Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28201) tom_tol válasza Cybertrone (#28197) üzenetére


tom_tol
addikt

nézd meg mit csinál pl. egy winrar tömörítésnél (nem minden az aida membench)

(#28202) Laraxior


Laraxior
titán

ezt a procit nézzétek meg :Y ;] Wolfdale..nem Bloom..sorry :B

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#28203) HSM válasza Laraxior (#28202) üzenetére


HSM
félisten

Erre csak annyit tudok mondani, hogy ezért nem veszek én már jóideje használt motyót, max nagyon körültekintően, nagyon baráti áron, és leginkább csak kizárólag VGA-t.... Drágák ahhoz az idegeim, hogy párezer spórolásért utána a hajam tépjem hetekig... :U

[ Szerkesztve ]

(#28204) OldJohnny66 válasza HSM (#28203) üzenetére


OldJohnny66
tag

Egyetértek maximálisan! :R

"Az Élet csak egy villanás két ,,semmi,, közt".

(#28205) Motion_Blur válasza Laraxior (#28202) üzenetére


Motion_Blur
félisten

legalább nem árul zsákbamacskát :DDD

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#28206) kpal válasza Laraxior (#28202) üzenetére


kpal
veterán

Az állat :Y nálam 1.25 a max .

[ Szerkesztve ]

(#28207) szacsee válasza Laraxior (#28202) üzenetére


szacsee
nagyúr

Gamer Gép eladó ! ( Belépő a játékosok köztársaságába :)

Ház: CODEGEN Nagy ház

Na itt sírtam be. :DDD

(#28208) Xelo


Xelo
addikt

holnap jönnek a hardvereim (i7 950, noctua nhd14, 6gb corsair gold 1600, asus sabertooth). láttam hogy eddig szinte mindenkit lebeszéltetek a sabertooth fantázianevet viselő csodáról, de nevesebb külföldi tuningolással kapcsolatos fórumokat bújva ennek semmi alapját nem találtam, én meg inkább nekik hiszek. :B majd meglátjuk, nem ártana hozzá kifogni egy tuningosabb i7et

(#28209) HSM válasza Xelo (#28208) üzenetére


HSM
félisten

Csak olvasgass utána, hogy kell I7-et tuningolni, van egy pár dolog, amikre nem árt odafigyelni. ;) Első hsz-ben azért a lényeg ottvan. Ha a procid is partner lesz benne, a Sabertooth simán bírni fogja 4000-4200-on 24/7 jól kihajtott ramokkal. :K Szerintem jó lap, kiváncsi leszek a tapasztalataidra.

[ Szerkesztve ]

(#28210) boogie84 válasza HSM (#28209) üzenetére


boogie84
veterán

Nekem sem rekorddöntésre kellene, hanem egy stabil rendszerhez GTX570 mellé. 4 mag 4 GHz mikor fog kelleni 1680×1050hez?
Egyébként én az itthoniak véleményére többet adok. :B

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#28211) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Nah, lehet beszoptam az R3E-vel. :( Egyszerűen nem akar 4Gb-nél több ramot látni, persze a Tri ch-t látja. Eszméletlen a lap egyébként, ennyi feature BIOS téren, valami brutális.
Nagyon bánnám, ha nem sikerülne összebarátkozni. :(

Don't Tread On Me

(#28212) joshua7 válasza MPowerPH (#28211) üzenetére


joshua7
veterán

Szokásos kérdés az ilyen problémánál: beszerelésnél tüske nem sérült/hajlott el?

Semper Fi

(#28213) keIdor válasza HSM (#28203) üzenetére


keIdor
titán

Én azért még simán vennék a megfelelő emberektől. Tőled is simán vennék, nem láttam még tőled gyilkos feszes képeket, tehát nothing to worry about. :)) Másrészt az UD5 is él, virul, pedig ugye már kb. 2 éves. :R

BMW001: Rampage 2 Gene-vel találkoztam ugyanezzel. A megoldás a B2B visszavétele volt 6-7-8-ra, ramfüggő.
Nem szereti a lap azokat az IC-ket, ami a ramjaidon van. Nálam ez volt a para.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#28214) kpal válasza keIdor (#28213) üzenetére


kpal
veterán

Aki járatos itt tudja mit vesz milyen állapotban csak ismert arcok kolbászolnak erre fele :)

