Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6951) Pumba3 válasza suppe (#6950) üzenetére


Pumba3
tag

Nem reménykednék benne annyira. Mindig csúszik és csúszik... Próbálj ki egy custom-ot szerintem :)

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#6952) suppe válasza Pumba3 (#6951) üzenetére


suppe
tag

jah, nem is kezeltem tényként, csak azért linkeltem be mert szerintük a 2X lesz az első, holott az olcsóbb készülékek már most 2.3-mal jönnek ki, szóval viccesnek találom, h pont majd a 2X lenne az amit így lehet állítgatni ;)

"Az állatkert a kapun kívül is folytatódik!"

(#6953) Pumba3 válasza suppe (#6952) üzenetére


Pumba3
tag

de ez csak gyártón belül van így, mint LG. És hát reméljük, hogy az O2 lesz az első, ki tudja :)

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#6954) suppe válasza Pumba3 (#6953) üzenetére


suppe
tag

lehet, h a 2x lesz az első, majd 2015-ben, mikor kijön a 2.3 rá :D

"Az állatkert a kapun kívül is folytatódik!"

(#6955) Zlika


Zlika
aktív tag

Hi!
Lehet hülye vagyok de cm7-nél nem tudom belőni a google fiókomat.Ami gáz mert annélkül market sincs és akkor kb semmi sincs...Valaki tud erre orvosságot?(jah egyébként fiók létrehozásakor dob egy olyat hogy nem lehet kapcsolódni a szerverekhez)

(#6956) Pumba3 válasza suppe (#6954) üzenetére


Pumba3
tag

Lehet, hogy még Te is korai időpontot mondtál :D

(#6955) Zlika Ha origi nightly cm7-et használsz, akkor szedd le a "google addon" csomagot. XDA-n a CM7 nightly topicban, 1. HSZ-ben linkelve van. Azt rakd fel recoveryből és menni fog utána.

[ Szerkesztve ]

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#6957) dfcwolf


dfcwolf
tag

Sziasztok!

Azt szeretném megtudni, hogy van-e olyan lehetőség, hogy amikor telefonról írok levelet a gmail-en akkor más legyen az aláírásom, vagy lássa el a levelet egy rövid szöveggel, hogy telefonról írok. Mint a blackberry. Akkor a címzett tudná, hogy miért vagyok szűkszavú, vagy miért van a sok elütés...

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5

(#6958) Balázs1986 válasza Dawee (#6944) üzenetére


Balázs1986
addikt

USB On-The-Go a neve, és sajnos Android 3.0 alatti verziókkal (1.x, 2.x) elvileg nem működik teljes funkciójában. Ami azért érdekes, mert a Samsung Galaxy S2-re valahogy rá tudták buherálni (mondjuk azt nem tudom, hogy billentyűzetet meg ilyesmit is enged, vagy csak meghajtókat). Mindenesetre még az XDA-sok is találgatnak, hogy azon miért megy :D De ha rá is jönnek, nem hinném, hogy az Optimus 2X valaha is tudni fogja, ennek -szerintem- hardveres feltételei is vannak.

dfcwolf: Gmail alkalmazás, Tulajdonságok érintőgomb (bal oldali) / További / Beállítások / Aláírás :)

[ Szerkesztve ]

(#6959) Pumba3 válasza dfcwolf (#6957) üzenetére


Pumba3
tag

Szia! Megnéztem, én olyat találtam a gyári Gmail-ben a telón, hogy meg tudod változtatni az aláírásodat. De hogy automata legyen a folyamat amikor gép meg teló között váltasz, arra nem tudok ajánlani semmit. Tehát maximum átírod manuálisan. De az tökölős, mindig...

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#6960) Zlika válasza Pumba3 (#6956) üzenetére


Zlika
aktív tag

Ez nagyon baba most meg egyik pillanatról a másikra nem látja a pc a telot.Úgy tesz mint ha látná tehát a telefonon kiirja hogy usb-tár használatban de a pc-n semmi...

