Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12551) D-Phrag


D-Phrag
senior tag

Egy tömör válasz erre [#12516] valakitől? Köszi.

(#12552) mr.tamasbiro válasza .Benett (#12530) üzenetére


mr.tamasbiro
őstag

Nem

(#12553) mr.tamasbiro válasza szapeti40 (#12536) üzenetére


mr.tamasbiro
őstag

Nálam 2 hónap után 2-szer akadt,2-szer keverte a csengőhangokat de azóta flottul megy.
Most már nem adnám el.

(#12554) Probert75 válasza KKevin (#12545) üzenetére


Probert75
addikt

Miért nem jók neked az One Package-es romok?
DDKQ5
DDKQ6
Lengyel a felső, Holland az alsó
Ezekhez mindegyikhez jó a DDKQ5-nél lévő cooper.ops fájl.

(#12555) Virág et. válasza flash- (#12523) üzenetére


Virág et.
senior tag

Fogalmam sincs, egy ideje nem követem a magyaroszági "hivatalos" ROM-okat. De ettől függetlenül egy jól ismert hibáról van szó, tehát vagy kijavítja a szerviz, vagy menjenek a fenébe és érvényesíteni kell a garanciális jogokat.
Tényleg vicc, hogy még mindig erről kell beszélnünk, azaz nem oldották meg egy központi frissítéssel...

(#12547) Joe bácsi
Mondjuk azt, hogy a magyar support nem áll a helyzet magaslatán... de szerencsére a hollandok dolgoznak :D

[ Szerkesztve ]

(#12556) -Ben-


-Ben-
veterán

_

[ Szerkesztve ]

(#12557) Bati0501


Bati0501
őstag

Melyik kódleolvasót ajánljátok?Ilyet és ilyet is találtam,és tuti van még több is.

(#12558) gacsoi válasza Bati0501 (#12557) üzenetére


gacsoi
senior tag

http://www.appbrain.com/app/qr-droid-private/la.droid.qr.priva

Én ezt használom.
Készíteni is lehet vele kódot.

(#12559) Bati0501 válasza gacsoi (#12558) üzenetére


Bati0501
őstag

:R

(#12560) Bati0501 válasza gacsoi (#12558) üzenetére


Bati0501
őstag

Működik... :K

(#12561) gacsoi válasza Bati0501 (#12560) üzenetére


gacsoi
senior tag

Azért ajánlottam :)))))

(#12562) Danex


Danex
addikt

(#12563) KKevin válasza Probert75 (#12554) üzenetére


KKevin
tag

GalaxyS-nél ha android főverziót váltasz akkor inkább a több fájlos rom telepítése javasolt, mert az mindent levisz a telóról, és mindent újra rak. Az egyfájlos pedig csak a főbb dolgokat változtatja. Itt nem tudom, hogy van. De ha az egy fájlos is ugyan olyan jó, akkor felteszem azt. Köszi a linket!

(#12564) #61196032


#61196032
törölt tag

Eladó lett a Galaxy Ace-m. Hivatalos Telenoros, nincs belenyúlva.Fél éves.Akit érdekel,dobjon egy privátot! :))

(#12565) Csabyka92 válasza KKevin (#12563) üzenetére


Csabyka92
csendes tag

Ilyen egyfájlos ROM-ot hogyan kell ODIN-nal feltelepíteni?
Most lenne időm, jól jönne néhány segítő szó hozzá.

Az előbb linkelt trió legalsó tagját szeretném "felrakni" a kis ACE-re, legfőképp SOD miatt... És még annyi, hogy magyar nyelv van-e ebben a "holland" ROM-ban?

Samsung Galaxy S23 256 GB

(#12566) Probert75 válasza KKevin (#12563) üzenetére


Probert75
addikt

Mentsd le a telszámaidat meg még amit akarsz, majd factory reset és wipe cache a recoveryben előtte és rom telepítés után is.

Csabyka92 Például ígylehet az általam belinkelt összes rommal!

