Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6551) Rotate válasza P3TR!CK (#6548) üzenetére


Rotate
veterán

csináld ezzel a módszerrel, a legújabb úgysincs smartflashelhető formában még...

[link]

(#6552) Skynet258


Skynet258
veterán

Feltettem ezt a v10c neu-t, imént hívott asszony, mondja, hogy elsőre hangposta vette fel... leöntöm benzinnel ezt a szart, meggyújtom, és bedobom az LG székházba. :(((

https://geekpulse.hu

(#6553) simi12345 válasza Skynet258 (#6552) üzenetére


simi12345
tag

melyiket? 0606-ost?

az nem lehet, hogy éppen akkor hívott, amikor raktad fel?????

[ Szerkesztve ]

(#6554) biglion-lord válasza simi12345 (#6550) üzenetére


biglion-lord
tag

Sajna nem működik. Csináltam belső SD-n SD/gameloft/games/GloftN2HP, de semmi és átkapcsoltam repcsi módba semmi, másik játékkal is próbáltam semmi, :O :O :O :((( mindig wi-fit kér. Másoltam ide oda így úgy ááá :O :((( Skynet258 csatlakozom hozzád vagy szalonnát sütünk rajta már tele van a t....köm ezzel az LG-vel.

(#6555) Ap3x89


Ap3x89
aktív tag

üdv!
van valamilyen lehetőség arra hogy az alsó négy fix ikont kicserélni?
mert nem igazán használom őket lenne helyettük fontosabb is.

Xbox 360 slim --- Gamertag: apatizs

(#6556) biglion-lord válasza Ap3x89 (#6555) üzenetére


biglion-lord
tag

Hosszan ott tartod az ujjad a kijelzőn és át tudod rendezni húzással.

(#6557) kun0203 válasza biglion-lord (#6554) üzenetére


kun0203
tag

Az se kizárt hogy nem jó fájlokat szedett le a játék magának, pedig mindent átírtam a build.prop-ban és direkt az o2x-es apk-t raktam fel de az eshetőség fenn áll.

(#6558) jooker82 válasza Skynet258 (#6552) üzenetére


jooker82
nagyúr

Szerintem benzin és tűz nélkül vidd be a székházba,ahelyett,hogy itt szitkozódol.....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#6559) KonzolKartel válasza biglion-lord (#6556) üzenetére

Ennek köze nincs a telefonhoz, szimplán rossz helyre rakod a mappát. Gameloft játékok a telefon belső memóriájába települnek, nem SD-re.
Ha jól gondolom:
/sdcard/_ExternalSD/gameloft/games/AJÁTÉKOD

[ Szerkesztve ]

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#6560) simi12345 válasza kun0203 (#6557) üzenetére


simi12345
tag

biztos hogy az a baj, hogy nem jók a fájlok

sajna, mindegyik hd gameloft játék ilyen, csak wifivel lehet leszedni hozzá a szükséges dolgokat
miért is??? mert általában 4-500 mega fölöttiek ezek a mappatartalmak, és ha azt mondjuk egy 500 megás mobilinternettel akarnád leszedni, akkor kicsit drága lenne

biglion-lord:lehet megkellene próbálnod egy mc donalds-nál leszedni, vagy ott ahol van ingyen wifi

[ Szerkesztve ]

(#6561) jooker82 válasza KonzolKartel (#6559) üzenetére


jooker82
nagyúr

Belsőre tette....Nekem csak sima gameloft mappába voltak,ha jól emléxem....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#6562) KonzolKartel válasza jooker82 (#6561) üzenetére

Nekem 5 játék van konkrétan ebben a mappában.
Fr19

[ Szerkesztve ]

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#6563) Skynet258 válasza simi12345 (#6553) üzenetére


Skynet258
veterán

Már órák óta fent van... :( 0606 jah.

jooker82: aztán mit csinálna ez a nyomorék cég? Elküldene a szervizbe, ahol firm-et frissítenének, marha sokat érek vele. :((

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#6564) jooker82 válasza Skynet258 (#6563) üzenetére


jooker82
nagyúr

Megkapnád a szervizből...egy óra múlva visszasétálnál,h újra a hivásgond.....Talán még 1x 2x lehet el kellene játszani és kapnál egy újat,melyet nullperces telefonként értékesitenél....Én lennék olyan pimasz,h ezt megcsináljam....De jogosan is tenném...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#6565) stickrs


stickrs
senior tag

na,a mai történet.. feltöltöttem a telt..elmentem edzésre,az kb 2 óra,és a 2 óra alatt 91%ról annyira lemerült h nem birtam bekapcsolni,és eléggé meleg is volt a tel...meg töltésnél se mondanám hidegnek.. másnak volt már hasonló élménye? pedig minden ki van kapcsolva, wifi,3g, bluetooth,háttéradatok,gps..

