Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14701) Qru válasza MPowerPH (#14690) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Miért mi sántított a lappal? Látom ramot is árul a srác viccesen drágán. :(

#nincsbennetarcsi

(#14702) katt777 válasza HSM (#14700) üzenetére


katt777
félisten

Ja, úgy más. Mondjuk alapból 1.480-at ad neki a lap, azt inkább visszavenni szoktam. Egyébként tudom növelni, csak nem fog elindulni a gép. :DDD 220BCLK-m volt max stabilan, max QPI-m meg 7776, ez 3.3 (220x15) és 3.4 (161x19) GHz-en is. 3.5-ön (172x19) most 7348 van. (Alap beállításokon, azaz 2,.66 és 2.4-en az alap 6400QPI, 3200 UCLK van) Az Uncore 3888 volt max, 220x15-tel.

Érdekes amúgy, hogy az OC tuner mást jelez, mint a bios, most pl. 7348QPI-re 5866-ot, 3674 uncore-ra meg 2933-at. Ezt nem igazán értem, ált. is pl. asszam 7776-ra 6400-at írt ki, mintha nem tudna a tuninggal számolni.

Qru: Neked nem lehet RAM drága... :))

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#14703) HSM válasza katt777 (#14702) üzenetére


HSM
félisten

Na igen, de a 3880-as uncore-nál nem a 3880-al meghajható maximális sebességen ment a ram, hanem 1320-on, mivel az a legnagyobb elérhető szorzó.... Nagyon nem mindegy az uncore-nak, hogy milyen gyors ramot kell kiszolgálnia azonos órajelen... Erre próbáltam célozni... :D A QPI sebesség meg nem túl izgalmas, valahol 7600 és 4200 között vége lesz, de igazából a max elérhető BCLK-t leszámítva nem sok vizet zavar.... Korábban többen tapasztalták, hogy akkor lesz a legstabilabb a rendszer, ha a QPI órajele magasabb az Uncore-nál. De én azt tapasztaltam, ez procifüggő, a C0-omon megfigyelhető volt, a D0-omnál nem annyira....

Figy, szerintem nézd meg a CPU-Z-vel az órajeleket, az nekem még nem hibázott XP/Vista alatt... Kiírja a QPI-t és az uncore-t is. (Uncore--> NB a ram fülön) Ami még elég megbízható, ha kiszámolod a BCLK-beállított arány vagy szorzóból, mennyin ment...

[ Szerkesztve ]

(#14704) MPowerPH válasza Qru (#14701) üzenetére


MPowerPH
félisten

Megírom priviben, nem akarok offolni.

Don't Tread On Me

(#14705) Qru válasza katt777 (#14702) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

:P Azért de. Minőségért hajlandó vok fizetni. Persze van hogy téved az ember és megvesz egy sz@r OCZ-t. :D

BMW001: Ok. :R

#nincsbennetarcsi

(#14706) Cyberpunk válasza HSM (#14681) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát az szopóka volna :U Gondolom itt is lehet valami FSB fal nevezetű dolog a P35-ösömben az E6750-es csak drasztikus fesz emelés után volt hajlandó menni 3,6GHz-en.
De tény hogy 210-ig szépen megy 21xes szorzóval. Vagy csak én nem voltam elég bátor és nem adtam neki eleget. Egyébként nagyjából mekkora értékeket kell belőni e fölött gondolok itt QPI/VTT stb.-re? És a többi speciális fesz ami az almenüben található. Mert azok nálam normal-ra voltak állítva, vagy azokat nem kell bántani?

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#14707) katt777 válasza HSM (#14703) üzenetére


katt777
félisten

Na, köszi a lámpafényt, pont ez volt kicsit zanzás a fejemben (RAM/Uncore). :B Na, akkor jól sejtettem, hogy az NB frekvencia nem véletlenül hasonló az Uncore-hoz. Persze kurva érdekes lenne, ha két program ugyanúgy írna ki valamit. :Y :((

Nem nagyon akarom az egekbe hajtani a procit, úgysincs értelme, inkább a 21x200 érdekelne, valamint a 3.6GHz 1720-as RAM-okkal, mindkettőnek hajszál a híja, de csak nem jön össze. :W Napok óta dolgozom egy batár nagy HD4870 requiem-en (honlapomon van, logoutra holnap délben kerül ki), de nagyjából kész, szóval talán már lesz némi időm erre a két "apróságra" is.

