Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:49:03

LOGOUT.hu

Xperia U - A Kisherceg

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) Dr_Senkihazi válasza youngboy (#350) üzenetére


Dr_Senkihazi
aktív tag

azt mondta a pali a rendelö vonalon,rákérdeztem,hogy mielött átveszem/aláirom nézzem meg hogy sértetlen-e,és természetesen kibonthatom,söt ajánlja is hogy meg van-e benne minden.
de ahogy elnézem,már aki megkapta vagy fogdosta ,fekete lesz abban...

szerk.:most jut eszembe,tavaly összel 3 elöfizut vettünk,telokkal,és mielött bármit is aláirtunk vagy kifizettünk,mindent kibontottunk!

[ Szerkesztve ]

...i need a [̲̅$̲̅(̲̅1)̲̅$̲̅] ____http://steamcommunity.com/id/drsenkihazi...WoT/Uplay:Dr_Senkihazi origin:x_Dr_Senkihazi_x https://www.twitch.tv/dr_senkihazi

(#352) youngboy válasza Dr_Senkihazi (#351) üzenetére


youngboy
senior tag

Én általában mondom a futárszolgálatokkal kapcsolatban. Mindig azt mondják, hogy ők csak a csomag (becsomagolt) kiszállításáért felelnek és nem bonthatom addig ki (nem nézhetem meg, hogy mi van benne), amíg alá nem írom és ki nem fizetem. Ők azért nem felelnek, hogy mi van a dobozban. Ha azzal probléma van, akkor annál kell reklamálni, akitől a csomag jött.
Igazából még el is fogadható ez, bár nem tudom, hogy tényleg így van e vagy csak engem vertek át mindig. :)

(#353) TB válasza youngboy (#352) üzenetére


TB
tag

Nekem is ugyanezt mondta a futár 2 hete(nem T-től rendeltem)!
A T viszont külön ezt írja a honlapján:
"Átvétel előtt ellenőrizze a kapott csomagot, még a futár jelenlétében bontsa ki és nézz meg, hogy minden benne van-e! Ha bármi hiányzik, ne vegye át a rendelést. A futár visszaszállítja a megrendelt árut a T-Mobile-nak, és igyekszünk mielőbb megoldani a problémát."

A vodánál volt szerencsém élőben fogni ma egy U-t!Élőben szerintem szebb,mint a képeken!
Fekete kupakos volt :)

[ Szerkesztve ]

(#354) dussy válasza mrlujoak (#333) üzenetére


dussy
őstag

Este mondtam nem hittétek el... :P

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#355) pit stop


pit stop
addikt

Nyomkodjátok őket, aztán pozitív/negatív REÁLIS véleményeket írjatok :))

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#356) peestee83 válasza pit stop (#355) üzenetére


peestee83
aktív tag

Én szombat óra nyomkodom. Eddig negatívumot nem tudok mondani, vagy nem találtam meg azt a részt :)
Élőben nekem még jobban tetszik, mint képeken, gyors, nem akadt meg sehol. Szerintem egyben van a telefon, az összeszerelés jó, a képe szép, a kamera nem rossz, de nem ez lesz a fotózáshoz használt gép (nem is ezért vettem a telefont). A hang rendben van, a gyári fülessel is jól szól, tiszta. Nekem csak a gombok elrendezését kellett megszokni, máshogy volt az előző telefonon. A fénysáv is rendben van, nem zavaró, csak meg kell szokni, hogy ott van :D

Cor ne edito

(#357) mrlujoak válasza dussy (#354) üzenetére


mrlujoak
veterán

...hittüüük?! Ezt kifejtenéd?!
Maximum hitték... Én - ha emlékeim nem csalnak - nem álltam be a találgatók közé, hanem vettem a fáradságot, megnéztem, és megosztottam! Kérlek a későbbiekben fogalmazz pontosan!

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#358) Jimmy66 válasza peestee83 (#356) üzenetére


Jimmy66
senior tag

Az akksi meddig bírja?

