Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6601) C.Brigante válasza Skynet258 (#6591) üzenetére


C.Brigante
veterán

azt hiszem ha valaki, én átérzem a helyzeted! Bár mondjuk én aljas, szemét gazember vagyok mert még idejében el mertem adni ezt az ipari hulladékot!!! :DDD

Auratech: eszedbe ne jusson ilyet venni!! ;]

[ Szerkesztve ]

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#6602) Skynet258 válasza C.Brigante (#6601) üzenetére


Skynet258
veterán

Lehet az vagy, de neked volt igazad... :DDD

https://geekpulse.hu

(#6603) C.Brigante válasza Skynet258 (#6602) üzenetére


C.Brigante
veterán

hát sajnálom, h neked is meg kellett tapasztalnod!

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#6604) Tutu7030 válasza janes74 (#6578) üzenetére


Tutu7030
veterán

Pedig nem gondoltam volna pár hónapja,hogy lg-t fogok venni:-) Nálam az lg eddig a mikró és hűtőgép kategória volt. Eddig bejön,csak sokkal több a félregépelésem,mint spican. És hiányzik a négy irányú d-pad. De az nagyon:-)

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#6605) simi12345 válasza Skynet258 (#6563) üzenetére


simi12345
tag

érdekelne még, hogy amikor feltetted az új c-t, akkor utána visszatettél valamilyen elmentett dolgot rá( cwm vagy titanium backup), vagy újrapakoltál minden olyan apk-t amire szükséged volt???

és még azt nézd már meg nekem, hogy:beállítások/alkalmazások/futó szolgáltatásoknál

a sim szolgáltatásoknál (stk app service), számol a telefonod vagy azt írja ki, hogy újraindulás????

[ Szerkesztve ]

(#6606) jooker82 válasza Tutu7030 (#6604) üzenetére


jooker82
nagyúr

Hát pl a mosógépét ne tudd meg milyen jót gyárt.... :K De a samsung,meg sony is ugyanúgy gyárt minden mást a telefon mellett..
Mi vett rá,hogy ilyet vegyél mikor látszólag sok hibáról olvashattál??

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#6607) Skynet258 válasza simi12345 (#6605) üzenetére


Skynet258
veterán

Nagyjából 150 program ment vissza Titanium Backup-ból - de ezeket mind ismerem, nem okozhatnak ilyen jellegű problémát. Sajnos a blog miatt időnként 200-300 app is fel van téve, de ez nem okozott gondot eddig egy készülékemnek sem, szóval ha a 2X-nek emiatt van problémája a hívással, az akkor sem normális jelenség... De kétlem. ;)

StkAppService: Újraindítás-t ír.

https://geekpulse.hu

(#6608) Rotate


Rotate
veterán

akkor mondom a rossz hírt, amit kiraktam képet Gingerbreadről, ugyanolyan elfajzott Froyo kernelre épülő GB mint ami a G2X-re kiszivárgott... ez CM_Arcee és Paul O'Brian tweetjeiből derült ki, úgyhogy nagy csodákra ne számítsunk, marad a CM7 vagy az LG féle hibrid GB... ez van, nekünk csak ilyen jut...

(#6609) jooker82 válasza Auratech (#6600) üzenetére


jooker82
nagyúr

Az általad olvasott problémás telefonok tulajdonosai,még az első körben vették...Az utóbbi 1-2 hónapban,már nem voltak ilyen jellegű gondok,az új tulajoknál,tehát,az a lényeg,hogy újonnan vegyél....3 npon belül,úgyis visszacserélik,ha gond lenne vele.....Azért jóval többen vagyunk,akik szerethető telefonnak tarták a 2x-et....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#6610) simi12345 válasza Skynet258 (#6607) üzenetére


simi12345
tag

értem

nálam ugyanúgy számol mint a többi futó szolgáltatás

mielőtt feltettem volna az új c-t, nálam is mindig újraindítást írt, de azóta mindig számol

és azóta nincs is gondom (hívásindításnál és fogadásnál)

lehet itt a bibi, csak nem tudom mit kéne csinálj, hogy neked is számoljon

és én nem csináltam semmilyen mentést, mondjuk nem is volt ennyi programom mint neked, visszapakoltam amit általában használok, és ennyi..

az nem lehet hogy a backuppal vissza ment a telóra olyan szemét is, ami miatt van ez az egész hercehurca??? (vagy a backuppal csak a progik mennek vissza, a rendszerrből semmi????)

