Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:35:44

LOGOUT.hu

A topik a PayPal használatához kapcsolódó kérdésekkel foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39801) RR-13 válasza V/ (#39800) üzenetére


RR-13
őstag

Köszi a választ, még ilyen helyzetben nem voltam eddig...
A PayPal már levonta a jutalékát 3 hete kb., de amikor 1 hónapja eladtam azt az egy dolgot, akkor még nem volt ez a helyzet mint most, és a pénzt átutaltam magamnak bankszámlára, viszont most nincs miből kifizetni 21 Fontot :(
Ráadásul iszonyatosan felment a font árfolyama..., kártyával sem tudom kifizetni.
Akkor majd felfüggesztik az angol eBay fiókomat?
A PayPal-on keresztül mégis, hogy tudnák behajtani a 21 Fontot :F

[ Szerkesztve ]

(#39802) V/ válasza RR-13 (#39801) üzenetére


V/
Topikgazda

A PayPal-on ott van minden adatod és nem pontosan ez a neve de "fizetési meghagyást" tesznek, terhelik a PayPal egyenlegre, lesz egy mínuszos tételed és ha érkezik rá pénz akkor azt leveszik, egy idő után lépnek tovább.
Egyenlőre azért az lesz még csak, hogy küldözgetnek emlékeztetőt a fizetésre.Nem érdemes sokáig húzni, az első emlékeztető után javaslom kifizetni. Ha jól emlékszem 8-10 nap az esedékesség után
Az árfolyam meg nem lesz kedvezőbb egy darabig. Ha véletlenül a jövő heti beígért bejelentésű gazdasági akármi csomagban nem hisznek a befektetők, akkor még durvább lehet

[ Szerkesztve ]

(#39803) gg72 válasza V/ (#39798) üzenetére


gg72
veterán

Köszönöm, írtam nekik, de a szoksás blabla válasz jött, most újból kértem tőlük segítséget.

(#39804) V/ válasza gg72 (#39803) üzenetére


V/
Topikgazda

Arra az automata válaszra kell újból leírva válaszolni. Aztán majd jelentkeznek.

(#39805) FingR86


FingR86
őstag

és ilyet ki látott már ? főleg a 2. az érdekes :D
végig csináltam amit kért. lakcím és személyazonosság igazolás személyes iratokkal.
azt írták pár munkanap...

(#39806) V/ válasza FingR86 (#39805) üzenetére


V/
Topikgazda

Szokott ilyen.
Ott egy link ha felülről az a második kép, kattints rá aztán kiderül, ha nem ír új információt, nem kér más feltöltést akkor csak egy figyelmeztető, ami előjön mert még folyamatban.. De ez ugye nem Chrome böngésző?
Amelyikben meg nincs link az meg úgy van ahogy írják, nevesíteni kell számlát és ezt legkésőbb amikor a számlán a forgalom meg közelíti a 2500 €-ot akkor kérik.

[ Szerkesztve ]

(#39807) FingR86 válasza V/ (#39806) üzenetére


FingR86
őstag

de az (chrome)

igazából végig csináltam tegnap, de ugyanúgy megmaradt a hibaüzenet...

egyébként egyetlen dolgot korlátoztak, nem tudom zárolni a fiókot

[ Szerkesztve ]

(#39808) V/ válasza FingR86 (#39807) üzenetére


V/
Topikgazda

Válts másikra, néha szinkron hiba van a böngésző és a PayPal oldal közt. A pár munkanapot szorozd be kettővel, mert ők is ebben a "home office-ban" dolgoznak. Itt jön elő az probléma amikor egy hatalmas teremben vannak a dolgozók ürge lukai ahol egy légtérbe zsúfolnak 15-20 embert és nem akarnak arra pénzt költeni hogy tudják ki az egészséges aki még dolgozhatna. Haza küldenek mindenkit dolgozni és 1/4-re csökken a teljesítmény.

[ Szerkesztve ]

(#39809) FingR86 válasza V/ (#39808) üzenetére


FingR86
őstag

ha valóban csak arra az 1 dologra él a korlátozás, akkor ráér, nem tervezem lezárni a fiókot :D

egyébként az a másik dolog mi lehet ? folyamatosan kapok kisebb összegeket a számlára, na de akkora tételről nem tudok amihez limit emelés kellene :Y
ott valóban küldtek vmi nagy összeget? vagy csak kamu duma, h küldjem az iratokat.

