Hirdetés

2024. május 16., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:34:24

LOGOUT.hu

Elsőnek javasolom, hogy az érintett tesztet olvasd el. Sok dolgot, melyet a cikk kitárgyal, helytakarékosság végett nem említek meg.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27901) Simba86 válasza FET-MEN (#27900) üzenetére


Simba86
senior tag

egyébként az Xperia L kijelzője kimondottan szép, a MA-s tesztben is írták, hogy az utóbbi idők legszebb Sony-kijelzője, de akkor is elbújhat a S-AMOLED mellett ;)

Csabi: európai f.ok szövetsége :D :DDD

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#27902) Csabi1984 válasza Simba86 (#27901) üzenetére


Csabi1984
addikt

Ez jó XDD

(#27903) demars válasza FET-MEN (#27900) üzenetére


demars
addikt

Hàt igen. Volt szerencsèm szuper sony telot nyomkodni... ez sokkal szebb!

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#27904) FET-MEN válasza Simba86 (#27901) üzenetére


FET-MEN
veterán

És akkor ez még csak 400x800 Super Amoled pentileatrix. Nem láttál még FullHD Super Amoled Plus panelt :)

Iphone 7

(#27905) Simba86 válasza FET-MEN (#27904) üzenetére


Simba86
senior tag

hát igen, nekem egyelőre még a SAMOLED+ kategória is távoli álom... :(

szerk: ezt írtam én is, nekem sincs még fél éves sem, de azért álmodozok egy jobbról, addig meg a valóságban életem legjobb telója eddig :)

[ Szerkesztve ]

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#27906) FET-MEN válasza Simba86 (#27905) üzenetére


FET-MEN
veterán

Nem mennék advance felé. Elvégre most vettem ez teljsesen jó :) Mindent tud már amit kell.

Iphone 7

(#27907) Veron


Veron
őstag

Srácok! Ha factory resetet nyomok a repartos ROM felrakása előtt, attól még vissza tudom majd varázsolni a Titaniummal lementett alkalmazásaimat az új rendszerre? Felteszem a Titaniumot és az SD kártyáról betallózom a backup állományokat, ennyi lenne az egész? Kösz.

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#27908) szil7 válasza Veron (#27907) üzenetére


szil7
csendes tag

elvileg igen

Samsung Galaxy S Advance JB I9070XXLQE + DPS Dual 7 II

(#27909) gyuszmó


gyuszmó
őstag

Van egy problémám.

Van a zár képernyőnek egy olyan állása,amikor inaktív,világít de nem érzékeli ha hozzá érek,és ki sem kapcsol magától,csak ha a powerre rá nyomok.
Találkoztatok már ezzel ?

Mit lehet tenni ez ellen ?

köszi

T,s rom 4.1.2

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#27910) Titmouse09


Titmouse09
aktív tag

szerintetek hiába rakok fel egy olyan kamera appot, ami tud autófókuszt videó közben, a telóm nem fogja tudni? :F

Xiaomi Redmi 3, Samsung Galaxy Tab S2 9.7 VE

(#27911) nelsonmanian válasza Titmouse09 (#27910) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

Miért nem próbálod ki?
Ha a sima fényképezésnél tudja, akkor szerintem nincs akadálya.
Melyik app lenne ez?

(#27912) Valken


Valken
tag

Van itt, aki esetleg nem a "gyári" Facebook alkalmazást használja, hanem valami alternatívát?
A sima app túl sokat zabál és bár van memória elég, de azért ugye ott kell spórolni, ahol tudunk. :)

Ami fontos lenne, az értelemszerűen az üzenetküldés és az értesítések korrekt megjelenítése.

Olvasgattam pár cikket a témában, de szinte mind szubjektív.

(#27913) FET-MEN válasza Valken (#27912) üzenetére


FET-MEN
veterán

Böngésző. Én átkozom a fb appot. Böngésző nem eszi a háttérrammot

Iphone 7

(#27914) nelsonmanian válasza Valken (#27912) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

Sokat zabál? Ezt min veszed észre?
A többi alkalmazás is ugyan ezeket a funkciókat használja azok se fogyasztanak kevesebbet pl ha az értesítéseket figyelik.

(#27915) Titmouse09 válasza nelsonmanian (#27911) üzenetére


Titmouse09
aktív tag

arra gondoltam, hogy sony lww kamera appját felrakom. elég bemásolni a system/app mappába és restart?

Xiaomi Redmi 3, Samsung Galaxy Tab S2 9.7 VE

(#27916) Mr.Franczy válasza Valken (#27912) üzenetére


Mr.Franczy
aktív tag

Nekem legjobban a Friendcaster jött be, szerintem a célnak tökéletes, próbáld ki!

