Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31151) #52560384 válasza ronin79 (#31150) üzenetére


#52560384
törölt tag

Köszönöm a gyors választ!

(#31152) #52560384 válasza ronin79 (#31150) üzenetére


#52560384
törölt tag

És ezek után a telefonon mit kell még csinálni? Csak mert megcsináltam és így még nem ismeri fel a telefonom.

(#31153) ronin79 válasza #52560384 (#31152) üzenetére


ronin79
őstag

Kell script vagy alkalmazás amivel a cuccokat az extre pakolod - Link2sd, int2ext, stb.

(#31154) #52560384 válasza ronin79 (#31153) üzenetére


#52560384
törölt tag

Köszi, közben felraktam az xperion v4.2-t és az egyből fel is ismerte.

(#31155) vlevi válasza #52560384 (#31154) üzenetére


vlevi
nagyúr

Pont akartam irni, ne vacakolj, hasznalj xperiont, de latom, hogy te is ezt az utat valasztottad. :-)

(#31156) Teasüti


Teasüti
nagyúr

Sziasztok!
Visszaállnék vmi stock, stock lite rom-ra, mit tudtok ajánlani, mi a legjobb stock rom (és honnan tölthető)?
A legjobb nekem most ezt jelenti: maximális rendelkezésre állás, bugmentes, gördülékeny és megbízható. CM romokból most kiábrándultam egy időre, Xperion se túl jó az én telefonomon. :(
PDroid-dal szeretném patch-elni, vagy ha előre fel van készítve erre, az lenne a legjobb.
BLN támogatás kellene még, meg vmi Amarullz-szerű sd-ext támogatás (Link2SD nem tetszik, foglalkozni kell vele... Olyan megoldás kellene, amit egyszer felrakok - CWM-ből mondjuk - és ennyi!).
Keresgélek majd a topikban, de ha addig vkinek beugrik vmi jó tipp, azért hálás lennék! :R

[ Szerkesztve ]

(#31157) -PLevi- válasza Teasüti (#31156) üzenetére


-PLevi-
senior tag

Csak annyit tudok, hogy PDroid-hoz deodexelt ROM kell, stockra pedig nem jó az amarullz, de van helyette int2ext+. :)

(#31158) Teasüti válasza -PLevi- (#31157) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Jah, megtaláltam ezeket az infókat. Most STockLite-al próbálkozok, de zavarba ejt, hogy flash-elni kell a rom-ot és nem Odin-nal felrakni. :F
De akkor mit rakjak fel Odin-nal előtte? Ezt nem írják XDA-n, soha nem írják, hogy milyen rom legyen az alap. :W

(#31159) vadkörte válasza Teasüti (#31158) üzenetére


vadkörte
addikt

Ugyanúgy kell feltenni, mint a CM-eket. Semmivel sem bonyolultabb.
"Ezt nem írják XDA-n, soha nem írják, hogy milyen rom legyen az alap."

Pedig írják.
Stocklite v6: Indiai 2.3.6
Stocklite v7: spanyol 2.3.6

Üdv. V. Körte

(#31160) kmarci25 válasza Teasüti (#31158) üzenetére


kmarci25
veterán

Bármelyik 2.3.6-os stock rom lehet az alap.

Egyébként: Based on latest stock XWKTM 2.3.6 forrás

Mondjuk kereshetnél egy frissebb romot is a Stocklite-nál, az már egy elég régi cucc.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#31161) Teasüti válasza vadkörte (#31159) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Nem látom sehol. :(

(#31160) kmarci25
XDA-n nem ismerem ki magam, elég kusza egy oldal.
Itt nézelődtem.
Ez volt szimpatikus. :F

Ismersz ennél jobbat?

Amúgy a "Based on" az én olvasatomban azt jelenti, hogy miből készült. Nem azt, h mit rakjak fel "elé".

[ Szerkesztve ]

(#31162) Teasüti


Teasüti
nagyúr

Nem működik a PDroid Patcher nekem, amit előállít, attól bootloop-ba kerül a telefon. :(
Wipe/reset és a mount nem segít.

(#31163) -PLevi-


-PLevi-
senior tag

Esetleg nézd meg ezt!

Még ronin linkelte itt. Ha jól emlékszem valami olyasmit is írt, hogyha kipróbálna valami stock moddot, akkor ez lenne az. Szóval egy próbát megér, ha tetszik a TW5 style. :)

(#31164) Prevent


Prevent
aktív tag

Sziasztok! Galaxy ACE-re melyik a legfrissebb hivatalos gyári Rom? 2.3.3

Ha jól belegondolsz a "siker" szó jelentésébe, rá fogsz jönni, hogy az nem más, mint végigcsinálni, amibe belekezdtél.

