Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:49:03

LOGOUT.hu

Xperia U - A Kisherceg

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) Diablo50 válasza csatakacsa (#700) üzenetére


Diablo50
tag

wow az az első tok ! :O ;) :R a második viszont nem tetszik.

(#702) mave86tg


mave86tg
tag

Sziasztok!
en epp most keszulok venni T-nel,de sajnos csak fekete van,nekem pedig a feher tetszik,akinek van mar es levette a hatuljat az esetleg megirna h ha feketet veszek es kesobb cserelek hatlapot olyan lesz mintha alapbol feher lett volna? vagy marad fedetlen resz ahol kiderul h nem ilyen volt? elore is koszi aki valaszol:) :)

(#703) Jimmy66 válasza mave86tg (#702) üzenetére


Jimmy66
senior tag

Szerintem nem látszódik, hogy fekete volt

[ Szerkesztve ]

(#704) István89


István89
tag

ICS frissítés az hogy fog zajlani? Én jobban örültem volna, ha már 4-es droiddal árulják, mert még soha nem volt okos telefonom és még mindig ezzel a készülékkel szemezek és hát nekem még fingom sincs arról, hogy zajlik egy android frissítés.

(#705) peestee83 válasza Diablo50 (#694) üzenetére


peestee83
aktív tag

Nekem sehogy nem akar összejönni ez a frissítés :))
Hiába nyomom a le gombot, mikor rádugom az USB-t.... Úgy látszik, ennyire béna vagyok. Ha lesz türelmem hozzá, újra megpróbálom :D

Cor ne edito

(#706) peestee83 válasza István89 (#704) üzenetére


peestee83
aktív tag

A frissítésnél vagy a telefon szól, hogy van új szoftver, vagy a számítógépre telepíthető program jelez frissítést. A frissítés telepítése automatikusan zajlik, neked csak pár dolgot kell követni (a számítógépes program például lépésről lépésre megmondja mit tegyél).
Bár nekem a mostani frissítés az Istennek nem akar sikerülni :W

Cor ne edito

(#707) Diablo50 válasza peestee83 (#706) üzenetére


Diablo50
tag

igen le írja mit kell azt is írja hogy húzzad ki a gépből is az usbt ne csak a telóból és úgy dugjad vissza rá,és szóval bedugod a gépbe az usbt közben nyomod a telon a hangerő le gombot és utána bedugod az usb másik végét a telóba és vársz picit és már folytatja is a frissitést

(#708) peestee83 válasza Diablo50 (#707) üzenetére


peestee83
aktív tag

Megvolt minden... de csak nem akarja :(
Na, majd valamelyik nap, amikor lesz hozzá türelmem

Cor ne edito

(#709) youngboy válasza peestee83 (#708) üzenetére


youngboy
senior tag

Küldtem pü-t.

(#710) Binczet


Binczet
aktív tag

Mi a különbség az U és a Sola között? A kinézeten és az akksin túl; mert úgy veszem észre hogy semmi. (még a kijelző is nagyobb a Solán, de tényleg ennyi szerintem :-D )

(#711) peestee83 válasza Binczet (#710) üzenetére


peestee83
aktív tag

A Solában van floating touch nevű okosság, ami alkalmassá teszi a telefont az érintés nélküli vezérlésre. Amúgy elég kis eltérések vannak a két telefon között.
Ajánlatos elolvasni mindkét cikket a teklefonokról, abból kiszűrheted a különbségeket :)

@ youngboy: ment a válasz :K

Cor ne edito

(#712) beresrobi


beresrobi
csendes tag

Nekem olyan kérdésem van hogy a kamerát hogyan állítjátok be?

Szabadtéren tűéles gyönyörű képeket csinál, szobában viszont iszonyatosan homályos és gyenge.

Vagy ennyit tud?

(#713) anaqer válasza Binczet (#710) üzenetére


anaqer
veterán

Sola - U összehasonlítás

Ami az említetteken kívül számíthat, az az NFC és főleg a microSD hiánya az U-ban...

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#714) peestee83 válasza beresrobi (#712) üzenetére


peestee83
aktív tag

Szobában tényleg nem remekel :) Próbálj ki esetleg más kamera appot, bár nem hiszem, hogy az segítene. Páran arra gondolnak, hogy a későbbi frissítésekkel majd javítanak a kamerán.

