Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9651) aya


aya
addikt

S5830XEOKP2
Ezt probálta már valaki?
Magyar nyelv vajon van benne?

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#9652) Bélaaaa válasza iMaverick (#9650) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Felrakom, oszt mingyá' kiderül!

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#9653) iMaverick válasza aya (#9651) üzenetére


iMaverick
addikt

Gyakorlatilag a herni által linkelt rom-ra gondolsz Te is. Mindjárt feldobja Bélaaaa mester és megtudjuk! :C

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#9654) aya válasza iMaverick (#9653) üzenetére


aya
addikt

Így van, :B augusztusi dátummal jött ki, szinte még friss.

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#9655) Bélaaaa válasza iMaverick (#9653) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Csak nagyon lassan jön le, 70 kiló per seccel :W

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#9656) iMaverick


iMaverick
addikt

Csak az a gáz, hogy már ketten is írják a rom feltöltőjének, hogy írja át az XDA-n indított topic címét 2.3.4-ről 2.3.3-ra... :(((

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#9657) szumo válasza Bélaaaa (#9655) üzenetére


szumo
senior tag

Hammer nem a fizetősből tőtöd :P

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#9658) Bélaaaa válasza szumo (#9657) üzenetére


Bélaaaa
őstag

:DDD

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#9659) iMaverick


iMaverick
addikt

Közben keresgettem megint és ezt találtam: GA Android 2.3.4 DDKQ5

Szeptemberi, ha minden igaz. Link

Idézet: Good news for Samsung Galaxy Ace owners, new update for the Galaxy Ace has arrived in the form of an update version Gingerbread 2.3.4. This official Android 2.3.4 Gingerbread update version DDKQ5 for Samsung Galaxy Ace is ready to download.Though there is no exact clarity on where this update is pushed via KIES, but you can easily update your phone. The best thing about this update is that you can easily update your Samsung Galaxy Ace form any part of the globe and it is the most stable release of Gingerbread versions.

Hivatalos? Nem beszélnek ezek kicsit hülyeséget? :DD

[ Szerkesztve ]

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#9660) iMaverick


iMaverick
addikt

Upgrade-k:

1. Enhancement in the visual appeal as just in case if you are moving from the native Froyo firmware then you will see that while the Froyo is more of a blue child when it comes to the overall interface, this Gingerbread 2.3.4 edition comes along with the green colored theme.

2. Apart from the visual appeal, now you will be able to move almost all the applications directly to the SD Card which some of the apps were not able to be moved in the Froyo version.

3. Battery life has been enhanced.

4. Allows for better overall Copy Paste functionality.

5. Android Market Place now works well even with the slower data connections and works brilliantly on the Wi Fi or on high speed 3G connections and also this new Market Place comes along with an option of whether you wish to receive the interest based Ads or not which again is the best part.

Forrás

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#9661) bozont válasza iMaverick (#9659) üzenetére


bozont
veterán

Érdekes is lenne, ha így gyorsban kidobnák a 2.3.3 után. Mondjuk egy release notes-ra kíváncsi lennék.

mod.: Akkor az is megvan. :)

[ Szerkesztve ]

(#9662) Bélaaaa válasza Bélaaaa (#9658) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Először is:

Lengyelül indul, de átállítható magyarra a csomagban lévő CSC-vel!
Ver: 2.3.3

Hirtelen ennyit!

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#9663) szumo válasza iMaverick (#9659) üzenetére


szumo
senior tag

És ezt ki próbálja ki?

Mert nekem nem lesz időm még 1-2 napig.
A fránya munka előbbrevaló, de nagyon érdekel, hogy most mi a helyzet.
Főleg az akksi fogyasztást hátha javították.

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#9664) Bélaaaa válasza Bélaaaa (#9662) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Az alap CSC-vel XEO sales codes van, ami nem állítható át másra..

Ez melyik ország?

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#9665) iMaverick válasza szumo (#9663) üzenetére


iMaverick
addikt

Azt hiszem bevállalom... Most konvertálja vissza EXT4-ről RFS-re a köteteket. ;]

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#9666) szumo válasza iMaverick (#9665) üzenetére


szumo
senior tag

Ezt az Ext4 RFS átparticionálást leírhatnád pm ben, ha nem nagy fáradság, nem nagyon vágom, mert kihagytam linux ból vagy 8 évet, és a tudásom is megkopott. Ráadásul ha egy este nem tudok valamit biztosan megoldani, akkor bele sem kezdek, mert kb élet halál kérdése, hogy másnap menjen a telefonom tökéletesen, az összes addigi funkciójával.