Qru: Nekem már megyeget 1670-en... :) Persze, ha tényleg hibásat fogtál ki, az szívás.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#14708) Qru válasza katt777 (#14707) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Hát haver P6T-jében még lehet megnézem, hogy mennek-e. Ha ott menne akkor nyugodt szívvel válnék meg tőlük de nyilván sz@rt nem árulok, akkor megy vissza garba. :K

#nincsbennetarcsi

(#14709) gYaLo válasza MPowerPH (#14704) üzenetére


gYaLo
őstag

Kérlek nekem is,mert majdnem megvettem. :R
ill lehet h alkudok a ramokból... ;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#14710) Sárpac válasza Qru (#14705) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Szerintem nincs baj az OCZ-vel nekem is megy szépen cl8.8.8.20-ban a platinum 1600on 1.58V-on.
Az, hogy cl7ben nem megy OC alatt nem csoda, mivel az uncore sebessége is hatással van a memóra, tehát, hogy magasabb uncoreval is tudja tartani a versenyt nagyobb feszt igényel.
Amire figyelni kell a trfc minél magasabb uncore annál magasabbra kell tenni. pl. nekem most 92 3600as uncore mellett.

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#14711) kulerr


kulerr
őstag

Srácok!

tudja valaki konkrétan mi a különbség az ASUS P6T deluxe V2 és az ASUS P6TD Deluxe között?? :F

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#14712) ImI87 válasza kulerr (#14711) üzenetére


ImI87
őstag

Csak ilyen marketinges faszságok, semmi lényeges. De itt van pár infó: [link]
Szerintem semmi kül, csak a amá létező dolgoknak adtak egy új csili-vili nevet (pl Xtreme Design, Xtreme Phase, stb......)

Én pont holnap fogok venni egy P6TD Deluxe-ot. Ha minden igaz elviszik az UD5-öt, és ahelyett lesz. De nagyon be vagyok fosva.
"Járt utat a járatlanért........." - nagyon jól megy nálam az UD5 proci 4,2-őn simán használható, Uncore megy 24/7-ben 3600-at 1,30v QPI fesszel. Ez így maximálisan jó, és félek, hpgy az ASUS nehogy gynegébb legyen. Amúgy az Uncore feszigénye a procitól vagy inkább a laptól függ? :F

Akinek van ASUS P6T(D) Deluxe (V2) lapja, azlégyszi árulja el, hogy egy klasszikus 2 slot-os VGA használata esetén a 2db nem elfordított Sata csati használható, vagy pont betakarja őket a VGA? :F

És ha v.kinek van 5870-e ezekben a lapokba, akkor a PCI-E csatin lévő "ASUS-féle" rögzítő reteszt lehet használni normálisan, nem akad bele a VGA csatijánál lévő bigyóba? :F
Erre gondolok:

Korábban egyik VGA-n sem vot ez a plusz pöcök, ez v.mi új dolog. Remélem ettől még be lehet zárni a lapon lévő biztonsági reteszt. :U

[ Szerkesztve ]

(#14713) Qru válasza Sárpac (#14710) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Az a bajom, ha nem húzok semmit csak a ramot teszem fel 1600 CL7-re akkor sem megy. Úgy, hogy a mellékidőzítések auton vannak és csak az első 3 értéket adom meg, ahogy a matricán van 7-7-7. :( A másik szomorú tény, hogy 1400 CL9 felett szintén elhasal 1,7V mellett is. Attól tartok ezt nem foghatjuk az uncore-ra. :( Szóval ha sikerül rávennem magam, hogy két hétig no gép akkor megy garba. De előbb-utóbb bekövetkezik, így 1066 CL9 1T-ben nem igazán villant a kicsike. :D

#nincsbennetarcsi

(#14714) HSM válasza Qru (#14713) üzenetére


HSM
félisten

Hát úgy nem is fog menni 1600@CL7, ha csak a főidőzítéseket adod meg. :N
Mondjuk az 1400@CL9 elég durva, hogy nem megy, 1500@CL7 UD5-ben simán megy, ha csak a fő időzítéseket lövöm be, 1,6V-on.... :F Ott nálad tényleg nem klappol valami....
Bár továbbra is tartom, hogy kézzel rá kéne szánnod magad megpróbálni belőni a subtimingeket... Anélkül fogalmad sem lehet róla, mit talál ki a lap.... :U (Ja, és a giga BIOS-ában a performance enhance-t érdemes a leglassabra vagy standard-ra tenni, mert vagy nem működik, vagy agyatlanul megszorítja az időzítéseket, a sebsség, amit nyersz konvergál a 0-hoz, de cserébe az instabilitás garantált...)

