Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:35:44

LOGOUT.hu

A topik a PayPal használatához kapcsolódó kérdésekkel foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39201) ilovedigweed válasza V/ (#39200) üzenetére


ilovedigweed
senior tag

Böngészős oldalon is ez van...

-LG 27GN850 -INTEL Core i5-12400 -GIGABYTE B660 GAMING X -Kingston Fury 32GB Renegade RGB CL16 3600MHz -SAMSUNG 500GB 980 M.2 -FSP Hydro M Pro 700W -GIGABYTE RTX 3070 Ti GAMING OC -NZXT H510 Flow -Nzxt Kraken X63 rgb -Razer Naga Trinity -Razer Tartarus V2 -HyperX Alloy FPS Pro -HyperX Cloud Core

(#39202) V/ válasza ilovedigweed (#39201) üzenetére


V/
Topikgazda

Látod az első üzenet az okmányok bekérése volt, a második meg az hogy majd erősítsd meg a kártyát a kóddal, az van folyamatban, nem bankszámla, hanem PayPal számla amire gondolnak. Hibás az az app kiírás.

[ Szerkesztve ]

(#39203) ilovedigweed válasza V/ (#39202) üzenetére


ilovedigweed
senior tag

Értem, köszönöm!

[ Szerkesztve ]

-LG 27GN850 -INTEL Core i5-12400 -GIGABYTE B660 GAMING X -Kingston Fury 32GB Renegade RGB CL16 3600MHz -SAMSUNG 500GB 980 M.2 -FSP Hydro M Pro 700W -GIGABYTE RTX 3070 Ti GAMING OC -NZXT H510 Flow -Nzxt Kraken X63 rgb -Razer Naga Trinity -Razer Tartarus V2 -HyperX Alloy FPS Pro -HyperX Cloud Core

(#39204) Anonymusxx válasza V/ (#39127) üzenetére


Anonymusxx
aktív tag

Azt meg lehetne csinálni hogy kitöröm a mostani bankomat, és másikat adok hozzá?

A helyzet az hogy egy másik saját néven lévő számlára akarok kiutalni a paypalról.

Még azt lehetne hogy kiutalom a megadottra, és azon keresztül átutalom a másikra, de az másik bank, és nem tudom mennyi lenne a költsége...

(#39205) V/ válasza Anonymusxx (#39204) üzenetére


V/
Topikgazda

Lehet több bankszámlaszámod, nem feltétlen kell kitörölnöd és kiküldésnél választasz a kettő közül.

[ Szerkesztve ]

(#39206) madle válasza madle (#39180) üzenetére


madle
őstag

Udv,
elertem a ceget e-mailben, megadjak a refundot, de csak a termek arat akarjak, a postakoltseget idefele nem, pedig annyiba kerult mint maga a termek. :)
azt irtak ha nem problemazok, akkor 40%-at teritik vissza a termek aranak, de a Paypalt semmikepp sem eroltessem mert az lassu stb stb..
Mi lenne a celszeru lepes? Adjam fel a csomagot es igenyeljek teljes visszafizetest a Paypaltol?

(#39207) V/ válasza madle (#39206) üzenetére


V/
Topikgazda

Az utolsó mondat úgy hogy 9300 Ft-ig a visszaposta díját a PayPaltól igényelheted Nem a lassúság a gondjuk. :) De az idefelé postát is te fizetted nem ők ha nem ingyenes volt, az is visszajár. Nem tudom melyik cég, de ha visszaküldés költsége 9300 körüli akkor PP dispute

[ Szerkesztve ]

(#39208) V/ válasza V/ (#39207) üzenetére


V/
Topikgazda

Ja közben beugrott, azt írják a honlapon hogy fizetik a visszaküldést ésvők hibáztak hogy mást küldtek, csak egy komolytalan, átverős cég.

(#39209) madle válasza V/ (#39208) üzenetére


madle
őstag

Köszönöm! Azért vicces, mert e-mailben sajnálkoznak, hogy a idefele szállítási díját nem tudják refundolni csak a termék árát. :)

(#39210) Hajdi


Hajdi
senior tag

Sziasztok!