nem értem nálad miért maradt szar a teló, mert én is telenoros vagyok, és mióta ezt feltettem megjavult, de nagyon, ( melótársamnak mondtam is, hogy nem is frissíteném 2.3-ra, csak majd akkor ha már sokan jót írnak róla) ezért is ajánlottam neked

(#6611) Skynet258 válasza Rotate (#6608) üzenetére


Skynet258
veterán

Már meg sem lepődöm... :U

simi12345: ezek a progik/játékok semmilyen aspektusban sem szabad, hogy bezavarjanak a hívásokba, de a biztonság kedvéért átnézem őket tüzetesen, ha lesz időm.
A rendszerből természetesen nem kerül vissza semmi, csak az app-ok. Ez a számol/nem számol dolog már valóban lehet egy támpont, megkérnék mindenkit, hogy segítsen már picit, és nézze meg, hogy neki mit ír. Írjon mindenki, olyanok is, akiknek van gond a hívással, és akinek nincs, az is.
Ha ki tudjuk szűrni, hogy valóban ez jelzi, hogy van-e hiba vagy nincs, az már fél siker... ;)

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#6612) slayerenkala válasza simi12345 (#6610) üzenetére


slayerenkala
tag

Megnéztem, nekem is számol és nekem sincsenek gondok a hívásokkal, szóval valószínű akkor ez a gond.

V10C NEU van fent, evvel működik nekem is minden.

(#6613) P3TR!CK


P3TR!CK
senior tag

(#6614) Rotate válasza Skynet258 (#6611) üzenetére


Rotate
veterán

számol, és nincs gond :)

(#6615) Rotate válasza P3TR!CK (#6597) üzenetére


Rotate
veterán

Nem lehet, hogy a Camera azért irja, mert külső SD-re van állitva? na meg a CM7 asszem úgy van belőve, hogy a külső SD-t mountolja SD-nek, és a belső az Exter nal... de nem biztos... nem vagyok nagyon benne, csak rémlik...

(#6616) babosf válasza BloodRay (#6584) üzenetére


babosf
aktív tag

én is sokat szívtam vele, most talán jó (0606 soft)
de az egyszerűen botrány, hogy kiadtak így egy telefont de még nagyobb botrány, hogy egy ilyen óriás cég nem képes a szoftveres hibák javítására.
egyszerűen érthetetlen ez a hozzáállás és a gyorsan változó mobilpiacon az ilyen hozzáállás könnyen végzetes lehet. (szerintetek akik szívtak egy LG mobillal, amikor más készüléket akarnak vásárolni és a döntési helyzetben akár tudat alatt is nem jön elő a kellemetlen emlék??, aztán mást vesz. aztán az LG lehúzza a rolót. ez van)
a magyar ügyfélszolgálat meg idióták gyülekezete. bocs. ez a véleményem.

Galaxy S23 Ultra

(#6617) jooker82 válasza Skynet258 (#6611) üzenetére


jooker82
nagyúr

Nekem is számol és nincs semmilyen gond...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#6618) Bear válasza Skynet258 (#6611) üzenetére


Bear
aktív tag

Számol és minden OK.

(#6619) Skynet258


Skynet258
veterán

Na most csináltam egy restart-ot, letöröltem pár app-ot, amit nem használok (de még ezek között sem volt olyan, ami okozhatta volna a dolgot - legalábbis papíron), és most nekem is számol. Meglátjuk meddig marad így, figyelni fogom...

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#6620) P3TR!CK válasza Rotate (#6615) üzenetére


P3TR!CK
senior tag

Lehet. Hogyan tudom belső SD-re állítani? Mert a CM7 ROM látja a belső tárhelyet, meg mountolja is, de a kamera szórakozott. Amúgy ti melyik ROM-ot ajánljátok?

(#6621) Rotate válasza P3TR!CK (#6620) üzenetére


Rotate
veterán

xda-n van rá valami patch ami megcseréli cm7-en az sd-k mountolását... rom-ot nem tudok ajánlani, nekem egyelőre megfelel a gyári június 22-ei :)

(#6622) janes74 válasza Tutu7030 (#6604) üzenetére


janes74
senior tag

A D-pad nekem is néha,de a gépelést imádom.Eddig tetszik.

(#6623) killer2


killer2
tag

Nem tud valaki megoldást arra, hogy a kamera a fotókat dátum szerint nevezze el?

(#6624) jooker82 válasza Skynet258 (#6607) üzenetére


jooker82
nagyúr

Nemrég irta be ha jól emléxem ide valaki,hogy egy bizonyos program, a külső hangszóróban okozott károsodást és a szerviz mondta,h nem ez az első eset....samsungról volt szó..
Nekem egy a marketról letöltött launcher rongálta az aksiidőm pár hónapja..leszedtem és azóta minden ok....Szóval lehetnek itt problémás appok..

