Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:35:44

LOGOUT.hu

A topik a PayPal használatához kapcsolódó kérdésekkel foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39851) Panthera válasza V/ (#39850) üzenetére


Panthera
őstag

Nincs gond az oldallal, másik topicban megerősítettek. EU-s raktáruk is van, így elvileg olcsóbb (máshol már lecsúsztam a termékről).

(#39852) Remov


Remov
aktív tag

Hali, üzleti PayPal létrehozásával kapcsolatban lennének kérdéseim.

1. Ugye a regisztrációnál meg kell adni az MCC kódot ami a tevékenységemet leirja, na de a helyzet, hogyha az eCommerce és a Software is leirja a tevékenységi körömet? Érdemesebb lenne az eCommerce -t választani? Számit ez nagyon valamit? Valamint a PayPal listáján (LINK) ahol felsorolja a választható lehetőségeket, mindkettő ami rámillene az a Sub-categories részben van és 3 számuk is van :/ Melyiket kellene megadnom? Sejtem az elsőt, vagyis a Subcategory számot, de jobbnak éreztem rákérdezni

2. Bármi szükséglet vagy tanács, ha Egyéni vállalkozóként akarok üzleti PayPal számlát nyitni? Van valami amire figyelnem kell?

3. Szükséges hozzá üzleti bankszámla? Vagy ezt nem ellenőrzik és tökéletes bármilyen számla?

4. A PayPal bankkártyának elfogad olyan kártyát is amin nem szerepel a nevem? Példáuál GRÁNIT MOST MasterCard?

Minden tanács érdekelne, köszi a segitséget :)

[ Szerkesztve ]

(#39853) Remov


Remov
aktív tag

A 4. -es kérdésemhez kapcsolódóan

LINK > Ez a korlátozás még most is fent áll, vagy már nyugodtan használhatóak a Gránit Bank (Leginkább a GRÁNIT MOST MasterCard érdekelne) kártyái PayPalhoz?

[ Szerkesztve ]

(#39854) V/ válasza Remov (#39852) üzenetére


V/
Topikgazda

Az egyéni vállalkozáshoz kapcsolódó információk kellenek, az adószám is, ha EU-n belül is lesz vásárlód akkor EU-s adószám is.
Neked nem kell vállalkozós bankszámla, alanyi adómentes vagy?
Igazolnod kell hogy bankkártya a vállalkozásé, én inkább nem ezt a kártyát használnám.
(Olcsóbb mint a GRÁNIT Standard Mastercard 4 490 Ft-ja?)
A tevékenységi kör az amit csinálsz, ami legjobban fedi azt válaszd, véleményem szerint amit írtál az két különböző dolog. Ha elektronikus kereskedelemmel foglalkozol, tehát az áruk és szolgáltatások interneten történő értékesítését végzed akkor eCommerce. A Software az fejlesztés, programozás lenne akkor is ha eladod.
A költségek és bevételek könyvelése, mert a díjakat azt el lehet számolni, amit levon a PayPal és üzleti fiókkal nem vásárolni személyes szükségletre, arra ott a magánfiók.
Esetleg megnézni ha havidíjas fiókot használnál a lehetőségek adnak-e kedvezőbb feltételeket, persze ez a forgalomtól is függ.
Ha üzleti fiók akkor nem használni a baráti pénzfogadást.

2013-06-11 a hozzászólás, azóta volt változás, de az anonim dolgok az kerülendők.

[ Szerkesztve ]

(#39855) Remov


Remov
aktív tag

A kérdés nem rám vonatkozik, mert egy ismerősömnek kell, de sokkal egyszerűbb volt első szám, első személyben feltenni a kérdéseket.

Igen, alanyi adómentes az ismerős.

Azért ezt a kártyát választaná, mert az üzleti PayPal minél hamarabb kellene neki és a Gránit MOST kártyát azonnal postázzák, ellenben a többire várni kell 1-2 hetet. Számit valamit a kártya?

Rendben, akkor eCommerce lesz.

Gond adódhat a baráti pénzforgalomból? Rendben, akkor ezt kerülni fogja.

(#39856) mufi


mufi
senior tag

Miért nem lehet VPN szervert használva paypalon fizetni? Állandóan az jelenik meg, hogy "set payment methode" pedig linkelve van már a kártya és már hitelesítve is lett...?
Ja és amagyar vpn szervert használok...

