Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6651) Tutu7030 válasza jooker82 (#6645) üzenetére


Tutu7030
veterán

Jé, tényleg adtak hozzá..:D
Egyszerűen nem volt időm végignézni még a doboz tartalmát sem.
Roppant szar megoldás ez a töltő is. Támogatom az ilyen szabványosított dolgokat, de ez így kicsit nem stabilnak tűnik.
A spiderman-nel sokat játszott a kölyök (2 EUR volt az ára kártyával fizetve. Sajnos nekem kicsit többe került, mert alapból sms fizetést ajánlott fel, amire azt írta, hogy nem sikerült. Majd, amikor bankkártával fizettem, utána jött az sms a kóddal, hogy mégis sikerült az sms vásárlás is. :D Szóval van most két licencem is egy játékra) :W

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#6652) Echoo


Echoo
senior tag

Basszus! Mire nem elég 1GHz két maggal?

"Az XDA-Developers fórumán nem csak a Motorola Xoom tablettel kísérleteznek, hanem egy okostelefon is előkerült, mégpedig a szintén Tegra 2-re épülő LG Optimus 2X. Az aktuális kernellel 1,5 GHz-et sikerült elérni, ami lényegében megegyezik a fentebb részletezett stabil eredménnyel. Szokás szerint az üzemidő esetében itt sem lehet sok jóra számítani, de a teljesítmény valóban magasabb lesz."-idézet a cikkből.

[ Szerkesztve ]

(#6653) maki12


maki12
senior tag

tegyük fel veszek egy xxlgsm-nél vagy egy partnerónál egy ilyen telcsit....
akkor ha frissitem android 2.3-asra akkor lesz benne magyar nyelvem???
bocs ha levan irva pár oldallal előréb,csak olvasom az ösz. hsz-t és csak a 2500-nál járok:)
szóval megköszönöm ha tudna nekem ebbe segiteni:)

[ Szerkesztve ]

HTC U11 & Nikon D5300

(#6654) jooker82 válasza maki12 (#6653) üzenetére


jooker82
nagyúr

Akárhonnan veszed,lesz benne magyar nyelv....bolti garival is veheted nyugodtan...a 2.3-as verzió augusztusban érkezik....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#6655) maki12 válasza jooker82 (#6654) üzenetére


maki12
senior tag

köszönöm ezt a megnyugtató választ:)
ja és te mit javasolsz hol vegyem?és te hol vetted?

HTC U11 & Nikon D5300

(#6656) jooker82 válasza maki12 (#6655) üzenetére


jooker82
nagyúr

Én partnerogsm-nél vettem 1 nap alatt kihozták,minden gyári tartozékkal.....még az xxl gsm,a megbizható,...Ime ez vagy ez

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#6657) stickrs


stickrs
senior tag

nekem is számolja,és hivás gond még nem volt(nem panaszkodott senki). az aksi merülés meg melegedés pedig ugylátszik megoldódott,csak gépről tölöm,és akk minden ok,nem merül,nem melegszik,ha töltőre dugom egyből melegszik a kamera alatti rész,még a kijelző is meleg...eddig 5%ot merült 6óra alatt.

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#6658) maki12 válasza jooker82 (#6656) üzenetére


maki12
senior tag

Köszi a választ!

Megkérdeztem mind kettőt!
Mindkettőnél 12 hó bolti gari és össz tartozékkal:

XXL=93.900 FT

PartNero=92.000 FT

Szerintem a partnál veszem meg mert ott az msn-es hapit ismerem személyesen! ;]

És köszi a választ! :C

[ Szerkesztve ]