[ Szerkesztve ]

(#39810) V/ válasza FingR86 (#39809) üzenetére


V/
Topikgazda

Az elmúlt egy év alatt mennyi az összesített pénzmozgás? (vásárlás és pénzfogadás) Egyébként meg változtattak a pénzmosás és terrorizmus finanszírozás elleni szabályozáson is.
Meg valójában jobb ha személyhez kötött a fiók, így teljes a regisztráció és ez az éves limit se lesz, ha már előzőleg kártyát is adtál hozzá.
Mivel nincs új dolog, majd eltűnik ha befejezték a feldolgozást.
Nálam is volt hogy egy figyelmeztetés vagy 2 hétig látszott, pedig már meg volt oldva a probléma.

Ha a fiókba belépve látsz ilyen szövegeket és az értesítő hivatalos PayPal e-mail címről jött akkor az nem átverés.

[ Szerkesztve ]

(#39811) Marcello83


Marcello83
tag

Nektek van hozzá csatolva TransferWise account? Csak mert nekem nem engedi biztonsági okokból. Legalább is ezt írta a helpdesk srác.

Samsung Galaxy S8 Active, Lenovo Helix

(#39812) V/ válasza Marcello83 (#39811) üzenetére


V/
Topikgazda

Van akinek van és van akinek nem sikerült. Az Összefoglalóban is említve.
Virtuális számlát a PayPal egyébként szintén virtuális rendszeréhez nem akarnak csatakoztatni. Mert csak.
Magyar PayPal fiók esetén lehet USA bankos $-os számlát hozzáadni. De normál esetben is a rendszer visszadobja és külön kell kérni.
Lényegében nem Transferwise számla az elfogadott.

[ Szerkesztve ]

(#39813) vicces


vicces
addikt

sziasztok!

akartam venni egy játékot az epic kliensben paypallel. megadtam a paypal adatokat, bejelentkeztem és mindenáron a fizetés procedura ragaszkodik, hogy adjam meg a számlaszámomat is :Y :Y
a paypal számlán van bőven pénz, de mégis. ezt nem akarom. ha veszek valamit akkor elötte töltöm csak fel a paypal számlámat. nem akarom, hogy a paypal ész nélkül vonogasson le. ha mondjuk feltörnék vagy meghackelnék az accountomat.
hogy van ez? ebay szokott működni az epicnél meg van ez a cécózás. a kereskedőtől is múlik??

:)

(#39814) V/ válasza vicces (#39813) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem a bankkártyát kéri hogy add hozzá?
Esetleg kapcsold be a kétlépcsős azonosítást a PayPal-on és akkor nincs esély a feltörésre.

(#39815) vicces válasza V/ (#39814) üzenetére


vicces
addikt

Be van kapcsolva a 2 lépcsős már rég. Vagy számla vagy kártyaadatot kell megadni és addig nem is tudom befejezni a vásárlást.
Végülis kifizettem átutalással inkább. Húgom járt úgy hogy jöttek a terhelések a számlájára a paypal miatt mert ellopták az account adatait. 2 lépcsős nem volt neki. Én viszont még így sem adok meg a payaplnek bankadatot, mert ki tudja milyen csalást hoz még a jövő.. :K

:)

(#39816) V/ válasza vicces (#39815) üzenetére


V/
Topikgazda

Ennél az oldalnál bankkártyának kell lenni a PayPal-on a háttér fizetőeszköznek. Van még néhány ilyen oldal.
Mivel magyar fiók esetén a bankszámla nem fizetőeszköz így nincs jelentősége.
Ha viszont a PayPal egyenlegedről szeretnéd a pénz visszaszerezni az csak akkor megy, ha megadod a bankszámlád adatait, mert máshogy nem tudod kijuttatni.
Egyszerűbb ha nem vásárolsz ilyen játékos oldalakon.
Eleve nem szabad bankszámládnak, bankkártyádnak lenni mert tényleg jöhet bármely csalás, ország csőd amikor befagyasztják a bankszámlákat, lásd a görögöknél, akár önként hozzájárulsz a válság költségeinek viseléséhez a megtakarított pénzed erejéig. :O Bármi történhet.

