Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16901) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Meg tudjátok mondani, hogy melyik romot érdemes felrakni? Jelenleg egy nagyon régi modaco fr17 van fent és le szeretném váltani. Esetleg valami ötlet melyik romra váltsak?
(Lehetőleg stabil megbízhatóan működjön.)

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#16902) Tutu7030 válasza Ra's al Ghul (#16901) üzenetére


Tutu7030
veterán

Én a cm7 nightly full-202-vel használom másfél hónapja. Eddig még nem produkált semmi szivatást. :D:D

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#16903) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Tud valaki adni egy telepítési útmutatót a Cyanogenmod 7.1 -hez?
Előre is köszi.

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#16904) derrik válasza Ra's al Ghul (#16903) üzenetére


derrik
őstag

....a honlapon azt írja, Rom Manager segítségével is telepíthető.

(#16905) Voda2


Voda2
tag

Nekem már 1 hete a v20o van fent, tesztelem rendesen, és mondhatom, szinte tökéletes, super a gps is, csak a video felvétel nem valami jo. V10d-be jobb volt. Itt sajnos a 720p pixelesedik néha. Amúgy a sebesség is totál rendben van, akkuidő is.

[ Szerkesztve ]

ASUS-PC P5KPL-AM E5200 Wolfdale 2GB Kingmax 1066MHz Chieftec 500W SATA II 500GB Gigabyte HD4550 GDDR3 HDMI Fujitsu X19 TFT Samsung SH-S182M LS DVD-RW 5MBit xDSL Win 7 Ultimate

(#16906) kárátékutyá


kárátékutyá
őstag

Sziasztok!

Kb 1 hete váltottam 2X-re Black-ről. Kicsit érdekesek a tapasztalataim. A készülék alap állapotban sokkal gyorsabb mint a Black, azonban attól a pillanattól, hogy felkerülnek rá az app-ok, ugyanarra a sebességre lassul. A kijelzője egy picit jobban tetszett a Black-nek színvilágilag, ez egy picit hajlik a magenta felé, kicsit "amoledes" hatású. Érdekes a 2 maghoz képest jobban bírja az aksija, de ez lehet a mézeskalács hatása is. Fotó és videója a frissítés hatására jobb lett, kevésbé zajos, de a minősége az borzalmas. Black fotója jobb volt, élesebb a kisebb felbontás ellenére is (nem ezen múlik az élesség), Black videója az abszolúte használhatatlan kategória. Black softver betegségei nem találhatóak meg rajta. Nehéz és vaskos, de gyönyörű készülék. Hangja jobb minőségű, de 80% felett ez is recseg. Egyszóval csak icipicit az előrelépést, de ha Black-re is meglesz a Gingerbead (ha meglesz), szerintem egy szinten lesz (van) a két készülék.

Ami a legjobban idegesít a 2X-en, az a kicsit érzéketlen panel.

(#16907) Naras válasza kárátékutyá (#16906) üzenetére


Naras
őstag

Érzéketlen panel? Nah ilyen panaszt sem hallottam még O2X - ről... :F

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#16908) gabcsee


gabcsee
tag

Gameloft játékok 0.99$-ért marketen :))

(#16909) god992 válasza gabcsee (#16908) üzenetére


god992
aktív tag

gyári rommal úgy se látjuk őket :S de egy pár már amúgy is megvan vásárolvan(még froyoval) :P

(#16910) ferikek válasza Naras (#16907) üzenetére


ferikek
aktív tag

nálam is előfordul, de sztem max a kosz, zsír stb. miatt lehet.

(#16911) kárátékutyá válasza ferikek (#16910) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Naponta kb 5x tisztára törlöm, szóval nem emiatt van. :) Lehet szoftveres gond is , mert sokszor ha magic locker-rel megnyitom, az első érintésre utána nem reagál a főképernyőn, csak a másodikra.

(#16912) Syd69 válasza kárátékutyá (#16911) üzenetére


Syd69
aktív tag

ilyet az enyém is csinálgat. Szerintem bátortalanul bökdösöm.

