Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:35:44

LOGOUT.hu

A topik a PayPal használatához kapcsolódó kérdésekkel foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39051) FingR86 válasza V/ (#39050) üzenetére


FingR86
őstag

a pénzfogadásnál arra gondoltál, hogy ha a linkre kattintanak, akkor melyik pénznem ugrik fel alapértelmezetten ?
ott forint volt beállítva, mégis mindig különböző pénznemekben érkeztek az összegek, aminek örültem is.
gondolom a küldő átváltotta a saját pénznemére a legördülőben.
kb van vagy 7 féle pénznem a paypal fiókomban amin érkeztek korábban összegek.

de mostanában az esetek nagy részében mindig forint érkezik és kevesebb mint amit küldtek. de ez csak az utóbbi 1-2 hónapban van így.

[ Szerkesztve ]

(#39052) V/ válasza FingR86 (#39051) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem egészen, hanem nálad a Balance, Egyenlegnél milyen devizák vannak.

Ekkor nem történik konverzió forintra, ha küldő sem változtatja forintra, ha pl. 10 AUD küld és a devizánál is azt választaja, akkor az megy arra az egyenlegre.

[ Szerkesztve ]

(#39053) #16729600 válasza V/ (#39049) üzenetére


#16729600
törölt tag

Ez egy felfokozott idegi állapot, szóval sorry, ha megbántottalak.De továbbra is mondom, hogy nem feltétlenül a felhasználó a hülye.Itt a 2 tranzakcióról a paypal visszaigazolás, természetesen láthatóak a műveletek...Ha egy sípoló gumikutya árát vonták volna le, nem is idegeskedne annyira az ember, de itt azért elég combos összegek vannak vitatva.

[ Szerkesztve ]

(#39054) FingR86 válasza V/ (#39052) üzenetére


FingR86
őstag

ezek vannak benne, általában ezekről érkeznek az összegek.

az euró is jó ideje benne van és ahogy az alábbi képen is láthatod, novemberben még rendben euórban érkezett meg az összeg amit küldött. azután is ugyanúgy euróban küldött de már forintban érkezett

[ Szerkesztve ]

(#39055) FingR86 válasza FingR86 (#39054) üzenetére


FingR86
őstag

ezt is leellenőriztem, nem e állítódott át, de sztem itt is jó van kiválasztva:

[ Szerkesztve ]

(#39056) V/ válasza #16729600 (#39053) üzenetére


V/
Topikgazda

Ezek az e-mailek amit kaptál. Amikor belépsz a PayPal fiókba akkor az Activity listában ott vannak ezek a vásárlások?
Tételsor

Rákattintva lenyílik és alul a Report an issue az ahol jelezheted a jogtalan fizetést, baloldalt meg írja a vásárlói védelmet.

(#39057) Skillet válasza V/ (#39022) üzenetére


Skillet
addikt

Köszönöm!
És még egy kérdés, csak mert érdekel, ezt ilyenkor végül ki állja? PayPal?

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#39058) #16729600


#16729600
törölt tag

Nem, nem és nem, akkor se én vagyok a hülye :) A paypal fiók már zárolva van, de a tranzakciókról csináltam a telóval képet a paypal oldaláról, számítva arra, hogy zárolva lesz. Na most akkor ilyenkor mi van?

[ Szerkesztve ]

(#39059) V/ válasza FingR86 (#39055) üzenetére


V/
Topikgazda

Az utolsó képen amit jelöltél az nem befolyásolja a váltást, ha € az elsődleges akkor az elsőnek kellene lenni. Bár én ezt az oldalt nem látom a Paypal.Me-nél

(#39060) V/ válasza #16729600 (#39058) üzenetére


V/
Topikgazda

Oké, akkor ugyanilyen van az 590 $-os tételhez is? De eltudtad indítani rájuk -erre ugye nem kell mert visszaadták a pénzt- Report issue-t?
De most nem értem, ki és mikor zárolta a PayPal fiókot? Így semmit nem lehet reklamálni. Ha más férne hozzá akkor jelszó csere, biztonsági kérdések cseréje elegendő szokott lenni, hiszem az ügyintézés a fiókon keresztül történik. Amit ha zárolnak akkor sikertelen lesz minden.