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#9667) iMaverick


iMaverick
addikt

Na szóval! :DDD Ezt a 2.3.4 DDKQ5 nyugodtan fel lehet rakni. Van benne magyar nyelv is. Még nézegetem, de így elsőre mintha a lassú készenléti felébredés is orvosolva lenne valamelyest. (Lehet hogy csak placebo, de majd megnézitek Ti is!)

szerk: ja igen! Nem cseszte szét a korábbi beállításaimat/programjaimat! Annyi történt csak, hogy átrakta angolra a nyelvet és eltűnt a root jog...

szumo: Állj! Egyáltalán konvertáltad EXT4-re a telefon memóját? (Pl. CF-Root-tal?) Ha nem, akkor ezzel neked semmi dolgod. Én is csak azért tettem fel, mert ez valamivel gyorsabb fájl elérést biztosít nem csak Android, hanem úgy általában Linux alatt.

Megjegyzem: nekem nem tűnt gyorsabbnak... :N

[ Szerkesztve ]

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#9668) flash- válasza NY_A (#9633) üzenetére


flash-
veterán

ez a hiba nem azert van mert bizonyos simeket nem tamogat a telefon hanem azert mert bugos az ace
nekem 2011 tavaszi telenoros sim em van es fennall ez a problema

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#9669) iMaverick válasza iMaverick (#9667) üzenetére


iMaverick
addikt

Megy a Mézeskalácshoz való root is... :DD

flash-: furáltam is a kollégák beszélgetését SIM ügyileg... Nálam semmi probléma sincs ilyen jelleggel, pedig valahogy 2000 környékén vettem a Domino-mat... Szerintem elég régi a kártya! (Az egyik szélén már mállik fel a műanyag kártya védőborítása.)

[ Szerkesztve ]

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#9670) szumo válasza iMaverick (#9667) üzenetére


szumo
senior tag

Ez úgy volt, hogy volt régen az RFS (ReiserFS), ext2, ext3 és jött akkortájt az ext4 amikor már nem foglalkoztam olyan sokat a linuxal. Nagyobb adattömörítés, más felosztás, és rendes nagy linuxon, egy középszerűen lassú gépet is fel tudott gyorsítani, annyira, hogy érezhető legyen.
Jól sejted, én nem konvertáltam sehova semmit. Viszont érdekel majd egyszer, hogy mennyit javul tőle a telefon. Nekem amúgy a 2.3.4 SamFirmware -ről származó cuccom van akkor azt mondod, mehet fel arra is odin-al a DDKQ5.

Nekem kb 2005-ös pannonos sim-em van, és nem jelentkezett vele az általatok leírt hiba.
Mondjuk nagyon sokat headset-el beszélek. Az elején picit zizegett a hang, 1 bizonyos embernél, de szóltam neki, hogy a mikrofontól a koszt takarítsa ki, onnantól nagyon jó minőségűek a beszélgetések.

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#9671) flash- válasza iMaverick (#9669) üzenetére


flash-
veterán

kulonben en nem ertek a programozashoz,de laikusként gondolom hogy mivel az android programokat nem a samsung vagy az android fejlesztoi keszitik hanem 3rd party fejlesztok akik biztos hogy nem probaljak ki minden telefonon az altaluk elkeszitett alkalmazasokat iga gondolom ez is okozhat hibákat,e ezt majd egy nalam sokkal jartasabb ember majd gondolom meg fogja mondani.

erdemes lenne a hanghivasi recseges,hangosodasi,es egyeb problemat szűz rendszeren kiprobalni.kivancsi vagyok ugy is elojon e az sga összes ismert betegsége.

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#9672) Arthuro_Adam


Arthuro_Adam
őstag

Sziasztok!

Felmerült lehetőségként, hogy egy ilyen telefont vennék.
Páran leírnátok pro és kontra a véleményeteket, és hogy milyen problémák merültek fel a telefonnal kapcsolatosan?

Amire főleg használva lenne: internet, e-mail, facebook, fényképezés.
Mennyire zavaró a kijelző relatíve kisebb felbontása?

Köszi szépen.

