Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:34:24

LOGOUT.hu

Elsőnek javasolom, hogy az érintett tesztet olvasd el. Sok dolgot, melyet a cikk kitárgyal, helytakarékosság végett nem említek meg.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38951) kiss.beni93 válasza Forestjo (#38950) üzenetére


kiss.beni93
tag

Akkor a napokban lehet neki ugrok en is! :)

(#38952) terra052 válasza Forestjo (#38950) üzenetére


terra052
őstag

18.04.14-es buildet használod, vagy van frissebb?

werkmania.hu

(#38953) terra052 válasza terra052 (#38952) üzenetére


terra052
őstag

..van... :DDD

werkmania.hu

(#38954) SteveJobs válasza Forestjo (#38945) üzenetére


SteveJobs
őstag

Neked jó de én nem tudom telepíteni sajnos!!! :O :B

(#38955) Forestjo válasza terra052 (#38952) üzenetére


Forestjo
senior tag

A május elsejei verziót raktam fel.

Csak felnyomtam a romot és a gapps-ot, majd a már többször leírt egyszerű módszerrel telepítettem, töröltem és megy.

[ Szerkesztve ]

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#38956) terra052 válasza Forestjo (#38955) üzenetére


terra052
őstag

Elkezdtem, de status7 miatt most szívok egyet.
SD-n volt CM11, azt tudtam flashelni, most ha jól értettem, vissza a JB, felteszem az UKF-et, flashelek egy boot.img-t ami a Slimkat oldalon volt, majd recoverybe bootolok és onnan flashelem a Slimkat-et(-ot)? Vagy CM11-re felmegy a Slimkat direkt is vajon?

werkmania.hu

(#38957) Haapaet


Haapaet
csendes tag

Sziasztok
segítséget szeretnék kérni,
ilyen tokom van jelenleg a telefonon de már egy picit megkopott
és szeretnék egy másikat de sehol sem találok
ő lenne: [link]
anno a viakeys-en vettem de az most nem elérhető
tudnátok segíteni honnan tudnék ilyet szerezni? esetleg más hasonló, normális tok is érdekel
köszönöm szépen

[ Szerkesztve ]

(#38958) Forestjo válasza terra052 (#38956) üzenetére


Forestjo
senior tag

Bocsi, de ilyen mélységekbe még nem mentem, azt sem tudom, hogy a Slim nem CM. Én a CoCore 6.8/fmod-ra raktam. Vagyis egy factory reset után egyszerűen felraktam a SlimKat-ot - vagyis először az LS KK janice-t (v3.0, 2014-05-02), de abban sokkal több a beállítás angol nyelven is, így rányomtam a másikat, amit letöltöttem. Ez volt a SlimKat, és tök jó lett. Ha ezek ennyire fejlődnek és javulnak, akkor még sokat ki lehet hozni ebből a vasból.

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#38959) slake87


slake87
csendes tag

Sziasztok!

Olyan problémával kapcsolatban kérném a segítségeteket, hogy telefon "egyszercsak" (gondolom, beállítottam valahol valamit..) elkezdte hangosan mondani, hogy pl a menüben melyik oldalon állok épp. Tehát pl: "Page of four"
Meg tudnátok mondani, hogy ezt a beállítást hol tudom kiiktatni?

Köszi előre is!

Only the CHANGE is everlasting...

(#38960) terra052 válasza Forestjo (#38958) üzenetére


terra052
őstag

Így próbáltam én is, de status7-tel megállt, a P8 oldalán erre javasolták a boot.img flashelését UKF-el, de ugye telepítés közepén ez már nem megy :(
Végül visszatettem az Fmod mentést, azért csak az a tuti :R :R :R

werkmania.hu

(#38961) Balathruin válasza slake87 (#38959) üzenetére


Balathruin
veterán

Nem lehet, hogy a kisegítőben a talkback lett bekapcsolva?