(#6961) Zlika


Zlika
aktív tag

Na joooo ez egy vicc...Semmit nem tudok vele kezdeni.

(#6962) derrik válasza Skynet258 (#6933) üzenetére


derrik
őstag

És a MIUI-vel most milyen az üzem időd ????

(#6963) Zlika


Zlika
aktív tag

Ok veszélyben a telefonom élete aszt hiszem...Hol lehet az ilyen usb debugging dolgokat állítani?

(#6964) Balázs1986 válasza Zlika (#6960) üzenetére


Balázs1986
addikt

Azt hiszem, hogy ha CM7-et használsz, akkor jobb, ha letakarítod a Windows-ról az LG drivert, mert bezavar (nem LG-általiROM van fent, szabvány driver kell neki, Win7 elvileg vagy felismeri, vagy leszedi netről, de kezeli. XP: passz, nem tudom). Ha azt leszeded, utána jónak kellene lenni -ha jól olvastam-.

Voodoo driver-ügyben semmi fejlemény? Feltettem az anno kiadott Control Plus 3.0-át, de nem igazán tapasztaltam változást minőségben, csak hangerőben (FR19 + saját kernele, Control Panel szerint minden feltétel adott a működéshez). XDA-n meg írták, hogy mennyivel szebb a hangja is :F

[ Szerkesztve ]

(#6965) Zlika válasza Balázs1986 (#6964) üzenetére


Zlika
aktív tag

Az lg united driverre gondolsz?Mert azt leszedve is gatya...
Arra gondoltam hogy valamit ott az usb debuggung-nál el állíthattam talán de azt meg azt sem tudom hol van a beállításoknál magától hozta be amikor először rádugtam a gépre...

[ Szerkesztve ]

(#6966) Balázs1986 válasza Zlika (#6965) üzenetére


Balázs1986
addikt

Igen, arra gondoltam. Akkor még azt meg lehetne próbálni, hogy Eszközkezelőt nyitni amikor a telefon gépen van (adattár módban ugye), és onnan is törölni. Aztán hátha felismeri valahogy...
Gondolom a pc restart és a másik usb port próba már megvolt.
Nem tudom mennyi az esélye (valószínűleg minimális), hogy a Windows-od b*szakszik a meghajtók betűjelezésével, és valamiért nem oszt ki a felcsatolt meghajtóknak. A Számítógép-kezelésen belül a Lemez-kezelésben még esetleg meg tudod nézni, hogy ott látja-e őket, és ha igen, elvileg ott tudsz manuálisan betűjelet adni.

Ha USB debugging módban van, akkor nem kínálja fel az Adattár használata módot.
USB debugging mód kikapcs:
Settings / Applications / Development / USB debugging (ez a legelső pont a menüben) -> pipa kiszed

Adattár használata mód bekapcs:
Settings / SD card & Phone storage / Mass storage only (ez a legelső pont a menüben) -> pipa be

Ha mégsem pont így van akkor elnézést, Froyo-n néztem, lehet hogy Gingerbread alatt valamennyivel máshogy vannak a menüpontok elnevezve.

[ Szerkesztve ]

(#6967) Zlika válasza Balázs1986 (#6966) üzenetére


Zlika
aktív tag

Pc restart másik usb megvolt.Eszköz kezelőből meg semmit nem tudok törölni mert nem is látja a telefont.Az az érdekes hogy egyszer már működött.Aztán rá akartam másolni a google addons packot,de amikor ujra inditottam a a recovery-ben azt a file-t nem találtam.(sem ujra indítás után a telefon filekezelőjével)És amikor ujra pc-re akartam kötni hogy leellenőrizzem/ujra felmásoljam onnantol nem látta a gép a telot.Tehát rádugom a windows csippan,majd mikor a telon bekapcsolom az adattárat nem történik semmi...Több mint idegesítő.(mondanom sem kell hogy innentől akkor nincs google acc se market so semmi...)

