Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:35:44

LOGOUT.hu

A topik a PayPal használatához kapcsolódó kérdésekkel foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39351) balinlin válasza SzaszaQ (#39350) üzenetére


balinlin
senior tag

Ha barátnak/ismerősnek utalsz akkor nincs paypal védelem.
És ha jól értem így nem is ebayen keresztül vetted, ezért ebay védelem sincs.

(#39352) V/ válasza SzaszaQ (#39350) üzenetére


V/
Topikgazda

Jó lett volna ha a fizetés előtt találsz ide.
Nincs semmi lehetőséged, eleve írja a szerződési feltétel, az utalási rész hogy személyes tranzakciónál nincs vásárlói védelem, mivel nem vásárolsz.
Az amit választottál akkor lehetne használható, ha nem te fizetted hanem valaki más élt vissza a fiókoddal.

Egyértelmű az utalás a szövegben hogy mikor van védelem, Az arra jogosult tételeket.....szöveg:

Korlátozott Tevékenységek hívják amit nem lehetne csinálni, köztük ezt is írják: Kereskedelmi tranzakciók esetében egyéni tranzakción keresztül küldeni vagy kérni a kifizetést;
Szóval mindkét félnek tiltva van hogy vásárlás ellenértéke így legyen küldve.

Ha bankkártya volt a pénzforrás akkor esetleg a bankodnál lehetne próbálkozni a „chargeback” eljárással, de ez nem igazi vásárlás volt szóüval nem tudom mi sülhet ki belőle, az eBay topik Összefoglaló 22. pontában meg tudod nézni hogy ez mi lenne.
Még egy megjegyzés, ez az Ebay-kleineinzeugen veszélyes ilyen szempontból, kétszer is meggondolnám a z ottani vásárlást, még úgy is hogy néhány trükkel tisztában vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#39353) SzaszaQ válasza V/ (#39352) üzenetére


SzaszaQ
friss újonc

Köszönöm a válaszokat!

A banknál is kértem a "visszahívást" de elég értetlenül álltak a dologhoz.
Elvileg benyújtották. Majd kiderül mi lesz.
Ha egyik se jön össze gondolom mehetek a rendőrségre?! (viszonylag sok pénzről van szó)

(#39354) balinlin válasza SzaszaQ (#39353) üzenetére


balinlin
senior tag

Feljelentést tehetsz...
Hogy hol az megint egy jó kérdés. (Majd egy jogász megmondja.)

(#39355) SzaszaQ válasza balinlin (#39354) üzenetére


SzaszaQ
friss újonc

A következű lépés az lesz.

Ha valakinek van hasonló "élménye" azt még szívesen meghallgatom.

(#39356) vegyszer válasza SzaszaQ (#39355) üzenetére


vegyszer
addikt

Édesapám karácsony előtt szeretett volna venni egy xiaomi telót a mobilexpo.hu oldalán.
Magyar cég előre utalt. Ő csak 45 ezrest.
Volt, aki 3-400000Ft-ot.
A cég eltűnt, holmi nem jött. Fb csoport alakult, több száz károsult van, feljelentést tettek sokan, édesapám is.

Gyakorlatilag ez egy erre létrehozott cég volt. Esély semmi, hogy legyen belőle érdemi pénz visszatérítés.

És ez egy HAZAI CÉG. Volt.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#39357) atua válasza SzaszaQ (#39355) üzenetére


atua
aktív tag

Az a helyzet, hogy ezt te nézted be, tipikus tanulópénzes sztori.
Tehetsz feljelentést, de ha a bankod nem tudja visszaszedni a pénzt, akkor arról kb. lemondhatsz, akár van feljelentés, akár nincs.

(#39358) misfine

Sziasztok. Egy nagyon egyszerű, de mégis bonyolult kérdésem lenne. Szeretnék valmailyen módon Paypalről készpénzt csinálni. Igazából teljesen mindegy, hogy milyen módon, akár pénzváltó oldalakkal is , akár bitcoinba beváltani bármi, amivel készpénzzé tudom alakítani a Paypal egyenlegem. A lényeg, hogy ne számlára utalva, hanem készpénzre. Az sem számít, ha vannak költségek a transfer közbe. :R

never say never

(#39359) pube111


pube111
senior tag

Lenne egy olyan kérdésem, hogy melyik utalással járok jobban?
Paypal számláról utalnék usd-t otp usd devizaszámlára, majd onnan a forintszámlámra.
Vagy paypal számláról az usd-t közvetlenül az otp forintszámlára.
Esetleg paypalon átváltani az usd-t huf-ra, majd utalni a forintszámlára.
Melyikből marad a végén több huf?

