Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:49:03

LOGOUT.hu

Xperia U - A Kisherceg

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) Ricardo válasza Napfénysüti (#150) üzenetére


Ricardo
félisten

Egy kétmagos cuccra csak kijön.

(#152) Dogmatix válasza KeFe (#143) üzenetére


Dogmatix
tag

És ha veszel egy telefont Gingerbreaddel akkor az elvárható, hogy az ahhoz kijövő frissítéseket megkapd. Az autós példát meg eléggé félre értelmezted. Ha visszahívásról van szó, csak akkor csinálják meg ingyen (hibáról szó se volt).

(#153) Redchili válasza mpierre (#46) üzenetére


Redchili
tag

mondjuk nem is erőltették meg magukat :)

Nem megmondtam?!

(#154) pit stop válasza Napfénysüti (#150) üzenetére


pit stop
addikt

Utánnanéztem mivel nem jött válasz.
Nem GG, de elvileg karcálló ásványi üveg bevonata van. De majd mindennapi tapasztalatok eldöntik...

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#155) boba6 válasza nickcreeper (#119) üzenetére


boba6
aktív tag

720p felvétel:
mennyire gyakori ezeknél az update? mármint jöhet részéleges javítás akár az ICS előtt külön pakkban?
akinek van már megnézné esetleg hogy kisebb felbontásban is ennyire szörnyűek-e a tömörítési hibák?

... "Have you tried turning it off and on again?" .... "Is it definitely plugged in?" ... • • • • • • • • • • • • ha nem kapsz választ 24 órán belül, emlékeztess!

(#156) Bocha válasza enginev3.0 (#107) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Javítom, köszi! A hivatalos white paper szerint az akksi "átlagosan 1320-as, minimum 1290-es", de a nálam lévő készülékben 1290-es volt. Átírom a speci részt is. :R

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#157) Plexicushio


Plexicushio
senior tag

Jó kis teszt, tetszik a telefon is. Az ára pedig kellemes. Bravó Sony.

:K

(#158) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Ez a gorilla-glass rinya nem értem mire föl. A sima Desire-n nem volt(illetve az amoleden még nem az slcd-n már igen elvileg), soha bajom nem volt vele, a Desire S viszont gyűjti a karcokat szó nélkül, sokkal szarabb, mint az elődje ilyen téren.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#159) Dexar007 válasza fatal` (#134) üzenetére


Dexar007
veterán

Sony Xperia U

két éves Alap kategóriás előfizetéssel 64 990 Ft
két éves Klasszik kategóriás előfizetéssel 62 990 Ft
két éves Kiemelt kategóriás előfizetéssel 56 990 Ft
két éves VIP kategóriás előfizetéssel 46 990 Ft
két éves Top S kategóriás előfizetéssel 39 990 Ft
két éves Top M kategóriás előfizetéssel 9 990 Ft
két éves Top L kategóriás előfizetéssel 1 Ft
kártyás csomagban 65 990 Ft

Csak azért, hogy belekössek valamibe. :)

Give me your cum,bull!

(#160) Ricardo válasza Dexar007 (#159) üzenetére


Ricardo
félisten

"két éves Alap kategóriás előfizetéssel 64 990 Ft"
"kártyás csomagban 65 990 Ft"

Vicces :U

(#161) pit stop válasza Ricardo (#160) üzenetére


pit stop
addikt

Ráadásul maga telefon van jól árazva, nem Voda árazta úgy :((
79.000 gyári független Sony-tól, de ahhoz még jár egy 13 ezres füles is, tehát függetlenként ugyanott van ha azt levesszük...

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#162) david1212


david1212
tag

Azért az megint érdekes, hogy pl. Veszprémben nincs belőle készleten. Nem az első telefon amit meghirdet a voda és nem lehet kapni.

(#163) sdd2 válasza Ricardo (#160) üzenetére


sdd2
veterán

Hát ez az...