(#6968) Balázs1986 válasza Zlika (#6967) üzenetére


Balázs1986
addikt

Kerülőutas megoldás, de ha van kártyaolvasód / másik telód / akármi, ami kezel sd kártyát, akkor azon keresztül rá tudod tenni a fájlt. Anno hasonló gondnál én szerencsés voltam, a gps-ben microsd van sd átalakítóval, a teló kártyáját betettem az átalakítóba, azzal meg a laptop kártyaolvasója beolvasta.
Vagy pl. bluetooth küldés lehet megoldás, de azt nem tudom, működik-e Cyanogenmod alatt.
A fő problémára továbbra is azt gondolom, hogy vagy driver, vagy Windows meghajtókezelés lehet a gond, de a fentieknél jobban nem tudom látatlanban megtippelni mi oldhatja meg, ne haragudj :(

[ Szerkesztve ]

(#6969) Zlika válasza Balázs1986 (#6968) üzenetére


Zlika
aktív tag

Kalapács... :D Ok minden esetre köszi.Majd csak lesz vmi.A kártya olvasós megoldás az ok de akkor sem állapot hogy nem tudok a telo meg a gép között usb-n másolni...

(#6970) Balázs1986 válasza Zlika (#6969) üzenetére


Balázs1986
addikt

Na igen. Cyanogenmod-nál én az usb csatlakozó bedugásának a pillanatában kékhalált kaptam minden egyes alkalommal :D
Na de majd ha kijön a végleges Cyanogenmod...
Bár így a 82. nightly-nál járva elég elgondolkodtató, hogy valaha is meg tudják-e oldani az összes bug-ot :F :D

Mondjuk, jól elvagyok a 2.2-vel is, de ha megtalálnám valahol ezt az UI-t, nagyon boldog lennék :D

[ Szerkesztve ]

(#6971) Zlika válasza Balázs1986 (#6970) üzenetére


Zlika
aktív tag

Fr19-el ugy láttam semmi gond nem volt csak egy kis extra üzemidőt akarnék kicsikarni 3g megtartása mellett és valaki említette hogy neki cm7-el sokkal jobb lett.
Majd nehogy a végén MIUI legyen a dologból... :D

(#6972) Skynet258 válasza suppe (#6950) üzenetére


Skynet258
veterán

Én egyre inkább biztos vagyok abban, hogy ez az egész 2.3 szarakodás az nVidia miatt van...csúsznak a driverekkel és a kernellel, emiatt nem tudja az LG sem kiadni a Ginger-t. Ezt támasztja alá az is, hogy alsóbb kategóriás gagyi LG készülékek meg 2.3-al jönnek ki, Tegrára meg sehol...

Csak azt nem tudom, miért nem lehet ezt felénk vevők felé rendesen lekommunikálni, miért jobb, hogy anyázunk, ők meg állandóan csúsztatnak... :U

Zlika: ez a kiszivárgott 2X-es MIUI is CM7 alapú, szóval én élből ezt tettem volna fel a helyedben, és nem lennének ilyen gondjaid. :D

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#6973) kun0203 válasza Skynet258 (#6972) üzenetére


kun0203
tag

Gondolom ha az lg az nvidia-ra hárítja a felelősséget az nem fog túl jó fényt vetni a jövőbeni együttműködésükre.

(#6974) Balázs1986 válasza Skynet258 (#6972) üzenetére


Balázs1986
addikt

A kérdés akkor már csak az, hogy a Tegra alapú SGS2-vel is ilyen bajok vannak 2.3.x téren? Jó lenne utánajárni, de azoknak fogalmam sincs, hol tudnék. Megpróbálok rákeresni valahogy XDA-n külön ezekre.

(#6975) Zlika válasza Skynet258 (#6972) üzenetére


Zlika
aktív tag

Azt hiszem az lesz most.Vagy is lenne ha fel tudnám tenni a zip-et valahogy az sd kártyára...
HOHOOOO nah bejött végre mukodik!!!Nah akkor most aztán minden létező rom-ot gyorsan rámásolok hogy ilyen gubanc még egyszer ne legyen.Ha nem mükszik valami rendesen,akkor recovery azt durom rá a másikat.Na most viszont kipróbálom ezt a googleapps dolgot aztán szerintem megy fel a miui és utána döntök hogy fr19,cm7,vagy emez... :D

[ Szerkesztve ]

(#6976) Zlika válasza kun0203 (#6973) üzenetére


Zlika
aktív tag

Ez már így sem valami tuti hogy ha így van akkor gyakorlatilag egy rakás tulaj ki van bukva az lg-re a zöldek miatt...