[ Szerkesztve ]

(#28215) HSM válasza MPowerPH (#28211) üzenetére


HSM
félisten

Nálam akkor volt ilyen, ha túl magas órajelen akartam tekerni a ramot.... TC maradt, de hol 6GB, hol 4, hol csak 2. Főleg akkor csinálta, mikor 3db Micron és 3 db Elpida 1GB-s Kingmaxom volt egyszerre, nem igazán akartak 1500Mhz fölött menni együtt... :DDD

(#28213) Keldor papa: Ez mondjuk igaz. :R De azt is nézd meg, hogy kb. én használom itt a legcsirkébb beállításon az I7-em mindenki közül... :DD Ráadásul rendesen hűtött gépházban, 3db 12cm-s venti meg egy 14-es azért megteszi a hatását. Bár az is igaz, nekem is van kis listám, kitől vennék esetleg, és kitől semmiképp, csak utóbbi lista sajnos sokkal hosszabb... :DDD Jaja, az UD5 most volt szülinapos januárban. :K

(#28214) kpal: Azért sok az új arc is... Meg aztán nem biztos, hogy szívesen vennék olyan procit vagy lapot, ami 2 hetente cserélt gazdát. Aki meg ismert arc, de nem alsónemű szinten cserélgeti a cuccait és vigyáz rá, az nem sűrűn hirdet az apróban... Nekem is már másfél éves a procim/ramom, és több, mint egy éves a lapom... :U

(#28216) AirBooms válasza MPowerPH (#28211) üzenetére


AirBooms
addikt

Nálam az összes R2E és az R3E is ezt csinálta ramtól (tipustól) függetlenül. A megoldás az volt, hogy kisebb erővel szoritottam rá a procira a vizhűtő blokkját. Szarok a Foxconn foglalatok. Ja és ez a hiba abszolút nem függ tuningtól, alapon is képes ezt csinálni. Néha egy újrainditás is elég. Nálam rendben vannak/voltak a lábak.

(#28217) Cybertrone válasza MPowerPH (#28211) üzenetére


Cybertrone
veterán

Még csak nyüszizik, mint a szűzlány az első éjjelen... :DDD :DDD

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#28218) Qru válasza boogie84 (#28210) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Játék függő is de ami nincs rendesen párhuzamosítva ott már alapból is elkél 570 mellé 3,7Ghz környéke.

#nincsbennetarcsi

(#28219) Laraxior válasza MPowerPH (#28185) üzenetére


Laraxior
titán

A tesóról csinálom én a másik képet ;] :D

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#28220) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Nah, hát hajnali 3-ig szívtam vele. Szó szerint majdnem egyenként megnéztem a tüskéket, próbálkoztam össze-vissza. Végül megelégeltem, és 1 modullal végigpróbáltam az összes dim -et, lehet ezzel kellett volna kezdeni :W . A procihoz közel álló piros slot -ban nem indult el a gép, DRAM hibát jelzett. Elvittem az eladóhoz, nála is próbálkoztunk, de a Tri ch nem jött össze. Úgy müxik, hogy a 2db távolabbi piros, +1db fekete. Ekkor Dual ch, de van 6Gb ram.
Ha rendesen Tri -be rakom, akkor a BIOS csak 4Gb-t lát, a Win is csak 4Gb-t lát, a CPU-Z 6-ot, LinX 4-et, Aida64 pedig Tri ch-t ír, de csak 4-et lát.

Jah, és természetesen még szó sem volt tuningról, 3x léptem be a Win-be, jobbára a post képernyőt nézegettem.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#28221) Cybertrone válasza MPowerPH (#28220) üzenetére


Cybertrone
veterán

Most akkor halott a lapon az egyik slot? :U

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#28222) Qru válasza MPowerPH (#28220) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Teljesen másik (chipes) rammal is próbáltátok?

mod:

Havernál pont ez volt (igaz MSI lapban), mikor átjött beraktuk a Geil-jei helyére a Corsair-jeimet és azzal pöc-röff ment ahogy kell (Tri&6GB).

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#28223) MPowerPH válasza Cybertrone (#28221) üzenetére


MPowerPH
félisten

Úgy néz ki... :( Csak azért fura, mert mikor elhoztam még jó volt, tegnap mikor bekapcsoltam már rossz. Első indítástól kezdve ezzel szenvedtem, a True -t fel sem raktam, csak egy Intel gyári hűtőt.