Alma

(#16913) Crytek


Crytek
veterán

Terveztem logoutra cikket a telóról,de inkább nem csinálom meg nincs rá affinitás! :C

Ami tetszik:

-Nagy kijelző lehet rajta frankón filmezni.
-Játszani is elég jól lehet rajta és már egyre jobb játékok jönnek (bár ez majdnem minden ilyesmi androidos telóra igaz)
És így ennyi a pozitívum lista.

Negatívumok: (Saját tapasztalat ezért ha nálatok ez nem így van akkor sem érdekel)

-Aksi katasztrófa használat mellett nagyon hamar tölteni kell
-Hangszóró elhelyezése szintén katasztrófa filmezésnél rendesen "hangcsatornát" kell létrehozni hogy a hang eljusson a fülemhez.
-Max hangerőn is halk a telo (más telcsikhez képest)
-Olyan hogy gps az én telomba nem került mert jelet szerintem még közvetlen a műholdon ülve sem kapna
-Rezgő rész is gyengébb mint pl a Samsung G600-asomé volt.Sokszor volt olyan hívtak és nem "éreztem"
- Ez lehet az Android rendszer hibája vagy nem tudom de akkor is hatalmas baki: Mi az hogy nem kérdezi meg akármi telepítésénél hogy hova telepítse? (4-5 game és már nincs is hely a telon)
-Telefon fényképezős része sem az a hudejó elég szemcsés képeket csinál :(

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#16914) ferikek válasza kárátékutyá (#16911) üzenetére


ferikek
aktív tag

mondjuk ez a telefon csak gyári cuccokkal úgy xar ahogy van:)
az érzéketlenség meg talán attól is lehet, hogyha pl. 2-3 naponta nem indítod újra, akkor annyira belassul, hogy rohadtul késve reagál.
egyébként összevetve más adnordos telókkal (2.3.x) 100H üzemidő után messze ez a leglassabb készülék.
a memóriakezelése nem tudom h pontosan miért ilyen, de 100h után 60-70 MB között mozog a szabad, míg mondjuk egy xperia mini pro vagy arc 100h után ugyanolya gyors és a szabad mem is jóval 100 mb felett van.

nekem most, 67 óra után a szabad az 51 MB, a foglalt meg 263 mb (nem játszom a cuccal, csak e-mail és telefon + net) :) (a teló full gyári)

az lesz itt a fő gond, hogy a ICS sem fogja megoldani ezeket a gondokat. sajnos. at LG mérnökei nem tudnak mit kezdeni az androiddal...

[ Szerkesztve ]

(#16915) wolruf válasza ferikek (#16914) üzenetére


wolruf
őstag

Uptime 191 óra, 109 MB szabad memória :)

Ja, igen... gyári 20L ROM, játékkal, nettel, telefonálással, SMS és email használattal. Nem értem nálatok mi cseszi ennyire szét :(

Szerk 2 :)
Egyedül azt a túró F-Secure-t pucoltam le róla, az sokat dobott rajta. Mondjuk úgy rengeteget :)

[ Szerkesztve ]

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#16916) kárátékutyá válasza wolruf (#16915) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Root nélkül le tudtad törölni? Hogyan?

(#16917) Balázs1986 válasza ferikek (#16914) üzenetére


Balázs1986
addikt

44 és fél óra, 168mb szabad ram.
Alkalmazások, játékok, (wifi) böngészés, market, telefon, sms.

Szerintem neked pont az a gond, hogy kb ugyanazt a néhány alkalmazást használod, így nem szedi ki memóriából más számára. És az sem segít a dolgon, hogy a levelezést és a böngészőt pont nem állítja le bezárás után, ugyanúgy fut (neadjisten szinkronizál).
A megoldás épp az, hogy mást is kellene használni (tudom, hülyén hangzik, de szvsz ez a helyzet), hogy felszabadítsa a szükséges memóriát. Mondjuk valami hd játék. Akkor garantáltan kipucol mindent, és remélhetőleg a játék kilépéskor nem csak hátra kerül. Így nálam >100h után is 140-150mb szabad memória marad.
Gyári v20l -lel. Annyi, hogy nemrég kiszedtem az F-Secure-t, a Car Home-ot, és az Alkalmazásokat. De az F-Secure csak az, ami talán érezhető változást hozott.
(Na meg a betűtípus váltása Roboto-ra :D )

A panel érzékenysége nem függhet attól, hogy mennyi szabad memória van. Szaggatás, késve megnyitás indokolt lehet ilyen esetben, de érzéketlenség semmiképp.