HTC U11 & Nikon D5300

(#6659) biglion-lord válasza Skynet258 (#6650) üzenetére


biglion-lord
tag

Ha javasolhatom este tedd fel a romot, meg van az hamar és csak az alap romot + alap csomag, ha nincs benne a romban (market .stb.). Napközben meg tesztelődik én is így csináltam, ha rendesen ment akkor 2-3 nap próba után 1 program ismét 2-3 nap próba, ha működött akkor raktam a következőt. Amelyik programnál hibát észleltem akkor teljes törlés kezdtem előröl (rom-próbált működő programok egymás után), és az utolsó programot nem raktam fel, helyette másik progit próbáltam és ismét próba 2-3 nap és így tovább. Én elsőnek a helyedben gyárit raknék fel mivel elvileg mindent töröl, és csak azután a főzött rom, de előtte itt is 1 törlést engedj el. A gyáriak közül úgy vettem észre a v10d UK a legstabilabb, ezzel soha nem vettem észre problémát. Sajna én így csináltam végig, de elég is volt :DDD .

Azt hozzá teszem írásomhoz, hogy a romok próbálgatása során, az itt több hsz-ben is leírt hibákkal mindegyikkel találkoztam.

Pl. az aksi töltéskor forrósodott, aksi a telcsi használatakor szintén forrósodott, hívás fogadás az nem mindig jött össze és nem is jelezte a készülék pedig a hívó fél azt mondta neki kicsörgött végig, SMS-t többször nem kaptam meg, érzékelő hívás befejezése után nem mindig ébredt fel, telefonálás végén a vége gombra kattintva nem szakította meg a beszélgetést illetve volt, hogy fagyott 2-3 másodpercre, volt amikor tipi-tapi közben gondol 1-et és újra indult, fagyás-indítás csak aksi kivételével, akadozások, lassulás, térerő jel gyenge 1-2es, a PC-n nem kommunikált az LG PC Suite IV-el pedig a Commanderben tudtam ide-oda másolni illetve törölni, video rögzítő volt hogy egyáltalán nem üzemelt sőt indítássakkor teljes halál aksi ki-be, a Flickr A nap képei fekete fehéren és csíkosan jelentek meg, fényképek készítésénél volt 1 világos csík a képeken, aksi nem hozzányúlós módban és repcsi móddal gyors merülés kb. 6 óra alatt, napközben használattal együtt félnap alatt teljes merülés, SD kártyát nem látta, hang recsegés, telefonáláskor beszélgetéskor fúl hangerőn alig szólt a hangszóró, telefonáláskor beszélgetés közben hang recsegés sípolással semmit nem lehetett érteni, volt 2x úgy látta jónak jobb, ha ki pihenem magam így nem ébresztett :U , de a pihenés össze jött mind a 2 alkalommal :DDD .

Így ennyi jutott eszembe lehet volt még 1-2 apróság :D . Ezek a hibák nem egyszerre jelentkeztek vagy rom rakáskor (új rom vagy ugyan az a rom) vagy valamelyik program zavart be. Mindig sikerült 1-2 hibával találkoznom a fent leírtak közül. Ahogy korábban írtam volt olyan és nem 1x, hogy azzal a rommal amivel korábban tökéletesen működött másodgyára telepítve, hibákat generált alapból (semmi egyéb + program) akkor ismét törlés és vissza ismét az a rom akkor meg tökéletesen működött. :DDD

Pincében borozni :D egészségedre legalább leöblíted ezt az LG produkálta napokat, kell az a kis kikapcsolódás, érezd jól magad. Segítséged legyen azért, ha a napra ki jössz 2-4-6 borovicska után a nap melege csodákra képes tud lenni ilyenkor. :DDD

(#6660) Feci40 válasza maki12 (#6658) üzenetére


Feci40
tag

Én egyik oldalon sem látom hogy utalna magyar nyelvre, ezt azért kérdezd meg.

(#6661) maki12 válasza Feci40 (#6660) üzenetére


maki12
senior tag

Természetesen megkérdeztem,és rengeteget dumáltam vele:)
A partnero-nál van az a hapi akit ismerek személyesen.
ő azt mondta hogy Uk telok tehát tudnak rendesen magyarul és a frisitéssel sem lehet baj,tehát nem tünik el a magyar nyelv......

egyébként kösz a segitséget :K

HTC U11 & Nikon D5300

(#6662) peter_27 válasza biglion-lord (#6659) üzenetére


peter_27
aktív tag

A rom-ok cserélgetése előtt-után, minden esetben csináltál reset-et is?