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#164) kiskaktusz válasza hoffman_ (#158) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Én sem értem mi a para a GG hiányával.. Az x10 mini pro-mon sincs, mágsincs tele karcokkal, pedig csak az első félévben hordtam a gyári tokjában.. Lassan pedig tölti a 2 évet..

Láttam sokkal karcosabb GG-s telefonokat, mint az én x10 mini prom gg nélkül, pedig nem nagyon vigyázok már rá, de persze azért nem dobálom...

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#165) Plexicushio


Plexicushio
senior tag

Sola teszt mikor várható? :DD :))

(#166) pit stop válasza Plexicushio (#165) üzenetére


pit stop
addikt

Jövő hét eleje, hétfő vagy szerda azt mondták fiúk :)

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#167) Plexicushio válasza pit stop (#166) üzenetére


Plexicushio
senior tag

WoW, köszönöm szépen az információt :R
Az jobban bejön, és alig drágább. :C

(#168) Dr_Senkihazi


Dr_Senkihazi
aktív tag

sziasztok.

szeretnék egy uj telefont,sgs+-t szeretném lecserélni,és az uj sony készülékek nagyon tetszenek.mivel a felsö kategoriát nem engedhetem meg magamnak,ez az U viszont nagyon jo árban van ezzel szemezek.
tehát a kérdésem,gyengébb ez valamiben (leginkább sebességre,játékok futtatására gondolok,mindennapos használatra lassabb ez,vagy esetleg a 2 mag okán még gyorsabb is??) ?

(a kissebb méret nem gond,most arra vágyok,memoria bövithetöség nem kell,GG sem feltétel,mert mindig vigyázok a teloimra.)

thx

...i need a [̲̅$̲̅(̲̅1)̲̅$̲̅] ____http://steamcommunity.com/id/drsenkihazi...WoT/Uplay:Dr_Senkihazi origin:x_Dr_Senkihazi_x https://www.twitch.tv/dr_senkihazi

(#169) fatal` válasza Dr_Senkihazi (#168) üzenetére


fatal`
titán

Nem hinném, hogy gyengébb, de nem sokkal erősebb (max ott, ahol a két mag ki van használva, nem tudom ez mennyi játéknál megoldott).

(#170) KeFe válasza Dogmatix (#152) üzenetére


KeFe
tag

Csak magadat tudom idézni...
"Értő olvasásnak hívják azt, ami neked a jelek szerint nagyon nem megy."

Ahogy én itt nézem, neked vannak problémáid a szövegértéssel.
Nem próbálom meg elmagyarázni az önmagadnak felállított logikai bukfenceket melyekbe belebuktál, mert látom felesleges. Él a fejedben egy-egy gondolat a telefongyártásról meg az autószervizekről, melytől elvonatkoztatni nem tudsz. Nincs is ezzel baj csak ne erőltesd rá másokra ok? :)

(#171) SShadow


SShadow
aktív tag

Valaki magyarázza el legyen szíven nekem laikus gyökérnek, hogy mi a rákért gyorsabb pár benchmark tesztben a GALAXY ACE PLUS ARMv7-el és egy ezeréves Adreno200-al egy kétmagos CORTEX A9-nél és egy ugyancsak nem rossz MAIL400-nál???????

Erre rohadt mód kíváncsi lennék?

Oké a felbontása kisebb, de az nem okoz ekkora sebességkülönbséget mert az én Live With Walkmanomnál is gyorsabb az ACE pedig abba már az Adreno 205 van.

(#172) fatal` válasza SShadow (#171) üzenetére


fatal`
titán

Mert a benchmarkok szart sem érnek.

(#173) SkyLine3000 válasza SShadow (#171) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Ennyit a szintetikus tesztekről... Főleg a Q-ról. Az én Galaxy W-m is gyengébb tőle Q-ban (1508 vs. 2404), pedig sokkal jobb a hardvere (1,4ghz Scorpion cpu+Adreno 205). Az is igaz, h a többiben meg tönkre veri. Ha megkínálnám az ACE+ száját egy kis GTA3-al, valszeg dobna egy hátast, míg az enyémen röccenésmentesen fut. Szal nem az a lényeg, h mit mutat az a nyavalyás teszt, hanem h mit produkál a való világban. Én csak a kíváncsiság kedvéért lefuttattam minden tesztet 3x, oszt röpültek a kukába.

