Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32651) Edgeri válasza zzola (#32650) üzenetére


Edgeri
senior tag

Én már szedtem szét két kontrollert is. Óvatos legyél, minél kevesebb dolgot bontsál meg. Főleg vigyázz R2-L2 gombok nagyon szemetek tudnak lenni, volt, hogy órákba telt, mire vissza tudtam pattintani őket, de volt, hogy 1 perc. Maga az akksi csere az egy drót lehúzása, új akksi berakása és drót visszadugása.
Javaslom, hogy előtte nézz meg 1-2 youtube videót, hogy képbe legyél mi vár rád.

Üdv, Edgeri

(#32652) zzola válasza Edgeri (#32651) üzenetére


zzola
félisten

ok, köszi!

(#32653) supercow válasza zzola (#32650) üzenetére


supercow
őstag

1 hete cseréltem 3 utángyártott kontrollerben. 5 csavar tartjja össze és szétpattintani a legnehezebb. Ha kiszedted az összes csavart, nyomd meg határozottan a két kar közötti részt középen, ott van egy belső fül.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#32654) olbaidhun válasza supercow (#32647) üzenetére


olbaidhun
őstag

Azta betyár mindenit gyerekek! Ez mekkora hír, gyorsan írtam is róla pár sort. Némi extra infókkal.

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#32655) zzola válasza supercow (#32653) üzenetére


zzola
félisten

köszi a segítséget mindkettőtöknek! Este megpróbálkozom vele...

(#32656) eszgé100


eszgé100
őstag

megrendeltem a GT5-öt, remélem nem okoz csalódást, bár barátnőm jobban várja, mint én.
jut eszembe még, mi a különbség a Platinum dobozos meg a sima játékok között? úgy értem, hogy láttam sima GT-t is meg Platinum feliratosat is

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#32657) DM-Fan válasza eszgé100 (#32656) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

A lemez és annak tartalma tekintetében semmi. A tok szürke színű és nem áttetsző, a borító kap egy sárga keretet, valamint a lemez szitázása más. A játék tekintetében semmi különbséget nem fogsz tapasztalni.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#32658) #79125504


#79125504
törölt tag

Medal of Honor Warfighter Official Trailer

Picit Cod-os feelingje van :DDD

[ Szerkesztve ]

(#32659) eszgé100 válasza DM-Fan (#32657) üzenetére


eszgé100
őstag

akkor mire jó, hogy kívül különbséget tesznek, ha belül semmi extra nincs?

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#32660) #79125504 válasza eszgé100 (#32659) üzenetére


#79125504
törölt tag

olcsóbb a játék :)

(#32661) DM-Fan válasza eszgé100 (#32659) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

A platinum minősítés nem hordoz többlettartalmat. Ezt egy adott példányszámban eladott, vagy adott idővel a megjelenés utáni szakaszban levő, kellően sikeres játékoknál szokták alkalmazni, ezáltal csökkentve a játék árát felére/kétharmadára. A tok szürke, a borító sárga keretes, több esetben a kisfüzet fekete-fehér, a lemez szitázása szintén platinumos. Nem lesz több - ha úgy tetszik kicsit puritánabb külsejű lesz - viszont olcsóbb. Ennyi csak a lényege.

Get Moded!

(#32662) zzola válasza supercow (#32653) üzenetére


zzola
félisten

Nem jött össze az akkumulátor csere.
A kontrollerben LIP1472 van, ami jött, az pedig LIP1359. Ez még nem is lenne gond, de a gyári akkura rá vannak öntve távctartó pöckök, amik távol tartják az akkut a nyáktól, ami jött, az teljesen lapos...
Kell rendelnem egy újat, ami ugyan ilyen.
Valakinek nincs esetleg egy e-bay linkje?
Kontroller: CECHZC2E
Köszi!

(#32663) Xmodule válasza zzola (#32662) üzenetére


Xmodule
őstag

Én még sosem szedtem szét, de! Nem kell -e hozzá valami ilyesmi?
http://www.ebay.com/itm/OFFICIAL-SONY-PS3-WIRELESS-CONTROLLER-PART-BATTERY-HOLDER-OLDER-VERSION-/260915248453?

Amugy itt van egy részletes leirás képekkel modellekre bontva:
http://forums.xbox-scene.com/index.php?showtopic=648322&pid=4384867&mode=threaded&show=&st=&

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#32664) t.thomas


t.thomas
csendes tag

Sziasztok!