Qru: Próbáltuk más táppal, más procival, más rammal. Ugyan ez. :(

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#28224) Cybertrone válasza MPowerPH (#28223) üzenetére


Cybertrone
veterán

Gariztasd le... így azért nem tuti még egy R3E-sem... :(

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#28225) MPowerPH válasza Cybertrone (#28224) üzenetére


MPowerPH
félisten

Sajnos az nem ilyen egyszerű. Még próbagaris volt a lap, ellenben ragaszkodok hozzá. Most ideiglenesen visszakerült hozzám a Bloodrage.

Don't Tread On Me

(#28226) Cybertrone válasza MPowerPH (#28225) üzenetére


Cybertrone
veterán

De gye azért van rajta normális gar minimum 1 év? :U Elhiszem hogy ragaszkodol hozzá, bár én nem lennék vele kibékülve akármilyen fasza cucc is! :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#28227) MPowerPH válasza Cybertrone (#28226) üzenetére


MPowerPH
félisten

Ha láttad volna azt a BIOS-t... Na meg azt, ahogyan a lap belövi a feszeket. Félelmetes. :Y

Don't Tread On Me

(#28228) Cybertrone válasza MPowerPH (#28227) üzenetére


Cybertrone
veterán

Kb mint más alaplapé... Ne bassz már, vajon az hogy máshogyan lőheti be a feszeket? :D Melleswleg nekem akárhogy belőheti a feszeket, meg a biosban pucér nénik is lehetnek, akkor is mennyen a triple chennel 3 modullal, és lehetőleg lássa is az összes modult... :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#28229) MPowerPH válasza Cybertrone (#28228) üzenetére


MPowerPH
félisten

Hát, annyi feature van a BIOS-ban, hogy az valami brutális. Erre gondoltam. Ennyi beállítási lehetőség sehol nincs. Meg arra, hogy a lap annyi feszt ad mindennek, amennyit beállítok. Nincs drop. :N Ez azért elég ritka. Csak lestem a multiméterrel a kezemben. :)

Don't Tread On Me

(#28230) Cybertrone válasza MPowerPH (#28229) üzenetére


Cybertrone
veterán

Nem jellemző már így a felső kategóriás lapokban hogy droppolna olyan nagyot! :K Valamit akkor is csinálni kell, agy nem használnám!

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#28231) AirBooms válasza Cybertrone (#28230) üzenetére


AirBooms
addikt

Az én R3E-m messze verte mindenben az EVGA-t, dropban, mindenben. Mindkettőt kimértem, az Asus agyonverte az EVGA 759-et. Még ilyen pontos, preciz lapot nem láttam.
Amúgy ha ilyen hiba van vele, akkor az tényleg gond, vagy valóban el van hajolva egy prociérintkező, csak nem látszik, vagy ki kell tisztitani a rossz slot-ot. Elvileg, ha az első pirosba nem raksz modult, el sem lenne szabad indulni a lapnak, legalábbis R2E-nél még igy volt. Ott mindenképp kellett lennie modulnak.

(#28232) Cybertrone válasza AirBooms (#28231) üzenetére


Cybertrone
veterán

Elhiszem, de tudod ha nekem megdöglik a 3 piros közül pédául egy átpattintom a 3 modult a 3 feketébe, és voálá, megy megint a triple chennel, és 6 giga ram mindenhol megvan ;)
Cserébe load line nélkül elnézem neki azt a iciri-piciri droppot :U
Mellesleg a mindenben verte már itt meg is bicsaklott :D De most nem veszekedés képpen írok, csak megvédem már a lapom :R
Mellesleg azt tegyük hozzá, hogy az asus a legújabb x58-ak kevesét képviseli, az EVGA 759-760 pedig már nem kapható, csak a ráncfelvarott cuccok! :K
Jah azt pedig nemsok lap mondhatja el hogy sok proci az elvakult user miatt belesült a foglalatba, és többé nemkellet kivenni... Mái napig gyilkos a 10 fázisú digit pwm 1066KHZ-en :P

Laraxior:
Írtam BMW-nek hogy tegye át a piros slotokból a feketékbe, erre a válasz sokkolt, úgy nem megy :( Elmehet a f*szba az ilyen precizitás! :U