Cor ne edito

(#715) István89 válasza peestee83 (#706) üzenetére


István89
tag

Nah az jó, ha szól, hogy van új frissítés. Mondjuk ha nem sikerülne nekem se, akkor én is idegeskednék, hogy mi lehet az oka, ha mindent jól csinálok.

Azt nem tudjátok, hogy a Xperia Neo L mikor kerül piacra Magyarországon? Elnézve a két telefon között, csak a képernyő mérete és a aksi a különbség, és talán annyi, hogy nem dual core. Ha nagyon nincs teljesítménybeli különbség, akkor az akkumulátor nagysága miatt jobb választás lehet, nem? Nekem tetszik az U is, de a Neo L olcsóbb is lesz, mint az U.

(#716) tomiczki


tomiczki
csendes tag

Ez a telefon fel van szerelve DLNA- és WiFi Direct-támogatással??
Azért kérdezem emrt a ZTE One V, Samsung galaxy arc 2 és ez a telefon között gondolkodok. Döntésre még nem jutottam.

Szerintetek melyik a jobb?

(#717) Binczet válasza tomiczki (#716) üzenetére


Binczet
aktív tag

Jajaj, azok HTC one V és Samsung Ace 2!
Nagyjából én is ezek között gondolkozok; simán a samsungot venném, ha úgy nézne ki, mint ez a sony. :-D

(#718) Jimmy66


Jimmy66
senior tag

Felpattintottam a frissítést...

(#719) Diablo50 válasza beresrobi (#712) üzenetére


Diablo50
tag

ahahahahah :DD :DD :DD akinek rossz képet csinál az U-ja az vegye le a hátlapját és a kis kameráról vegye le a fóliát amit úgy ráraktak hogy alig veszed észre :DD :DD nekem tű éles képet csinál kint és bent is ;]

peestee83 ez neked is szól :)

[ Szerkesztve ]

(#720) youngboy válasza Diablo50 (#719) üzenetére


youngboy
senior tag

Most, hogy írod, lehet, anyukámén is még rajta van. Pedig az eladó a T-ben még mondta is.
:DD

(#721) peestee83 válasza Diablo50 (#719) üzenetére


peestee83
aktív tag

Értettem én a célzást elsőre is :))
Maradok a szenvedésnél a frissítéssel, az Istennek nem akar sikerülni :W

Cor ne edito

(#722) Diablo50 válasza youngboy (#720) üzenetére


Diablo50
tag

nekem is rajta volt 2-3 napig és próbálgattam a kamerát és mondom nem igaz hogy ez ilyen képet csinálna homályos meg minden és akkor forgatom a telót és kicsit bubis volt a fólia a hátsó kameránál és csak úgy vettem észre hogy rajta van :D és leszedtem és azóta szép képeket csinál :))

peestee83 : hajrá sikerülnie kell , nekem 3mad x ra sikerült :)

[ Szerkesztve ]

(#723) Dr_Senkihazi válasza Diablo50 (#719) üzenetére


Dr_Senkihazi
aktív tag

haha... :K
akartam is irni,mert én is egy pár nap mulva vettem észre hogy folia van belül a kamerán..

...i need a [̲̅$̲̅(̲̅1)̲̅$̲̅] ____http://steamcommunity.com/id/drsenkihazi...WoT/Uplay:Dr_Senkihazi origin:x_Dr_Senkihazi_x https://www.twitch.tv/dr_senkihazi

(#724) peestee83 válasza Dr_Senkihazi (#723) üzenetére


peestee83
aktív tag

Nekem eddig fel se tűnt... A kinti képek jók lettek, lakásban egyszer próbáltam, de csak teszt miatt... a fény sem volt igazán jó. Az előző telefonnál nem volt fólia a fényképezőn, Kínában az olcsóra nem raknak :D

Cor ne edito

(#725) pit stop válasza anaqer (#713) üzenetére


pit stop
addikt

Sola-U közül hogy az U javára is legyen írva valami (azon kívül hogy egyiket is és másikat is külön szolgáltatók forgalmazzák ha ez számít):
U-ban van s Solában nincs: előlapi kamera (van akinek számíthat); kisebb kijelző de ugyanakkora felbontás; no meg az NXT dizájnvonal.
Sola előnyeit jogosan kiemelték már :)

(#715) István89 Neo L elvileg már kapható, gyakorlatilag kérdés hogy Sony-n kívül ki fogja árulni szerintem, főleg amíg van Neo V-ből pl.