Ha minden igaz ma új konzoljátékost lehet üdvözölni személyemben :C (Alig várom, hogy mehessek haza beüzemelni :DD )
Kérdésem az lenne Hozzátok tapasztaltakhoz, hogy ha majd regisztrálok egy PS acc-ot azt a nem régóta működő magyar store-ba ejtsem meg, vagy maradjak a UK/US vonalon. :F
Mert ahogy utánaolvasgattam itt-ott, nem volt egyértelmű számomra, bár én úgy vettem talán az újoncoknak jobb a magyar, de tartalom/ár vonalon mi a helyzet, és mi várható?

[ Szerkesztve ]

(#32665) supercow válasza t.thomas (#32664) üzenetére


supercow
őstag

Teljesen új játékosként szerintem a magyarba regisztrálj. Már lehet kapni feltöltő kártyát 6000 Ft-ost már láttam, azt le tudod a Store-ban vásárolni.

[ Szerkesztve ]

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#32666) SektorFlop válasza t.thomas (#32664) üzenetére


SektorFlop
aktív tag

Ha jól tudom tartalom az lesz mint az UK store-é, én ha új konzolos lennék akkor magyar accot regelnék, de csak azért mert amióta van ps-em store-on nem vásároltam. Viszont ha nálad gyakran előfog fordulni, akkor semmi kép se ajánlom most a magyar store-t... szerintem nagy utat fog még bejárni mire a tartalma UK store-al egyenlő lesz. Az árakról nem tudok sokat mondani, de a fórumba láttam egy két olyan hozzászólást, amibe talán azt írták hogy nagyon drága a magyar store!

"Amikor már azt hittem kint vagyok, ezek mindig visszarántottak..."

(#32667) dani3l válasza DM-Fan (#32661) üzenetére


dani3l
őstag

Erdekes, nekem van platinumos jatekom (SW: The Force Unleashed) aminek a kiskönyve szines, viszont vannak normal kiadasu jatekaim (Far Cry 2, Quantum of Solace, Crysis 2 LE, stb..), amiknek szürke a kiskönyvük. (Mondjuk nem tudom, a szürkeseg mire vonatkozik, maga a kiskönyv boritoja meg szines, de benne a kepek meg minden szürke, ellentetben a platinumosokkal, amik full szinesek.)
Egyebkent az a sarga keret eleg ronda szerintem, nem tudom, hogy jutott eszükbe..

(#32668) zzola válasza Xmodule (#32663) üzenetére


zzola
félisten

Köszi a linket!
A videón, amit néztem, azon a fehér keretben volt az akku, azt hittem az enyémben is így van. Rendelek akkor egy ilyen műanyag keretet, hátha ezzel sikerül összehozni...

(#32669) olbaidhun válasza Xmodule (#32663) üzenetére


olbaidhun
őstag

Ha már így belemelegedtetek a ps3 joy témába, abban tudnátok segíteni, hogy honnan lehet beszerezni az ilyen módosított ps3 joyt? [link]

Nagyon tetszik, de időt nem szakítanék rá.

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#32670) dani3l válasza olbaidhun (#32669) üzenetére


dani3l
őstag

Pl innen, es ehhez csak kb 3 kommentet olvastam el a linkelt video alatt.. de ahogy elnezem az arakat, nem vagyok benne biztos, hogy megeri megvenni egy ilyent.. :U Mondjuk mashol nem neztem..

[ Szerkesztve ]

(#32671) Ocarina


Ocarina
aktív tag

Ma beszereztem a BF3-at, ha gondoljátok vegyetek fel:
ZsomleHUN

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#32672) t.thomas válasza SektorFlop (#32666) üzenetére


t.thomas
csendes tag

Köszi a választ!
Nem leszek én sem túl gyakori vásárló PS store-on, de azért nézelődök majd, egyébként én is a magyarba regeltem volna de ezzel megerősítettetek ebben! :)

(#32673) zzola válasza zzola (#32668) üzenetére


zzola
félisten

Megrendeltem a távtartó műanyag pöcköket. Vicces, hogy ~1600 forint a pöcök, az akku meg 900... :))

(#32674) EyEsOnU válasza SektorFlop (#32666) üzenetére


EyEsOnU
tag

az új fifa street 21000 forint magyar store-on :N
igen.
21 darab jó magyar pisztolyorrú mátyással tudod megvenni. Viszont psn plus megéri szvsz. vannak jó dolgok, meg a psn játékok is olcsóbbak, a hónapban ingyé volt az nfs shift2, trine2, shank2..

szerk.: zavvin valami price crash van, jó árba került egy-két játék. splinter cell classic hd megéri 13fontért? nagy kedvenc volt régen.