[ Szerkesztve ]

(#12567) Csabyka92 válasza Probert75 (#12566) üzenetére


Csabyka92
csendes tag

"factory reset és wipe cache a recoveryben előtte és rom telepítés után is"

Factory reset és ez a wipe cache pontosan mit takar? Mármint hogyan hajtható végre? Ja és ez a Gingerbread 2.34 frissítési fájl szükséges ezekhez a ROM-okhoz is?

Illetve én kicsomagolás után egy MD5 fájlt kaptam.

Lesz a ROM-ban magyar nyelv?

A többit teljes mértékben megértettem, leírásod alapján! :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 256 GB

(#12568) D-Phrag válasza Danex (#12550) üzenetére


D-Phrag
senior tag

Szerintem ez a ZTE felejtős pl. ilyen videó alapján. 800Mhz-es proci egy pipongütő méretű kijelzőt nem hajt meg kellőképpen. Tovább nem is mennék, hogy melyiknek van jobb támogatottsága (ROM stb.).

ACE-t vegyél és k'ACE'. :D

[ Szerkesztve ]

(#12569) gmunkacsy


gmunkacsy
csendes tag

Sziasztok!

Elég sokat olvasgattam a fórumot, keresgéltem, de nem találtam megoldást, lehet hogy már le van írva a válasz valahol, akkor bocsánat, és kérlek linkeljétek be.

Nemrég azt tapasztaltam, hogy egyszerűen azt írta ki a telefon a mem. kártyára, hogy "Üres SD-kártya" pedig előtte tökéletesen működött, és ki se vettem, csak egyszerűen egyszer lecsatolta és ezt írta ki. Mivel minden adatom rajta ezért próbáltam visszaállítani. Semmilyen OP rendszer nem ismerte fel egyáltalán a kártyát. Egy két adat visszaállító progi látta, hogy van ott valami, de nem tudott mit kezdeni vele. Most így le se tudom formázni. Esetleg ezt gariban cserélnék T-Mobilnál?

Illetve próbáltam a készüléket csatlakoztatni Kies-sel és azt tapasztaltam, hogy a felső információs sávban nem jelent meg az USB csatlakozási lehetőség, csak egyszerűen elkezdte tölteni a telefont. Próbálgattam az alkalmazások/Fejleszt/USB Hibakeresés ki/be kapcsolgatását, de nem vezetett eredményre. Kipróbáltam másik gépen, újra raktam a kiest, semmi. Mindig csak a töltést ajánlja fel. A Kies látja, hogy bedugtam a telót, de csak a névjegyeket engedné szinkronizálni, semmi más. Még a frissítésre is azt írja, hogy nem támogatja a telefon...

Igazat megvallva nem tudom mióta ilyen a helyzet, mert Augusztusban megvettem a telót, akkor lefrissítettem, működött korrektül, és azóta nem is csatlakoztattam géphez...

(#12570) Csabyka92 válasza Probert75 (#12566) üzenetére


Csabyka92
csendes tag

Teljes siker! Köszönöm! :-)

Erről a ROM-ról hol található egy részletes leírás?

Samsung Galaxy S23 256 GB

(#12571) Probert75 válasza Csabyka92 (#12567) üzenetére


Probert75
addikt

Így tudsz belépni a recovery-be. Ha benne vagy, akkor már látni fogod mi micsoda. A factory reset az mindent legyalul a telefonról, a wipe cache az pedig a gyorsítótárat törli ki. Az MD5 kiterjesztésű fájl az ugyanarra jó, mint a tar fájl, a dll-re nincs szükséged. Teljesen mindegy milyen rom van a telefonon, ha felteszed valamelyiket, akkor az lesz értelemszerűen rajta. Igen lesz magyar nyelv, így tudod beállítani.

U.I.: Gratula! Melyik romot telepítetted?

[ Szerkesztve ]

(#12572) Skatysuti


Skatysuti
tag

Üdv használ valaki Primot Ace-en? vagy lehetséges ez.
Nagyon megköszönném a választ.
Szép estét.

