Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6251) Skynet258 válasza jooker82 (#6249) üzenetére


Skynet258
veterán

De, az előfizetés.

https://geekpulse.hu

(#6252) Bear


Bear
aktív tag

Lesz MIUI rom kb. 2 héten belül. [link] Mondjuk én valószínűleg megvárom az LG-s 2.3-at, bár nekem jól megy a 2.2 is.

(#6253) Pumba3 válasza Bear (#6252) üzenetére


Pumba3
tag

És mi is lesz ez a MIUI? Mi várható tőle?

Tome.jr: Oksa, lehet kipróbálom én is a fear 12-t. Most a "17.6-11 MoDaCo FR19 B3 Fear Edition 12.1" van fent. Ami először és másodjára is nagyon merült. Most meg 4! nap után töltöttem : O És akkor is 10%-al raktam fel töltőre. Pár perc videózás, több pár perces beszélgetés, meg jó pár óra nézés. El sem hiszem, hogy eddig bírja :D Mondjuk semmi netezés vagy wifi vagy bluetooth. De állandó 3G be és szink. ki.

[ Szerkesztve ]

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#6254) tome.jr válasza Pumba3 (#6253) üzenetére


tome.jr
addikt

Pont most néztem, kijött a fear 12.2, kapott egy kisebb hibajavítást: [link] Külön tölthető hozzá a vanilla theme is. Nálam az első hétben volt probléma csak az akksi merülés, de azóta egyre jobban bírja. Mostanában csak telefonálásra használom és így lazán elketyeg 3-4 napokat. A v10c-neu és az erre épülő romok mondjuk sokat dobtak az akksi üzemidőn.

(#6255) Syd69 válasza wolruf (#6198) üzenetére


Syd69
aktív tag

Darab műanyag nyolcér...sokallom :(

Alma

(#6256) Bear válasza Pumba3 (#6253) üzenetére


Bear
aktív tag

Pl. itt olvashatsz róla. [link]

(#6257) mycso válasza Bear (#6256) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Uhh, hát ez kinézetre is elég kínai.... :(
(bár lehet valakinek bejön, nekem olyan nagyon gagyi hatást kelt)

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#6258) Rotate válasza mycso (#6257) üzenetére


Rotate
veterán

mondjuk azért a Lockscreen nem csúnya :)

(#6259) Bear válasza mycso (#6257) üzenetére


Bear
aktív tag

Itt szerintem inkább az lenne a lényeg, hogy egy újabb csapat dolgozik egy újabb szoftveren, így nagyobb lesz a választás lehetősége. :)

(#6260) BloodRay válasza Skynet258 (#6232) üzenetére


BloodRay
veterán

Jöhet erre a mail címre is, majd figyelem.
Legtöbb nagy cég sajnos így áll a dolgokhoz. Tudod te is nagyon jól, hogy pl a Samsunggal is hasonló(még rosszabb ne finomítsa a dolgot a jótékony felejtés) helyzetben voltunk a Spicával.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#6261) Skynet258 válasza BloodRay (#6260) üzenetére


Skynet258
veterán

Na nem, ott maximum lassú volt, meg jöttek az infók, hogy lesz update/nem lesz update... de elértek ha hívtak. Ennyire nem volt tré a helyzet, mint itt. ;) Félreértés ne essék, a Samsung is elég szar. Én csak azt gondoltam, hogy az LG összeszedi magát, és nem lesz az. És nálam ez az, ami másképp csapódott le - sajnos. Pont ezért állok WTF arccal egy ideje, hogy akkor mégis mit kéne vennem, melyik gyártótól? Csúcskészülékekből van nem is egy, de egyik szarabb mint a másik (most sarkítok, de nagyjából ez van).
Ment a mail. ;)

https://geekpulse.hu

(#6262) P3TR!CK


P3TR!CK
senior tag

Sziasztok!

Gyors kérdésem lenne, 60 ezer forintért egy 2 év garanciás full dobozos Telenor függő Optimus 2X jó vétel lenne ?

Köszönöm!

