Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28235) AirBooms válasza Cybertrone (#28232) üzenetére


AirBooms
addikt

Nézd, nem tudom, más márkáknál hogyan működik a trichannel, de nekem az rémlik, hogy az egyes slotban mindig kell lennie modulnak, mert különben nem indul el. Ebben persze, lehet, hogy tévedek. Az Asusokon kivűl nem sok X58 járt nálam, egy Giga UD7 egy BloodRage, s egy EVGA. Ezekben pont nem póbáltam ezt ki. Az R2E-kkel nagyon sok gondom volt, állandó probléma volt, hogy a 6-ból csak 4 GB-t láttak, de tc-ben mentek. A kis Gene volt egydül jó ebben is. Aztán volt egy R2E, amiben a kettes slot volt halott. Az R3E-nél is előfordult a tc hiba (4 GB-6 GB), de már ritkábban. Ezt én egyértelműen az Asus lapok hibájának rovom fel, pláne ebben a kategóriban. Ha tényleg ilyen szarok azok a Foxconn foglalatok, akkor miért eröltetik. Amúgy érdekes, az EVGA-n is Foxconn van, de ez a hiba nem jött elő.
Én megszoktam, hogy együtt élek ezzel a 4GB-6GB hibával, viszont még olyan precz szolgáltatást, feszültségértékeket egyik laptól sem kaptam, mint az R3E-től. Még az EVGA-tól sem, de ha majd megkapom a garis EVGA-t, lehet hogy kap még egy esélyt. Már ha tudnak még küldeni 759-et...
Szóval én sem bántásból, meg védelmezésből irtam, amit irtam - csak az általam tapasztalt tényeket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.