Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:35:44

LOGOUT.hu

A topik a PayPal használatához kapcsolódó kérdésekkel foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28001) V/ válasza KisTücsök (#28000) üzenetére


V/
Topikgazda

Nagyon ritkán akad ki. Jó, de nem ajánlom.

(#28002) V/ válasza Dayco (#27999) üzenetére


V/
Topikgazda

5 napot írnak, ha minden oké. A 10. nap mégse, akkor írsz arra a e-mailre, hogy mi van. Ha kell nekik valami akkor keresni fognak. De az eladó mennyi napot adott a return időnek?

[ Szerkesztve ]

(#28003) Dayco válasza V/ (#28002) üzenetére


Dayco
tag

30 nap a refund idő, amiben simán benne voltam. Máskor is előfordul ilyesmi, hogy késnek? Nekem ez az első hogy ilyet csináltam.

(#28004) V/ válasza Dayco (#28003) üzenetére


V/
Topikgazda

Returns: 30 days, buyer pays return shipping ha ez volt és azon belül feladtad, akkor most egy kicsit lelassultak, szerintem pár nap és a PP egyenlegeden lesz.

[ Szerkesztve ]

(#28005) KisTücsök válasza V/ (#28001) üzenetére


KisTücsök
addikt

De miért nem fogadja el? Vagy arra írod? Próbálkozok még holnap is, de nem tudom, ha elvileg jó kéne legyen, akkor miért csinálja ezt.

(#28006) V/ válasza KisTücsök (#28005) üzenetére


V/
Topikgazda

Milyen hibát ír? Van rajta hozzáférhető pénz? Legalább 800 Ft?

(#28007) KisTücsök válasza V/ (#28006) üzenetére


KisTücsök
addikt

Igen, van rajta.

"This card is not accepted. Please use a different card."

(#28008) V/ válasza KisTücsök (#28007) üzenetére


V/
Topikgazda

Akkor próbáld még meg az Összefoglaló, Tippek röviden-ben a kártyahozzáadás gyors linket. Ma utoljára. Ha nem megy, akkor holnap olyan időben, amikor működik a bankod is.

[ Szerkesztve ]

(#28009) KisTücsök válasza V/ (#28008) üzenetére


KisTücsök
addikt

Így sem.

"We were unable to verify this card. Please review and make sure that the information you entered is correct. If the problem persists, please enter a different card."

Folyt köv akkor holnap.

Köszi a segítséget! :R

(#28010) Kolondrum válasza V/ (#27975) üzenetére

Márpedig balancerol tudok vásárolni...

(#28011) V/ válasza Kolondrum (#28010) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem is arra vonatkozva írtam azt a hsz-t, ha az egyenlegről fizetsz, akkor ott nem jön szóba semmiféle kártya. Ha kevesebb a pénz mint ami szükséges a vásárláshoz, akkor persze kiegészíti a kártyáról.

[ Szerkesztve ]

(#28012) Kolondrum válasza V/ (#28011) üzenetére

Nem tudja, csak akkor megy ha a teljes összeg meg van a balanceon. Mivel semmihez nem nyúltam, várok.

(#28013) V/ válasza Kolondrum (#28012) üzenetére


V/
Topikgazda

Igen, ahhoz hogy a kártyáról levonja, a kártyának képesnek kellene lenni fizetni, de nálad nem működik. Ezért írtam hogy a Maestro felejtős.

[ Szerkesztve ]

(#28014) Kolondrum válasza V/ (#28013) üzenetére

Aliexpress viszont működik most is.

(#28015) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Ha fel akarom tölteni a pénzt a paypal számlára, akkor a kedvezményezett nevéhez ez is kell?

??BofA re: ?? PAYPAL PTE LTD

Vagy csak a paypal pte ltd kell? :F

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#28016) Throme


Throme
veterán

Sziasztok!

Kis segítség kéne.

Párom egy vásárlás során a paypal-t választotta. Még nem volt fiókja, így egy úttal regisztrált is.
A vásárlás megtörtént rendben.
Aztán ma látja, hogy egy másik paypal vásárlás is történt. Természetesen nem mi indítottuk.

A "Resolution Center" oldalon jeleztük a problémát claim formájában, és ott is az "unauthorized" opciót választottuk. További opciók a termék nem érkezett meg és a rossz termék érkezett most nem játszik.

