Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6151) Rotate válasza kzsocca (#6150) üzenetére


Rotate
veterán

vanni van, de most sokra nem mész vele, szünetel a reg :)

(#6152) yimm válasza mycso (#6149) üzenetére


yimm
aktív tag

Lehet reggel cwm-ből feltolok egy 2.3-at és kipróbálom hogy azzal megy a videóhívás vagy sem. Az LG egyébként ugyan ezt a frissítési huzavonát eljátszotta a GT540-el is. Ott is nagyon sokáig ígérgették a frissítést mire kijött . Mondjuk ott a 2.1 re volt a nagy várakozás, közben meg 1-2 nagyon hozzáértő lelkes szaki főzött rá 2.2-őt meg 2.3-at is

(#6153) nemtabo válasza nemtabo (#6104) üzenetére


nemtabo
aktív tag

Hahó!

A terminal emulator szerint a telon ext 2-esre formázott boot particiót jelez. Van ilyen?
Se a fr 15, se a 17, se a 19 nem megy fel. usb kapcsolatra a lgmobile update nem tud kapcsolódni a telefonhoz (V10b van a telón). A total Commander műveletekre kifagy.
V10csegítene a problémán?

"Mindig tévedek. Abban is, hogy tévedek! " Ki A Szösz

(#6154) Rotate válasza nemtabo (#6153) üzenetére


Rotate
veterán

ha nem próbálod meg akkor nem fog kiderülni :)

(#6155) mycso


mycso
veterán
LOGOUT blog

Melyik az a böngésző, amit teljes értékűként lehet használni androidon??? Vagy melyik az amelyik el tudja hitetni a kiszolgálókkal, hogy egy pc-ről netezek???
Van erre valami megoldás?

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#6156) nemtabo válasza Rotate (#6154) üzenetére


nemtabo
aktív tag

na jó nem olyan egyszerű lesz feltenni az usb zavara miatt.

"Mindig tévedek. Abban is, hogy tévedek! " Ki A Szösz

(#6157) peter_27 válasza mycso (#6155) üzenetére


peter_27
aktív tag

Igen van, Dolphin Browser HD azon belül menü-->more-->settings-->dolphin settings-->User Agent itt válaszd a Desktop. Azért vannak kivételek, pl. az index.hu-t nem tudja átverni, de az otp mobil bankja simán működik vele.

Galaxy S10

(#6158) Rotate válasza mycso (#6155) üzenetére


Rotate
veterán

én Opera Mobile 11.1-et használom többnyire, mert gyors és van flash, Dolphin-t meg az olyan oldalakra, amik sehogy sem akarnak desktop nézetben betöltődni :) pl facebook...

(#6159) rankesz válasza peter_27 (#6157) üzenetére


rankesz
veterán

opera is már ilyen múlt hét óta... előtte is meg lehetett csinálni de a config: opera részben kellett turkálni

[ Szerkesztve ]

(#6160) Rotate válasza rankesz (#6159) üzenetére


Rotate
veterán

most hogy mondod, a facebook legutóbb desktop módban jött be :) sokat újítottak a legutóbbi update-el, és még jobb lett mint volt :) csak ajánlani tudom mindenkinek :)

(#6161) tothl válasza peter_27 (#6157) üzenetére


tothl
addikt

Na hát pont az index kapja be...akkor ezért nem ment nekem... :)

(#6162) peter_27 válasza tothl (#6161) üzenetére


peter_27
aktív tag

De az index oldal alján ott van, hogy "Teljes" utána már mindig desktop módban töltődik az is, de nekem a dolphinban a "rajzolós" oldalnyitás nagyon bejön ami 0.57-nél látható a videón.

Galaxy S10

(#6163) yimm válasza mycso (#6155) üzenetére


yimm
aktív tag

Ha a böngészőben megnyitott oldal mobil nézetben nyílik meg, akkor le kell menni a lap aljára és ott általában van egy gomb a teljes nézetre váltáshoz.

(#6164) tothl válasza peter_27 (#6162) üzenetére


tothl
addikt

És tényleg....mekkora LÁMA vagyok. B+.

(#6165) wolruf


wolruf
őstag

Sziasztok!

Immár én is (remélhetőleg) boldog tulajdonosa vagyok egy ilyen csodának :)
Egyetlen dologra nem jöttem még rá és nem találtam rá megoldást sem itt a fórumban. Telenoros a cucc, és a böngészőben valamiért bekapcsolás után mindig a telenor.hu a kezdőoldal. Hiába állítom át, ha a telefont kikapcsolom, majd újra be (nem csak standby-ba küldöm), akkor újra telenor.hu lesz belőle. Hol tárolja ezt, hol lehet átírni? Nem szeretnék másik böngészőt használni, a gyárit szeretem (Milestone örökség :D ).
Köszönöm a segedelmet :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#6166) derrik válasza wolruf (#6165) üzenetére


derrik
őstag

A kívánt oldalt mentsd el a könyvjelzők közé - lépj be a könyvjelzőkbe- hosszú tap a kívánt oldal könyvjelzőjére- megnyíló menü.....beállítás kezdő oldal ként
-Szerintem úgy is marad akkor. Legalább is nálam így működik, de 2X-ben sok van mi csodálatos........