(#39360) pube111


pube111
senior tag

Küldd át valakinek a pp számlájára, ő kiutalja magának, majd odaadja neked kp. Költségek vannak, csak egy megbízható illető kell hozzá.

(#39361) V/ válasza misfine (#39358) üzenetére


V/
Topikgazda

Nincs ilyen lehetőség.
Elküldöd valakinek az meg kp-ben odaadja neked, ennyi.

(#39362) V/ válasza pube111 (#39359) üzenetére


V/
Topikgazda

Kezdjük az elején. Ha magyar a regisztrációd, akkor csak a saját forintos bankszámládra utalhatod.
Ha nem forint egyenlegen van akkor automatikusan forintra konvertálva fogja kiküldeni, nem kell semmit váltogatni. Leírás az Összefoglalóban.
Van még egy lehetőség, mivel egy neveden lévő $-os USA bankszámla is csatolható a magyar fiókhoz, ezért ha el tudod fogadtatni a PayPal-al a Transferwise $-os bankszámlaszámát akkor a $-t arra direkt ki tudod utalni. Azután meg oda küldöd ahova akarod, de nem érdemes OTP-ézni.
Ez az elfogadtatás nem mindenkinek sikerül, de van leírás erre is az Összefoglalóban. A Revolut az biztos nem megy.

[ Szerkesztve ]

(#39363) Menki


Menki
újonc

Sziasztok! A kérdésem az, hogy visszatérítést kaptam, de a bankszámlám megváltozott!
Már regisztráltam az újat a paypal-hoz, de a visszatérítést még a régire küldték, ami megszűnt!
Hová fog kerülni a pénz, vagy mit kell tennem?
Előre is köszönöm a segítséget!

(#39364) vegyszer


vegyszer
addikt

Nektek lehet, hogy ez egy semmiség, de számomra óriási sikerélmény

Az év eleje óta nem működött az eredetileg hetvenes, de Telenorhoz hordozott számommal az SMS belépési hitelesítés.
Egy új PayPal fiókot hoztam létre, mert nem voltam elég magabiztos abban, hogy ezt le tudnám telefonon beszélni az itt is említett magyar (de talán Dublinban, vagy hol kicsöngő) számon, hogy kapcsolják ki az SMS-t.

Mit ad az ég, a vásárlás után egy motyóm 180 napon belül megmakkant. Azon a fiókon, amit nem értem el.

Csak rá kellett szánni magam kénytelen kellettlen a beszélgetésre. KB 8 percet beszéltünk, és el sikerült mondanom, hogy a mi az én szívfájdalmam. Nekem két teló számom volt rögzítve. A néhai hetvenes Telenoros, és egy Digis.
A hölgy látta a két számot. Beazonosításom után küldött SMS-t, ami most se jött meg. Megbeszéltük, hogy vissza hív a másik számomon egy bő negyed óra múlva. És az elsődlegesen megadott számot ki tudta törölni egy újabb beazonosítás után.
(név, mail, bankkártya utolsó 4 karaktere, teló szám utolsó 4 karaktere kellett)
Újabb 8 perc alatt sikerült is belépnem a régi fiókba!

Köszönöm a segítségét, amit itt kaptam!
Bevallom, nem kis bátorság, és önbizalom kellett ehhet a beszélgetéshez, de megérte.

Indulhat az újabb kanyar, hogy a 180 napos védelmet hogyan is vegyem igénybe. De ez már egy másik történet lesz.
(egy Xiaomi Mopfot vettem, de elkezdte eldobni a vizet 2 hónap használat után)

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#39365) V/ válasza Menki (#39363) üzenetére