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#39857) V/ válasza mufi (#39856) üzenetére


V/
Topikgazda

Mert tiltva van, többször idéztem már a felhasználói megállapodásból, biztonsági oka van minden banki rendszere nem szereti az anonim dolgokat, melyik hülye hacker engedné meg hogy az ip cím alapján megtalálják?

(#39858) V/ válasza Remov (#39855) üzenetére


V/
Topikgazda

Gond adódhat a baráti pénzforgalomból? Üzleti fiók nem használhatja
Ha nem akar még vásárolni akkor ráér a kártya, jó az a 1-2 hét után is, tud egyébként fizetni, ha tölt az egyenlegre pénzt, csak nem lehet a banki váltást választani, mert az csak kártya esetén állítható, egyébként a Gránit bank ne igazán jó árfolyamú, de ez már más kérdés, a PayPal-nál ettől függetlenül jobba vált.
A regisztrációt ne a magyar nyelvű felületen csinálja mert a tevékenységi körnél nem tud tovább lépni.
A számladást is meg kell oldania, nem mindenhol fogadják el a PayPal-on kiállítható számlát

(#39859) mufi válasza V/ (#39857) üzenetére


mufi
senior tag

Nem anonim, csak mas ip cim.

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#39860) V/ válasza mufi (#39859) üzenetére


V/
Topikgazda

Ami nem a valódi. A hackerek is ip ugrásokkal (változtatással) védik magukat. De teljesen mindegy.
De egyébként miért kellene használnod ilyet, hiszen a fizetési vonal végig védve van, biztonságos, nem igazán indokolt.

(#39861) mufi válasza V/ (#39860) üzenetére


mufi
senior tag

A kedves ebay baratunk miatt aki vadassza az ip cimeket...

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#39862) V/ válasza mufi (#39861) üzenetére


V/
Topikgazda

Ezt nem értem, de én is dinamikus ip címet használok, ha újra indítom a szolgáltatói eszközt új címem lesz.
Az eBay persze eltárolja a vásárláshoz kötve az ip címet, mert így működhet az a védelmi rendszere mai ha folyamatosan magyarországi irányból belépve fizetek, rögtön kiszúrja ha Chiléből vagy Kongóból akarok "vásárolni". Vagy tudom bizonyítani hogy én nem lehettem az, de VPN-t használva hogyan igazolom?
De ezzel visszaélni nem lehet, az eBay-en is van 2FA azonosítás be lehet kapcsolni. Egyébként meg mire lehetne felhasználni az ip címet a részükről ami probléma?

[ Szerkesztve ]

(#39863) zsolt.nms válasza gg72 (#39839) üzenetére


zsolt.nms
újonc

Nálam ez a probléma lassan 1 hónapja. Mindent próbáltam de egyáltalán nem segítenek. Telón nem lehet őket hívni a vírus miatt. Ha esetleg megoldódik írj légyszi hogy hogy sikerült.

(#39864) V/ válasza zsolt.nms (#39863) üzenetére


V/
Topikgazda

1 hónappal ezelőtt még működött a telefonos ügyfélszolgálat is, 03.25-től volt változtatás.

(#39865) mufi válasza V/ (#39862) üzenetére


mufi
senior tag

Nagyon eltrértél a témátol. Konkrétan magyar vpn szervert használok, szóval magyar az ip cím is.
De mondok egy jobb példát. Mondjuk van ausztriában egy ismerősöm, aki Boszniában született és sikerült neki ebayen regisztrálni. Megoldotta a paypal accountot is. Valamiért nem tud fizetni és megkért, hogy fizessek. Tudod e mi lesz abból, ha én itthonról az ő jelszavával belépek és fizetek? :U Szerintem mindenki tudja. De most ne menjünk bele a ki mit miért nem tud elintézni dologba.
Na itt jön az, hogy ott a VPN, adnék én egy Ausztriai ip címet ahonnan bejelentkeznék és fizetnék, nehogy negatívot kapjon amiért már 3 napja nem fizetett de ugye nem lehet, mert még a 200 éves parasztszekér is rugalmasabb ezeknél a gyökereknél... :U

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#39866) V/ válasza mufi (#39865) üzenetére


V/
Topikgazda

Oké, a VPN használata korlátozott -tiltott- tevékenységek közé tartozik. Nem az ip cím a lényeg azzal csak rá próbáltam világítani az okára, de felejtsd el, nem az én dolgom a szabályukat megmagyarázni.
Amit írsz példát az nem egy normál használat esete.
A probléma ezzel a VPN-el az is, hogy így kijátszható lenne azon jogi szabályozás amely megtilt más országok lakóinak -pl. embargó miatt- a hozzáférését a szolgáltatáshoz.
Bosznia-Hercegovina nem tiltott ország.
Nem feltétlen csak az a megoldás hogy te fizetsz helyette, de ezt ti tudjátok.
Lényeg az hogy így ahogy szeretnéd nem működik, ellentétben van a szerződési feltételekkel, amelyek egy része üzleti és jogi okból nem rugalmas.