(#174) adalbert1


adalbert1
veterán

Kár ezért a kikapcsolhatatlan világításért, eléggé bazári kinézetet kölcsönöz neki, illetve a bővíthetőség hiánya is eléggé fájó pont. Ha ez a kettő nem lenne, akkor elég könnyen best buy lehetne.

(#175) Plexicushio válasza fatal` (#172) üzenetére


Plexicushio
senior tag

+1 :C

az égvilágon semmi komoly gyakorlati értelme nincs (mobilos) benchmarkoknak, persze lehet van egy réteg aki ez alapján vesz telefont. :C Hogy használat közben hogy viselkedik, az számít.

[ Szerkesztve ]

(#176) SShadow válasza SkyLine3000 (#173) üzenetére


SShadow
aktív tag

Igen é is így gondolom az én LWW-m ugyanaz a hardware mint a te W (csak nálam 1GHZ-re van skálázva a proci) megenné GTA-ba az ACE+

Csak azért az ember mikor telót vesz szerintem a benchmarknak egyfajta mérvadóak kellene lennie hogy az adott készülék mennyire gyors, ha egy komolyabb feladatot kap.
Igazából én arra szeretném használni ezeket a progikat hogy ha veszek egy másik telót amibe mondjuk egy fejletebb proci van (pl: Cortex A8 helyett A9) akkor az mennyivel gyorsabb egy adott feladat elvégzésében, érdemes e megvenni.
Ez a legtöbb programban teljesül Antutu, Linpack de a Q valamiért össze-vissza mér:(((

http://mobilarena.hu/teszt/lg_optimus_l7/hardver_rendszer_ui.html

Azért az is érdekes hogy az Optimus L7 1489pontja még nagyjából reális lenne, de hozzá képest az ACE+ 2404pontja vicc!!!!

(#177) pit stop válasza SShadow (#176) üzenetére


pit stop
addikt

Bizonyos gyártók bizonyos modelleket nem csak felhasználók felé optimalizálnak szerintem, hanem ilyen benchmarkok felé is :)
Elvileg független, gyakorlatilag független, csak még se annyi pontot dob a rendszer amennyit kéne.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#178) SkyLine3000 válasza pit stop (#177) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Valszeg sokan Q-függők. És ezt lehet, a gyártók is kihasználják?
Aztán az Ace+ tulaj meg fittizik, h az ő telója milyen f@sza gyors, az sgs meg milyen sz@r lassú... :DDD

(#179) fatal`


fatal`
titán

A hulladék benchmarkok közül a quadrant a leghulladékabb, össze-vissza mér. Antutu sokkal jobb, bár az se jó csak e-penis méregetésre.

(#180) SShadow válasza fatal` (#179) üzenetére


SShadow
aktív tag

Ezt én is osztom hogy pénisznövelő meg azt is hogy az Antutu tényleg jobb, de valahogy tényleg jó lenne mérni a teljesítményt mert mondjuk aki telefont vétel előtt áll annak azért fontos lehet.
Mondjuk én még a prohardveres tesztekbe beszúrnék egy böngésző tesztet is (FELTÉVE HA LENNE ABBÓL VALAMI MEGBÍZHATÓ!)

(#181) NoMagix


NoMagix
addikt

(#182) kiskaktusz válasza NoMagix (#181) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Nem is rossz a 70 indulónak, hamar esni fog szerintem, mert, ha jól emlékszem a vodánál kártyásan 65990. Tartaniuk kell az árat a konkurenciával.. :)

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#183) NoMagix válasza kiskaktusz (#182) üzenetére


NoMagix
addikt

igen, csak akkor az első vásárlókkal kiszúrás lenne!
szerintem egy pöttynyit magas, de ez az induló újdonság átka! :)

(#184) tjb007 válasza NoMagix (#181) üzenetére


tjb007
nagyúr

-10% webshop kedvezmény

(#185) kiskaktusz válasza tjb007 (#184) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Milyen igaz, már is jobb, mint a piros szolgáltató ára :) De azért reménykedjünk, hogy fog az hamarosan esni.. Elvégre nem csúcscucc és a sony amúgy sem tartja az árát úgy, mint egy alma.