V/
Topikgazda

A bankszámla hozzáadás nem azért van, arra nem így kapsz pénzt, arra te küldesz ki a PayPal egyenlegről.
Ha bankkártya volt a fizetési forrás akkor a refund arra a bankszámlára megy vissza amihez tartozik a kártya.
Ahol volt ez a bankszámla abban a bankban kell a refund PayPal-on való megjelenési dátumától számolt 5-7 nappal később besétálni, vinni a számla, bankkártya adatokat, az eredeti fizetés és a refund PayPal tételeit kinyomtatva és meg kell kérni az ügyintézőt hogy a bejövő devizás számlájukon (feltéve ha devizában és nem forintban lett fizetve) keressék meg és utalják az új bankszámlaszámodra.
Azt a mesét hogy visszaküldték nem kell elhinni, 30 napig dekkol a jóvá nem írt tételek számláján és azután küldik vissza. Archívként még a megszüntetett számla is 8 évig hozzáférhető a részükről.
A készpénzes pénztári felvétel esetén vonhatnak le költséget. Némelyik bank szokta értesíteni a volt számlatulajdonost ha futna be később pénz.

[ Szerkesztve ]

(#39366) V/ válasza vegyszer (#39364) üzenetére


V/
Topikgazda

Örülök hogy sikerült.
A DIGI-s számmal nekem sincs gondom, az elmúlt fél év alatt egy nap volt hogy úgy 2-3 óra hosszat kiesett a belépés mert késett és nem jött meg 5 percen belül, de most már a PayPal-is felemelte 10 percre az időt és nincs gond.

(#39367) balinlin válasza V/ (#39366) üzenetére


balinlin
senior tag

Nekem digire a mai napig nem mindig érkezik meg az sms, de ha 5-10 percen ( inkább 1) benn érkezik meg, akkor már nem is szokott.
Vodától hordozott telenoros számmal soha nem volt gondom, igaz valaha a Telenortól hordoztam a számot a Vodához, lehet ezért nem volt gondom, mert most az eredeti helyén van.
Egyébként azt tudni, hogy hol akad el az sms ezekben az esetekben? Elég kellemetlen egy hiba.

(#39368) pube111 válasza V/ (#39362) üzenetére


pube111
senior tag

Ez komoly? Otp usd számlára nem tudom kiutalni az usd-t? Az is a nevemen van.

[ Szerkesztve ]

(#39369) V/ válasza balinlin (#39367) üzenetére


V/
Topikgazda

Rossz a térerőd vagy valami más, igaz nálam mindig a 4G van a telefon és van megfelelő ledfedettség is így tényleg az van amit írtam. Az előbb léptem be 15 mp volt és jött az sms.

A Telenornál a probléma, bár nem ismerik el, a számhordozásos telefonszámok résznél van valami hitelesítési bibi, mert a normál 20-as számokra rendben megérkezik az sms.
A hordozott 20-s Telekom számokra is jön.

(#39370) balinlin válasza V/ (#39369) üzenetére


balinlin
senior tag

Sokszor vagyok woWiFi-n lehet ott a bibi. Van telenoros ismerős, megkérdezem hogy nem hivatalosan mi a helyzet.:)

(#39371) V/ válasza pube111 (#39368) üzenetére


V/
Topikgazda

Természetesen, nem igazán viccelek ilyennel. Csak forintos bankszámlát, akár OTP vagy egy USA bejegyzésű bank bankszámláját lehet hozzáadni.
Így írják, azt áthúztam ami nekünk magyar regisztrációval nem áll rendelkezésre.
Csak olyan pénznemben vezetett finanszírozási forrásra (például bankszámla vagy kártya) kérheti a leemelést, amely megegyezik számlája eredeti nyitó pénznemével vagy a tartózkodási helye szerinti országban a PayPal által támogatott más pénznemmel.
Csak számlája nyitó pénznemében kérhet átutalást PayPal-egyenlegéről, kivéve ha a PayPal egyéb módon rendelkezik.
Eleve ki is írják a számlahozzáadási ablakban felül:

[ Szerkesztve ]

(#39372) V/ válasza balinlin (#39370) üzenetére


V/
Topikgazda

Az tényleg okozhatja.

(#39373) pube111 válasza V/ (#39371) üzenetére


pube111
senior tag

Köszi.

(#39374) jeness válasza pube111 (#39373) üzenetére


jeness
csendes tag

Kedves Urak!

Sok keresgélés után sem nagyon sikerült a problémámra megoldást találni. Még az összefoglalót is elolvastam, és úgy sem ment :)

Paypalon van $-om, transferwise vagy bármilyen más úton el akarnám kerülni a konverziós költséget. Egyrészt direktben szeretném a $-t elkölteni Aliexpressen, másrészt a Paypal 3%-os konverziós költsége nélkül szeretném a maradékot forintra váltani.