Csak mert ha, ugyan az a rom egyszer jó egyszer nem, akkor ott valami nem stimmel. És ajánlott factory reset-et nyomni romolgatás után.
Kb. egy hónapja nekem is előjött a ki nem jelzett hívás, és a töltőn lefagyás gond (gyári v10c).
Nyomtam neki "gyári adatok visszaállítása" ezután cwm-ből egy "wipe data/fatory reset" majd egy "wipe cache partition", és hogy teljesen jó érezze magát a végén újra egy "gyári adatok visszaállítása". ezek után minden programot újra leszedtem a mrketből (semmi restore, kivéve az sms-eket, de ezek is a google fikba voltak mentve, a telefonszámokkal együtt.)
Lehet, hogy értelmetlen ennyi reset-et csinálni, de azóta (kop-kop) hibamentes a telefon. Valamint a sok reset-re a feleségem LG GT-540-e tanított meg. Ez egy 2 ÓRÁS telefon volt, amit a vodánál 1.6-os andoiddal vettünk. Gondoltam még mielőtt elkezdené használni, megnézem van e hozzá frissítés, és volt. Na mondom ok mehet, (minden gyári, Lg-oldalról letöltött programmal frissítve) frissítés után, nem volt használható a gsm része a telefonnak :((( valamint eltűnt a boot animáció :(( , és mivel ugyanazt a soft-ot nem lehet újra felrakni a gyári progival, (bezzeg a sonyericsson-nál lehet, és ezt más gyártónak is ajánlom) kezdődött a kálvária. Feltúrtam az egész netet mire találtam működő leírást a probléma orvoslására. A végén egy Rotate által is nemrég leírt kdz-s updater-el tudtam helyrerakni a dolgokat, majd felraktam egy cwm-et, csináltam pár resetet, és mivel egy korábbi softot kapott a kzd-s módszerrel, újra lehetett frissíteni a gyári progiva. Ezek után már minden jól működött.

Galaxy S10

(#6663) peter_27 válasza jooker82 (#6624) üzenetére


peter_27
aktív tag

Én írtam, de nem károsodást, csak zúgást. Ugyanezzel a zúgás gonddal vitte szervizbe, első körben cserélték, de a zúgás pár nap múlva visszajött, csak jóval halkabban. A program nevét nem tudom most sem pontosan, csak azt, hogy egy "2G-3G váltó" program volt a bűnös.

Galaxy S10

(#6664) Skynet258


Skynet258
veterán

Új Market, ha valakit érdekelne... ;)

https://geekpulse.hu

(#6665) P3TR!CK válasza Skynet258 (#6664) üzenetére


P3TR!CK
senior tag

Hú, nagyon baba lett. Tökéletesen működik! Honnan szerezted ? :R

(#6666) Skynet258: Értem. Nagyon frankó, tetszik az új design. Amúgy most az aláírásomban lévő ROM-ot használom CM7 Tweak patch-el, nagyon korrekt. Gyors, FC még nem volt, hívással sem voltak gondok. Remélem így is marad. A CM7 csapat megcsinálja amire az LG nem képes. :(((

[ Szerkesztve ]

(#6666) Skynet258 válasza P3TR!CK (#6665) üzenetére


Skynet258
veterán

Nyálazok pár külföldi oldalt, és nagyjából 10 órával ezelőtt bukkant fel a dolog - csak akkor még aludtam. :D

https://geekpulse.hu

(#6667) P3TR!CK válasza Skynet258 (#6666) üzenetére


P3TR!CK
senior tag

Na meg nézem, hogy te is játszol az Order & Chaos Online-al ? Ha igen, akkor vegyél majd fel Friend List-be: Celest. :K Ez vonatkozik másra is! :)