(#39061) V/ válasza Skillet (#39057) üzenetére


V/
Topikgazda

Te fizeted ki mert a postán te adod fel és a PayPal kifizeti.
Ha vállalja az eladó a visszaküldés költségét akkor is te fizeted ki a postán, de elküldöd neki -oda kell +-ba számla is- és majd visszatéríti ő.
9300 Ft a maximum amit fizet a PayPal és rögtön igényelheted ha feladtad, az eladó meg lehet hogy a kézhezvétel után a refunddal együtt küldi.
Inkább a PayPalt veszem igénybe. Persze ha 9300 Ft-nál több lenne a díja, akkor azért nyaggatom a különbözetért az eladót.

(#39062) #16729600


#16729600
törölt tag

Igen, ilyen van az 590USD re is.Nem adott a paypal lehetőséget a fiókba való visszajutáshoz, amikor tudtam velük beszélni telefonon, akkor közölték, hogy zárolják a hozzáférést.Perpill paypal szerint nem létezőnek számít a regelt paypal fiókhoz tartozó email címem. Szerinted miért vergődőm a telefonos ügyfélszolgálatukkal, amit nem vesznek fel.?Emailre szintén semmi reakció paypal részéről. Közben felhívtam a bankom és megerősítették, hogy tisztán paypal művelet történt, annál is inkább mert a VISA mindenhez SMS TAN-t ad, nélküle egy fogpiszkálót se tudok venni.Itt a bankom tranzakciós oldala, amit nagy nehezen visszaszereztem 1100USD az is paypalnál íródott jóvá.Hála a rendkívűl segítőkész amcsi supportos srácnak, meg a keverésemnek.Ezért is mondom, hogy paypal, amit eddig alakított az ***********.és minősíthetetlen.Semmit nem tudok náluk intézni.Legalább annyit ismerj el az eddigiek alapján, hogy azért talán, de csak talán(!) kicsit joggal van szemrángásom a paypaltól...


[ Szerkesztve ]

(#39063) V/ válasza #16729600 (#39062) üzenetére


V/
Topikgazda

Az hogy lezárva fiók a 2020.01.24.12:23 a telefon beszélgetés előtt vagy után volt?
Mert a hacker vásárolt 24-én, bár nem tudom hogy miként fognak az USA-ban azon a címen nem létező személynek kézbesíteni, mert gondolom az Andrea Vukman az fiók tulajdonos neve és azután rögtön kérte is törlését a fióknak.
De nem világos az ezután történt dolgok, mert be tudtál lépni hiszen van képernyőkép, viszont nem tudtál dispute-t indítani a jogtalan fizetésekre.

Mivel nem volt arra reakció hogy nem ti zártátok le, ezért nem férsz hozzá.
PP értesítő e-mail If you didn’t close your PayPal account, please report this email to us. Go to our website and click Contact on any of our webpages.

Hagyd a PayPal-t mert itt már teljesen zavaros az egész, a bankotoknál Charbeback eljárást kell indítani az 590 $-os tételre, az osztrák bankoknál is van ilyen a netes kártyás vásárlásokhoz, a képernyőképek bizonyítékok feléjük. Ha kérnek is érte10-20 €-ot akkor is megéri, bár nálunk legtöbb banknál ingyenes.

[ Szerkesztve ]

(#39064) #16729600 válasza V/ (#39060) üzenetére


#16729600
törölt tag

Jah és hogy ne legyen félreértés, semmit nem tudtam indítani paypal vonalon, bejelentettem a fiók feltörését, zárolták és sanyi.Azóta nem érem el őket.Sírtam, zokogtam az amcsis supportos srácnak és mivel látta és ( rendkívű jó fej volt) ,hogy a paypal eleve nem igazolt tranzakciókat utalt el, amiről azért az eladókat értesítette, ám ennek ellenére megterhelte a számlám ( ez is eléggé érdekes ) visszatérített egy még nem postázott tételt .Paypal ellenben nem írt egy nyamvadt emailt sem a számla tulajnak , hogy teszem azt " te ostoba balf@sz tényleg te akarsz venni, USA címre nagyértékű cuccokat?" Látta, a paypal hogy valami nincs rendben, ennek ellenére jóváhagyta a tranzakciókat. pffffffff :W És itt ez a kép a lényeg, paypal jelzi az eladónak, hogy kamu a tranzakció, aztán szépen elutalja a lét.Miezmár??