(#6263) Rotate válasza P3TR!CK (#6262) üzenetére


Rotate
veterán

mindenképp jó vétel... az új frissítéssel használható szintre lehet hozni a telót, ha meg lenne valami hardveres baja, azt tudod gariban cseréltetni... de azért mindenképp csekkold le tüzetesen mielőtt megveszed :)

(#6264) wolruf válasza P3TR!CK (#6262) üzenetére


wolruf
őstag

Szia!

Én szombaton vettem egyet 78-ért ugyanezekkel a feltételekkel :)
Szerintem jó vétel volt még annyiért is.

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#6265) P3TR!CK


P3TR!CK
senior tag

Értem. Köszönöm a válaszokat, Galaxy S-ről váltok most erre a telefonra. A problémám csak az, hogy telenor függő, erre nem tudom van-e valamilyen okosság. :F Remélem nem tiltott, ezt megkérdezni.

(#6266) BloodRay válasza Skynet258 (#6261) üzenetére


BloodRay
veterán

Mail megjött, továbbítva lesz a dolog.
Spicának is voltak azért szépen gondjai. :) Nuku megírt driverek, eredetileg(hivatalosan) bekamuzott multitouch hiány, és azért hányta az is bőven össze magát nálam ha hívtak. :)
Egyébként lekopogom, de engem eddig még elértek ez alatt a kőkemény egy hét alatt 2X-en ha akartak.
Az egyébként nálam is valós probléma amit írsz, hogy akkor mi a túrót is vegyen az ember ha tutit akar. :K

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#6267) Rotate válasza BloodRay (#6266) üzenetére


Rotate
veterán

ilyen alapon, marad az, hogy megveszed azt, amivel árban a legjobban jösz ki, és gondolom részben ezért is kötöttél ki ott ahol most vagy :) nem igaz? :)

(#6268) BloodRay válasza Rotate (#6267) üzenetére


BloodRay
veterán

Kb ahogy írtad, olyan alapon nézem ki a készülékeket mostanában. Így jutottam el a 2X-hez is, csak épp mikor vettem volna kaptam egyet a használatra. :)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#6269) derrik válasza Rotate (#6258) üzenetére


derrik
őstag

Én a MIUI rom-ról csak olvastam..........

Hey Guys,

Just saw a tweet from @miuirom saying the following:

“Hey guys, morning! MIUI ROM for LG Optimus 2X will be officially released in 2 weeks ^_^”

So in two weeks time all you LG dual-core lovin guys and gals will be able to enjoy some MIUI goodness on your devices, try and hold out til then

......valami effélét :)

(#6270) Rotate válasza derrik (#6269) üzenetére


Rotate
veterán

nekem a rom maga nem is kéne, de ha valaki kiszedi belőle a lockscreen-t, és flashelhető zip formában kirakja xda-ra, már töltöm is le :)

[ Szerkesztve ]

(#6271) janes74


janes74
senior tag

Most jó áron hozzájutnék 1 ilyen/Telenoros/ telóhoz,de amit itt olvasok azok alapján nem biztos,hogy be merem vállalni.

(#6272) Rotate válasza janes74 (#6271) üzenetére


Rotate
veterán

ezt neked kell tudni...

(#6273) mycso válasza Rotate (#6270) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Nekem mostanában a honeycomb -os lock screen tetszik.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#6274) wolruf válasza mycso (#6273) üzenetére


wolruf
őstag

Nekem meg a Gingerbread kikapcsolási képe :) Ismerősöm Sanyierokskskskskskon telefonján láttam (összehúzza a képet egy vonallá, mint egy régi CRT TV-nél :) ) Szerintem nagyon mókás :D

Amúgy nálatok is csinál olyat, hogyha bekapcsoljátok a telefont, akkor egy pillanatra kint van a dash, majd gyorsan leveszi és kiteszi a lockscreent? Bőven kibírható, de furcsa :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#6275) derrik válasza mycso (#6273) üzenetére


derrik
őstag

........majd kijön a hivatalos LG honeycomb /kb.2016-ban/ és akkor lesz olyan is nekünk ! De a képernyőzár engem is érdekelne :)
-maga a rom szerintem erősen hasonlít az Ájfonra színkezelésben főleg, de egy próbát megérne.

