Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6701) P3TR!CK válasza Skynet258 (#6699) üzenetére


P3TR!CK
senior tag

Hát nem tudom, próbáld ki az aláírásomban lévő ROM-ot, ez is OC kerneles (1,4Ghz-ig lehet tolni), semmi bajom nincs vele. Még 1 bug-ba sem futottam bele ezzel.

(#6702) Skynet258 válasza P3TR!CK (#6701) üzenetére


Skynet258
veterán

Közben rájöttem, hogy annyira nem kell nekem ez az OC, de így hogy behalt, legalább jó indok volt, hogy megcsináljam a romcserét... Egyelőre jó ez, nem fogok naponta foglalkozni ezzel.

alfa156: ha mondasz egy jó árat, már holnap viheted... :D

https://geekpulse.hu

(#6703) LaptopSystem válasza Skynet258 (#6702) üzenetére

ird meg neked mi lenne a jó ár azért hogy ne végezd ki :K priviben ird nehogy baj legyen :K

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#6704) tome.jr válasza Pumba3 (#6691) üzenetére


tome.jr
addikt

Hibátlanul működik, leszámítva az eddig minden romnál alkalmanként előforduló apró problémákat. Hangminőség tökéletes. Igen, alapból 622 RIL van a romhoz. A beépített ADW launchert használom, ezzel villámgyors és nagyon tetszik az app indítás effektje, főleg mikor a képernyőre kirakott tel. számokat nyitom meg. Mr. Home-ot használok egyébként, azzal kb +1 napot bírna, az ADW jobban szívja az akksit. Mr. Home mellett elment akár 4 napot, ADW most 1n 22ó 22p után 39 %-on áll.

[ Szerkesztve ]

(#6705) tothl válasza tome.jr (#6704) üzenetére


tothl
addikt

A 622 -es RIL/502 BB kombó lehet felelős azért, hogy ha nem kapcsolom be, hogy ne aludjon a ketye ha töltőn van, akkor lefagy ha 100% -ra töltött ? Nem melegedik semmi ilyen, egyszerűen csak sötét képernyő fogad... :)

(#6706) tome.jr válasza tothl (#6705) üzenetére


tome.jr
addikt

Kicsit fáradt vagyok lehet ezért nem értem a kérdésed. :) Ha kikapcsolt állapotban töltesz akkor értelemszerűen sötét a képernyő. :DDD Mindenesetre érdemes volna megnézni 622 BB-vel. Milyen romot használsz?

[ Szerkesztve ]

(#6707) simi12345 válasza tome.jr (#6706) üzenetére


simi12345
tag

"töltés közben ne kapcsoljon ki a kijelző" funkcióra gondolt itt szerintem

(#6708) tothl válasza tome.jr (#6706) üzenetére


tothl
addikt

FR17 után föltettem, az FR19 -es Fear-t, és rögtön elkezdte, hogy ha töltővel töltöm, ha eléri a 100% -ot, fekete képernyő fogad és csak akku ki-be segít. Ha bekapcsolom, hogy ne kapcsolja ki a képernyőt ha töltőn van akkor minden ok.

Hozzáteszem, hogy az akkuidő viszont valami kegyetlen jó lesz. Nálam állandóan megy a net, az FR17 egy napot alig bírt ki, az FR19 pedig szerintem kettőt is visz ha akarom.
Abszolút nincs para, hogy lemerül napközben, nagyon jó.

[ Szerkesztve ]

(#6709) P3TR!CK válasza P3TR!CK (#6688) üzenetére


P3TR!CK
senior tag

Akinek ilyen hibája volt és beadta gariba, mennyi idő múlva cserélték?

(#6710) tome.jr válasza tothl (#6708) üzenetére


tome.jr
addikt

Fr19 előtt csináltál full wipe-ot?

Igen, a v10c-neu-val (fr19 is erre épül) nagyon megugrott az üzemidő, nálam legalább +1 nap.

[ Szerkesztve ]

(#6711) rolandg


rolandg
tag

Sziasztok!