A 2.3-ról többen mondtuk még a "nagy várakozás" időszakában is, hogy nem kell csodát várni. De az ICS-t én nem temetem előre.

wolruf: Na kb leírtuk ugyanazt :D

kárátékutyá: Sehogy, nyilván kellett hozzá az, hogy root joggal bírjon. De nem is írta, hogy nem így van :)

[ Szerkesztve ]

(#16918) kárátékutyá válasza Balázs1986 (#16917) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Visszaolvastam, és többen többféleképpen írták le a rootolást. Valaki esetleg egyszerűen, egy olyan láma nyelvi szintjén is le tudja írni a folyamatot, aki még sosem bizergálta a telefonját?! Előre is köszi!

Kipucolnám ezt a sok szart én is róla.

(#16919) snipr


snipr
aktív tag

Sziasztok!

GR5 + HP SR2 kernel PPv8-al (ezzel minden ok), gondoltam kiprobalom most már én is az uj HP RC11-R kernelt, oly sokan dicsérik az xda forumán... ahogy irva vagyon a sorrend:
- wipe dalvik
- PPv9 lite
- RC11-R

Ezek után reboot, majd mikor kérte a pin kodot nem jött a szokásos sd kártya elokészites, media szkennelés uzenet... és lám nem is látta egyik SD kartyat sem...

Talalkozott már ezzel valaki? (szivem szerint xda forumban kérdeznék erre rá, de newbie-ként nem enged irni a dev részre :) ... elkezdtem keresni vissza, de feladtam, nem volt időm... mielőtt folytatom a keresest gondoltam eleresztek egy kérdést ide...

Köszi!

ps.: visszamentem SR2 + PPv8-ra és minden ok... de jo lenne valahogy feltolni az rc11-r-t mert jó dolgokat tud

[ Szerkesztve ]

(#16920) Balázs1986 válasza kárátékutyá (#16918) üzenetére


Balázs1986
addikt

Attól függ, milyen verziójú Android van a telefonodon.
2.2 esetén SuperOneClick-kel egyszerűen megoldható.
2.3 esetén XDA leírás (angol) vagy ajánlom magamat (magyar) :)

(#16921) kárátékutyá válasza Balázs1986 (#16920) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Nagyon köszi, Téged választalak! :)

(#16922) kárátékutyá válasza Balázs1986 (#16920) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Nagyon elbaxni nem tudom a telefont ha valamit xarul csinálok?

(#16923) kárátékutyá válasza kárátékutyá (#16922) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Illetve hogy garanciás a telóm, és ha bármi baj lenne, vissza tudom e változtatni "unroot" formára. :)

[ Szerkesztve ]

(#16924) kárátékutyá válasza kárátékutyá (#16923) üzenetére


kárátékutyá
őstag

4. pont után S/W UPGRADE Please wait.... felirat van már kb 3 perce

EZ normális?

(#16925) kárátékutyá válasza kárátékutyá (#16924) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Hááát újra kellett indítanom, gyakorlatilag soft reset volt a telón, minden letörlődött. :)

(#16926) -SamS- válasza Balázs1986 (#16917) üzenetére


-SamS-
tag

V20O-val 65 óra után 174Mb Memória.

annyit vettem észre ami hibaként róható fel, hogy a wifit kicsit lasabban kapcsolja be az átlagosnál. :) de amúgy semmi hiba.

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#16927) Naras válasza Crytek (#16913) üzenetére


Naras
őstag

Hát, én adok neked 40et ezért a rakás sz...ért :DDD
Megszabadítalak tőle egyszer s mindenkorra... :K

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#16928) Balázs1986 válasza kárátékutyá (#16925) üzenetére


Balázs1986
addikt

A bekapcs+hangerő le gombot kell nyomni, de egészen a második lg logóig (lila háttér) nem szabad elengedni, csak akkor jön be a cwm. Ha hamarabb elengeded, tényleg s/w upgrade felirat jön.
Biztos, hogy az nvflash azt írta ki, hogy sikerült? Ha igen, akkor 100%, hogy túl hamar engedted el.
Esetleg még azt próbáld meg, hogy elsőre hagyod betölteni a rendszert, és csak restart után hozatod be a cwm-et.