Valaki tudna elérhetőséget adni a supporthoz? Sajnos nem tudok belépni, ugyanakkor a kétlépcsős azonosítás be van állítva, viszont semmit nem kapok a telefonomra! Próbáltam egy +1-es számot, de az is 6 jegyű számot kért. Ötlet valakinek?

"The Man Who Sold the World"

(#39211) jjeahh


jjeahh
nagyúr

Sziasztok! Egy angolul nem tudó laikus ismerősöm rendelt egy mobilt banggoodról. Mivel nem jött meg, próbálta visszakérni a pénzét, de elhamarkodottan, bizonyítékok nélkül és magyarul :U . Most meg mivel be van tojva, hogy nem kapja vissza a pénzét, ideadta a jelszavát, hogy nézzek rá én is, de itt tart az ügy:

Nem látok sehol semmilyen lehetőséget már arra, hogy írhassak angolul rendesen a paypal-nek, esetleg mutassak valamilyen képernyőmentést, pdf-et nekük, szal tehetek még valamit az ügyben, hogy mentsem a menthetőt, vagy ez valszeg bukta és elidétlenkedte a dolgot?

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#39212) V/ válasza jjeahh (#39211) üzenetére


V/
Topikgazda

Szerintem nem megfelelően indította a dolgot. A Banggood-on mit írtak neki? Mindig ott kell megpróbálni rendezni.
Ha lehetne valamit még megadni azt ők kérnék, illetve nem az időrendnél, hanem a Resolutiuon Centerben magánál a dispute keret jobb szélén a táblázatban az Action oszlopban lévő linkre kattintva látod az opciókat. De értékelik a beérkezett információkat a döntés előtt, ez már az a állapot amikor nem lehet kiegészíteni. Majd a döntést ha nem lenen megfelelő, akkor új bizonyítékkal lehet kérni felülbírálni.

(#39213) jjeahh válasza V/ (#39212) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ok, köszi! Akkor ezek szerint van még remény, hogy helyrehozzam, ha nem a javára döntenek, ha jól értem :B

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#39214) V/ válasza jjeahh (#39213) üzenetére


V/
Topikgazda

Függ a szituációtól is.
Ha egyértelműen elveszett akkor a Banggood eleve visszaadja pénzt.
Az eljárás az hogy ha letelt az általuk megadott 30 vagy 60 nap, akkor jelezni kell hogy nem érkezett meg, őket egyeztetnek a szállítóval és ha az megerősíti az elvesztést -ha nem kézbesítette a címzettnek akkor nem tud mást megadni- és visszaadják a pénzt.

[ Szerkesztve ]

(#39215) Winnie The P


Winnie The P
őstag

Hali!
Kéne egy kis segítség. Mivel ebben a hónapban lejár a bankkártyám (már az új megjött), és volt már használva (ATM), az összefoglalóban leírt módszer számomra egy kicsit sem egyértelmű, hogy miként kell az új kártyát hozzáadni. A pp oldala nekem magyar nyelvű. A kártya frissítés az ugye nem jó. Akkor ezek szerint csak a kártya eltávolítása marad lehetőségként?

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#39216) V/ válasza Winnie The P (#39215) üzenetére


V/
Topikgazda

A száma is változott? Mert ha nem akkor csak frissítés kell az lejárati időhöz és a cvv kódhoz.
Több kártyát lehet hozzáadni, csak amikor elkezded legyen Internetes vásárlásra is aktív és legyen rajta hozzáférhető pénz a szám ellenőrzéshez és a megerősítéshez a 400 Ft és minimum 2 tranzakció amit még nem használtál fel is legyen megengedve.
Ha magyarra vagy állva akkor magyarul látod a szöveget ahol az le van fordítva. De azt hittem hülye vagyok, de nem mert a magyar nyelvű képek is vannak a leírásban. A megerősítési kód beírást nem sokára akkor magyar felületen csinálom meg aztán az is magyarul lesz

[ Szerkesztve ]

(#39217) Winnie The P válasza V/ (#39216) üzenetére


Winnie The P
őstag

A kártya száma is változott. A számlámon van pénz.

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#39218) V/ válasza Winnie The P (#39217) üzenetére


V/
Topikgazda

Akkor új kártya hozzáadás. A régit bármikor törölheted, de ha van még függőben olyan vásárlásod ahol esetleg még lehet refund, akkor csak ne töröld még, tedd meg az újat elsődlegesnek. Ne felejtsd el ehhez a kártyához is beállítani a banki váltást.