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#6566) Pumba3 válasza Skynet258 (#6552) üzenetére


Pumba3
tag

Áhh, a kerozin jobban ég :D :U

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#6567) biglion-lord


biglion-lord
tag

Köszönöm kollégák a segítséget, úgy döntöttem rendelek valamilyen wi-fi kártyát, jól jöhet még, már úgy is wi-fire gyűrnek a cégek. Egyébként másik játékot is próbáltam aminek állítólag menni kellene, de csak wi-fire gyúr. Arra is gondoltam lehet 1x minden képen kell neki wi-fire csatlakozni, hogy létre hozza a könyvtárat magának és így bejegyzi, azután abban a könyvtárban keres előbb..... Ezt a lehetőséget is próbáltam /sdcard/_ExternalSD/gameloft/games/AJÁTÉK erényes telcsi csak wi-fi :(( ez van. További szép estét mindenkinek, nem is fárasztom magam tovább míg meg nem jön a wi-fi kártya.

(#6568) Rotate válasza stickrs (#6565) üzenetére


Rotate
veterán

rendszeresen csinálta, hogy beakadt a töltésjelző, és nem töltődött fel rendesen...

a 622-vel még nem jött elő, egyelőre nálam nagyon jól működik....

(#6569) stickrs


stickrs
senior tag

tehát lassan elkerülhetetlen lesz a smartflash...csak nem nagyon merek belevágni,mert pár ismerősöm mondta h lehetnek vele gondok,és téglának drága lenne..bár első hsz alapján nem tünik bonyolultnak..és tome.jr is azt irta h nem vágja haza a gépet..

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#6570) mycso válasza Skynet258 (#6563) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Én már felhôtlenül boldog vagyok: Nokia 6300 ...
Bevittem ma a telót, írtam hozzá egy kisebb listát a broblémákról és hozzátettem, hogy szinte minden létezô szoftververzión tudja ezeket produkálni.
Hát kíváncsi leszek.
Ja a kijelzôm is elkezdett válni kétoldalt.
Jó kis teló ez, a telenorban is megerôsítettek abban, hogy ezzel konkrétan jól beszoptam. Mondták, hogy sok a hasonló probléma ezzel a tipussal.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#6571) Rotate válasza stickrs (#6569) üzenetére


Rotate
veterán

nem nagyon lehet betéglázni... amúgy próbáld meg a kdz updaterrel, nemrég linkeltem... nekem azzal felment a legújabb, és a rooton, cwmen kívül minden megmarad, azt meg úgy is újra lehet rakni :)

(#6572) Tutu7030


Tutu7030
veterán

Üdv!:-) Átnyergeltem én is,spicaról.
Még nem volt időm átnyalni a topicot, így csak egy gyors kérdésem lenne.
Megcsináltam a root-ot, telepítettem a drocap2 képlopót,superusertől jogokat megkapja, de csak fekete képet ment, a közepén "lg" felírattal és a betöltésjelző csíkkal.
Másik képlopó is ezt csinálja. :((

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#6573) Echoo válasza Tutu7030 (#6572) üzenetére


Echoo
senior tag

Üdv!

Hsz: 6069-6070? Házikó+bekapcs gomb.
Mentés helye: /SDcard/Fényképfelvételek/

[ Szerkesztve ]

(#6574) Auratech


Auratech
őstag

A vásárlásnál lehetőségem van több darabot is megnézni, ha hibát fedezek fel. A háttérvilágítás panel illesztésén kívül esetleg mire kell figyelnem? Még csak 1200hsz-t olvastam el...

Auratech Field Recording

(#6575) Tutu7030 válasza Echoo (#6573) üzenetére


Tutu7030
veterán

Bocs.:-) Így működik. :R

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#6576) derrik válasza Tutu7030 (#6572) üzenetére


derrik
őstag

minek képlopó??? két gombot kell megnyomni és menti a könyvtárba

(#6577) Echoo válasza derrik (#6576) üzenetére


Echoo
senior tag

Megbeszéltük.

(#6578) janes74 válasza Tutu7030 (#6572) üzenetére


janes74
senior tag

Üdv!Ismét forumtársak lettünk.

(#6579) tothl


tothl
addikt

Az FR19 -cel ha feltoltom a telot, 100% után fekete képernyővel fagy, csak akku ki-be segít. 502 -es BB -t használok......FR17 -tel nem volt ilyen gondom, de annyira jó lett az akkuidő, hogy nem rakom vissza. A problémát orvosolja, ha ébren tartom a telót ha töltődik.