[ Szerkesztve ]

(#39065) V/ válasza #16729600 (#39064) üzenetére


V/
Topikgazda

Ezt a pénzt visszakaptad, fókuszálj a másikra. Jogos a felháborodásod hogy nem csináltak semmit, bár eleve a fiók lezárása adja ezt.
Hiába idegesíted magad, a PayPal vonal zsákutca, lehet őket szidni folyamatosan, de az 590 €-t kellene visszaszerezned, arra már ketten is írtuk a megoldást.
Ha a PayPal regisztráció EU-s, Luxembourgi, akkor írásban, akár az EU-s fogyasztóvédelmi vonalon is lehet náluk reklamálni.

Ha a szolgáltatással kapcsolatos bármilyen panasz a panaszfelminősítési folyamat teljesítését követően sem zárul az Ön számára kielégítő eredménnyel, a Financial Ombudsman Service (ha Ön egyesült királyságbeli felhasználó) vagy a European Consumer Centre (ECC-Net) számára nyújthat be panaszt, továbbá Anglia és Wales bíróságain kezdeményezhet jogi eljárást ellenünk (vagy a helyi bíróságon, ha Ön máshol él). A nem megoldott panaszokkal kapcsolatban felügyeleti szervünket, a CFFS-t is megkeresheti a következő címen: Commission de Surveillance du Secteur Financier (CSSF) 110, Route d’Arlon L-2991 Luxemburg.

Itt a vonatkozó részek. A Panaszok utáni szövegek

[ Szerkesztve ]

(#39066) Skillet válasza V/ (#39061) üzenetére


Skillet
addikt

Értem, hogy a postán én fizetek, azt is, hogy a paypal fizet nekem... de végül ezt az összeget ki nyeli be? Eladó vagy a paypal?

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#39067) szabo01


szabo01
csendes tag

Sziasztok

hol tudom aktiválni a posta költség visszatérítést?

Próbálom,rámegyek az aktiválásra,de nem történik semmi,csak lentebb ugrik az oldal ha rámegyek a visszatérítés igénylésére,de semmit nem kaptam róla hogy sikeres lett e az aktiválás...[
L:https://mobilarena.hu/dl/upc/2020-01/30/125029_tr7de3f7csvlrgdx_paypal.jpg]

(#39068) V/ válasza szabo01 (#39067) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem kell visszajelzés, főleg ha már egyszer aktiváltad, akinél nem aktív az nem tudja rögtön használni a vásárlási linknél, hanem az aktiválási oldalra visz. Az Összefoglalós leírásban 8. PayPal-tól termék visszaküldés esetén a postai költség visszatérítésének módja is írtam, pontosabban amit nem kapsz azt nem írom.

[ Szerkesztve ]

(#39069) V/ válasza Skillet (#39066) üzenetére


V/
Topikgazda

Lásd az előbbi hsz-ben a leírását, ez a PayPal támogatása, nem nyeli be, ez egy szolgáltatás a vásárlóknak, amit biztosít bizonyos országok regisztrációja esetén.

(#39070) szabo01 válasza V/ (#39068) üzenetére


szabo01
csendes tag

Köszi,igen eltudtam küldeni a vissza igénylést,csak azt hittem meg kell erősíteni az aktiválást és jön róla valami email,de akkor ezek szerint így jó,köszönöm!

(#39071) Vjankovics82


Vjankovics82
senior tag

Valaki kipróbálná hogy jelszót lehet-e változtatni a paypal fiókjába!
Nekem nem sikerül! 😤

(#39072) V/ válasza Vjankovics82 (#39071) üzenetére


V/
Topikgazda

Igen működik. A belépés oldalon alul a problémám van a bejelentkezéssel.
Jön az hogy biztonsági kódot hova küldje.

