Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:35:44

LOGOUT.hu

A topik a PayPal használatához kapcsolódó kérdésekkel foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21001) V/ válasza Lacinet (#21000) üzenetére


V/
Topikgazda

Én egy kicsit még várnám, mielőtt keresztet vetnék rá.

(#21002) Lacinet válasza V/ (#20999) üzenetére


Lacinet
csendes tag

Már csak egy kérdésem volna. Hogyan tudok bankkártyát hozzárendelni a paypal számlámhoz, ha azt írja, hogy adjak meg másik kártyát? (másik nincsen)-
Várok a Everbuying által kért 7 munkanapot. Persze, ameddig remény van, addig én is reménykedek, csak ti már régi motorosok vagytok, tapasztalatokkal, ezért gondoltam, hogy mielőtt megiszom azt a pohár vizet, azért tájékozódok.
Credit card via PayPal Pay time : 12/30/2015 22:37:40 PM- Mondjuk ezt továbbra sem értem...

[ Szerkesztve ]

(#21003) V/ válasza Lacinet (#21002) üzenetére


V/
Topikgazda

Az Összefoglalót kinyitod és van leírás a kártya hozzáadásról és másokról.
Nem tudom ki mennyire ár érzékeny, de ők 2-3 $-t 100 $-ig (200 $-os telefon esetén 4.60$ ) szoktak kérni a biztosításért, 30 $ felett már érdemes kifizetni.

[ Szerkesztve ]

(#21004) Lacinet válasza V/ (#21003) üzenetére


Lacinet
csendes tag

Letöltöttem ezeket, de egyik sem tartalmazza, hogy a kártyát ha nem fogadja el a rendszer, akkor mi van.
Értem mostmár, hogy érdemes lett volna, de ez már múlt idő, tehát ennyi. Ha megjön, megjön a csomag, ha nem, akkor kissé drága tanuló pénz volt...

(#21005) V/ válasza Lacinet (#21004) üzenetére


V/
Topikgazda

A Mastercard-ot hivatalosan elfogadja. Most ha belépsz és a Bank accounts and cards-ra kattintasz ott van egy szürke Link a card?
Nem tartalmazza mert egy új Paypal fiókhoz egy új kártya hozzárendelhető, régihez is új kártya, ha minden jól van megadva és van pénz, hozzáférhető a Mastercard és a bank irendszer akkor mennie kell. Ha még nincs hozzárendelve.

[ Szerkesztve ]

(#21006) Lacinet válasza V/ (#21005) üzenetére


Lacinet
csendes tag

Kedves V!
Akkor megmutatom pontosan, amit én sem értek....
Add a card
Error Message
The bank that issued your card didn't approve this transaction. Please contact the card issuer's customer service department if you have any questions. Or you can add a different card now to continue.

Add a card with Visa, MasterCard or Maestro logo to start shopping or send money to friends or family with PayPal. Remember to enter your card number without any additional spaces, dashes or other symbols.
Azt hiszem talán mostmár holnap jobb ha írok a paypalnak, hogy mi ez az email.....

(#21007) V/ válasza Lacinet (#21006) üzenetére


V/
Topikgazda

Akkor lépésennkét:
kiválasztod hogy mastercard,
beírod folyamatosan a számokat
hónap/év 05/18 (2018 május)
a csc kód, a kártya aláírás mező utáni 3 szám
Cím az ami a regisztrációs,
Save,
ha van SMS a kártyádhoz jönni kell egy Erste esetén 1 HUF terhelésnek

A Save után a hibaüzenet jön? Ha igen a bankodnál kell érdeklődni, ők látnak-e problémát.

[ Szerkesztve ]

(#21008) Lacinet válasza V/ (#21007) üzenetére


Lacinet
csendes tag

A paypal oldalán pontosan úgy jártam el, ahogyan azt te is leírtad. Ennek eredménye az előzőekben bemásolt hibaüzenet. Igen, mindenféleképpen bemegyek holnap a bankba, mert szeretném megtudni, hogy paypalon hogyan fizethettem a kártyámról és ha úgy van, tudok e majd a későbbiekben charging eljárást kezdeményezni.