(#9673) radam válasza Arthuro_Adam (#9672) üzenetére


radam
csendes tag

Én is támogatom a felvetést!
Én is erre a típusra pályázom, viszont ezzel a telefonálás közbeni recsegéssel kezd elmenni a kedvem. Van még valami jelentős hibája a telónak? Illetve ma Magyarországon 60 eFt-ért akad jobb vétel?

Köszi

(#9674) aya


aya
addikt

44-ért vettem 1490ft csomagban 2 évre, tuti vétel volt.

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#9675) iMaverick válasza radam (#9673) üzenetére


iMaverick
addikt

Még márciusban vettem a Vatera-ról használtan (1 hónapos volt) 48eFt-rt. Aztán még 3 ropi volt a kikó... Izé, a szoftveres okosítása. Így 51-be megállt a szolgáltató független telefon. Azóta is nyomom Domino-val.

[ Szerkesztve ]

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#9676) Darth_Revan válasza radam (#9673) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Nyáron volt egy jó kis akció, aminek köszönhetően kártyásan 28.500Ft-ért meg lehetett venni. Ennyiért nekem megérte, de 60k-t nem adnék érte :U

(#9677) NY_A


NY_A
őstag

flash-, iMaverick

Tehát akkor, hogy tiszta legyen a kép. A telefon nem igazán preferálja a régi szabványú simeket. Kész. Hogy ez most kinél, hogy jön le, van-e valami következménye vagy sem terület függő is. Nem mindenhol ugyan olyan a szolgáltatás kiépítése Magyarországon. Én pl. ha hazamegyek szüleimhez Szabolcsba, akkor mobilnetet felejthetem el, mert halál lassú. Vodafone-al még beszélni is alig lehet. Tehát ez függhet szolgáltatótól, és területtől egyaránt. Emellett persze nem kizárható dolog a telefon hibája sem, mert miért is lenne az. De a tény az tény marad. A Samsung mobilok nem igazán szeretik a régi simeket, és amíg ez így van, addig nem zárható ki ez mint hibalehetőség!

[ Szerkesztve ]

(#9678) Skatysuti válasza Darth_Revan (#9643) üzenetére


Skatysuti
tag

Engem is nagyon érdekelne elég durvának tartom. De nagyon kíváncsi lettem szóval valakinek esetleg tapasztalat. Szétszedési videó esetleg?:)

ASUS Rog Strix G17 G713QM HX1139T+ 2x16gb Kingston Fury Impacr 3200mhz cl20, Samsung 980pro NVMe m.2 SSD, ASUS ROG Strix XG259Cm, Asus Rog Chakram X+ ASUS Rog Scabbard 2, Steelseries Arctis Nova7 Wireless, Xbox elite controller 2, Samsung Galaxy S22U 12/256 HUAWEI Watch Gt2, HUAWEI FreebBuds Pro

(#9679) gacsoi válasza Darth_Revan (#9398) üzenetére


gacsoi
senior tag

Sziasztok!!
Nem tudom, hogy ez a flash dolog hol tart .
Valahol olvastam, hogy a puffin browswer képes lejátszani a flash webtartalmakat.
Annyi a hátrány, hogy fizetős a cucc.
Kipróbáltam GIO-n ,és valóban :)))
Nem szágúld, de ha nagyon muszáj, lehet vele nézegetni.

(#9680) Darth_Revan válasza gacsoi (#9679) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Állítólag hivatalos 2.3.4-en már meg lehet csinálni, hogy menjen Flash a Puffin-on kívül is.

(#9681) gacsoi válasza Darth_Revan (#9680) üzenetére


gacsoi
senior tag

úgy legyen:))))

(#9682) Virág et. válasza Bélaaaa (#9664) üzenetére


Virág et.
senior tag

XEO: lengyel független telefon kódja..

Arthuro_Adam és radam: ha valóban érdekel benneteket ez a telefon, akkor ne sajnáljatok pár percet a fórum böngészésére szánni. A kereső remekül használható, a titeket érdeklő kulcsszavakat beírva biztosan találtok számotokra hasznos infót...ha ezek után valami nem tiszta akkor tuti lesz itt valaki aki segít.
Egyébként hibátlan telefon nincs csak olyan, aminek másféle nyűgjei vannak ;)

(bocs de kicsit zavaró már, hogy minden új ember ezzel a kijelzőfelbontásos baromsággal nyit...)