[ Szerkesztve ]

(#39219) Winnie The P


Winnie The P
őstag

A belépés után a pénztárcánál ez van:

Ha rákattintok a pirossal bekeretezett részre azután ez a két lehetőségem van:

És akkor gondolom a pirossal jelölt részt válasszam?

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#39220) V/ válasza Winnie The P (#39219) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha el akarod távolítani akkor igen.
Ha új kártyát akarsz hozzáadni akkor felül a sajnos magyarul is félreérthető Hitelkártya csatolás választandó, mindegy hogy normál vagy hitelkártya.
Most látom a problémádat, mindjárt kicserélem a képet hogy ez fajta menüpont is benne legyen, ne csak a másik útvonal.

[ Szerkesztve ]

(#39221) Winnie The P válasza V/ (#39220) üzenetére


Winnie The P
őstag

Köszi a segítséget! Remélem jól csináltam:

Itt már az új kártya látható, a régit pedig eltávolítottam. Sőt közben jött mail a kártya hozzáadásról illetve a törlésről.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#39222) V/ válasza Winnie The P (#39221) üzenetére


V/
Topikgazda

Tökéletesen.

(#39223) Winnie The P válasza V/ (#39222) üzenetére


Winnie The P
őstag

Köszi!

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#39224) vesir


vesir
tag

Rendeltem valamit, már meg is kaptam de az eladónak még nem oldották fel az összeget, viszont nem találok olyan gombot a tranzakció mellett, hogy "Confirm receipt" vagy hasonló (korábban volt). Ennyit látok, ez valami bug?

Ha rányomok a tracking numberre, akkor pedig ez fogad:

(#39225) V/ válasza vesir (#39224) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem te problémád, a 21 napos zárolás nem te okoztad. Az új eladók így járnak. Nincs itt semmi gond.
De a PayPal-on nem tudod igazolni a megérkezést. Volt valami hely ahol megvetted? Mondjuk eBay akkor ott kell.

[ Szerkesztve ]

(#39226) vesir válasza V/ (#39225) üzenetére


vesir
tag

Egy korábbi, hasonló tranzakciónál tudtam igazolni PP-n belül, csak ezért volt fura, hogy most nincs rá lehetőség. Köszi a választ!

(#39227) vegyszer válasza V/ (#39218) üzenetére


vegyszer
addikt

Nekem volt olyan, hogy refund az új kártya aktiválása után lett indítva. A pénz rendben visszatalált, pedig volt bennem para miatta.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#39228) V/ válasza vegyszer (#39227) üzenetére


V/
Topikgazda

Persze ha nem változik a bankszámlád, ugyan ahhoz adták a kártyát, akkor csak könyvelés technikailag jó ha addig ott van a régi kártya, a bankok is még 30 napig talonban tartják, mert lehet technikai gixer és később kerül elő valami pénzmozgás +/-

(#39229) vegyszer válasza V/ (#39228) üzenetére


vegyszer
addikt

Mintha ezért lenne, hogy számlát megszüntetni 30/60 nap alatt lehet csak.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#39230) b12gege válasza V/ (#39147) üzenetére


b12gege
csendes tag

Nem adtam fel és hála az égnek sikerült TransferWise számlára kiutalni a Paypal egyenlegre kapott 1093,47 USD-t.
Ehhez többször is fel kellett hívnom a Paypal-t, de mindig gyorsan álltak a rendelkezésemre. Nem engedte hozzáadni a TW amerikai számlát, ekkor tárcsáztam először, segítettek, sikerült is hozzárendelni a fiókomhoz. Ezután hiába adtam meg az adatokat helyesen, nem engedte kiutalni az összeget.
Újból hívtam őket, próbáltak segíteni, de nem tudták feloldani a rendszer által generált blokkot. Beletörődtem, így próbáltam hozzáadni a magyar bankszámlámat, de azt sem engedte, csak a hibaüzenet jött, hogy próbáljam később.
Ezek mind egy délután történtek, este visszanéztem, hátha sikerül a magyar számlával párosítani, de akkor meg már részleges zárolás volt a fiókomon a szokatlan aktivitás miatt... :W
Másnap újból hívtam őket, mert a visszaállításhoz szükséges PP által felkínált 3 opcióból 2 sem működött. Nem tudtam sem jelszót változtatni, sem adatokat hitelesíteni, mert mindig hibát írt. A telefont ezúttal egy férfi vette fel, aki készségesen segített, először feloldani a részleges korlátozást, majd hozzáadni a magyar számlámat is. Gondoltam szerencsét próbálok és rákérdezek, hogy miért nem működhet a TW-os utalás, ami szerinte azért fulladt kudarcba, mert a sok változtatás után kell a rendszernek 72 óra, hogy "megnyugodjon", kíséreljem meg 3 nap múlva újra.
Csodák-csodájára kedden délután sikerült is leadni a megbízást, majd a mai napon, kb. 24 óra letelte után megérkezett a TransferWise-os amerikai számlámra. :C