(#21009) luck66 válasza Lacinet (#21008) üzenetére


luck66
tag

Amikor fizettél, volt már élő Paypal számlád?
Nem lehet, hogy véletlenül PayPal Guest-ként fizettél?

(#21010) V/ válasza Lacinet (#21008) üzenetére


V/
Topikgazda

paypalon hogyan fizethettem a kártyámról
Az Everbuying bankkártyás fizetési módszer Paypal klienssel, mint a Payu fizetés, vagy más kereskedők bármely bank fizetési kliensével. Ez nem Paypal fiókkal történő fizetés volt akkor, ha ez még az Everbuyigos, ha erre gondoltál.

Nem kezdeményezhetsz charging-t, azért mert nem érkezett meg, ez egy teljesen normális kártya tranzakció volt, nem vert át senki, de ha mást mondanak akkor légy szíves jelezd.

[ Szerkesztve ]

(#21011) Lacinet válasza luck66 (#21009) üzenetére


Lacinet
csendes tag

Szia.
De az is lehet, hogy vendégként. Pontosan ezért vagyok itt, hogy hátha rájövök a segítségetekkel. Látható, hogy újonc vagyok :-)
Volt már paypal számlám, de csak 75%-ig, mert a fránya kártyát nem tudtam hozzácsatolni.

V! Igen ez történt/történhetett.
De akkor a kliens miatt kaptam tőlük emailt? Rám akkor nem vonatkozhat paypal kliensel a 180 nap, vagy refund?
Látom jobb ha befogom a számat, nem megyek se bankba, se senkinek email, hanem várok türelmesen, aztán vagy megérkezik, vagy nem....(összefoglalva a hozzászólásokat, ezt szűrtem le)

[ Szerkesztve ]

(#21012) V/ válasza Lacinet (#21011) üzenetére


V/
Topikgazda

Nézd már egy kicsit visszább a hsz-eket, valakinek írtam, hogy miként jelezze a Paypalnek a kártya hozzáadás problémát, ha már volt egy másik pp fiókod és ahhoz próbáltad hozzáadni akkor keresztbe akadhatsz a rendszerrel..

(#21013) KamuMazsola válasza Lacinet (#21011) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Először várj türelemmel, még ne temesd a pénzed!

Üdv.: KamuMazsola

(#21014) Lacinet válasza V/ (#21012) üzenetére


Lacinet
csendes tag

Most már rég nem a kártya hozzáadásáról van szó, mert minek is adjam most már hozzá, ha egyszer fizettem vagy vendégként vagy nem is tudom. Ha nem érkezik meg a csomag, többé úgy sem rendelek soha semmit. A kártya hozzáadása ahogyan írtátok, úgy is most a bankomra tartozik.

KamuMazsola: Már mást úgy sem tehetek....Nem panaszkodni jöttem, hanem érdeklődni. Majd 30 nap múlva panaszkodok, hogy nem érkezett meg a cucc.

[ Szerkesztve ]

(#21015) luck66 válasza Lacinet (#21011) üzenetére


luck66
tag

És a Netbank mit ír a tranzakcióról?
hogy könyvelte le az összeget?
Ha megmondod melyik Banknál vagy,akkor valaki lehet tudja mit kellene látnod a netbankban normál esetben

hidd el többen is segítenek,segítenének,ha tudják a részleteket,és nem minden3.hsz-ben jön hozzá valami plusz infó

[ Szerkesztve ]

(#21016) Lacinet válasza luck66 (#21015) üzenetére


Lacinet
csendes tag

Nincsen Netbankom. Csak számlakivonatom és 15 kilométerre Mkb bank.
Azzal nincsen probléma, hogy számla, mert a paypal is küldött és az every is emailt a tranzakcióról.
Majd meglátom a bankszámlakivonaton, ha kézhez kapom.
Igen látom tegnap óta, hogy nagyon segítőkészek itt az emberek és nem bántanak, hogy ilyen hibásan vásároltam. Külön köszönet!

[ Szerkesztve ]

(#21017) kóóó


kóóó
aktív tag

Sziasztok.
Lejart a bankkartyam es hozzaadtam az uj kartyam paypalhoz.
Viszont levont 4x 1$-art es egyszer 400ft-ot.
Ez mi a fuck?
Visszafogom kapni a penzem?