[ Szerkesztve ]

(#9683) flash- válasza NY_A (#9677) üzenetére


flash-
veterán

azt hiszem nem értetted meg hogy mi volt a mondandóm lényege.Nem azt feszegettem hogy a samsungok mennek e régi kártyákkal vagy sem,hanem arról beszéltem, hogy a 2011 áprilisi telenoros sim kártyámmal is előjön a recsegéses,hangosodásos hibajelenség beszélgetéseknél.

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#9684) aya válasza flash- (#9683) üzenetére


aya
addikt

Megy vissza a telenoros, hivásnál nem hallottam semmit az új kamu 2.3.3-nál
Nagyon nem ajánlott!

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#9685) NY_A válasza flash- (#9683) üzenetére


NY_A
őstag

De te meg azt nem értetted meg amit már egyszer erre írtam. :)
Attól, hogy 2011 áprilisban kaptad a kártyát nem biztos, hogy az egy új generációs sim.
Na de hagyjuk is, fölösleges ezen lovagolni. Tény, hogy valami nem kertek a Samsung kommunikációjával, de szerencsére nekem nem jutott ebből a hibából.

(#9686) flash- válasza NY_A (#9685) üzenetére


flash-
veterán

szerintem a telenor ha van uj sim akkor azt adja mert regi volt es epp azert csereltek ki hogy új legyen de ez a hangminoseg problema lehet hogy azert van mert vmi olyan program van fent ami bekavar?
szűz sga val kellene több napig tesztelni a telefont hogy előjönnek e a hibák?

amúgy minde ki akiknek nem jönnek be az eddigi fw k azoknak a flash x1 ro ot ajánlom
tökéletes és gyors

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#9687) Dzsuri89 válasza flash- (#9686) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Mikor ACE-em volt, akkor nálam is volt ilyen egy 4-5 éves a SIM kártyával. Mióta Nexus S-re váltottam azóta nem tapasztaltam a hibajelenséget. Tuti a telefonnal nem kóser valami.

(#9688) NY_A válasza flash- (#9686) üzenetére


NY_A
őstag

Én is az X1-et használom már elég régóta, semmi gondom nincs vele. Gyors, stabil, problémamentes. Legalábbis nálam.

(#9689) Cholard válasza iMaverick (#9667) üzenetére


Cholard
tag

Megnéznéd a csengőhang-gubancolódást is? :R

"A világegyetem két leggyakoribb eleme: a hidrogén és a hülyeség..."

(#9690) Schuey


Schuey
tag

Hali!

Hát most már én se tudom, hogy mit csináljak. Úgy volt h holnap veszek egy Ace-t. De most nagyon elbizonytalanodtam. Eléggé fontos dolog, hogy halljam azt, akivel beszélni akarok és ne recsegjen, meg ne akadozzon a vonal. A mostani telefonomat is csak azért cserélem le, mert nem működik az alapfunkciója (nem lehet vele telefonálni). :F

Ez mennyire gáz az Ace-en? Nálatok sokaknál előfordul ez, vagy csak elenyésző számban, és a fórum nagyította fel ezt a problémát? Vagy az Ace tulajok nagyrésze szenved ettől a problémától?

Milyen rejtett gyári hibái vannak még a drágámnak??? :O

Már kezd elegem lenni abból, h hiába keresek hónapok óta egy normális okostelefont, mindegyiknek van valami kínja. Már úgy voltam h jó az Ace és megveszem, mire feljön egy ilyen igencsak fontos probléma. :((( Esetleg tudtok valami lehetséges alternatívát mondani hasonló tudású, árú telefonra a Telenor/Djuice-nál? Vagy még így is az Ace a best buy?

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#9691) szumo válasza iMaverick (#9667) üzenetére


szumo
senior tag

Feldobtam én is, a hideg indulás gyorsabb, és gyorsabban leellenőrzi a memóriakártyát is.
Nekem pl. a magyar nyelvet el se állította. S határozottan gyorsabbnak tűnik a készülék.
További észrevételek holnap, ha már beszéltem rajta 1-2 órát, és kínoztam mindenféle alkalmazással.

(#9690) Schuey: Nálam nincs ilyen hiba, se headsettel, se simán, pedig sokszor 45-50 percet is beszélek egyhuzamban és nem 1x naponta. Pedig én meghallom, mert érzékeny vagyok minden surrogó, vagy magas frekis háttérzajra Ennek a te döntésednek kell lennie, senki nem hozza meg helyetted.

