Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:49:03

LOGOUT.hu

Xperia U - A Kisherceg

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) Binczet


Binczet
aktív tag

Nem a ledes problémáról van szó, de erről jutott eszembe:
Valaki írta, hog ICS-nél majd ki lehet kapcsolni a led-sort. Ez igaz? És miből gondolta az illető? :D

(#552) peestee83 válasza Binczet (#551) üzenetére


peestee83
aktív tag

Ez egy jó kérdés :)
Én próbáltam utána nézni, hogy mit hoz az ICS az U-ra, de nem találtam semmit. Lehet, hogy nekem nem ment.

Cor ne edito

(#553) edem96 válasza peestee83 (#552) üzenetére


edem96
senior tag

Itt egy link az ICS-el kapcsolatban:
www.mobilarena.hu/hir/apro_hibak_a_sony_ics_frissiteseben.html

Az áram alatt lévő kábel ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt, csak más a fogása. {NOKIA Lumia 630 Dual Sim Bright Green}

(#554) peestee83 válasza edem96 (#553) üzenetére


peestee83
aktív tag

Ez megvan... pár írással feljebb én is beraktam :DD

[ Szerkesztve ]

Cor ne edito

(#555) edem96 válasza peestee83 (#554) üzenetére


edem96
senior tag

Jaja, most vettem észre.:):DD

Az áram alatt lévő kábel ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt, csak más a fogása. {NOKIA Lumia 630 Dual Sim Bright Green}

(#556) Nessy89


Nessy89
csendes tag

Újabb fejlemények:
Ma az akksim este 11től, délután 6ig bírta, ma elég sokat használtam a Gmail chat-et, wifiről.:) Remélem szépen "erősödik".
Most este visszaállítottam a gyári beállításokat, egyelőre csak a Call Meter-t töltöttem vissza, párat meg kapásból töröltem.
Nézem a futó alkalmazásokat, de nem tudom eldönteni mit lehet leállítani és mit nem.
A hangminőség érdekes volt, ma délután megint volt rá sok panasz, ezért áttettem a telefonba a fél éves Sim kártyát, amit anyukám használ, azzal hibátlan volt, ám most hogy visszatettem a sajátomat, azzal sem volt probléma. Lehet nem volt bent tökéletes a Sim? Én már nem tudom. :(
Viszont! a képernyő néha még mindig életre kel beszélgetés közben, lehet én csinálok valamit nagyon bénán, de azt találtam ki, hogy ha lezárom a képernyőt miután felveszem a telefont, akkor kikapcsol a szenzor, és akkor is sötét marad a képernyő ha elveszem a fülemtől a telefont, bár ennek ellenére idegesítő probléma, ha másnak nincs gondja, csak nekem.
De már eddig is sokat segítettetek!:)

(#557) Jimmy66


Jimmy66
senior tag

Nos, Kedves kollégák a készülék megérkezett!

Első (és sokadik) reakció, hogy nagyon egyben van. Nekem a HTC Diamond (R.I.P) után természetesen nagyon gyors, de a gyerek SE minijénél is jobban hasít. A világító sáv nem zavaró, sőt szinte fel sem tűnik. Kicsit furcsa, hogy az USB és a bekapcs. az oldalán van. Üzemidőről majd pár nap múlva.
NaviGáciO megoldva... ;)

[ Szerkesztve ]

(#558) atenza válasza Jimmy66 (#557) üzenetére


atenza
senior tag

A t-mobilos U-nak milyen színű a hátlapja? Illetve milyen színű alsó részt adnak hozzá?

(#559) Jimmy66 válasza atenza (#558) üzenetére


Jimmy66
senior tag

Én függetlent vettem, de a T-ben is megnéztem és ugyan az a felállás. Fekete hátlap, fekete alsórész és rózsaszín a plusz kupak. Ennek a színkódja Black/Pink.

(#560) atenza válasza Jimmy66 (#559) üzenetére


atenza
senior tag

Oké köszi, csak a pinket le lehessen cserélni az a lényeg :)
Ma néztem meg élőben media markt-ban fekete-fehér kombóban és nagyon szép élőben is.
Csak picit lenne nagyobb a képernyője és több memóriája :(
A P-t is szemügyre vettem csak az meg drága :) Jó lenne ha jönne az xperia SX Európába és akkor nem lenne gond

(#561) mrlujoak válasza atenza (#558) üzenetére


mrlujoak
veterán

Totál fekete burkolat, plusz egy pink alsó betét.

[link]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#562) Jimmy66 válasza atenza (#560) üzenetére


Jimmy66
senior tag

Nem kell lecserélni, mert a fekete van rátéve. A pink a dobozban lapít...

Ez pont a kis méretével hódít és az átlag felhasználóknak elég a 4GB.