[ Szerkesztve ]

(#32675) vaksi8 válasza zzola (#32673) üzenetére


vaksi8
senior tag

És megéri ezzel pöcsölni amikor ebay-ről 6050 Ft vettem egy CECHZC2h új controllert?

(#32676) zzola válasza vaksi8 (#32675) üzenetére


zzola
félisten

Nekem csak nagyobb akku kel, de egyébként könnyű cserélni..

(#32677) dani3l


dani3l
őstag

The Fight cimü jatekrol tud valaki valamit? Mielött meglett a PS nezegettem, tetszett is, de miota megvan a konzol, sehol nem lehet kapni. Elötte lattam egyszer Saturnban is 15 euroert, meg hasznaltan is lattam annyiert, mostmeg 5500 a legolcsobb, amit talalok, es az is hasznalt..
Egyebkent arra lennek kivancsi, van e valakinek tapasztalata vele, mennyire jol müködik, meg reagal a gep a mozgasra, es mennyire elvezhetö a jatek? Videokat nezegettem rola, eleg jonak tünt.

Illetve teniszes jatekot melyiket ajanlanatok Move-hoz? (Mar ha több van persze..)

(#32678) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Sony planning to use 16 SPE Cell processor for PS4

Most csak gyorsan átfutottam, de egy linket megért ide berakni.

PS4

(#32679) ldave válasza mrhitoshi (#32678) üzenetére


ldave
félisten

Érdekes infó. Az mindenesetre fontos szempont, hogy egy új, nagyobb Cell proci költséghatékony megoldás lehet a hatalmas veszteséget elkönyvelő Sony részéről.

A Slime draws near! Command?

(#32680) DM-Fan válasza mrhitoshi (#32678) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Most ez teljesen ellentétes infó azzal, amit már eddig tudtunk. Kíváncsi lennék, hogy van-e egyáltalán valóságalapja.

Get Moded!

(#32681) ldave válasza DM-Fan (#32680) üzenetére


ldave
félisten

Amit eddig tudni vélünk, az is ilyen pletyka, nem erősítette meg sem a Sony, sem az AMD, szóval nem lettünk okosabbak :)

Mindenesetre a Sony jelenlegi helyzetét, ez a Cell-es megoldás valószínűbbnek tűnik.

A Slime draws near! Command?

(#32682) DM-Fan válasza ldave (#32681) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

A visszafelé-kompatibilitás kérdéskörét ez a Cell-es megoldás meg is válaszolná, viszont a nehéz programozhatóságét csak tovább fokozná. Persze, jelenleg még minden csak pletykaszintű, viszont egyre nagyobb a mozgolódás a téma körül. Meglátjuk mi lesz.

Get Moded!

(#32683) ldave válasza DM-Fan (#32682) üzenetére


ldave
félisten

Ha tippelnem kéne, akkor csak a store-ban vett és letöltött PS3 játékokkal lesz kompatibilis az új gép...

Ez a nehéz programozhatóság meg lassan kezd olyan lenni, mint az "elmúltnyolcév" :)

A Slime draws near! Command?

(#32684) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Maradhatna a Cell, csak figyeljenek oda ezekre:

1. Legyen kiegyenlítettebb a processzor: több és sokkal erősebb PPE. Az IBM legújabb Power fejlesztései elég jók egyébként.
2. Normális GPU, hogy ne azzal kelljen trükközni, hogy éppen mit nem lehet vele megvalósítani.
3. Megfelelő mennyiségű memória és ne osztogassák meg a pool-okat.

SPE-ken mehetne rengeteg dolog: AI, fizika, stb...

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#32685) conus válasza dani3l (#32677) üzenetére


conus
csendes tag

Teniszes játékok közül nekem a Top Spin 4 van, move hiányában joyal játszom, csak ajánlani tudom, nemtom milyen lehet move-al. Virtua Tennis 4 demoja alapján felejtős, sehol nincs a TS4-hez, a Grand Slam Tennis 2 -nek is csak a demoját próbáltam, szerintem elmarad a TS4-től , de egyértleműen jobb, mint a VT4.