Üdv.: kóóó!

(#21018) luck66 válasza Lacinet (#21016) üzenetére


luck66
tag

Fizettél,ez biztos,99,9%,hogy vendégként
Feladták a csomagod, de nem regisztrált küldeményként,a nyomkövetési adatok bizonytalanok,nem a valóságot tükrözik,ha megjön,ezt még aláírnod sem kell.
Az érkezése akár 60 nap is lehet,ha áfaköteles,akkor ott is pihenhet 10napot mire értesítenek,hogy küld a papírokat.......

Egyelőre ne idegeskedj,van még ideje megjönni

(#21019) V/ válasza kóóó (#21017) üzenetére


V/
Topikgazda

Már te vagy második akinek gondja van.
De azzal kezdem megint: teljesen új kártyát -új számmal kaptál- vagy csak a lejárati idő változott?
Ha az utóbbi akkor csak a dátumot kellett volna átírni.
Az 1 valamik nem sokára rendeződnek, a 400 Ft-ot meg vagy az egyenlegedre, vagy a kártya számládra visszakapod, ha beírod a 4 jegyű kódot a banki tranzakció jóváírása után.

[ Szerkesztve ]

(#21020) V/ válasza luck66 (#21018) üzenetére


V/
Topikgazda

Regisztrált a küldemény, nem az átverős Yanwen, maláj meg egyéb kamus szállító.
És ne kavard meg, neki az webshop szabályai alapján 45 napja van reklamálni, a várható normális szállítási idő náluk 25-35 nap szokott lenne, a magyar posta késlekedését nem beleszámolva.

[ Szerkesztve ]

(#21021) Lacinet válasza luck66 (#21018) üzenetére


Lacinet
csendes tag

Hát elvileg nem ÁFA köteles, mert az értéke 9.30$.(ami a csomag képen van).
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segítséget és a hozzászólást!

V: Igen elolvastam az erre vonatkozó felhasználási feltételeket. Köszönöm szépen.v Szerintem továbbra is Belgiumban van, mert magyarba senki nem tud róla semmit, aztán meg lehet, hogy mondjuk szerdán jön valaki és átadja a csomagot....

[ Szerkesztve ]

(#21022) Genova1983 válasza Lacinet (#21021) üzenetére


Genova1983
tag

A vámosok nem foglalkoznak azzal,hogy milyen érték van a csomagra írva.Nem a rá írt összeg alapján döntik el,hogy megy e vámvizsgálatra vagy sem.

Janaboy leírta,hogy mi alapján vámolnak.Átmegy a csomag a röntgenen,látják,hogy telefon és akkor 98% ,hogy megy a vámvizsgálatra.

[ Szerkesztve ]

(#21023) Lacinet válasza Genova1983 (#21022) üzenetére


Lacinet
csendes tag

Nem bánom én ha ki kell fizetnem Áfára még 25ezret se, csak történjen szép lassan valami. Egyébként akkor a hasukra ütnek és vámoltatnak? Elvileg nem éri el a 22 eurót. Akkor már a paypal sem játszik, de megtanultam, hogy ha valaha rendelek is, akkor kizárólag rendesen előkészített, megszerkesztett paypal számlával.

[ Szerkesztve ]

(#21024) Janaboy válasza Lacinet (#21021) üzenetére


Janaboy
veterán

Ne haragudj, amit most fogok írni, de sajnos nagy baki úgy Kínából rendelni, hogy ennyire kezdő vagy!

Az, hogy a csomagon rajta van, hogy 9.30 USD, az semmit se jelent, a vámhatóságunk nem hülye, pont nem érdekli, hogy mi van a csomagra írva! Megkérik, hogy valld be mi van benne, mennyi az értéke és fizetsz mint a katonatiszt! Persze az esetek 2%-ban átcsúszhat a vámon, akkor csak a kezedbe nyomják.
Tekintve, hogy 13 napja áll a magyar oldalon, simán elképzelhető a vámon áll és a napokban kapod a levelet (van amikor 2 hét mire megkapod), hogy nyilatkozz a tartalmáról!