ASUS Rog Strix G17 G713QM HX1139T+ 2x16gb Kingston Fury Impacr 3200mhz cl20, Samsung 980pro NVMe m.2 SSD, ASUS ROG Strix XG259Cm, Asus Rog Chakram X+ ASUS Rog Scabbard 2, Steelseries Arctis Nova7 Wireless, Xbox elite controller 2, Samsung Galaxy S22U 12/256 HUAWEI Watch Gt2, HUAWEI FreebBuds Pro

(#12573) .Benett


.Benett
tag

Ti milyen fényképezési beállításokat használtok ? Hogy lehet a legjobb képet csinálni a vassal ?

... mert mérnökök nélkül, a tudomány csak filozófia ...

(#12574) odipapa


odipapa
senior tag

Galaxy Ace, ZTE Skate közötti kölönbségről anyaghasználat, megbízhatóság, használhatóság szempontjából van valami tapasztalata?

(#12575) Csabyka92 válasza Probert75 (#12571) üzenetére


Csabyka92
csendes tag

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1331257

És ebből az alsót. Szépen hasít. :-)

Nem tudod hogyan kell a samsung Galaxy S II féle órát, időjárásjelzőt feltelepíteni?
Létrehozott 3 mappát, de tele van képekkel és log fájlokkal. Pedig igazán tetszene...

Samsung Galaxy S23 256 GB

(#12576) Csabyka92 válasza Schrift (#12524) üzenetére


Csabyka92
csendes tag

Ez, hogy működik? :Y

Samsung Galaxy S23 256 GB

(#12577) Probert75 válasza Csabyka92 (#12575) üzenetére


Probert75
addikt

Nem tudom. Én ilyeneket nem használok, mert adatforgalommal jár és az aksit is rohadtul meríti. Be kell legyen kapcsolva a 3G és az adatforgalom is hozzá. Ezt is állítsd be, hogy az aksit kíméld.

(#12578) Joe bácsi


Joe bácsi
őstag

Igo van-e erre a kijelző felbontásra?

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#12579) Ace owner válasza Joe bácsi (#12578) üzenetére


Ace owner
addikt

Van nekem egy ideig fent volt csak nem használtam..

Galaxy Fold 4

(#12580) Joe bácsi válasza Ace owner (#12579) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Gyorsaság, pontosság, gps jel találás?

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#12581) dropopi válasza Joe bácsi (#12578) üzenetére


dropopi
aktív tag

Van, egy fajtát feltettem, de lehet le fogom cserélni, a skin nélkülire. Sokat még nem használtam, egy helyről a menüjében valami beállításnál nem tudtam visszalépni, illetve nem egyértelmű még, hogy mikor milyen nézetet használ. Feltettem volna egy másik programot is, de az két külön fájlban van, de hogy azt a két fájlt hogy kell összefésülni és feltenni, arra még nem jöttem rá. Ha találsz vmi jóféle navigációt, megdobhatsz egy privát üzivel. :R

(#12582) Spenike


Spenike
tag

Én is 1Samsung Galaxy Ace és LG Optimus Black P970 között vacillálok de valószínű hogy az Ace lesz a befutó mert jóval olcsóbb, és az LG szerintem nem ér annyival többet...

(#12583) Pajoz válasza Joe bácsi (#12580) üzenetére


Pajoz
őstag

A párom tegnap véletlenül kikapcsolta az igo-t menet közben. Kb 80 km/h-nál simán jelet talált és navigált tovább.

(#12584) Probert75


Probert75
addikt

Srácok az iGO az warez téma, mivel hivatalosan nincs androidra.
Úgyhogy ezt inkább privibe kellene megtárgyalnotok.

(#12586) dropopi válasza Probert75 (#12584) üzenetére


dropopi
aktív tag

Ok, és mi az ami van hivatalosan? :)

(#12587) kmarci25 válasza dropopi (#12586) üzenetére


kmarci25
veterán

Google maps navigation és Sygic Aura, amit én ismerek. Az utóbbinak nem kell mobilnet. Nem kerül sokba kb 10 ezer a Közép Európa térkép, asszem. Keress rá a neten, egy ideig ingyenesen használható.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#12589) -Ben-


-Ben-
veterán

Sziasztok!

Ti melyiket vennétek?

Samsung Galaxy Ace

vagy:

Sony Ericsson Live „With Walkman.”

