Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14501) antisocial válasza Qru (#14498) üzenetére


antisocial
csendes tag

köszi,megpróbálom..

(#14502) gYaLo válasza Qru (#14500) üzenetére


gYaLo
őstag

Jó,azt én is látom, de egy iylen drága lap azért kezelhetné a megszokott 6 modult... Vagy rosszul gondolom ? :B Tuningban mit nyújt egy ilyen lapocska ?

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#14503) Qru válasza gYaLo (#14502) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

"Spórolás és/vagy gondatlan tervezés miatt van csak, meg aki tuningol úgy sem vesz 6 modult, mert az megöli a durva OC-t."

Am most akkor így mennyivel is lógok neked? 2K-val?

#nincsbennetarcsi

(#14504) MPowerPH válasza gYaLo (#14502) üzenetére


MPowerPH
félisten

Achill3uS írta. :)
"tuningra kihegyezve nincs szükség sose az összes ramfoglalat megtöltésére, mivel olyan órajelet nem fogsz tudni elérni mint 1gb/2gb-s modulokból csak 3-mal. azonkívül a dimm-ek számának csökkentésével a jel erősebb, kevésbé zajos lehet a cpu és a ramok között ami ujabb jótékony hatását fejtheti ki a tuning oltárán."

Itt a válasz is, és az, hogy miért ez a nekem való lap. Nekem nem kell 12Gb memória. :N

Qru: Nem akarom majd eladni. :DDD

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#14505) Rederik


Rederik
tag

Sziasztok,

Annak idején felmerült az, hogy az L2 cache méretét manuálisan állítgatták a registry-ben mert gyárilag az XP 0-nak kezelte.

I7 920-as proci esetén is kell ilyet csinálni? Van ennek bármi jelentősége? Főleg, hogy itt az L3 is szerepet játszik.

Tudtok erről valamit?

Állítgatja valaki Win XP alatt?

Rederik

(#14506) Qru válasza Rederik (#14505) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nem kell állítanod semmit i7 esetén ha jól tudom.

BMW001: Gondoltam, de ha nem fér el akkor kénytelen leszel. ;] Vagy jön a fűrész. :D

#nincsbennetarcsi

(#14507) MPowerPH válasza Qru (#14506) üzenetére


MPowerPH
félisten

A tesztre viszem a hűtőmet is, nehogy hiba legyen. :)

Don't Tread On Me

(#14508) keIdor válasza MPowerPH (#14489) üzenetére


keIdor
titán

Üdv. a klubban papi! :K Kíváncsi leszek a procid milyen lesz... én beleugrottam, és végül kellemeset fogtam ki. (3800@1,16V vCore - 3600 Uncore@1,30V QPI)

Amúgy nem rosszak a Gigabyte-ok sem, csak kicsit kevesebbet bírnak BCLK-ban... de tudtommal pl. az Asus P6T széria se tud többet és a Rampage II Extreme sem.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#14509) Qru válasza MPowerPH (#14507) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ez helyesen úgy hangozna: "A tesztre viszem a fűrészemet is, nehogy hiba legyen." :D Jól van, csak ugratlak. ;) :R

Keldor papa: Gigák elég sokat dropolnak sztem, meg az OCZ ram sem a kedvencük, de végülis el lehet velük pöfögni így is 3,8-4GHz-en.

#nincsbennetarcsi

(#14510) mpierre válasza Qru (#14509) üzenetére


mpierre
veterán

Azért viszi a GB a 4,2-t is, csak tudjad lehűteni a procit :D (legalább is nálam, tovább nem néztem, itt már voltak 92-94°C-os maghőmérsékletek is). Amúgy mire nem elég a 3,8-4 GHz-es tempó?

A drop az igaz. :(((

Hogy az ocz ram nem megy, az nem biztos, hogy a lap hibája...

(A kis mezítlábas Kingmax meg megy mint a vadmalac, ráadásul nem is a gyári órajelén, hanem felette. Oké, ez lutri, mert 50-50%, hogy bírja-e a gyári adatok feletti tempót, vagy sem. Tejszínhab, hogy mindezt szűkebb időzítésekkel teszi.)