[ Szerkesztve ]

(#563) youngboy válasza Nessy89 (#556) üzenetére


youngboy
senior tag

Ha neked tényleg bekapcsolgat, mikor telefonálsz, akkor valami nem OK. Szerintem vidd szervizbe. Ne szenvedj vele.

[ Szerkesztve ]

(#564) pit stop válasza Jimmy66 (#559) üzenetére


pit stop
addikt

Függetlenként mintha azt mondták volna hogy 3-at adnak hozzá. Mindegy, majd úgyis megkérdezem még dolgokat sony-éktól ha odajutok :)

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#565) Jimmy66


Jimmy66
senior tag

Ez van a dobozban.

(#566) Nessy89 válasza youngboy (#563) üzenetére


Nessy89
csendes tag

Igen, igazad van, de valahogy félek is a szerviztől, mert sokáig ülnek rajta, összekarcolják, stb. stb. Illetve ez már a második ilyen telefonom, a másikat 72 órásban cseréltem. Egyelőre nekem nem annyira jön be ez az új Sony....

(#567) peestee83 válasza Jimmy66 (#565) üzenetére


peestee83
aktív tag

Azért az rendes a Sonytól, hogy adtak egy SIM átalakítót - először nem tudtam, mi az. 2 perc után kapcsoltam :D
Szerintem a headset is jól szól, még ha csak gyári is (az előző gyárim egy rakás szemét volt), Sennheiser fülhallgatót kellett vennem. De ez remekül szól.

Nessy89: sajnálom, hogy ennyi problémád van a telefonnal. Vannak programok, amik eszik az akksit. Próbáltad már az általam javasolt Advenced Task Killert? Hátha azzal jobb értékeket kapnál :)

Cor ne edito

(#568) youngboy válasza peestee83 (#567) üzenetére


youngboy
senior tag

A Sony wedshop-ban jobb fülest adnak hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#569) peestee83 válasza youngboy (#568) üzenetére


peestee83
aktív tag

Elismerem, bár 13.000 Ft-ért nem veszek fülest :D

Cor ne edito

(#570) Diablo50


Diablo50
tag

Tegnap elmentem a Saturnba mert ott van kint kirakva Sony Xperia U és megnéztem és ugyan olyan fehér néhol van benne fekete csík van annak is mind a 2 oldalán szóval teljesen megnyugodtam hogy a sajátomnak sincs baja :) Amúgy a Saturnban vettem Én a Sony Xperia U-mat 0% THM-el részletre :)

(#571) peestee83 válasza Diablo50 (#570) üzenetére


peestee83
aktív tag

Fehér és fekete fekete csík az oldalán? :F
Én néztem, de az enyémen nem látok. Meg tudnád mutatni, milyen csíkra gondolsz? Kíváncsi vagyok :)

Bemutatták a SONY XPERIA MIRO-t facebookon:
Link

Kellemes a külseje, tetszik, hogy a kijelző alatt "lecsapták" az alját :D
Kíváncsi vagyok a részletekre

[ Szerkesztve ]

Cor ne edito

(#572) Diablo50 válasza peestee83 (#571) üzenetére


Diablo50
tag

majd megpróbálok róla fotót csinálni de fogd a kezedbe a telót és próbálj jobb és bal oldalt benézni a kijelző széle alá és ott van fehér csík az én telomon is meg a saturnban is ami ki van rakva abban is

(#573) peestee83 válasza Diablo50 (#572) üzenetére


peestee83
aktív tag

Próbáltam, de nekem nincs.... Másnak esetleg van????

Cor ne edito

(#574) Jimmy66 válasza peestee83 (#573) üzenetére


Jimmy66
senior tag

Én sem látom, viszont ha megnéznéd a Tiéden, hogy kikapcsolt állapotba ha az átlátszó csík mögé teszel egy sötét hátteret akkor vannak-e benne sötétebb foltok.

Ha fény felé fordítom vagy világít akkor semmit nem látni benne.

Előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#575) peestee83 válasza Jimmy66 (#574) üzenetére


peestee83
aktív tag

A foltokat látom :)
De tényleg csak akkor, ha fekete háttér elé rakom, amúgy semmi... A kijelzőnél viszont semmit nem látok (fehér csíkot)

Cor ne edito

(#576) Jimmy66 válasza peestee83 (#575) üzenetére


Jimmy66
senior tag

Rendben, köszi!

Minél jobban belakom, annál jobban tetszik...

(#577) Nessy89 válasza peestee83 (#567) üzenetére


Nessy89
csendes tag

Kipróbáltam igen. Kíváncsi leszek este hány százalékon lesz az akksim.