Kaptunk kapásból 2 levelet.
Egyikben elutasítják , hogy ez nem "unauthorized" téma.
"We've determined that the payment is not a case of unauthorized account activity, and as a result your claim has been denied. "
Míg a másik levélben meg ezt írják :
"We noticed some unusual activity on the credit card linked to your PayPal
account.

Case ID Number:"
és még azt, hogy menjünk be a "Resolution Center" menübe és ott meg már személyes adatokat kérnek meg credit card statementet (ez nem tudom mi, talán számla kivonat).
Ilyen adatokat alapból nem adunk meg, pláne nem egy bizalmat veszített paypal oldalnak.

Kártya adatok törölve a paypalról, de még a bank javaslatára le is lett tíltva.

Itt tartunk.

Én még - ha hazamegyek, mert melóból ezt már nem tudom intézni, párom meg a gyerekkel van otthon - írok levelet válaszként, demit lehet tenni?
Vissza akarjuk kapni a zárolt zsét.
A paypalról eddig úgy tudtam ilyenkor a felhasználónak segítenek.
Hát kurvára nincs így.
Paypalon keresztül károsítottak meg és nem segítenek.

bocs h hosszú lett.

(#28017) V/ válasza Kolondrum (#28014) üzenetére


V/
Topikgazda

Majd ott sem fog valamikor, a 100 esetből a 3-4 alkalom az rendszertelen időköz, bármely fizetési oldal és bármennyi összeg lehet. Nem jó a kártya hitelesítési rendszere, néha nem lehet vele fizetni.
Engem nem kell győzködnöd, amikor lehetőségem volt évekkel ezelőtt azonnal Mastercardra lett cserélve. Most Visa kártyáim vannak és nincs vele fizetési problémám.
Csak azért írtam, mert előfordulhat, hogy van egy kihagyhatatlan azonnali ajánlatod és pont akkor bolondul meg és nem tudod kifizetni.
Ha a bankodban nincs hasonló áron Visa vagy MC akkor használd ezt, de a fentiek ismeretében.
Ezzel szerintem le is zárhatjuk a Maestro kártya témát.

(#28018) V/ válasza Throme (#28016) üzenetére


V/
Topikgazda

Mit és hol vásároltatok? Mi volt a másik levonás és mikor? Nem tartozik egybe? Nem aktiváltatok az első vásárlásnál valami havi előfizetéses dolgot?
Hogy tudott más belépni a PayPal fiókba? Mert csak úgy történhet vásárlás. Mese a fiókok feltörése, a PayPal védelmi rendszerét nehéz feltörni és onnan információt kiszedni.
Ha nem adod meg a kért adatokat, akkor nincs segítség, mert semmit sem tudnak ellenőrizni. Pl: ellenőrzik a két vásárlási kérés ip címét, az alapján eldönthető néhány dolog.
Rájuk is vonatkoznak az EU-s banki adatvédelmi előírások, így visszaélni egy zárt biztonságos felületen feltöltött számlakivonattal, ami ugye nem tartalmazza a kártya pin és CVC kódját nem igazán lehet.
De a bankodban kérheted a kifizetés nem teljesítését, mert az ha ma történt akkor még csak zárolt állapotban van és leállíthatják az utalást. Nem csak a pénzes letiltást kellett volna a bankodnak felajánlani.
A felhasználói belépési adatok védelme első sorban a z ügyfél kötelessége, ha azt megszerzik és a nevében vásárolnak akkor nem felelősek.
Ha nem bíztok egy cégben, nem kell igénybe venni a szolgáltatását.

[ Szerkesztve ]

(#28019) newmoonlight


newmoonlight
senior tag

Hali! Új vagyok itt. (Tudatlan, naiv, butuska, stb. Ne bántsatok, ha hülyeséget kérdezek! :O )
Az eBay-en szeretnék vásárolni. (Nem rendszeresen, csak pár dolgot.) Regisztráltam az eBay-en. Regisztráltam a PayPal-on is. A kettőt "összekapcsoltam". Bankkártyám nincs. (Számlám is csak egy forintszámla a Budapest Bank-nál.) A kérdésem az lenne, hogy
1. feltétlen kell-e bankkártya
2. (és az milyen legyen?) vagy -kártya nélkül-
3. nyissak egy (milyen?) számlát a (Budapest) Banknál?
Ennyike. (Egyelőre.)
(Igen-igen, elolvastam az összefoglalót, ennek ellenére nem tiszták ezek a kérések.) Köszi előre is! :U

“Míg az ENIAC számológép 19 ezer vákuumcsővel van felszerelve és 30 tonnás, a jövőben a kompjútereknek talán ezer cső is elég lesz, és az is lehet, hogy nem lesznek nehezebbek másfél tonnánál.” (Popular Mechanics magazin, 1949.)