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#28233) Laraxior válasza Cybertrone (#28232) üzenetére


Laraxior
titán

nemértem mit védesz rajta..az egy halott alaplap...a tiéd nem...tehát? :U

ezért mondtam hogy nincsen mihez hasonlítani...
az nem segítség hogy leírod hogy a tiéd milyen fasza... az kutyát nem érdekli jelen pillanatban mi van itt,vagy ott...BMW-é szar... az a lényeg. :K

[ Szerkesztve ]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#28234) Cybertrone válasza Laraxior (#28233) üzenetére


Cybertrone
veterán

Nem lenne halott, ha az asus nemcsak a piros slotokra támasztaná az egész ramos mókát. :R
Próbáltam segíteni neki, más nem jutott az eszembe, minthogy tegye át a modulokat a másik 3 foglalatba... Mást nem nagyon tud csinálni, ha már más alkatrészekkel is próbálta... Mellesleg Airbooms HSZ-re reagáltam a lap "védelmét" értendően, köze nincsen ennek BMW hibájához! :U

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#28235) AirBooms válasza Cybertrone (#28232) üzenetére


AirBooms
addikt

Nézd, nem tudom, más márkáknál hogyan működik a trichannel, de nekem az rémlik, hogy az egyes slotban mindig kell lennie modulnak, mert különben nem indul el. Ebben persze, lehet, hogy tévedek. Az Asusokon kivűl nem sok X58 járt nálam, egy Giga UD7 egy BloodRage, s egy EVGA. Ezekben pont nem póbáltam ezt ki. Az R2E-kkel nagyon sok gondom volt, állandó probléma volt, hogy a 6-ból csak 4 GB-t láttak, de tc-ben mentek. A kis Gene volt egydül jó ebben is. Aztán volt egy R2E, amiben a kettes slot volt halott. Az R3E-nél is előfordult a tc hiba (4 GB-6 GB), de már ritkábban. Ezt én egyértelműen az Asus lapok hibájának rovom fel, pláne ebben a kategóriban. Ha tényleg ilyen szarok azok a Foxconn foglalatok, akkor miért eröltetik. Amúgy érdekes, az EVGA-n is Foxconn van, de ez a hiba nem jött elő.
Én megszoktam, hogy együtt élek ezzel a 4GB-6GB hibával, viszont még olyan precz szolgáltatást, feszültségértékeket egyik laptól sem kaptam, mint az R3E-től. Még az EVGA-tól sem, de ha majd megkapom a garis EVGA-t, lehet hogy kap még egy esélyt. Már ha tudnak még küldeni 759-et...
Szóval én sem bántásból, meg védelmezésből irtam, amit irtam - csak az általam tapasztalt tényeket.

(#28236) Cybertrone válasza AirBooms (#28235) üzenetére


Cybertrone
veterán

Nem úgy volt SB-re váltol? Ha igen gondolom megy az apróba a 759-es (már ha tudnak még azt adni, mert sanszosabb a classified 3 alias 770-es cucc ami ugyan az mint az enyém, csak usb, és sata 3-al) :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#28237) Erdei88 válasza AirBooms (#28235) üzenetére


Erdei88
veterán

Nekem az 1.slotban is indult a lap. Mindegy hova tettem indult. Nem úgy van, hogy az 1.ben nem indul?

(#28238) AirBooms válasza Cybertrone (#28236) üzenetére


AirBooms
addikt

Még mindkettő megvan, sőt SB-ből másfél gépnyi cucc van. Nem tudom, mi jön vissza az EVGA-tól. A tiéd gyengébb, mint a 759? Amúgy még nem tudom, mi lesz a sorsa.

Erdei: esküszöm, úgy emlékszem, hogy az volt az R2E manuáljában, hogy az egyes slotban mindenképp kell ramnak... De ha tévedek, mekógkövetlek. Most nem tudom megnézni semillyen formában, mert nem vagyok otthon, Pesten.

(#28239) Cybertrone válasza AirBooms (#28238) üzenetére


Cybertrone
veterán

A 760-as ugyan az mint a 759... csak nincs rajta nf200-as chip! :R másfél gépnyit hogy érted? A R3E elkelt? :R

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#28240) Qru válasza Erdei88 (#28237) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Elivelg bárhova teheted. Legalábbis nálam (UD4) mindegy hova teszem a ramot/kat pörög, csak max bukom a TC-t ha nem az ehhez megfelelő slotokba pakolom a modulokat.

