Hirdetés

2024. május 16., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:34:24

LOGOUT.hu

Elsőnek javasolom, hogy az érintett tesztet olvasd el. Sok dolgot, melyet a cikk kitárgyal, helytakarékosság végett nem említek meg.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16401) mrmrg


mrmrg
tag

XXLQ4, gyári kernel, kikapcsolt mobilnettel, elvileg beragadt alkalmazás nélkül
30% merülés egy éjszaka alatt.
Elég gáz
Mit javasoltok?

(#16402) demars válasza beccyboy (#16398) üzenetére


demars
addikt

Ééééértem! Köszönöm! :R
Az zavart meg, hogy akor az update.zip et minden kernelcsere előtt futtatni kell (CWM) , tehát rajta kell hagyni az sd karin...

@royalka: Napközben melózok, nem használom sokat a teot. Itthon meg wifi-vel tolotm. (feltettem a kies air-t. Szuper! Kábel nélkül másolom a fájlokat! )
Reggelre 10%-on volt a telo, pedig nem használom a repülő módot. Szóval nekem nincs gondom az akksival!

@Tyer: CWM és TWRP közötti különbségekre voltam kíváncsi!

@Apunk: Köszönöm!

Amit linkeltem binary counter reset app-ot próbálta valaki? ( nem szeretném, ha mást is resetelne :( )

@mrmrg: Tedd fel az XXLQB-t nekem bevált! Nincs merülés, ébreszt stb...

[ Szerkesztve ]

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#16403) sheep válasza mrmrg (#16401) üzenetére


sheep
addikt

indítsd újra a telefont
nekem hasonló rendszer 2-3%-ot szokott merülni

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#16404) kutitomi73


kutitomi73
aktív tag

Sziasztok!
Most segítsen valaki!!!!
A telefonomon a LQ4+Root+CWM+Cocore 5.0 van ( volt ???)
CWM ből csináltam róla egy Backupot
Fel akartam tenni rá a ChuckyBEAN Final -t.
Először csináltam egy gyári adatok visszaállítást.Bejött a Recovery.Gondoltam végzett, akkor csináltam egy wipe factory és egy wipe cache-T.Aztán instal zip, coose zip ( A Rom a download mappában volt )Végzett és csináltam egy reboot system now-t aztán semmi mert újból a CWM jött be.Gondoltam akkor visszateszem a backupot.Visszatettem és reboot után ott is a CWM jött be.Kivettem az aksit és újraindítottam a telót de megint a CWM jött be.
Mi a gond ? Tégla lett a telefonból?? Ugye nem ????
Mit kellene csinálnom????

HELP!!!!!!!!!!

[ Szerkesztve ]

"A remény hal meg utoljára"

(#16405) mrmrg válasza sheep (#16403) üzenetére


mrmrg
tag

megtörtént:)
nem segített. tegnap éjjel minusz 20% ma éjjel 30%

(#16406) G4RWIN válasza kutitomi73 (#16404) üzenetére


G4RWIN
tag

Szerintem ez lesz a megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#16407) Roxkex


Roxkex
senior tag

A kicsit fura kérdéssel kezdeném részemről így "reggel" a napot:
Ha ismerősömnek is ugyan ilyen telója(I9070) van (csak fekete) és a T-Mobilnál neki is és arra rá rakjuk a Jelly Bean LQ4 (orosz) romot + rootoljuk + cocore 5.0 kernelt rá csappantjúk és az elején (CSAK AZ ELEJÉN) lévő beállításokat megcsináljuk és csinálunk egy backup CWM-ből azt én fel tudom használni a saját telómon ? :D
És ha LQB (szerb) romot rakjuk fel akkor én azt rá tudom restoreozni az ÉN telefonomon lévő LQ4-re ? :D

Köszi előre is !

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#16408) Roxkex


Roxkex
senior tag

Ja és még egy az előzőhöz (csak már lejárt a szerk idő)... Van ez a system format , ha formázgatom akkor kaphatok egy alap tiszta LQ4-romot ? Vagy van valami olyan cucc ami mindent leformáz (kivéve a külső SD-t [azt ki is venném]) és kapok tulajdon képpen egy szép tiszta (mintha most lenne felrakva) LQ4 romot ? :D