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#6625) Skynet258 válasza jooker82 (#6624) üzenetére


Skynet258
veterán

Na most ehhez tudni kéne, mi volt az a bizonyos külső program... de azt gondolom, minimum hangot adott ki magából, vagy módosította a hangbeállításokat ;] és ezért károsíthatta a hangszórót. Másrészt meg a szervizesek... hagyjuk. ;)
Akksi idő csökkenése megint más tészta, azt bármelyik program előidézheti, ha hibásan van megírva.
De hogy egy program azt okozza, mint nálam... minimum furcsa lenne, mert semmi ilyen jellegű nincs fent, ami a hívásra vonatkozna.
Átment a kezeim között 1000 program minimum, ismerem az Android lelkivilágát is elég jól, szóval nagyjából biztos vagyok benne, hogy nem program okozza, hanem az alap szoftver tréfázik valamiért.
Persze biztos van rá megoldás, mert ha nálatok működik, akkor nálam is kell, csak meg kell találni hol a hiba. Csak mondjuk ezt nekem, mint felhasználónak kéne talán... :U

https://geekpulse.hu

(#6626) derrik


derrik
őstag

Nekem nem számol.....Újraindítás !
De még senki nem mondta hogy nem tudott elérni....
Le állítottam a szolgáltatást, és ugyan úgy lehetett hívni a telefonomat, ki is jelezte a hívást

(#6627) derrik válasza derrik (#6626) üzenetére


derrik
őstag

Újra indítottam a telót.......most számol :)

(#6628) Rotate válasza derrik (#6627) üzenetére


Rotate
veterán

azóta nekem is ujrainditás, de gond az nincs...

amúgy lesd meg a maileid :)

(#6629) jooker82 válasza derrik (#6626) üzenetére


jooker82
nagyúr

Na,most nekem is újrainditást irt ki...felhivtam magam és nem volt gond....

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#6630) Skynet258


Skynet258
veterán

Visszaállt nekem is újraindításra... akkor ennyit erről, nem ez a hiba. :)

https://geekpulse.hu

(#6631) Auratech


Auratech
őstag

Hát ez a sok izé úgy beparáztatott, hogy már omnia7 is megfordult a fejszerkezetemben...
Süssétek meg! Na még egy kicsit stresszelem magam.. :D

Auratech Field Recording

(#6632) jooker82 válasza Skynet258 (#6630) üzenetére


jooker82
nagyúr

Még úgy tudnád letesztelni azt,hogy a telefon,a szoftver,vagy a felrakott cuccok a bűnösök,hogy egy teljesen új szoftra,pár napig nem tennél semmit...Minden a gyári értéken maradna...Csak igy lehetne megtudni,hogy kit,mit érdemes szidni.... :P Feltéve,ha addig tudod nélkülözni az appokat.... De szerintem egy próbát megérne....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#6633) P3TR!CK


P3TR!CK
senior tag

Na, gyerekek. Én felraktam a legújabb CM7 Nightly-t + ezt a patchet, és veszett gyors a telefon! Eddig még nem ütköztem hibába! :K

Jópofa a boot-oláskor az "Android" hang. :)

[ Szerkesztve ]

(#6634) Bear


Bear
aktív tag

Most már nálam is újraindításon van...

(#6635) biglion-lord válasza BloodRay (#6580) üzenetére


biglion-lord
tag

Hát reméljük így is lesz, de vajon bízhatunk e benne, azt ki tudja :( az idő telik és valami reagálás nem igazán van tőlük.
Amúgy teljesen mindegy melyik kategóriát vesszük alapul, mindegyikkel szenvednek, küszködnek a beállításokkal :O . A másik, ne feledjük ez 1 új rendszer és ugye már sok oldalú sok funkcióval, és egyre több az igény erre-arra programok terén, és ezért nem olyan egyszerű összehangolni ennyi programot főleg ilyen gyorsan, régebben több idő volt a hangolásokra, azért nincs olyan régen piacon ez a kategória, hogy bőven lett volna idő a fejlesztésre, de az igényünk és a türelmetlenségünk is szerepet játszik. Az tuti, hogy én eleget szenvedtem ezzel a készülékkel és kicsit bánom is a vételét, és igen elgondolkodom, hogy merjek venni legközelebb bármilyen készüléket is. Nincs kedvem szenvedni ismét, mert ahogy fentebb írtam és nézegettem a fórumokat mindegy milyen okos készülékről van szó mindenki szenved velük és csak keveseknek jön be a jó működés. :U