(#6580) BloodRay válasza Skynet258 (#6552) üzenetére


BloodRay
veterán

Másik sim kártyával nem próbáltad esetleg?
Tegnap elmondtunk egy szép hibalistát kollégámmal az LG-seknek, azt mondták, hogy némelyikről tudtak, némelyikről nem, de ki szeretnék szűrni őket a 2.3-ból már mindenképp.
Remélem összejön nekik. :)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#6581) Skynet258 válasza BloodRay (#6580) üzenetére


Skynet258
veterán

Nem, de ezt a sim kártyát használom, nem is érdekel igazából, hogy másikkal működik-e (hozzáteszem: a kártya kb. 1 éves, Spica-ban, Galaxy S-ben semmi baja nem volt). ;)
Eddig azt hittem, hogy a Samsung nem tud szoftvert írni, de látom, hogy az LG képes ezt túlszárnyalni... tudnak róla jah... hónapok óta. De még egy rohadt javítás nem érkezett, a Ginger meg csak tolva van, ősszel talán megkapjuk. Én inkább azt tanácsolnám nekik, hogy lehetőleg minél kevesebbet nyúljanak hozzá, hátha akkor sikerül kiadni használható állapotban... ;]
Sajnálom, hogy így alakult a helyzetem az LG-vel, én abszolút pozitívan álltam neki a dolognak, de úgy látom mégiscsak azoknak volt igazuk, akik "maradjanak a mikró gyártásnál" mondatokat skandáltak. Kár, hogy egy százasomba került ez a lecke. :(((

A hibalista amit elmondtatok az a doksi volt amit átküldtem (azt hiszem legalábbis, hogy neked küldtem :F )? Mert ha igen, akkor vicces, hogy nem tudtak róla, mert már megkapták régen...

https://geekpulse.hu

(#6582) BloodRay válasza Skynet258 (#6581) üzenetére


BloodRay
veterán

Hibalista az volt kb amit küldtél te is, plusz saját tapasztalatok. Szerintem a korábban általad elküldött nem is került el valóban kompetens személyekhez sajnos.
Csak azért írtam a sim-et, mert nálam a Spica csinált ilyeneket mint nálad most a 2X. És érdekes módon most a 2X-el meg nincs semmi ilyen hibám, szóval lehet tényleg csak háklis a kártyára valami miatt.
Ginger mondom most már elvileg tartja az ütemtervet, tehát augusztus.
Az LG meg mikróban pont nem túl jó, inkább mosógép, hűtő, tv. :)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#6583) suppe válasza BloodRay (#6580) üzenetére


suppe
tag

Nem szűrni kéne a hibákat: azokat már kiszűrtük mi és szívunk vele... javítani kéne!!! Ennyit arról, hogy folyamatosan nyomon követik a fórumokat a készülékkel kapcsolatban.
Az meg, hogy némelyikről nem tudnak: hát ciki is lenne bevallani, hogy mit alkottak, vagyis inkább mit nem.
És ha jól értelmezem: "szűrni szeretnék a 2.3-ból már mindenképp" --> ebből nekem az jön le, hogy sehol sincsenek a 2.3.3-mal, nemhogy 2.3.4-el. Szánalmas, már bocs!
Különben meg egyáltalán nem nem vagyok abban biztos, hogy ezek a hibalisták túljutnak a magyarországi LG székházon. Az meg tuti, hogy nincs itthon az LG-nél pár aktivista programozó, aki pont ezeken a hibákon dolgozna... :)

Ennek ellenére köszönöm, hogy Te és Skynet is megpróbáltátok.

"Az állatkert a kapun kívül is folytatódik!"

(#6584) BloodRay válasza suppe (#6583) üzenetére


BloodRay
veterán

Figyelj én nem tudom melyik Ginger-t heggesztik, de valószínűnek tartom, hogy már a végső bugmentesítésnél tartanak.

"Különben meg egyáltalán nem nem vagyok abban biztos, hogy ezek a hibalisták túljutnak a magyarországi LG székházon. Az meg tuti, hogy nincs itthon az LG-nél pár aktivista programozó, aki pont ezeken a hibákon dolgozna... " -> Ebben biztos lehetsz hogy nem így van, még ha így is tűnik. Olyan nincs amiről a kis koreaiak ne tudnának. :)

Nekem mindenesetre nagy gondjaim nincsenek a készülékkel szerencsére, úgyhogy kíváncsian várom a frissítést.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#6585) suppe válasza BloodRay (#6584) üzenetére


suppe
tag

Hát ha nincs olyan, amiről ne tudnának, akkor vajon miért nem tudnak egyes hibákról?
De Neked legyen igazad! Én is ezt szeretném. De sajnos abból kiindulva, hogy egy hivatalos frissítés sem oldotta meg a 2.2.2 számos gondját, én nem hiszem, hogy a 2.3.3-mal, vagy 2.3.4-el nem lesznek újabb gondok. Az az érzésem, hogy ha a 2.2 dolgait ki is javítják, a 2.3-nál lesznek majd újabbak. A tendencia ezt mutatja eddig... azért én kitartok, nincs keret váltásra.