(#28020) aytukabozs válasza newmoonlight (#28019) üzenetére


aytukabozs
addikt

1. nem
2. mivel 1-nem ezért ez okafogyott
3. semmilyet
:DDD

Bővebben majd talán a topicgazdi leírja, de dióhéjban annyi hogy kártyával sokkal kényelmesebb használni a PP-t hiszen nem kell egyenleget töltögetni, kvázi kártyás vásárlásként éled meg a dolgot.
Míg ha csak a topupot használod, addig pl. számolnod kell azzal hogy villámakciókat késhetsz le az átfutási idő miatt.

A mostani banki háttereddel pedig változtatás nélkül egyenlőre erre leszel képes.

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#28021) flymi válasza flymi (#28015) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Ok, pénz elküldve, remélem hamar látható lesz a paypal egyenlegen.
Mikor fizetem majd a terméket ugyanúgy a paypalt válasszam és onnan fogja levenni, vagy továbbra is a kártyáról akarja majd sikertelenül lehúzni az összeget?

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#28022) V/ válasza flymi (#28021) üzenetére


V/
Topikgazda

Én ma 10:23 küldtem pénzt a egy CIB számláról egy Erste számlára az 11:10-re a számlán volt. Mivel minden óra 30-kor van a banki jóváírások fordulója így ha megfelelő időben küldöd el az utalást akkor 3-59 percen belül megjelenhet a fogadó számlán. Ha figyelembe vesszük a PayPal könyvelési idejét, még ma az egyenlegen lehet.
Ha elegendő a pénz -legalább 7000-t tettél rá- akkor a kártya "elő sem fog jönni".

[ Szerkesztve ]

(#28023) flymi válasza V/ (#28022) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Ok, mást nem kell átállítanom akkor majd a fizetéshez?
Szóval ha van a paypal egyenlegen és a paypal fizetés opciót választom, akkor első körben onnan próbálja leemelni az összeget és ha 0 az összeg (eddig nem volt rajta pénz), akkor a csatolt számlát/kártyát veszi célba? Így működik, vagy rosszul gondolom?

Megelőztél.
Két külön téma volt. Az egyik a csomag, amit megkaptam és 30 AUD volt az értéke, a másik a mosatni sikertelen fizetési próbálkozás, ez kicsit több ~30k. 35k-t tettem az egyenlegre.

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#28024) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Megpróbáltam mind a két hozzáadási lehetőséget, de semmi most sem. :(

(#28025) newmoonlight válasza aytukabozs (#28020) üzenetére


newmoonlight
senior tag

Köszi! :R
Máris látványosan okosodtam. :B
Akkor valószínűleg kiváltok egy kártyát.
1. MasterCard jó?
2. Ha kiváltottam, akkor a kártyára rá kell töltenem a közeljövőben az eBay-en elkölteni kívánt összeget?
3. Euróban? (Az unión belül vásárolnék.)

“Míg az ENIAC számológép 19 ezer vákuumcsővel van felszerelve és 30 tonnás, a jövőben a kompjútereknek talán ezer cső is elég lesz, és az is lehet, hogy nem lesznek nehezebbek másfél tonnánál.” (Popular Mechanics magazin, 1949.)

(#28026) V/ válasza newmoonlight (#28025) üzenetére


V/
Topikgazda

A bankod kártyás témáját nézd meg. Ahol azt írják a forintos bankszámlához tartozó kártyához hogy vásárolhatsz vele belföldön és külföldön, az azt jelenti, hogy a devizával nem kell foglalkoznod, amíg van fedezet a kártya mögött nyugodtan vásárolhatsz bárhol a világban, bármely devizás áron.

[ Szerkesztve ]

(#28027) V/ válasza KisTücsök (#28024) üzenetére


V/
Topikgazda

Még mindig ez az üzenet: We were unable to verify this card.? Ha igen, akkor a banknál kellene érdeklődni.

[ Szerkesztve ]

(#28028) KisTücsök válasza V/ (#28027) üzenetére


KisTücsök
addikt

Igen, az. :(

Rendben, bár itt az FHB-nak csak kirendeltsége van, sokat általában eddig sem tudtak segíteni.

Köszi!