Továbbá nagy hiba volt, hogy úgy rendeltél, hogy direkt bankkártya adatokat adtál, a kínaiak ott vernek át ahol tudnak! Először és a jövőben emiatt tedd rendbe a paypalod!

Továbbá olvasd el legalább ennek és a külföldi postás topiknak az összefoglalóit!

Ha pedig rendelni szeretnél bármit, a postást topikban nyugodtan kérdezz rá, hogy mennyire megbízható! Vannak EU raktárak, ahonnan picit drágábban, de biztosan vám nélkül rendelhetsz pl!

[ Szerkesztve ]

Janaboy

(#21025) Lacinet válasza Janaboy (#21024) üzenetére


Lacinet
csendes tag

Nem haragszom! Tökéletesen igazad van!-és bárki, aki hasonló véleményen van. A Bpost szerint Belgiumban van, de mivel nem TN. ezért lehetséges, hogy nem valós a track és a helye sem. Várok és kész.
Előtte gyűjtöttem infókat az oldalról, többek között itt is és az alapján döntöttem, hogy vásárolok.12.21.-én kijelöltem az árut, de 9 napig csak informálódtam. Mivel a kártyát nem tudtam hozzárendelni a paypal számlához (azóta sem), ezért gondoltam, hogy fizetek ahogyan tudok.12.30.-án rányomtam a fizetésre és meglepően tapasztaltam, hogy a paypaltól érkezett email. Gondoltam rendben van minden. Most is csak azért aggodalmaskodok, hogy 12-13 napja áll valahol, pedig másnak a "célországba megérkezett" jelentés után 1-2 nappal vám elé állítva üzenet érkezik. Nekem nem. Csak ebből indult az egész rendelés, aggódás, majd ide regisztrálás, paypal és minden egyéb. Köszönöm a segítségedet, tanultam belőle.

(#21026) luck66 válasza Lacinet (#21025) üzenetére


luck66
tag

nekem most is van olyan csomagom ami10 napja itt van és várja a Belföldi feldolgozásra továbbítva státuszt és regisztrált küldemény,majd jön

(#21027) V/ válasza Janaboy (#21024) üzenetére


V/
Topikgazda

Ennél nagyobb.... valamit már rég olvastam: úgy rendeltél, hogy direkt bankkártya adatokat adtál, a kínaiak ott vernek át ahol tudnak
Ez egy megalapozatlan kijelentés, mert egyrészt a Paypal adta a felület -védett- másrészt ez évek óta működő korrekt webáruház. Az hogy a szállítással van késlekedés, kínai vám, a szállító cég, a magyar vám, a magyar posta kapásból + 4 késedelmi forrás, amelyre az eladó nem igazán van hatással.
Meg egyébként sem a kínai kereskedőkre jellemző hogy bankkártya adatokkal visszaélnének, mert eleve valami komolyabb fizetési átjárót használnak.

[ Szerkesztve ]

(#21028) Janaboy válasza V/ (#21027) üzenetére


Janaboy
veterán

Nemi felreertes lehet akkor, en nem konkretan az adott oldalra ertettem, hanem altalaban a kinai webshopoknal nem ajanlott a vedelem nelkuli fizetes, szot sem ejtettem a bankkartya adatokkal valo visszaelesrol, nem is erre gondoltam, hanem arra, ugy nehezebb/korulmenyesebb a penz visszaszerzese, persze a paypal vedelme se mindenhato!

Janaboy

(#21029) Lacinet válasza Janaboy (#21028) üzenetére


Lacinet
csendes tag

Emberek.
Mint mondtam 9 nap adatgyűjtés előzte meg a rendelést. Ez nem egy védelem nélküli fizetés,hiszen a paypal küldött emailt,tehát szegről végről kapcsolatban áll az eladóval.
Az,hogy így rendeltem lehet felelőtlenség,de értsétek már meg,hogy vagy nem rendelek semmit,vagy így. Egyrészt kezdő vagyok,másrészt pedig szerencsétlen is valahol....
Eltelt 30 nap és a kártyáról nem hiányzik több pénz,mint amivel el lehet számolni. Ha bárki is visszaélne vele,már megtehette volna....