(#6668) Skynet258 válasza P3TR!CK (#6667) üzenetére


Skynet258
veterán

Nem, van egy társam a blogon, aki néha írogat, azt a cikket pont ő követte el (Marci). ;)

https://geekpulse.hu

(#6669) Auratech


Auratech
őstag

Na most megyek a Telenorhoz megtalálni az optimus megoldást. :D

Auratech Field Recording

(#6670) P3TR!CK


P3TR!CK
senior tag

Amúgy ha ilyesmi hibám van nekem is, akkor beviszem a Telenorhoz és egyből cserélik ? Vagy várni kell ?

(#6671) tamasgal


tamasgal
senior tag

Gyerekek, látom nagyon nagy itt az elkeseredettség! Miért szenved itt mindenk a szar gyári romokkal? :U

2 hete Fr19-et használok és teljesen kifogástalan a telefon, még egy apró bicsaklása sem volt ez idő alatt, teljesen magyar nyelvü (gyári romból készitette Modaco), észre sem veszed, hogy nem a gyári rom, csak arról ismered fel, hogy tökéletesen müködik!

Halkan jegyzem meg, hogy az Fr17 is tökéletes volt szinte, azt vagy 2 hónapig használtam.

Tehát Fr19 és mosolyogni fogsz! :K

(#6672) molyli


molyli
csendes tag

Ha romot cserélek gari nem ugrik?
Én nagyon mellreszivtam ezt a sok szoftverhibát. Majdnem hogy használhatatlan a telefon. Több androidom van és soha eggyikkel sem volt bajom. Ezzel meg csak az van. Nagyot csalódtam az LG-ben. Árukeresőn is néztem a véleményeket és hát nem vagyok egyedül. Majdnem minden hiba megvan nálam is amit ott sorolnak. Szervizben is volt már kétszer.

Pista

(#6673) leslien válasza tamasgal (#6671) üzenetére


leslien
nagyúr

+ 1 :K

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#6674) LaptopSystem válasza tamasgal (#6671) üzenetére

nekem is tökéletesen bevált :K

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#6675) Kunsztler


Kunsztler
senior tag

Sziasztok!!!!

Ajánlatos ez a készülék???????

Ha nem akkor melyiket ezen az áron?????

Hivatalosan van már hozzá 2.3.3 vagy 2.3.4?

Előre is köszönöm szépen!!!

Nexus 5

(#6676) LaptopSystem válasza Kunsztler (#6675) üzenetére

szia én nyugodt szívvel ajánlom már az ára sem vészes neki én ugy tudom hogy nyár végére jön ki rá 2.3.3

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#6677) Kunsztler válasza LaptopSystem (#6676) üzenetére


Kunsztler
senior tag

Köszönöm szépen!Mekkora a kijelzője?????

Nexus 5

(#6678) LaptopSystem válasza Kunsztler (#6677) üzenetére

Kijelző
A rendkívül ellenálló Gorilla Glass mögé bújtatott kijelző 4 colos képátlóval bír, vagyis e tekintetben az LG nem kívánta a legnagyobb elérhető méretet hajhászni. Ami az alaptechnológiát illeti, nos, ezúttal ugyanolyan IPS technológiát kapunk a pénzünkért, mint az iPhone 4 esetében, ellenben a felbontás nem 640x960 pixel, hanem "csak" a megszokott 480x800 pixel. A display rendkívül szép képet biztosít, azonban azzal kapcsolatban ne legyenek illúzióink, hogy képminőség tekintetében meg tudná ugrani a Samsung-féle AMOLED kijelzők szintjét. Összehasonlításképp, a Galaxy S II-ben egy 4,3 colos Super AMOLED Plus kijelző lesz, hasonló felbontással. Félreértés ne essék, az Optimus 2X kijelzője remek minőségű, de például kontrasztarány tekintetében nem meglepő módon még a tavalyi Galaxy S is simán veri riválisát.