Itt már látom is hogy az sms nem lesz jó, mert DIGI mobil a szám áés mivel +44-es országból jön az sms a 06 nem értelmes. Ezért Receive an email véálasztom, jön az email benne a kód azt beírva jön a megerősítés ami vagy sms (ez továbbra sem jó) vagy a biztonsági kérdések én azt választom

Ezután jön az hogy adjam meg az új jelszót, azt a gyors megjegyzést nem jelölve elmentem és kész.

(#39073) Vjankovics82 válasza V/ (#39072) üzenetére


Vjankovics82
senior tag

Jön a kód még minden! De a mentés után mi jön hogy beírtad a kódot?

(#39074) V/ válasza Vjankovics82 (#39073) üzenetére


V/
Topikgazda

Írtam a kép alatt.
Ezután jön az hogy adjam meg az új jelszót, két mező, elsőbe beírom a másikba ismétlem és
azt a gyors belépés megjegyzést nem jelölve elmentem és kész.

Visszajön a belépő ablak.
Firefox böngészőt használva.
Most 2 fióknál is megcsináltam.
Viszont itt Telekom mobil van annál jó a 06-al kezdődő kód küldés mert szintén +36-os magyar számról jön az sms és itt jó a 06 előhívó.
Akik nem 20, 30, 70-es számokról kapják az értesítő sms-eket, azoknak mindenképp legyen tartalék e-mail, biztonsági kérdések beállítva vagy ha adott hozzá bankkártyát, akkor annak a számának megjegyzése mert a jelszó csere aktiválásához ezek lehetnek engedélyező lehetőségek.

[ Szerkesztve ]

(#39075) Vjankovics82 válasza V/ (#39074) üzenetére


Vjankovics82
senior tag

Nekem semmi nem jön be utána elmentem jön az a robot kipipálom és így marad! kép link

[ Szerkesztve ]

(#39076) V/ válasza Vjankovics82 (#39075) üzenetére


V/
Topikgazda

A böngészőben lehet valami elállítva. Engedélyezve kell lenni az összes, köztük a harmadik fél sütiknek is, ne legyen anonim böngészés, ne működjön a reklámblokkoló, ne legyen semmi IP cím rejtés, a felugró ablak engedélyezve legyen.
Ez nekem a legelején jelent meg, amikor a Problémája van a bejelentkezéssel? lett választva

[ Szerkesztve ]

(#39077) Vjankovics82 válasza V/ (#39076) üzenetére


Vjankovics82
senior tag

Feladom!

Többszöri próbálkozással se jó win 7,10-el is próbálva minden engedélyezve telón is több böngészön ugyanaz a probléma! mi lehet a baj nem megy tovább ki pipálva a két jelszó mentés után egy kör hogy feldolgozás folyamatban eltünik és minden úgy marad!

(#39078) V/ válasza Vjankovics82 (#39077) üzenetére


V/
Topikgazda

Nincs ötletem, két fióknál is átállítottam. Még egy próba. Ha olyan a Net akkor legyen egy új IP címed, ha nem fix ip, akkor a csatlakozó eszköz újraindítása. Win 10-en Firefox. Töröld az összes PayPal sütit, a böngésző gyorsítótárat, azután újraindítva a Firefox-ot ezen az oldalon kezd azzal hogy Problémád van....

(#39079) rudi666


rudi666
csendes tag

Pénzt csak forint-ban tudok feltölteni?

Revolte/transferwise segítségével valahogy ki tudom kerülni a konverziót? Fontot szeretnék tenni magyar fiókra.

(#39080) V/ válasza rudi666 (#39079) üzenetére


V/
Topikgazda

A feltöltés az csak forint lehet. Egy másik PayPal-os küldhet neked fontot és ha van font egyenleged az arra kerül marad.
Úgy ki tudod kerülni egy vásárlásnál a PayPal konverziót, ha saját neveden van a Revolute vagy Transferwise kártya és azt hozzárendeled a PayPal fiókhoz, akkor nem kell töltögetni semmit és ha a deviza váltást a kártyához a PayPalon a banki (Revolut, Transferwise) váltásra állítod át akkor a deviza konverzió a Revolutnál fog történni az ő árfolyamukkal.