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#14511) keIdor


keIdor
titán

BCLK alatt nem a CPU órajelre gondoltam, hanem a BCLK frekvenciára.:D
Persze, 5,5GHz is elérhető minden lapban, ha EXTREME procid van.
220Mhz BCLK-t próbáljátok meg stabilizálni, na az nem fog menni.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#14512) MPowerPH válasza Qru (#14509) üzenetére


MPowerPH
félisten

:DDD :DDD :DDD

Don't Tread On Me

(#14513) Qru válasza mpierre (#14510) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Pont ezt írtam, hogy 3,8-4GHz meg van ebben is simán. :K Több meg nem kell átlagos otthoni használatra ebben tökéletesen egyet értünk.

Pedig félő... Zájec ramja sem ment az UD4P-mben, az ő Foxi-jában meg szakít mint atom. Henk kolléga szintén képtelen stabilizálni az OCZ Platinum 1600 CL7-et a szintén UD4P-jében. Persze ettől még nem kell általánosítani tudom de a jövőben nem fogok Giga + OCZ kombót javasolni senkinek az fix. Asrock + Kingmax és kész. :D

mod:

Jövő héten elmegy garba a ramom, ha megjön az új kit megnézzük Gyalo P6T Dlx.-ában az új vasdarabokat. Ha jó akkor megválok tőlük és veszek vmi kitesztelt Kingmaxot. Nem a névre gerjedek amúgy sem. Menjen annyin/úgy ahogy rá van írva és kész. :K

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#14514) Uzmany


Uzmany
őstag

Ram beállitásban szeretnék segitséget kérni Tőletek.
Adott egy GB UD4P. A ramok Mushkin 998679OC 3x2GB. [link]

Először is: Van egy ilyen beállitás a Bios-ban, hogy Performance Enhance az alábbi 3 lehetőséget lehet választani. Standard, Turbo, Extreme. Hová állitsam?

A lényeg: Jelenleg 6-7-7-7-20-1T/ 1702 Mhz-n 1.65V-on használom.
De, a fenti linken ezek a ramok lazán mennek cl9-ben 2000Mhz-n, amit nem tudok beállitani. Hiába teszem 9-9-9-28-ra, még 1866-on sem akarnak menni :(
Lenne valami tippetek, hogy mit állitsak át?

Mekkora feszt adhatok a ramoknak? Ha beállitom az 1,66V-ot, akkor kap 1,65-t.
Ez maradhat?

Avagy cseréljek lapot? :D

® visions created with passion

(#14515) Qru válasza Uzmany (#14514) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

1,65V-ot nem tudsz adni, csak 1,64-et vagy 1,66-ot a két tizedes lépésközök miatt. 1,66 maradhat. Többet adni már necces Intel szerint, főleg ahogy néztem UD4P ramnál alig-alig dropol (proc fesszel ellentétben). Am 1,7V-al is megnézheted, az még belefér, bár 24/7-re ne erőltesd sztem.

Standard maradhat, amúgy is csak a mellék-időzítéseket babrálja ez a beállítási opció.

mod: Így próbáld belőni:

tCL = 9
tRCD = 9
tRP = 9
tRAS = 28
tRFC = 110
tRRD = 6
tWR = 10
tWTR = 6
tRTP = 6
1T/2T Timing = 1T ha nem stabil akkor 2T

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#14516) Uzmany válasza Qru (#14515) üzenetére


Uzmany
őstag

köszönöm szépen. este megnézem.

® visions created with passion

(#14517) Qru válasza Uzmany (#14516) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ok, aztán írd meg mi lett, mert pont gondolkoztam hogy OCZ-t Mushkinra cserélem (szintén UD4P-m van).

Amúgy milyen bios-t használsz?

#nincsbennetarcsi

(#14518) Uzmany válasza Qru (#14517) üzenetére


Uzmany
őstag

F10h betát használom :)
A ramokról fentebb linkeltem, nézd meg, szerintem csábitó :) Lassan tele leszek Mushkinos "ereklyékkel" (póló, sapka)
Természetesen megirom, bár lehet, hogy abból vasárnap lesz, mert holnap virágok, mécses.

Melyik Mushkin-t nézted ki?

