Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16751) gabcsee válasza derrik (#16744) üzenetére


gabcsee
tag

legnagyobbtól kell haladni a legkisebb fele asszem.
kiváncsi vagyok ha felteszed a baseband-et milyen lesz?! nálam kezdi eldobni a v20o rom a hálózatot.. lehet fel kéne nekem is dobni a v20m BB-jét :U

(#16752) Caaabi válasza djnyakesz (#16750) üzenetére


Caaabi
senior tag

sziasztok, gyári 2.3 van fent és szeretnék érdeklődni hogy a hangerő növelésére van e valami lehetőség ami nem fülesnél mutatkozik meg hanem a csengetési hangerőnél, ugyanis maxra tolva is igen gyengén csörög sajnos :S a voodoo-t töltöttem le a matkertől de nem támogatja a készülék azt írta, a másik meg amit találtam az csak CM7 es rommal megy elvileg :S

(#16753) Feci40


Feci40
tag

Most megnéztem 1 pár HD játékot szomorúan látom itt valami nagy háború van LG és Gameloft között.

This app is incompatible with your LG Optimus P990. amióta felraktam a 2.3.4 et

Asphalt 6: Adrenaline HD
Gameloft 2.2.2 alatt megvásároltam ment szépen csak nem játszottam még végig.
Asphalt HD
Gameloft
Block Breaker 3 Unlimited HD
Gameloft
BackStab HD
Gameloft
Modern Combat 2: Black Pegasus
Gameloft

(#16754) Naras válasza Feci40 (#16753) üzenetére


Naras
őstag

A 2.3.7es alapokon nyugvó CM7 - tel mennek, lehet ha kijön a 3.5 akkor ismét jó lesz. Bár valóban érdekes jelenség.
Egyébként akadnak játékok, melyek duplikáltan találhatóak a Marketen, és az egyik megy, a másik nem... bár asszem a Gameloft gémek közül nincsenek ilyenek...

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#16755) cjvt3o válasza vivi433 (#16725) üzenetére


cjvt3o
aktív tag

Üdv,

magamból kiindulva, én azért olvasok fórumokat telefonvásárlás előtt, mert a felmerülő hibákra, problémákra, illetve megoldási lehetőségekre vagyok kiváncsi. A telefonválasztást nálam az ár/teljesítmény arány, a kinézet, és a fórumokban olvasott probléma-megoldás egyensúly, továbbá a fórumaktivitás befolyásolja. Ár/teljesítmény arányosan a 2x szvsz még mindig a legjobb felsőkategóriás telefon, kinézet terén szintén a magyar piacon elérhető jelenlegi legtelefon ártól függetlenül (mondjuk én utálom a fizikai gombokat egy "okostelefonon"). (Az alsó(?) kategóriában egyébként a ZTE Blade-t tartom legjobb vételnek.) A gyári disztribúciós szoftver nem igazán befolyásol, részben mert MIUI fan vagyok, részben, mert elég sok custom ROM áll rendelkezésre, részben pedig, mert egyetlen gyári disztribúciós szoftver sem tetszik.

Ami a fórumot illeti, nem tartom lehetetlennek, hogy van olyan készülék, ahol a fórum egyfajta szocreál kongresszust idéző dicshimnuszok és hozsannák gyűjteménye, de én biztos nem írnék újra és újra csak azért egy fórumba, mert annyira jó minden, hogy muszáj megosztanom pár percenként a többi rendkívül elégedett és problémákat nélkülöző sorstársammal, ergo az ilyen fórumokat aktivitása számomra 0.

De mindezek szigorúan szvsz értendők.

(#16756) Balázs1986 válasza Caaabi (#16752) üzenetére


Balázs1986
addikt

Gyári rom-mal mennie kellene a Voodoo-nak. Szerintem nem a megfelelőt szedted le.
2 verzió van fent, neked a Voodoo Control Plus kell ehhez a telefonhoz. 3.0.4-től támogatja a gyári 2.3-at :) De valóban nem növeli a hangerőt a hangszórón, csak a 3.5-ös kimeneten. Viszont ha nálad a hangszóró halk, akkor gond lehet. Kifejezetten hangos, ha maxra veszem. Nem lehet, hogy eleve az a zene halk, amit be akarsz tenni csengőhangnak? Próbálj ki mást is, hátha azzal hangosabb.
Ha az aláírásodban szereplő SGS2 telód van, akkor a Voodoo rész nem aktuális, abban nem Wolfson wm8994 codec van, nem támogatja.