Gazember

(#27917) Titmouse09 válasza Titmouse09 (#27915) üzenetére


Titmouse09
aktív tag

Es file explorer root explorer része nem tudta felrakni. :(

Xiaomi Redmi 3, Samsung Galaxy Tab S2 9.7 VE

(#27918) silvergod válasza Valken (#27912) üzenetére


silvergod
őstag

A Maxthon böngésző beépítettje tökéletes vagy simple facebook play-ről, a neonzöld ikonos, mert van több is ezen a néven.

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#27919) levatti


levatti
csendes tag

Két napja raktam fel az Acef féle fmodot, hasít, nem laggol, eddig tökéletes.:)

(#27920) xmad


xmad
őstag

nektek mennyi ideig birja az akksi? este toltottem reggelre 70% on volt, ics vel

(#27921) Acef válasza levatti (#27919) üzenetére


Acef
addikt

:)

(#27922) Gery15 válasza xmad (#27920) üzenetére


Gery15
addikt

Hát igen az, az átkozott ics...

HyperX

(#27923) xmad válasza Gery15 (#27922) üzenetére


xmad
őstag

ics vel gyorsabban merul?

regi szoftot hogy lehet vissza tenni?

(#27924) krysztyan


krysztyan
tag

Sziasztok!

Nálatok volt már olyan, hogy felvillan a telefon és onnantól folyamatosan világít, amíg meg nem nyomsz rajta valamilyen gombot és szívja az aksit így rendesen? :F
Mi lehet a megoldásra rá?
Előre is köszi, sziasztok! :R

"Csak a puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot"

(#27925) Simba86 válasza xmad (#27923) üzenetére


Simba86
senior tag

2 képpel válaszolnék:

1. http://t.qkme.me/3tejkw.jpg

2.

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#27926) Zsocy155 válasza xmad (#27923) üzenetére


Zsocy155
őstag

ICS sosem volt Advance-ra!

Olvasgasd az összefoglalót és a 21999-es hozzászólást.

[ Szerkesztve ]

(#27927) xmad válasza Zsocy155 (#27926) üzenetére


xmad
őstag

jo akkor jelly bean :) a lenyegen nem valtoztat gyorsabban merul mint a 2, 3, 6 al?

(#27928) nelsonmanian válasza xmad (#27923) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

Rakj fel egy repartos JB-t és egy fmodot, akkor nem fog ennyit merülni. Tuti fut egy jó pár dolog a háttérben.

(#27929) xmad válasza nelsonmanian (#27928) üzenetére


xmad
őstag

csak a viber es a facebook

xperia u utan eleg fura h ilyen gyorsan merul. mondjuk ezt hasznaltan vettem de csak 1 honapos

[ Szerkesztve ]

(#27930) Zsocy155 válasza xmad (#27927) üzenetére


Zsocy155
őstag

Nekem nem merül gyorsabban, sőt...

(#27931) Simba86 válasza xmad (#27929) üzenetére


Simba86
senior tag

"csak" a viber és a FB :D

pont a két legdurvább program...

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#27932) paolinho válasza nelsonmanian (#27823) üzenetére


paolinho
őstag

A lányom telójára az olasz rom-ot tettem fel anno cocore 6.8-as kernel-lel. A gyerek, mint egy agilis gimis tini nyúzza is (egyelőre) panaszmentesen ezerrel Ettől függetlenül a véleményetek szerint szükséges, vagy inkább úgy kérdezném, hogy érdemes lecserélni a repartosra JB romra felturbózva Acef Fmod-jával?

(#27933) krysztyan


krysztyan
tag

Sziasztok!

Nálatok volt már olyan, hogy felvillan a telefon és onnantól folyamatosan világít, amíg meg nem nyomsz rajta valamilyen gombot és szívja az aksit így rendesen? :F
Mi lehet a megoldásra rá?

Előre is köszi, sziasztok! :R

"Csak a puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot"

(#27934) FET-MEN válasza krysztyan (#27933) üzenetére


FET-MEN
veterán

Melyik rendszer van rajta? Még sosem találkoztam ennél ilyennel. Lehet valami háttérben futó app okozza.

Iphone 7

(#27935) Acef válasza paolinho (#27932) üzenetére


Acef
addikt

Hi!

- hátrány: Amennyiben rendben működik, akkor nem biztos, hogy kellene, mert a repart JB-vel minden adat és beállítás elveszik.

- előny: a repart JB-vel egy szépen kitakarított alapot tudsz csinálni, és egy cocore-vel is már gyorsabb lesz mint volt. Valamint a megfelelő repartossal visszaállnak a tel. gyári kódjai (most Olasz a tel.).

- Fmod: szerintem érdemes, tovább javul a sebesség, deep slep, stb..