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#16409) skifekete


skifekete
senior tag

Na akkor tegyük tisztába...
Miért jobb a cwm/twrp? Illetve mi a különbség?
Lényegében 2 dolog miatt. A custom recoverykkel lehetőség van teljes system redszert lementeni, ha elrontottál volna valamit, így tulajdonképp bármit kirpbóálhatsz a telefonnak nem lesz baja. Másik előny, hogy a gyári recovery csak "signatured" fileokat hajlandó feltenni, más szóval olyat, amelyikről azt hiszi, hogy a samsung alkotta, a twrp/cwm ezzel nem foglalkozik. Emellet jobban is néz ki :DDD Különbség: cwm gombos, twrp tapis.
Kernel flesh progi, és terminálos baromság
A a cocore kernelt azt hiszem 4.0-tól cwmel/twrpvel fellehet tenni, így a kernelhez tartozó mindenség is felmegy, nem csak maga az md5 file.
Még egy észrevétel a binary counterrel kapcsolatban
cwm/twrp alól, illetve odinnal gyári cucc feltevéstől a counter nem növekszik, akkor sem ha romnak túrós tésztát raksz fel.
(#16394) demars
Igen, ez az az app. Korábban írták, hogy a counter hatalmas szám után állítja meg a telefont csak....
(#16406) G4RWIN
igen, ez az. örülök hogy van aki olvas is, nem csak rinyál
(#16407) Roxkex
érdekes kérdés, maximum a telefon függősége zavarhat be

Nem a víz a hülye, ha nem tudsz úszni

(#16410) royalka válasza Roxkex (#16407) üzenetére


royalka
őstag

Igen. Legalábbb is nekem az előző telómnál ment, hogy egy haverom cwm mentését pakoltam fel a sajátomra.

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#16411) mrmrg válasza demars (#16402) üzenetére


mrmrg
tag

Fel tudom úgy tenni LQ4-re az LQB-t, hogy ne vesszen el mindenem?
Nem szeretném újra elkezdeni "belakni" a telefont ha nem muszáj:)

(#16412) sheep válasza kutitomi73 (#16404) üzenetére


sheep
addikt

ha bejön a cwm akkor nincs miért izgulnod, nem lett tégla a telefonod, onnan vissza lehet hozni
még nem csináltam visszaállítást cwm-ből, nem tudom mi lehet a gond, de ha semmi más nem segít akkor felrakod odinnal vmelyik gyári romot

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#16413) Roxkex válasza royalka (#16410) üzenetére


Roxkex
senior tag

És neked is T-Mobileos volt mind a kettő ? :) De tégla tuti nem lesz belőle ! :D Meg mondjuk a garancia számláló nem nő , IMEI szám , SIM kártya pw .... ilyen "személy" dolgok nem változnak ? És ha neki LQB-t rakunk fel azt is rá rakhatom az én LQ4-emre ? :) Szerk: Utána ha az Ő backupját használtad (használom) lehet ugyanúgy a leírás szerint fel flashelni chucky bean-t + jelly modot ? (cask mert nekem most a nem tiszta romon bugozik , a böngésző mindig leáll a jelly modban :()

skifekete: Ugyan olyan hálozaton belül van mind a kettő telefon , csak természetesen más az IMEI szám !

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#16414) Roxkex


Roxkex
senior tag

A Cyanogen Modnak a Samsung Galaxy Rra készült telefonjából én mondjuk kiveszem a System UI-t (a felső sáv miatt) vagy a billentyűzetet akkor én azt rá tudom húzni a deodex romunkra ? (800x480-as mind a két teló)

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#16415) kutitomi73 válasza G4RWIN (#16406) üzenetére


kutitomi73
aktív tag

G4RWIN: Köszönöm! Sikerült! Hála a segítő készségednek!!!
skifekete: Bocs hogy RINYÁLTAM Vannak dolgok amihez te jobban értesz.Aláírom.Bocs hogy nem olvastam végig 16000 hszt, valószínüleg az időm nem engedi.
De ha már nemtetszésedet fejezed ki, akkor arra ha megkérlek megtudnád mondani a normális választ, hogy mit cseszhettem el a ChuckyBEAN Final felrakásánál hogy nem sikerült?
Hálás köszönet!!!!

[ Szerkesztve ]

"A remény hal meg utoljára"

(#16416) skifekete válasza kutitomi73 (#16415) üzenetére


skifekete
senior tag

elég lett volna a keresőt használni :) lényegtelen. cwmnek van valami hibája, hogyha nem kikapcsolt állapotból lépsz be hanem telefon újraindításával, akkor beragad oda. Ha nem így csináltad, akkor nem tudom mi okozhatta a problémát. A gond pedig nem ott van hogy ki mennyit tud, hanem az hogy fel se merül senkibe, hogy esetleg már korábban valakinek volt ilyen gondja, és esetleg van rá válasz.