(#6167) wolruf válasza derrik (#6166) üzenetére


wolruf
őstag

Köszönöm, megpróbálom.

"de 2X-ben sok van mi csodálatos" Remélem azért annyira sok nem lesz :)

[ Szerkesztve ]

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#6168) Rotate


Rotate
veterán

kinn az új frissítés, elvileg a software update felrakja, de még nem próbáltam :)

[link]

mivel a 606 van fenn nálam nem talál újat :F valaki próbálja meg v10b-vel... vagy v10d-vel...

[ Szerkesztve ]

(#6169) kristoof92


kristoof92
tag

O2X-es társaim, nem tudna valaki Google+ meghívót küldeni nekem? :DD
nagyon megköszönném :))

(#6170) derrik válasza wolruf (#6167) üzenetére


derrik
őstag

tud produkciókat :))) de azokkal együtt is korrekt masina :)))

(#6171) derrik válasza kristoof92 (#6169) üzenetére


derrik
őstag

nekem küldtek.....vagy nem jött meg
vagy ha jött....akkor leterheltségre hivatkozva nem enged belépni :(

(#6172) Rotate


Rotate
veterán

csináltam egy backupot titaniummal, és ráraktam az áprilisi euro open v10c-t, erre sem megy rá, most pedig v10b-t hajkurászok, hátha rá tudom szedni, hogy updatelje :)

(#6173) simi12345 válasza Rotate (#6172) üzenetére


simi12345
tag

xda-n mintha láttam volna

(#6174) simi12345 válasza simi12345 (#6173) üzenetére


simi12345
tag

forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1035041

utolsó. elötti

bár. amikor átvisz a letöltőlinkre akkor v10a lesz belőle most nézem csak

[ Szerkesztve ]

(#6175) mycso


mycso
veterán
LOGOUT blog

Köszi a böngészős válaszokat, ezt a DolhinHD-t régebben használtam, de valamiért mostanába nem raktam fel...helyette SkyFire.

Viszont ez a Dolphin bejövőseb...ami érdekes, hogy 1-2 oldalt ez is mobilban hoz be, hiába állítom desktopra viszont a galaxy tabomon, meg ezeket az oldalakat is desktopban jeleníti meg. :F

Ezt a frissítést mindjárt nézem én is, amit írtatok.

Közben meg is néztem, nekem a v10c neu van fent, ezt írja:

ill., pc suite:

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#6176) simi12345 válasza mycso (#6175) üzenetére


simi12345
tag

szerintem ez az új frissités is c-s lehet,csak egy júliusi kiadás, ezért akinek valamilyen v10c van fennt annak nem talál frissebbet

(#6177) Rotate válasza simi12345 (#6173) üzenetére


Rotate
veterán

csak nem akart lejönni, de már jön... 1 óra még míg leér :)

(#6178) derrik válasza Rotate (#6177) üzenetére


derrik
őstag

hogyan jön Neked ??? Nem azt írtad v10c-d van?????

(#6179) mycso válasza derrik (#6178) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

gondolom a v10a-t tölti az xda-s linkről, hogy ezt az újat fel tudja próbálni.

Mondjuk én megvárom, még valaki felpattintja, aztán ha űber jó, akkor nekem is v10a, majd lg update. :DD

Azt nem tudom, hogy akinek az lgupdate feltolta a vodás v10d-t, vajon annak sem dobja ki ezt az új romot??? Hiszen ott a vodásnál a "verziószám(betű)" magasabb. :F

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#6180) Rotate válasza derrik (#6178) üzenetére


Rotate
veterán

mármint egy v10b-t töltök, az euro opent, hátha arra felmegy :) de közben lejött az nvflashes v10b, arra rápróbálom, ha az se jó, akkor jön az ami még töltődik... ha meg semmire sem kínálja fel, akkor fogom magam, és visszateszem a v10c 606-ot :)

(#6181) SBMke


SBMke
tag

Hali all,

Mégmindig várom az autos tartóstöltös lofaszt, még nem jött . de most nem is ezért írok, hanem munkatársam lebaszott hogy nem mentem vele szombaton bulizni pedig irt smst .. az sms nekem nem jött meg .. kérdésem az lenne hogy ez mennyire gyakori ? valamint erre van e már valami megoldás esetleg másik rom ? Stock v10cm van ha jol emléxem,..