Ne adjátok fel, működik ez, csak nyilvánvalóan a PP annyira nem szeretne ingyen túladni a felgyűlt pénzeken, megpróbálják elvenni az ember kedvét, ami majdnem be is jött nekik, de addig próbálkoztam, amíg több, mint 10.000 ft-ot nyertem magamnak. ;]

(#39231) V/ válasza b12gege (#39230) üzenetére


V/
Topikgazda

Írtam hogy nem mindenkinek működik, nekem sincs vele gondom. Volt aki próbálta és nem jött össze, de azért nem is vettem ki az Összefoglalóból a témát, nálad is összejött.
Az igaz hogy kell pár nap hogy a számlára utalás menjen normálisan. Nem írtam a leírásban de szerintem pár nappal később kezdtem küldözgetni a pénzt.
Egyébként még előszokott kerülni az a szöveg hogy virtuális bankszámla nem adható hozzá, de mit tekintünk virtuálisnak? Ha egy számlaszámra lehet pénzt rakni és levenni az annyira nem virtuális :K

[ Szerkesztve ]

(#39232) tothferenc


tothferenc
senior tag

Sziasztok. Hasonlo a helyzetem nekem is, egy sajan nevre szolo bankszamlat szeretnek hozzaadni a pp accomhoz. Takarekbankos szamla. A kartyam mar regota hozza van rendelve. Kaptam vissza egy nagyobb osszegu refundot, de nem tudom a szamlat hozzaadni, mert allandoan hibat dob. Mi lehet a baj? Hova/kihez forduljak?!

i5 2500k + 8GB RAM + Gigabyte R9 270X 4GB ~ iPhone 13 mini - MediaPad M3

(#39233) V/ válasza tothferenc (#39232) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem jó a név csak neked egy tájékoztatás, ezért elegendő annyi is hogy MTB tudni fogod, ékezetes betűk gondot okoznak.
A számlaszámod biztos hogy 7320-al kezdődik? És az a 3*8 számot folyamatosan adtad meg?
Ha többször próbáltad esetleg a rendszer blokkolta, próbáld holnap, de nézd meg a névváltoztatás után, ha a számlaszám is jó, ami természetesen csak forintos számla

(#39234) tothferenc válasza V/ (#39233) üzenetére


tothferenc
senior tag

Az MTB-ot nem probaltam eddig. A szamlaszam tuti hogy igy kezdodik. Nekem csak 2x8 van. Probaltam igy, es ugy is, hogy az utolso 8 szam az mind 0, de igy sem fogadta el most sem.

i5 2500k + 8GB RAM + Gigabyte R9 270X 4GB ~ iPhone 13 mini - MediaPad M3

(#39235) V/ válasza tothferenc (#39234) üzenetére


V/
Topikgazda

Azért kérdeztem mert, nem igazán láttam ilyen kezdettel, 115-ös amivel találkoztam. És akkor ez a régi Takszövetkezettől "örökölted" pénzforgalmi számlád?
Ha holnap sem megy akkor telefonos segítséget kell kérned.