Tudom, hogy relatív meg új a készülék és valszeg sokat nyomkodod

(#359) tjb007 válasza mrlujoak (#357) üzenetére


tjb007
nagyúr

Amikor megérkezett a szállítmány randomra ki lett bontva egy, azon pink kupak volt (csere nélkül), tegnap megint csak ki lett bontva egy azon meg már fekete volt ( és volt cserekupak). Ez azért messze van a találgatástól. Jelezve lett a probléma ami megoldottnak vehető.

[ Módosította: #65675776 ]

(#360) dussy válasza mrlujoak (#357) üzenetére


dussy
őstag

Elnézést,de ha nem inged ne vedd magadra. ;)
tjb állította,pedig T-nél dolgozik. Persze a tévedés joga fenntartva,hisz emberi dolog. ;)

Pont hasonló volt az emlìtett galaxy ace a fehèr hátlappal.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#361) mrlujoak válasza tjb007 (#359) üzenetére


mrlujoak
veterán

Semmi gond, nem is rád gondoltam.
Én kifejezetten Black/Pink színvariációra utaztam, és az volt a dobozban, amit (el)vártam.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#362) beamen1


beamen1
csendes tag

Párom szombaton szerzett be egyet, azonnal lecsapott rá, ahogy feltünt a t-s listában :)
A kupakról annyit, hogy alap fekete és rózsaszín van benne, tehát 2 darab és cserélhető.
Eddig nem volt negatív meglepetés, bár az a kijelző-védő fólia vicc...
Aksi nem bírta még a 2 napot, de mivel új, még elég sokat is van nyomkodva.
Amúgy vicces volt, hogy 3-4 üzletbe mentünk (mivel mi fehéret szerettünk volna, de sehol nincs) és mindenhol tőlünk tudták meg h már van ilyen teló :))

(#363) peestee83 válasza Jimmy66 (#358) üzenetére


peestee83
aktív tag

Még tényleg az újdonság varázsa a telefon, ezért volt használva rendesen. De hétfő óta már belaktam, szerintem a 2 nap átlagos használat mellett megvan, de ha nem nagyon használod, még a három nap is beleférhet (visítva a végén). Én munkába menet zenehallgatás, kis internet, kis e-mail (wifivel és mobilnettel), hírek átböngészése, és ha kell megnyitása. Kb. erre használtam, de reggel Advenced Task Killerrel kilövöm, ami nem kell.
Így számolhatunk 2 napot (első napra még majdnem 70% töltöttségem volt) :)

Csak egy kérdés: A T-Mobile nem pénteken kezdi meg az árusítást? (Az árlistán, és a neten is ezt írták)

[ Szerkesztve ]

Cor ne edito

(#364) Dr_Senkihazi válasza peestee83 (#363) üzenetére


Dr_Senkihazi
aktív tag

itt nem sokkal lentebb irják,hogy már meg is kapta a t-töl...én meg holnap fogom megkapni elvileg,nem mondták hogy péntektöl lehet árulni egyátalán...

...i need a [̲̅$̲̅(̲̅1)̲̅$̲̅] ____http://steamcommunity.com/id/drsenkihazi...WoT/Uplay:Dr_Senkihazi origin:x_Dr_Senkihazi_x https://www.twitch.tv/dr_senkihazi

(#365) peestee83 válasza Dr_Senkihazi (#364) üzenetére


peestee83
aktív tag

Igen, láttam, és azért kérdeztem (csodálkoztam)

De annyit csak, hogy használja mindenki egészséggel! :DD

Cor ne edito

(#366) youngboy


youngboy
senior tag

Egy válasz a T-től. Valakit érdekelhet.

Jelenlegi információk szerint nem tervezzük a Sony Xperia U más színben való forgalmazását, illetve nem várható a Sony Xperia Sola bevezetése sem.

(#367) peestee83 válasza youngboy (#366) üzenetére


peestee83
aktív tag

Gyanítottam, hogy a Sola náluk nem lesz... valahogy nem fér be az U és a P közé (szerintem)

Cor ne edito

(#368) s4tch válasza youngboy (#366) üzenetére


s4tch
veterán

"nem várható a Sony Xperia Sola bevezetése sem"

Kellemetlen... A bővíthetőséggel mindenképp jobb a U-nál, kár, hogy lehagyták róla az előlapi kamerát.