(#6977) Zlika válasza Balázs1986 (#6970) üzenetére


Zlika
aktív tag

Újra telepítettem az lg usb drivert és jó lett...Közben futott az lg updater és az meg felejánlott egy frissítést. :D:D:D Rá kattintottam a "menj a pi***ba" gombra gyorsan...

Ok fórum bombázása hozzászólásokkal befejezve... sorry

[ Szerkesztve ]

(#6978) Rotate válasza Zlika (#6975) üzenetére


Rotate
veterán

én arra is gondoltam, hogy sima restartot nyomtál, és olyankor nem mindig mountolja be a külső SD-t, és ez bekavarhatott a gépnek is...

(#6979) Coleszi


Coleszi
tag

köszönöm még a pár oldallal ezelőtti válaszokat.
Offolok ide a romok közé nem is mondanám offnak inkább megosztom a garanciális tapasztalataimat. Telenornál vettem djuicba a telot. Jobb felső sarokban pixelhibát fedeztem fel, középen elkedett sárgulni a kijelző mindez persze csak akkor látszik ha full sötét a kijelző. valamint egyszer csak ugy gondolta h kikapcsol egy két "égőt" és középen lett egy fekete csík. Visszavittem Telenor garival majd 1,5 hét után mehetem a telóért. TeleMax-os szervizben járt akik közölték h hobbátlan a telefon és, hogy ha valami bajom van akkor a másik LG szakszervizbe az Oktogonhoz vigyem be. Úgyh az lesz a következő állomás. Ja igen annyit csináltak, hogy a V10c-t rátették.

Lassacskán rootolnám én is mert így a 2.3 hivatalos frissítés nem nagyon látszik sehol.. Kérdésem annyi lenne, h vissza lehet állítani úgy, hogy ne legyen észrevehető? Vagyis garanciás marad ? nem mint ha sokat érnék vele.. És állítólag ingyenesen letudok tölteni mindent a Marketről. Ez igaz? Előre is köszönöm!

(#6980) Zlika


Zlika
aktív tag

Lenne itt még egy kezdő kérdés:mikor recovery-ben wipe-olok akkor ha nem veszem ki a külső sd-t,azt is formázza?Mert ha nem az nagyban megkönnyítené a dolgom.Eddig mindig kiszedtem a biztonság kedvéért.(nem kellene mindig leszednem a hátulját...) :D:D:D

(#6981) kun0203 válasza Zlika (#6980) üzenetére


kun0203
tag

Nem formázza.

(#6982) Zlika válasza kun0203 (#6981) üzenetére


Zlika
aktív tag

Huh lehet nem is lesz uj rendszer egy darabig.Ez az miui bejövős. :D

(#6983) Zlika


Zlika
aktív tag

Mondjuk ezt meg most akartam mutatni csajszimnak hogy milyen szép,erre lefagyott... :D

(#6984) Skynet258 válasza Coleszi (#6979) üzenetére


Skynet258
veterán

"És állítólag ingyenesen letudok tölteni mindent a Marketről. Ez igaz?"

Nem, bár jó lenne... :D
Root eltüntethető, így az nem szól bele majd a garanciás történetbe. ;)

Zlika: nekem még nem fagyott szerencsére. Elsőre amikor felraktam FR19-re, nem csináltam semmi wipe-ot, megnézem mit csinál... rendszer bejött, PIN... aztán force close 16-szor :DDD Minden ami létezik, dobálta a hibaüzit. De fent maradt minden program, mondom akkor nézzünk csak egy wipe cache-t... Nem segített, így maradt a full wipe (factory reset), és a Titaniummal visszadobáltam mindent. Azóta nincs baja, kopp kopp.