[ Szerkesztve ]

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#9692) flash- válasza Schuey (#9690) üzenetére


flash-
veterán

Ez mennyire gáz az Ace -en? Nálatok sokaknál előfordul ez, vagy csak elenyésző számban, és a
fórum nagyította fel ezt a problémát? Vagy az Ace tulajok nagyrésze szenved ettől a
problémától?

nos én telefonálok napi fél órát kb és nem fordul elő ez a hangerő felerősödik recsegéses probléma minden nap. ha előfordul akkor is csak egyszer 1 másodpercre.szoval ez nem gyakori hiba.
ha tetszik az ace vedd meg,es tedd fel rá a flash romot.hidd el így nagyon faja kis telefonod lesz

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#9693) aya


aya
addikt

Előjött az orosz menü, megnézni tudom a ser saleskodot, átirni nem!!
Help valaki!!

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#9694) Schuey válasza flash- (#9692) üzenetére


Schuey
tag

Nagyon tetszik, csak egy kicsit felidegesített ez a hiba, amit írtatok, mert egy telefont általában ezért vesz az ember, hogy telefonáljon (vagy ma már: el tudjon vele érni másokat), ami mindenképpen alapnak kellene lennie.

Szóval kérjek egy új simet, ha megveszem a telefont? Mert az enyém még 2001-es.

(#9695) NY_A válasza Schuey (#9690) üzenetére


NY_A
őstag

Én speciel még sohasem találkoztam ezzel a dologgal.
Fél éve használom a telefont, és napi 30-40 perceket mindig elbeszélek rajta.

(#9696) Csigusz 1 válasza NY_A (#9695) üzenetére


Csigusz 1
aktív tag

Én sem találkoztam hangproblémával. Jó néhány éves (még) Pannonos SIM-mel használom.

My name is Biga... Csigabiga! :D

(#9697) proof88


proof88
addikt

Hello,
1x vki feltette már a kérdést de választ nem látok rá...
wifivel ezt írja ki: "Nem lehet megbízható adatkapcsolatot létrehozni a szerverrel." Ha Android Marketet szeretnénk elérni. De pl origót behozza. Mi lehet a gond?

(#9698) tomiii007


tomiii007
senior tag

Valakinek van tapazstalata S5830XWKPT ## COOPER.OPS csc - S5830XEOKP2 2.3.4 2011 August erröl érdemes feltenni ,gyors,stabil?

Mert nekem S5830XWKPKN ## COOPER.OPS CSC - S5830OXXKP7 2.3.3 2011 July 13 ez van fent és sztem ez kicsit lassu

(#9699) Kami11


Kami11
őstag

Hangprobléma nálam sem volt, pedig kipróbáltam jó pár romot, és a SIM kártyám is 2001-es!

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#9700) Virág et. válasza aya (#9693) üzenetére


Virág et.
senior tag

(#9693) aya: most épp melyik ROM-ról van szó? Egyébként tapasztalataim szerint az "országidegen" CSC nem okoz működéseli zavart, csak optikai probléma (illetve lehetnek kiegészítésbeli különbségek, de ezek nagyrészt úgyis feleslegesek:) ). A fő probléma az, hogy "gyári állapotra" való visszatéréskor mindenféle egzotikus nyelven indul a telefon, de ezt a menü gomb után az "A betűs" ikon alatti legfelső menüpontban könnyen lehet orvosolni.

(#9697) proof88 rémlik, hogy pár ROMnál illetve "főzésnél" volt hasonló probléma. Ott talán a wipe segített...

(#9692) flash- illetve Schuey (#9690): én jelenleg a 2.3.3 KPO + Glsmt v2.0 párosra esküszöm :). Gyors, nincs SOD és szép. Érdemes megpróbálni. Mondjuk a termékkód nem magyar lesz, de hát annyi baj legyen.

A hívás közbeni "fél másodpercre torzításig felhangosodom" probléma nekem is előjött már (elég öreg a simem), de fogalmam sincs, hogy melyik romnál. A jelenleginél még nem tapasztaltam emlékeim szerint.

Az androidhungary fórumán darkside azzal riogatja a jónépet, hogy egy alaposabb szervizes simán kiszúrja, ha valaha rootolva volt a telefon. A tapasztaltabbaktól kérdezném, hogy Ace esetében mi ennek a valóságalapja. Esetleg ezen segíthet a Galaxy S-nél sokak által használt USB JIG?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.