 napos lesz az akksija erös használat mellett.

világito csik egyátalán nem zavaro,söt...hangulatos,engem ez is befolyásolt a vásárlásban.
t-s verzio,egy csomo b.zisággal megpakolja a t-mobil.

ja alapbol nem játszik avi-t :F ezen meglepödtem...

...i need a [̲̅$̲̅(̲̅1)̲̅$̲̅] ____http://steamcommunity.com/id/drsenkihazi...WoT/Uplay:Dr_Senkihazi origin:x_Dr_Senkihazi_x https://www.twitch.tv/dr_senkihazi

(#419) s4tch válasza Dr_Senkihazi (#418) üzenetére


s4tch
veterán

"egy csomo b.zisággal megpakolja a t-mobil"

Ez rémisztő. :DDD Konkrétan mivel pakolják meg?

(#420) peestee83 válasza Dr_Senkihazi (#418) üzenetére


peestee83
aktív tag

Tényleg gyorsan tölt, ezen én is meglepődtem.
De ha nem játszol, nem nézel filmet, akkor bírni fogja az akku. Nekem második napja megy, adatszolgáltatás bekapcsolva, telefonálok, zenét hallgatok, kis wifi, kis internetezés, és most vagyok 70%-on. Nem lesz gond vele :DD

Nekem Vodás a kicsike, és szerencsére semmit nem találtam, amit ők pakoltak bele.

Viszont lenne egy kérdésem: Az Evernote az demo rajta? Nem ismerem a programot, a régi telefonom nem vitte volna. A McAfee-t viszont azonnal leszedte :))

[ Szerkesztve ]

Cor ne edito

(#421) Dr_Senkihazi válasza s4tch (#419) üzenetére


Dr_Senkihazi
aktív tag

menüben ikonok:
-origo
-müsorujság
-árfolyamok
-pocket guide
-iwiw :Y
-mobilvásárlás
-mobil tv
-zene center
.......na,ez mind t-mobilos ikon.

...i need a [̲̅$̲̅(̲̅1)̲̅$̲̅] ____http://steamcommunity.com/id/drsenkihazi...WoT/Uplay:Dr_Senkihazi origin:x_Dr_Senkihazi_x https://www.twitch.tv/dr_senkihazi

(#422) Jimmy66 válasza Dr_Senkihazi (#421) üzenetére


Jimmy66
senior tag

Köszi!

A tervem az, hogy T-ben megnézem "live" és függetlent veszek.

(#423) Dr_Senkihazi válasza Jimmy66 (#422) üzenetére


Dr_Senkihazi
aktív tag

igazábol nincs velük gond,mind eltávolithato egytöl-egyig.

...i need a [̲̅$̲̅(̲̅1)̲̅$̲̅] ____http://steamcommunity.com/id/drsenkihazi...WoT/Uplay:Dr_Senkihazi origin:x_Dr_Senkihazi_x https://www.twitch.tv/dr_senkihazi

(#424) peestee83 válasza Dr_Senkihazi (#421) üzenetére


peestee83
aktív tag

iwiw? :C
Értem, hogy miért, de lassan az már a vicc kategória...

Cor ne edito

(#425) Dr_Senkihazi válasza peestee83 (#424) üzenetére


Dr_Senkihazi
aktív tag

legalábbis nagyon retro....azt se tutam,hogy még van :)

...i need a [̲̅$̲̅(̲̅1)̲̅$̲̅] ____http://steamcommunity.com/id/drsenkihazi...WoT/Uplay:Dr_Senkihazi origin:x_Dr_Senkihazi_x https://www.twitch.tv/dr_senkihazi

(#426) peestee83 válasza Dr_Senkihazi (#425) üzenetére


peestee83
aktív tag

igazad van, a T-Mobile hirdetheti, hogy "retro kiadás"... jó ötlet :) még van - én is csak hallottam. A többi program között is akad olyan, ami hasznos lehet pár embernek. Bár nem értem, az android lényege, hogy testre szabható. Bár ha el lehet távolítani, akkor nem szóltam :D

U.i.: Egészséggel használd eme remek gépet!