(#28029) newmoonlight válasza V/ (#28026) üzenetére


newmoonlight
senior tag

Köszi! :R

“Míg az ENIAC számológép 19 ezer vákuumcsővel van felszerelve és 30 tonnás, a jövőben a kompjútereknek talán ezer cső is elég lesz, és az is lehet, hogy nem lesznek nehezebbek másfél tonnánál.” (Popular Mechanics magazin, 1949.)

(#28030) ekrisztian


ekrisztian
senior tag

Sziasztok!

Bocsánat, hogy nem kutakodok az összefoglalóban, de az idő rövidsége miatt talán így gyorsabban kapok választ.
Ma eladok egy terméket az ebay-n.
De nagy valószínűséggel olyannak akinek nem szeretném.
Csak helyben postázom, mégis két "külföldi" licitált.
Nincs is jogom még internacionál hírdeti, meg kedvem sincs postázni se az adott országba.
Deee paypal szeretnének fizetni.
Kitudnak velem tolni később?
Megkapja a terméket és azt mondja nem azt kapta, szétesett stb stb és vissza vonja a küldött pénzt?
Egyáltalán van ilyen lehetősége?
Vagy kérjem "családtagnak" titulussal az utalást?

Köszönöm szépen a válaszokat!

:R

[ Szerkesztve ]

(#28031) V/ válasza ekrisztian (#28030) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha eladsz valamit, akkor ezt nem illik kérni: Vagy kérjem "családtagnak" titulussal az utalást?, ezt átverésnek is tekintheti a vevő mert nem lesz vásárlói védelme, vagy az adott oldal ahol hirdettél az eladási üzletszabályzat megsértésének. Nem ajánlom.
Mint ahogy itt is olvasod néha, vevőként szoktunk dispute-t indítani, az hogy te most eladóként funkcionálsz az a vevőid jogainak kizárást nem fogja eredményezni.
Ha egyértelmű az állapota a leírásban, a fényképekben és nincs alapja a kifogásának az eladói védelem az biztonságot adhat.

Ezt viszont nem egészen értem, melyik oldal ez ahol ez nem lehetséges: Nincs is jogom még internacionál hírdeti,?

(#28032) ekrisztian válasza V/ (#28031) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Ebay, nincs annyi eladásom (10db pozitiv kell) nekem van eddig 4.
Köszönöm, átverni nem akarok senkit, csak én se akarok pórul járni.

(#28033) qqzs


qqzs
őstag

Sziasztok

Lenne egy Bangood gondom. 100 ezer forintos tetel. Dronnal kapcsolatos a gyarto is elismerte a gyari hiba ennek ellenere BG csak 80dollart akar visszaadni full refund helyett.
Vartam mar tobb mint egy honapot is es az egesz BG levelezes marszeptemberbe kezdodott kezdodott. De meg benne vagyok a 180 napba viszont, most olvasom ezt itt az osszefoglaloba:
"A legfontosabb jogvesztő határidő: a Dispute indítás dátumától számított 20 napon belül kell a PayPal felé követelésre (claim) emelni, ha nem tudunk megegyezni az eladóval."

Akkor mit tanacsoltok? inditsak egy uj disputet a BGvel ugyanerrol vagy ez hogy kell pontosan erteni? Elestem a Paypal garanciatol? a alap levelezessem is tovabb tartott a BGvel mint husz nap szoval hogy van ez?

Eladó: GTS450

(#28034) V/ válasza qqzs (#28033) üzenetére


V/
Topikgazda

Miben egyeztetek meg visszaküldöd és úgy adna 80-at, mert ez esetben annyi jár, ha nem küldöd vissza akkor a 80 az megfelelő.
Mi az indok egyébként a nem teljes visszatérítésre?
A dispute idézett ideje PayPal-n elindítottra vonatkozik. Azt veszem ki abból amit írtál, hogy itt még nem lett semmi indítva.

(#28035) V/ válasza ekrisztian (#28032) üzenetére


V/
Topikgazda

Értem, egyébként neked mennyi most a Feedback score-od? Mert anno azt írták elő, hogy legalább 10 pont legyen.

(#28036) Throme válasza V/ (#28018) üzenetére


Throme
veterán

Magyar oldalon egy angol tanfolyamra történő befizetéssel indult a "móka".
Az adott magyar oldalon (nem kamu oldal) fizetési lehetőség a pp.
Mivel páromnak nincs, illetve akkor még nem volt pp fiókja (account) így egyúttal nyitott egyet és ezt követően fizette is a tanfolyam díját.
Vasárnap regelt be, és fizetett is.
Semmi gond nincs eddig.