(#369) youngboy válasza s4tch (#368) üzenetére


youngboy
senior tag

Az előlapi kamera tényleg fájó pont. Pedig a család női tagjainak a piros és a fehér igen csak bejön.
:D

[ Szerkesztve ]

(#370) s4tch válasza youngboy (#369) üzenetére


s4tch
veterán

A pirost én is blokkolnám, szerintem a friss Sony telefonok messze legjobb színe. P-t tervezek venni augusztusban, remélem, addigra lesz a T-nél pirosban.

Annyira MÁS, mint bármi, amit telefon címén mostanában árulnak... :C

(#371) ssj81


ssj81
aktív tag

Valaki tesztelt már rajta komolyabb játékokat pl.Gta III vagy ilyesmit?

https://www.youtube.com/watch?v=gAlRqRRK68Q

(#372) Vizi911


Vizi911
tag

Üdv! Nagyon megtetszett ez a teló, bár lenne néhány kérdésem remélem kapok rájuk választ:)
Vacilálok a htc radar, lumia 710 , se ray és e között...most hogy így megjelent.
nagyon szimpatikus letisztult formája van...
A processzorral kapcsolatban annyit,hogy összesen 1ghz vagy magonként?
most Tmobilnál lehetöségem van 60 ezer Huf ért hozzájutni....megérné?
egyébként a többihez pedig:Htc 40eHuf
Lumia 710 60e
Ray 50e

Valamint,hogy az android frissitések mennyire válnak be?Nem volt még ilyen telefonom söt win 7 es se:D és ugyolvastam ,hogy sokszor elrontják csak a frissitések a dolgokat....nemvagyok az a nagyon mobilra telepitgetös típus.
Remélem nem kérdeztem nevetséges dolgokat,elöre is köszönöm a hasznos válaszokat:)
üdv.

Iphone SE 64GB

(#373) Dr_Senkihazi válasza Vizi911 (#372) üzenetére


Dr_Senkihazi
aktív tag

akkor elöször meg kell hozni a nagy döntést,hogy android vagy wp7 :DD
addig a telefon tipusa majdnem mindegy.
az volna számodra a legjobb ha valahol meg tudnál nyomkodni 1-1-et mindkét rendszerrel szerelt telobol és lásd,hogy melyik szimpatikusabb,kezelhetöbb neked.

...i need a [̲̅$̲̅(̲̅1)̲̅$̲̅] ____http://steamcommunity.com/id/drsenkihazi...WoT/Uplay:Dr_Senkihazi origin:x_Dr_Senkihazi_x https://www.twitch.tv/dr_senkihazi

(#374) fatal` válasza Vizi911 (#372) üzenetére


fatal`
titán

Magonként 1ghz, többmagos prociknál mindig így van megadva, mivel nem összeadandó.

Egyelőre a tavalyi modellekre jött ki az ICS, nekem nagyon tetszik, de még csak 1 napja van fent. Azt, hogy melyik készülék jön be jobban azt neked kell eldönteni. :) Ebben erősebb a vas, a Ray bővíthető memóriakártyával. Radart nem ismerem és a Lumiát sem, olvass utána a két rendszernek, hogy melyik tetszene jobban és az alapján válassz készüléket. :)

(#375) Vizi911


Vizi911
tag

Persze persze...nyomkodtam öket tpont ban má rendesen:DDDD:)
de nemtom.....win7 eléggé pörög az tuti...:) de htc állitolag szervizelléssel nem a király:D:)
birom az ien kis kompakt készülékeket....és nemvagyok az a cserélgetös tipus....formára ez a kis U bejön:) remlem 2 évet kibirna:D lévén , hogy sony...gondolom mostanság...nem megy le az ár:)

Iphone SE 64GB

(#376) Vizi911


Vizi911
tag

Nem mostanság húz le egy 5-10 et az ár igaz?:)

Iphone SE 64GB

(#377) werszomjas válasza Vizi911 (#376) üzenetére


werszomjas
őstag

Azért nincs kizárva, pl az új HTC One széria megjelenése után is nem sokkal akciózott a T-mobile, az One V pl kb 10.000el olcsóbban lehetett megvenni, 2 hétig, 50.000ft volt ha jól emlékszem.