[ Szerkesztve ]

(#39817) Jethrozoli


Jethrozoli
friss újonc

Hello, Doki!

Új paypal-os lévén szerettem volna a WISH-en vásárolni, de a szabályosan csatolt bankkártyám, bankszámlám ellenére a mellékelt lehetőség jelenik meg: HOZZÁADÁS
Ha újra hozzáadom, megjegyzi, hogy már hozzá van adva.
Ezt nevezik ördögi körnek?

(#39818) V/ válasza Jethrozoli (#39817) üzenetére


V/
Topikgazda

A Neten keringenek különböző lehetőségek, pl $-ra kell állítani és úgy kosár és fizetés.
De biztos vagy benne hogy ott akarsz vásárolni?

[ Szerkesztve ]

(#39819) gg72 válasza gg72 (#39803) üzenetére


gg72
veterán

Meddig kell várni egy válaszra? Az automata egyből jött, de az arra írott valaszomra 2 napja semmi... Bankszamlat pedig tovabbra sem tudok hozzaadni a profilomhoz, ez rohadt idegesítő már... :(((

(#39820) V/ válasza gg72 (#39819) üzenetére


V/
Topikgazda

Már ott a pénz amit ki akarsz küldeni?
Én 4-én írtam, arra jött rövid időn belül az automata válasz, arra ment a szöveg és most 4/6/20 at 09:10 írt egy emberük

(#39821) gg72 válasza V/ (#39820) üzenetére


gg72
veterán

Nem, nincs itt, de ha nem tudom megoldani a számlára utalást, valami mást kell kitalálnom.
Én az automata válaszra 4-én 18.30-kor válaszoltam, azóta nem reagáltak.

(#39822) V/ válasza gg72 (#39821) üzenetére


V/
Topikgazda

Türelem.

(#39823) Jethrozoli válasza gg72 (#39819) üzenetére


Jethrozoli
friss újonc

Dollárra állítva is ez "jön".
Vannak cuccok, amik jók a WISH-en, nem kell macbook-ot venni!

(#39824) V/ válasza Jethrozoli (#39823) üzenetére


V/
Topikgazda

Akkor más a probléma, azzal működni kell, ezt megerősítették mások is.
A Wish-en akkor $ és elmentve, majd a következő belépés után viszed a folyamatot végig? A két regisztráció esetén a címek azonosak?

(#39825) SP!T


SP!T
addikt

Sziasztok!

Kínai eladótól rendeltem hónapokkal ezelőtt ~100 USD-ért terméket. Többször zaklattam miatta hogy mikor postázza el, de passzív volt, érdemben nem reagált. Arra sem hogyan kaphatnám vissza a pénzem tőle, mert nem várok tovább.
PayPal elé terjesztettem a dolgot. Ott hirtelen válaszolt hogy sajnálja, de hát többször keresett engem mert nem stimmelt a címem és adott egy tracking numbert, mely szerint pár napja feladta. Mivel surmó, feltételezem hogy a tracking number fake.

Gondoltam várok, de közben lejár a vita. Ha törölni akarom a vitát, akkor azt írja a tranzakcióhoz nem nyithatok új vitát. Ilyenkor mit szokás tenni? Hisz ha törlöm attól még nem biztos megkapom a motyót. Lehet nem hazudik és feladta.

Nincs valami fagyasztás dolog rá? :D

Köszi

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#39826) V/ válasza Jethrozoli (#39823) üzenetére


V/
Topikgazda

Kipróbáltam, nálam a PayPal-on a kártya az elsődleges amikor választottam a fizetésnél a PayPal-t, beléptetett és feladta a kártyát és azt hogy elfogadom-e hogy később ellenőrzés nélkül (nem lép be a PayPal fiókba, hanem rögtön vonja a pénzt) fizessek náluk.
Nem kellett semmit hozzáadni.

[ Szerkesztve ]

(#39827) V/ válasza SP!T (#39825) üzenetére


V/
Topikgazda

Nincs.