[ Szerkesztve ]

Cor ne edito

(#427) beamen1


beamen1
csendes tag

sokan jönnek a ray vs U felállással, nálunk pont ez a kettő van.
Szerintem formára, anyagra, megjelenésében egyértelműen jobb a ray,
viszont hardverben kicsit jobb az U

(#428) fatal` válasza beamen1 (#427) üzenetére


fatal`
titán

Viszont az U ellen szól még bővíthetetlenség is.

(#429) peestee83 válasza beamen1 (#427) üzenetére


peestee83
aktív tag

Nekem pont fordítva van. Volt nálam Ray, de formára, megjelenésre jobban tetszik az U. A hardver is az U mellett szól (nekem)

@hunfatal: aki ezt a telefont veszi, tisztában van vele (remélhetőleg), hogy nem bővíthető. Szerintem nem ellene szól. Alternatíva mindig van :)

Cor ne edito

(#430) fatal` válasza peestee83 (#429) üzenetére


fatal`
titán

De ellene szól, 4GB tárhely baromi kevés, ennyi pénzért igazán elférhetett volna egy memóriakártya slot.

(#431) peestee83 válasza fatal` (#430) üzenetére


peestee83
aktív tag

Nekem bőven elég a 4GB (+ 1,5GB a progiknak)... Nem akarok videót nézni a telefonon, vagy játékokkal játszani, esetleg az otthoni gépem tartalmát beleerőszakolni.
Zenét hallgatok (5-6 album), készítek fotót (ami később lementhető a PC-re), programokat használok, amik kellenek. És 2 db játék is van a telefonon: Alkímia, és Angry Birds Space. Ennyi, és bőven elég szerintem. A régi telefonban 2 GB-os memóriakártya volt, és azzal is jól boldogultam. Amúgy ha nem elég valakinek, van USB OTG kábel, Google Drive (Dropbox, stb...) vagy egy másik telefon, ami bővíthető :D

Cor ne edito

(#432) fatal` válasza peestee83 (#431) üzenetére


fatal`
titán

Én sem de folyton zenét másolgatni utálok. Lehet, hogy nekem is elég lenne, de szűkös lenne az tuti. Mondjuk nekem szempont a qwerty, így eszem ágában sincs lecserélni a Mini Prot, csak megjegyeztem, hogy nem mindenkinek alternatíva az U a Rayjel szemben.

(#433) pit stop válasza beamen1 (#427) üzenetére


pit stop
addikt

Szerintem NEO és Ray közé lehetne tenni. Azzal a csíkkal egy plusz egyediség van, a Ray egyen üveg elejét pedig egyértelmű hogy P unibody tudja überelni csak :) (csak P kicsit még borsosabb mint amivel Ray nyitott ha jól rémlik, bár az is elég magasról indult)

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#434) peestee83 válasza fatal` (#432) üzenetére


peestee83
aktív tag

Itt sokan arról panaszkodnak, hogy mennyire rossz ez a telefon, hogy nem bővíthető, hogy "csak" 512 MB RAM van benne, stb... Sokszor nem fér a fejembe, hogy 32 GB-os memória kártyára mi az Isten nyilát lehet feltenni (amit állandóan használnának)...

Ez a telefon (szerintem) átlag felhasználóknak készült - például nekem - akik pár zenét (1 GB) hurcolnak magukkal. A telefon mellesleg jól össze van rakva, gyors, nem akad, a kamera jó képet csinál (videót nem próbáltam), a design pedig - ismét az én véleményem - gyönyörű. Más telefonnal nem érdemes összehasonlítani, mert mindegyik kicsit más célközönségnek készül. :D

Anno én is szemeztem mind a Minivel, mind a Mini Pro-val, mire megvettem volna a Minit, már nem lehetett kapni. Minden telefonnak vannak gyengeségei, és erősségei (némelyiknek nincs, de az más tészta).

A fórum tele van a "vitákkal", hogy jó vagy rossz a telefon, érdemi dolgokról szinte alig van valami, a kérdések pedig elvesznek a bejegyzések között.