[ Szerkesztve ]

(#39867) balinlin válasza mufi (#39865) üzenetére


balinlin
senior tag

Magyarul ki akarod játszani a rendszert a VPN-el.
Én inkább átküldeném neki az összeget, az ingyenes is a PayPalon és akkor a saját fiókjából talán nenne is a fizetés.

(#39868) mufi válasza balinlin (#39867) üzenetére


mufi
senior tag

Nem, nem akarom kijatszani, ez csak egy opcio volt es nyilvan mar talaltunk ra mas megoldast. Csak itt mar annyi a bullshitz mint a legzes dologgal, lassan mar levegot sem szabad venni mert meghalunk...
Ja es a tiltott orszagok is megoldjak....ez konkretan arra lenne ha valaki tenyleg megszorul, eppen targyalason van, le kell utni valamit amiert azonnal fizetni kell pl...
Orulok hogy hamarosan nem paypal lesz az ebayen az uj fizetesi opcio, igy egy kicsit megcsappan a bevetel ezeknel ;]

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#39869) atua válasza mufi (#39868) üzenetére


atua
aktív tag

Csak nehogy visszasírd a paypalt pár év múlva. Mindig van lejjebb... ;]

(#39870) Remov válasza V/ (#39858) üzenetére


Remov
aktív tag

Köszi az eddigieket. Még annyi kérdés, hogy ugye vásárlások során látszódik a nevem (XY e.v.) a vásárlóknál.

Ezt nem lehetne valahogy eltávolitani vagy átirni másra? Például a webshop nevére vagy hasonló?

[ Szerkesztve ]

(#39871) V/ válasza Remov (#39870) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem egészen így láthatják.
Én a webshop nevére csináltam volna PayPal fiókot, pontosabban mivel az e-mail cím az azonosító, az lenne a webshop neve, eleve külön venném, de megadható másik e-mail cím és az már lehet a webshop-é is.
Így fizethetnek pl: webshop_neve@gmail.com-ra is.
Az hogy a számlán és az esetleges üzenetekben mit látnak azt szabályozhatod, de nem egészen értem hogy miért kell ezt titkolni, vagy más néven futtatni, a számlára nem írhatsz mese figura nevet és a számlaadás az kötelező az egyéni vállalkozónak, hiszen nem készpénz és nyugtaadás vonatkozik rá ha online kereskedik.
A megadott üzleti nevet akarod megváltoztatni arra is van lehetőség, de kérik igazolni.

If you have a Business account you can change the name of your business.
Here's how to change the name of your business.
1.Click the Settings icon next to "Log out."
2.Click Change next to "Name."
3.Select the reason you are changing your business name.
4.Click Continue to complete the instructions.
Depending on the name change you are making, you may be required to upload documentation.

(#39872) mufi válasza mufi (#39868) üzenetére


mufi
senior tag

Remelem addig elterjed a Revolut vagy valami mas, ezek meg mennek a melybe. :K

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#39873) V/ válasza mufi (#39872) üzenetére


V/
Topikgazda

Már meg van hogy ki fogja kezelni az eBay fizetést, az Adyen beépülve az eBay-be és az ottani vásárlói védelem lesz csak használható.
De bankkártyával fizetve már most is kihagyható a PayPal és hiába ők adják a fizetési klienst, nincs korlátozásod.

[ Szerkesztve ]

(#39874) Remov válasza V/ (#39871) üzenetére


Remov
aktív tag

Köszi. Még az a gond akadt, hogy a rendszer nem akarja elfogadni a számlaszámomat.

A GRÁNIT Banknál van Digitális számlacsomagom.

A bankom nevével elvileg nincs baja (Ezt adtam meg: GRÁNIT Bank Zrt.)

Bankszámlaszámnak próbáltam a számlászámomat és úgy is, hogy a végére irok 8 darab 0át, hogy 24 karakteres legyen, de egyszersem fogadta el.

Hibaüzenetek:
Felül:
The information you entered is incorrect. Please check your information and try again.

A bankszámlaszám alatt:
Check your account number and try again.