[ Szerkesztve ]

(#14715) Qru válasza HSM (#14714) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nem hát, de a szärrá lazított auto értékeken sem stabil. Ha kézzel állítok be mindent laza időzítésekre akkor sem ment. pl ezzel sem:

7-7-7-24-40-8-8-15-98-8-22-1T @1,7V proci illetve mindne más alapon, energiatakarékos baromságok off ban.

Szóval itt vmi nem kerek, ezért ha sikerül rávennem magam akkor megy garba. Végülis van még rá 4 évem és 11 hónapom. :D Jah és ezek az értékek nem csak az én lapomban nem mennek, hanem Zájec Fox-i lapjában sem.

#nincsbennetarcsi

(#14716) flash- válasza katt777 (#14699) üzenetére


flash-
veterán

köszi az alaplapokról az infót

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#14717) HSM válasza Qru (#14715) üzenetére


HSM
félisten

Ezt a képet láttad? Nálam ezt lövi be a lap automatán 1400-hoz.... [link] Esetleg megpróbálhatod ezeket... ha kell valami infó a beállításról, írj, kibogarászom, ez a 24/7 nálam... :B Én anno úgy csináltam, telóval fotó az időzítéses képről, aztán BIOS-ban meg kimazsoláztam, mit hova.... :D

[ Szerkesztve ]

(#14718) ImI87 válasza ImI87 (#14712) üzenetére


ImI87
őstag

Tudom, hogy kicsit off, de a #14712-re írjatok majd pár választ, mert d.u. meg kell vennem a lapot! :R

(#14719) HSM válasza ImI87 (#14718) üzenetére


HSM
félisten

Szerintem az a bigyó az egy gyártási hiba azon a karin/képen.... :U Látszik is a "perforáció", minek nem kéne ottlennie.... ;)

(#14720) Lauda válasza ImI87 (#14718) üzenetére


Lauda
félisten

En csak az uncorehoz szolnek, az a procitol fugg. giga csalos annyiban, h elindul olyan instabil beallitasokon is, ahol asus mar nem, de kitesztelt, valoban stabil tuninban szerintem nincs kulonbseg. talan annyi, hogy amit asusban kitesztelsz, az stabil lesz holnap is, giganal ez abszolute nem biztos.

[ Szerkesztve ]

(#14721) kulerr válasza ImI87 (#14712) üzenetére


kulerr
őstag

kösz... :R sorry...közben megkaptam a választ... :R

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#14722) kulerr válasza ImI87 (#14712) üzenetére


kulerr
őstag

egyébként szinte egy árban van mindkettő..nem sok értelme van két ugyanolyan tudású lapot ugyanolyan árban de két megnevezésben piacon tartani sztem...tökéletesen elhiszem amit mondasz és meg is köszönöm, meg a honlapjukon én sem látok különbséget, de valaminek azért mégis lennie kell nem? :F

[ Szerkesztve ]

(#14723) mpierre válasza ImI87 (#14718) üzenetére


mpierre
veterán

Az eddigi összes PCIe vidikarimon volt ilyen. Amennyiben arra a kis túlnyúlásra gondolsz a csatlakozó végén. Pont a kis kilógó basz főlé kapaszkodik a rögzítő. (Abit x600pro; Asus x1950pro; HIS HD4850)

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#14724) Sárpac válasza Qru (#14713) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Auton sosem fog menni az ocz cl7.7.7.24 be giga lapban meg pláne mivel az utsó értékre is nagyon érzékeny. 8.8.8.22-20 vagy 7.7.7.20 lesz a nyerő!

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#14725) mpierre válasza mpierre (#14723) üzenetére


mpierre
veterán

Ja! Hogy nagyítható a kép... :DDD Az nem oda való, maradék...