Nem a víz a hülye, ha nem tudsz úszni

(#16417) kutitomi73 válasza skifekete (#16416) üzenetére


kutitomi73
aktív tag

És most hogy sikerült visszaállítani az egészet ( LQ4+ROOT+CWM+Cocore5.0) megpróbálhatom újból?
Kikapcsolom a telot,belépek a cwm-be-Instal zip-choose zip-reboot? Így jó?

"A remény hal meg utoljára"

(#16418) Simba86 válasza skifekete (#16416) üzenetére


Simba86
senior tag

+1 :) :K

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#16419) skifekete válasza kutitomi73 (#16417) üzenetére


skifekete
senior tag

jónak kellene lenni

Nem a víz a hülye, ha nem tudsz úszni

(#16420) notmiami válasza vazzz (#16386) üzenetére


notmiami
tag

Ezt a build.prop-ot más ROM-ba is bele lehet építeni, ha javít a Caller-en? vagy csak a Chucky Future-hez való?

(#16421) kutitomi73 válasza skifekete (#16419) üzenetére


kutitomi73
aktív tag

Köszi! Így sikerült!

"A remény hal meg utoljára"

(#16422) Roxkex


Roxkex
senior tag

A chucky future ROM felrakható LQ4-re ? (mert azt írja based on LQB)

Valaki itt tud segíteni: 16413

Szerk.: Lehet úgy formázni a rendszert hogy tényleg csak a ROM maradjon fen ? (SDCAROT nem akarom formázni , mert azt kiveszem addig) Mintha most lenne újra rakva ?

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#16423) skifekete válasza Roxkex (#16422) üzenetére


skifekete
senior tag

factory reset/wipe data?

Nem a víz a hülye, ha nem tudsz úszni

(#16424) Roxkex válasza skifekete (#16423) üzenetére


Roxkex
senior tag

De van ez a system format akármi :D Ezzel nem lehet ?
Am meg a factory reset / wipe data az az appoknak a .OBB-jét fenn hagyja !

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#16425) skifekete válasza Roxkex (#16424) üzenetére


skifekete
senior tag

van olyan hogy partition sd card, szerintem azt keresed

Nem a víz a hülye, ha nem tudsz úszni

(#16426) Roxkex válasza skifekete (#16425) üzenetére


Roxkex
senior tag

nem repartition ? és hol találom ? és akkor wipe data / factory reset + ez a partition sd card ezzel minden eltűnik kivéve a ROMot?

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#16427) skifekete válasza Roxkex (#16426) üzenetére


skifekete
senior tag

turkálj a cwmbe valahol ott lesz. igen, ezzel a belső sdt formázod

Nem a víz a hülye, ha nem tudsz úszni

(#16428) kutitomi73 válasza skifekete (#16427) üzenetére


kutitomi73
aktív tag

CWM-Advance alatta van

"A remény hal meg utoljára"

(#16429) Carline válasza vazzz (#16388) üzenetére


Carline
őstag

Az utolsó 5 sor max. a placebo hatásodat emelheti ADJ=1 szintre. :)
Jó lenne ha ilyen egyszerűen a tárcsázót a memóriába lehetne tartani.
Ez a módszer csak a tw launcher esetén igaz.
Ha írnának olyan kernelt, melyben a secphone alkalmazás memóriában tartását belevennék, akkor lehetne a build.prop alapján utasítani erre a telót.
Meg egyébként is nincs is olyan rendszerfeladatunk, hogy com.android.phone. :D

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#16430) Roxkex válasza kutitomi73 (#16428) üzenetére


Roxkex
senior tag

meg találtam a partition sdcardot , de hogy kell beállítani a ext size-t meg a többit ? :O
Ha nekem most LQ4 rom van fennt és odinnal megint rá rakom az lq4 vagy az lqb-t azt meg lehet csinálni sheep leírása szerint ?

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#16431) notmiami válasza Gery15 (#16114) üzenetére


notmiami
tag

Gery15, tudnál majd egy olyan Screenshotot is feltenni, amikor szintén 3-4 napot bírt, de rámész az akksihasználat diagramjára is?

(#16432) kutitomi73 válasza Roxkex (#16430) üzenetére


kutitomi73
aktív tag

CWM-Advanced-Partition SD.Pedig ott van mert most néztem meg!

"A remény hal meg utoljára"

(#16433) Roxkex


Roxkex
senior tag

LQ4 ROMra felrakhatom sheep leírása szerint az LQB-t ?
Ha Odinba bemegyek a gépről és telefont download módba rakom és rá dugom a gépre DE MÉG NEM TELEPÍTEM csak azért megyek rá hogy megnézzem hogy megjelenik-e a sárga kocka (csak mert a gépre MTP-ként nem mindig megy fel a teló) akkor utána kikapcsolhatom a telót / vissza mehetek a mostani romra ?
Ha megjelent a sárga kocka és az alaplapi USB-be van dugva a teló akkor nem fogja magát meggondolni és mégse működni ? Telepítés közben!