És ismét feltenném egy régebbi kérdésem (lehet kaptam rá választ, de a fentebb említett okok miatt lehet, hogy nem láttam):

Valaki nem tudja véletlenül, hogy az Evernote, ami gyárilag rajta van a telefonon, az időkorlátos, vagy nem? Előre is köszönöm!

Cor ne edito

(#435) fatal` válasza peestee83 (#434) üzenetére


fatal`
titán

Aki a telefonjával navigál és mondjuk egész Európában annak kapásból ~2 - 2,5G a térkép. Ha még mellé raknál 3 giga zenét, akkor máris tele van és akkor még semmi más nincs az SD-n. Nem beszéltünk játékokról és bizony a HD videók is eszik a helyet rendesen, ha valaki sokat használja a kamerát. Nem a 32-es kártyáról van itt szó, de a 4 giga bizony kevés tud lenni.

Egyébként baromi jó telefon az U annak, akinek elég a hely. Én csak annyit mondtam, hogy ennyi pénzért szerintem megduplázhatták volna a tárhelyet és senkinek nem lenne egy rossz szava sem.

A RAM mizériát az ICS miatt mondják (sok telefonon kevés az 512MB RAM), még csak 3-4 napja van kint a Mini Promra az ICS, de nem úgytűnik, hogy több RAMot fogyasztana, mint a GB, így - egyelőre - semmi problémám vele.

[ Szerkesztve ]

(#436) peestee83 válasza fatal` (#435) üzenetére


peestee83
aktív tag

Szerintem navinak nem elég egy 3,5"-es kijelző, nagyobb kell, hogy rendesen lásd, és ne csak a hang után menj. Ezt lehet ragozni, hogy mire elég ez a telefon, mire nem, jobb, ha bele se megyünk :DD

Ha nem kapnék ICS-t ehhez a telefonhoz, az sem zavarna, nekem így is tökéletes (Erről is volt már nem egy parázs vita, hogy miért nincs ICS)

A telefon amúgy tényleg nagyon jó - számomra most a tökély :D
Az, hogy mennyi pénzért mi kerül vagy kerülhetne egy telefonba, megint nézőpont kérdése. Nem vagyok tisztában az árakkal, és nem csak az alkatrészek árára gondolok, hanem a tervezők, fejlesztők, gyártási és szállítási, és egyéb költségekre gondolok. Sok kicsi plusz, és a vége... :)

Cor ne edito

(#437) fatal` válasza peestee83 (#436) üzenetére


fatal`
titán

Ha normális helyre rakod még egy 3"-os kijelző is elég a navihoz. Ettől függetlenül én egy 4,3-as PNA-val navigálok, aminek a felbontása nem túl nagy (480x272), de bőven elég :)

ICS a kezdeti bugok miatt nem volt (ahogy a régiekre sem) inkább megvárták a hibajavított 4.0.3 / 4.0.4 verziókat és előbb a tavalyi palettát frissítik (frissítették, 1-2 készülék várat már magára csak). Később lesz erre is. Szerintem a tavalyi modellek is jól használhatók voltak a GBvel is, de jó az ICS és pont az olcsóbb készülékek támogatása miatt (meg félig-meddig qwerty alternatíva hiányában) választottam az SE-t tavaly és nem bántam meg.

(#438) peestee83 válasza fatal` (#437) üzenetére


peestee83
aktív tag

Hosszabb távú navigáláshoz (és gyakorihoz) biztos, hogy vennék egy navit külön. Jobb szeretem a céltárgyakat, fényképezéshez fényképező,.... De ami ebben van, arra tökéletes, ha éppen le akarok hirtelen fotózni valamit :)

Én nem aggódok az ICS miatt. Ha jön, majd frissítek, ha nem, akkor nem :D
ár tavaly is szép készülékek voltak (Arc S-re gondolok például), de végül inkább ezt vettem meg :D