[ Szerkesztve ]

(#27936) krysztyan válasza FET-MEN (#27934) üzenetére


krysztyan
tag

A 4.1.2-es t-s szoftver van rajta, minden hivatalos. Már hónapok óta fenn van, de eddig nem volt semmi gond vele. De tegnap este óta folyamatosan csinálja ezt, és semmi új progi nincs rajta azóta! :O :W

"Csak a puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot"

(#27937) nelsonmanian válasza krysztyan (#27936) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

Érdemes lenne egy cache\dalvik whipe, ha ez se segít akkor factory reset, de akkor már a repartos jbt is felteheted + fmod.
Előtte érdemes lenne megnézni milyen app ébreszti a telefont.

(#27938) paolinho válasza Acef (#27935) üzenetére


paolinho
őstag

KÖszi szépen a választ.
Az milyen hátrányokkal jár, hogy "olasz" a telo? Előzmény ,hogy a gyári Telenor-os JB állandóan fagyott, ezért elvittük a Samsung szervizbe, ahol szoftver-csere okán GB 2.3.6-ot tettek fel, ami meg nem tetszett a gyereknek. Ezt cseréltem le először az orosz, majd később (olvasva, hogy az jobb) az olasz rom-ra. Ezzel nincs is különösen semmi gond, de azt sem nem szeretném, ha esetleg valami hátránnyal járna az olasz lét. Akkor inkább induljunk megint a gyári alapra visszaállítástól a repartos rommal.
Ha ez nem feltétlen szükséges, akkor érdemes erre felhelyezni az általadi Fmod-ot, vagy azt csak a magyar repartosra lehet?
(Bocs, ha buta a kérdés)

(#27939) Acef válasza krysztyan (#27936) üzenetére


Acef
addikt

Ezt csak beállítás/app okozhatja.

Nincs véletlenül cwm-es mentésed a jól működő állapotról?

(#27940) Acef válasza paolinho (#27938) üzenetére


Acef
addikt

Orosz/Olasz miatt nincs garanciád.

-Minden nem P-s, LQE-re mehet.

(#27941) krysztyan


krysztyan
tag

Nincsen cwm-es mentésem. Hol tudnám megnézni, hogy milyen app okozza? Bár igazából mostanában nem került rá új app, eddig meg nem csinálta.

nelsonmanian: cache\dalvik whipe, ez mit jelent?

"Csak a puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot"

(#27942) nelsonmanian


nelsonmanian
senior tag

Egyébként hogy saját véleményt is írjak, hozzáértőként is meglepően túlteljesíti magát a repartos jb + fmod még filézve + cocore 6.8 + Nova kombó.
Gyorsabb a rendszer mint előtte, semmi várás semmi késlekedés, tárcsázó nem nyílik gyorsabban, aki ezt sokallja annak ott az exdialer.
Akku 1nap 19órája volt töltve 94%ig és most áll 49%-on 2órás kijelzőhasználat eddig.
Eddig ez a rendszer teljesít a legjobban, pedig kipróbáltam már ezt azt.

(#27943) xmad válasza Simba86 (#27931) üzenetére


xmad
őstag

xperia utan fura hogy ilyen gyorsan merul

(#27944) nelsonmanian válasza xmad (#27943) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

Fel kell tenni amit javaslunk és megszűnik a merülés.

(#27945) Csabi1984


Csabi1984
addikt

Én is felrakom majd az Fmodot ha lesz majd EXT kártyám :))

(#27946) palee69 válasza Csabi1984 (#27945) üzenetére


palee69
senior tag

Fel kell rakni,megéri! :K
Kipróbálni mindegyiket,melyik a jobb Neked. :DDD
Köszi Acef! :R

[ Szerkesztve ]

(#27947) vazzz válasza Acef (#27940) üzenetére


vazzz
őstag

Ez nem teljesen igaz... nekem a szervizben a t-s függő telóra független lengyelt raktak. Nincs jelentősége szervizelés szempontjából, hogy milyen régió, csak ne legyen agyonmoddolva.

(#27948) Acef válasza vazzz (#27947) üzenetére


Acef
addikt

OK. Ők rakták, ők tudják, talán jegyzik is valahol.

Mi történne, ha legközelebb egy másik szervizbe viszi az ember?
Magyar tel-re csak Magyar LQE-t tehetne az átlag user (Kies-el), hiszen az Odin nem "igazán publikus", és a Lengyel csak azzal mehetett fel. (ha akarnak, akkor szerintem beleköthetnek) Persze a szerviznek sem az az első, hogy nyomozzon, csak ahogy nggabi írta: jobb a békesség.

[ Szerkesztve ]

(#27949) nelsonmanian válasza Acef (#27948) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

Csak nyilván szerepel egy bejegyzés a garancia levélen, hogy járt szervízben(nem kell rajta lenni hogy cseréltek szoftvert). Ebből következtethetnek rá, hogy ott csinálták.
Ha nincs ilyen bejegyzés akkor csak user csinálhatta. szerintem

(#27950) FET-MEN


FET-MEN
veterán

Jampiság van :D

Iphone 7

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.