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#186) NoMagix válasza tjb007 (#184) üzenetére


NoMagix
addikt

igaz, így már jobb! :DDD
valamiért nem fogott meg ez a készülék, bár lehet, hogy élőben jobb lesz a véleményem róla.
azért van ott jobb is olcsóbban, szerintem.

(#187) TB


TB
tag

Én meg is rendeltem 2 napja 59 810-ért köszönet program kedvezménnyel!Most várom a futárt,remélem ma jön is!Jelenleg nem rendelhető a vodánál,de remélem az én rendelésem már úton van hozzám!
A T oldalán meg szépen elírtak egy-két dolgot!Nincs benne Exmor R és nem micro SIM megy bele!

(#188) kiskaktusz válasza TB (#187) üzenetére


kiskaktusz
addikt

A t-nél szoktak elírni dolgokat.. Nemrég felkerült pl a 2010 nyarán debütáló x10 mini is :Y :DDD

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#189) tjb007 válasza kiskaktusz (#188) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem feltétlenül elírás ha felkerül egy régebbi modell, az innen-onnan megmaradt darabok így szoktak értékesítésre kerülni.

(#190) kiskaktusz

Nem egészen így működik :)

[ Szerkesztve ]

(#190) kiskaktusz válasza tjb007 (#189) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Én is erre gondoltam, de azóta is "nincs raktáron", vagy valami hasonló.. direkt nézem, mert lol kategória. Nem mellesleg szerintem a bent ragadt készletet akkor sózták el, amikor már jó ideje kint volt az utód xperia mini..

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#191) SShadow


SShadow
aktív tag

Az àrazàs szerintem teljesen jó az Ipon-on 77èrt làttam függetlent, a baj szvsz a szolgàltatókkal van mert nem csak 2èvre kötnek magukhoz hanem mèg a telóval is jól lehúznak:(((
Règen ennyire nem voltak magasak a kèszülèkàrak elöfizuval, nèzegettük volt olyan hogy az S2-öt a szolgàltató dràgàbban adta mint az Edigital függetlenül.Nem csoda hogy a telenor fèlàrazott mèg így is jól jàrt.

(#192) nagysandor88 válasza SShadow (#191) üzenetére


nagysandor88
tag

Ezt én is észrevettem. 2011 áprilisában vettem a Defy-m kiemelt előfizetői csomagban a vodánál 33k-ért kb februárban láttam utoljára voda árlistában Defy-t 57k-ért. Galaxy ace ára is hasonlóképp alakult. Akkorjában esélyes volt a Galaxy S is, de nem azt vettem, mert 55 lett volna, legutóbb azt is 70-80 körül láttam az én csomagomban. Míg ezek a készülékek kb fél év alatt 20-40%-ot drágultak, addig szépen kifutó modellek lettek. Ki érti ezt? :O :Y

Általában telóról írok, így gyakran elgépelek dolgokat, találd ki mit akarok! #### Kedvenc hirdetéstípusom: Eladó laptop, Ár megegyezés szerint Aztán álmodd meg mit adna el és mennyiért!?

(#193) Potyesz85


Potyesz85
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék telefont vásárolni, és az egyik jelölt az xperia u, a másik a galaxy s plus. Ha van köztetek olyan aki már használta mind a kettőt, meg tudnátok mondani, hogy telefonálás közben melyiknek jobb a hangminősége (első sorban hangerőre gondolk)?
A választ előre is köszönöm.

További szép napot!