Cor ne edito

(#439) Nessy89 válasza peestee83 (#438) üzenetére


Nessy89
csendes tag

Nem válaszolni akartam, bocsi!Egy nap után azt az apró de idegesítő hibáját fedeztem fel, hogy nagyon érzékeny a távolságmérő szenzor, mert sikerült beszélgetés közben kihangosítanom, aztán pedig lenémítanom a saját mikrofonomat. Amúgy nagyon jó kis telefon, tényleg szép is, mutatós, jól működik a díszsáv, zenehallgatásra is alkalmasnak találtatott, persze jó fülhallgatóval.:) A 3D kamera első használtkor nem indult el, később igen, aztán rájöttem hogy soha többé nem fogom használni, úgyhogy mindegy is. Akku tényleg gyorsan merül (az X8 kicsit talán jobb volt ebben, persze a gyengeségei is meg voltak), de az energiatakarékos üzemmódban, hogy éjjel ne szinkronizáljon stb. szerintem sokat lehet rajta javítani. Ami nagyon idegesít, nem tudom ez Android sajátosság vagy a Sony alakította így, de a telefonkönyvben már az első oldalon, a számok és email cím alatt ott virít a facebookról származó infó, hogy kapcsolatban van-e az illető, vagy sem. Ez olyan kis béna. Nem randioldalt nézek, hanem a telefonkönyvemet. Azokat az emberkéket akik nem teljesen úgy írják a facebookon a nevüket, ahogy a telefonkönyvemben szerepel, azokat nem tudtam még társítani, az X8-on nem volt ezzel gond! Kellemes a fogása, jó a súlypontja, egész vállalható képeket is lehet vele csinálni, megfelelő fényviszonyok mellett. Nem tudom, és nem is akarom mindenhová magammal vinni a fényképezőgépemet, ami nem volt olcsó, és nem is a kompakt kategória. Az, hogy nem bővíthető, engem nem zavar. Megvannak a jól bevált kis alkalmazásaim, plusz az elmaradhatatlan Angry Birds, és én teljesen jól vagyok. A zenéket meg cserélgetem nagy ritkán. Amióta meg van, azóta nincs nagy kedvem a laptop elé ülni, most hogy személyre szabtam, tényleg minden csak egy érintés, és már olvashatom is, ami engem érdekel.:) Szeretem, remélem pár évig ki fog tartani.:)

VISZONT éppen most hívtak, és hiába vettem fel, nem hallottuk egymást. Utána visszahívtam, akkor sem volt jó. Töltőre rakás, kikapcs-bekapcs megoldotta a dolgot. Lehet az volt a baj, hogy már csak 4% volt a töltöttség. :(

[ Szerkesztve ]

(#440) pit stop


pit stop
addikt

Akinek van már ilyenje, ahhoz fordulnék elsősorban, hogy Videónál szintén jelentkezik az a kockásodás mint MA srácoknál?
Ha mostani árát nézzük s ennyit kiadnék érte, az feltűnően nem volt szimpatikus. Köszi ha valaki megnézi esetleg amit felvett képernyőn :)

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#441) edem96 válasza helixP (#50) üzenetére


edem96
senior tag

Üdv!
Kérdezni szeretnék hogy melyik telot javasoljatok?
Sony Xperia U, SE Xperia Ray, Lg Optimus L7, Htc One V
Előre is köszönöm a válaszokat!

Az áram alatt lévő kábel ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt, csak más a fogása. {NOKIA Lumia 630 Dual Sim Bright Green}

(#442) Dr_Senkihazi


Dr_Senkihazi
aktív tag

help...
ébresztö hangot mért nem enged modositani?ott van a funkcio,de nem aktiv, amivel gyárilag ébreszt az meg harmat gyenge....

...i need a [̲̅$̲̅(̲̅1)̲̅$̲̅] ____http://steamcommunity.com/id/drsenkihazi...WoT/Uplay:Dr_Senkihazi origin:x_Dr_Senkihazi_x https://www.twitch.tv/dr_senkihazi

(#443) Nessy89 válasza Dr_Senkihazi (#442) üzenetére


Nessy89
csendes tag

Ha azt a gyári stílust kikattintod, akkor módosíthatsz, vagy új témát is lehet létrehozni.

(#444) Dr_Senkihazi válasza Nessy89 (#443) üzenetére


Dr_Senkihazi
aktív tag

isten vagy :C
és köszi,pedig vagy egy oráig gondolkoztam de ezen átsiklottam...