[ Szerkesztve ]

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#726) Mircinko


Mircinko
senior tag

Sziasztok!
Nah végre nekem is lett egy Xperia U telefonom!,:) Nagyon szép meg minden, 3 hónapot vártam rá :D.

Annyi lenne a kérdésem,hogy első töltésnél hány óráig kell tölteni?
Az üzletben a srác azt mondta hogy 16-18 órát,de én úgy tudom, hogy ezeket az új Litiumos aksikat nem kell addig tölteni.
Most akkor, hogy van ez?
Előre is köszönöm a választ :)

jah és énis vodafone845-ről váltottam rá, klasszisokkal jobb, mint az a kis Huawei u8120.

Gyorsaság+Stabilitás+Dizájn= Mircinko Rom. Régi szép idők. :)

(#727) Dr_Senkihazi válasza Mircinko (#726) üzenetére


Dr_Senkihazi
aktív tag

3 honapot? egy honapja jelent meg:)

akksi...az elsö töltésem 1-1,5 ora volt,nullárol 100-ra.azota olyan királyul beállt az akksim,hogy 2 de lehet hogy 3 napot is simán elmenne .

...i need a [̲̅$̲̅(̲̅1)̲̅$̲̅] ____http://steamcommunity.com/id/drsenkihazi...WoT/Uplay:Dr_Senkihazi origin:x_Dr_Senkihazi_x https://www.twitch.tv/dr_senkihazi

(#728) Mircinko válasza Dr_Senkihazi (#727) üzenetére


Mircinko
senior tag

Hát lényegében nem úgy 3-at, hanem új telefonra,mert először Xperia arcot szerettem volna, és arra vártam 2 és fél hónapot,de aztán nem lett belőle semmi :/,(túl drága volt). Majd megláttam az üzletben ezt, és elolvastam róla minden cikket,meg a fórumot, és erre esett a választás,de megérte :)

Okés köszi az infót:)

Gyorsaság+Stabilitás+Dizájn= Mircinko Rom. Régi szép idők. :)

(#729) Mircinko


Mircinko
senior tag

Feltöltve, Beállítva, Frissítve!
Nagyon tetszik az új telo, nagyon gyors és élmény használni :)

Gyorsaság+Stabilitás+Dizájn= Mircinko Rom. Régi szép idők. :)

(#730) youngboy


youngboy
senior tag

Lehet tudni valamit erről a frissítésről?

(#731) bibi55


bibi55
tag

T-Mobile-os telefonokra is jött a frissítés? Csak mert nekem azt írja hogy "Az ön telefonja naprakész."

(#732) peestee83 válasza bibi55 (#731) üzenetére


peestee83
aktív tag

A számítógéppel kösd össze a telefont, nekünk a PC-n lévő program jelezte :)

@youngboy: annyit tudok, hogy apróbb bugokat javít, és az ICS előtt adták ki. Elvileg nekünk meg sem kellett volna kapni - hivatalos közlemények szerint - mégis megvan :)

[ Szerkesztve ]

Cor ne edito

(#733) bibi55 válasza peestee83 (#732) üzenetére


bibi55
tag

Fenn van a PC Companion... És nem mutatja.

(#734) peestee83 válasza bibi55 (#733) üzenetére


peestee83
aktív tag

Akkor nem tudom. Én Vodafoneos vagyok, a többieket nem tudom

Cor ne edito

(#735) bibi55


bibi55
tag

És azt tudja valaki, hogy a javítást, vagyis a szoftver újratelepítését hogyan lehet lefuttatni? mert nekem folyton azt a hibát dobja hogy "nem sikerült telepíteni a frissítési összetevőket"... :S

(#736) bibi55 válasza bibi55 (#735) üzenetére


bibi55
tag

Semmi... Win8 volt a ludas. Bár frissitést még win7-en sem talál.