Mielőtt valaki agyvérzést kapna, hogy nem működik a telefon, hogy a Telenor készít egy kis meglepit. :DD

[ Szerkesztve ]

(#6712) Tutu7030 válasza rolandg (#6711) üzenetére


Tutu7030
veterán

Olyant írj, hogy mikor jó! Hetek/hónapok óta egy kalap kaki az egész. :W

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#6713) mycso válasza P3TR!CK (#6709) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Nem feltétlenül cserélik, volt itt valaki akinek javították, bár utána asszem csere lett a vége, mert rosszul lett kijavítva. (nálam majdnem 2 hét volt a csere)

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#6714) tothl válasza tome.jr (#6710) üzenetére


tothl
addikt

A CWM wipe -ját csináltam meg, az wipeol elvileg mindent....esetleg az akku statsot nem ? :)

(#6715) tome.jr válasza tothl (#6714) üzenetére


tome.jr
addikt

Data/partition/dalvik cache. Ezt a hármat kellene.

(#6716) tothl válasza tome.jr (#6715) üzenetére


tothl
addikt

megvolt.

(#6717) tome.jr válasza tothl (#6716) üzenetére


tome.jr
addikt

Akkor passz. Esetleg próbálj ki egy másik romot vagy a 622 bb-t.

(#6718) Pumba3 válasza tome.jr (#6704) üzenetére


Pumba3
tag

Köszi :)

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#6719) galgocziz76


galgocziz76
csendes tag

Üdv!

Telenoros készülékre UK 10d romot fel tudom rakni?

(#6720) Rotate válasza galgocziz76 (#6719) üzenetére


Rotate
veterán

fel, de azt már nem érdemes... helyette 606 v10c neu smartflashel, vagy 622 v10c neu a kdz módszerrel :)

(#6721) kun0203


kun0203
tag

Egy kis hír a voodoo sound-ról:

Application now available on market !

Version 3.0 adds support for Optimus 2x and G2x: LG/Froyo and CyanogenMod 7.1RC

[link]

(#6722) Skynet258 válasza kun0203 (#6721) üzenetére


Skynet258
veterán

Megnéztem, működik frankón. :K

https://geekpulse.hu

(#6723) Rotate válasza Skynet258 (#6722) üzenetére


Rotate
veterán

jobb annyival, hogy kidobjak rá € 2,50-et? :) (igen nekem ez is tétel, mert ha nem annyira jó akkor hiányozni fog ez a pénz is :) )

(#6724) Skynet258 válasza Rotate (#6723) üzenetére


Skynet258
veterán

Ha sokat hallgatsz zenét, esetleg valami normálisabb agybadugóssal tennéd, és nem a gyárival, akkor igen. De keresd meg Google-el a csúnya-csúnya verziót, próbáld ki, és ha bejött, akkor vedd meg. ;) Ez tipikusan egy olyan program, amit hallani kell ahhoz, hogy tudd, kell-e vagy sem.

https://geekpulse.hu

(#6725) Rotate válasza Skynet258 (#6724) üzenetére


Rotate
veterán

akkor rákeresek, gondoltam fenn van valahol, csak nem voltam benne biztos, hogy a friss is :) aztán ha bejön akkor rászánom, ha meg nem jön be akkor Uninstall :) kösz a tippet :)

(#6726) Tutu7030 válasza kun0203 (#6721) üzenetére


Tutu7030
veterán

Ez a hangerőn/minőségen javít?

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#6727) biglion-lord válasza Skynet258 (#6724) üzenetére


biglion-lord
tag

Csak zene minőségén javít vagy telefonálás hangerejét is javítja? Köszi a választ.

(#6728) KyseeD


KyseeD
csendes tag

Másfél hete vagyok egy ilyennek a tulaja és lenne egy kérdésem...mért nem látom a KÜLSŐ SD kártyát mass storage módban..??? :( :(

amikor csatlakoztatom az USB kábelt automatikusan leválasztja a külső SD-t...miért van ez.???
kérlek segítsetek.!!