Előre is köszi!

-- SBM --

(#6182) derrik válasza Rotate (#6180) üzenetére


derrik
őstag

nagyszerű :)) nem fogsz unatkozni.......

(#6183) Rotate válasza derrik (#6182) üzenetére


Rotate
veterán

hát... az nvflash v10b nem jött be... a software update tool v10c-t ír ki mikor felismeri a telefont :F most próbálgatom a v10b euro opent, erre is legujabb szoftvert ir a az OTA, most ujrarakom a software update toolt, és a drivereket, és újból próbálkozom... nem valami egyszerű downgradelni...

(#6184) Rotate


Rotate
veterán

nah, a smartflashel felrakott v10b, és a driverek és minden lg cucc gépről való törlése után már v10b-nek ismerte fel az update tool, és el is kapta a madzagot :) most tölti a 200 megás fájlt a frissítéshez, amint lejött, és frissült még jelentkezem, drukkoljatok :) ha sikerül, akkor ez lesz a megoldás, vissza kell menni v10b-re, hogy felmenjen az új v10c a hivatalos úton :) vagy pedig még várni...

(#6185) simi12345 válasza Rotate (#6184) üzenetére


simi12345
tag

smartflashsel felraktad azt amit linkeltem???
vagy valami mást???

mindegy. ha kész vagy vele írd már le a menetét, hogy mit-hogyan.

köszi

ui. jól értem hogy a sz.gépről kell mindent letörölni???

[ Szerkesztve ]

(#6186) Rotate válasza simi12345 (#6185) üzenetére


Rotate
veterán

igen a gépről, de mindegy is mert nem segített...április 25.-ei v10c-re frissített, de a 405-ös bb-vel... szóval feleslegesen szenvedtem...

megy sztem vissza a 606 vagy már nem tom mit rakjak fel...

[ Szerkesztve ]

(#6187) Rotate válasza Rotate (#6186) üzenetére


Rotate
veterán

na megy fel a 606 v10c + 622bb&RIL :) a rendes update-re meg szarok... majd ha lesz smartflash formában felrakom...

(#6188) simi12345 válasza Rotate (#6187) üzenetére


simi12345
tag

az szép

no comment

lg-nek meg egy dislike

vagy lehet van újabb csak még Mo-on nem elérhető a számunkra ???

[ Szerkesztve ]

(#6189) jooker82


jooker82
nagyúr

Az mitől van,hogyha pl.teljes weboldalon lépek az origora,vagy freemailbe,akkor a magánhangzók helyett kérdőjeleket rak ki...??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#6190) Rotate válasza simi12345 (#6188) üzenetére


Rotate
veterán

egy görög mukinak sikerült OTA frissítés, meg egy Dánnak is... angoloknál viszont semmi... de ha csmg-s linkeket végiglesed minden országban kijött már :F

[link]

a link legvégén ha váltogatod: HU,IT,SK,CZ,DK...stb. mindenhol kinn van, de a valóságot nem igazán tükrözi... :)

(#6191) Zlika válasza Rotate (#6190) üzenetére


Zlika
aktív tag

Jah ez tényleg lóf***...Én is most néztem és angliában tényleg semmi.Hát ez remek.Nem mintha sok bajom lenne vele,egyedül talán az üzemidő.Nah mind1 majd lesz ez még így sem. :D

(#6192) tome.jr válasza SBMke (#6181) üzenetére


tome.jr
addikt

0606 v10c-neu: [link]

(#6193) Pumba3 válasza tome.jr (#6120) üzenetére


Pumba3
tag

Miért térsz rá vissza?

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#6194) biglion-lord


biglion-lord
tag

Üdv!
Felraktam a Cyanogen romot és azóta nem tudok kapcsolatot teremteni a PC-vel USB-n PC Suite progival nem kommunikál már a beállításokat mindent próbáltam. Total Commanderben ok látja és tudok oda vissza másolni. A gondom az, hogy a névjegyeket nem tudom szinkronizálni :O PC Suite-t nem merem uninstallt nehogy a névjegyek törlődjenek. Cyanogen rom előtt jó volt fel ismerte a telefont mert mentettem a névjegyeket és előtte is többször használtam, illetve most is fel ismeri, de azt monja nincs csatlakoztatva a telefon csatlakoztassam :Y pedig tövig van :K csatlakoztatva :F :W
Tud valaki megoldást erre a jelenségre?

(#6195) tome.jr válasza Pumba3 (#6193) üzenetére


tome.jr
addikt

Egyelőre marad a fear. Elsőre jobbnak tűnt az rc2 főleg, hogy kihagyták a böngészőt a 12.0-ból, de közben feltettem a dolphin-t. Nekem jobban tetszett a gyári megoldás, emiatt gondolkodtam a visszatérésen.