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#14726) ImI87 válasza HSM (#14719) üzenetére


ImI87
őstag

Először én is azt hittem, hogy nem sorjázták le rendesen, de mindegyik 5870 ilyen. Gondolkodtam, hogy letöröm, de nem merem. ;] Szal ez direkt ilen, csak nem tudom, hogy miért. :F

mpierre:
Nem arra a túlnyúlásra gondoltam, persze az 1000 éve olyan. Nézd meg jobban a képet, amit linkeltem. Azon magán kinyúláson van még egy pöcök, és aza aza ami akadályozhat néhány alaplapon. PL a mostani UD5-ön sem kattan be a biztonsági retesz, csak úgy simány bele van tolva a lapba. De az ASUS-okon meg rá kell hajtani azt a kallantyút, és mi van akkor, ha emiatt nem is lehet, és nem fog rendesen belemenni? :F

Lauda: Remélem igazad van. :)) Úgy néz ki, hogy az én procim jól megy, szal ASUS-ban is jól kéne muzsikálnia. Az nem zavar, ha 1-2 századdal többet kell adni a QPI-nek, csak nehogy horribilis különbségek legyenek. :U

(#14727) katt777 válasza Qru (#14713) üzenetére


katt777
félisten

ASUS-ban 98-at kapott auto CL7 (de az első 4 időzítést kézzel lőttem be), és úgy OK, volt, ASRock 52-t ad neki, az nem mindig OK. A te lapod mennyire lövi be?

kulerr: Hát bizony nem azonos a 2 lap, a sima Dlx-ra köthetsz gyors vinyókat (korán van még, nem jut eszembe a neve :B ); sokan éppen ezért veszik meg.

ImI87: Remélem, nem veszed ASRock reklámnak, de azon oldalra fordították a csatlakozókat, így minden használható a lapon több VGA-val. :R

Zájec: Na, tegnap volt érkezésem a 3.5GHz-es tesztet lefuttatni az 1670-es Platinumokkal, ráadásul a kedvedre, x64-en és 4GB RAM-terheléssel:

3.6-ot 1720-as RAM-okkal még nem volt időm megint megpróbálni.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#14728) mpierre válasza ImI87 (#14726) üzenetére


mpierre
veterán

Ajvé. Ha télleg mindegyik Asus ilyen, attól az lehet még a gyártósor hibája is. Pl legyártottak 15.000 db ilyen kártyát. Más gyártók kártyái is rendelkeznek ezzel a nem odaillő alkatrésszel? Ha nem, akkor sanszos, hogy a nyák gyártásakor maradt ott ez a szemét. (Hozzá tartozik, nem tudom, hogy az egész kártyát hűtőstül veszik-e az ATI-tól és csak matricáznak, vagy gyártanak is nyákot. :F Így, hogy csak ref hűtős van ezekből.)

A rögzítés, illetve főként a slot nem változott. Ezen paraméterek alapján tervezték a kártya csatlakozóját. Önkényesen - úgy tudom - nem változtathatnak. Akkor pedig "gyártási hiba" gyanús.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#14729) katt777 válasza mpierre (#14728) üzenetére


katt777
félisten

Tudtommal a pöcök éppen azért van, hogy az alaplapi foglalatba rögzíteni lehessen azzal a kapoccsal. (Imi87: Na, ez nincs az ASRockon. :) ) Mindenesetre 58xx topicban még nem láttam, hogy valakinek gondja lett volna vele.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#14730) mpierre válasza katt777 (#14729) üzenetére


mpierre
veterán

Nem pöcökkel van gáz, hanem ami felette megmaradt. Mintha trehányul lenne kivágva a nyák. Lásd fentebb a fotón.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#14731) Qru


Qru
MODERÁTOR

Köszi srácok este ránézek. Bár fura, hogy lazább időzítéssel ne menne. Azt hittem ha túllazítom az időzítést attól nem lesz instabil csak lassú. De akkor nem így lenne...?!