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#6679) Kunsztler válasza LaptopSystem (#6678) üzenetére


Kunsztler
senior tag

Galaxy S II jobb akkor?Mert ezen a 2-telefonon gondolkozok

Nexus 5

(#6680) LaptopSystem válasza Kunsztler (#6679) üzenetére

kijelzőt illetően sokkal jobb de drágább is :K

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#6681) Kunsztler válasza LaptopSystem (#6680) üzenetére


Kunsztler
senior tag

De mint rendszer nem jobb igaz?

Nexus 5

(#6682) LaptopSystem válasza Kunsztler (#6681) üzenetére

mind kettőnek vannak gyerek betegségei rendszer az ugyanaz rajta erre is hamarosan kijőn az új ugyhogy szerintem nem éri meg az a 40000 forint különbség :R

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#6683) Kunsztler válasza LaptopSystem (#6682) üzenetére


Kunsztler
senior tag

Köszönöm szépen a válaszodat!!!!
Akkor ennél maradok.

Nexus 5

(#6684) LaptopSystem válasza Kunsztler (#6683) üzenetére

:R

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#6685) galgocziz76


galgocziz76
csendes tag

Üdv Mindenkinek!

Valaki részletesen leírná nekem hogy lehet fr19-es romot rárakni a készülékre ha gyári telenoros a készülékem.

Előre is köszönöm

(#6686) jooker82 válasza molyli (#6672) üzenetére


jooker82
nagyúr

Egy Romcserével megtudsz oldani mindent...gyárit tegyél rá és akkor nem ugrik..
A 2 szervizt megspórolhattad volna,ha hamarabb jösz...
Az első hsz ben le van irva,hogy miként frissitheted....Ha nem megy,akkor irj egy pü-t nekem..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#6687) ferikek válasza molyli (#6672) üzenetére


ferikek
aktív tag

Szia!

A gari sosem ugrik, ezt csak a kereskedők kitalálták.
Javaslom, hogy ha hivatalos úton vásároltad a mobilt (tehát nem bolti garis + nem szürke), akkor hívd az LG-t, szerintem nagyon korrektek, meg fogják találni a lehető legjobb megoldást;)

(#6688) P3TR!CK


P3TR!CK
senior tag

(#6689) KonzolKartel válasza P3TR!CK (#6670) üzenetére

biztosannem cserelik egybol. varni kell.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#6690) janes74 válasza P3TR!CK (#6688) üzenetére


janes74
senior tag

Nekem is van ilyen hiba,de kisebb mértékben.Egyenlőre nem zavar. :N

(#6691) Pumba3 válasza tome.jr (#6473) üzenetére


Pumba3
tag

Tome, nálad FR19rc2 ShcJosh - 622RIL/606BB akksi hogy szuperál? És milyen launchert használsz?

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#6692) Pumba3 válasza Pumba3 (#6691) üzenetére


Pumba3
tag

Illetve milyen a telefonálási hang? Kipróbábltam az imént felsoroltakat, ami neked is fent van. De nagyon csúnya a telefonálás :S Ugye a ShcJosh alapból RIL622-es?!

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#6693) leslien


leslien
nagyúr

ez már volt? új market [link]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#6694) Tesztelo.hu


Tesztelo.hu
senior tag

Ma nálam is előjött, hogy nem kaptam meg a bank biztonsági SMS-ét, és amikor megcsörgettem, akkor nem csörgött ki, pedig a vonalban csengéshangot lehetett hallani. A kijelző szerint pedig volt térerő rendesen. Mondjuk 2 és fél hónap alatt most fordult elő először.
(Gyári 1.0c ROM van fent.)

(#6695) KonzolKartel

"Gingerbread upgrade now available for Optimus 2x - Finally! :)"

Bár nem teljesen értem a topikot. Valakik azt írják, hogy nem az, valakik meg hogy az.

