Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28215) HSM válasza MPowerPH (#28211) üzenetére


HSM
félisten

Nálam akkor volt ilyen, ha túl magas órajelen akartam tekerni a ramot.... TC maradt, de hol 6GB, hol 4, hol csak 2. Főleg akkor csinálta, mikor 3db Micron és 3 db Elpida 1GB-s Kingmaxom volt egyszerre, nem igazán akartak 1500Mhz fölött menni együtt... :DDD

(#28213) Keldor papa: Ez mondjuk igaz. :R De azt is nézd meg, hogy kb. én használom itt a legcsirkébb beállításon az I7-em mindenki közül... :DD Ráadásul rendesen hűtött gépházban, 3db 12cm-s venti meg egy 14-es azért megteszi a hatását. Bár az is igaz, nekem is van kis listám, kitől vennék esetleg, és kitől semmiképp, csak utóbbi lista sajnos sokkal hosszabb... :DDD Jaja, az UD5 most volt szülinapos januárban. :K

(#28214) kpal: Azért sok az új arc is... Meg aztán nem biztos, hogy szívesen vennék olyan procit vagy lapot, ami 2 hetente cserélt gazdát. Aki meg ismert arc, de nem alsónemű szinten cserélgeti a cuccait és vigyáz rá, az nem sűrűn hirdet az apróban... Nekem is már másfél éves a procim/ramom, és több, mint egy éves a lapom... :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.