[ Szerkesztve ]

® visions created with passion

(#14519) antisocial válasza Qru (#14498) üzenetére


antisocial
csendes tag

a cpu feszt normálra tettem,és így alapfesszel megy 4GHz-n,csak a szorzón állítottam.
köszi a segítséget

(#14520) katt777 válasza MPowerPH (#14496) üzenetére


katt777
félisten

Na, ebből világos, hogy fogalmad sincs a Z600 működési elvéről. :B :(

Qru: Mondjuk bluedeath nálam nem volt; vagy teszt dobott ki, vagy szimplán leállt a gép. Látom, kezdesz a csúcsminőség felé fordulni. :C Utólag én is azt mondom, hogy Kmax jobb lett volna. A f.sza DDR2-eseim miatt először azt akartam, csak nincs tri-kitjük.

Keldor papa: Az mennyit jelent? Csak mert az ASUS-om 200-at simán vitt, feljebb meg a 21X szorzó miatt nem bootolt be (bezzeg az ASRock-kal a rendszer is feláll :P ).

antisocial: No, én azért megnéznék egy alapfeszes 4GHz-et stabilitás teszt alatt... :U Vagy a normál neked auto, és felküldi 1.45V-ra a procit? :F

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#14521) antisocial válasza katt777 (#14520) üzenetére


antisocial
csendes tag

nem célom hogy ezen menjen,csak a 3DMARK AVANTAGE-t futtattam le rajta.
egyébként milyen tesztprogit érdemes kipróbálni?köszi

(#14522) keIdor válasza katt777 (#14520) üzenetére


keIdor
titán

Hogy mennyit jelent? 220MHz BCLK-t nézz, mondjuk 18-as szorzóval. Itt most a BCLK lenne a lényeg, nem a proci órajele. :P A Gigabyte és a legtöbb Asus 210 BCLK-t tud stabilan, ami maximálisan elegendő, de kíváncsiságképpen megnézhetnéd az AsRock végét.

Kíváncsi lennék azokra a lapokra, amik 24/7-re tudják a 220MHz BLCK-t. Tehát mondjuk LinX alatt...

Rampage II Gene az tudja. :K Biostar X58A is tudja, láttam már Zájec képét.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#14523) katt777 válasza antisocial (#14521) üzenetére


katt777
félisten

IBT, Prime, Orthos, Linx, de a honlapomon van két link, mindegyiken találsz egy rakás teszt és segédprogramot.

Keldor papa: A Linxnek a RAM-ok CL7-ével van baja, amúgy sebességben no problemo. Amíg nem lesz megint Z600-am, nem nagyon nézem meg a 220BCLK-t, max. talán egy boot-olást.

Rampage-t majd max akkor veszek, ha nem spórolják le a lap felét. :P

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#14524) gYaLo válasza Qru (#14503) üzenetére


gYaLo
őstag

Jaja, annyival fogsz valszeg, de lehet h 2,5k...

BMW: Köszönöm szépen a kielégítő választ.
Gondolom h 920 D0 -od lesz !?
Sok sikert hozzá :))

[ Szerkesztve ]

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#14525) keIdor válasza katt777 (#14523) üzenetére


keIdor
titán

Pedig nyugodtan megnézheted, mert nem kell agyon feszelni hozzá a CPU-t. :U
Mehet tőlem 16-os szorzó is, mellé 1,0V a procinak, nem az a lényeg.
Nem mondtam, hogy vegyél Rampage II-t. :P Én is csak azért vettem, mert olcsó volt, és nem kellett rá várni! De majd lesz csere jövőre rendes ATX lapra. Fogalmam sincs mi legyen helyette még... amúgy Orthos már régóta lejárt lemez, nem erre a platformra való. E6600-nál még jó volt.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#14526) katt777 válasza keIdor (#14525) üzenetére


katt777
félisten

Gondolod, hogy simán a magas bclk-hoz nem kell sok fesz? No de akkor megnézem.
Hogy mi legyen helyette? Sztem ASRock. ;)

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#14527) Zájec


Zájec
veterán

BMW001 :: "Amúgy itt se a ventitől félek, mert azt én is fel tudom tolni, most is így van. Csak szívás lesz, ha a borda odalóg a ramslotok fölé."

hát igen , ez van :DD
nálam ez a jelenlegi helyzet :: [link ;] :DDD ]

Keldor papa :: jah :D a bioba ment rendesen ;)

(#14528) keIdor válasza katt777 (#14526) üzenetére


keIdor
titán

Nem lesz AsRock. :N Nem a neve miatt, hanem mert nem lesz, visszalépés lenne.
Asus, Gigabyte, Foxconn, DFi, Biostar ilyesmi lesz (ha lesz!)