Na most ez vicces egy samsung topicban, de a kérdés azért merült fel bennem, mert a sony az ~13.000 ft-tal olcsóbb, viszont 200 MHz -cel gyorsabb a processzora. :F Ám a Galaxy Ace egy kicsit jobban tetszik.... :DD

Szerintetek? :F

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#12590) vlevi válasza kmarci25 (#12587) üzenetére


vlevi
nagyúr

Kis odafigyeléssel a Google mapsot is rá lehet venni, hogy mobilnet nélkül működjön. Najó, Wifi az kell hozzá. Az elején, amikor a címet keresed, ahhoz kell valamilyen net kapcsolat. És utána is a térképek kirajzolásához. De ezt meg lehet úgy kerülni, hogy előre letöltöd a szükséges térképrészleteket.
A Sygic a marketről letölthető, 7 napos próbaverziót kapsz.

(#12591) gacsoi válasza -Ben- (#12589) üzenetére


gacsoi
senior tag

Hali !

http://mobilarena.hu/teszt/sony_ericsson_live_with_walkman_ez_mar_csak_brand/eloszo_kulso.html

Ezt olvasd el, és nem lesz több kérdésed. :)))

Amúgy szerintem Ace

[ Szerkesztve ]

(#12595) Schrift válasza Csabyka92 (#12576) üzenetére


Schrift
tag

Letöltöd a Beautiful Widget (fizetős) appot valahonnan és kicsomagolod a megadott helyekre a fájlokat, aztán alkalmazod a program beállításainál mint téma.

(#12597) bigdady


bigdady
nagyúr

sziasztok.
zte blade ről váltanék ace-re. Kérdésem hogy ha ugyanugy ahogy zte nél ha felteszek egy romot akkor független lesz? Mert akkor vennék függőt. Tudom hogy a gari igy ugrik de gondolom a gyárit ha lementem akkor azt vissza is lehet állitani nem igaz? Mennyire vannak erre a telora romok? olvastam hogy 2.3.3 hivatalosan is van már rá?
Köszi

(#12598) Virág et. válasza bigdady (#12597) üzenetére


Virág et.
senior tag

. Kérdésem hogy ha ugyanugy ahogy zte nél ha felteszek egy romot akkor független lesz?
Nem.

Tudom hogy a gari igy ugrik de gondolom a gyárit ha lementem akkor azt vissza is lehet állitani nem igaz?
Igaz. Bár a lementést én még nem próbáltam mivel letölthetőek az eredeti ROM-ok is.

Mennyire vannak erre a telora romok?
Magyarországi hivatalosból nem álllunk valami túl jól, de más régiókra (Hong Kong, India, Hollandia, UK, Lengyeloszág,...stb.) rendszeresen jönnek ki, jelenleg a 2.3.5-nél tartunk. Ezen kívül nemhivatalos Cyanogen is van, bár személy serint nekem nem jött be. Meg persze egy csomó egyéb custom ROM. Olvasd el az első hozzászólást illetve az ott linkelt GY.I.K.-ot és nagyjából képben leszel.

olvastam hogy 2.3.3 hivatalosan is van már rá?
Igen. Legalábbis a függőkre biztosan...

[ Szerkesztve ]

(#12599) dropopi válasza kmarci25 (#12587) üzenetére


dropopi
aktív tag

Köszi, a google maps az alap, a S.A.-t is sejtettem, csak nem tudtam van-e még esetleg másféle.

+

Miben nyilvánul meg, ha tiltanak/piszkálnak? Kapok egy privát üzit, hogy ejnyebejnye?

Szerk.:
"olvastam hogy 2.3.3 hivatalosan is van már rá?
Igen. Legalábbis a függőkre biztosan..."

A függetlenemet is azzal vettem már, úgyhogy függetlenekre is ezek alapján.

[ Szerkesztve ]

(#12600) Ace owner


Ace owner
addikt

Szerintetek milyen? nekem nagyon tetszik. Kár hogy itt nem lehet kapni :N
Ebben a színben még jobb.

[ Szerkesztve ]

Galaxy Fold 4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.