[ Szerkesztve ]

(#39081) ®Sapphire


®Sapphire
csendes tag

Paypal me hivatkozásnál hogyan lehet megváltoztatni a saját nevet becenévre? A paypal me linket már elkészítettem, de a saját nevemet nem lehet változtatni, csak ha beküldök számlát stb.

(#39082) V/ válasza ®Sapphire (#39081) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha már elkészült nem változtatható. Mikor létrehozod előtte kell átgondolni.

[ Szerkesztve ]

(#39083) ®Sapphire válasza V/ (#39082) üzenetére


®Sapphire
csendes tag

Törlés ,majd új számla létrehozás?

(#39084) V/ válasza ®Sapphire (#39083) üzenetére


V/
Topikgazda

Törölni sem lehet, csak deaktiválni.
Szerintem a leírásaik alapján csak egy teljesen új PayPal fiókhoz tudsz másikat készíteni.
De muszáj ehhez ragaszkodni? Megoldható neked történő pénz küldés a másik kettő módszerrel is. normál küldés és a PayPal-pénzgyűjtés

[ Szerkesztve ]

(#39085) ®Sapphire válasza V/ (#39084) üzenetére


®Sapphire
csendes tag

Megoldás lehet az is,bár azt még nem ismerem.
Viszont nem értem hogyan adnak meg csak becenevet.
Paypal fiók létrehozásnál csak teljes saját nevet lehet megadni,elvileg....
Gyakorlatilag beírhatsz bármit.
Amennyiben nincs megadva a teljes nevem,nem kerül törlésre a fiók?

(#39086) V/ válasza ®Sapphire (#39085) üzenetére


V/
Topikgazda

Paypal fiók létrehozásnál csak teljes saját nevet lehet megadni,elvileg....Gyakorlatilag beírhatsz bármit.
Valós adatokat kell megadnod a regisztrációnál, eleve szerződési kitétel és a később okmányokkal is igazolnod kell.
Ha egy bankszámlát megnyitsz ott sem bemondásra megy a dolog, ez is egy hasonló, elektronikus pénz használatát biztosító szolgáltatás nyújtása. Jogképes személyekkel kötik, az "álnevek" így itt csalásokat tennének lehetővé, az pedig értékhatártól függően szabálysértés vagy bűncselekmény.
Lehet kérni a fiók lezárását és 60 nap múlva törlik. (Valójában addig amíg a törvények előírják archivált állapotban tárolják az információkat)

(#39087) Vjankovics82 válasza V/ (#39078) üzenetére


Vjankovics82
senior tag

Jelszó változásról jönnie kéne email-nek? nem sikerül! :W

Csináltam új fiókot! semmi értelme kinlódni!

[ Szerkesztve ]

(#39088) V/ válasza Vjankovics82 (#39087) üzenetére


V/
Topikgazda

Igen az a vége. Kb 1,5 perc múlva a sikeres csere után. A levélszolgáltatód nem tette véletlenül spam könyvtárba?

[ Szerkesztve ]

(#39089) Vjankovics82 válasza V/ (#39088) üzenetére


Vjankovics82
senior tag

Nem! néztem mindig! mindent próbáltam nem tudom mi van! de csináltam új fiókot! jó lett volna pedig a régi marad! viszont ott meg az adatok megmaradnak!

(#39090) Vjankovics82 válasza Vjankovics82 (#39089) üzenetére


Vjankovics82
senior tag

Ez érdekes az új fiókra kértem jelszó változtatást és sikerült! Mi lett a másik fiókommal :W :F

(#39091) Blackhole13


Blackhole13
senior tag

Udv,
Paypalrol szeretnek eurot kuldeni Revolutra. Kifizetesnel azt irja csak forintban vezetett szamlat lehet megadni. Van barmi mod konverzio nelkuli kifizetesre?