Zájec: Foxi hogy áll vele?:) Ramjaid de szép számon mentek.:D

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#14529) MPowerPH válasza katt777 (#14520) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nekem nem kell ahhoz fogalom, csak a tapasztalat és a tesztek. És azért választottam a Mugen -t... ;] :) De ha nem fér el, akkor nem fér el. :( Akkor tru lesz... :(

Zájec: Ezzel azt akarod mondani, hogy felejtős a dolog, ugye? :U :W

Don't Tread On Me

(#14530) katt777 válasza MPowerPH (#14529) üzenetére


katt777
félisten

Akkor Z600 tapasztalatod sincs. :N

Keldor papa: Na bitte, aztán nem leszólni az ASRockokat!

230MHz-cel nem indul, kettő között nem néztem. De ha ASUS-ék nem tudják, akkor azért ez sem semmi. Amúgy csak pöccre belőttem, aztán restartolt, ezért lejjebb vettem az uncore-t, és máris OK. Bizonyára megy nagyobb szorzóval is, de jobb szeretem, ha megvan az auto szorzóálítási lehetőség. Linxre nem volt időm, de CL8-ba tettem a RAM-okat, azzal sosem volt gondja annak sem.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#14531) katt777 válasza katt777 (#14530) üzenetére


katt777
félisten

Na, ettől mindenki elnémult? :F

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#14532) ADAM1337 válasza katt777 (#14531) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

404-re nem tudunk mit reagálni. :DDD (2szóköz feleslegesen van a link után)
itt a helyes link

[ Szerkesztve ]

(#14533) keIdor válasza katt777 (#14530) üzenetére


keIdor
titán

Nem szóltam le. :N Annyit mondtam, hogy nem lesz. Amúgy szép, látom tudja, bár a képet nem adja be, csak a kicsit látom!
Tudják Asus-ék, a Gene tudja... és szerintem a WS lapok is.
Asus meg Gigabyte tömeggyártó, nem kell csodálkozni, ha 1-2 lap alulmarad.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#14534) Dare2Live válasza ADAM1337 (#14532) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

látható, 220on futatta.

amúgy ezt én is megnéztem 1hete 227en még bebootolt, 225ön linx futott 5percig azaz a 220 99% stabil.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#14535) Zájec


Zájec
veterán

(#14528) Keldor papa :: 220 körül , nézek valami stabilitást..
ja a ramok 1333-n 6-6-6-15-be :D 666 ;]

(#14529) BMW001 :: miért lenne felejtös ? látod hogy elfér nem ?

(#14531) katt777 :: "Na, ettől mindenki elnémult?"
nekem tátva maradt a szám a 32bites 2gb terheléstöl , meg az 1320 cl8-n :D

(#14534) Dare2Live :: "227en még bebootolt, 225ön linx futott 5percig" megnézném szivesen :K :P

(#14536) Zájec


Zájec
veterán

everest bench 1760 cl9 3960uncore :

(#14537) MPowerPH válasza Zájec (#14535) üzenetére


MPowerPH
félisten

Jah, látom. Csak a G.Skill ramok magasak lennének. :W De megoldom, nem akarok hűtőt mis cserélni. :N
Viszont már nagyon várom, hogy végre a kezeim között legyen a prockó is, elég olcsón jutottam hozzá, reménykedek. :B

Don't Tread On Me

(#14538) katt777 válasza keIdor (#14533) üzenetére


katt777
félisten

Én csak bemásoltam gyorsan, ami linket a ph adott, ált. inkább a honlapomról linkelek. :R Nem azt írtad, hogy ASUS sem tudja? :F "A Gigabyte és a legtöbb Asus 210 BCLK-t tud stabilan"

