Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:49:03

LOGOUT.hu

Xperia U - A Kisherceg

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) pit stop válasza komizoli90 (#250) üzenetére


pit stop
addikt

A tesztekben általában független modelleket kapnak; szolgáltató meg egyéni megállapodás alapján dobálja bele dolgokat (vagy veszi ki).
Vodánál imádkoztam hogy ne piros legyen, de akkor úgy néz ki ők nem ragaszkodtak saját színükhöz :) T meg... hát ja :DDD

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#252) askrn


askrn
csendes tag

igaz az ,hogy a Solába nincs előlapi kamera?

http://www.google.hu/imgres?um=1&hl=hu&client=firefox-a&sa=N&rls=org.mozilla:hu:official&biw=1173&bih=789&tbm=isch&tbnid=kwOLnlVXVp0aVM:&imgrefurl=http://www.fullontech.com/2012/03/sony-xperia-sola-announced-with-floating-touch-technology/&docid=k-gJNVKq5l0vKM&imgurl=http://www.fullontech.com/wp-content/uploads/2012/03/Sony-Xperia-Sola.jpg&w=574&h=548&ei=_ZvLT-TkKIPSsgb_mfz1Bg&zoom=1&iact=hc&vpx=126&vpy=293&dur=266&hovh=138&hovw=145&tx=69&ty=115&sig=110889609664255123433&page=1&tbnh=138&tbnw=145&start=0&ndsp=20&ved=1t:429,r:5,s:0,i:80

mert ezen a képen úgy látszódik ,hogy van.

(#253) onetri


onetri
tag

Sony Xperia U vagy Htc One V a jobb? :SS

(#254) peestee83 válasza askrn (#252) üzenetére


peestee83
aktív tag

Jól tudod, tényleg nincs.

Amúgy már más is említette ( s4tch) a hivatalos oldalon nézd meg a specifikációt, én is onnan tájékozódtam anno:

http://sonymobilewebshop.hu/mobiltelefonok

Cor ne edito

(#255) agyas11111 válasza fatal` (#201) üzenetére


agyas11111
tag

Szerintem meg sokkal gyorsabb. Ugyanugy, ahogy az Xperia Arc S gyorsabb az Xperia P-nel, amiknel meg gyorsabb a Galaxy S2 meg mindig.

(#256) peestee83 válasza onetri (#253) üzenetére


peestee83
aktív tag

Szerintem mindkét telefon ugyanolyan szinten van ( a memória ott bővíthető)
Én megtapogattam minkettőt, elsőre egyformának tűnt. A design miatt szívesebben választottam ezt a telefont, de a HTC is szép. Attól függ, mi számít neked, mi a lényeges a telefonban (CPU, memória, tárhely, kamera)?

Cor ne edito

(#257) PAtr0n


PAtr0n
addikt

Tudtam én hogy siker lesz az U, a P túl van árazva, akkor inkább már az S.

Aki viszont Arc S és az U között vacilál, nem tudnék tanácsot adni, de arról biztosíthatom, hogy az Arc S nagyon el van találva, nem bántam meg hogy azt vettem, gyári szoftverrel is gördülékeny, gyors, az akkuideje kíválló.
Inkább csak annyit mondok, akinek kis telefon kell akkor U, akinek 4.2col annak Arc S ;)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#258) peestee83 válasza PAtr0n (#257) üzenetére


peestee83
aktív tag

Az is szép darab.

Az U-val is minden remek, bár üzemidőt még nem tudok, most "laktam be" a telefont :)
Az Xperia U sem egy kis telefon szerintem, bár az Arc S-nél kisebb - főleg a kijelző :D

Cor ne edito

(#259) PAtr0n válasza peestee83 (#258) üzenetére


PAtr0n
addikt

Hát az arc szerintem minden idők egyik legszebb okostelója a maga íves vonásaival.