[ Szerkesztve ]

(#21030) V/ válasza Janaboy (#21028) üzenetére


V/
Topikgazda

Oké, rendben.
Magyar kereskedőket is tudnák felhozni sajnos negatív példának, többel volt problémám, mint kínaival.
Egy még mindig élő gond, vettem egy műholdvevőt, nem volt jó, a kereskedő a 3 napon belüli cserével nem volt tisztába -szervizbe küldte-, miután jól összevesztem vele küldött egy másikat, vacak szoftverrel átnézve a rendszer információkat meglepődve láttam, hogy a processzor Arm7-es a Arm9 helyett, erre a típusra rákeresve más eladóknál, megerősítették hogy 9-es van benne. Akkor most ezek szerint át vagyok verve egy magyar kereskedő által.

(#21031) V/ válasza Lacinet (#21029) üzenetére


V/
Topikgazda

Szerintem nincs ezzel gond, mindenki így kezdi. Nem felelőtlenség.

(#21032) Beni2360 válasza Lacinet (#20994) üzenetére


Beni2360
félisten

Hát végig olvastam a kálváriádat,kaptál elég sok tanácsot de a számlálásod egy kicsit sántít.
2015.12.30.-án fizettem. A paypal számlám semmilyen tranzakciót nem mutat!
12.30.-án mikor fizettél a Kínai idő szerint.? lehet, hogy már munkaidő után?
Szerintem Jan.04.-én észlelte a számlán.
1: Akkor nézd meg az oldalon, hogy mikor kapták meg a pénzt,
2: Mikor adták postára, mert van pár nap a postázásra.
3: És innen lehet számolni az esetleges 25 munka napot.
Szerintem ennek februárban lesz a vége.
Ne izgulj.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#21033) Lacinet válasza Beni2360 (#21032) üzenetére


Lacinet
csendes tag

Szia.
Azt nem tudom, hogy mikor kapták meg a pénzt mert nem találom az ever.... oldalán.
Order date : 12/30/2015 22:30:18 PM
Magyar idő szerint fizettem: Credit card via PayPal Pay time : 12/30/2015 22:37:40 PM
Magyar idő szerint csatoltam a szükséges dokumentumokat: 2015.12.31. 11:36
Magyar idő szerint hitelesítettem az adatokat: 2015.12.31 15:00
2016.01.04: Örömmel értesítenek, hogy a csomag elindult, hamarosan fogok kapni (1-2nap) egy követési számot a szállítmányozó cégtől.
2016.01.06: Megérkezett a tracking number.
2016.01.06: Érkezés kiviteli HUB (01:00)
2016.01.12. Indulás célország (AM 05:06)
2016.01.12. Szállítmánya megérkezett a postai szolgáltató a célországban, és fogják szállítani az elkövetkező napokban. PM 05:15)
Itt tartok. Nem az a problémám, hogy nincsen még a kezemben a csomag, hanem, hogy úgy néz ki, hogy megállt, ebben kértem a segítséget itt a kedves emberektől.

[ Szerkesztve ]

(#21034) kóóó válasza V/ (#21019) üzenetére


kóóó
aktív tag

Teljesen uj kartya es uj szam lett a kartyan.
Es a 4x levett 1$-art bebuktam?

Üdv.: kóóó!

(#21035) V/ válasza kóóó (#21034) üzenetére


V/
Topikgazda

Az 1 valamik nem sokára rendeződnek Ezt írtam, amikor elküldted az adatokat, akkor a kártyaszámot ellenőrzi, 1 $-nyi vagy nekem az Erste 1 Forint összeggel, zárolja a kártyán, majd nekem 15 mp után jött az SMS a sztornóról és hogy a kártya egyenléeg nem változott. 1*. Nézd meg, hogy a kártya tranzakcióknál most mennyi van a zároltak közt. A te bankod, lehet hogy pár nap múlva sztornózza, ezeket sosem vonja le a Paypal. így el sem veszítheted.

(#21036) kóóó


kóóó
aktív tag

Ezeket vette le, de akkor elv visszakapok mindent. Koszonom. :)

[ Szerkesztve ]

Üdv.: kóóó!