-SamS-: Ez egész jól hangzik. Ha kijön a SmartFlash verzió, lehet, hogy feldobom. Őszintén szólva fogalmam sincs, miért nem teszem fel a cwm verziót, semmibe se kerülne :D Lustaság lehet a háttérben :)

(#16929) Marteen4 válasza Crytek (#16913) üzenetére


Marteen4
tag

Hát azért a pozitívumba több dolog tartozik, pl:
-IPS kijelző (sokkal jobb mint ami a legtöbb telefonba van a Super LCD)
-XDA-n eléggé támogatják CM7 meg csomó más ROM-mal (kell is hozzá mert már a falhoz vágtam volna)
-könnyű rootolni

és hát a negatívumokba is tartozik még az hogy:

-Szánalmas LG szoftvertámogatás.
-512 mb RAM..kevés.

még tudnék pár dolgot írni mindkettőhöz de nem jut most eszembe :D

LG Optimus 2x - CM7 - 7.2 RC0 KANG - BB 0725

(#16930) -SamS- válasza Balázs1986 (#16928) üzenetére


-SamS-
tag

hozzá kell tenni hogy a facebookot kitöröltem a futó alkalmazások közül mert 40 megát zabált :D szóval 134mb volt eredetileg :)

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#16931) kárátékutyá válasza Balázs1986 (#16928) üzenetére


kárátékutyá
őstag

egyfolytában nyomtam, megjelent a fehér LG, utána a droid a dobozzal, megint fehér LG, megint droid, megint fehér LG...nah itt engedtem el...

A bekapcs gombot is nyomni kell itt vele?

(#16932) Balázs1986 válasza kárátékutyá (#16931) üzenetére


Balázs1986
addikt

Igen. Ahogy bekapcsolod, már legyen nyomva a hang-le is, és mindkettőt nyomd egészen a lila hátterű LG logóig.
(Biztos, hogy jól futott le neked az nvflash?)

-SamS-: Az nem rossz...nálam sose futott még alapból..lehet azért, mert eleve fel se szinkronizáltattam, meg nem is használtam az appot soha. 1-2x néztem fb-t telefonról de akkor is böngészőből.

(#16933) cjvt3o válasza Crytek (#16913) üzenetére


cjvt3o
aktív tag

> Negatívumok: (Saját tapasztalat ezért ha nálatok ez nem így van akkor sem érdekel)

:D Hát akkor csak azért is megírom, hogy át kelljen ugornod és fogyassza az egérgörgőd az áramot. :)

> -Aksi katasztrófa használat mellett nagyon hamar tölteni kell

Átlagos, az okostelefonok aksi használata kb. ilyen (és ennél nemigen lesz jobb ezzel a technológiával). Hirtelen nem tudnék mondani olyan okostelefont, aminek jellemzően jobb lenne az aksi használata.

>-Hangszóró elhelyezése szintén katasztrófa filmezésnél rendesen "hangcsatornát" kell létrehozni hogy a hang eljusson a fülemhez.

Tyűha, még csak érteni se értem, nemhogy elképzelni nem tudom. Annál is inkább, már az utóbbi időben én is használom füles nélkül filmezéshez, problémamentesen. (Viszont a gyári, agybaszúrós füles az kétségbeejtő, egyfelől hacsak nem áldott meg lapátfüllel a sors, akkor felér egy inverz spanyolcsizmával, másrészt olyan ügyes akusztikai rendszert tartalmaz, amivel egy poratka köhintését is atomrobbanássá képes erősíteni, a hasznos hangok rovására.)

> -Max hangerőn is halk a telo (más telcsikhez képest)

Átlagos (nem egy Motorola, de egyáltalán nem kirívóan halk - más telcsikhez képest).