[ Szerkesztve ]

(#16757) Rotate válasza Balázs1986 (#16756) üzenetére


Rotate
veterán

édesapjának van 2x-e :)

(#16758) fuzzyka válasza Tutu7030 (#16742) üzenetére


fuzzyka
tag

Neba....Nekem ugyan ez az összeálitas van és tegnap 12 órát ment el kikapcsolásig... :S mondjuk sokat is nyomkodtam 3g-n, no de akkor is kérem szépen...

(#16759) Naras válasza fuzzyka (#16758) üzenetére


Naras
őstag

Lehet, hogy a 3G a ludas :DDD

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#16760) Tutu7030 válasza fuzzyka (#16758) üzenetére


Tutu7030
veterán

Ha több órán át nyomkodom, akkor nekem még 12 órát sem bír. :D:D

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#16761) fuzzyka válasza Tutu7030 (#16760) üzenetére


fuzzyka
tag

Hat mondjuk olyan cirka 3 óra lehetett a netezés egész nap folyamán! Nemtom az mennyire mérvadó össze vissza van tereröm!(most videken tartózkodom) holvan 3g hol nincs!lehet ez is szipkázz rendesen h csak keresgél...

(#16762) Tutu7030 válasza fuzzyka (#16761) üzenetére


Tutu7030
veterán

Én ki is szoktam kapcsolni a 3g-t, ha nem stabil.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#16763) dergander válasza Feci40 (#16753) üzenetére


dergander
addikt

vagy Froyo vagy ginger közül a v20m de ott a fele nem indul el sajnos,írtam a rockstarnak,elvileg 1 héten belül kifogják küszöbölni,mivel mikor készült a gamma akkor még javarészt froyoval toltuk a telefont,már aki!

(#16764) derrik válasza gabcsee (#16751) üzenetére


derrik
őstag

....köszke, de már sikerült. Muszáj volt meglépnem. mert alapesetben alig fogyasztott a telefon, de ha hozzányúltam a fogyasztási görbe függőleges zuhanásba kezdett. És azért az én használati szokásaim mellett estére 20-30% maradni szokott.
Maga a V20o. Hibát nem találtam eddig, gyors, a Bravia engine-t és a AndiCP-t tettem még fel. Az előbbivel szerintem láthatóan szebb a kijelző képe /nem kamu/ az utóbbi pedig igazán nemtom mit csinál, de a Hypnos romban is benne van....gondoltam nem árthat.
Szerintem a BB :
-a hangminősége rendben van /nekem nem recseg, nem szaggat/
-a hálózatot nálunk 2G-n jól tartja, 3G kicsit ingadozó
-wifi az elején elgondolkodott, de most már OK.
-gps lakásban 20-30 mp alatt 6-8 műhódat lát, és kommunikál
-aksi üzemidő......PASZ.

Ui: Próba képen feltettem a V20l gyári BB-t. A GPS rögtön behalt. Tehát a gyári romban is ez a hiba. Így ha valaki jól működő gyári romot szeretne, a BB részhez ezt tallózza be! Igaz kicsit macerásabb így!

[ Szerkesztve ]

(#16765) Naras válasza derrik (#16764) üzenetére


Naras
őstag

Na most akkor kapcsolj ki minden netet a telefonról... így hány holdat lát? :DDD

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#16766) Caaabi válasza Balázs1986 (#16756) üzenetére


Caaabi
senior tag

köszönöm a tanácsaid, mindenképp megpróbáljuk másik csengőhanggal es a voodoot control plust is leszedem valahonnan rá amelyiket írtad :)

(#16767) moretti


moretti
csendes tag

Köszönöm mindenkinek a segítséget sikerült kicserélnem az érintőképernyőt, most tesztelem, hogy működik-e normálisan.

(#16768) Syd69 válasza Feci40 (#16753) üzenetére


Syd69
aktív tag

Én levelezgettem az ügyben a Gameloftttal a témában, de csak semmitmondó válaszokat írtak. Gyorsítótár üríytés és hasonló okosságok.

Thank you for sending us the requested information.

Please, try this before we send the information to our Dev Teams:
1. Go to Settings - Application Data - Tap the Marketplace - Select Force Close and then Clear Application Data.
This will force the Android Marketplace to check whether an Update is available and if so install it.
2. Remove the App, restart the device and download it again.

Check if problem still occurs after these troubleshooting steps and let us know.

Itt untam meg. :Y

Alma

(#16769) Rotate válasza Syd69 (#16768) üzenetére


Rotate
veterán

ilyenkor kell írni, hogy ez sem segített...

(#16770) Feci40


Feci40
tag

ja még sem moderálták a beirtás

[ Szerkesztve ]

(#16771) Feci40 válasza Syd69 (#16768) üzenetére


Feci40
tag

Ezt nem értem.