Zájec: W7 alatt nem működik a netem, egy tesztért nem fogok átlépegetni, 2GB RAM-nál többet XP alatt nem tudok terhelni a RAM-ok meg 1600-asak, Számold ki, hogy ha eggyel feljebb állítom bios-ban, akkor mennyin kellett volna menniük. :P :( Egyébiránt az volt a kérdés, hogy bírja-e stabilan a 220 bclk-t, és mint írtam, olyan értékekre állítottam be mindent (kiv. bclk), amelyeknél magasabbon, ill. amely időzítésen soha nem volt stabilitási gond. Ált. egyébként ha CL8-ra állítom a RAM-okat, a feszeket meg normál szintre v. az alá, (QPI/VTT max. 1.41V), ill. persze adott esetben CPU-feszt emelek, akkor a lap már stabil, ha bebootol. QPI/UCLK órajelet tudják kiakasztani.

Itt egy 4GHz teszt, tegnap megkockáztattam a 212+-szal egy rövidet:

Szépen tudja az 1.280V-tal, mint az ASUS is, csak itt 1.30650V-ot kell megadnom hozzá bios-ban, ASUS-nál meg 1.30000-ot kellett. Egyébként tesztképpen, no meg mert egy fél vinyóni flac fájlt kódolok át vm. WMA-ba, 3 napja ezen megy a gépen minden stabilan, használat közben nem mennek a magok 75°C fölé. Linx-et nem merem ráereszteni, mert az még 3-4°C-ot dobna a procin.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#14539) Zájec válasza MPowerPH (#14537) üzenetére


Zájec
veterán

azt is lehet hogy nem vizszintesen hanem függöleges hütést biztositasz neki és akkor nem is kell a jobb oldalára venti,,,,

(#14540) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Akkor még itt is megkérdezem, mert elgondolkoztam. Igazatok lehet...papírok nélkül... :( Most beparáztam. Inkább 74k körül egy lap, áfa úgyis visszajön. Majdnem ott vagyok, mintha ezt venném papírok nélkül.
De olyan árban már van választék? Jó ez a Foxconn BloodRage(nekem abszolút ez a befutó), vagy ilyen árban inkább valami mást? :U
Azért itt kérdezem meg, mert itt fordul meg minden normális ember, akik értenek is ehhez. :B

Don't Tread On Me

(#14541) katt777 válasza MPowerPH (#14540) üzenetére


katt777
félisten

Az ASRock bejött nekünk, akik ilyen v. olyan okból (de főleg anyagiakból) ebbe vágtunk bele.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#14542) Zájec válasza katt777 (#14538) üzenetére


Zájec
veterán

"számold ki, hogy ha eggyel feljebb állítom bios-ban, akkor mennyin kellett volna menniük"
mit számoljak amikor feljebb belinkeltem az everest benchet :U 1760-n...
ennyit mennek az 1600OCZ-k is..

miért nem vistát raksz fel,, az is elvegetál, nálam az van fent...

kicsit magas a x12 szorzód , kisebb nem volt :DDD

egyébként én nem igazodok ki azon az IBT teszten , mennyi ideig futott... :F
mivel nem használom,nincs tapasztalatom..

(#14541) katt777 :: miért kell reklámozni ennyire az a kutyaütö lapot :F :D

(#14543) dare2Live :: rendben , várom mindenféleképpen... :K

[ Szerkesztve ]

(#14543) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

ha linx nekiáll számolni de nem terhel az miért lehetséges?

katt777: tapasztalatom szerint 95Cnél beindul a hővédelem: Azonnali kékhalál... :)

zájec: jövő héten, most költözés van.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#14544) Zájec


Zájec
veterán

katt777 irása a másik topikból :: "Mivel sok márkás lap kifekszik, ha 200MHz, v. max. 210 fölé emeljük a BCLK frekvenciát, álljon itt egy ASRock teszt 220MHz-es BCLK-val:"

ilyet irni , betolyok... :P ennyi kamu hazuságot rég láttam már összehordani....
egyfolytába a saját konfigoját az egekbe magasztalja, miközbe a többi dolgot szarrá minösiti.... én már nagyon unom..... :O :DDD

(#14546) ADAM1337 válasza Zájec (#14544) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Én már kezdem megszokni :DDD
Hát én még lapot nem láttam ami 200 alatt kifekszik itt a ph-n.
Van 1-2db az igaz xfx-nek a legolcsóbb lapja meg a zotac legolcsóbb lapja ha jól tudom.
De a többség lazán megy 210-eket.