Lg Optimus 2X

(#6729) Skynet258 válasza biglion-lord (#6727) üzenetére


Skynet258
veterán

Elméletileg minden olyan hangot javít, amit a Wolfson DAC kiprésel magából, így a telefonálást is. Próbáltam utánaolvasni, de nem találtam erre vonatkozó egyértelmű utalást, illetve arra sem, hogy csak a jack aljzaton kimenő hang javul, vagy a hangszóróból jövő is.
Ma meg még nem hívtak, így igazából passz a kérdésre... :(

https://geekpulse.hu

(#6730) kun0203 válasza Rotate (#6725) üzenetére


kun0203
tag

Én mindenképp megvenném a helyetekben hogy ösztönözzem a készítőt.

Skynet258: Neked ha jól tudom galaxy s-ed volt o2x előtt, ahhoz képest milyen a hangminőség a voodooval?

Ja és még valami, valaki próbált már bt-n keresztül egeret csatlakoztatni a telóra és ha igen működött-e vagy sem?

[ Szerkesztve ]

(#6731) Echoo válasza kun0203 (#6730) üzenetére


Echoo
senior tag

Azon gondolkodtam, hogy ha egy hdmi-s monitorral, bluetooth-os egérrel é bill.-el netezhetnék vele... Neked is ez a gondolatod?

(#6732) kun0203 válasza Echoo (#6731) üzenetére


kun0203
tag

Pontosan. De egyelőre elég lenne az egér hogy ne kelljen felemelnem a hátsó felem ha egy unalmas részt akarok átugrani egy filmben. Ja és még egy o2x is kellene hozzá, ezt majdnem el is felejtettem :DD .

(#6733) simi12345 válasza Skynet258 (#6729) üzenetére


simi12345
tag

hi
látom te próbáltad már ezt a voodoo sound-ot

leszedtem én is de nem ismerem a programot, kérdésem az lenne,hogy amikor indítom a progit mit csináljak

ez a kép fogad:

csak nem tudom ellehet e ezzel rontani valamit,mert root jog kell hozzá???

(#6734) kun0203 válasza simi12345 (#6733) üzenetére


kun0203
tag

Elsőhöz pipa ha használni akarod, a másodikhoz meg akkor ha már indításnál automatikusan engedélyezni szeretnéd. A harmadik meg egy üzenetet dob fel ha nincs elindítva.

(#6735) Skynet258 válasza kun0203 (#6730) üzenetére


Skynet258
veterán

Ahhoz képest rosszabb, de ez nem is csoda... Egyrészt ott az alapból adott füles jobb volt, másrészt a Voodoo Sound ezen kiadásában még épphogy csak benne vannak a 2X-re vonatkozó kódok. Supercurio (a készítő) majdnem feladta, mert írta, hogy az őrületbe kergeti az LG szarul megírt szoftvere, és egy csomó dolgot javítani kéne rajta... Mondta, hogy ez volt az utolsó LG készüléke, ez azért jelent valamit... :(
Még próbálja javítgatni a cuccot, ez még egy r1 kiadás igazából.

https://geekpulse.hu

(#6736) simi12345 válasza kun0203 (#6734) üzenetére


simi12345
tag

köszi

(#6737) Rotate


Rotate
veterán

nagy különbséget nem érzek minőségben, de a hangerő az zsír, kap egy pár hét teszt időszakot aztán majd eldöntöm megvegyem-e :)

(#6738) janes74 válasza Rotate (#6737) üzenetére


janes74
senior tag

A meleg és a sör hatása( remélem :D ),de ezt nem vágom Ez egy apk ami rootolt telón megy csak?

[ Szerkesztve ]

(#6739) koge01


koge01
csendes tag

HELPPP!!

Próbáltam leírás alapján feltenni egy anzo romot.

a telepítéssel nem volt gond csináltam backup oz is....stb...

újraindít... nem indul a rom csak integet egy droid....majd újraindul folyamatosan, jó tegyük vissza régit....de nem engedi....cant mount data....

és a data-t formázni dem tudom.....

segítsetek

(#6740) kun0203 válasza Skynet258 (#6735) üzenetére


kun0203
tag

Az hogy milyen az alap füles annyira nem foglalkoztat mert a régi monte-hoz kapott pont megteszi. Azt olvastam hogy mennyire felb*szta a telefon de mégis meglepett hogy kiadta mégis a progit o2x-re. Azt hittem hogy több dolgot rak bele és nem csak hangerő növelést (ami azért nem rossz, főleg egy dsp managerrel megtámogatva).