#nincsbennetarcsi

(#28241) Laraxior válasza Qru (#28240) üzenetére


Laraxior
titán

nekem sem indult ha az első slotba tettem P6T-ben :(

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#28242) AirBooms válasza Cybertrone (#28239) üzenetére


AirBooms
addikt

Masfel gep van SB-böl. Az egyik teljesen kesz, a masik erösebb lesz, de meg nem jöttek meg a ramok, s eladtam a 2500as procit, egy valogatott 2600k erkezik bele az Asrock Fatal1ty lap es a GTX570 melle. A gyengebb (amit mar unokaöcsem nyuz) UD3-bol, 4 gb rambol, HD6870-böl all es megkapta a magamnak szant 2600k-t. A 1366ról meg en nem mondtam le. :N

(#28243) AirBooms válasza Laraxior (#28241) üzenetére


AirBooms
addikt

Mit ertünk elsö slot alatt? Sok lapnal megcsereltek a slotokat, mert mar ugye anno a dual DDR3 is arrol volt hires, h a 2es es 4es slotba mentek a ramok.

(#28244) Laraxior válasza AirBooms (#28243) üzenetére


Laraxior
titán

processzorfoglalattól számítva az elsőt a 3. és 5.ben nem ment...asszem ezek a pirosak.

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#28245) AirBooms válasza Laraxior (#28244) üzenetére


AirBooms
addikt

Ok, csak azt nem tudom, hogy annal a lapnal azok csak fizikailag elsök vagy a rendsz szamara is?

(#28246) Laraxior válasza AirBooms (#28245) üzenetére


Laraxior
titán

már nem emlékszem rá :( manualban biztosan benne van :K
nézegettem anno,de nem nagyon ragadt meg

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#28247) MPowerPH válasza AirBooms (#28235) üzenetére


MPowerPH
félisten

A Bloodrage -nál sincs ilyen hiba, pedig ez biztosan Foxconn foglalatos. :D Itt húzhatom akárhogy, rakhatom akárhogy, nincs ilyen.
Én sem mondok le az R3E -ről, mert nagyon megtetszett, és LN2 alá azzal lenne ideális. :K Most kitesztelem Bloodrage -el, aztán ha minden jó lesz R3E-vel. Legalább lesz egy jó összehasonlítási alapom. Egyébként itt is minimális a drop, nem kell LLC-t használni.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#28248) ela válasza MPowerPH (#28247) üzenetére


ela
tag

Sziasztok !

Ezen probléma már nálam is fellépett korábban (i7 920 D0 + ASUS P6T lap +12 GB RAM) ,de a Poci hűtő levétele ,Proci foglalatban történő megigazitása,majd Hűtő (ez utóbbi lehett akár gyári stock ,vagy Xtreme is ) nagyon laza visszatétele után/óta max részemről elszabott OC-nél jelentkezik ,különben nem.

ela

A jó pap is holtig tanul.

(#28249) HSM válasza AirBooms (#28235) üzenetére


HSM
félisten

Hát, ha szar foglalatokat használnak, az is a gyártó sara.... :U Az EVGA nem véletlen használ prémium foglalatot a Classokban... :U
Amúgy biztos vagy benne, hogy Foxconn? Mert legjobb tudomásom szerint Lotes-t használtak X58-hoz. Illetve az se mindegy, hogy csak a külső leszorító foxconn, vagy csak a kupak, vagy a foglalat is! (Több lapon is vegyesben volt anno!)
Amúgy szerintem ugyanolyan jó egy E760, ha nem jobb, mint a a 759.. Nekem nembejövős az NF200... :D
Nincs bajom az R3E-vel, ne értsd félre, sőt, nagyon szimpi, de ez is hozzátartozik a kép teljességéhez. :R

(#28247) BMW001: A foxconn csak nem rak már szar foglalatot a saját lapjára... :DD

(#28250) pincehely


pincehely
addikt

Lenne egy kérdésem.
Szerintetek mi ad gyorsabb, erősebb konfigot?

1. cpu:3780mhz, ram: 1800mhz cl8,7,7,24
2. cpu:4000mhz+ ram: 1600mhz cl7,7,7,21

http://kefetemap.deviantart.com/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.