Paul O brain:

Nom nom tastes like 2X Gingerbread

[ Szerkesztve ]

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#6696) biglion-lord válasza peter_27 (#6662) üzenetére


biglion-lord
tag

Igen minden cserénél vagy újra rakásnál törlés (reset), de ha ezek nem segítettek akkor vissza tettem a gyári romot és ismét a gyári romra a kiválasztott főzött romot. Korábban írtam eleinte naponta 2x rakosgattam a romokat, majd rájöttem minimum 3 napot kell használni, de csak az alap romot, ha működik akkor kezdtem telepíteni a programokat, de egyszerre csak 1-et és 1-2 nap elég volt a próbára, ha rendesen funkcionált a teló akkor megint telepítettem 1 programot és így tovább, de amennyiben problémák merültek fel az utoljára rakott programmal akkor kezdtem előröl teljes törlés, próba 3 nap aztán raktam sorra fel a programokat amik már jól funkcionáltak és utólag rakott program amelyikkel hibák merültek fel a helyett kerestem másikat és így kísérletezgetve állítottam össze illetve hangoltam a telót. Még a légy szarra is figyelni ;] kell annyira érzékeny ez a teló. :DDD

Most elértem azt, hogy 48 órája, 1 töltéssel megy és most ebben a pillanatban 20:12 kor 41%-on áll az aksi. Bár nem sok használat mellett, de megjegyzem eddig 12 órától nem bírtam többet kihozni az aksiból hiába volt letiltva minden és még repülő módban is. Most semmi nincs letiltva, :Y csak ne kiabáljam el, éppen eleget szenvedtem vele több mint 3 hónapja majdnem minden nap telepítem :((( még ilyen sokáig 1 huzamban nem volt rajta rom kb 1 hete. A telcsi tökéletesen működik semmi hibát nem vettem észre eddig, bár nem kiabálom el :DDD nehogy pofára essek. :DDD

Én hidd el annyit bújtam a fórumokat hogy a szemem éppen nem folyt ki :O :O több 100 hozzászólást olvastam el, de érdekes vagy használhatót nem találtam, kivéve az alapokat, így magam kezdtem a kísérlet sorozatába, ami nem kis fejfájást okozott sokszor. Voltam olyan helyzetben, hogy fel emeltem a készüléket, hogy földhöz vágom csak az ára tartott vissza. :DDD
Az tény, hogy ide nagy türelem kell és hosszú idő kell mire összerakod, és függ még attól is mennyi kiegészítő programra van szükséged, ami igen kitolja az időt ami a kísérlet sorozatára kell. A programok frissítését sem igazán ajánlom vagy, ha mégis akkor csak 1-et és próba 1 napig aztán jöhet a következő program frissítése, ha minden ok. Csak türelem, talán rózsát is terem. :DDD

(#6697) KonzolKartel

Kacsa volt.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#6698) KonzolKartel

De Paul valóban tesztel egy O2X Gingerbread-et, amiből lassan kiad egy alfát.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#6699) Skynet258


Skynet258
veterán

Na ma felraktam egy OC kernelt (hajtott a kíváncsiság :D ), de kissé szétcsesztem a rendszert, nem boot-olt be... :DDD Akkor már nézelődtem tovább, végül FR19.re esett a választás, hozzá egy Gingerbread theme, és máris nem néz ki olyan szarul, mint ahogy az LG megálmodta... eddig nem volt gondom, bár szerintem most délután nem is hívtak, pár nap és kiderül, hogy muzsikál a dolog.
Visszaraktam mindent Titaniummal, nincs nekem erre időm, hogy háromnaponta telepítsek valamit, aztán várjak... :D :D Egyrészt használni akarom nem kísérletezni vele, másrészt meg a blog miatt fel kell tennem naponta elég sok szirszart. :K
Ha így se lesz jó, akkor felrakom youtube-ra, ahogy rituálisan kivégzem ezt a nyomorultat... ;]

https://geekpulse.hu

(#6700) LaptopSystem válasza Skynet258 (#6699) üzenetére

Ez nem túl biztató mielőtt kivegezned add el nekem! :K

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.