Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:34:24

LOGOUT.hu

Elsőnek javasolom, hogy az érintett tesztet olvasd el. Sok dolgot, melyet a cikk kitárgyal, helytakarékosság végett nem említek meg.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25376) ebegab92


ebegab92
senior tag

Pici OFF, de sajna az eredeti topikja nagyon halott :( Itt meg csak úgy pörögnek az események :D

Sziasztok!
Olyan problémám lenne, hogy ismerősnek frissíteni akartuk a telót. Mindent leírás szerint csináltam--> Egyik
Felraktam ezt a CWM-et, de valamiért randomra kikapcsolja a telót. Valakinek ötlete? :( A ROM-mal meg akadtak olyan bajok, hogy nem fordul el a kijelző, gépeléskor akadozik a szöveg. Így kerestem másik cuccost, amit meg ezek szerint telepítettem: Másik
CWM-et cseréltem. Ám alamiért ez is randomra kikapcsolt, utána mikor indul, az előző CWM bootképe fogad :O Jó, akkor TWRP fel, az is újraindul, ugyanúgy a CWM bootképével, aztán következő restartkor már a saját képük fogadott. Volt wipe data, wipe cache, wipe dalvik cache, fix permission sokszor. Reboot to recovery is, és ugyanúgy szórakozott. Vagy van még valami rejtélyes funkció? Nekem úgy tűnik, mintha az elsőre felrakott CWM-ból maradt volna egy kis darab.
Belső SD-t is formáztam, hogy biztosan ne zavarjon be az előző rendszer fájlmaradványai.
A második ROM most még jónak tűnik, tud forogni a kijelző, illetve a gépelés is megy darabosság nélkül.
Én még ilyet nem láttam :Y Meg már az is fura volt, hogy külső SD-ről nem is akart telepíteni, mintha nem látná (az én 32 GB-osommal akartam)

[ Szerkesztve ]

ABIT kézikönyv,BIOS innen letölthető: http://sdrv.ms/X4IwiL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.