(#737) peestee83 válasza bibi55 (#736) üzenetére


peestee83
aktív tag

Elméletileg az op. rendszernek nincs köze ahhoz, hogy a program lát-e frissítést

Jelentem, én feladtam a próbálkozást, hogy ezt a frissítést feltegyem, egyszerűen nem akar sikerülni :W
Majd az ICS...addig várok :D

[ Szerkesztve ]

Cor ne edito

(#738) Diablo50 válasza peestee83 (#737) üzenetére


Diablo50
tag

Hmm érdekes hogy nem sikerül neked,az Én U-m az független gyárilag de Vodás kártyám raktam bele és mondom nekem sikerült,nem értem hogy neked miért nem jó :/

(#739) Falap


Falap
csendes tag

Sziasztok. Segítséget kérnék.3 napja van meg a készülék(szuper) ez az első androidos telefonom.T-mobilos vagyok. Állitgatom? a másik telefonból átraktam a sim kártyát és olyan gondom akadt, hogy ma átmentem Szlovákiába és onnan nem tudtam haza telefonálni. amig a régi (nokia e 51) készülékkel simán ment, ugyanezzel a sim kártyával.Próbálkozom - Beállitások - Hívásbeállítások - híváskorlátozások, és itt azt írja ki,hogy minden hívás letiltva . Mi ért is? amikor a másik telefonban ugyanaz a sim kártya rendesen mükődik. ha valaki tudja a választ kérem segítsen. előre is köszönöm. :F

(#740) Orgi válasza Falap (#739) üzenetére


Orgi
őstag

Nem lehet köze a 06 helyett +36-ot kell használni dologhoz, utóbbi módon vannak elmentve a számaid?

(#741) Falap válasza Orgi (#740) üzenetére


Falap
csendes tag

Köszönöm, de nem mert az összes szám vagy 0036 - vagy + 36 igy vannak elmentve.
a kérdésem ha megnéznéd a fent végisorolt beállításoknál neked is levan tilta minden ki-be jövő hívás. most Magyarországon vagyok itthon jó a készülék. valamit nem jól állitottam be? :F

(#742) Binczet válasza Falap (#741) üzenetére


Binczet
aktív tag

Ha új előfizetéssel vetted, vagy hosszabbítottál, akkor nincs olyan hogy X hónapig nem használhatod külföldön? Mintha lett volna ilyen szabály...

(#743) youngboy válasza Falap (#739) üzenetére


youngboy
senior tag

Szerintem az azt jelenti, hogy a híváskorlátozások vannak letiltva.

(#744) Diablo50


Diablo50
tag

Xperia-sok szedjétek le a BOX nevű programot a Google Play-ről , jelentkezzetek be az Xperia telefonotokról és kaptok ajándékba ingyen 50GB tárhelyet :D és oda azt töltötök föl amit akartok :D

(#745) peestee83 válasza Diablo50 (#744) üzenetére


peestee83
aktív tag

És 25 vagy 100 mega a feltölthető maximális file méret?
Google Drive 5 GB.ot ad, de ott nincs fájl méret korlátozás (azért használom) :)

Egy kis összefoglaló online tárhelyekről, akit érdekel (és kevés a 4 GB):
Link

[ Szerkesztve ]

Cor ne edito

(#746) Diablo50 válasza peestee83 (#745) üzenetére


Diablo50
tag

jah 100 mega az kicsit nyelés sajna :S

(#747) peestee83


peestee83
aktív tag

Találtam egy programot, Sony Xperia tulajoknak jól jöhet.Az Illumination Bar Notification alkalmazással beállíthatod, hogy nem fogadott hívás, illetve SMS érkezésekor az Xperia S, P vagy U készüléked áttetsző paneljának világítása milyen sebességgel villogjon...
A SONY fb oldal ajánlásával :D
Play Link

Cor ne edito

(#748) Diablo50 válasza peestee83 (#747) üzenetére


Diablo50
tag

ja ezt Én is olvastam de még nem próbáltam ki

(#749) Dr_Senkihazi válasza peestee83 (#747) üzenetére


Dr_Senkihazi
aktív tag

állat,köszi.ezt elejétöl fogva hiányoltam :R

...i need a [̲̅$̲̅(̲̅1)̲̅$̲̅] ____http://steamcommunity.com/id/drsenkihazi...WoT/Uplay:Dr_Senkihazi origin:x_Dr_Senkihazi_x https://www.twitch.tv/dr_senkihazi

(#750) peestee83 válasza Dr_Senkihazi (#749) üzenetére


peestee83
aktív tag

Nekem feltűnt, hogy lehetne benne, de most, hogy felraktam, rájöttem, okos emberek okos dolgokat tudnak kitalálni :C

Cor ne edito

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.