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#14732) keIdor válasza ImI87 (#14712) üzenetére


keIdor
titán

Nekem is 3600-on megy az Uncore 1,3V QPI-n úgyhogy annak jónak kell lennie.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#14733) keIdor


keIdor
titán

Birom mikor linkelnek egy képet, be van jelölve a lényeg, és többen se vágják mi a probléma. :C
(ez nem fika akar lenni, csak megjegyeztem) :P

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#14734) katt777 válasza mpierre (#14730) üzenetére


katt777
félisten

Láttam én azt (Keldor papának is, hogy nem mindenki vak és/vagy hülye, ráadásul több ilyen kapcsos, nem oldalt befogós ASUS lapom is volt), de mint írtam, nem volt ilyen problémáról szó a kártya topicjában. Mondjuk pont az ASUS készítene hibás kártyát a saját lapjába? :F

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#14735) HSM válasza ImI87 (#14726) üzenetére


HSM
félisten

Az komoly, hogy mind ilyen! Nekem úgy fest a dolog, mintha elszúrták volna azt a nyákot megmunkáló gyártósort, és nem törné le azt a nyúlvány-darabot...
Ha megnézel pár nagyfelbontású képet egy 5850-ről [link] vagy egy 5770-ről [link] látszik, hogy az a bizonyos pöcök ugyanúgy szinte tuti, hogy ottvolt, csak "le van törve" gyárilag.... (5870-ről is nagyobb kép: [link])
Ja, és elvileg a refikarikat az AMD gyártatja, mindenki más csak veszi, csomagolja, esetleg szoftvertámogatást ad ehhez ahhoz és eladja. A gyári-refi OC darabokat is az AMD válogatja ki. :K

[ Szerkesztve ]

(#14736) Lauda válasza ImI87 (#14726) üzenetére


Lauda
félisten

Elvileg nem lehet, sot, az asusnak meg stabilabb a tapellatasa. :)

(#14737) S.O.S. válasza katt777 (#14727) üzenetére


S.O.S.
senior tag

Szia !

Azt a jópofa OC TUNERT az alaplaphoz van ?

üdv : :R

[ Szerkesztve ]

(#14738) mpierre válasza katt777 (#14734) üzenetére


mpierre
veterán

És HSM megtalálta. Úgy tűnik trehány gyártásról van szó. Szerintem kijelenthetjük.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#14739) katt777 válasza S.O.S. (#14737) üzenetére


katt777
félisten

Bizony! :K :C Örültem is neki az ASUS VTurbo-ja után, amely jószerivel semmire sem jó, ez pl. nagy pozitívum volt a váltásban (mi több, az össze-vissza jelző Everest beállításában is nagy segítségemre volt, viszont az Everestnek meg a P6T-vel nem volt gondja :N ). Ha egy beállítás nem stabil, nem kell restartolnod a gépet (kivéve persze, ha annyira nem stabil :DDD ), szinte az összes feszültséget állíthatod benne, proci, PCI-E frekit és szorzót is. Én mondjuk azt hiányoltam, hogy a RAM-időzítések változtatását nem tudja, de én telhetetlen vagyok. :B Persze lehet még olyasmire is alkalmazni, amikor vmi tuningbeállítás annyira penge, hogy teljesen stabil, viszont restart-tal vagy sima boot-tal problémája van, mert akkor beállítod vmi alapszintre a biost, ez meg a rendszer felállása után szépen átkapcsolja, amit kell. Én mondjuk ennyire pöcc tuningot még nem lőttem be a lapon. Az 1. hsz-ben is szereplő cikkemben részletes képek vannak róla, v. honlapomon X58 Extreme bemutatónál.

mpierre: Neki volt ideje keresgélni. :R Mondjuk akkor trehányság, ha nem lehet beletenni ettől az alaplapba, de erről még mindig nem olvastam sehol. Ha hiba is, egyrészt mire nekem lesz ilyen kártyám, már úgyis kijavítják, másrészt meg az X58X-ben nyugodtan használhatnám így is.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#14740) S.O.S. válasza katt777 (#14739) üzenetére


S.O.S.
senior tag

Nincs valami hasonlóan látványos progi ami P6T deluxe lapommal is menne ?

A turbó v tényleg nem sikerült valami jól. :DDD

Az Asus honlapján mintha más kinézetű tuning grafikát láttam volna. De lehet ,hogy nem az volt ,de azis lehet ,hogy az újabb lapokhoz már mást adnak?