Minden napra 1 mese /avagy az optimus2x cselekedetei/
LG Home Screen leáll..és újra indul, majd a bejövő hívás képernyő megjelenik és itt le is fagy
.....ez a v10cNEU és bb622 páros nem jött be.....este megy vissza minden és ennyi.

(#6276) mycso válasza derrik (#6275) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Nekem nem az ájfon jutott eszembe a miumi kinézetéről, hanem a siphone, vagy hogyan írják a kínai csodáknak a nevét...egy az egyben ugyanaz a gagyi stílus/kinézet....

Honeycomb-os lockscreen az van egyébként, a galaxytabomon azt használom :DD
(felraktam a 2x-re, ezen is működik, nem zip-es hanem sima apk...)

wolruf amit te mondasz, az a cyanogenmod romoknál van, gyárinál nem ilyen úgy emlékszem.

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#6277) biglion-lord válasza Skynet258 (#6261) üzenetére


biglion-lord
tag

Üdv!
Véleményem szerint ma annak ellenére amik történnek Jelenleg a piacon az LG mondható a legjobbnak. Higgyétek el ha valaki bizalmatlan én az vagyok, annyit csalódtam a készülékekben, ebből kifolyólag több havi kutatásom eredményére mertem az LG-t megvenni. Megbízhatóság, szerviz, megelégedettség stb. a probléma sajna a programokkal van, amik jelentősen le vannak maradva a készülékektől és messze menőleg még mindig sötétben tapogatóznak. A többi márkáról nem is beszélek mert minőségileg nagyon gagyik lettek, a Nokia tartaná magát, de ott meg a tudás maradibb. Tehát elmondható mindenki nyugvására az LG jelenleg a legjobb választás, hogy mit hoz a jövő azt csak akkor tudjuk meg, ha túl leszünk rajta.

Saját tapasztalataim alapján elmondhatom nagyon sokat számít az a tény hogyan telepíted a telót sok esetben a sorrend is számít mint régen a PC-nél volt.
Mondhatni elsők között vettem az LG-t és véleményem szerint kevesen raktak fel annyiszor romot stb. mint én és volt olyan amikor ugyan azokat a programokat raktam vissza amik korábban voltak, mert jól funkcionált a készülék, csak a sorrend változott. Meglepetésemre korábban semmi panaszom nem volt a már egyszer használt programokkal, erre hang recsegés, SMS-t nem fogadott, néha a hívásokat sem, úgy tudtam meg utólag, hogy küldtek SMS-t és hívtak is mondom egyiket sem láttam. Állításuk szerint az SMS visszajelzés szerint meg kaptam és a híváskor náluk rendesen ki csörgött. Majd ismét törlés és próbáltam előröl azokat a programokat, próbálva vissza emlékezni melyiket milyen sorrendbe raktam fel és úgy telepíteni mindent. Eredmény minden tökéletesen megy pedig csak a sorrendet változtattam meg. Már 1 ideje mindent jegyzetelek és gondom van akkor a beváltak szerint próbálok eljárni telepítésekkor és persze a már tapasztalt működő programokkal. Amennyiben új programmal/programokkal találkozok akkor csak egyszerre 1et teszek fel minimum 3 nap próba, ha nem fedezek fel hibát marad hiba esetén repül, de megjegyzem jártam már úgy törlés után is maradtak a hibák, akkor ismét mindent újra raktam a hiba el tűnt. Tehát nem úgy van ez, hogy kenjük be sárral, ennyit semmilyen készülékkel nem szívtam még ez tuti pedig elég kütyük mániákus függője vagyok és van is mire nézni, de mostanában tuti szereztem pár ősz hajszálat :DDD

(#6278) wolruf válasza mycso (#6276) üzenetére


wolruf
őstag

Nem a cyanogené (vagyis nem csak azé), hanem a gyári Dzsindzserbred része (kéne hogy legyen :D ) ... majd :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#6279) BloodRay válasza biglion-lord (#6277) üzenetére


BloodRay
veterán

Nekem is az a véleményem, hogy alapvetően ma az egyik legjobb választás a 2X.
Ár/érték-ben nagyon jó minden bugja ellenére is(ezek azért remélhetőleg javítódnak).
Az S2 épp csak, hogy gyorsabb a 2.3-as rendszerrel és jóval drágább. Ha végre 2.3 lesz az LG-n is, teljesítményre simán be fogja hozni szerintem és remélhetőleg a bugok is el fognak fogyni. Valószínűleg azért sem igyekeznek egyébként egyelőre a bugok javításával, mert a 2.3-ra koncentrálnak.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#6280) derrik válasza mycso (#6276) üzenetére


derrik
őstag

egy link kellene a képernyőzár app-hoz amit használsz ???