De amúgy érdekelne az U engem is, kár hogy nem tudok még egy telefont venni most :)
Az üzemideje érdekelne, már csak azért is, mert kíváncsi vagyok az ST-Ericsson SoC-ra mind teljesítmény, mind fogyasztás terén, ugyanis nagyion valószínű, hogy a jövő Sony telefonjai egyre inkább ezt a SoC-ot fogják tartalmazni (tuti olcsóbban szerzi be a Sony az Ericssontól ezeket, mint a Qualcomm megoldásait)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#260) peestee83 válasza PAtr0n (#259) üzenetére


peestee83
aktív tag

Ha tudok érdemben nyilatkozni az üzemidőről, megteszem. A sebességgel eddig semmi gondom nem volt, bár nem akarok HD filmet - sőt, semmilyen filmet - nézni a telefonon, sem extrém játékkal játszani. Mondjuk szerintem aki filmet akar nézni, meg játszani ne telefonon tegye (de ez személyes vélemény) :D
Angry Birds Space-val teszteltem, szép kép, semmi gond. Tesztprogramokat nem futtatok, nincs értelme.

Cor ne edito

(#261) pit stop válasza peestee83 (#260) üzenetére


pit stop
addikt

Pöttyök alján nem szokatlanok (vissza gomb és társaira gondolok)? Hamar rá lehet "érezni"?
Egyébként használd egészséggel :)

[ Szerkesztve ]

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#262) peestee83 válasza pit stop (#261) üzenetére


peestee83
aktív tag

Még most is kicsit furcsa. Eddig telefonon ilyet még nem láttam (emlékeim szerint nem is volt ilyen telefon piacon). A gombok helyzetét kell megszokni, más volt nekem.
Pár óra alatt megszokható, és nem zavaró a fény sem. Egyedibb lesz tőle a telefon :)

Köszi a jókívánságot! :)

Cor ne edito

(#263) dussy válasza kiskaktusz (#239) üzenetére


dussy
őstag

Ez igaz, de hogyan fog kiderülni? Csak a készülékház színét jelöli a webshop, a kiegészítőkét nem... :( Anno Galaxy ACE vásárlásakor is lutri volt, hogy melyikbe csomagoltak fehér hátlapot a T-nél... :)

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#264) Rotate válasza PAtr0n (#257) üzenetére


Rotate
veterán

mondjuk nálunk sokkal értelmesebben vannak elosztva az árak, mint nálatok... P és S között van 70€, P és Sola közt megint 70€, Sola és U közt 50€... nálatok meg hülyék...

[link]

[ Szerkesztve ]

(#265) PAtr0n válasza Rotate (#264) üzenetére


PAtr0n
addikt

Na igen, ezen nem is csodálkozok.
Ebben az országban nem ez az egyetlen érdekes dolog....

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#266) Binczet


Binczet
aktív tag

Nem tudom, mi igaz, de kicsit felháborító lenne, ha a t-mobile csak rózsaszín bugyival adná, aztán aki akar feketét, az vegye meg külön.

(#267) werszomjas


werszomjas
őstag

Biztos lesz más színben is, a T sem hülye, így kb az összes férfi vásárlótól elesnek :)

üdv

(#268) pit stop válasza peestee83 (#262) üzenetére


pit stop
addikt

S-en, nagytesón van így, de máshol én sem tudok tényleg. Köszi :)

T-s rózsaszín kupak kiegészítő-piac szempontjából lehet nem rossz marketing, ha szeretnél másikat vegyél - ott a lehetőség. Meg gondolom majd felajánlja, hogy vedd meg még mellé az új partnercégek kiegészítőit (amiről hír volt) ... . Tény, hogy érdekes hozzáállás.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#269) halilali


halilali
csendes tag

Most ez komoly h csak pink kupakkal van? ezért rendeltem még meg amikor még képe se volt:D Menjenek már,ha holnap hívnak tőlük le is mondom ebben az esetben.

(#270) peestee83


peestee83
aktív tag

Én arra lennék kíváncsi, adnak-e ki hozzá a későbbiekben SONY hátlapot, ahol már nincs meg a "kis bogyó" :)

Cor ne edito

(#271) NoMagix válasza halilali (#269) üzenetére


NoMagix
addikt

egy jó kis fekete spray segíthet! :DDD

(#272) Ricardo válasza peestee83 (#270) üzenetére


Ricardo
félisten

Lehet, hogy megvették a logot is.