(#39828) Jethrozoli


Jethrozoli
friss újonc

Dollárral is ugyanez a "metódus" :((

(#39829) V/ válasza Jethrozoli (#39828) üzenetére


V/
Topikgazda

Én simán végigvittem a fizetést.
A bankkártya van elsődleges fizetőeszköznek beállítva a PayPal-on és van rajta annyi pénz ami $-ban szükséges a fizetéshez és nincs érvényes vásárlási db szám és összeg limit?
Megint kipróbáltam megy rendesen, Paypal kiválasztás, belépés és az alább látható képernyő után visszajön az összesítő oldal alul a folytatás gomb és arra kattintva kész is, jönnek a visszaigazoló e-mailek.

[ Szerkesztve ]

(#39830) isi77


isi77
csendes tag

Segítségre lenne szükségem, Paypal számlámon be van kapcsolva a kettős azonosítás authenticator app (Microsoft) segítségével, közbe mobilt váltottam, így nem férek hozzá számlámhoz, mi ilyenkor a teendő? :W

(#39831) V/ válasza isi77 (#39830) üzenetére


V/
Topikgazda

Az amit írnak és én is javaslom, a váltás előtt lekapcsolni ezt a hitelesítést, a MS app-ból kivenni a PayPal-t. Majd az új eszközön aktiválni. (A tudatátvitel nem működik, mert kell az agy egy darabkája a hozzáféréshez, akkor is ha az ellenkezőjét olvasod :DDD )
Eddig ilyen probléma esetén telefonon felhívtuk a PayPal ügyfélszolgálatot és az azonosítás után ezt a hitelesítést kikapcsoltattuk.Most mind a magyar, mind az Ír számon nincs telefonos elérhetőség, hogy az USA szám működik azt nem tudom, de szerintem nem férnek hozzá az EU-s PayPal fiókokhoz. Írni meg a fiókon belülről lehetne, de ilyen biztonsági dolgokat nem oldottak meg eddig ezen a módon, viszont nem tudsz belépni így ez sem megy. Nekem nincs ötletem, ha csak nincs meg a régi mobil aztán a hardverfüggés miatt belépni és kikapcsolni a hitelestét, persze hogy az MS app új telepítése hogy kavar be azt ők tudnák megmondani.

[ Szerkesztve ]

(#39832) Andrewstarr


Andrewstarr
aktív tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni, az alábbi ügyben:
2020 január végén vásároltam egy terméket, februárban lejárt az OTP kártyám, töröltem a régit, hozzáadtam az újat, nem érkezett meg a termék, visszafizetést kértem, meg is kaptam az összeget, de a régi bankkártyára. Mi fog történni, illetve kinek írjak? Paypal-nak vagy az eladónak? Előre is köszönöm a válaszokat! :R

(#39833) V/ válasza Andrewstarr (#39832) üzenetére


V/
Topikgazda

Senkinek nem kell írnod.
Bankkártyára egy fillért nem kapsz refund-ként. A lényeg az hogy van egy bankszámla amihez tartozik a bankkártya, arról számláról utalja a bankod a pénzt a kereskedőnek. Ha vissza kell adni a pénzt a kereskedő bankja visszautalja a küldő bankszámlára. Nem lehet bankkártyára utalni.
Tehát ha nem szűnt meg a bankszámlád, akkor a pénzt arra fogod kapni. Ha megszűnt volna akkor arra is van megoldás.

(#39834) pazola válasza V/ (#38967) üzenetére


pazola
tag

Koszi a valaszokat (Viktor0610 is), irtam anno a supportnak, nem valaszoltak, el is felejtettem, most hivtam a Telenort, azt mondtak, hogy tudnak rola, mar masok is jeleztek, ahogy mondod, hordozott szamnal nem erkeznek meg mar hozzajuk sem az uzenetek, szoval paypal-nal lesz a gond.

A gaz az, hogy mivel levelre nem valaszoltak, belepni meg nem tudok, most igy hirtelen nem is tudom, hogy mit kene csinalni. Azt sem, hogy mi van a paypal-nal a kartyahoz rendelve... mondjuk ettol tartok a legkevesbe, de azert na, jo lenne mar, ha mukodne.

A telenoros ugyfelszolgalat annyit mondott meg, hogy tovabbitottak a PayPal fele, aztan kb. ennyi.