Mindent megcsináltam a Transferwise útvonalhoz, de sajnos ezt az üzenetet kapom amikor megadtam minden adatomat, és a hozzáadásra klikkelek:
We're sorry. We're not able to process your request right now. Please try again later.

Erre valaki talált már megoldást, vagy van más lehetőség a Transferwise-on kívül? Évente eléggé sok pénzem folyik így el, szóval kevésbé költséghatékony megoldásokra is vehető lennék ha ez nem járható út :)

(#39375) V/ válasza jeness (#39374) üzenetére


V/
Topikgazda

Nincs más lehetőség és azt is írtam hogy nem mindenkinek sikerül a TW számla csatolás, de ennél a ponton jön az amit írtam az Összefoglalós leírásban, 15. PayPal-ról TransferWise számlánkra $ küldés konverzió nélkül:
Ha véletlenül ez a hiba üzenet jelenne meg, nem kell pánikolni.

Kétszer megpróbáltam, azután írtam a PayPal ügyfélszolgálatnak hogy segítsenek, pár perc múlva jött az automata segítség, arra válaszul elküldtem ugyanezt a kérést............

Illetve annyival egészítem ki hogy a telefonos ügyfélszolgálaton keresztül is van rá lehetőség, azt pedig itt volt írva nem rég, b12gege-nek sikerült úgy is

[ Szerkesztve ]

(#39376) delon


delon
tag

Mi a különbség ? milyen előnyökkel jár ha nem számlát csak bankártyát csatolok a PayPal hoz?

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T420s; iPhone 7 ios 11.3.

(#39377) V/ válasza delon (#39376) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha magyar a fiókod és bankszámlát csatolsz hozzá az csak arra van, hogy eltárolja az egyenlegről történő bankszámlára utalás banki adatait, ez esetben nem tudsz csak akkor vásárolni ha töltögeted banki utalással az egyenleget. Ez esetben ha egyenlegről megy a pénz akkor csak a PayPal deviza árfolyamait tudod használni.
Ha adsz hozzá bankkártyát, akkor a havi és éves pénzküldési limitjeid nem lesznek, ilyenkor választhatsz hogy a PayPal kedvezőtlenebb devizaárfolyamát, vagy a bankod kedvezőbb devizaárfolyamát használod. Bővebben írva az Összefoglalóban.

(#39378) delon válasza V/ (#39377) üzenetére


delon
tag

Akkor célszerűbb bankkártyát csatolni?
Revolut kártyáról lenne szó .

Lenovo ThinkPad T420s; iPhone 7 ios 11.3.

(#39379) V/ válasza delon (#39378) üzenetére


V/
Topikgazda

Válaszoltam a privátra is, igen azzal jársz jobban.

(#39380) delon válasza V/ (#39379) üzenetére


delon
tag

Köszönöm

Lenovo ThinkPad T420s; iPhone 7 ios 11.3.

(#39381) anonymus89


anonymus89
addikt

Üdv,
most én emlékszem rosszul vagy tényleg úgy volt, hogy dispute esetén a saját virtuális számlámra jött a visszatérítés?
Azért kérdezem mert most jött az eladótól egy visszatérítés és a paypalon maradt, nem a kártyához tartozó számlán jelent meg összegként és még valami trnzakciós díjat is levontak majd 1$-t.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#39382) atua válasza anonymus89 (#39381) üzenetére


atua
aktív tag

Jól emlékszel, ez azért lehet, mert nem refundként küldte a pénzt.

(#39383) V/ válasza anonymus89 (#39381) üzenetére


V/
Topikgazda

"Eladtál neki valamit" ezért vonták a jutalékot tőled. Ha ez is AliExpress eladó volt ott a topikban mindig írjuk, ha PayPal-ra akarja küldeni az csak akkor fogadható el, ha ráteszi az 5,4%+0,3 $ jutalékot, mert ő nem tud barátilag küldeni, csak úgy hogy mintha eladtál volna neki valamit. Ha ezt nem vállalja akkor AliExpress dispute és akkor a teljes összeg megy vissza a bankkártyád mögötti számlára.