(#16772) derrik válasza Naras (#16765) üzenetére


derrik
őstag

......mindenféle Net kapcsolat nélkül
-Lakásban 60mp alatt 2 lát, de nem kommunikál
-A ház előtt 35 mp alatt 7 lát, és 6 holddal kommunikációban van
App: GPS Test

(#16773) simi12345 válasza derrik (#16764) üzenetére


simi12345
tag

ma én is feltettem cwm-mel a v20o-t

gps: nettel pillanatok alatt talált jelet, nem dobta el, tartotta rendesen, teszteltem aura-val
egy 30km-t
visszafele netet lekapcsoltam, és úgy is talált jelet, talán max másfél perc volt, de direkt nem ott kapcsoltam be ahol a nettel le lett állítva

szerintem ez így elég jó

utána még a google maps is teszt alá került, az is hamar talált jelet, persze mobilnettel

wifi szuper, 3g nincs panaszom rá, szépen szól a beszélgetés, nem recseg egyáltalán
gyorsasága szembetűnő, alkalmazásokat visszatettem vagy 50-et, belépve az alk. kezelőbe, pikkpakk beolvas mindent, görgetés gyors
akkuidő ??? majd talán egy hét múlva mondanék róla véleményt

(#16774) Syd69 válasza Feci40 (#16771) üzenetére


Syd69
aktív tag

Írogattam az ügyben a Gameloft-nak. Sokadik forduló után erre a válaszra jutottak. Na itt untam meg!

Alma

(#16775) Feci40 válasza Syd69 (#16774) üzenetére


Feci40
tag

Google fordítóval fordítottam és azt nem tudom értelmezni .

(#16776) babosf


babosf
aktív tag

sziasztok, a bravia engine-ről mondanátok pár szót.
Köszi

Galaxy S23 Ultra

(#16777) Syd69 válasza Rotate (#16769) üzenetére


Syd69
aktív tag

Adok még egy kört :O

Alma

(#16778) derrik válasza babosf (#16776) üzenetére


derrik
őstag

....én nem olvasgattam komolyabban. Valami Sony képjavító hókusz-pókusz a neve után gondolom én amit portoltak 2x-re is . Megnézetem a fotón milyen a kép nélküle és a javított verzióval, szerintem a valóságban még jobb az eredmény. Véleményem szerint így már kicsit jobban hasonlítanak a színtónusok az Amoled-re és még kontrasztosabb, bár a fekete az maradt amilyen volt.
Mindenesetre ártani nem ártott. :) ....Egy kis illúzió :)
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1394305

[ Szerkesztve ]

(#16779) kissb2011


kissb2011
csendes tag

Sziasztok!:) most vettem egy lg optimus 2x-et, gyárilag függetlent. Próbáltam feltenni rá a gyári 2.3as szoftvert ami nemrég jött ki de nem tudom rá feltenni:( v10c rendszer vagy mi van rajta azt néztem hogy lehet amiatt mivel azt nem támogatja a frissitést?:/ kérlek segítsetek, válaszotokat előre is köszönöm:)

(#16780) derrik válasza kissb2011 (#16779) üzenetére


derrik
őstag

Az 1. Hsz-t elolvasod, és professzor leszel.

(#16781) babosf válasza derrik (#16778) üzenetére


babosf
aktív tag

köszi.
leszedtem a BraviaHack.zip-et, hogy teszem fel?
üdv

Galaxy S23 Ultra

(#16782) Naras válasza derrik (#16778) üzenetére


Naras
őstag

Ez a Bravia Engine minden megjelenített képre hatással van? Úgy értem, a kezdőképernyőtől elkezdve minden, játékok, filmek, stb, vagy csak a képnézegetőre?

babosf Feltételezésem szerint CWM (Recovery). Install ZIP from SD Card, vagy Install update.zip (utóbbi esetben persze nevezd át)

[ Szerkesztve ]

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#16783) kissb2011 válasza derrik (#16780) üzenetére


kissb2011
csendes tag

tehát akkor olyan telom van amit nem tok 2.2nél jobbra frissiteni?:S:S nem értek annyira ezekhez a rom-okhoz azért kérdem:/

(#16784) derrik válasza kissb2011 (#16783) üzenetére


derrik
őstag

..... Hát csodálkozék ha olyan lenne

(#16785) babosf válasza Naras (#16782) üzenetére


babosf
aktív tag

CWM-el próbáltam de nem ment fel, lehet a másik file kell?
BraviaHack-Modified.zip

Galaxy S23 Ultra

(#16786) stickrs válasza kissb2011 (#16779) üzenetére


stickrs
senior tag

első hsz

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#16787) -SamS-


-SamS-
tag

mennyiben gyorsult a teló a v20L és a v20O között ? csak mert nekem speciel "szaggatósnak" tűnt az L és a jól bevált MIUI-t nem akarom eldobni egy ugyanolyan rendszerért

braviahoz : szerintem a főképernyő is változik, én legalábbis úgy vettem észre hogy "fényesebb" a kijelző mint eddig volt, pedig eddig is 100%on használtam :)

[ Szerkesztve ]

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#16788) derrik válasza Naras (#16782) üzenetére


derrik
őstag

Én ahogyan nézem. Mindenre. De próba... és mondom lehet csak illúzió..