(#6281) wolruf válasza BloodRay (#6279) üzenetére


wolruf
őstag

Vííííí "Valószínűleg azért sem igyekeznek egyébként egyelőre a bugok javításával, mert a 2.3-ra koncentrálnak." az ilyenben én már manapság nem hiszek :) Majd az idő bizonyítja... Vagy nem :D

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#6282) Feci40


Feci40
tag


Csak a frissítési előzményekre kattintottam, akkor most hogy is van ?
A 2.2.2 független telefon
Telefont nézve V10b
BB0218

[ Szerkesztve ]

(#6283) BloodRay válasza wolruf (#6281) üzenetére


BloodRay
veterán

Azért én próbálok bízni.
Úgyis tudom, hogy az összes készüléknek van valami baja...

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#6284) Rotate válasza wolruf (#6274) üzenetére


Rotate
veterán

előző romoknál nekem is volt, a 606-os v10c már fenn van több mint 2 hete, de még nem csinálta, valószinűleg javitották :)

(#6285) mycso válasza derrik (#6280) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

[link]

wolruf: van nálam jelenleg 2 androidos cucc is, az egyik 2.3.3. a másik 2.3.4. gyári rommal, és egyiknél sincsen ez az effekt. Annó, mikor a zte v9-emre felraktam a 2.3.3.-as cyanogenmod romot, akkor volt ez az effekt. (ebből gondolom, hogy annak a romnak köszönhető)

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#6286) wolruf válasza mycso (#6285) üzenetére


wolruf
őstag

Érdekes. Abból indultam ki, hogy amikor jött a ginger körüli felhajtás, mindenhol ezt mondták az egyik látványi változtatásnak. Lehet, hogy csak a stock Androidok (Nexus One, S, stb...) tartalmazzák ezt. De lehet hogy teljesen más :)

Amit belinkeltél apk leszedhető ha nem tetszik és utána a gyári megy helyette?
Köszi :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#6287) suppe


suppe
tag

telenor vállalati előfizetéssel vettem a 2X-et áprilisban, a megjelenés hetében 90 ezerért. ma már ugyanezekkel a feltételekkel csak 65 ezer. azért tarthatta volna kicsit jobban is az árát.

"Az állatkert a kapun kívül is folytatódik!"

(#6288) biglion-lord válasza BloodRay (#6279) üzenetére


biglion-lord
tag

Igen és mást nem tudunk tenni csak várni, hogy hátha történik valami, hát reméljük :R :R

Egyébként az LG-nek dobni kellett valamit a piacra, ha mérlegképes akar maradni a többi cégekkel szemben. Így a lehető legjobb kütyüre kellett, hogy törekedjenek mint alkatrész mint működés terén ami mondható sikerült is nekik, ami lemaradt a csomagolás (burkolat), de akkor tuti nem lehetett volna ennyi pénzért pilacra dobni :DDD ami jó nekünk ebből a sztori folyamatból. A rom problémával kapcsolatosan szintén jó nekünk, hogy így olcsóbban jutottunk és jutunk hozzá a készülékhez, tehát jó is meg nem is ;) .
Amennyiben ha oda figyelnek a 2.3 rendszer megfelelő kifejlesztésére (hibák stb.) és nem kapkodják el illetve nem húzzák sokáig a kiadását akkor a jelenlegi piac legjobb készüléke lesz a kezünkbe és lesz ez így darabig szerény rálátásom kutatásom szerint. A ütőkártya az ő zsebükben van, csak kérdés a megfelelő időben és helyesen fogják e felhasználni azt a bizonyos kártyát :F Amennyiben jól használják a kártyát akkor tekintélyes bizalom illetve még több vásárlót tudhat magáévá az LG vagy is érdekük, hogy erre a nem éppen apró dologra oda figyeljenek és ezzel élen járhassanak :K Hát meg látjuk, igaz a vak is azt mondta.... :DDD