K&H online számlanyitás akár 2x40 ezer forint jóváírással PLUSZ 10 ezer forint ajánlásért: https://www.kh.hu/ajanlas-regisztracio2024?offerLinkId=f96bb945-ca05-4e4b-9df1-1453f53b7830

(#39835) V/ válasza pazola (#39834) üzenetére


V/
Topikgazda

Elfogadnám amit írtak, de ha a Telekomnál vagy a Vodefone-nál van hordozott szám, akkor azok ugyan miért kapják meg?
Hiszen mondjuk 20-as volt a szám akkor a PayPal felől 20-ról indul a szám, az az igazi Telenorra megérkezik de megérkezik a 30-as rendszerű szolgáltatóhoz is, aki rá tudja küldeni a 20-as kezdetű Telekom számra, ami előtte Telenor volt.
Még mindig azt állítom hogy a számhordozós adatbázisnál ami konvertálja a beszélgetést, sms-t a Telenoros rész problémás.

(#39836) kukukk


kukukk
csendes tag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni!
Egy angol cégtől szeretnék vásárolni és az Ászf-ük szerint van lehetőség PP-lal fizetni.
Végig vittem a vásárlást a fizetés részig de ott csak a bankkártyás illetve az átutalásos fizetést ajánlja fel!
Ebben az esetben milyen lehetőség van arra hogy PP-on keresztül fizessem ki az árut?
Van egyáltalán?
Előre is kösz!

[ Szerkesztve ]

(#39837) Vebber


Vebber
tag

Segítség kellene. Néhány hónapja regisztráltam egy Paypal-t. Egyszer használtam eddig. A minap kaptam egy emailt (előtte eddig soha), hogy "elkészült a havi számlakivonat". Hogyan tudom ezt megnézni?
Az emailben nincs erre mutató link, és az oldalon sehol nem találok ilyet.
Köszönöm.

(#39838) V/ válasza Vebber (#39837) üzenetére


V/
Topikgazda

Félreérthető a dolog, ez egy általános üzenet, mert jogszabály írja elő, de ez elektronikusan van biztosítva. De hozzáférsz a számla történethez.
Activity (Tevékenység)
Jobbra fent Statements (Kivonatok) (a négy vonal alatt)
Custom (Egyéni) linkre katt
A Reports-nál (Jelentések) Statements (Kivonatok) és Monthly (Havi)
Amelyik kell pdf vagy csv (Excel) ott a Request (Igénylés) az adott hónapnál.
Elkészíti (Folyamatban) és letölthető ha kész Download (Letöltés)

[ Szerkesztve ]

(#39839) gg72 válasza V/ (#39822) üzenetére


gg72
veterán

Jött válasz:
I can confirm that we're unfortunately not able to add your bank account manually.
Having reviewed your PayPal account, I can confirm that the issue is a minor problem with our security system.
You can resolve the issue by logging out of your PayPal account, and refraining from logging in for 72 hours, so that our security system resets, before trying to add your bank account again.
Érdekes.

[ Szerkesztve ]

(#39840) Vebber válasza V/ (#39838) üzenetére


Vebber
tag

Köszönöm. Sajnos továbbra sem találom. A tevékernység megvan, de onnan tovább nem. Nem látok kivonatok pontot /négy vonalat sem./

(#39841) V/ válasza Vebber (#39840) üzenetére


V/
Topikgazda

Tehát felső menü és Tevékenység -re katt

Jobb szélen 4 db vonal és Kivonatok, erre katt.
A megjelenő képernyőn az Egyéni felületre katt

A következő képernyőn a Kivonatok választása

A Havi kivonatok választása

Itt az adott hónapnál igénylés és ha kész letöltés. Februárt nem kértem még le a márciust már igen.

Én Firefox-ot használok, mert esetleg a többiek (Chrome) nem mutatják.

[ Szerkesztve ]

(#39842) Vebber válasza V/ (#39841) üzenetére


Vebber
tag

Köszönöm a szemléltető képeket. Ahogy írtam nincs "kivonatok" kiválasztható opció. A szűrők felirat mellett egyáltalán nincs semmi.
Ilyen esetben mi a helyzet?

alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""

[ Szerkesztve ]

(#39843) V/ válasza Vebber (#39842) üzenetére


V/
Topikgazda

Mint írtam ez alapértelmezett a PayPal fiókok esetén, ott kell lenni. Annyit tegyél meg, hogy töröld a PayPal sütiket és a böngésző gyorsítótárat, újra indítva ott kell lenni.
Megnéztem az általam nem használt Chrome-ot, ott is ott van.