(#31165) Teasüti válasza -PLevi- (#31163) üzenetére


Teasüti
nagyúr

ProLauncher-t használok, a Tócsavíz úgyis törölve lenne. :D
De megpróbálom, StockLite-al nem jutok dűlőre a PDroid miatt. :(
De asszem nekem régen sem működött a Patcher, egyszerűen nem jó az, amit előállít.

(#31166) Teasüti válasza Prevent (#31164) üzenetére


Teasüti
nagyúr

(#31167) bozont válasza ronin79 (#31148) üzenetére


bozont
veterán

Az oké, hogy vannak olyan részei a programnak, vagy olyan programok amik csak a belső tárhelyre mehetnek, de reméltem hogy hasonlóan működik ez a scriptes dolog mint a Link2SD. Azzal csak a legfontosabb dolgokat hagytam a belső tárhelyen (Launcher, widget, stb) és nem voltam szűkében.
Még megpróbálok áthelyezni pár alkalmazást SD-re, hátha. Aztán ha lesz kis időm, úgy is fel akarom tenni a legfrissebb Xperiont, lehet megvárom a Reloaded-et.
Bár az még mindig furcsa, hogy csak frissítésnél jön elő a hiba, új alkalmazás telepítésénél nem, pedig többet is próbáltam letölteni. Egyelőre így megy a frissítés is, letörlöm az alkalmazást és újratelepítem.

(#31168) ronin79 válasza Teasüti (#31158) üzenetére


ronin79
őstag

"de zavarba ejt, hogy flash-elni kell a rom-ot és nem Odin-nal felrakni"

Ebben nem értem mi a fura, odinnal gyárit lehet feltenni ami odexelt, deodexelés már egy módosítás és az ilyen mod verziók már recoveryből telepítődnek. Az alapot azért nem tüntetik fel mert szükségtelen, csupán GB 2.3.x a követelmény de úgyis mindenki már GB-n lóg úgyhogy alaprom csak régebben kellett.

PDroid patcher hibátlanul működik GB-n, legalábbis az 0311-es verzió, az újabbak csinálnak bootloopot.

(#31167) bozont

Link2sd-nél ugyanúgy maradnak alkalmazások részei a belső tárhelyen és ha valami elcsesződik az is be tud kavarni rendesen. Pl. eltávolítottam a Sygicet és telepíteni akartam egy újabb verziót, de állandóan kevés a belső tárhely hibaüzit dobott holott 80 mega körüli volt szabad. Nemsegített semmilyen wipe-format csak a rom újrahúzása, de ez cm10-ben volt. Amarullznál ugyanúgy bekavarhat ha elfogy a valós 180 mega körüli belső tárhely amit pl. TB-ben a2sd alatt mutat. Meglehet próbálni egy wipe dalvikot majd fix permissions, de nem garantált a siker.

(#31169) Teasüti válasza ronin79 (#31168) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Én úgy tudom, amit recovery-ből flash-elsz, az "csak" egy update.
Korlátozott ismereteim szerint a CM romok is csak ráhúznak egy update-et a stock rom-ra. Vagy ha nem így van, akkor miért számít az, mit raksz alá?
Vagy ha ez is teljesen legyalulja a telefont éppen úgy, mint egy Odin telepítés, akkor miért kell felrakni egy alapot hozzá? Mármint azon túl, hogy legyen CWM a telefonon. :F

:R

1.31-es verzióval próbáltam elsőként, most telepítem az autopatcher-t a pc-re, hátha...

(#31170) Teasüti válasza ronin79 (#31168) üzenetére


Teasüti
nagyúr

PDroid patcher hibátlanul működik GB-n, legalábbis az 0311-es verzió, az újabbak csinálnak bootloopot.
Igen, most már bizonyos, hogy ez a verzió is boot loop-ot csinál. Ezzel a rom-mal. :(
Az újabb verziók és az Autopatcher hibával leáll, azok semmit nem állítanak elő ebből a rom-ból. :(((

[ Szerkesztve ]

(#31171) Teasüti


Teasüti
nagyúr

Kérhetnék egy kis segítséget?
Az egyel feljebbi linken lévő rom-ot felrakva a belső tárhely nincs megnövelve.
Az SD kártyám fel van osztva, a rom telepítője meg is formázta, de a telefon úgy tűnik nem használja.
Az oldalon említést tesznek egy 40int2ext szkriptről, a telefonban meg találtam egy Tweaks nevű alkalmazást, amiben meg Darktremor a2sd opciót látok.
Elvileg ez egy stock rom és én csak az Amarullz-ot ismerem, van egy ehhez hasonló faék egyszerűségű megoldás?
Mármint int2ext-et hogy tudom élesíteni, vagy mihez kezdjek ezzel itt?
Int2ext és Darktermor az ugyanaz?