De sajnos ezt előre senki sem tudja :(

Én is azt várom egyébként, kis árcsökkenést :)

[ Szerkesztve ]

üdv

(#378) fatal` válasza Vizi911 (#375) üzenetére


fatal`
titán

Mostanság a Sony nem a drága dolgairól híres, legalábbis a telefonok között. A LwW pl. kategóriájában a legjobb vétel és a t-nél baromi olcsó a tudásához képest (36k dominoban). Hogy mikor megy le ennek az ára azt nem tudni.

Én azt várom, hogy lesz e az új sorozatból QWERTYs készülék, egyelőre egy sincs bejelentve sajnos. :(

(#379) Vizi911


Vizi911
tag

Péntekig várokXD aztán lecsapok:) a ray is hasonloan gyors azthiszem ,de nem ilyen korrekt a formája:)
ha lesz boltban akkor veszek:),győri vagyok és itt hétfön még egyik tmobile ban semvolt a kettöböl:) csak S, kb én magyaráztam el nekik h milyen a telo:D , amugy a pink dolog miatt mentem be....de semmit nemtudtak:)remlem akkor még nem lesz:$ és egy hét mulva lemegy 5 magyar ezrest:D
egyébként ha wp telokra kijön az uj wp8 frissités is ingyen akkor azok se hülyeségek :)
köszönöm a korrekt válaszokat:)

Iphone SE 64GB

(#380) Nessy89


Nessy89
csendes tag

Megvettem ma, imádtam pár óráig, tényleg csodaszép! Szegényke lemerült, feltettem töltőre, világít a piros visszajelző fény, viszont nem kapcsol be. Szépen indul a közös jövőnk. Mindig olyan mérges vagyok, ha valami már új korában ilyen csalódást okoz. Megvárom még feltöltődik teljesen, ha akkor sem kapcsol be, nagyon szomorú leszek, és persze viszem vissza a Vodefone-ba. Valaki más tapasztalt már ilyet?
Nem olvastam el az összes hozzászólást.

(#381) Vizi911


Vizi911
tag

Én olvastam olyat , hogy a sony ,se készülékekben kicsit várni kell 20-30p et ha lemerült és rátetted töltöre...és csak utána kapcsolhato be,nemhiszem hogy túl nagy rossz tulajdonság:)
szerintem ha vársz ...akkor felébred:)

Iphone SE 64GB

(#382) Nessy89 válasza Vizi911 (#381) üzenetére


Nessy89
csendes tag

Eddig is SE-m volt, illetve még meg is van.:) X8, azzal nem volt ilyen, de remélem csak azért ilyen mert új az akksi. Én lennék a legboldogabb!

(#383) Vizi911


Vizi911
tag

Ha beindul a gép, vagy vannak vele jo tapasztalataid kérlek ird le minél hamarabb:) köszi!!

Iphone SE 64GB

(#384) Binczet válasza Vizi911 (#381) üzenetére


Binczet
aktív tag

De ha használtad és utána merült le, akkor nem szabadna úgy lemerülnie, hogy ne lehessen bekapcsolni.

(#385) Vizi911


Vizi911
tag

Egyébként egy tisztességes tesztet ehez a mobilhoz nem csinál a mobilaréna?:) megköszönném...hétfö este is vártam de sola lett belöle amimeg csalodás:D

Iphone SE 64GB

(#386) Nessy89


Nessy89
csendes tag

Nagyon jó, mert most már a visszajelző fény is kialudt, még mindig nem lehet bekapcsolni, ha visszadugom, újra elkezd világítani. Ebből csere lesz, de elég bosszantó!!! :o

(#387) Vizi911


Vizi911
tag

Használati utmutató nem okosít fel?:O
ajaj hát ez negativO.o

Iphone SE 64GB

(#388) fatal` válasza Vizi911 (#381) üzenetére


fatal`
titán

Nincs ilyen, semennyit nem kell várni, max 1-2 percet amíg rátölt valamennyit. De 15%-nál ezeket az aksikat egyébként is ajánlott töltőre dugni.