Ha belépsz akkor van még két link ami esetleg kikényszerítheti a képernyő frissítést a Legutóbbi tevékenység és a További tevékenység megtekintése vagy állítsd angol nyelvre és lépj ki és be.

[ Szerkesztve ]

(#39844) Vebber válasza V/ (#39843) üzenetére


Vebber
tag

Ez firefox böngésző, (S)megpróbálom másikban(/S). Köszi.
Megpróbáltam, operában sincs. Nem lehet, hogy nincs ilyen fül, mert teszem azt nem volt a pay pal felé költség?

alt="" title=""

[ Szerkesztve ]

(#39845) Vebber válasza Vebber (#39844) üzenetére


Vebber
tag

Még annyit Operában soha nem volt még megynyitva, így előzmény is kizárt. A Legutóbbi tevékenység és a További tevékenység megtekintése és a nyelv állítás sem vezetett eredményre.

[ Szerkesztve ]

(#39846) V/ válasza Vebber (#39845) üzenetére


V/
Topikgazda

Oké, ez szerintem csak böngésző móka.
Itt a direkt linkje a számla oldalnak

Ez a jó belépési oldal linkje, néha ez is megzavarja a dolgokat.

Nálad túl tiszta a fenti oldal, belépve ilyesmi szöveg van nálam:
https://www.paypal.com/myaccount/transactions/?free_text_search=&account_subscription_type=ALL&filter_id=&currency=ALL&issuance_product_name=&type=&status=&start_date=2020-01-09&end_date=2020-04-08

(#39847) Panthera


Panthera
őstag

Hali!

Valaki meg tudná mondani, hol és mire kattintsak, hogy megnézzem mennyi a paypal limit? Találtam itt több linket, de azok nem segítenek. Nem tudok fizetni egy oldalon. Ja, az időzóna sem jó, de azt se tudom módosítani. Köszönöm!

(#39848) V/ válasza Panthera (#39847) üzenetére


V/
Topikgazda

Az időzónához nem kell nyúlni és nem is lehet módodsítani, a mienk (EU-s PayPal) jól van beállítva.
A limitek az Összefoglalóban, de 811 221 Ft (2500 €) körül van a limit, aminél kérik majd igazolni a személyazonosságodat, de ez nem valószínű hogy befolyásolná a vásárlásod.
Ha adtál hozzá bankkártyát és megtörtént az azonosítás nincs limit.
Szerintem nem a PayPal miatt nem tudsz fizetni, ha esetleg megadtad volna az oldal nevét, hogy mennyit és mivel fizetnél több információt tudok adni.
Egyébként itt a limit oldal linkje, az Összefoglalóból, ha nincs limited akkor nem jön elő semmi, hanem vissza jön az előző oldal.

[ Szerkesztve ]

(#39849) Panthera válasza V/ (#39848) üzenetére


Panthera
őstag

[Innen] szeretnék vásárolni (szűken 80$).
Nekem csendes-óceáni időzónát mutat, fogalmam nincs miért.
A limit oldal link pedig [link] visz. Március végén vásároltam utoljára (igaz pár száz Ft értékben), akkor rendben volt.
Most jutott eszembe, a netbankomon volt állítva limit. Köszönö szépen a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#39850) V/ válasza Panthera (#39849) üzenetére


V/
Topikgazda

Mindenkinek azt mutatja, azért nem kell vele foglalkozni.
Visa kártya esetén 26272 Ft kell minimum a 80 $-hoz, a kártya limitet te tudod.
De ekkora összegre nincs limit.
Mint írtam ha nem látsz kiírva összeget hogy limit vagy az a táblázat ami az összefoglalóban van vagy az éves összeg és lift limit szöveggel kártya kérés -mivel van hozzáadva ez nem is jön szóba- akkor nincs limit.
De biztos hogy innen akarsz vásárolni? Én rákérdeznék a szállításra és az általuk említett szállítási biztosításra a biztonság kedvéért.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.