Amúgy a bt-n keresztül csatlakoztatott egeres témával még nem foglalkozott itt senki?

(#6741) Skynet258 válasza janes74 (#6738) üzenetére


Skynet258
veterán

Igen, mivel rendszer szinten módosít.

https://geekpulse.hu

(#6742) Zyrius


Zyrius
aktív tag

Sziasztok,

Visszanéztem jópár hozzászólást, de gy látom inkább a főzött romok témája pörög.
én még 2-3 hónapja frissítettem v10c-re, azóta van frissebb rom amire érdemes frissíteni?
Hozzá teszem, hogy nagy problémám nincs a telefonnal. Volt egy egy hetes időszak amikor csinált furcsa dolgokat aztán azóta működik.

Amit észre vettem, hogy ha USB-n keresztül töltök hiába írja, h 100%-ra lett töltve sokkal hamarabb lemerül.
Ha a wifi bekapcsolva marad az még nem baj, de ha autóban ülök és vezetek akkor szintén hamar merül.
Vettem hozzá bőr tokot (első bőr tokom) ami rettenetesen büdös volt ezért nem használom a lényeg, hogy 1 nagyon apro hajszál karcon kívül ami mellesleg a 4 alsó gomb alatt van, nincs semmilyen sérülés a telefonon.
Futó gépen néztem family guy epizodót amikor is véletlenül lerántottam a gépet a tartoról és repült egy hatalmasat. Semmi baja nem lett ment tovább minden :). Nincs sérülés.

Összességében mostanra elégedett vagyok, ettől függetlenül egy frissítést feltolnék rá ha lehet, mert 1-2 hetente bekakál a wifi és nem tud csatlakozni semmire csak kiírja, hogy wifi hiba. Ilyenkor csak az újraindítás segít.
Ja és ami még érdekesség, hogy 1 ember már többször is jelezte, hogy keresett, de a telefonon semmilyen információ nem volt, hogy bárki hívott volna. Állítása szerint többször is próbálkozott. Melóra is használom a telefont és eddig nem volt mástól panasz szóval nem tudom igazából hova tenni ezt a "hibát"

Előre is köszönöm a válaszokat!!! :))

[ Szerkesztve ]

https://StellarGear.eu - amatőr csillagászat és asztrofotós bugdácsolások

(#6743) KonzolKartel válasza Zyrius (#6742) üzenetére

Ha telenoros vagy, akkor valószínű, hogy azért nem tudtak elérni.
Szerintem csak akkor frissíts, ha tényleg úgy érzed, hogy szükséges.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#6744) Skynet258 válasza KonzolKartel (#6743) üzenetére


Skynet258
veterán

Ha nem tudnak elérni, az nem (kizárólag) Telenor hiba, hanem szar a szoftver... :U

https://geekpulse.hu

(#6745) janes74 válasza Skynet258 (#6741) üzenetére


janes74
senior tag

Aham.Kösz.Z4ROOT működik ezen?

[ Szerkesztve ]

(#6746) tothl


tothl
addikt

Hat sracok ennek a 622es BBnek a hangminosege valami brutal gyaszos. Rakhatom vissza az 502eset......

(#6747) Skynet258 válasza janes74 (#6745) üzenetére


Skynet258
veterán

Azt nem tudom, de a Superoneclick biztosan, én is azt használom.

https://geekpulse.hu

(#6748) Rotate válasza tothl (#6746) üzenetére


Rotate
veterán

szerintem ez szolgáltató/hely/másik hívó függő dolog, mert pl míg nálad szar a 622 nekem ezzel lett jobb a 405 után... és ha megnézed a tapasztalatokat, mindenkinek más bb lett a jó...

(#6749) janes74 válasza Skynet258 (#6747) üzenetére


janes74
senior tag

Root megvan(könnyű volt)Még egy hülye(?) kérdés:Ez a vodoo cucc marketen megtalálható vagy vadászni kell?

(#6750) kun0203 válasza janes74 (#6749) üzenetére


kun0203
tag

Marketen fent van de fizetős.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.