PDroid nem működik, erre más ötlet? :(

[ Szerkesztve ]

(#31172) ronin79 válasza Teasüti (#31169) üzenetére


ronin79
őstag

Ha csupán update lenne akkor recoban install update menne install zip helyett és pl. xperionnál format system után mi indulna el ha nem lenne egész rendszer csak egy update. Az alaprom dolgot meg már leírtam, kezdeti stock moddoknál kellett ugyanaz az alap amiből készült.
PDroidot sikerült már valamelyik romnál összehozni? Leszámítva amelyikben előre van telepítve. Esetleg nézd meg a log naplót vagy a patcholt fájlokat ne a zipből telepítsd inkább manuálisan aromaban wipe és fix permissions-el.

(#31173) Teasüti válasza ronin79 (#31172) üzenetére


Teasüti
nagyúr

A Patcher-rel úgy emlékszem eddig soha nem sikerült működőt létrehozni.
(Úgy sejtem a telefonomon kívül a PC-m is kivételesen gázos, ez az én formám. :((( )
Csak ha mellékelve voltak a fájlok az adott romhoz.

Manuálisan, log fájlok, meg... Viccelsz? :DDD
Már az AutoPacher használata is kihívás nekem.
Power user-kedés egy dolog, de nem értek a lovakhoz. Én csak felhasználó vagyok, kvázi egy laikus. :(

[ Szerkesztve ]

(#31174) ronin79 válasza Teasüti (#31173) üzenetére


ronin79
őstag

A log egyszerű, csak kinyitod a log ablakot a patcherben, ott van az alján és keresni benne error feliratot vagy hasonlót. A manuális telepítés pedig az elkészített pdroid patch zipből sd karira másolni a framewok, services és core jart majd recoveryben aroma file managerrel bemásolni a system/framework mappába. Jogokat nem kell állítani mert létező fájlokat cserél úgyhogy az megmarad rw-r-r. Aroma bezár, recoveryben pedig ezután az advancedben fix permissions és reboot.

(#31175) Teasüti válasza ronin79 (#31174) üzenetére


Teasüti
nagyúr

CWM 5-ben van fájlmenedzser, vagy azt is buherálni kell vhonnan?

0311-es Patcher nem dob hibát generáláskor, AutoPatcher meg úgy néz ki nem jó stock rom-hoz, aszondja 2.3.7 verzió a minimum, 2.3.6-ossal nem áll szóba. :o

A bemásolgatást meg mindjárt elvégzem, ha megtalálom vhol ezt az aromát.

0321-es Patcher meg ezt dobja:
PDroid Patcher v0.321 - Patch v1.32

Patching E:\Telefon\Rom\TW 5 stock rom\TouchWiz UX 5.0 By NaTHaN.zip

Extracting framework files from ROM
inflated: system/framework/core.jar
inflated: system/framework/services.jar
inflated: system/framework/framework.jar

inflated: META-INF/com/google/android/updater-script

inflated: META-INF/com/google/android/update-binary

Decompiling original files
I: Baksmaling...
I: Copying assets and libs...

I: Baksmaling...
I: Copying assets and libs...

I: Baksmaling...
I: Copying assets and libs...

Cleaning up smali

C:\Users\Anonym\AppData\Roaming\PDroidPatcher\tmp>..\tools\sed "/^\s*\.\(line\s[0-9]\{1,\}\)\s*$/d" framework.mod.jar.out\smali\android\app\ContextImpl.smali 1>framework.mod.jar.out\smali\android\app\ContextImpl.smali.new

C:\Users\Anonym\AppData\Roaming\PDroidPatcher\tmp>move /Y framework.mod.jar.out\smali\android\app\ContextImpl.smali.new framework.mod.jar.out\smali\android\app\ContextImpl.smali
1 file(s) moved.

C:\Users\Anonym\AppData\Roaming\PDroidPatcher\tmp>..\tools\sed "/^\s*\.\(line\s[0-9]\{1,\}\)\s*$/d" framework.mod.jar.out\smali\android\content\ContentResolver.smali 1>framework.mod.jar.out\smali\android\content\ContentResolver.smali.new

C:\Users\Anonym\AppData\Roaming\PDroidPatcher\tmp>move /Y framework.mod.jar.out\smali\android\content\ContentResolver.smali.new framework.mod.jar.out\smali\android\content\ContentResolver.smali
1 file(s) moved.

C:\Users\Anonym\AppData\Roaming\PDroidPatcher\tmp>..\tools\sed "/^\s*\.\(line\s[0-9]\{1,\}\)\s*$/d" framework.mod.jar.out\smali\android\telephony\PhoneStateListener.smali 1>framework.mod.jar.out\smali\android\telephony\PhoneStateListener.smali.new

C:\Users\Anonym\AppData\Roaming\PDroidPatcher\tmp>move /Y framework.mod.jar.out\smali\android\telephony\PhoneStateListener.smali.new framework.mod.jar.out\smali\android\telephony\PhoneStateListener.smali
1 file(s) moved.