(#273) peestee83 válasza Ricardo (#272) üzenetére


peestee83
aktív tag

Lehet...
Csak a hátulján egy szép SONY felirat tetszene :DD

Cor ne edito

(#274) peestee83


peestee83
aktív tag

Most néztem meg a T honlapján a telefont...
Azzal a rózsaszín kupakkal nagyon csinos lett :DDD
És a leírásban is van hiba... :(((

Cor ne edito

(#275) NoMagix válasza peestee83 (#274) üzenetére


NoMagix
addikt

basszus ezt még nem is láttam! :Y
ezt mégis, hogy gondolták? :W

(#276) peestee83 válasza NoMagix (#275) üzenetére


peestee83
aktív tag

Hölgyeknek (talán) elmegy.
Sejtettem, hogy Magenta lesz belőle
De nagyon beteg úgy a kinézete :D
Kérdés, milyen színűt adnak hozzá pluszban. A Vodafone szolid megoldást alkalmaz, fekete, és a plusz szín a fehér.

[ Szerkesztve ]

Cor ne edito

(#277) NoMagix válasza peestee83 (#276) üzenetére


NoMagix
addikt

lassan az lesz, hogy ha reklámot tehetnek a telefon hátuljára, akkor olcsóbb lesz majd valami! :W

[ Szerkesztve ]

(#278) pit stop válasza peestee83 (#276) üzenetére


pit stop
addikt

A másik amit ad hozzá T, az a rikító sárga - korábban írták.

Zöld bogyó jogait pedig szintén megvették; volt pletyka hogy elhagyják róla, de azóta bejelentett telefonokon mégis láttam.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#279) peestee83 válasza pit stop (#278) üzenetére


peestee83
aktív tag

Igazad van, ezt elnéztem. Hát, nekem a sárga sem tetszik, mondjuk azt is csak képeken láttam.

Igen, minden telefonon rajta van, bár egy SONY felirat valahogy elegánsabbá tenné őket :)

Ettől függetlenül imádom ezt a "kis herceget" :DD

[ Szerkesztve ]

Cor ne edito

(#280) Syl007


Syl007
csendes tag

Szerintem az az 5,5 GB tárhely az csak kártyafüggetlenül érvényes mert a T-Mobilenál néztem a telót és csak 4 GB használható fel ami elég kevés úgy hogy nem lehet bővíteni. Pedig jó teló nagyon de ez a 4 GB elég karcsú.

(#281) tjb007 válasza Syl007 (#280) üzenetére


tjb007
nagyúr

Mindegyikben ennyi, függetlenül attól, hogy hol veszed.
Az 5,5GB -ból 1,5GB (vagyis inkább 1,7) a data partíció, azaz ahová az alkalmazások települnek.

(#282) zsigus válasza Syl007 (#280) üzenetére


zsigus
őstag

És ez annyira fontos volt, hogy az egészet félkövérrel kelljen írni?

Egyébként ez a telefon nem a geekeknek készült, hanem a hölgyeknek és a kevésbé hozzáértőknek, akik valószínűleg nem használnak fel 4 gigánál többet. Ettől függetlenül elbírt volna egy SD kártyanyílást (és hely is lenne neki sztem), de ennek a célközönségnek szvsz nem muszáj ennél több.

[ Szerkesztve ]

(#283) Rotate válasza tjb007 (#281) üzenetére


Rotate
veterán

jesszus még az is abból megy le? azt hittem az a 8-ból már lement... hát ez így vicc kategória :D 65 ezer forintos telefon 4 giga nem bővíthető tárhellyel 2012-ben :D és még, hogy jobb vétel, mint az Ace 2...

(#284) tjb007 válasza Rotate (#283) üzenetére


tjb007
nagyúr

Igazából a tesztben lett nem megfelelően tálalva ez a dolog, nem kellett volna összeadni azt a két adatot, a többi tesztnél sincs.