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#16434) Roxkex válasza kutitomi73 (#16432) üzenetére


Roxkex
senior tag

Ott van , de azon belül vannak még más menük is , ext size pl ?

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#16435) Carline válasza Roxkex (#16424) üzenetére


Carline
őstag

Mit akarsz te a format systemmel?
Az arra való, hogy kitakarítsd a /system csatolási pontot.
Azzal a teljes rendszered megszűnik. Rendszerappok, framework, driverek, libraryk. Egy bekapcsolhatatlan készülék fogadna az újraindítás után. Ezt akkor lehet eljátszani, ha pl. CWM vagy TWRP alatt egy system helyreállítást akarsz végrehajtani úgy, hogy előtte egy másik rendszer volt a telón és biztos akarsz lenni abban, hogy semmi szemetet nem hagysz ott a visszaállítás előtti állapotról.
Pl. van egy mentésed a szűzies LQB-ról és valamelyik főzött romot próbálgatod, felteszel még pár update.zip-et innen-onnan és úgy döntesz mégis vissza a kályhához. Akkor érdemes csinálni egy format systemet a visszaállítás előtt.

Kérdezte vki, hogy más telóra készült CM-ből kiszedi a SystemUI-t akkor az működni fog-e?
Hát persze, hogy NEM. Ha ez ennyi lenne csak, akkor már hemzsegne a CM és MIUI rom ezerféle variációja a telónkra. :))

Másik i9070 teló CWM, TWRP mentését fel lehet használni. JB - JB között vagy GB - GB között.
Bár ha pl. a gmail be van állítva a mentés előtt, akkor a másik telefonon is ugyanazon gmail fiókkal lesz bejelentkezve, láthatja az emaileket is.
Az IMEI számot, bluetooth és wifi MAC address-t, egyéb egyedi azonosítókat nem ment le a backup.
Szóval attól nem kell félni, hogy nem tud feljelentkezni a hálózatra címütközés végett.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#16436) Roxkex válasza Carline (#16435) üzenetére


Roxkex
senior tag

óóóó köszönöm válaszod , akkor nem rakom fel az lqb-t :) a gmail még nem lesz beállítva mert nincs netje a srácnak szal tényleg csak annyi lesz beállítva hogy a nyelv meg a amik az elején vanna (kivéve a teló tulaja meg a gmail) és akkor majd rá recoveryzem az ő mentését és nem kell nekem most ithon felraknom odinnal :) (ezaz - utálom az odint :D) isten vagy :R

CWM backupot csinálhatunk úgy is hogy csak a CWM-et rakom fel a kernelt nem ? És ha nekem van fennt kernel (cocore) + root és felrakom a haverom backupját akkor még meg marad a root és kernel vagy újra kell azt is csinálnom ? :)

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#16437) Carline válasza Roxkex (#16436) üzenetére


Carline
őstag

Annyit azért meg kell jegyezni, hogy az Odin nem csak a systemet rakja újra.
Van pl. a modem.bin ami úgymond a telefonként való használatért felel. Az JB verziónként változhat (fejlesztik azt is időnként). Eltérés esetén lehet gond a telefonálással.

TWRP-ben lehet a mentésnél is kiválasztani, hogy mit akarunk (cache, boot, system, data) míg CWM-ben csak teljes mentés van.
A visszaállítás mindkettőnél lehet tetszőleges. Tehát kiválaszthatod, hogy mit állíts vissza. (cache, boot, system, data)

[ Szerkesztve ]

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#16438) Roxkex válasza Carline (#16437) üzenetére


Roxkex
senior tag

Akkor valszeg LQ4-et rak majd rá ő is és akkor tudjuk rá restore-zni a telómra és ugyan az lesz a modem.bin ?
Am meg a LQ4-re rá rakható az LQB ?

a modem.bin az a systemben van ?

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#16439) Carline válasza skifekete (#16409) üzenetére


Carline
őstag

Hát a CWM és TWRP különbség messze nem ennyi.
Én azért használok TWRP-t, mert lehet benne a mentést is részekre korlátozni.
Van benne egy fájlkezelő pár hasznos funkcióval.
Valamint van benne a terminal emulator.
Biztos sokaknak ezek értelmetlen dolgok, de nekem fontosak.

Kernel flesh progi, és terminálos baromság
A a cocore kernelt azt hiszem 4.0-tól cwmel/twrpvel fellehet tenni, így a kernelhez tartozó mindenség is felmegy, nem csak maga az md5 file.