(#38962) stay.pista


stay.pista
csendes tag

Sziasztok.
Van nekem is egy ilyen készülékem. Viszont a T-mobile lezárta a bootloader és így nem tudok rootolni sem recovery-t felrakni(újat) és ezáltal kiesnek a custom roomok is viszont ismerjük be a gyári eléggé ócska.
Tudnátok segíteni a bootloader feloldásában? Hol próbálkozzak megtudom-e csinálni én is itthon.
Nem vagyok műszakilag meddő szóval ha valaki csinált már ilyet némi instrukcióval sikerülni fog :)
Ha valakinek volna konkrét ötlete elküldheté ide: stay.pista@gmail.com nekem mert nemtudom mennyi idő míg itt a fórumon választ kapok erre.

Segítségetek előre köszönöm.
Pista

(#38963) Jason19 válasza stay.pista (#38962) üzenetére


Jason19
senior tag

És azt honnan veszed, hogy lezárták a bl-t? Alap recoveryből ha felraknál egy root vagy cwm zipet, mit ír ki?

(#38964) gazso75 válasza stay.pista (#38962) üzenetére


gazso75
aktív tag

Nincs lezárva a bootloader szerintem. Olvasd el Acef blogját.
Ezt

(#38965) stay.pista válasza Jason19 (#38963) üzenetére


stay.pista
csendes tag

Nem tudok semmit se, telepíteni a recoverből. Nem jelennek meg a zip filek. Rootoltam már van egy másik ilyen telefonom de az független. Valami ötlet?

(#38966) Jason19 válasza stay.pista (#38965) üzenetére


Jason19
senior tag

Akkor ott inkább az sd kártyával van baj, másnak is volt már ilyen. Nincs lezárva a bl...

(#38967) stay.pista válasza Jason19 (#38966) üzenetére


stay.pista
csendes tag

Ha Ginger-nél odinnal raktam fel egy alapból tört firmwaret akkor ott voltak a dolgok azt SD-n szóval ez kilőve. Viszont ginger alatt nem tudtam sokat kezdeni mivel arra nem megy CM :(
A többieknél hogy oldottátok meg hogy JB alatt ottlegyenek a dolgok (t-mobile).

(#38968) Jason19 válasza stay.pista (#38967) üzenetére


Jason19
senior tag

Így 5 perc keresővel: -Győzödj meg róla, hogy külső sd-re raktad a root.zipet, ha nem látja, másik sd kártyával kell próbálni.

(#38969) stay.pista válasza Jason19 (#38968) üzenetére


stay.pista
csendes tag

Létezik hogy egyes firmware nem ismeri fel a kártyát? Csak mert ezzel a kártyával rootoltam a függetlent is és a függetlenre is ez a firmware volt telepítve ( szerintem nem itt lesz a hiba de meg fogom próbálni.)

(#38970) vazzz válasza stay.pista (#38969) üzenetére


vazzz
őstag

Formázd a kártyát pc-n fat32-re, rakd rá a root.zip-et és látnia kell. Ha nem látja, hibás a kártya. Ellenőrizheted előtte a telón fájlkezelővel, hogy látja-e a telefon az sd-t és tartalmát. A kártya körül keresd a hibát.

(#38971) stay.pista válasza vazzz (#38970) üzenetére


stay.pista
csendes tag

A másik ugyan ilyen telefonom látja most is azt használom de egy óra múlva jön párom hozza a telefont és megnézem azzal is.

(#38972) stay.pista válasza stay.pista (#38971) üzenetére


stay.pista
csendes tag

Valamint a mappákat megjeleníti csak a *.zipeket nem :(

(#38973) Acef válasza stay.pista (#38972) üzenetére


Acef
addikt

Mármint a fájlkezelővel, vagy recovery-ben nem látja a zipeket?