> -Olyan hogy gps az én telomba nem került mert jelet szerintem még közvetlen a műholdon ülve sem kapna

1 méteres vályog falba zárva éppen 4 műholdat lát. Eszerint megkaptam a te eszközödet is. :)

> -Rezgő rész is gyengébb mint pl a Samsung G600-asomé volt.Sokszor volt olyan hívtak és nem "éreztem"

Az említett telefont nem ismerem, de mondjuk én a rezgéseket szintén "be szoktam érezni", ti. vagy nem veszem észre, vagy fantom rezgést érzek (mondjuk ez az összes eddigi telómra igaz, 12 év alatt).

> Ez lehet az Android rendszer hibája vagy nem tudom de akkor is hatalmas baki: Mi az hogy nem kérdezi meg akármi telepítésénél hogy hova telepítse? (4-5 game és már nincs is hely a telon)

Nos, ezt én is hiányolom (ti. hogy nem lehet a telepítésnél beállítani a telepítési könyvtárakat). Ez részben az Android (Market), részben az alkalmazások hibája.

> -Telefon fényképezős része sem az a hudejó elég szemcsés képeket csinál

Egy telefon sosem jó fényképezni, tessenek ugyan megnézni azt az optikát. Még a kompakt gépek jelentős része sem jó fényképezni, nemhogy egy mobiltelefon. A saját inerciarendszerében viszont nekem a fátyolossággal volt problémám, a gyári szoftver által készített képeket mindig után kellett húzni Gimppel (Autolevels), a közkézen forgó CameraMod-ot dettó, viszont a MIUI-ba épített aparátot ahogy lassanként kiismerem, úgy fest, jobb, mint az említett kettő.

(#16934) kárátékutyá válasza Balázs1986 (#16932) üzenetére


kárátékutyá
őstag

"(Biztos, hogy jól futott le neked az nvflash?"

Nem tudom mi az hogy jó. :) Mikor nyomtam a hangerő gombokat, és közben USB-t csatlakoztattam, a képernyő fekete volt. Elindítottam NVFlasht, kis dos ablak, kérdezte internal vagy external, nyomtam egy 2-t (external), utána nyomnom kellett egy gombot, ablak el is tünt, utána 4. pont volt a már említett módon.

(#16935) Balázs1986 válasza kárátékutyá (#16934) üzenetére


Balázs1986
addikt

Az nvflash akkor fut le jól, ha először -ahogy mondtad- fekete a telefon kijelzője, majd, miután megnyomtad a 2 (external)-t, megjelenik rajta az S/W upgrade...aztán pár sort még kiír a parancssori (nem dos, az kb az xp-vel kifújt :) ) ablak:
Attempting to flash external recovery...
...
Végül: Program will now exit
Ha ez kb így lefut, akkor végigfutott az nvflash. Ekkor le lehet húzni az usb-ről. Akksi be, esetleg egy teljes rendszerbetöltés (nem lenne szükséges, de valamiért volt már, hogy kellett), majd restartkor már mehet a cwm mód.
Ha nem, akkor valószínűleg valami hibaüzenetet ír ki, és emlékeim szerint nem zárja be magától az ablakot.

[ Szerkesztve ]

(#16936) kárátékutyá válasza Balázs1986 (#16935) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Nem jelenik meg rajta az S/W...

mit tegyek?

(#16937) kárátékutyá válasza kárátékutyá (#16936) üzenetére


kárátékutyá
őstag

"Program will not exit" fölött az van kiírva az ablakban hogy USB device not found

Nem ez lehet a gond?

(#16938) Balázs1986 válasza kárátékutyá (#16936) üzenetére


Balázs1986
addikt

Valószínűleg nincs telepítve a driver. Vezérlőpult/Hardver és Hang/Eszközkezelőben (vagy ha XP-d van: Vezérlőpult/Rendszer/Hardver/Eszközkezelő, ha jól emlékszem) jó eséllyel látni fogsz ismeretlen eszközt, felkiáltójellel. Driver frissítésnél csinálj kézi telepítést, és a drivert tallózd ki az nvflash mappáján belül a driver mappából. Ezután mennie kell.