Más:
Cyanogen 2.3.4-es romot raktam fel és higgadtságom után tipi-tapi-néz igen meg tetszett rendkívül gyors és letisztult, de sok oldalú lehetőségekkel bír. Jelenleg az alap csomag és hozzá az alap kiegészítő van fent, meg a drága skype :U ami miatt megy ez a hajci-hű-hó. Meg jegyzem amikor csak az alap volt fent semmi más, recsegett néha híváskor beszéd közben, este említésetekre felraktam alapból benne lévő ROM Managerrel az alap csomagot (apps), ma sok telefon hívás/beszélgetés után semmi recsegést nem tapasztaltam. Számomra igen meglepő az aksi, tegnap délután vettem le a töltőről és most szinte telit mutat :Y nekem még ilyen nem volt. Este feltöltötten repülő üzemmódban reggelre 15%-ra merítette az aksit, napközbe áááá azt nem is mondom rémálom. További észrevétel 3G ritkán látom villogni (jel keresés) az antenna jel erőssége is sokkal jobb lett, ilyenek korábban messzemenőleg nem voltak.
Ja igen és a képernyő hirtelen kialszik középen összehúzódva enyhén villan 1et.
Egyenlőre erős késztetést érzek a rom megtartására szinte beleszerelmesedtem :K :B :B :P :DDD azért pár nap próba és meglátjuk.

Bár a skype video chat nem megy, de állítólag variáltak a programon így másnak sem, van akinek be sem lép a programba ezt én is tapasztaltam a pached felrakásakor, a marketről leszedettel megy, de csak a beszéd.
Akinek kedve támad kipróbálni e romot ne lepődjön meg mert nem fogja látni az SDkártyát elsőre, újraindítás kell neki. A másik meglepetés a telefon számokat sem látja a SIM kártyán, de inportálás után láthatóvá válik.

Ezekből kiindulva tartom valószínűnek ezt a USB-n PC-re csatlakozást, hogy az én hibámból nem ok a dolog.
Nem sikerült rájönnöm PC-re csatlakozni vagy hogyan tudnám megoldani, gondolom valahol vagy el van dugva valami beállítás vagy valami programot kellene még felrakni. Ha valaki tudja erre a megoldást kérem segítsen utat mutatni a célhoz, köszönöm. egyenlőre ennyi :F :DDD

(#6289) suppe válasza biglion-lord (#6288) üzenetére


suppe
tag

szerintem magas ívből sz.rnak arra, h a 2.3 majd megoldja a userek gondjait... ha így gondolkodnának pont, hogy nem az ő malmukra hajtja a vizet. ha belegondolok, a 2X már kb. fél éve a piacon van, azóta ott a black és a 3d. és jönniük kell pár hónapon belül egy még újabb "ütőképes" (csak papíron) készülékkel, h tartsák a lépést a többi gyártóval. nem mintha ők jobbak lennének bármiben is. de ez a piac: újdonságot, minél többet, minél hamarabb. az h mit adnak ki a kezeik közül, az már mellékes, az újdonságra sokan lecsapnak. ebből profitálnak és nem az elégedett vásárlókból. az meg h az S2-nek +200MHz-el emelik az órajelét, na az is pont azt mutatja, h vmivel maguk mellé kell állítani a vásárlókat a konkurenciától, pedig annak a telónak is bőven vannak gondjai...

"Az állatkert a kapun kívül is folytatódik!"

(#6290) kun0203 válasza suppe (#6289) üzenetére


kun0203
tag

Szerintem pedig a gyártó érdeke is hogy megtartsa az eddigi vásárlókat is. Az egy dolog hogy itt a 3d és a nova de ezekben is vannak a hasonló szoftveres kátyúk és azért nem minden vásárló nyúl bele kettő vagy több alkalommal ugyanabba a rakás sz*rba még akkor sem ha a cimkéje többet-jobbat igér.
De ha mégis leszarnak minket akkor ott vannak a főzött romok és a tanulság hogy ha androidról van szó akkor csak a google telefonokat szabad megvenni mert azokra jön frissítés mindig és amit a specifikációkhoz írnak azt valóban tudják is.