(#14547) Zájec válasza ADAM1337 (#14546) üzenetére


Zájec
veterán

én is :K :D de néha válaszolni kell neki , nehogy egydül érezze magát ,meg azt higgye hogy igaza van ...

szerintem is , lazán megy mind 210bclk felett... az meg elég is mindenre... :K

(#14548) ImI87 válasza Zájec (#14544) üzenetére


ImI87
őstag

Én már szóltam ezért többször is............. :(((
Minden topikot teleszemetel az eltúlzott meggyőződésével (ami sokszor egyszerűen nem is igaz), és a saját cuccait erőlteti mindenkire. Ráadásul ilyen ranggal....... :W Mondjuk ennyi értelmetléen hsz-szel gyorsan össze lehet szedni nagy rangot......... :U

Tipikusan igaz közmondás: "sok beszédnek sok az alja"

Ne haragudj katt777, de tényleg ez az igazság! Gondolkozz el rajta!

[ Szerkesztve ]

(#14549) katt777 válasza Zájec (#14542) üzenetére


katt777
félisten

Kár, hogy a Platinumok 1618-nál feladják a próbálkozást. De ha tudsz egy beállítást, amellyel hajlandóak elindulni, és stabilak is 1700 felett, ne tartsd vissza!

Van fent x64 W7, nincs vele semmi gond. 32 bitest meg nem teszek föl XP-nél rosszabbat (értsd: újabb), mert azok itt-ott beszólogatnak a lapozófájl hiánya miatt, ezt meg nem komálom. De ha kell, akkor most sokadszor is elmondom neked, hogy csak 32 bites xp-n működik a modemem, így most ennek hajtogatásáért is szólhatsz... :)

Kutyütő, eszed tokja. :P (Még jó, hogy odatetted a szmájlít.) Nem reklámozom, csak leírtam, mit tud. Ha ez a GB-ok mellett reklámnak tűnik, arról nem én tehetek, és nem is az ASRock... :P Nyilván valami menő Kingmax RAM-mal ez is jobb lenne. :DDD

Baszki, nem én írtam, hogy több más lapnál gond a 210bclk, hanem Keldor papa. :N ("220MHz BCLK-t nézz, mondjuk 18-as szorzóval. Itt most a BCLK lenne a lényeg, nem a proci órajele. :P A Gigabyte és a legtöbb Asus 210 BCLK-t tud stabilan") Az ő szemére hányj, ha problémád van az infóval. Ha unod, hogy jó az ASRock (és sehol nem állítottam, hogy mások rosszak, legföljebb hivatkoztam az itt olvasott infókra), akkor javaslom, hogy egy ideig próbálj meg a magyar nyelv helyesírásának, ha nem is a rejtelmeivel, de legalább az alapjaival foglalkozni. :P Mielőtt más is betolyna.

ADAM1337: 200 alattról meg szó sem volt. :(

Dare2Live: Hát az éppen nem volt meg, jól belőttem, nem? :D Z600 alatt esélye sem lenne a procinak kihúzni magát a munka alól, bármilyen indokkal.

ImI87: Nem ezzel szereztem rangot, lényegében nem is érdekel. A meggyőződésemet sosem erőltettem senkire (ráadásul semmit nem mondtam el többször, mint azok a saját tapasztalatikat, akik ennek hajtogatását önmagukon nem veszik már észre, csak intelligensebb létformák azt nem veszik másokra erőltetésnek), mások frusztrálsága pedig a legkevésbé sem érdekel. Főleg olyanok véleménye, akik vagy el sem olvassák, vagy szimplán nem értik, amit írok, ill. meg sem nézik az előzményeit. Pl. Keldor papának miért nem okoskodatok, amikor megírta ezt a 210bclk-s dolgot? Ugye, mennyire nevetséges? :N

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#14550) kulerr


kulerr
őstag

...srácok neee, ne ezzel a topikot pls. sokat olvasom és tanulok is belőle...mindannyiotoktól akik beírogatnak ide. Ne egymást püföljétek ha nincs téma...de ha ennyire ráértek fogok kérdezni tőletek és abban pls ilyen aktivítást :B :K kösz és sorry a nem idevalóért :R

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.