(#39875) V/ válasza Remov (#39874) üzenetére


V/
Topikgazda

Ékezet nem kell, a 121...-el kezdődő szám, nem az IBAN szám és folyamatosan írva kötőjel nem kell.

[ Szerkesztve ]

(#39876) Remov válasza V/ (#39875) üzenetére


Remov
aktív tag

Oh, IBAN szám kell? Mikor a másik fiókomhoz adtam hozzá az OTPs számlámat akkor kötőjelekkel irtam a belföldi számlaszámomat és egyből elfogadta

[ Szerkesztve ]

(#39877) V/ válasza Remov (#39876) üzenetére


V/
Topikgazda

ezt írtam: nem az IBAN
Kötőjelekkel soha nem fogadták el.

[ Szerkesztve ]

(#39878) Remov válasza V/ (#39877) üzenetére


Remov
aktív tag

Oh, elnézést, máris megpróbálom

Szerk: Köszi sikerült :)

[ Szerkesztve ]

(#39879) sub71 válasza st3v3np3t3r (#39660) üzenetére


sub71
aktív tag


Előrefizetett Revolut Visa

[ Szerkesztve ]

(#39880) V/ válasza sub71 (#39879) üzenetére


V/
Topikgazda

Most ezekkel a személyes információkkal mi legyen és ugye ez nem magyar fiók? Mert itt mi magyar viszonylatról beszéltünk, a magyar nyelvre állítás semmit nem igazol.
Országonként van eltérés. Azt látjuk hogy nálad osztrák fiók esetén mi van.
A Revolut számlát nálunk nem engedik meg, virtuális számlának tekintik és mivel font alapú szóba sem jöhet, ugyanúgy az € alapú zsebje sem.

[ Szerkesztve ]

(#39881) triluan


triluan
tag

Üdv!

Sokat olvasgattam a paypallal kapcsolatban de van olyan kérdés amit egyszerűen pontosan nem tudok. Ha a takarékbankból magyar számlával szeretnék külföldi oldalra árút kifizetni kettő is lenne egy németországba euróért meg egy Lengyelországba pln ért. Egyszerűen nem tudom mennyit kéne utalni hogy megkapjam az árut. Abban meg végleg elvesztem , hogy váltja át márha egyáltalán váltja. A legnagyobb gond, hogy maestro kártyám van.

Vagy ilyen esetben lehet előre utalni is de akkor is hogy vált át mennyi forintot kell beírni???

[ Szerkesztve ]

(#39882) V/ válasza triluan (#39881) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha a kártyát hozzáadod a PayPal fiókodhoz akkor arról fogja a pénzt leszedni.
Ez esetben nem kell a PayPal egyenlegre pénz tölteni. De van segítség a szükséges forint mennyiség megállapításához ha a PayPal egyenleget használnád, van egy deviza konverzió számoló. De nem ajánlom a PayPal egyenleget fizetésre, ha egyébként van bankkártyád.

Azt kártya esetén be lehet állítani hogy a devizát forintról a bankod váltsa át és az aktuális a bankod által használt kártyás vásárlás deviza elszámolási módszerének ismeretében tudod azt előre becsülni, hogy mennyi lenne a szükséges mennyiség ami a kártyán rendelkezésre álljon. Alapfeltétel az hogy ez a Maestro kártya használható legyen Internetes devizás fizetésre.

Ha Takarékbankos számládról utalással akarsz fizetni és az forintos, akkor a bankod elküldi a pénzt de az sok pénzedbe kerül +ba. Ha egyáltalán működik a más devizában utalás. Arra nem a PayPal-t használjuk.

[ Szerkesztve ]

(#39883) triluan


triluan
tag

Azt honnan tudom , hogy alkalmas e internes devizás fizetésre? De mondjuk mindegy mert a maestrot alapból nem fogadják el azok az oldalak amikről írtam. De elméletileg banki átutalást igen. De ott annyi átrváltási, átutalási szórzó van hogy a végösszeget nagyon nem tudom de nagyon sok lehet.

(#39884) balinlin válasza V/ (#39880) üzenetére


balinlin
senior tag

A prepaid kártyára gondolt, hogy simán hozzá lehet adni, ami így is van, de ezt kitárgyaltuk akkor.

(#39885) triluan


triluan
tag

Ha Takarékbankos számládról utalással akarsz fizetni és az forintos, akkor a bankod elküldi a pénzt de az sok pénzedbe kerül +ba. Ha egyáltalán működik a más devizában utalás. Arra nem a PayPal-t használjuk.

Akkor mit?