(#6291) suppe válasza kun0203 (#6290) üzenetére


suppe
tag

ha annyira az érdeke lenne, akkor nem futna bele szinte ugyanazokba a szoftveres hibákba minden kiadott új készülékénél... ahogy én látom: adjunk ki vmi ütőset, amit még más nem, ha belefér az időbe akkor foltozzunk rá vmi felhasználói felületet, de ne vigyük túlzásba, mert akkor mivel adjuk el a következő nagy dobást, ha semmi újdonság nem lesz benne, kizárólag a hardver... és az utóbbi években ez az üzlet: negyedévente egy új kütyü, úgyis lesz aki megveszi. ez nem csak lg, vagy telefon... már nincs olyan eszköz ahol ne ezzel találkoznál. de ahogy Skynet-nek is, nekem is az véleményem, hogy az már szánalmas, hogy alapvetően egy telefonról beszélünk, csak pont telefonálni nem lehet vele. persze, hegeszthetünk rá custom romokat, meg félhivatalosakat, mert a gyártó leszarja, h elérnek-e vagy sem. ha érdekelné, akkor fél év alatt kitoltak volna magukból 2.2-re egy olyan frissítést, ami működik is. de amint látod, jobban koncentráltak a black-re, 3d-re... a 2X le van tudva, aki akarta már megvette, a gyártónak az új terméket kell promótálni, nem azt ami már fél éve lejárt lemez.

ami még rosszabb: már nem tudnék olyan gyártót mondani, akinek az áruját szívbaj nélkül meg merném venni, mert a tendencia az, hogy egyik készülék sem megbízható.

[ Szerkesztve ]

"Az állatkert a kapun kívül is folytatódik!"

(#6292) KonzolKartel

Én b@sztam rá a legjobban sajnos. Annó 133.000 ft.-ért vettem az O2X-et...Ha várok kb. 2 hónapot, akkor ennyiért már vehettem volna SGS2-t...:(

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#6293) Rotate


Rotate
veterán

nekem jelenlegi árfolyam szerint kb 120 ezerbe jött ki, de egy percig se bánom :) előjött pár hiba, de van amit javított a frissítés, van ami meg egy hónapban egyszer jön elő, szóval összességében nagyon jó vétel volt, és nagyon szeretem a telefonomat :)

pár évvel ezelőtt nem gondoltam volna, hogy ennyi pénzt hajlandó leszek kiadni egy telefonért :) megérte :)

(#6294) P3TR!CK


P3TR!CK
senior tag

Na, megrendeltem a telefont, várhatóan pénteken hozza a futár! Remélem 60-ért jó vétel volt, majd meglátjuk. :)

(#6295) biglion-lord


biglion-lord
tag

Az igazság az, hogy mindenkinek igaza van és igen a mai technikákat elnézve fejlődés terén kellene hozni a színvonalat minden oldalról. Sajna ebben a rohanó világban meg nem igazán szakítanak időt a kidolgozottságra, de jobban a programokra, mert amíg egyikkel szarakodik addig kihoz 1 másikat ami úgy mond még jobb, de kiderül ott is a pont :((( csak ami a legrosszabb ebben mi isszuk ezeknek a levét. A programok nem igazán hoznak pénzt, szemben a készülékekkel csak felületileg menjenek, hogy vegyük aztán meg szívunk, de azt rendesen. Csak azokat sajnálom akik ezeknek áldozatul esnek és ide értem magam is, de ugye ott az a nekem kell mert fuuu hüüü mi mindent tud vagy könnyítheti munkám.....ezen felül miért ne élvezhetnénk ami jó a szívünknek mert ugye mindenkinek van valamilyen mániája, szenvedélye. Minden esetre meglátjuk mit hoz a holnap ami nem túl rózsás, de ez van ezt kell szeretnünk vagy meg szöknünk :F Azért a tényeket nézve a cégek érdeke az is volna, hogy maguk mellett tartsák a vásárlókat és minél többet, de talán már ez is csak a múlt árnyéka.