Skynet258: Én javaslom próbáld ki másik SIM kártyával, mert lehet az a hunyó. Egyik ismerősöm is így szívott, a telót hordta szervizbe a hiba mindig előjött, neki is hívás, fogadási gondjai voltak, majd mire kicserélték a SIM-et és megjavult, neki 3-4 hónapos volt a SIM.
Ez is érdekes a régi SIM-ek jól funkcionáltak a mostani kb 2 éve SIM-ek is vacakolnak, hol volt régen ilyen hiba, probléma. Ma meg egyre több a hiba lehetőség és azt sem tudni sok esetben hol keresse az ember.

Amúgy most meg vagyok lepve a telón az aksi tegnap este óta nincs töltve és még 75%-on van és elég sok programot raktam már rá. Csak súgom, hogy el ne kiabáljam, egyenlőre remekül működik :F a fene sem érti már ezt az egész rendszert. Még ez a játék sztori, ha meg oldódik akkor minden ok. :R Ja FR19 muzsikál jelenleg.

[ Szerkesztve ]

(#6636) Rotate válasza Auratech (#6631) üzenetére


Rotate
veterán

azért jó pár embernek megoldódtak a gondjai így vagy úgy... nem lg-t védek csak gondolom már begerjedtél, hogy ilyen kell és most pánikolsz... azért ha belegondolsz a Defy vétel is járt anno némi kockázattal, és itt most a hangszóró némulásra gondolok :)

(#6637) Feci40


Feci40
tag

Nekem is számol.

Mióta meg van a telcsi 1 resetet csináltam mert megbénult a tárcsázom ,hívásinfom.
A minap az APP Adivisor kinálatábol leszedtem Adao Task Manager APP -et hát nem sokáig maradt fent csinált nekem 1 újra inditást.
Mobil tv használatom is megoldodott VLC Direct App vel , miután ezt felraktam megjelenik a lajátszó és el is indul. :) T-Mobil v10b, bb 0218

[ Szerkesztve ]

(#6638) biglion-lord válasza P3TR!CK (#6613) üzenetére


biglion-lord
tag

Nézd meg kérlek, hogy nincs e beállítva, hogy a mentést külső SD kártyára, mert van amikor automatikusan így állítja be a mentési helyet és lehet ezért követeli az SD-t.

(#6639) Auratech válasza Rotate (#6636) üzenetére


Auratech
őstag

Hát igen. Jó a hd videó, különösen patchelve, jó a bika proci is. a lekerekített üveg különösen tetszik az én artdeco-t kedvelő ízlésemnek. A fórum olvasásakor viszont olyan érzésem van, hogy négyen tízből kínlódnak mindenféle parajelenséggel és többen megbánták a vásárlást. Nekem az új teló projekt az n82 ellopása óta 90-be fáj és most újra költségbe készülök verni magamat. Persze a kölcsön-telefonnal is tele a bugyrom már.
Ha leszarom - flottában zte-blade és felhúzom 700-ra- oszt jónapot. Vagy optimus7 33-ért, vagy omnia7 még egy tízessel több(ezek most nagyon olcsók). Vagy 65 körül az X2- Hülyének is megérné nyilván és ki is használnám,
A jobb kamera, a hdmi, a normális, offline gps megér egy húszast. Hamarosan dönteni kell...
Szerintem bemegyek a Győri Telenorhoz és egy délutánt elfüttyentek készülék vásárlás érdekében...

Auratech Field Recording

(#6640) maki12


maki12
senior tag

sziasztok!

épp egy ilyen jó kis telot vennék!!! :)

tudtok valami biztonságis boltot gyári HUN garival?

köszönöm a segitcséget!

HTC U11 & Nikon D5300

(#6641) jooker82 válasza Auratech (#6639) üzenetére


jooker82
nagyúr

Az a négy mindig ugyanaz...:D,a többi 6 meg cserélődik.... :DDD
Maki 12: Edigital...itt 129,de bolti garival 90 alatt megkapod máshol..pl xxl gsm....