Én pont a nagyon sok mellék fizetést szeretném mimimalizálni.

[ Szerkesztve ]

(#39886) V/ válasza triluan (#39885) üzenetére


V/
Topikgazda

Tisztázzuk.
1. Amit meg akarsz venni azt lehet PayPal-al fizetni?
2. Ha nem lehet, csak banki utalás van, akkor azért hogy bankod a más devizában történő utalásért felszámolt díját és a rossz deviza váltási árfolyamát kikerüld akkor a Trasferwise az ajánlott.
3. Ha lehet bankkártyával fizetni, akkor sem PayPal, sem Trasferwise nem kell.

(#39887) Padre103


Padre103
csendes tag

Sziasztok!

Elég régóta használom a Paypal-t Otp-s virtuális kártyával, eddig gond nélkül. Nemrég lejárt a kártyám, töröltem és regisztráltam az újat. Viszont most már nem először úgy történik a fizetés, hogy egy vásárlásról két sms-t kapok, egy "Kártyás foglalás" és egy "Kártyás vásárlás". Minkét esetben a számlámról levonódik az összeg, de a Paypal tranzakciólk között csak egyszer szerepel. Majd pár óra múlva az egyik levonás visszakerül a számlámra.
Találkoztatok már ilyennel? Ki csinálja ezt a Paypal vagy az Otp?

Előre is köszi a segítséget.
üdv, Laci

(#39888) V/ válasza Padre103 (#39887) üzenetére


V/
Topikgazda

Az OTP sms rendszere, de jó mert elsőként "lefoglalja" a pénzt (ellenőrzik hogy van-e fedezet a kártya mögött) és majd azután történik a vásárlás. Ez mindig így van ha kártyával fizetsz, de az elsőt nem kéne jelezni a rendszernek. Majd rájönnek előbb vagy utóbb, de ha fizetsz az sms darabszám alapján akkor jelezni kellene nekik.

(#39889) Padre103 válasza V/ (#39888) üzenetére


Padre103
csendes tag

Nem a jelzéssel van a gondom, hanem azzal, hogy kétszer vonja le az összeget a számlámról, amiből az egyiket aztán pár óra elteltével visszateszi, de ez eddig nem így működött. Egy vásárlás egy sms egy levonás. Nem tudom mi változott és miért, azon kívül, hogy új kártyaszámot adtak.

(#39890) V/ válasza Padre103 (#39889) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem von le semmit, eleve vásárlás is csak zárolásra kerül és több nap múlva utalja az OTP kereskedő bankszámlájára.
Sok minden megváltozott egyébként. Jelezd feléjük.
Gondolom a PayPal-on a kártya megerősítve és beállítva hogy az OTP váltsa a devizát, itt csak ezt kell csinálni, a többi azt OTP mókája.

(#39891) triluan válasza V/ (#39886) üzenetére


triluan
tag

igen lehet paypalal fizetni.de ott se értem telsesen a z átváltasi dolgokat.

[ Szerkesztve ]

(#39892) V/ válasza triluan (#39891) üzenetére


V/
Topikgazda

A PayPal fiókhoz hozzáadod a kártyádat, az Összefoglalóban van segítség, a 3. Kártya hozzáadás a PayPal fiókhoz ezután beállítod hogy bankod váltson devizát 4. Konverzió beállítás bankkártyához, hogy ne a PayPal árfolyam legyen használva
Ezután a PayPal-t választod fizetésre az adott helyen és mindig a kedvezőbb árfolyammal fizetsz. Ez automatikus a fizetéskor, nincs vele semmi tevékenység.
Előtte a bankod oldalán megnézed az adott devizára hogy mennyi az aznapi deviza eladási árfolyam és annak megfelelően kiszámolva némi rátartással biztosítasz forintot a kártyán.

[ Szerkesztve ]

(#39893) mufi válasza V/ (#39873) üzenetére


mufi
senior tag

Ésss, a nagypéntekre való tekintettel továbbra is megy a szopatás. Már vagy legalább 10 alkalommal hozzáadtam a kártyámat a fiókhoz, mégsem tudok pénzt küldeni.

"We added your new payment method, but can’t use it right now. To continue, choose or add another way to pay."