Ha vetted volna a fáradtságot és megnézted volna a linkelt fájlt, rájöhettél volna, hogy az bizony még csak véletlenül sem egy CWM-ből flesselhető kernel. Azt bizony az általam írt módokon lehet feltenni.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#16440) Carline válasza Roxkex (#16438) üzenetére


Carline
őstag

1. Igen
2. Igen. Elég sok fájlt dekompresszáltam és hasonlítottam össze az előző verzióval és pár fájlt leszámítva az LQB ugyanaz mint az LQ4. A többi rendszerfájlban meg az a változás, hogy a leírásában az LQB szerepel LQ4 helyett.
3. Nem

[ Szerkesztve ]

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#16441) Roxkex válasza Carline (#16440) üzenetére


Roxkex
senior tag

Akkor majd felrakjuk az lqb-t és az első egy rendszer mentés CWMből még root és cocore telepítése elött (ezt lehet?) , és akkor mindig lesz egy tiszta romom , illetve tuti csinálom egy rootolt és cocore telepítés utáni-t is :)
Am mire jutottál az LQB a jobb ? Binary Countert azt majd LQB alatt megleshetem valahogy , vagy azt majd csak akkor kell vissza állítani amikor vissza térek az eredeti GB-re mert viszem szervíz-be ?

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#16442) skifekete válasza Carline (#16439) üzenetére


skifekete
senior tag

Az a file az, de a mostaniak revoverysek

Nem a víz a hülye, ha nem tudsz úszni

(#16443) havast


havast
aktív tag

Gondoltam megosztom veletek, mert én nem találtam véleményt arról, hogy SGSA vagy SGS2 -e a jobb vétel, stb. Lecseréltem az SGSA-mat S2-re, tapasztalatok az alábbiak:

-hiába kisebb a képpontsűrűség, az S2 kijelzője szebb (sokkal)
-hiába 200 Mhz különbség magonként, az S2 gyorsabb (vagy 30%-al)(Antutu 10k pont kb, de hétköznapi használat során is pörgősebb jóval)
-több moddolási lehetőség
-az SGSA kamerája a kisebb felbontás ellenére egyértelműen szebb képeket készít..

(#16444) Roxkex


Roxkex
senior tag

Ez a kernel telepíthető CWM-ből flasheléssel ?

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#16445) skifekete válasza havast (#16443) üzenetére


skifekete
senior tag

És kb 50 főzött rom van hozzá jb alatt

[ Szerkesztve ]

Nem a víz a hülye, ha nem tudsz úszni

(#16446) skifekete válasza Roxkex (#16444) üzenetére


skifekete
senior tag

Ha belenézel a zipbe és tartalmaz meta-Inf mappát akkor igen

Nem a víz a hülye, ha nem tudsz úszni

(#16447) FET-MEN


FET-MEN
veterán

A keret sérülékenynek tűnik szóval beruháztam egy ilyenre

Iphone 7

(#16448) Roxkex


Roxkex
senior tag

sheep leírásában található odinban van egy ilyen nevű fájl hogy: GT-I9070_EUR_XX_8G.pit , ezt az odinban be kell talózni a PIT szekcióba ? :O vagy nem kell csinálni semmit az odinnal csak betallózni a XXLQB tar.md5jét a PDA szekcióba ?
Ja és ha van fennt egy másik odin (nem az a verzió amit sheep adott a leírásban) az nem zavar be ? vagy lehet azt használni , csal az odin mellé kell rakni a további két fájlt ami a .7z-ben van amit adott sheep ? (odin3.ini és a GT-I9070_EUR_XX_8G.pit ?)

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#16449) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Mennyi kb. a teló készenléti ideje normál használat mellett? Nem hallgatok rajta zenét, nem nézek videót, nincs a fülemen a telefon egész nap, nagyrészt wifi is ki van kapcsolva (csak akkor kapcsolom be ha netezni akarok és olyan helyen vagyok, ahol van). Gyakorlatilag néha megnézek vmt neten, de az 5 perc max, meg mondjuk játszom 10 percet. Ehhez képest este feltöltöm teljesen, mondjuk éjfélkor lehúzom, és köv. este megint tölteni kell, mert kb olyan 20 körülre csökken az akksi. (T-mobilos 2.3-as Android). Kicsit keveslem ezt az üzemidőt.

(#16450) Gery15 válasza notmiami (#16431) üzenetére


Gery15
addikt

Nem bír 3-4 napot, mert mindig használom. És max 2 nap, amit így kitudok belőle hozni...

[ Szerkesztve ]

HyperX

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.