Üdv : :R

(#14741) katt777 válasza S.O.S. (#14740) üzenetére


katt777
félisten

Lehet, hogy az EPU-t, vagy valami mást láttál. Mindenesetre míg ezek remekül működtek a P5Q lapommal (-30 és +20% között dolgozott az E8400-am), addig a P6T-n kizárólag lefagyást voltak képesek produkálni, úgyhogy ilyen energiakatarékos megoldást nem is remélhetek. ASRock-hoz van egy energia-takarékos (IES) progi is, de az nem szabályozza a procit, lapot, RAM-okat, stb. sem órajelben, sem fesz-ben. Szóval, ha az EPU-t valahogy be tudod üzemelni, az normál használatra remek lesz, bár persze részletes beállításokat nem hagy az sem, arra van még az AI Suite.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#14742) S.O.S. válasza katt777 (#14741) üzenetére


S.O.S.
senior tag

Köszi :R

(#14743) ImI87 válasza mpierre (#14728) üzenetére


ImI87
őstag

Neten találtam a képet az ASUS-ről, de nekem XFX van, és az is ilyen.
Több kölönböző képet és találtam, és mindegyiken rajta volt. :U

Megvan az ASUS lap, majd később jelentkezem, hogy működik-e. :)
Tuning majd csak hétvégén lesz, addig nem lesz időm. :(

(#14744) ImI87 válasza HSM (#14735) üzenetére


ImI87
őstag

Igazad lehet, de kétlem, hogy hibás sorozat lenne.
Mert az OK, hogy van pár100 db, ami véletlenül ilyen lett, de arra kicsi az esély, hogy szerte a neten mindenhova ilyen jutott volna. A haveromé is ilyen, különböző márkájúak.
Ennél a + elemnél megvan a perforáció, tehát tényleg csak le kéne törni óvatosan, de ha nem akadályoz semmit, akkor nem fogom bántani. Még a végén emiatt ugrana a gari. :Y
Természetesen belemegy minden alaplapba, csak a különböző biztonsági reteszeket nem biztos, hogy be lehet zárni/pattintani/ hajtani.
Gigabyte-on rugós pöcök menne pont ennek a darabkának a helyére, és az most nem kattan be nekem.
Sorry az OFF-ért csakhát itt kezdtük el........... :B

(#14745) Zájec


Zájec
veterán

(#14710) Sárpac : szerintem a tRFC inkábbb a ramórajel fügvénye.. nem az Uncore-é.....

(#14727) katt777 :: klassz :) a VTT feszt 1.41v-ról lejebb tudod még venni ?

(#14746) HSM válasza ImI87 (#14744) üzenetére


HSM
félisten

Miért nem hiszed, hogy szériahiba? Megtervezték a karit, terveztek hozzá egy gyártósort, gyártottak pár mintát, szépen letesztelték (verifikálták a mintákat), frankón működött, örültek mint majom a farkának, és indították a tömegtermelést.... :U Épp ez a trükk, hogy ettől a kis hibától működött a cucc frankón, kutyának nem tűnt fel... :N A review-okban se tűnt fel egy árva léleknek se....
És mire egy ilyen hír visszajut a gyártóhoz, addigra már hónapok óta mehetett a gyártás, több 100 000 ilyen kari lehet már a polcokon, usereknél ezzel a hibácskával.... :U Az ilyet hívják szériahibának... :D

[ Szerkesztve ]

(#14747) Zájec


Zájec
veterán

egy kis bemelegités....

:))

(#14748) HSM válasza Zájec (#14747) üzenetére


HSM
félisten

Jesszus, mi lesz ha már bemelegedett? :Y :C

(#14749) Zájec válasza HSM (#14748) üzenetére


Zájec
veterán

133bclk *18:2.4ghz HT on,,Vcore:0.85v: 24/7, 1066 cl4 1.5v ,Uncore 4000 (*30) :D

[ Szerkesztve ]

(#14750) Qru válasza katt777 (#14741) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Dragon Age-et próbáltad? Elég jónak tűnik bár még nagyon az elején vok. Egész jól hasít a gépen. Néztem hőfokokat is, proci legmelegebb magja 61 fokig ment fel házhűtés kikapcsolása mellett.

#nincsbennetarcsi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.