(#389) Nessy89


Nessy89
csendes tag

Na, ez a telefon ma már nem kapcsol be. Holnap visszaviszem. Még jó hogy ez az egy darab volt belőle ma készleten. Nagyon szerettem a Sony Ericsson telefonokat, sosem csalódtam bennük igazán, de most ez a Sony eléggé elvette a kedvem attól hogy egyáltalán megszeressem, pedig nagyon ígéretesen indult, gyönyörű kis készülék tényleg, de így??? :W

(#390) Vizi911


Vizi911
tag

Hogy hogy ajánlott?:O:)

Iphone SE 64GB

(#391) fatal` válasza Nessy89 (#389) üzenetére


fatal`
titán

Minden készüléknél előfordulhatnak hibás darabok.

(#392) Egorov válasza Vizi911 (#390) üzenetére


Egorov
aktív tag

Javaslom, hogy ha valakinek a hozzászólására válaszolsz, akkor a "válasz" gombbal tedd, ne az "új"-ra kattints. Így átláthatóbb, hogy kinek válaszolsz. ;)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#393) Nessy89 válasza fatal` (#391) üzenetére


Nessy89
csendes tag

Tudom hogy igazad van, csak az ember mindig azt hiszi, azt reméli hogy tökéletes darabot vesz, amire nem lesz gondja, pláne ha nem is valami filléres semmiségről van szó. Külön rossz mikor az első, legboldogabb leglelkesebb napon történik.

[ Szerkesztve ]

(#394) fatal` válasza Nessy89 (#393) üzenetére


fatal`
titán

Igen bosszantó tud lenni, de előfordul sajnos. Mondjuk én könnyen beszélek, nekem Mini Pro van és, amióta megvettem semmi baja hála istennek.

Az előző W880i-met azt viszont 1 hónap után gariztatni kellett, mert elszállt a hangerőszabályzó gombja. 2 hétig valami rozzant borzalom telóm volt, már nem is emlékszem rá milyen. :D

(#395) Nessy89 válasza fatal` (#394) üzenetére


Nessy89
csendes tag

Ez a "miért én, miért velem történik?"-érzés. Még jó hogy három napon belül történt, azonnali cserét fogok kérni. Engem nem érdekel, hogy biztos csak ez rossz, csak az rossz. Teljesen új kell és kész. Remélem az már teljesíti az elvárásokat.

(#396) Jimmy66 válasza Vizi911 (#385) üzenetére


Jimmy66
senior tag

1 hete van teszt...

És nem kell annyi :)

(#397) Vizi911 válasza Jimmy66 (#396) üzenetére


Vizi911
tag

Jahm rájöttem h eltévesztettem az infot vlahol máshololvastam:D nokiánál talán h lemerülés elött 20 percel jelez v vlami:D:)bocsi mindenkitöl...

Iphone SE 64GB

(#398) Vizi911


Vizi911
tag

Úgy értettem a tesztet....hogy ilyen hosszú videó a telorol:) nem ez az unboxing,mert a 15-30 p es videoikat mindig megnézem és szerintem nagyon tanulságosak,meg jók is....örültem volna ha van videó is:)

Iphone SE 64GB

(#399) Dr_Senkihazi válasza Vizi911 (#398) üzenetére


Dr_Senkihazi
aktív tag

a youtube tele van nyomkodos videokkal.(angolul)
persze nem bog/kind/bocha stilusban,de azért nézhetöek...s.ggnyalás off :DD :DD

...i need a [̲̅$̲̅(̲̅1)̲̅$̲̅] ____http://steamcommunity.com/id/drsenkihazi...WoT/Uplay:Dr_Senkihazi origin:x_Dr_Senkihazi_x https://www.twitch.tv/dr_senkihazi

(#400) Vizi911 válasza Dr_Senkihazi (#399) üzenetére


Vizi911
tag

angolom hagy némi kivánni valot maga után:D azért bog jobban nyomja:D

Iphone SE 64GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.