Ma látja email-ben és a pp oldalon is, hogy kedd este - látszólag - vett egy spanyolországi vonatjegyet egy tök ismeretlen weboldalról.
Nem történt belépés, nem történt vásárlás (nekem külön fiókom van és más laptopot is használok, 10 hónapos kislányunkra meg még nem tudok gyanakodni :) más nem járt nálunk, ugye a pp kérdezi, hogy más családtag esetleg nem vásárolt-e).
Persze mi is gondolkodunk, hogyan lehetséges ez. Lehet vírusos a gép, valami figyelő sw küldte az infót...stb nem tudom.
Párom kiderítette, hogy a vonatjegy mára szól.
A vonatjegyet "árusító" cégtől jött vásárlást igazoló mail, spanyolul ráadásul.

Kapcsolatot nem látunk a magyarországi angol tanfolyam és a spanyol vonatjegy közt.

PP oldalon más lehetőséget nem találtunk, mint unauthorited. Ezen kívül a termék nem érkezett meg, vagy nem az érkezett , ami rendelve lett... Hát ezek nem állnak meg.

2 pp levél közül egyik írja, hogy elutasítják, másikban meg látják , hogy történt valami nem szokványos dolog.

PP-on kártya adatokat egyből töröltük.
Bankkal kapcsolat fel lett véve. Bankkártya letiltásra került (legalább további sz..ás ne érjen). Zárolva van az összeg, így mi nem férünk hozzá. A másik félnek van 14 napja, hogy leemelje az összeget, ha nem teszi, felszabadul. Hiába van folyamatban az ügy vizsgálata bankos oldalon, ettől még a kifizetés nincs letiltva...tiszta vicc

Itt az összefoglalóban olvastam, h sms visszaigazolást is be lehet állítani. Ilyet sajna nem tettünk, de én valszeg ezek után beállítom, ha az ilyen eseteket elkerülhetem...

Ha elutasítanak, akkor lehet meghúzom azt az opciót, hogy vásároltunk?, rendben!, na de nem kaptam meg a terméket és refund. Vagy már nem tudom.

Szerintem így lehet a pp oldalon mégis account lopás, hogy megszerzik a jelszót, vagy belépést egy vírusos gépről és hopp Karácsony!
Kérdeztem, hogy esetleg egy reklámra klikelés történt, avgy mi, de ha így történik, akkor is pp-on kötünk ki és megkérdezik, hogy akkor ezt kérem és confirm, vagy hasonló, nem?

Most kérdeztem, még mindig zárolva van és nem vették le a számláról...
Nem értem, lehet ezzel a 14 napos dologgal megoldódik és akkor egy hatásos figyelmeztetés lesz, hogy jó lenne vigyázni, de nem kell tanuló pénzt megfizetni...

Ti hogy csináljátok, számlát létrehoztok és mindig az adott összeget utaljátok, vagy mindig törlitek-beírjátok a cvc kódot, vagy az sms küldözgetés teljesen jó (bár ha hozzáférés megvan az accounthoz, akkor ez se segít), egyéb...?

bocs a terjedelemért!

(#28037) ekrisztian válasza V/ (#28035) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Az mi? :)
109 tranzakcióm volt 100%-os a feedback ebből 4 eladás pozitívval.
De mégse tudok nemzetközi szállítást és ennek költségét beállítani.
Csak Németország-ba tudom a küldést megjelőlni.
Na most az aktuális licit Lettországból jött.
És kért ajánlatot a postára külön majd jelezte paypal fizetne.
Aztán most annyira megugrott a licit, hogy félek bevarják a valagam :DDD

(#28038) V/ válasza ekrisztian (#28037) üzenetére


V/
Topikgazda

A német oldal az mindig nehézkes volt egy kicsit. Ha tisztában azzal hogy mit kap szerintem nem lesz vele gond.

(#28039) qqzs válasza V/ (#28034) üzenetére


qqzs
őstag

Nem, Paypalon meg nem inditottam vartam csodara vagy csak lusta voltam.