"Az állatkert a kapun kívül is folytatódik!"

(#6586) Rotate válasza BloodRay (#6582) üzenetére


Rotate
veterán

ebben a sim dologban lehet vmi... szlovák orange-tól mentem át az o2-hoz, ami ugye kártyacserével jár, és azóta nincs hívásgondom, bár ki tudja, közben frissítettem mindent a legújabb 622-re, lehet az segített...

suppe:

ez nem ilyen egyszerű, az is lehet, hogy a tegra nem szereti a froyo kernelt...

[ Szerkesztve ]

(#6587) BloodRay válasza suppe (#6585) üzenetére


BloodRay
veterán

Ezt a nincs olyan amiről ne tudnának szöveget te komolyan el tudod hinni bárkitől??
Én is kitartok, rosszabb csak nem lesz a 2.3. :D

(#6586) Rotate -> Szerintem a kettő együtt is lehetett akár. Én bármit csináltam a Spicával, mindig hozta azokat a hibákat kb mint Skynet-nek most a 2X, annyi különbséggel, hogy nekem sokszor egyszerűen fel sem ismerte csak sokadszorra a sim-et. Most 2X-el, ugyan azzal az ezer éves sim-el meg tökéletesen megy minden...

[ Szerkesztve ]

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#6588) Skynet258 válasza BloodRay (#6584) üzenetére


Skynet258
veterán

"Olyan nincs amiről a kis koreaiak ne tudnának. "

Főleg, hogy tele van velük az LG székház, legalábbis amikor ott jártam, elég sokat láttam... :)

Egyébként még kommersz oldalakon is tele van hibajelenségekkel minden, az LG szerintem nagyjából elfelejtheti azt a dolgot, hogy "belépjenek a nagyok közé"... Nemzetközi fórumokon szintén ez megy, újraindulgatások, fagyások... pedig még mindig azt mondom, hogy a hardver jó (bár a leváló kijelző azért valljuk be, minimum necces...), ha végre kiadnának egy javítást, vagy előrehoznák a Ginger-t... talán még menthető lenne valamelyest a megítélés. Minél tovább várnak ezzel, a mobilos világ annál inkább le fogja őket írni.
Persze gondolom sok okos embert foglalkoztatnak ők is, akik ezzel tisztában vannak (tisztában vannak?)... :U

Amúgy én is kitartok... mert kénytelen vagyok. Ha holnap azt mondanák, hogy viszaadják az árát azt csókolom, fél percig nem gondolkoznék, ülnék is az autóba... De most bukjak cirka 50k-t... nyaralás előtt biztos nem. :(

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#6589) BloodRay válasza Skynet258 (#6588) üzenetére


BloodRay
veterán

Bizony általában vannak a székházban koreaiak bőven. :K
Szerintem is a hardver alapvetően valóban az egyik legjobb, csak a rendszer fogja vissza a konkurensekhez képest.
Azért nehogy azt hidd, hogy vezető pozícióban nem fordul elő, hogy durva dolgokról fogalmuk sincsen...(és ez nem csak LG-re jellemző)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#6590) suppe válasza Skynet258 (#6588) üzenetére


suppe
tag

Hát igen... én 40et buktam 3 hónap alatt vele, de nem érdekelne ha látnám a fényt az alagút végén, hogy lesz értelme 2.3-nak. Nekem már az is fura volt, hogy alapból 2.2-vel jött ki. Gondoltam marketing fogás, majd a 3D és a Black már 2.3 lesz, de nem...

"Az állatkert a kapun kívül is folytatódik!"