(#32686) #79125504


#79125504
törölt tag

Ez már tetszetős :D

[ Szerkesztve ]

(#32687) Herczi válasza #79125504 (#32686) üzenetére


Herczi
senior tag

Úgy néz ki mint egy gagyi kínai videokamera :DDD

(#32688) SektorFlop válasza Herczi (#32687) üzenetére


SektorFlop
aktív tag

nekem is valami hasonló jutott az eszembe róla :DD

"Amikor már azt hittem kint vagyok, ezek mindig visszarántottak..."

(#32689) DM-Fan válasza Herczi (#32687) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Hát én is remélem, hogy nem ilyen ízlésficamos designert alkalmaz a Sony, mint aki ezt a koncepciót megálmodta. Úgy néz ki, mint valakinek a rémálma. :P

Szerintem egyébként ez a legkevesebb, amiért aggódnunk kell, design-t tekintve nem szokott gond lenni a Sony-nál.

Get Moded!

(#32690) SektorFlop válasza DM-Fan (#32689) üzenetére


SektorFlop
aktív tag

igen, nekem a ps3 slim igazán nagyon tetszik, leegyszerűsített, nem túlcsicsázott... szinte tökéletes. biztos hogy valami hasonlót láthatunk majd a ps4 szerepében is.

"Amikor már azt hittem kint vagyok, ezek mindig visszarántottak..."

(#32691) hoby36


hoby36
senior tag

Hellotok!Hol lehet megváltoztatni a nick nevem,ami játék közben látszik? :B

A logikában semmi sem véletlen!

(#32692) DM-Fan válasza hoby36 (#32691) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Sehogy, tekintettel arra, hogy az account-odban megadott nick kerül be a játékokba is. Csak account-váltással változik meg a nickneved.

Get Moded!

(#32693) hoby36 válasza DM-Fan (#32692) üzenetére


hoby36
senior tag

Értem,köszönöm!

A logikában semmi sem véletlen!

(#32694) Gebriel válasza #79125504 (#32686) üzenetére


Gebriel
veterán

Érdekes, futurisztikus.

(#32695) csab2 válasza #79125504 (#32686) üzenetére


csab2
veterán

A kontroller nevetséges szerintem. Minek egy konzol kontrollerre kijelző??? Amikor a konzolhoz kell egy TV. Hülyeség!
Meg ha jól látom valami érintésre érzékeny panel (vagy mi) is van a kijelző alatt. Röhej az egész!

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#32696) DM-Fan válasza csab2 (#32695) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Én is ezen röhögtem. :K Ilyen erővel egyébként akkor már adhatna egy Vita-t is a kontroller helyett. Mondjuk gyanítom a kezdőárba egyébként ez bele is férne majd, ha egyszer kijön a konzol. :U De ha megnézed, ott van egy e-SATA csatlakozó is a konzol elején, na, azon meg egyenesen megfeküdtem a röhögéstől. Minek? Hogy a majd ismét csak FAT32 fájlrendszert kezelő konzolra eSATA-n keresztül lehessen másolgatni a "hatalmas" fájlokat, amiket nem fog tudni lejátszani? :DDD Meg reális, hogy ki-/bemeneti jack dugók vannak rajta, mikor már a PS3-on sem voltak?! Az a hatalmas power-gomb meg olyan, mint egy nevető küklopsz-smiley és gondolom azért olyan nagy és azért van LED-del megvilágítva, hogy a nagymama is megtalálja. Borzalom az egész. Sokkal jobb, letisztultabb koncepciók is voltak már ennél.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#32697) balazs8907


balazs8907
tag

Nemrég szereztem be a bf3-at...ha gondoljátok vegyetek fel : Nihilke

[ Szerkesztve ]

(#32698) erahurka válasza DM-Fan (#32696) üzenetére


erahurka
félisten

Azért az Intel matrica sem utolsó ott az alján :DD

(#32699) DM-Fan válasza erahurka (#32698) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Pláne annak tükrében, hogy még az is lehet, hogy fullra AMD alapú lesz. :U

Get Moded!

(#32700) Gebriel


Gebriel
veterán

Végeztem a Resistance 3-al. Kellemes játék volt.
Szerintem neki esek Move-al is, kivancsi vagyok kezelhetőségre.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.