(#6196) djstavross


djstavross
tag

Sziasztok!

Sajnos mostanság nem volt időm nyomon követni a fórumon történteket így attól tartok lehet lemaradtam néhány fontos infóról! A kérdésem az lenne, hogy az elmúlt 4-5 napban volt-e valakinek új hibajelenség, vagy van-e újabb gyári szoft, illetve hogy valaki tapasztalt-e valamilyen újabb pozitívumát a telefonnak amit érdemes kiaknázni?

Attól, hogy nincs problémám a telefonnal a v10c neu óta még olvasom a fórumot, pont ezen dolgok miatt. Egyébként ma úgy éreztem, hogy megérett a telefon egy restartra így cirka 330 óra folyamatos hibátlan bekapcs után. Ez idő alatt semmi problémát nem tapasztaltam, azon kívül, hogy ma már éppenhogy észrevehető lassulása volt. :)

Szóval nem tudom, hogy mit tettek a neu-ba, de azóta úgy tűnik van egy hibátlanul működő készülékem! :)

(#6197) Rotate


Rotate
veterán

nagyon király ez a Titanium Backup... faszán vissza tudtam rakni mindent, nagyon hasznos app, simán meg is venném, de 4.10€-t sajnálok érte :) valami régebbi warezolt Pro-t kellett szereznem, hogy a visszatelepített appok Market linkjeit is helyreállítsa, mert az csak a Pro-ban van benne... persze utána leszedtem, és visszaraktam az ingyenesből a legújabbat :)

egyébként az lett a vége, hogy a 606-os v10c-t visszaraktam, és ráflasheltem a 622 bb-t, meg felraktam a hozzá tartozó 622 ril-t :) egyelőre tökéletesen működik, nem érzek változást a 606 és 622 bb között, ha így minden jó lesz, asszem leszarom az új updatet, szívtem vele eleget, úgyis sztem 99,9%-ban megegyezik a 606 és a 622 v10c :)

még a Titanium backuphoz annyit, hogy a gameloft játékok data-ját nem menti le, mint ahogy a PES2011-ét sem, ezeket nem árt manuálisan kimásolni előtte... minden más program beállításai megmaradtak, és még a hívásinfókat, és sms-eket is visszahozta :)

[ Szerkesztve ]

(#6198) wolruf


wolruf
őstag

Valaki vett már a telefonhoz SDT-200-as tartót? Ha igen, milyen?
[link]

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#6199) biglion-lord válasza biglion-lord (#6194) üzenetére


biglion-lord
tag

Érdeklődnék nem e nyitott valaki LG2x használóknak szanatóriumot, szerintem jól jövedelmezne én lennék az első jelentkező :D ez a drága kikészít teljesen már az este majdnem földhöz vágtam (persze nem a készülék a hibás hanem a programok kompatibilitása) :W :W :W

Találtam a hálózati beállítások - megosztás és hordozható...- USB megosztás beállítás ez akkor világít, ha csatlakozok a PC-re USB-n és amikor bepipálom akkor a PC-t meg haza vágja :Y szerencsére 1 újra indítás helyre állítja a PC-t, de csatlakozni még mindig nem akar. Bluetooth-on is ez a helyzet, látja a PC a telefont, de mindig azt írja nincs csatlakozva. Az este biztos ki akadt pár emberke a Bluetooth miatt, mivel mindenkiét megtalálta a PC és csatlakozni akart csak az enyémre nem. A Marketről sem tudok semmit letölteni Cyanogen 2.3.4 romot raktam fel és alapból nincs benne a market indító ikon, ha meg netre fellépek nem szedi le. Valószínű valami apróság elkerüli a figyelmem, de nem találok semmit a beállításoknál, vagy jól el van dugva.

Akinek működik a Skype video chat azt nagyon szépen megkérném segítsen milyen romot használ, vagy hogy sikerült elindítani a video chatet, írja meg nekem nagyon elfáradtam ebbe a sok kísérletezésbe. A google nem túl sokat segített, olvastam több oldalon is, hogy működik, de leírást a művelet indításához nem találtam. A pici lányom nagyon apás és kb. 2 havonta lesz a haza járás és video chaten minden este láthatna és megnyugodna a pici szíve.
S.O.S.!!!! :((( :(((

(#6200) wolruf válasza biglion-lord (#6199) üzenetére


wolruf
őstag

Na ezért nem használok már semmilyen custom rom-ot vagy hasonlót. A Milestone kigyógyított eme elképzeléseimből :) Nekem így, horribilis 2 nap használat után ez az LG egyelőre hibátlan és csodálatos. Várom a gyári frissítéseket :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.