(#21037) V/ válasza Lacinet (#21033) üzenetére


V/
Topikgazda

Azt hogy január 4-én adták fel, nem írtad, korai volt a rémület, a 25. nap is pénteken fog letelni.
Az hogy Kínából vásárolunk némi türelmet kíván, Nekem január 11-én érkezett meg egy csomag, amit 108 nappal előtte fizettem ki. 40 napig normális a szállítási idő, ha nem extra postával vetted meg.

(#21038) luck66 válasza kóóó (#21036) üzenetére


luck66
tag

melyik ez a bank?
mert egész jól váltja a dollárt,de mondjuk érdekes,hogy már 2016.01.31 van náluk

(#21039) V/ válasza kóóó (#21036) üzenetére


V/
Topikgazda

Nehezen olvasható, de mintha vásároltál volna is és azoknak is van 1 $-os próba terhelése, ami akkor szokott lenni, ha még nincs a hozzá rendelés végig víve és ellenőrizni kell a kártyaszámot.
Az utolsónál látszik a beírandó kód, ha azt most adod meg érvényesítésre, amíg zárolt, akkor nem a Paypal egyenlegen fog a 400 Ft jóváíródni, hanem visszakerül a kártyaszámlára, ha nem zárolt állapotban írod be, akkor megy az egyenlegre. Azt is visszakapod valamelyik módon.

(#21040) V/ válasza luck66 (#21038) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem a bank váltja, ezt az adatot kapta meg a kártyakibocsátótól (Mastercard, a Visa az nap 288.79 Ft-al számolt) ennyivel van zárolva, de a tényleges levonás a bank kártyatranzakció elszámolási szabályai alapján történik majd. És addig van zárolva (01.31)

[ Szerkesztve ]

(#21041) luck66 válasza V/ (#21040) üzenetére


luck66
tag

Hát az Ersténél más,de ott is vannak érdekes dolgok

[ Szerkesztve ]

(#21042) V/ válasza luck66 (#21041) üzenetére


V/
Topikgazda

Ez nem Erste volt, ez az általános szabály az összes banknál.

[ Szerkesztve ]

(#21043) luck66 válasza V/ (#21042) üzenetére


luck66
tag

Pont azt írtam,hogy nem Erstés,mert az másképp néz ki,

(#21044) kóóó válasza luck66 (#21038) üzenetére


kóóó
aktív tag

Raiffeisen.
Mielott meg vasaroltam levonta 2x az 1$-art, es miutan vasaroltam levette megint 2x. Es a legvegen vette le a 400 ft-ot azutan a kodot beirtam.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: kóóó!

(#21045) ludla


ludla
őstag

Sziasztok! Esetleg ez valós lehet vagy valami kamu adat megszerzés?
[link]

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#21046) V/ válasza ludla (#21045) üzenetére


V/
Topikgazda

ÁTVERÉS
Ha alul rá kattintanál a linkekre egyik sem működik.
Hogy tettél rá szert?

Ez Paypal linkje:
https://www.paypal.com/hu/webapps/mpp/home

Ezt meg egyértelműen kamu
https://ssecuritycenterserviceweb.com/webapps/57602717d6e8bf/websrc

Elküldtem a Paypalnek a linket.

[ Szerkesztve ]

(#21047) ludla válasza V/ (#21046) üzenetére


ludla
őstag

Küldték hogy erősítsem meg a fiókom :DDD

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#21048) V/ válasza ludla (#21047) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha a Paypal akar valamit ellenőrizni, az a belépés után fog történni, ilyen e-mailt nem küld, illetve ha valaki kap hasonló e-mailt, ellenőrizze hogy egyezik-e a Paypal hivatalos e-mail címével. Köszi az információt egyébként.

[ Szerkesztve ]

(#21049) ferke72


ferke72
aktív tag

Sziasztok!
ha kártyával vásároltam és paypal az ahhoz kötött számláról vette le a vételárat, refund esetén is oda utalják vissza?
paypal számlán látom a tranzakciót mail is jött róla azonnal viszont egyenlegen nincs rajta.
Számlára hány munkanap alatt vezetik át ?
:R

Nem az számít, hogy mennyi időnk van, hanem hogy mit kezdünk vele.

(#21050) ludla válasza V/ (#21048) üzenetére


ludla
őstag

Szívesen azért is tettem ki ne hogy valaki benyelje. :(

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.