(#578) peestee83 válasza Nessy89 (#577) üzenetére


peestee83
aktív tag

Remélem beválik :D

Cor ne edito

(#579) pit stop


pit stop
addikt

Azt mondtátok már hogy elmulasztott eseményeket nem jelzi alsó led-csík; de ha bejövő hívás van akkor aktivizálja magát, vagy akkor sem?
Lényegtelen kérdés szinte, de ha egyszer hozzám kerül tudni szeretném mi a "normális" működés :) Köszi.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#580) Nessy89 válasza pit stop (#579) üzenetére


Nessy89
csendes tag

Bejövő hívásnál világít, elmulasztott eseménynél csak a felső kicsi LED villog. Legalább is nekem. Bár ahogy észrevettem az én telefonom mintha sok dologban gyengébb lenne mint a többi...

(#581) Jimmy66 válasza Nessy89 (#580) üzenetére


Jimmy66
senior tag

Nagyon villogásnak sem nevezném. Alig látszik... :(((

(#582) Nessy89 válasza Jimmy66 (#581) üzenetére


Nessy89
csendes tag

Ez igaz, X8on ez is jobb volt, erősebb volt a fény.

(#583) Diablo50


Diablo50
tag

Na itt van 2db fénykép a ( fehér csíkról ) amiről beszéltem és ami kint van a Saturnban Sony Xperia U azon is kb 100% ugyan így néz ki ! Akinek van még U-ja annak is ilyen mint nekem meg a Saturnban lévőnek ?

http://kepfeltoltes.hu/120613/sony_xperia_u_1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/120613/sony_xperia_u_2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A lényeg látszik a 2db képen szóval ez az a fehér csík amit az ismerősöm vett észre a telefonomon mert Én nem is vettem észre mivel ha alapból nyomkodom/használom akkor nem látszik csak így oldalról nézve.Másnak is ilyen ? Lehet ebből baj ? Mert zavarni nem zavar és aksi meg minden nekem rendben van és nem lassú a telefon csak ez a fehér csík van.Köszi előre is.

(#584) Dr_Senkihazi válasza Diablo50 (#583) üzenetére


Dr_Senkihazi
aktív tag

enyémen semmi ilyesmi nincs.

söt,már akksim is alakul már majd 2 napot elmegy:)

[ Szerkesztve ]

...i need a [̲̅$̲̅(̲̅1)̲̅$̲̅] ____http://steamcommunity.com/id/drsenkihazi...WoT/Uplay:Dr_Senkihazi origin:x_Dr_Senkihazi_x https://www.twitch.tv/dr_senkihazi

(#585) pit stop válasza Diablo50 (#583) üzenetére


pit stop
addikt

Amíg nincs baja felesleges bármit is csinálni - mert leadod és végén kialakul valami más komolyabb. 2 év gari van rá gondolom, ha mégis lenne addig valami - nemkívánom - akkor szólsz hogy nézzenek rá erre is. De így kép alapján lehet hajszálnyival arrébb van illesztés. Nopara :)

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#586) nagysandor88 válasza Diablo50 (#583) üzenetére


nagysandor88
tag

Ugyan már! Ne rugózz már ezen. Nekem a Defy-men meg a régi K800-asomon is ilyen volt a kijelzö. Csak egy apró illesztési hiba, vagy pl az ericssonomon egy festés takarta volna ezt a rész, hogy a panel háttérvilágítása ne szűrődjön ki. Ha használat közben nem zavaró, akkor nem jelent gondot. Ezt értsd úgy, hogy ne oldalról nézegesd a telefonod, hanem szemből, ahogy azt kell. Amíg nem muszály, kerüld a szervizelést, amint megbontják a telefont, már sosem lesz a régi, ez sajnos tapasztalat.

Általában telóról írok, így gyakran elgépelek dolgokat, találd ki mit akarok! #### Kedvenc hirdetéstípusom: Eladó laptop, Ár megegyezés szerint Aztán álmodd meg mit adna el és mennyiért!?

(#587) peestee83 válasza Diablo50 (#583) üzenetére


peestee83
aktív tag

Nekem sincs ilyen csík a telefonomon. De szerintem sincs vele semmi gond, ha használat közben nem veszel észre belőle semmit.

Cor ne edito

(#588) Diablo50 válasza nagysandor88 (#586) üzenetére


Diablo50
tag

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszát ! Most már 1000% megnyugodtam akkor :) és persze használom így mert normális használat mellet minden oké és nem látszik belőle semmi.

Az Angry Birds Space-t már 100%-ban vég is játszottam vele és minden totál 3 csillagos :P A Galaxy 3-mal nem volt valami élvezetes.

[ Szerkesztve ]

(#589) Jimmy66 válasza Diablo50 (#583) üzenetére


Jimmy66
senior tag

Nekem is látszik a bal oldalán, de csak ha nagyon kis szögben nézem a kijelzőt oldalról. A HTC Dian is van ilyen, szerintem ez semmit nem befolyásol a működésével kapcsolatban.