(#285) Potyesz85


Potyesz85
csendes tag

Én youtube-on úgy láttam a telefon tudja az usb OTG-t.
Ezt meg tudjátok erősíteni vagy cáfolni?

(#286) tjb007 válasza Potyesz85 (#285) üzenetére


tjb007
nagyúr

Valóban tudja, amúgy ezt már a tavalyi modellek is tudták.

(#287) Potyesz85 válasza tjb007 (#286) üzenetére


Potyesz85
csendes tag

Akkor jó. Szerintem meg van az új telefonom.

(#288) Dr_Senkihazi válasza tjb007 (#286) üzenetére


Dr_Senkihazi
aktív tag

az királyság....nekem is tuti ez lesz,ha nem csak pink lesz a trénél:)

...i need a [̲̅$̲̅(̲̅1)̲̅$̲̅] ____http://steamcommunity.com/id/drsenkihazi...WoT/Uplay:Dr_Senkihazi origin:x_Dr_Senkihazi_x https://www.twitch.tv/dr_senkihazi

(#289) s4tch válasza Dr_Senkihazi (#288) üzenetére


s4tch
veterán

Amazonon már van sárga kupak, biztos lesz fekete/fehér is, akár ebayen, akár itthoni boltokban.

(#290) hurrikan


hurrikan
addikt

Itt írtam egy részletes cikket a Sony és mások ICS frissítéseiről, valamint a PLAY történetéről, és a 4.0.3 valamint a 4.0.4-ről amiket a Sony kiadott:

[Sony Ericsson 2011-es modellek ICS frissítése]

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#291) mtigger29


mtigger29
csendes tag

Megrendeltem a T-nél a telefont, ott azt az infot kaptam, hogy adnak hozzá fekete kupakot is. Ha meg is kaptam, akkor nyilatkozom az info valóságtartalmáról

(#292) sdd2 válasza halilali (#269) üzenetére


sdd2
veterán

Nyugodtan vedd meg, szerintem benne van a fekete hisz az van rajta gyárilag. Az X10 mini színes hátlapjai amit adtak hozzá ott is az votl hogy volt rajta pink meg zöld hátlap is de gyárilag fekete volt rajta és a pink vagy zöld az pluszba volt ott mellette. :) Ha meg tévednék amit kétlek akkor vidd vissza, 8 napon belül cserélik vagy elállhatsz a vásárlástól.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#293) tjb007 válasza sdd2 (#292) üzenetére


tjb007
nagyúr

A pink színű van rajta gyárilag (out of the box), mellette van még egy plusz másik színű kupak.

(#294) fatal` válasza sdd2 (#292) üzenetére


fatal`
titán

Pink van rajta gyárilag és mellé a dobozban ott a sárga. :D Grat a trémobilnak.

[ Szerkesztve ]

(#295) Egorov


Egorov
aktív tag

Tényleg elég randa ez a pink cucc. :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#296) werszomjas válasza tjb007 (#293) üzenetére


werszomjas
őstag

Jól gondolom, hogy a T-mobile-nál dolgozol?

Azt esetleg nem tudod, hogy a Sony Sola kapható lesz-e nálatok?

Csak mert az U és P sorozattal együtt jelent meg és dobták piacra, a T-mobile-nál viszont még a hamarosan kapható készülékek között sincs.

Nem is lesz, vagy csak csúszik valamiért a forgalmazása?

[ Szerkesztve ]

üdv

(#297) halilali válasza mtigger29 (#291) üzenetére


halilali
csendes tag

én is megrendeltem,reménykedem a feketében már csak nap/ok kérdése és remélem ideér és benne is lesz:D

(#298) kiskaktusz válasza halilali (#297) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Rózsaszínben is jól fog állni, ne aggódj ;] :DDD

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#299) halilali


halilali
csendes tag

Holnap érkezik a telefon, már a GLS-nél van reménykedem a feketében:D

(#300) halilali válasza kiskaktusz (#298) üzenetére


halilali
csendes tag

Két pofonnal megy a kukába:D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.