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#6985) tamasgal


tamasgal
senior tag

Skacok, tegnap feltettem marketröl egy ingyenes videólejátszót mert a leírásában azt írja, hogy tegra2-re van optimalizálva és, hogy ki is használja a benne lévö lehetöségeket!

Nincsen annyi hejem, hogy MKV-val is kiprobáljam, esetleg valaki nem tenne vele egy próbát?

A neve: MX Video Player

Amikor inditod a programot vissza megy a marketre leszedni a MX codek csomagot és indulhat is a mozizás!

Valamiért az az érzésem vinni fogja az MKV videókat is! Probáljátok csak ki gyorsan! :K

(#6986) leslien válasza tamasgal (#6985) üzenetére


leslien
nagyúr

most probáltam 720p mkv viszi :)

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#6987) Skynet258 válasza leslien (#6986) üzenetére


Skynet258
veterán

Csak akadozik... legalábbis nálam a 720p-s mkv akad, ki-kihagy a hang, szóval tré. Ja, és fent a sarokban jelzi, hogy csak SW dekódolással megy, a HW decode nem támogatott ezen a készüléken... :U

Nálad folyamatosan megy? Szoft verzió?

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#6988) tamasgal válasza Skynet258 (#6987) üzenetére


tamasgal
senior tag

Én csak divxel próbáltam ott engedte a hardveres és a szoftveres váltást is!

A Tegrás codekket tetted fel hozzá? Bár barom vagyok mert autómatikusan azt tölti le!

Másnál mi a helyzet?

(#6989) tamasgal válasza leslien (#6986) üzenetére


tamasgal
senior tag

Neked hardveresen viszi vagy szoftveresen?

(#6990) leslien válasza tamasgal (#6989) üzenetére


leslien
nagyúr

nálam is akad sajna :(((

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#6991) Skynet258 válasza tamasgal (#6988) üzenetére


Skynet258
veterán

Ott engedi a hardveres gyorsítást nekem is, de mkv-nál kiírja, hogy ezt a videót nem tudja átkapcsolni hardveres módba. Szóval maga a lejátszó jó egyébként, de szoftverből az életben nem fogják tudni megcsinálni, hogy simán menjen...
Néha átok ez a Tegra. :(

https://geekpulse.hu

(#6992) tamasgal válasza Skynet258 (#6991) üzenetére


tamasgal
senior tag

Köszönöm, hogy kiprobáltátok, pedig nagyon biztam benne :(

(#6993) galgocziz76


galgocziz76
csendes tag

Letöltöttem a videolejátszót, 622 10c neu Rom van készüléken, 720p videot a lejátszó hardveres dekódolással viszi, igaz megy gyárival is.

(#6994) kun0203


kun0203
tag

Valaki megnézhetné a DicePlayer -t is hátha az jó.

(#6995) Skynet258 válasza galgocziz76 (#6993) üzenetére


Skynet258
veterán

Melyik videó ez (esetleg le lehet valahonnan tölteni?). Mkv, ugye?

https://geekpulse.hu

(#6996) Zlika


Zlika
aktív tag

Hey skynet!Jól olvastam hogy pénteken jön a miui hivatalos release?

(#6997) Skynet258 válasza Zlika (#6996) üzenetére


Skynet258
veterán

Én még nem olvastam (linket elfogadok, hogy ne kelljen bolyongani :B ), de sanszos, hogy jöhet... :K

https://geekpulse.hu

(#6998) Zlika válasza Skynet258 (#6997) üzenetére


Zlika
aktív tag

Ne haragudj nem emlékszem melyik forumon ha fejbe lönek sem... :)

(#6999) tome.jr


tome.jr
addikt

Hasznos apk, megmondja melyik RIL van telepítve a telefonon: [link]

(#7000) galgocziz76 válasza Skynet258 (#6995) üzenetére


galgocziz76
csendes tag

720p mkv video, kipróbáltam 1080-al de az már szaggat, sw és dekódolással megy.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.