(#39236) tothferenc válasza V/ (#39235) üzenetére


tothferenc
senior tag

117 otp bank, 101 unicredit, 118 erste...stb.
Ez ugy indult, hogy anno Kinizsi Bank volt. Az migralt a B3 bankkal, igy annak az ugyfele lettem. Utana Mohacsi takarekbankkal, legvegul pedig egybe olvadtak Takarekbank neven ezek a kisebb bankok.
paypal, vagy banki oldalrol kell telefonos segitseget kernem? PP-nek van magyar supportja?

i5 2500k + 8GB RAM + Gigabyte R9 270X 4GB ~ iPhone 13 mini - MediaPad M3

(#39237) V/ válasza tothferenc (#39236) üzenetére


V/
Topikgazda

PayPal, csak magyar telefonszáma van ahol angolul beszélnek hívás előtt kell egy kódot igényelni (Öf, Tippek... 6.pont) ha azt megadod akkor gyorsabb az ügyintézés, mert akkor tudják a PP fiókhoz kötni

(#39238) V/


V/
Topikgazda

Ma gondolom mindenki megkapta ezt:
PayPal és PSD2
Az új jogszabályok miatt megváltozhatnak a PayPal-fiókhoz való hozzáférés és a PayPallal történő fizetés feltételei.
Még nem értelmeztem hogy mit írnak, majd elolvasom.

"Imádom" amikor egy cég ennyire határozatlan: megváltozhatnak.
Meg kell változni, hiszen jogszabályi alapja van.

A lényeg tőlük:
A legtöbb esetben a megszokott módon, csupán az e-mail-címe és a PayPal-jelszava megadásával jelentkezhet be fiókjába, és fizethet a PayPallal. Időről időre azonban kérni fogunk Öntől egy egyszer használatos belépési kódot, amelyet SMS-ben küldünk el arra a telefonszámra, amelyet regisztrációkor megadott.
Nem, az egyszer használatos belépési kód nem egyezik meg a PayPal-jelszóval. Az egyszer használatos kódot SMS-ben küldjük el Önnek minden olyan esetben, amikor erős hitelesítésre van szükség. Ahhoz, hogy ezt meg tudjuk tenni, fontos, hogy profiladataiban mindig érvényes telefonszám szerepeljen.

Na most már csak egy probléma van. Ha valaki már használja az sms vagy a hitelesítő alkalmazást az már eleve PSD2 kompatibilis, de az online fizetés védelme lenne a PSD2 lényege, nem a belépési jogosultságról való meggyőződés alkalmanként.

[ Szerkesztve ]

(#39239) tothferenc válasza V/ (#39237) üzenetére


tothferenc
senior tag

Ez azert vicces lesz, mert a szobeli angolom azert annyira nem eros. De jon most egy 60rugos refund, nem szeretnem a szamlamon hagyni. Hogy ez miert nem lehet egyszerubb. :W Eddig sosem kellett visszautalnom szamlara, de ennyit nem hagyok most rajta.

[ Szerkesztve ]

i5 2500k + 8GB RAM + Gigabyte R9 270X 4GB ~ iPhone 13 mini - MediaPad M3

(#39240) anonymus89


anonymus89
addikt

Szia V/ tudnál segíteni abban, hogy a kemény 830HUF paypalon lévő összeget a saját számlára utaljam?
Ezeket a mondatokat nem tudom értelmezni: "Figyelem nem a bankkártyához tartozó (tényleges vagy virtuális) bankszámla kell! A pénzforgalmi számlát kell hozzárendelni, akinek ehhez van direkt kapcsolva a bankkártyája arra nem vonatkozik a 2. mondat."

Én úgy vásárolok, hogy a virtuális számlámra teszek mindig pénzt és a hozzátartozó kártyával megveszem.
Ha kapok dispute-ot akkor mindig a virtuális kártyámhoz tartozó számlára jön a cash vissza.

Ezek alapján akkor most melyik bankszámlámra van szükség?

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#39241) V/ válasza anonymus89 (#39240) üzenetére


V/
Topikgazda

A bankoknál a virtuális kártya két féle módon működik.
1. kapsz egy albankszámlát és ahhoz adják a kártyát, ez a CIB-nél úgy van hogy a pénzforgalmi számlaszám utolsó 8 számjegye 511-el kezdődik, a virtuális kártya számlája meg 560-al. Itt neked bankon belül kell a két számla közt utalni ha nincs pénz a kártyán. A refund ennél a banknál az 511-re jön vissza.
2. A bank a pénzforgalmi számlához köti a virtuális kártyát, nincs alszámla, pl Erste, itt a kártyára teszed a pénzt, látszólag.
A PayPal azt a bankszámlaszámot igényli a kiutalási funkcióhoz, ami képes külső, más banktól is fogadni pénzt, a kártya alszámlák nem olyanok.