(#16789) derrik válasza babosf (#16785) üzenetére


derrik
őstag

Xda... O2x.. Ott csak BraviaHack.zip a neve

(#16790) pubwart


pubwart
aktív tag

Sziasztok,

Egy olyan gondom lenne az optimusommal, hogy valami oknál fogva nem komálja a WLAN routeremet.

A telefont bekapcsoltam totál frissen és ugye ott meg kell adni a gmail accountot, majd a wifit is be tudod állítani rajta. Ekkor a telefon még látta a routeremet. Majd ekkor kiléptem a telepítésből, mert fel akartam tenni a Gingerbread-et, mondom, majd akkor beállítom.

A gondom, hogy azóta minden WLAN hálózatot lát a telefon, csak az enyémet nem. Benne van a listában, de ki van írva mellé, hogy hatókörön kívül, pedig ott ülök a router mellett kb. 1 méterre.

A routernek nincs baja, kiválóan megy. Próbáltam azzal is mindent, de semmi se megy.

PLS help!

köszönöm

Where you go how is up to you

(#16791) kissb2011 válasza stickrs (#16786) üzenetére


kissb2011
csendes tag

köszönöm a segítséget:)

(#16792) simi12345 válasza -SamS- (#16787) üzenetére


simi12345
tag

egyáltalán nem veszek észre rajta szaggatást
szerintem gyorsult is

(#16793) kissb2011 válasza jooker82 (#13115) üzenetére


kissb2011
csendes tag

Ezt ingyenesen nem is lehet leszedni? hiába probálkozok vele:S

[ Szerkesztve ]

(#16794) Balázs1986 válasza kissb2011 (#16793) üzenetére


Balázs1986
addikt

Valóban, visszaszámolás után 404-re fut...
Vagy hibádzik jelenleg az oldal, vagy túl sokan rákattantak free-ben és bekorlátozták :D

(#16795) god992


god992
aktív tag

cwm-el v20o-t hogy tudok telepíteni, milyen fájlok kellenek hozzá és azokat hozzá és hol szerezhetem be őket? ha cwmből frissítek elvesznek a telefonon tárolt dolgaim?
Bocsi a sok kérdésért, csak én az lg verzió frissítést kdz fájlal szoktam csinálni. Jólenne tudni miben különbözik a kettő :)

(#16796) Feci40 válasza pubwart (#16790) üzenetére


Feci40
tag

Valaki ezt irta,routerben wifi csatornát alisd át másik csatornára.

(#16797) pubwart válasza Feci40 (#16796) üzenetére


pubwart
aktív tag

Köszi.

Tudnál erről kicsit többet írni?

Where you go how is up to you

(#16798) exelsior1 válasza derrik (#16788) üzenetére


exelsior1
senior tag

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1397007
Itt találtam egy BraviaMod.zip-t, azt írják flashelni kéne CM7-re. Csak azt nem tudom, hogy hogyan kell :D Páran írták, hogy éreztek némi javulást, főleg nagyobb fényerőnél (jobb kontraszt, vibrálóbb színek), szal jó lenne ha sikerülne kipróbálni :D

Galaxy S10

(#16799) pubwart válasza Feci40 (#16796) üzenetére


pubwart
aktív tag

Köszönöm Szépen.

Sikerült megcsinálni.

Érdekes, hogy a routerem elég profi, és a csatornák benne 1-13ig vannak, míg elvileg normál esetben csak 1-11ig van, és a router folyamatosan az üres helyre teszi magát, szóval betette a 13-as helyre.

Ez nem volt gond 2 notebooknak egy TV-nek meg egy Samsung SGS2-nek, de a LG-t legyűrte. Beállítottam egy fix helyre 11 alá és kapott egy boostot, hogy elnyomja a többi jelet.

Where you go how is up to you

(#16800) derrik válasza god992 (#16795) üzenetére


derrik
őstag

Az 1.Hsz-ben segítséget megtalálsz. Ha nem használd a keresőt! És ha mégis elakadnál......biztosan segítünk!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.