(#6296) jooker82 válasza biglion-lord (#6295) üzenetére


jooker82
nagyúr

Te melyik telefonokkal,v márkákkal voltál bajba??
Fentebb irtad,h a 2x miőségén spóroltak....Szerintem kellemes anyagból van nem gyűjti az ujjlenyomatot és a kijelző pedig Gorilla.... Szerintem nem az esetleges spórolások miatt olcsóbb a 2x a többi 2 magosnál..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#6297) Bagoly81


Bagoly81
aktív tag

mondjuk én nemértem mért probáljátok megvédeni a gyártot, mikor élesen birálni és támadni kéne.
elis mondom mért.

- CSÚCS készüléket vettünk sokért. (az hogy 60e éppen telefon minőségére is utal, meg van mögötte mégvalami de azt nemmodom csak sejtem

- bevolt irgérve a 2.3 (én azért vettem mert nvidia és 2.3 lesz rá emiatt sgs 1 em volt
szóval én most itt dühösen már arra is rájöttem hogy még beis panaszolám a gyártot valami biroságon( amit nemteszek meg csak a szám jár), mert nemtartja a szavát és engem mint vásárlót félrevezetett, konkrétan nemérdekell hogy mivel foglalkozik, csinálja meg és kész.

továbbá zavar hogy 1 napot bir csak ki. (sgs 2 2 napot simán)
a mikrofon hangminősége egy sz@r (bocs a kifejezésért) enyi pénzért kristály tisztán érthetőnek kell lennie.
milyen jól összerakott telefont emlitenek mindenhol, az enyém már kopott csunya.. sarkoknál kopik...

mostmár megvárom a 2.3 at remélem, de ha azzal sem javul az aksi idő adom is el 50 értsem, és veszek egy sgs2 öt mert az sokkal jobb telefon, márcsak azért is mert fejlesztik a telefon romját.

bocs a kirohanásért.

(#6298) janes74


janes74
senior tag

Üdv!Beléptem a klubba.Lehet hogy hülyeség volt,de tavaly a Spica is sokat volt szidva mikor vettem és nem volt rossz.Biztos jövök majd kérdezősködni,de ígérem használom a keresőt előbb.

(#6299) Bear válasza janes74 (#6298) üzenetére


Bear
aktív tag

Sokan vagyunk itt úgy látom akik Spica-ról váltottak. :) Üdvözlünk a klubban.

(#6300) derrik


derrik
őstag

Úgy látom általános és valószínűleg jogos elkeseredési hullám lett úrrá a népen.......
Sajnos ilyen a fogyasztói társadalom. Nekünk igényeink vannak és ezért villantanak a szemünkbe :) Az autóknál régen 10 évente váltottak típust. Most 3 évente. Annak idején örültünk ha a 3210-ünkbe került egy vibra motor. Most már ez is kevés :) Jó kis masina ez, csak gyagya néha. Én úgy látom a Google is hibás.....ők azt mondták. Ha ilyen és ilyen a hardver specifikációja akkor menni fog! Hát nem megy :( Az LG és más gyártók régebbi Android készülékeit nem kellett terméktámogatásban részesíteni mert a hardver nem tudott többet, vagy még annyit sem. De itt tud! Könyörgöm......és ez a szégyen!!! Vagy pedig pl. a Toyota visszatud hívni fél millió autót mert hibás......de ők adnak magukra. Az LG pedig nem. Pedig én nem fogok sokáig más telefont venni mert nem tudok. Az SE p800-tól kezdve van okos telefonom, és az nem ma jelent meg. Eddig mindegyiknek volt gyenge pontja. A legtöbb az Omnia I-nek.
Ez csak felvetés szinten kérdem......mi lenne ha fogalmaznánk egy sablonlevelet és mindenki elküldené az LG-nek a saját IME számával??? Tudom kitörölhetjük vele. De így kicsit kiállnánk azon tagtársaik mellett akik eddig megpróbálták a gesztenyét kikaparni nekünk........sajna mindeddig hiába :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.