C:\Users\Anonym\AppData\Roaming\PDroidPatcher\tmp>..\tools\sed "/^\s*\.\(line\s[0-9]\{1,\}\)\s*$/d" framework.mod.jar.out\smali\android\telephony\PhoneStateListener$1.smali 1>framework.mod.jar.out\smali\android\telephony\PhoneStateListener$1.smali.new

C:\Users\Anonym\AppData\Roaming\PDroidPatcher\tmp>move /Y framework.mod.jar.out\smali\android\telephony\PhoneStateListener$1.smali.new framework.mod.jar.out\smali\android\telephony\PhoneStateListener$1.smali
1 file(s) moved.

C:\Users\Anonym\AppData\Roaming\PDroidPatcher\tmp>..\tools\sed "/^\s*\.\(line\s[0-9]\{1,\}\)\s*$/d" services.mod.jar.out\smali\com\android\server\am\ActivityManagerService.smali 1>services.mod.jar.out\smali\com\android\server\am\ActivityManagerService.smali.new

C:\Users\Anonym\AppData\Roaming\PDroidPatcher\tmp>move /Y services.mod.jar.out\smali\com\android\server\am\ActivityManagerService.smali.new services.mod.jar.out\smali\com\android\server\am\ActivityManagerService.smali
1 file(s) moved.

C:\Users\Anonym\AppData\Roaming\PDroidPatcher\tmp>..\tools\sed "/^\s*\.\(line\s[0-9]\{1,\}\)\s*$/d" services.mod.jar.out\smali\com\android\server\ServerThread.smali 1>services.mod.jar.out\smali\com\android\server\ServerThread.smali.new

C:\Users\Anonym\AppData\Roaming\PDroidPatcher\tmp>move /Y services.mod.jar.out\smali\com\android\server\ServerThread.smali.new services.mod.jar.out\smali\com\android\server\ServerThread.smali
1 file(s) moved.

C:\Users\Anonym\AppData\Roaming\PDroidPatcher\tmp>..\tools\sed "/^\s*\.\(line\s[0-9]\{1,\}\)\s*$/d" core.mod.jar.out\smali\java\lang\ProcessManager$ProcessImpl.smali 1>core.mod.jar.out\smali\java\lang\ProcessManager$ProcessImpl.smali.new

C:\Users\Anonym\AppData\Roaming\PDroidPatcher\tmp>move /Y core.mod.jar.out\smali\java\lang\ProcessManager$ProcessImpl.smali.new core.mod.jar.out\smali\java\lang\ProcessManager$ProcessImpl.smali
1 file(s) moved.

Applying PDroid patches
patching file smali/android/app/ContextImpl.smali
Hunk #2 succeeded at 149 (offset 3 lines).
Hunk #3 succeeded at 681 with fuzz 3 (offset 38 lines).
Hunk #4 succeeded at 1213 with fuzz 2 (offset 108 lines).
Hunk #5 succeeded at 1237 with fuzz 3 (offset 111 lines).
Hunk #6 succeeded at 1464 (offset 121 lines).
Hunk #7 succeeded at 1712 (offset 127 lines).
patching file smali/android/content/ContentResolver.smali
Hunk #1 succeeded at 2850 with fuzz 3.
patching file smali/android/privacy/IPrivacySettingsManager.smali
patching file smali/android/privacy/IPrivacySettingsManager$Stub$Proxy.smali
patching file smali/android/privacy/IPrivacySettingsManager$Stub.smali
patching file smali/android/privacy/PrivacyFileObserver.smali
patching file smali/android/privacy/PrivacyPersistenceAdapter.smali
patching file smali/android/privacy/PrivacySettings$1.smali
patching file smali/android/privacy/PrivacySettingsManagerService.smali
patching file smali/android/privacy/PrivacySettingsManager.smali
patching file smali/android/privacy/PrivacySettings.smali
patching file smali/android/privacy/surrogate/PrivacyAccountManager$PrivacyAccountManagerFuture.smali
patching file smali/android/privacy/surrogate/PrivacyAccountManager.smali
patching file smali/android/privacy/surrogate/PrivacyActivityManagerService.smali
patching file smali/android/privacy/surrogate/PrivacyContentResolver.smali
patching file smali/android/privacy/surrogate/PrivacyCursor.smali
patching file smali/android/privacy/surrogate/PrivacyLocationManager$PrivacyLocationUpdater.smali
patching file smali/android/privacy/surrogate/PrivacyLocationManager.smali
patching file smali/android/privacy/surrogate/PrivacyTelephonyManager.smali
patching file smali/android/telephony/PhoneStateListener$1.smali
patching file smali/android/telephony/PhoneStateListener.smali
Hunk #2 succeeded at 64 (offset 1 line).
Hunk #3 succeeded at 173 with fuzz 1 (offset 23 lines).