(#39092) V/ válasza Blackhole13 (#39091) üzenetére


V/
Topikgazda

Nincs. És Revolut számlát ha forintos lenne akkor sem lehet hozzáadni, mert ezek virtuális számlák.

(#39093) relixo


relixo
tag

Üdv

Végigolvastam figyelmesen az összefoglalóban lévő dolgokat de nem találtam megoldást a saját hibámra vonatkozóan. Ezért leírnám a kérdésem.

Pár napja szerettem volna kiutaltatni a paypal balance-ról 20 dollárt a saját OTP-s bankszámlámra. Eltelt a várakozási idő és jött egy üzenet a paypal-tól miszerint a tranzakció nem teljesült és ezért a (már kb. 5 évvel ezelőtt csatolt) bankszámlámat eltávolították a paypal számlámról!
A pénz egy az egyben újra visszakerült a paypal balance-ra, ezzel nincs is gondom viszont én azóta próbáltam újra felrögzíteni a bankszámlámat de állandóan ezt írja hiba üzenetként:
"Sajnáljuk. Jelenleg nem tudjuk feldolgozni a kérését. Próbálja újra később."

Így most nem tudok bankszámlát csatolni a paypal fiókomhoz!
Időközben jött egy email is:
An electronic funds transfer from your PayPal account to your bank account was rejected today for this reason: Invalid Bank Account Information.
Mivel 5 éve adtam meg az adatokat és azóta nem is használtam a kiutalást fogalmam sincs mi ment végbe rosszul de gondolom valami név ügyi hiba lehetett ezek alapján. Most figyelnék arra,hogy akkor a pontos adatokat adjam meg de most nem enged semmit mert állandóan a fentebb említett hiba üzenet fogad ha hozzá csatolnék egy számlát a paypalhoz.
Ilyenkor most mit lehet tenni ?

(#39094) V/ válasza relixo (#39093) üzenetére


V/
Topikgazda

Telefonon kérsz segítséget. Ez a leggyorsabb. Valószínűleg még 1500 Ft-ot is levontak a helytelen adatok miatt. Pénzforgalmi bankszámla mehet hozzá ami forintos. Nekem kezdetektől van bankszámla hozzáadva ez ami most az 8 éve és nem távolították el és nem is korlátozták.
A név meg ha régebben adtad hozzá úgy volt jó magyar bankszámla esetén is ha a first name az utónév és a last name pedig a vezetéknév volt, a magyar névsorrend ismert számukra és az ilyen formában nem okoz gondot. Ha most akarnád hozzáadni, akkor a felajánlott név kiírása a magyar névsorrend szerint jelenik meg.
A számokat egyben kötőjelek nélkül írod? 3*8 de nem kell tagolni. Biztonság kedvéért ha a vége 8 db 0 akkor írd be, ne hagyd le, bár azt írják hogy nem kell és a név csak OTP legyen

[ Szerkesztve ]

(#39095) ®Sapphire válasza V/ (#39094) üzenetére


®Sapphire
csendes tag

Itt egy link: http://www.galaxyhuman.net/macheck/cbmcheckout/paypal-transfer/paypal-me-transfer/#jp-carousel-4427

Így szeretném beírni cégnevet,becenevet stb.,nem pedig a saját nevemet.
Azt írod ,regisztrációnál a hivatalos nevet kell megadni,ami érthető is.
De ha én regisztrációnál megadom a saját nevemet,az paypal . me készítésnél már nem változtatható,vagy csak én nem tudom hogy kell....
Viszont sok helyen találkoztam ilyennel,amit fent leírtam.
Erre keresem a választ.

(#39096) V/ válasza ®Sapphire (#39095) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha jól értem akkor ilyen logo, kép meg szöveg kell.
Ha megnézed az Összefoglaló, 7. PayPal.Me linkkel pénzfogadása a készítés leírását ezeket a részeket előre kell megtervezni.
Amit a ők írnak létrehozáskor a paypal.me/yourname a törtvonal után kell írnod valami nevet nem muszáj a PayPal regisztrációnál megadott névnek lenni, hiszen hozzárendelődik a fiókhoz és valószínűleg ezért nem engedik meg utólag módosítani, de amit linkeltél egy üzleti fiók jó eséllyel tényleg az neve.
A leírásból itt látható képen alul az a három csak minták és ellenőrizhető hogy az még nincs használva. Ha elkezdesz valamit beírni a yourname helyére akkor azt fogja ellenőrizni hogy nincs-e már használatban.