[ Szerkesztve ]

(#39242) anonymus89 válasza V/ (#39241) üzenetére


anonymus89
addikt

Az OTP-nél is az első opció él, köszi.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#39243) trafóóó


trafóóó
tag

Sziasztok.
Olyan problémám van hogy legalább 2 hete nem tudok belépni mert be van állítva a 2 lépcsős bejelentkezés (SMS) és sosem jön meg a kód.És mivel nem tudok belépni igy kikapcsolni sem tudom.
Számom változatlan, a szolgáltatóval is beszéltem, ott nincs hiba azt mondják.
Mit tudok ilyenkor csinálni?
Köszönöm a segítséget.

(#39244) PlayNorbi


PlayNorbi
csendes tag

Segítségetekre lenne szükségem. Rendszeresen akarok a paypalomról eurót kiutalni, de azt látom hogy a hozzá csatolt magyar bankámlaszámomra a paypal maga akarja leváltani az eurót horror árfolyamon. Revolutra vagy más ilyen platformra nem tudom kiutalni az összeget kikerülve a paypal átváltását valahogyan?

(#39245) V/ válasza trafóóó (#39243) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha egy hordozott számos Telenor előfizetés akkor az továbbra is az ő hibájuk, nem igaz amit állítanak. Fel kel hívnod a PayPal a magyar telefon számon hogy olcsó legyen a beszélgetés és kérni hogy kapcsolják ki, azután a hitelesítő alkalmazást be tudod állítani vagy másodlagos számként egy igazi 20-as Telenor vagy más szolgáltatói számot adsz meg amelyről el tudod olvasni a kódot. Angol a kommunikáció nyelve, de egy barát is segíthet a beszélgetésben.

(#39246) V/ válasza PlayNorbi (#39244) üzenetére


V/
Topikgazda

A horror az általában a magas árfolyamra jelző, itt inkább kevesebbet adnak, de ez relatív, néhányszor már itt kiszámolgattam.
Több megoldás van.
1. A bankodnál nyitsz €-os számlát és arra utalnak.
2. Ha szerencséd van (nem mindenkinek sikerül, de pár napja valaki írta hogy csak megoldotta és nekem is működik) hogy a Transferwise USA bankszámláját hozzárendeled. Az Összefoglalóban van leírás hogy én miként oldottam meg, a másik hozzászólást csak meg kell keresni, nemrég volt.
Revulot nem lehetséges, mert a magyar PayPal fiókhoz vagy forintos magyar vagy USA $-os bankszámla adható hozzá,

[ Szerkesztve ]

(#39247) PlayNorbi válasza V/ (#39246) üzenetére


PlayNorbi
csendes tag

Köszi az alternatívákat, feltételezem a transferwise kisebb költségekkel jár. Igazából a célom hogy a paypalra érkező EUR összegeket, a lehető legkisebb veszteséggel kivegyem készpénzben. Ez alapján mit gondolsz, milyen megoldással járnék a legjobban?

(#39248) vegyszer válasza PlayNorbi (#39247) üzenetére


vegyszer
addikt

Amilyen a Forint árfolyama most, azzal jársz a legjobban, hogyha vársz egy hetet.
Bukik annyit, hogy bőven fedezi a ki utalás költségét.

Szörnyű érzés lesz vissza sírni karácsonykor a 360Ft/€ árfolyamot,ért addig akár 400 is lehet a jelenlegi trendek alapján

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#39249) trafóóó válasza V/ (#39245) üzenetére


trafóóó
tag

Igen,Telenoros hordozott szám.
Keresek valakit aki jobban tud angolul mint én, és hívom őket.
Összefoglalóban meg is találtam a menetét, illetve a telefonszámot. :)
Köszönöm a segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#39250) V/ válasza trafóóó (#39249) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem jó szám.
Ez lenne a magyar ügyfélszolgálati vezetékes telefonszám, de itt is angolul beszélnek, viszont magyarországi percdíjjal számolnak a telefonszolgáltatók: 1 777 7944

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.