patching file smali/com/android/server/am/ActivityManagerService.smali
Hunk #1 succeeded at 12052 with fuzz 1 (offset -4 lines).
Hunk #2 succeeded at 17719 with fuzz 2 (offset -119 lines).
patching file smali/com/android/server/ServerThread.smali
Hunk #1 succeeded at 43 (offset 3 lines).
Hunk #2 succeeded at 395 (offset 43 lines).

patching file smali/java/lang/PrivacyInputStream.smali
patching file smali/java/lang/PrivacyProcessManager$PrivacyFileReader.smali
patching file smali/java/lang/PrivacyProcessManager.smali
patching file smali/java/lang/ProcessManager$ProcessImpl.smali
Hunk #1 succeeded at 57 (offset 5 lines).
Hunk #2 succeeded at 79 (offset 5 lines).


Creating updater script
Building modified framework.jar
I: Checking whether sources has changed...
I: Smaling...
W: Unknown file type, ignoring: framework.mod.jar.out\smali\android\app\ContextImpl.smali.orig
Exception in thread "main" java.lang.NullPointerException
at org.jf.util.PathUtil.getRelativeFile(PathUtil.java:44)
at org.jf.smali.smaliFlexLexer.getSourceName(smaliFlexLexer.java:2922)
at org.antlr.runtime.CommonTokenStream.getSourceName(CommonTokenStream.java:345)
at org.antlr.runtime.Parser.getSourceName(Parser.java:88)
at org.jf.smali.smaliParser.getErrorHeader(smaliParser.java:358)
at org.antlr.runtime.BaseRecognizer.displayRecognitionError(BaseRecognizer.java:192)
at org.antlr.runtime.BaseRecognizer.reportError(BaseRecognizer.java:186)
at org.antlr.runtime.BaseRecognizer.recoverFromMismatchedToken(BaseRecognizer.java:606)
at org.antlr.runtime.BaseRecognizer.match(BaseRecognizer.java:115)
at org.jf.smali.smaliParser.smali_file(smaliParser.java:638)
at brut.androlib.mod.SmaliMod.assembleSmaliFile(SmaliMod.java:71)
at brut.androlib.src.DexFileBuilder.addSmaliFile(DexFileBuilder.java:43)
at brut.androlib.src.DexFileBuilder.addSmaliFile(DexFileBuilder.java:33)
at brut.androlib.src.SmaliBuilder.buildFile(SmaliBuilder.java:64)
at brut.androlib.src.SmaliBuilder.build(SmaliBuilder.java:48)
at brut.androlib.src.SmaliBuilder.build(SmaliBuilder.java:35)
at brut.androlib.Androlib.buildSourcesSmali(Androlib.java:222)
at brut.androlib.Androlib.buildSources(Androlib.java:179)
at brut.androlib.Androlib.build(Androlib.java:170)
at brut.androlib.Androlib.build(Androlib.java:154)
at brut.apktool.Main.cmdBuild(Main.java:182)
at brut.apktool.Main.main(Main.java:67)

Error encountered, trying to build modified framework.jar again
I: Checking whether sources has changed...
I: Smaling...
W: Unknown file type, ignoring: framework.mod.jar.out\smali\android\app\ContextImpl.smali.orig
Exception in thread "main" java.lang.NullPointerException
at org.jf.util.PathUtil.getRelativeFile(PathUtil.java:44)
at org.jf.smali.smaliFlexLexer.getSourceName(smaliFlexLexer.java:2922)
at org.antlr.runtime.CommonTokenStream.getSourceName(CommonTokenStream.java:345)
at org.antlr.runtime.Parser.getSourceName(Parser.java:88)
at org.jf.smali.smaliParser.getErrorHeader(smaliParser.java:358)
at org.antlr.runtime.BaseRecognizer.displayRecognitionError(BaseRecognizer.java:192)
at org.antlr.runtime.BaseRecognizer.reportError(BaseRecognizer.java:186)
at org.antlr.runtime.BaseRecognizer.recoverFromMismatchedToken(BaseRecognizer.java:606)
at org.antlr.runtime.BaseRecognizer.match(BaseRecognizer.java:115)
at org.jf.smali.smaliParser.smali_file(smaliParser.java:638)
at brut.androlib.mod.SmaliMod.assembleSmaliFile(SmaliMod.java:71)
at brut.androlib.src.DexFileBuilder.addSmaliFile(DexFileBuilder.java:43)
at brut.androlib.src.DexFileBuilder.addSmaliFile(DexFileBuilder.java:33)
at brut.androlib.src.SmaliBuilder.buildFile(SmaliBuilder.java:64)
at brut.androlib.src.SmaliBuilder.build(SmaliBuilder.java:48)
at brut.androlib.src.SmaliBuilder.build(SmaliBuilder.java:35)
at brut.androlib.Androlib.buildSourcesSmali(Androlib.java:222)
at brut.androlib.Androlib.buildSources(Androlib.java:179)
at brut.androlib.Androlib.build(Androlib.java:170)
at brut.androlib.Androlib.build(Androlib.java:154)
at brut.apktool.Main.cmdBuild(Main.java:182)
at brut.apktool.Main.main(Main.java:67)