(#6591) Skynet258 válasza BloodRay (#6589) üzenetére


Skynet258
veterán

Persze, tisztában vagyok én a többi gyártó sz*rával is, ezért is lenne elgondolkodtató, hogy mit vegyek helyette. Csak míg máshol optikai (helyenként sárgás kijelző), vagy egyéb negatív jellemző (melegedés, gyenge wifi jel, mittoménmi) található, addig itt nem tudnak felhívni. LG, sok telefonnal a háta mögött, csúcskategória, némi pénzmag. Mert ha veszek ötösért egy lelakott hulladékot, azt mondom jó, mit is várok én földi halandó.
De tegnap azért hívogattam magam, hogy a PlayON HD lejátszóért jövő vevő biztosan elérjen, nehogy az legyen, hogy itt van a ház előtt, és nem ér el... :W Na ezek a helyzetek a rohadt dühítőek. És itt is van a kolléga (mycso asszem), aki inkább valami Nokiát használ, mert azon elérik.
Na most komolyan, ez a kétmagos csúcskészülék? Ne röhögtessenek már... :U
Ha meg a Tegra nem "szereti" a Froyo-t (ahogy az előbb olvastam valakitől)... akkor nem kell rá Froyo-t tenni, ilyen egyszerű. Ja, kellett a "világ első kétmagos okostelefonja" cím? Gondolom, valóban jó marketing cucc. Csak kitörölhetem vele a...

Áhh, abbahagytam, hülye voltam, hogy megvettem. Soha többet LG, mondjon bárki bármit. :(

suppe: én még emlékszem arra is, amikor az volt, hogy majd a 3D meg a Black 2.3-al jön ki, és akkor kapja meg a 2X is. Nesze. :D
Egyébként nekem igazából nem is a 2.3 hiányzik, és szerintem neked sem. A most kint lévő androidok nagy része 2.2-es, a 2.3 nem hoz akkora változást, hogy annyira kelljen (nekem már volt hozzá szerencsém még Galaxy S alatt). Nem. Azért várjuk, mert hátha az már jó lesz, hátha fel tudnak hívni, és értesülünk is róla...

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#6592) suppe válasza Skynet258 (#6591) üzenetére


suppe
tag

Persze! Nem a megváltást várom a 2.3-tól, nekem nincs egyedi felületem a telón meg semmi buhera, sose volt arra késztetésem, hogy agyon "customizáljam" a gépet. Simán örülnék, ha lenne egy olyan hivatalos soft, amivel tudok telefonálni és el is érnek. Már ott tartok én is, hogy moto v3 a táskában, biztos ami biztos. Mivel a teló többi része (kopp-kopp) megfelelően működik.

[ Szerkesztve ]

"Az állatkert a kapun kívül is folytatódik!"

(#6593) Rotate


Rotate
veterán

Paul posztolta twitterre :)

[ Szerkesztve ]

(#6594) fullmanytime válasza Rotate (#6593) üzenetére


fullmanytime
csendes tag

És vajon notification sávban a zéró térerőt és az alig pislákoló akkut jelzésértékűnek kell felfogni? :U

[ Szerkesztve ]

(#6595) Rotate válasza fullmanytime (#6594) üzenetére


Rotate
veterán

nem volt benne sim szerintem :)

(#6596) suppe válasza Rotate (#6593) üzenetére


suppe
tag

nekem már ez túl szép, hogy igaz legyen :) de szeretnék kellemesen csalódni...

"Az állatkert a kapun kívül is folytatódik!"

(#6597) P3TR!CK


P3TR!CK
senior tag

Hali!

Lenne egy gyors kérdésem!

Főzött ROM-okhoz muszáj, hogy legyen a telefonban Micro-SD kártya ? Belső SD-t nem lehet valahogy működésre bírni ? Mert feltettem egy CWM-et ami engedte mount-olni a belső SD-t, fel is raktam a legújabb CM7 Nightly-t, de pl. a Camera is azt írta, hogy helyezzek be SD kártyát. Ilyenkor mi van ? :F

(#6598) Zlika válasza Rotate (#6593) üzenetére


Zlika
aktív tag

Nah ezmiez?Ugyann az a notibár?

(#6599) SBMke


SBMke
tag

Sziasztok!

Ígértem hogy írok hogyha megérkezik az autóstöltős tartós kínai vacak :D Hát megjött :)
Mindjárt viszem ki a kocsihoz kipróbálom, USB s kimenet van rajta, és elég negatív dolog hogy egy müanyag szarral ( olyan mint egy anya ) lehet meghuzni, mintha csavarhuzoként funkcionálna, de ettöl függetlenül ahogy néztem a telcsit teljesen jol tartja a tokja. Kábelt nem küldtekhozzá, de ha nálad van a tölötöd akkor USB t kihuod és atdugod ide és fasza...
Majd irok hogy tölte egyáltalán valamit :D

Üdv

-- SBM --

(#6600) Auratech


Auratech
őstag

Eléggé elbizonytalanít ez a sok rossz vélemény. Ennyire fos lenne? Leválik, nem csörög, Hát a fene se tuggyyya...

Auratech Field Recording

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.