[ Szerkesztve ]

(#16939) kárátékutyá válasza Balázs1986 (#16938) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Nincsen felkiáltójel. :) Mondjuk P970 drivere fent van...lehet ez a baj?

(#16940) Balázs1986 válasza kárátékutyá (#16939) üzenetére


Balázs1986
addikt

Ez nem is lehet kérdés :D
NVFlash..feltételezem köze van hozzá, hogy NVidia :)
A P970-ben pedig TI soc van, így az NVFlash drivernek ehhez köze sem lehet :)

[ Szerkesztve ]

(#16941) kárátékutyá válasza Balázs1986 (#16940) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Hogy töröljem a drivert, és hogyan tegyem fel az újat? :)

(#16942) Balázs1986 válasza kárátékutyá (#16941) üzenetére


Balázs1986
addikt

Jobb gomb, Eltávolítás :)
Aztán ha rádugtad a telefont a megfelelő módon, akkor ugyanott az Eszközkezelő menüjében Hardverváltozások keresése.
De amúgy érdekes, mert teljesen más hardvernek kellene szerintem látnia az O2X-et. Próbáld meg esetleg még másik usb porttal is.

(#16943) kárátékutyá válasza Balázs1986 (#16942) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Igen az ok is . :) De azt írja, az NVFlash mappára, hogy nem talál benne drivert. :)

(#16944) Balázs1986 válasza kárátékutyá (#16943) üzenetére


Balázs1986
addikt

Az nvflash / driver mappát adtad meg? Lehet, hogy csak bénázik.
Másrészt...innentől az is lehet, hogy mégsem jól dugtad rá az usb-re.
Tehát: akksi kivesz, és semmi mást nem nyom, csak mindkét hangerő gombot, úgy dug usb-re. Ha nem talál eszközt, akkor másik usb portot kell keresni.
Ha ez se jön össze egyik usb porton sem...hát...nincs nagyon tippem.

(#16945) kárátékutyá válasza Balázs1986 (#16944) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Azt adtam meg neki. Bárhova dugom, azt írja ki hogy sikertelen volt.

(#16946) Balázs1986 válasza kárátékutyá (#16945) üzenetére


Balázs1986
addikt

Milyen op.rendszert is használsz (verzió + 32/64bit)?

Modaco fórumról a driver telepítés menete:
Install Driver:
Right click on the APX device
Select 'Update driver software'
Select 'Browse my computer...'
Select 'Let me pick...'
Select 'Have disk'
Browse to directory you extracted the *driver* software to above
Select 'NVIDIA USB Boot-recovery driver for mobile devices'
Accept any warnings, including the big red alert (you may need to disable UAC)
Now in Device Manager under 'USB Controllers' you should have an 'NVIDIA USB Boot-recovery driver for mobile devices'
If not, uninstall the driver, reboot, rinse and repeat

Ez alapján lehet, hogy APX eszközként ismeri fel a telót a Win, azt kell módosítani.

[ Szerkesztve ]

(#16947) kárátékutyá válasza Balázs1986 (#16946) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Win7 64Bit Ultimate

(#16948) Balázs1986 válasza kárátékutyá (#16947) üzenetére


Balázs1986
addikt

Lehet, hogy az alá nem jó a driver? Nem tudom, még utánaolvasok. Vagy, ha van valakinek ilyen tapasztalata, hátha beírja.
32bites Win7 alatt megy, ez biztos.
Esetleg megpróbálhatod virtuális gépen is mondjuk xp alatt...egyelőre nincs jobb ötletem. De keresek.

(#16949) zsschumann válasza Balázs1986 (#16948) üzenetére


zsschumann
csendes tag

Nekem win7 64bit alatt ez alapján ment simán:

[link]

[ Szerkesztve ]

(#16950) Balázs1986 válasza zsschumann (#16949) üzenetére


Balázs1986
addikt

Akkor most vagy az van, hogy a nemműködés oka egyedi és rejtélyes, vagy érdemes lenne az általad linkelt hsz-ben Rotate driver-ét kipróbálni, hátha azt felismeri.
De a menet, amit leír, kb ugyanaz, mint amit a Modaco fórumból idéztem be. Leszámítva ugye, hogy nem rom-ot akarunk telepíteni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.