De mé'?? :W :W

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#39894) V/ válasza mufi (#39893) üzenetére


V/
Topikgazda

Milyen kártyát szeretnél és az osztrák fiókhoz? A kártyán elérhető a fizetés és a pénz, nincs banki limit?
Nálunk a 3 próbálkozásra blokkolja a kártyát és várni kell.
De lehet banki gond is.
Én például reggel óta nem tudok fizetni online mert az Ersténél nem jó a az sms jóváhagyás, hiába írom be pontosan kódot, hibára fut és nem engedélyezi a vásárlást

[ Szerkesztve ]

(#39895) mufi válasza V/ (#39894) üzenetére


mufi
senior tag

Nem osztrák, hanem a saját fiókom. Revolut kártyát csatoltam hozzá. Fizettem egy számlát előtte, szóval működnie kell. Nincs limit a kártyán.

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#39896) V/ válasza mufi (#39895) üzenetére


V/
Topikgazda

Az a fizetés a Revolut kártyával a csatolás előtt történt? A kártyát most adtad hozzá és egy normál nem ideiglenes vagy milyen fajta kártya.
A hozzáadás esetén én ilyen szöveget sosem láttam. Jött az hogy linkeltem a kártyát és jött az e-mail a kártyahozzáadásról.De semmi add payment method

(#39897) Remov


Remov
aktív tag

Hali, a PayPal Express checkouttal lenne egy "kis" gondom.

Szóval a webshopomban a termékeknél és a kosárnál is található egy-egy PayPal Express gomb. Ha a vásárló PayPal fiókkal szeretne fizetni akkor minden okés. A gond ott van, mikor PayPal fiók használata nélkül, kizárólag a bankkártya adataikkal szeretnének fizetni.

Ugye ha rányomnak a PayPal Express gombra, két lehetőségnek kell lennie. Van ami a PayPal bejelentkezéshez kapcsolódik és lennie kellene egynek ami továbbvisz a bankkártya adatok megadásához. A gond az, hogy ez a gond nem mindig jelenik meg (Néha igen, néha nem), amikor nincs ott akkor egy Számla létrehozása / Create an Account gomb van helyette.

Hogyan kényszerithetném rá a PayPal rendszerét, hogy mindig mutassa azt a gombot? A webshop rendszerem ügyfélszolgálatával kétszer is beszéltem már, semmi eredmény. Van egy másik webshop is ami ugyanazt a webshop rendszert (Shopify) használja, mint az enyém és ahogy próbálgattam nála is fenn áll ez a dolog, hogy néha ott a gomb, néha nem. Mikor megjelenik a gomb, természetesen használható is, tesztként fizettem már saját magamnak és megkaptam az összeget.

Valami ötlet esetleg? :F Ha nincs, akkor merre kellene kapcsolatba lépnem a PayPal ügyfélszolgálatával, most, hogy a telefonos vonalaik bezártak a virus miatt?

A guest payments természetesen engedélyezve van a fiók beállitásaiban.

Köszi előre is

(#39898) V/ válasza Remov (#39897) üzenetére


V/
Topikgazda

A One Touch feltétele hogy a vevő használja a PayPal fiókját, ha nincs neki, vagy nem akarja használni, akkor nincs One Touch.
De láttam olyan leírást ahol emlegetik, de ténylegesen én nem láttam olyat hogy "kivülálló" ügyfél használhatta.
Még magyarul is egyértelmű: Adja hozzá a Gyors kifizetés szolgáltatást, így PayPal-ügyfelei gyorsabban vásárolhatnak, ha a One TouchTM megoldást használják.

És itt a help oldalon is utalnak rá hogy kell PayPal fiók

[ Szerkesztve ]

(#39899) mufi válasza V/ (#39896) üzenetére


mufi
senior tag

A fizetés a csatolás előtt történt. Mert ugye már csatolva volt a kártya. Fizettem, aztán szerettem volna mást is fizetni. De persze akkor már kérte, hogy linkeljek egy kártyát illetve választanom kellett egy másik fizetési módot.

[ Szerkesztve ]

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#39900) Remov válasza V/ (#39898) üzenetére


Remov
aktív tag

Igen, de nekem nem a OneTouch kell. Hanem, hogy a PayPal lehetőséged ad azoknak a vásárlóknak akiknek nincs PayPal fiókja és nem is akarnak, kizárólag bankkártyával fizetni. Legalábbis így kéne, ilyenkor megjelenne egy gomb a bejelentkezési lehetőség alatt, " Pay with bank transfer / credit várd". Erre van beállítás is, bekapcsoltam. Néha ott a gomb amivel tudok csak a bankkártyámmal (Teszteltem olyan böngészőben ami nem tudta, hogy van PayPal fiókom, tökéletesen működött), néha nincs és sajnos az utóbbi a gyakoribb.

Erre keresnék megoldást

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.