Nem kell visszakuldeni es adnak vissza 80 fontot , indok nincs egyebkent miert csak 80 . Valahoyg ugy gondolkodtak hogy mondjuk dron 10 helyett csak 5percet repul akkor fele annyit er, a szokasos kinai bullshit gondolkodas.
Nem egyeztem veluk meg semmiben. Mikor ezt irtak ezt a 80 dollart ezutan egybol atkapcsoltam paypal befenyitesre azota semmi valasz
Gyarral le van levelezve elismertik a gyartasi hibat es azt mondtak a bangoodnak kuldjem vissza mert penzt csak toluk kapok. Ezt az email bangood is latta.
Egyebkent elinditani paypal fele ilyet mikkel kell? Errol van leiras? Egyebkent mostani arfolyamon kb 146ezer forintrol van szo

Eladó: GTS450

(#28040) aytukabozs válasza Throme (#28036) üzenetére


aytukabozs
addikt

"vagy az sms küldözgetés teljesen jó (bár ha hozzáférés megvan az accounthoz, akkor ez se segít)"

Pont ez a lényeg, hogy akkor csak annak van hozzáférése az acc.-hoz, akinél a telefonod van..

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#28041) jbaudio


jbaudio
csendes tag

Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni.
Ebayen szoktam vásárolni. Regisztrál bankkártyám van (OTP, Maestro), limitemelés megvolt.
Egészen eddig sikeresen tudtam fizetni mindent, de ma ez az üzenet fogadott:
"Unfortunately, we can't process your payment."
A Paypalba be tudok lépni, de a "Confirm & pay".re való kattintás után nem vonja le a pénzt, hanem jön a hibaüzenet.
A kártyán van megfelelő fedezet.
Mi lehet a gond?
Köszi

(#28042) V/ válasza Throme (#28036) üzenetére


V/
Topikgazda

Pont ez a probléma, bemész a bankba, hogy te nem fizettél és elhajtanak, hogy 14 nap, amíg levonhatja az illető.
Kérdem én, miért is engedik levonni, amikor nem én vettem meg a vonatjegyet?
Sajnos ott lehetőség, hogy azon az oldalon ahol a nyelvtanfolyamot fizettétek, feltört fizetési klienst használtak és így lophatták el az adatokat. vagy a böngészőben eltárolt adatokhoz fért hozzá valaki.
Ilyenkor azt kell tenni amit megtaláltatok az: PP oldalon más lehetőséget nem találtunk, mint unauthorited annál jelezni.
Ha jött az e-mail, akkor az alapján le is mondható a jegy.

(#28043) V/ válasza jbaudio (#28041) üzenetére


V/
Topikgazda

Már 2 napja ez a topik és az eBay topik erről szól. Légy szíves mindkét helyen olvass egy kicsit vissza. A kártya nem jó. Próbáld meg a mobil app-kkal (eBay, PayPal) kifizetni talán sikerül.

(#28044) kkm0614 válasza jbaudio (#28041) üzenetére


kkm0614
csendes tag

Sziasztok!

Nekem is ugyan ez a problémám. Közben én hülye töröltem a kártyám de most hozzá se tudom adni (this card not accepted...). Maestro ez is FHB bank. Bankkal beszéltem, részükről minden OK.

Kérlek segítsetek!

Üdv!

[ Szerkesztve ]

(#28045) flymi válasza V/ (#28022) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Gondolom nem kell még aggódnom, ha eddig nem ért át a pénz, amit átutaltam a paypal számlára...
Remélem holnap délelőtt már látni fogom.

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#28046) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

V/: Mobilról sem megy, ugyanaz.

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#28047) V/ válasza flymi (#28045) üzenetére


V/
Topikgazda

16:30 az utolsó kör, azután reggel.

(#28048) V/ válasza flymi (#28046) üzenetére


V/
Topikgazda

Köszi hogy szóltál, akkor az sem megy. Ha valakinek sürgős, akkor rövid ideig 2-3 nap, adhat hozzá egy másik kártyát, (Mama, papa, gyerekek kártyája, ami nem Maestro) de arra nem kell a 400 Ft-os Confirm témát megcsinálni, fizesse ki amit meg akar venni és annyi.

[ Szerkesztve ]

(#28049) jbaudio válasza V/ (#28043) üzenetére


jbaudio
csendes tag

Köszönöm a gyors választ.
Visszaolvastam, ezek szerint nekem is a Maestro vacakol.
Sajnos az OTP-nél a Mastercard 6000Ft éves szinten, de lehet bemegyek és váltok, mert ez így nem oké.
Addig is megpróbálom mobil appról...talán.
Köszi még 1x.

(#28050) flymi válasza V/ (#28048) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Figyelni fogom az egyenleget.
Hát igen, azt hiszem ez lesz a következő logikus lépés.
Nincs több kérdés. :R

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.