(#590) youngboy válasza Diablo50 (#588) üzenetére


youngboy
senior tag

Ez más telefonokon is előfordul. Ez olyan dolog, hogy csak akkor veszed észre, ha nagyon keresed. :)

(#591) mrlujoak válasza Diablo50 (#583) üzenetére


mrlujoak
veterán

Pár század milliméteres illesztési tűrés. Egészen addig, amíg ott a kijelzőn nem jelentkezik bevilágítás (fekete háttérnél láthatóan bevilágít a fehér) addig ez normális.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#592) Diablo50


Diablo50
tag

Amúgy valaki járt úgy mint Én ? Végig játszottam az Angry Birds Spacet teljesen 100% fullra minden 3*-os és a Danger Zone pályán csak 1db pályám van az is 3*-os és láttam hogy meglehet venni a Danger Zone Level Packot és megvettem 0,99$-ért de 2x vonta le a pénzt és a pályákat nem kaptam meg és ha rányomok hogy mennék a Danger Zone 2. pályáján akkor ki írja hogy need extra challange?..stb és hogy buy 0,99$ és ha rányomok akkor ki írja hogy : már megvásárolta ezt az elemet vagy a vásárlás még függőben van.De ha megvettem akkor minek van függőben és miért nincs meg a pálya pack és miért vonta le 2x a pénzt ? vagy minek engedi megvásárolni ha nem adja oda a pályákat ? egy e-mail jött hogy köszönjük a vásárlást és írja a kártya számot meg mennyit fizettem és mire és csak 1x írja a 0,99$-et de 2x vonta le.Persze ez nem ma történt hanem pár napja írtam is Rovionak de nem reagáltak rá.... szóval se pálya pack se pénz :/

(#593) trita válasza Diablo50 (#592) üzenetére


trita
tag

Nálam egy másik játékkal történt ugyanez(nem irom le a nevét mert páran körberöhögnétek,hogy mikkel játszom 40éves nő létemre)Nekem is ezt irja,hogy már megvettem,most meg mégsincs sehol. :F

Rita

(#594) Diablo50 válasza trita (#593) üzenetére


Diablo50
tag

Ez érdekes :F

(#595) Diablo50 válasza trita (#593) üzenetére


Diablo50
tag

Nálam most lehet lesz valami mert írtam a Rovio-nál a help desk supportnak és ők vissza írtak hogy valami kapcsolódási hiba történhetett és hogy adjam meg a google wallet emailom,megrendelés számom és megrendelés napját és idejét és hogy akkor törlik a megrendelést és vissza adják a pénzt és hogy vegyem meg utána újra a játékot és hogy nagyon sajnálják és elnézést kérnek meg hogy minden jót nekem üdvözlettel Rovio Support Team.Szóval most várom a fejleményeket remélhetőleg vissza jön a pénz és meglesz a játék :)

Ahogy írtam vissza írtak kb 5 perc után.

[ Szerkesztve ]

(#596) trita válasza Diablo50 (#595) üzenetére


trita
tag

Akkor szerencséd van! nálam ez a játék már vagy fél éve megy,most tünt el,mikor ezt a telot(ray-em van)vettem,és ebbe raktam a simemet.De az nem lehet gond mert előtte is raktam a simet más teloba sose volt vele gond.Mert ugye ugyanazzal a fiókkal jelentkezem be mindig.Nem értem.Lehet majd én is irok nekik. ;)

Rita

(#597) Diablo50 válasza trita (#596) üzenetére


Diablo50
tag

Na tényleg megoldódott a dolog vissza írtak hogy törölték a megrendelésemet és vissza kapom a pénzt de ez csak 2-3 napon belül fog látszani a kártyámon és hogy még 1x sajnálják meg hogy legyen szép napom és hogy próbáljam meg újra megvenni és ma megpróbáltam újra és egyből meg is kaptam a pálya packot :) Szerintem Rita próbálj Te is valamit intézni hátha sikerrel jársz !

Ricsi

(#598) trita válasza Diablo50 (#597) üzenetére


trita
tag

Örülök. :K Akkor én is próbálkozom.

Rita

(#599) askrn


askrn
csendes tag

Milyen a kamerája? előlapi ill. hátlapi?

Nem dicsérték a tesztben a kameráját , de gondolom aki egy 3 megapixeles teloról vált erre annak ez ugye fel se tűnik ?! :))

(#600) socialkiller


socialkiller
tag

Na emberek! Tegnap én is megvettem a Tmobilnál kártya nélkül 65k-ért!Nagyon jó király benne minden gyors is, csak a 3,5"-ös kijelző mintha kisebb lenne mint egy iphone kijelző, de viszont sokkal szebb képe van az U-nak mint az Iphone 4s-nek.....

Üdv, Patrik

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.