(#194) Dr_Senkihazi válasza Potyesz85 (#193) üzenetére


Dr_Senkihazi
aktív tag

szerintem mindkettöröl kevesen tudnak nyilatkozni,mivel az xperia u-t most kezdik a napokban árusitani tehát kevés embernek van még:)
az sgs+-nak viszont szvsz kiválo a hangminösége és hangereje mivel azt használok (és egyben árulok is).

:DDD az U-nak meg remélem hogy jo,mert azt akarok venni:):)

...i need a [̲̅$̲̅(̲̅1)̲̅$̲̅] ____http://steamcommunity.com/id/drsenkihazi...WoT/Uplay:Dr_Senkihazi origin:x_Dr_Senkihazi_x https://www.twitch.tv/dr_senkihazi

(#195) agyas11111 válasza Dr_Senkihazi (#194) üzenetére


agyas11111
tag

Azert egy SGS+ hardwerileg sokkalta gyorsabb es erösebb mint egy U...
Nem telefonaltam velük, de az altalanos hasznalat es pusztan a specifikacio alapjan is mondom.

[ Szerkesztve ]

(#196) tjb007 válasza agyas11111 (#195) üzenetére


tjb007
nagyúr

"Azert egy SGS+ hardwerileg sokkalta gyorsabb es erösebb mint egy U..."

Ugyanarról a Galaxy S Plus -ról beszélünk ?

(#197) Dr_Senkihazi válasza agyas11111 (#195) üzenetére


Dr_Senkihazi
aktív tag

ha nekem már ugyanazt vagy hasonlo sebességet produkál az xperia u,az jo mert formailag most jobban bejön a szögletes és a kisebb méret.

[ Szerkesztve ]

...i need a [̲̅$̲̅(̲̅1)̲̅$̲̅] ____http://steamcommunity.com/id/drsenkihazi...WoT/Uplay:Dr_Senkihazi origin:x_Dr_Senkihazi_x https://www.twitch.tv/dr_senkihazi

(#198) peestee83


peestee83
aktív tag

Tegnap sikerült beszereznem egy ilyen kis drágaságot.... nem is olyan kicsi :)
A Vodafone-nál nem kell a netre hagyatkozni, be kell menni a boltba, és megkérdezni, én is így szereztem. Azt írták, hogy hamarosan jön, a "hivatalos" vodánál 1 db érkezett, azt is eladták, de máshol kapható volt.

Első benyomások:
Nem recseg, nem ropog, nekem úgy tűnik egyben van. A kijelző teljesen korrekt (nem kell S3-hoz, meg a többi felső kategóriáshoz hasonlítani)
Az alsó cserélhető elem - a cikkben említettekkel - nálam nem lötyög, nagyon stabilan ül a helyén, az is rendben.Az áttetsző sáv vílágítása elsőre furcsa, bár egy kis használat után megszoktam, most már nagyon tetszik :)
A sebesség rendben van, a hangerő is jó, tisztán és szépen szól, minden rendben van ezzel a telefonnal :D

Megjegyezném, hogy Vodafone 845-ről váltottam, ezért az a viszonyítási alapom.
Ennyi pénzért ez a telefon szerintem nagyon megéri :D

Cor ne edito

(#199) trita


trita
tag

Sziasztok! Itt a teszten azt olvastam,hogy ebbe nem mikro sim-kell,a T-mobile oldalán meg azt irják,az megy bele.Kérdezném,akinek ilyen van,most mi az igazság? Köszi! :R

Rita

(#200) nagysandor88 válasza trita (#199) üzenetére


nagysandor88
tag

Én a tesztnek hinnék. :D Szerintem T-nél ki sem bontottak egyet sem, csak mivel a nagytesó ban az van, akkor ebben is tuti alapon írták be. :C

Általában telóról írok, így gyakran elgépelek dolgokat, találd ki mit akarok! #### Kedvenc hirdetéstípusom: Eladó laptop, Ár megegyezés szerint Aztán álmodd meg mit adna el és mennyiért!?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.