[ Szerkesztve ]

(#39384) anonymus89 válasza V/ (#39383) üzenetére


anonymus89
addikt

Oké csak ezt nem láttam leírva az összefoglalóban és itt már nagyon ritkán fordulok meg sajnos.
Nincs baj mert 8,50$ volt a termék még 11.13-án és 10.50$-t kaptam a levonással már.

atua: köszi Neked is!

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#39385) PlayNorbi


PlayNorbi
csendes tag

V/ paypal összesítőjében olvasott PayPal $ egyenlegről TransferWise $-os bankszámlára pénz kiutalást megprobáltam amint megjött a bankkártyám a transferwise-tól. Elkezdtem felvinni az adatokat a paypal megfelelő részéhez de amikor csatolnám ezt írja ki: We're sorry. We're not able to process your request right now.

Írtam a paypal-nak egyet és ezt a választ adták: After reviewed carefully your account, I understand your concern and in order to resolve your issue you have to call us.

Ha felhívom őket milyen információkra lehet szükségük? Mi az amit érdemes mondani hogy engedélyezzék ezt a bankszámlát is?

UI: a kártyát miután megjött aktiváltam de mé nem vásároltam vele, lehet ez a baja?

(#39386) V/ válasza PlayNorbi (#39385) üzenetére


V/
Topikgazda

A magyar számon hívd őket akkor olcsóbb, persze ott is angol a beszélgetés nyelve.
b12gege itt leírta hogy sikerült neki.
A beazonosításról meg ezeket nézd meg, mert a beazonosítás ugyanúgy történik mint amikor az sms védelmet akarod kikapcsolni. De a beszélgetés előtt kérj kódot, az ÖF Tippeknél ott a leírás. Arra azért készülj fel lehet hogy virtuális számlára hivatkozva nem fogják megcsinálni, embere válogatja.
Ha van kártya hozzárendelve az jó, mert akkor nincsenek pénzkiküldési limitjeid, de más összefüggés a kettő közt nincs, az USA számla hozzáadás mostanában igényli a közreműködésüket. Viszont magyar számla az lehet hogy kellett volna előtte.

[ Szerkesztve ]

(#39387) PlayNorbi válasza V/ (#39386) üzenetére


PlayNorbi
csendes tag

Köszi, akkor megcsörgetem őket.

Arra azért készülj fel lehet hogy virtuális számlára hivatkozva nem fogják megcsinálni, embere válogatja

Pénteken megérkezett a transferwise Mastercard kártya, vagy másra gondolsz?

Viszont magyar számla az lehet hogy kellett volna előtte.

Mármint magyar banki vagy transferwise bankszámlaszámra gondolsz? A paypal mögött van egy OTP bankszámlaszám rögzítve.

(#39388) V/ válasza PlayNorbi (#39387) üzenetére


V/
Topikgazda

Magyar bankszámlára gondoltam, TW-nek nincs forint számlája, csak egyenlege.
Úgy értik a virtuális bankszámlát, hogy nincs mögötte "igazi bank", csak online, ide gondolják a TW-t és a Revolutot, is ilyen bankszámlaszám nem lehetne hozzárendelhető.
Akkor a PayPal fiókodhoz van hozzárendelve valamilyen bankkártya is?

(#39389) embe


embe
nagyúr

Sziasztok!
Ezen a hirdetési oldalon hogyan tudom kérni, hogy a vásárlást PP-el egyenlítsem ki?
Volt aki a baráti pénzküldést kérte, a jutalék elkerülése miatt, de ugye úgy nincs semmi vásárló védelem.
Van arra mód, olyan opció, hogy egy ilyen aprós vásárlásnál is úgy fizessek a PP-el mint egy normál Ebay-s vásárlásnál, azaz működjön valami vásárló védelem?

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#39390) V/ válasza embe (#39389) üzenetére


V/
Topikgazda

Ez egy eBay-es és más apróhirdetések gyűjteménye. Pontosabban az eBay neve alatt futó apróhirdetési oldal. Nem keverendő a kettő, nem eBay oldal.
Aki eladna és a PayPal-t használná fizetés fogadásra nem kérhet ilyet, szerződést szeg, de az is aki a megvett dologért baráti módon fizetne.
Az egészben én azt nem értem, ha a hülye meghirdet valamit akkor azt a 3,4%+0,3 €-ot ugyan miért nem teszi bele az eladási árba? A vevő kifizeti.
De nem ez a valódi indok, pont azt akarja elkerülni, hogy reklamáció esetén tőle ne lehessen semmit visszaszerezni.
A hirdetőtől függ, ha tisztességes és nem csalni akar, akkor a vásárlói védelmes módon lehet fizetni.
De ez a módszer tényleg csalás és ha valaki jelezné a PayPal-nak és kirúgnák, akkor persze a PayPal az aki szemétkedik szerinte.