(#38974) stay.pista válasza Acef (#38973) üzenetére


stay.pista
csendes tag

A recovery és *zipeket nem jeleníti meg a mappákat igen. Próbáltam azt is hogy pl a DCIM mappába berakom de ott se jelenítette meg innen gondolom hogy valami zár van rajta. A telefon volt szervizben mert egyszer még régebben meg akadt frissítés közben létezik hogy a szervizes lezárta? Bár amikor Odinnal raktam de rootolt gingert akkor ott voltak a zipek de Jelly-re nem találtam rootolt firmwaret :( se odinból telepíthető recoverit bár az is jó lenne ha egy olyan volna valakinek ha volna egy rendes recovery már menne a dolog :). (gyári ginger alatt sem volt ott.)

(#38975) Csori72 válasza stay.pista (#38974) üzenetére


Csori72
aktív tag

először tedd fel az ideiglenes CWM-t!
addig az aláírás nélküli zip fájlokat nem is fogod látni!
update.zip Carline blogjából.

..:: 1+TTTTT ::..

(#38976) stay.pista válasza Csori72 (#38975) üzenetére


stay.pista
csendes tag

Nem érted a problémám. Azt se jeleníti meg :(

(#38977) Csori72 válasza stay.pista (#38976) üzenetére


Csori72
aktív tag

GB v JB ?

de lehet sérült a .zip! töltsd le újra.

[ Szerkesztve ]

..:: 1+TTTTT ::..

(#38978) stay.pista válasza Csori72 (#38977) üzenetére


stay.pista
csendes tag

JB T-mobile Bár a független XXLQE van rajta de a TMH se jelenítette meg.

(#38979) vazzz válasza stay.pista (#38976) üzenetére


vazzz
őstag

Biztos vagy benne, hogy a külső sd kártyára másoltad a root.zip-et, nem a belsőre?

(#38980) eboostr


eboostr
aktív tag

Sziasztok, [EZ] a leírás alapján lehet még rootolni az s advancet 4.1.2 alatt? Ez telepíti valamelyik rootos alkalmazást? (supersu, superuser stb.)

(#38981) SteveJobs


SteveJobs
őstag

Esetleg valaki tudna segíteni abba , hogy miért nem tudom felrakni a SlimKat-ot ?

(#38982) Paul.H


Paul.H
csendes tag

Fmod tapasztalat 1 hét után: 1.0-ás userként úgy látom minden remekül müxik, elégedett vagyok vele. Sok telefonálás kevés-közepes WiFI: 1 nap után 71%-os aksi 2. nap végén 25%, azaz 2 napot vígan bír.
GPS+Adathasználat: töltő nélkül nem megy, mert kb 1 óra alatt 20% alá merül az aksi.
.
Külön köszönet bartalix fórumtársnak aki segített megoldani a navigációs problémámat.
Most már egy női hang mondja, hogy a következő lehetőségnél forduljon jobbra.
Kiránduláshoz letöltöttem a Locus-t is, így már térképet sem kell magammal vigyek.
Amiket használok, és a spec komfortérzetemet meghozták Androidra: TotalCommander (ez tudta az EFS mappát másolni) és TeamViewer. Számítógépről vezérlem a telót, nem kell tapibillentyűzzek. 2X Távoli asztal, amivel a munkám egy része is elvégezhető ha úton vagyok.
.
Egy furcsaságot tapasztaltam: Beállítottam, hogy csak a goglis névjegyeket lássam, a SIM-en lévőt ne, de magától visszaáll néha.

(#38983) stay.pista válasza vazzz (#38979) üzenetére


stay.pista
csendes tag

Noss igazatok volt az SD-kártyával volt a baj. :Y :Y DEhogy mind a 3-mal :OOO Hála égnek akadt egy 4. is :)
Köszönöm szépen :))) :C :C

(#38984) Gery1987 válasza stay.pista (#38983) üzenetére


Gery1987
őstag

Sajnos a noname kategóriában bele lehet futni. Vagy akár egy Kingstone is lehet pocsék. Én ezért vettem egy Samsung-ot.