Error encountered, trying to build modified framework.jar again
I: Checking whether sources has changed...
I: Smaling...
W: Unknown file type, ignoring: framework.mod.jar.out\smali\android\app\ContextImpl.smali.orig
Exception in thread "main" java.lang.NullPointerException
at org.jf.util.PathUtil.getRelativeFile(PathUtil.java:44)
at org.jf.smali.smaliFlexLexer.getSourceName(smaliFlexLexer.java:2922)
at org.antlr.runtime.CommonTokenStream.getSourceName(CommonTokenStream.java:345)
at org.antlr.runtime.Parser.getSourceName(Parser.java:88)
at org.jf.smali.smaliParser.getErrorHeader(smaliParser.java:358)
at org.antlr.runtime.BaseRecognizer.displayRecognitionError(BaseRecognizer.java:192)
at org.antlr.runtime.BaseRecognizer.reportError(BaseRecognizer.java:186)
at org.antlr.runtime.BaseRecognizer.recoverFromMismatchedToken(BaseRecognizer.java:606)
at org.antlr.runtime.BaseRecognizer.match(BaseRecognizer.java:115)
at org.jf.smali.smaliParser.smali_file(smaliParser.java:638)
at brut.androlib.mod.SmaliMod.assembleSmaliFile(SmaliMod.java:71)
at brut.androlib.src.DexFileBuilder.addSmaliFile(DexFileBuilder.java:43)
at brut.androlib.src.DexFileBuilder.addSmaliFile(DexFileBuilder.java:33)
at brut.androlib.src.SmaliBuilder.buildFile(SmaliBuilder.java:64)
at brut.androlib.src.SmaliBuilder.build(SmaliBuilder.java:48)
at brut.androlib.src.SmaliBuilder.build(SmaliBuilder.java:35)
at brut.androlib.Androlib.buildSourcesSmali(Androlib.java:222)
at brut.androlib.Androlib.buildSources(Androlib.java:179)
at brut.androlib.Androlib.build(Androlib.java:170)
at brut.androlib.Androlib.build(Androlib.java:154)
at brut.apktool.Main.cmdBuild(Main.java:182)
at brut.apktool.Main.main(Main.java:67)

created: META-INF/
inflated: META-INF/MANIFEST.MF
inflated: preloaded-classes

java.io.FileNotFoundException: framework.mod.jar (The system cannot find the file specified)
at java.io.FileInputStream.open(Native Method)
at java.io.FileInputStream.<init>(FileInputStream.java:120)
at sun.tools.jar.Main.run(Main.java:190)
at sun.tools.jar.Main.main(Main.java:1147)

failed to build framework.jar

[ Szerkesztve ]

(#31176) Teasüti válasza ronin79 (#31174) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Aromát nem tudom telepíteni, status 0 hibával leáll. Innen töltöttem le.
Mi van akkor, ha boot után másolom be a fájlokat, aztán restart?

[ Szerkesztve ]

(#31177) Teasüti válasza ronin79 (#31174) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Manuálisan bemásolva a v1.31-es fájlokat is bootloop a jutalmam. :(
Aromát feladtam, próbáltam a rom csomagjában kicserélni a fájlokat és újra flash-elni.
Ugyanaz, mintha patch-elnék.

(#31178) ronin79 válasza Teasüti (#31176) üzenetére


ronin79
őstag

Aromából 1.80as kell, pdroidot már megnézem . A rom tetszetős, legalábbis képernyőképek alapján az volt xda-n, de csak próba erejéig volt telón amikor megjelent végre a letöltőlink. Működéssel nem igazán tapasztaltam hibát, egyedüli zavaró dolog számomra a tömérdek angol szöveg volt, de xda-s romoknál ez már megszokott :)

(#31179) Teasüti válasza ronin79 (#31178) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Köszönöm a sok segítséget! :R
A rom topikjában senkinek nem jutott még eszébe PDroid-ot használni, PDroid-ból kiindulva is zsákutcába kerültem, nem nagyon esik szó 2.3.6 stock rom "pöcsöléséről". ApG ugye csak custom romot támogat. Egyedül az v1.27 Patcher, amit még nem próbáltam, na de hát már milyen régi... Talán még a Pdroid Manager is rinyálna miatta. :U
Így most ott tartok, hogy keresek másik stock romot. :( Illetve csak próbálok keresni, még mindig egy szar ez az XDA :W - nem is értem, hogy a legnagyobb telefon mágusoknak miért jó ez a bonyolult szirszar fórum. Pedig nagyon ígéretes ez, tegnap este még belakás után is sokkal gördülékenyebb volt, mint bármelyik CM rom, ami eddig a telefonom megfordult. :K :((( :(((

Miért nincs a módosított stock romokban: :(
-rezgő haptic feedback (ez nagyon hiányzik CM után),
-BLN
-PDroid

[ Szerkesztve ]

(#31180) Teasüti


Teasüti
nagyúr

Másik stock rommal se jó az 1.31-es PDroid. :( Boot loop.