[ Szerkesztve ]

(#39391) embe válasza V/ (#39390) üzenetére


embe
nagyúr

Igen tudom, hogy ez egy lokál oldal.
Persze, nyilvánvaló, hogy az van mögötte, hogy ne kellejen úgymond felelősséget vállalni az eladott dolog után.
De akkor van arra mód ugye, hogy igazi vásárlásként működjön a dolog?
Vagyis a PP oldalán van olyan opció, hogy eladás, vagy mi módon működne ez?
Tehát ott a termék, de nem szerepel ott a "megveszem PP-el" gomb, akkor mégis kivitelezhető?
Pl. pénzt küldök neki, de nem mint baráti pénzküldés címen, hanem lehet vásárlás kiegyenlítése címen? Ha igen akkor megillet a vásárlói védelem?
Persze nem kétes vásárlásba szeretnék belemenni, hanem olyanba ami tisztességesnek tűnik, mármint az eladó oldaláról.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#39392) V/ válasza embe (#39391) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem úgy működik az oldal.
Az eladó adja meg a fizetési módszert.
Ha vásárlás ellenértékeként küldöd, akkor van vásárlói védelem, ha az a dolog amit megveszel bele tartozik ebbe a körbe. A felhasználói szerződés tartalmazza a kivételeket.
Felső rész nincs védelem, alsó rész van védelem ha pénzküldésről van szó:

[ Szerkesztve ]

(#39393) embe válasza V/ (#39392) üzenetére


embe
nagyúr

Igen, erre gondoltam, amikor azt említettem, hogy a kifizetés elindításakor megjelölöm, milyen céllal küldöm.
Köszi az infót!
Jó éjt!

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#39394) PlayNorbi válasza V/ (#39388) üzenetére


PlayNorbi
csendes tag

Értem, köszi. Jelenleg egy Revolut kártya van hozzá rendelve de tudok OTP kártyát is mögé tenni minden további nélkül. Mit javasolsz?

(#39395) balinlin válasza embe (#39389) üzenetére


balinlin
senior tag

Én eleve nem fizetnék sehogysem olyannak, aki ezzel akar trükközni. Egyszerűen nem bíznék benne.

(#39396) V/ válasza PlayNorbi (#39394) üzenetére


V/
Topikgazda

Az már akkor elég, van kártya, van magyar bankszámla is. Most már csak meggyőzőnek kell lenned.

(#39397) amdxp2 válasza trafóóó (#39243) üzenetére


amdxp2
tag

Szia! érdeklődnék, hogy sikerült e megoldani a problémát? Én is ezzel küzdök kb 2 hónapja... :W :W
Köszi a választ előre is. Üdv

(#39398) V/ válasza amdxp2 (#39397) üzenetére


V/
Topikgazda

Már többször foglalkoztunk vele, a Telenor számhordozott számainál és esetleg flottás oda tartozó számoknál fordul elő. Megoldás kikapcsoltatni, majd akár egy igazi Teleoros szám vagy egy másik szolgáltató szám megadása vagy hitelesítő alkalmazásra áttérés.
Ebben a hozzászólásban vannak linkek, ketten leírták hogy mi a megoldás menete.

(#39399) amdxp2 válasza V/ (#39398) üzenetére


amdxp2
tag

Igen, olvastam hogy fel kell őket hívni és kikapcsoltatni, vagy egy eredeti 20-as számot beállítani, csak azt még nem találtam meg hogy sikerült e így orvosolni a problémát. Köszi, akkor ez így járható út, megpróbálom én is. :C

(#39400) Menki válasza V/ (#39365) üzenetére


Menki
újonc

Köszönöm a segítséget, ma fel is vettem a pénzt. :R A pénztárban fizették ki, és nem számoltak fel plusz költséget (Raiffeisen bank) 02. 26-án jelent meg a Paypal számlámon a visszatérítés, és 02.28-án már náluk volt a pénz!

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.