...i need a [̲̅$̲̅(̲̅1)̲̅$̲̅] ____http://steamcommunity.com/id/drsenkihazi...WoT/Uplay:Dr_Senkihazi origin:x_Dr_Senkihazi_x https://www.twitch.tv/dr_senkihazi

(#445) Nessy89 válasza Dr_Senkihazi (#444) üzenetére


Nessy89
csendes tag

Szívesen!:) Nekem sem esett le elsőre!:P Neked nem voltak még olyan problémáid a telefonnal mint nekem? Itt írtam róla pár hozzászólással lejjebb, sajnos véletlen OFFba tettem.

(#446) edem96 válasza edem96 (#441) üzenetére


edem96
senior tag

Az helyzet hogy nem tudom milyen telot vegyek, ezért kértem segítségeteket.

Az áram alatt lévő kábel ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt, csak más a fogása. {NOKIA Lumia 630 Dual Sim Bright Green}

(#447) pit stop válasza edem96 (#441) üzenetére


pit stop
addikt

Ha fontos a bővíthetőség, vagy nem elég 4 (5,5) giga, akkor U kiesik. Ha elég, akkor elég erős játékos. Egyedi dizájn.
Ray eggyel régebbi modellpalettar része - valószínűleg nem kap már annyi supportot mint újabbak, viszont bővíthető de egymagos. Régebbi de egyedi dizájn .
L7-et nem vettem volna bele ebbe a pakliba, én őt hátrébb tenném mint többit de érdemit nem tudok neked rólla mondani.
V korrekt ha tetszik a formaterve, viszont csak 1 mag, viszont ott a Sense.

Sok aránylag egyedi telefont vettél bele, így dizájn miatt elég szubjektív dolog; de ha már ez a topik akkor U-t ajánlom, ha néhány hiányosságával meg tudsz barátkozni :) Remélem elég hosszú lett :D

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#448) Dr_Senkihazi válasza Nessy89 (#445) üzenetére


Dr_Senkihazi
aktív tag

igazábol semmi problémám nem volt még vele.pedig tegnap ota használom rendesen.
max annyi hogy én halknak találom...xloud két fillért nem ér,inkább csak torzit,a nélkül meg nagyon halk...nem tudom mit lehetne ezzel csinálni.hangszinszabályzoval már játszadoztam,de semmi.

tied vodás vagy t-és?

...i need a [̲̅$̲̅(̲̅1)̲̅$̲̅] ____http://steamcommunity.com/id/drsenkihazi...WoT/Uplay:Dr_Senkihazi origin:x_Dr_Senkihazi_x https://www.twitch.tv/dr_senkihazi

(#449) peestee83 válasza edem96 (#446) üzenetére


peestee83
aktív tag

pit stopnak igaza van. sok mindentől függ, hogy kinek mi a megfelelő telefon. A HTC-t én is néztem, jó kis telefon, teljesen korrekt, és az ára valahol az U környékén van. A Ray sem rossz választás, bár tény, hogy az már tavalyi modell, a support lehet nem tart sokáig, ahogy írták.

Mik lennének a főbb szempontok, amik neked kellenek a telefonban?
Úgy könnyebb javasolni bármit is (zene, video, fényképezés)

@SPucu:
Halknak találod? Nekem némelyik albumnál majd' kiszakad a dobhártyám, annyira hangosan szól (és szépen is). Pedig a gyári headsetet használom. Mindent feltoltál max. hangerőre?

@Nessy89:
Pont ma esett meg velem is, hogy hívtak, és nem hallottam semmit ( a másik fél igen). Én sem tudom, mi történhetett. Ki-be kapcsolás után minden tökéletes volt. Hátha egy kis technikai hiba, ami egyszer fordult elő :D

[ Szerkesztve ]

Cor ne edito

(#450) edem96 válasza pit stop (#447) üzenetére


edem96
senior tag

Az Lg-t nem nagyon javasolják, de a Sonyt egyre többször javasolják nekem.
A bővíthetőség nem nagyon fontos nekem, mert most is elvagyok bőven a 2gb-al.
Köszönöm

Az áram alatt lévő kábel ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt, csak más a fogása. {NOKIA Lumia 630 Dual Sim Bright Green}

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.