(#31181) ronin79 válasza Teasüti (#31179) üzenetére


ronin79
őstag

A nathanos romnál az 1.31 nem dob hibaüzit, de kipróbálva nics a bootloop, cm7-en vagyok és most nem akarózik piszkálni. 1.32 hiba, mint nálad. A gáz, hogy nem emlékszem melyik stocknál használtam, vagy stocklite v5 körüli vagy xperia tized lehetett, mert többségben cm7-re raktam pdroidot.
Ami a haptic feedbacket illeti, megoldható - a system/use/keylayout-ban kell módosítani a sec_touchscreen.kl-t vagy egyszerűen lecserélni.
BLN - elsősorban kernel kell ami támogatja és a system/lib/hw-ban kicseréni a lights.cooper.so és lights.msm7k.so drivereket vagy
letölteni a NS toolst, engedélyezni a bln-t és kipróbálni az alkalmazásban (bln controlban kiírja hogy nem támogatott de ennek ellenére működnie kéne, viszont ez csak cm10-en van kipróbálva, stock vagy cm7-nél a drivercserét alkalmaztam mindig).

(#31182) Teasüti válasza ronin79 (#31181) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Hát, akkor hol a hiba? Telefon? :(((
Most találtam egy másik stock-ot, amiben van BLN és fura mód belerakták a rezgő feedback-et is, ráadásul még 20 kapcsolós értesítési sávja is van! :Y
A sebessége kicsit elmarad a Nathan-ostól, talán a legjobb CM7-hez hasonlítható a válaszideje eddig.
De PDroid ennél is bootloop-ol. :W

Kezdek kétségbeesni. :(( Talán még vmi hibát is csinálok majd a telefonon és kérek egy garis cserét (hülye samusok fél munkát végeztek és kétszer volt szervizben ;] ).

Át tudnád küldeni azokat a fájlokat, amit te készítettél a rom-hoz, amik nálad nem csináltak hurkot? :R

(#31183) ronin79 válasza Teasüti (#31182) üzenetére


ronin79
őstag

Már nem vagyok otthon, de este átküldöm.

(#31184) M_o_g_y_i


M_o_g_y_i
őstag

Mostanában olyat csinál a telefon, hogy "random" kikapcsol, nem is indul újra. :N :W
Tapasztalt ilyen jellegű hibát valaki rajtam kívül? :F
Roh@dt idegesítő tud lenni, sokszor észre sem veszem, hogy ki van kapcsolva a teló... :o
Xperion v5 van rajta. :K

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#31185) -PLevi- válasza M_o_g_y_i (#31184) üzenetére


-PLevi-
senior tag

Nekem még az eredeti gyári ROM-mal csinálta ezt.
Azóta gondolom a sok ROM-olástól plusz factory resetek hadától "megjavult".

Én még arra tudtam gondolni, hogy esetleg az akksi mozdulhatott el.

(#31186) Teasüti


Teasüti
nagyúr

A Wifi menüben a "hiba" státusz és a modul bekapcsolása után a telefon újraindul... akkor ez lenne a WIFI SOD?
Garanciális probléma?

[ Szerkesztve ]

(#31187) -PLevi- válasza Teasüti (#31186) üzenetére


-PLevi-
senior tag

Nem hinném, hogy garanciális. Nekem is előfordult néha. Így elsőre az Erikcas
féle márciusi cm10.1 ugrik be. Az csinálta kb. minden 10. wifi bekapcsolásnál.

Ha jól emlékszem, még valami stock mod is csinálta ezt. Kizárásos alapon (2 stock mod-ot használtam huzamosabban) a S'periance csinálhatta. Nem a final, hanem egy korábbi. Előfordult, hogy újra sem indult magától. (a másik stock mod a The Myth 1 volt, de annál másféle problémáim voltak)

(#31188) ra^ven válasza M_o_g_y_i (#31184) üzenetére


ra^ven
senior tag

A procit nem piszkáltad? Nálam ezt akkor csinálta, amikor 845 fölé mentem vele.

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#31189) M_o_g_y_i válasza ra^ven (#31188) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Nem, de az volt az első, hogy azt kicsit lejjebb is vittem hátha az okozza, de nem.