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#6642) biglion-lord válasza Skynet258 (#6625) üzenetére


biglion-lord
tag

Azt el felejtettem írni, hogy a programok pakolgatása során nekem is volt olyan, hogy nem minden hívást illetve sms-t fogadott. Ezen felül észre vettem, hogy nagyon oda kell figyelni telepítésnél, mert van amikor visszapakolt nekem pár beállítást korábbról, és hibásan működött. Én javaslom neked csak alap verziót rakd fel pár nap próba és aztán telepíteni egyéb programokat és csak egyesével, és minden programnál pár nap próba, mert csak így derülhet ki mi okozhatja a jelenséget. Az is érdekes számomra, hogy dettó ugyan az a rom, semmi más és frankón működött a teló, majd próbák miatt sok egyéb programok le, fel telepítése után, hibát észleltem akkor ismét raktam ugyan azt az alap romot, és ez az érdekes már hibákat generált, pedig töröltem mindent. Aztán ismét törlés és telepítem azt a romot és jó. Olyan mint ha nem mindig törölne mindent, mintha foszlányok maradnának. Korábban úgy is csináltam, hogy gyári romot raktam vissza, mert ugye az teljes törlést csinál és azután ment a főzött rom akkor meg jól funkcionált a teló. Tehát szerintem nem mindig töröl mindent a rom telepítéskor, a főzött. Azért a SIM cserét sem árt kipróbálni, esetleg családból valakiét bele tenni és 1-2 napig próba. Tiszta szívemből kívánom jöjjön össze, tudom milyen ez a kínlódási sorozat, az ember szívét igen meg fájdítja a bizonytalanság. Csak fel a fejjel már voltam úgy én is, hogy vágjam földhöz, vagy ne alapon, de az ára miatt nem tettem meg. :DDD Amúgy mérgembe összetörtem volna, kalapácsot is bevetve, de gyorsan lenyomtam 1 agy zsibbasztót (sört) pedig inni sem iszom. :D :DDD

(#6643) biglion-lord válasza maki12 (#6640) üzenetére


biglion-lord
tag

Hát hogy jó azt éppen nem mondanám bár véleményem szerint nem a készülékkel van gond hanem a romokkal és így kicsit necces a használat, de ha ez a rom buli megoldódna akkor szerintem jó kütyüt használhatnánk. :DDD

(#6644) Tutu7030 válasza jooker82 (#6606) üzenetére


Tutu7030
veterán

Ugyanaz, ami a spica vásárlásakor.:)
Bár, titokban reménykedem, hogy ezen azért nem kell annyi rom csereberét csinálnom,, meg hókuszpókolnom, mint a spican. :D
Bár, most itt olvasom, hogy van valami videó javító folt.
Eddig működik, pedig a kölyök végig játszotta vele az utat. Azt mondta, majdnem olyan, mint a psp. :D:D

Jó áron tud valaki hdmi kábelt hozzá?

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#6645) jooker82 válasza Tutu7030 (#6644) üzenetére


jooker82
nagyúr

Nem adtak hozzá??? :Y pedig tartozék....Nem drága,elvileg 1500 körül van,de a kollégák megerősitik.. :K
Vmi jó játékot tudsz ajánlani??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#6646) yimm válasza Tutu7030 (#6644) üzenetére


yimm
aktív tag

Mintha a vaterán láttam volna hdmi kábelt.

(#6647) Alexander88 válasza Skynet258 (#6625) üzenetére


Alexander88
csendes tag

Nekem is megvan a nem fogadott hívás probléma. Én már próbáltam másik sim-mel is és ugyanúgy előjött a hiba. Gyári v10c van a telefonon és ezek az alkalmazások, ha ez esetleg segít kiszűrni a hibákat: adobe reader, angol szótár, Angry Birds, Call Meter 3g, docs, google sky map, mozi24, névnapok, opera mini mobile, picsay, profession, shazam, vatera, bpmenetrend, fn.hu, air control lite, imdb, googles, guerilla bob hd, tegra zone games, gof2 hd, english in a month.

(#6648) maki12 válasza biglion-lord (#6643) üzenetére


maki12
senior tag

hát....nekem se szimpi ez a Rom-os dolog:)

HTC U11 & Nikon D5300

(#6649) Alexander88 válasza Alexander88 (#6647) üzenetére


Alexander88
csendes tag

Ja és még annyi, hogy nekem is újraindítást ír és csak miután újraindítottam a telefont kezdett el számolni.

(#6650) Skynet258 válasza biglion-lord (#6642) üzenetére


Skynet258
veterán

Köszi, majd nekiesek a dolgoknak... hogy mikor azt nem tudom, hét közben nem nagyon van időm, hétvégén meg elvileg bortúra Tokajban, azt tuti nem fogom beáldozni, a boros pincében meg nem fogok mókolni... :D Ott legalább nem fog zavarni, ha nem érnek el, úgysincs térerő. :DDD

https://geekpulse.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.