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#38985) #33253120 válasza Gery1987 (#38984) üzenetére


#33253120
törölt tag

Egy fórumtárstól vettem 32-es Samsungot, kéket, 4giga adat ment rá. Még aznap cserélte egy narancs színű szintén 32-es Samsungra, az hibátlan.... Nem győzött elnézést kérni... :) Addig sosem találkozott belőle hibással... :)

(#38986) Lt.zole


Lt.zole
tag

CoCore 9.8-at próbálta már valaki?
Tervezem újrazúzni a rendszert és akkor bepróbálnám, ha van értelme.

(#38987) Balathruin válasza Lt.zole (#38986) üzenetére


Balathruin
veterán

Ha kell a húzás akkor megéri felrakni, nem árt néha a plusz, de nekem eddig a ram előbb elfogyott mint a CPU vagy a GPU...

[ Szerkesztve ]

(#38988) vazzz válasza #33253120 (#38985) üzenetére


vazzz
őstag

Nálam 64-es noname cl10 megy már egy ideje, de csak exfat-ra, vagy ext4-re lehet formázni... jóvanaz... :DDD ennek ellenére nem vennék noname kártyát, nekem is minden cuccomban samu sd van. (ez a noname ingyen lett, annyit megért :DDD )

(#38989) Forestjo


Forestjo
senior tag

Ez a Gapps jó bármelyik 4.2.2-hez: pa_gapps-stock-4.4.2-20140517-signed.zip ?
Innen való: [link] Csak mert jóval nagyobb, mint a rom.

[ Szerkesztve ]

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#38990) vazzz válasza Forestjo (#38989) üzenetére


vazzz
őstag

Jó, de inkább erre keress rá: pa_gapps-modular-micro-4.4.2-20140412-signed.zip . Ezt használom minden 4.4-hez.

(#38991) terra052 válasza SteveJobs (#38981) üzenetére


terra052
őstag

Mi a hibajelenség?

werkmania.hu

(#38992) SteveJobs válasza terra052 (#38991) üzenetére


SteveJobs
őstag

aborted - re fut a telepítés , de nem tudom miért . Leírás alapján csinálok mindent .

(#38993) [lAyCsI] válasza Lt.zole (#38986) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Nálam is volt fent pár hétig, de nem használtam a +ficsöröket benne,
úgyhogy visszament az eddigi sztem legjobb 8.6

-= No way back from Here =-

(#38994) bepe79 válasza #33253120 (#38985) üzenetére


bepe79
addikt

Nekem (amiről írtam pár hozzászólással előrébb, talán még ezen az oldalon) egy 16 GB-os Samsung krepált be, és kukáztam is, most egy narancs színű SanDisk 32 GB-os CL10-es ücsörög a kis S Advance-emben, ez tökéletes, és 10 év gari van rá. :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#38995) Lt.zole válasza [lAyCsI] (#38993) üzenetére


Lt.zole
tag

Értem, hát OC nem vonz, viszont a 8.6-ost nem látom náluk a listába.
Nem lehet hogy valami fatal-error van vele, vagy hol lehet elérni?

(#38996) Balathruin válasza Lt.zole (#38995) üzenetére


Balathruin
veterán

Aceftől le lehet szedni, meg XDA-n a hozzászólások közt egyszer kérte valaki és linkelték neki.

(#38997) Lt.zole válasza Balathruin (#38996) üzenetére


Lt.zole
tag

Találtam egy ilyet, ez van neketek is vagy sima 8.6 ?
http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=49354046&postcount=2799

(#38998) Balathruin válasza Lt.zole (#38997) üzenetére


Balathruin
veterán

Sima 8.6-os verziót használnak.

(#38999) terra052 válasza Lt.zole (#38995) üzenetére


terra052
őstag

llaci63 linkelt egyet korábban :R
ITT TALÁLOD

werkmania.hu

(#39000) Lt.zole válasza terra052 (#38999) üzenetére


Lt.zole
tag

Köszi, már kijárt neki egy kis frissítés, de Fmod nélkül nem lehet élni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.