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#31190) Sir Sparrow


Sir Sparrow
aktív tag

Sziasztok!
A segítségetekre lenne szükségem! A telefonom érintőképernyőjének alsó része nem reagál semmire (ez cirka a felétől lefelé, de a "vissza nyíl" és a másik bal oldali érintő bill. az működik. Újraindítás nem segített eddig. Akkut is kivettem már kb egy fél percre, de az se segített. Adjatok vmi tanácsot, mert jelen állapotában használhatatlan a telefon, nem tudok se hívást felvenni se képernyőt feloldani, mivel a minta egy része lentre esik. Ötlet? Mit tehetek?
Előre is köszönöm! :R

(#31191) quailstorm válasza Sir Sparrow (#31190) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Kis rázkódás, csapkodás, nyomkodás? Vagy kiveszed az akkut és hagyod kisülni fél órát. Ha nem az utóbbi, akkor gond lesz a digitizer átvezető szalagkábelével. Az meg csak üveggel együtt cserélhető, több ezer HUF lesz a számla.

(#31192) Sir Sparrow válasza quailstorm (#31191) üzenetére


Sir Sparrow
aktív tag

Közbe rájöttem, hogy nedves ruhával megtöröltem a kijelzőt és utána lett ilyen. Elsőre nem gondoltam erre, mivel jó párszor csináltam már ilyet és nem volt semmi gond utána, de most így "kiguglizva" lehet, h ez lehet a hiba oka.
Ha kiveszem az aksit, hogy jobban száradjon a telefon (és hogy ne legyen feszültség alatt) és így hagyom órákra vagy napokra akksi nélkül, akkor milyen adatok veszhetnek el? Idő, dátum vagy más is? Nyugodtan kivehetem napokra is? :R

(#31193) vadkörte válasza Sir Sparrow (#31192) üzenetére


vadkörte
addikt

"Közben rájöttem, hogy nedves ruhával megtöröltem a kijelzőt és utána lett ilyen. Elsőre nem gondoltam erre, mivel jó párszor csináltam már ilyet és nem volt semmi gond utána..."
Azért a nedves ruhával megtörlöm és a beáztatom nem feltétlen jelenti ugyanazt. Egy sima mezei nedves ruhás áttöléstől nem kellene beáznia. De okozhatta az is. Bár nem értem minek törölgeted nedves ruhával...

"Ha kiveszem az aksit, hogy jobban száradjon a telefon (és hogy ne legyen feszültség alatt) és így hagyom órákra vagy napokra akksi nélkül, akkor milyen adatok veszhetnek el?"
Ne azért vedd ki, hogy gyorsabban száradjon, hanem, hogy ne legyen feszültség alatt! Elvileg (és szerintem gyakorlatilag sem) semmi sem fog elveszni. Akár napokra is szétszedve hagyhatod.

Üdv. V. Körte

(#31194) quailstorm válasza Sir Sparrow (#31192) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Csak a dátum idő veszik el. Hátlap akku le, és hagyd száradni, remélhetőleg nem sok víz ment bele.
microSD-t kiveheted a biztonság kedvéért, bár az még a folyó alján se megy tönkre.

Nedves ruháról annyit hogy folyó vízcsap alatt mostam a W810-em rengeteget, meg lefújom a telóimat ablaktisztítóval, aztán azonnal törlöm. Még ebből nem volt baj. De a folyóvizet befejeztem ;]

(#31195) Sir Sparrow


Sir Sparrow
aktív tag

Köszönöm a gyors segítséget mindkettőtöknek! :R
Hátlap lent, akku kint és az SD is. Most már csak várok és bízok...! :U
Hát nem folyóvízzel mostam, :D de elég nedves volt azért a rongy...

Esetleg a korábbi hsz.-emre vki?

Üdv

(#31196) vadkörte válasza Sir Sparrow (#31195) üzenetére


vadkörte
addikt

Mik azok az app-ok?

Üdv. V. Körte

(#31197) Sir Sparrow válasza vadkörte (#31196) üzenetére


Sir Sparrow
aktív tag

Az az igazság, hogy miután kiolvasztottam őket utána sem mentek fel .apk-k. (ilyen apk pl. a 3Gwatchdog, vagy Wifi File Explorer, amiket egy frissebbre szerettem volna cserélni és kiírta, hogy "Az alkalmazás nincs telepítve".

(#31198) DjShockh89


DjShockh89
tag

Üdv aLL!:)

Jelenleg ezzel csapatom --->>> Touchwiz Revolutionized 5.0-V3.1
Akit érdekel --->>>[link]

Nekem nagyon bejön...akadás mentes...

Egyetlen hátrányt tudok mondani az ext megoldás hiánya...de azon kívül nekem patent!

[ Szerkesztve ]

(#31199) ronin79 válasza DjShockh89 (#31198) üzenetére


ronin79
őstag

Jó reggelt :D (#30884) ronin79

(#31200) DjShockh89 válasza ronin79 (#31199) üzenetére


DjShockh89
tag

Lesül a képemről a bőr...:DTHX!!!:)Valami nekem akkor a múltkor nem volt kóser...:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.