Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12569) gmunkacsy


gmunkacsy
csendes tag

Sziasztok!

Elég sokat olvasgattam a fórumot, keresgéltem, de nem találtam megoldást, lehet hogy már le van írva a válasz valahol, akkor bocsánat, és kérlek linkeljétek be.

Nemrég azt tapasztaltam, hogy egyszerűen azt írta ki a telefon a mem. kártyára, hogy "Üres SD-kártya" pedig előtte tökéletesen működött, és ki se vettem, csak egyszerűen egyszer lecsatolta és ezt írta ki. Mivel minden adatom rajta ezért próbáltam visszaállítani. Semmilyen OP rendszer nem ismerte fel egyáltalán a kártyát. Egy két adat visszaállító progi látta, hogy van ott valami, de nem tudott mit kezdeni vele. Most így le se tudom formázni. Esetleg ezt gariban cserélnék T-Mobilnál?

Illetve próbáltam a készüléket csatlakoztatni Kies-sel és azt tapasztaltam, hogy a felső információs sávban nem jelent meg az USB csatlakozási lehetőség, csak egyszerűen elkezdte tölteni a telefont. Próbálgattam az alkalmazások/Fejleszt/USB Hibakeresés ki/be kapcsolgatását, de nem vezetett eredményre. Kipróbáltam másik gépen, újra raktam a kiest, semmi. Mindig csak a töltést ajánlja fel. A Kies látja, hogy bedugtam a telót, de csak a névjegyeket engedné szinkronizálni, semmi más. Még a frissítésre is azt írja, hogy nem támogatja a telefon...

Igazat megvallva nem tudom mióta ilyen a helyzet, mert Augusztusban megvettem a telót, akkor lefrissítettem, működött korrektül, és azóta nem is csatlakoztattam géphez...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.