Ha már létrehoztad a saját PayPal.Me linkedet azt nem lehet átnevezni, nem lehet törölni, a PayPal így oldotta meg valamiért, biztos írták az okát, de én nem nézegettem.
Az biztos hogy kép, logo legyen előkészítve mert nem lehet visszalépni, abban a sorrendben kell csinálni ahogy feladja. Ha kiválasztód a képhátterét azt nem lehet már változtatni ha azon túllépsz.
Azt meg lehet próbálni hogy írni nekik és megkérni őket hogy a téves név megadás miatt és mivel nincs használatban nem-e törölnék vagy milyen javaslatuk lenne.

[ Szerkesztve ]

(#39097) relixo válasza V/ (#39094) üzenetére


relixo
tag

Már a levonás se zavarna (amit egyébként nem látok,hogy megtették volna sehol) és forint alapú főszámlaszámot adnám neki be újra amit 5 évvel ezelőtt emlékszek simán elfogadtak csak ugye a kifizetés oldal azóta nem volt sose használva. Most lett volna elsőre használatba véve de az átutalási hiba miatt a paypal önhatalmúlag eltávolította a számlát:

Amit írnak,hogy a bankomba menjek be baromságnak tartom mert semmi változás nem történt évek óta és rendszeresen használom ebay vásárlásra a paypalt amúgy is. A számlám meg kb 10 éve ugyanaz már még csomag se módosult plusz egyedüli számlatulajdonos vagyok tehát nem lehet semmi a tudtom nélkül változás.

Most,hogy újra felvinném a névre ügyelnék de ahogy írtad is a magyar névsorrend szerint jelenik meg már helyesen tehát elrontani se tudnám. Bank névnek javaslatod szerint csak OTP -t írtam és a számlaszám végére a 8db 0-t is beraktam. (ügyeltem mindenre nem gépeltem el semmit,többször ellenőrzök mindent)
Ezek után is az a hiba áll fen továbbra is ,hogy rányomok a "Bank csatolása" gombra és jön a szöveg : "Sajnáljuk. Jelenleg nem tudjuk feldolgozni a kérését. Próbálja újra később."
Arra gondolok,hogy valami türelmi időbe raktak az átutalási hiba folytán majd pár nap múlva felmegyek újra és ha akkor se jó akkor írok a paypalnak vagy felhívom őket. Nem tartom magam hülyének de tudományom most itt megállt tényleg. :U
Sebaj, nagyon szépen köszönöm tanácsokat és a figyelmedet azért!

(#39098) V/ válasza relixo (#39097) üzenetére


V/
Topikgazda

Annyit érdemes lenne megtenni előtte hogy erről bankszámláról utalnál mondjuk 500 Ft-ot az Összefoglaló 11. pontja szerint, ha az megjelenik a PayPal egyenlegen pár nap múlva akkor az csak egy élő bankszámla lehet és akkor a védelmi rendszer nem fogja blokkolni, ha hozzá akarod adni.

(#39099) Winnie The P


Winnie The P
őstag

Hali! Cserélik a bankkártyámat (már meg is jött) persze más a kártyaszám és a cvc kód is. Ha hozzáadom az új kártyát úgy, hogy az még nem volt használva ( tehát nem aktív) nem lesz gond? Köszönöm

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#39100) V/ válasza Winnie The P (#39099) üzenetére


V/
Topikgazda

Nehogy megpróbáld hozzáadni. A kártyának aktívnak és legalább 1000 Ft pénzzel feltöltöttnek kell lenni és ha hozzáadtad, ezt a kártyát is meg kell "erősíteni" és ehhez a kártyához is be kell állítani a banki konverziót. Lásd a segítségeket az Összefoglalóban.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.