Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14101) milbo válasza Qru (#14098) üzenetére


milbo
aktív tag

Alapon járatom a gépet mióta megvettem, HT OFF-al. A játékok meg a böngészés nem kéri a nyolc szálat. Időnként persze jól jön ha kamerás felvételt tömörítek.
Néha azonban rá jön a tuningolgatnék meg a kíváncsiság és próbálgatom. Nincs már őrült meleg a szobában és a hűtőt is kicseréltem nyáron.
Múlt héten a tápcsere után próbáltam is 4G-n LinX el, igaz csak 1giga memóriával de 20x lefutott. Akkor ment, most meg nem. Az 1.3600V kevés. Nem nyúltam semmihez, csak egy plusz 12centis ventit raktam a hűtőre. Na mindegy, kipróbálom LLC ON-al is csak kicsit félek hogy valami bedobja a törölközőt.

katt777: mikor boot után megnyugszik a rendszer, 1.4408-1.4424V közötti értéket mutat a cpu-z. Elindítom a linx-et és dolgoztatja a procit, leesik 1.3600-ra. Amikor kész az első teszt és pillanatra terheletlen a proci, ami látszik is a hőmérsékleteken (core temp), akkor 1.4408V.

[ Szerkesztve ]

(#14102) Qru válasza katt777 (#14100) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Akkor nem vagy előrébb igazból egyik felállással sem stabilitási szempontból.

milbo: 1,4V felett azért már nem ajánlott hajtani a procit tartósan. Így egy-egy teszt erejéig elmegy olyan rövid idő alatt nem degradálódik a proci olyan sokat.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#14103) milbo válasza Qru (#14102) üzenetére


milbo
aktív tag

Nem is akarom tartósan így hajtani de mondjuk egy 3dmark erejéig megrángatom mert az ott nem árt. Jelzem hogy 3dmark-nál nincs gond, a linx-et nem kedveli.

(#14104) Qru válasza milbo (#14103) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ha csak markolásra kell akkor mehet így. Ott úgy sem az a lényeg, hogy tuti stabil legyen, hanem hogy végig fusson a teszt. Anno hányszor imádkoztam végig egy-egy ilyen tesztet mikor instabil tuniggal nyomattam 3DMákot... :D
Q6600-nak is adtam 1,5V-ot LLC-vel, ami kimondottan nem ajánlott kategória de Mark erejéig belefért.

#nincsbennetarcsi

(#14105) katt777 válasza milbo (#14103) üzenetére


katt777
félisten

Hát az előfordul, hogy minden teljesen stabil, kivéve a Linx, erre leginkább az OCZ RAM-ok érzékenyek, amint látom. :DDD

Qru: A sok hülye összerakja a gépét, játszik és dolgozik meg netezik, csak mi tudjuk, hogy Linx-re, 3DMarkra, IBT-re és társaikra kell igazából a PC. :P :)) No meg önsanyargatásra... :DDD Lehetne egy ilyen rendet alapítani, ahol mi, szentéletűek, PC-tuninggal sanyargatjuk magunkat életünk végéig... :U

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#14106) laragirl83 válasza katt777 (#14105) üzenetére


laragirl83
őstag

Jah, maximális 1etértés :D :R

gigabyte x670 aorus elite ax * 7800x3d * corsair icue h170i elite lcd * 32gb g.skill tridentz 6000 * sapphire 7900xtx nitro+ vapor x * samsung evo 980 pro 1tb * fractal design meshify 2 xl tgd * gigabyte g32qc

(#14107) laragirl83


laragirl83
őstag

Ha bárkinek szüksége lenne ezekre...

CPU Tweaker 1.3 beta 3
MemSet 4.1 beta 4

forrás

gigabyte x670 aorus elite ax * 7800x3d * corsair icue h170i elite lcd * 32gb g.skill tridentz 6000 * sapphire 7900xtx nitro+ vapor x * samsung evo 980 pro 1tb * fractal design meshify 2 xl tgd * gigabyte g32qc

(#14108) HSM válasza katt777 (#14084) üzenetére


HSM
félisten

Hát ez fura.... Hogy tud egy tunernek kompatibilitási baja lenni egy hangkarival? Össszedugod, aztán megy.... Sima SPDIF jel, ha nem tévedek.... :F
A szolgáltatások terén pedig végképp nem tudom, mi lehet a különbség, igazából egyik se tud sz*rt se, kb. szól, azt csá.... :C
Amúgy csak ADI-s Asusom volt eddig (P5K3 Deluxe), a realtec-jeim Giga lapokon voltak. (P35-DS3, EX58-UD5). Driverből Asushz Asusos volt, Gigához Gigás és Realtec is, ott különbséget nem tapasztaltam a gyári/nem gyári driver között...

[ Szerkesztve ]

(#14109) Qru válasza katt777 (#14105) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

"kiéve a Linx, erre leginkább az OCZ RAM-ok érzékenyek, amint látom" Ne is mondd... :W :D

Jaja, nincs is jobb mint a szomszéd Pisitke előtt felvágnom, hogy új rekord született, már 4 helyett 5 percig stabil Linx-ben. :DDD
A végén az lesz, hogy lesz@rom és simán használom 1600 CL7-ben 1,64V-al. :D

mod:

HSM: Én igen, pont az X58-as Realtek ALC889A-val szívtam egy kicsit. A Giga driverrel nem sikerült a 5.1-ből .1-et életre keltenem. A Realtek driverrel meg simán fél perc alatt be tudtam állítani.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#14110) katt777 válasza HSM (#14108) üzenetére


katt777
félisten

Tuneres topicban végtelen történetet hallani (alapszabály ott, hogy ADI-t ne), de pl. rögtön ott van a bemenet nem megfelelő kezelése. Mindenesetre míg a Realtecnek van egy normális felhasználói felülete beállításokkal még x64 alatt is, az ADI-nak semmi.

Qru: Ami nem Linx stabil, viszont minden gond nélkül fut, he? :F :DDD Én olyat még nem láttam, hogy ami INTEL(!) burntestben stabil volt, azt akármilyen erőforrás-igényes alkalmazás megfektette volna. Prime-nak volt olyan verziója, amely minden stabil konfigon hibázott; mert ugye azt sem garantálja semmi, hogy ezek a programok hibátlanok. :U

Hát ilyen gondom nincs hangkarival, mert elsősorban zenehallgatásra használom a hangfalakat játékok mellett, az meg sosem lesz x.1-ben sem olyan, mint sztereóban, éppen a kiépítés miatt. Nem mondom, ha lenne pár millám rendes hifire, legalább 8 db minőségi, és főleg egyforma 200W-os hangfallal, ahol tetszés szerint tudom váltani a hangzásokat, ill. a rendszer is rendesen ki tudja adni a hangokat, arra beneveznék, de ez a PC-s hankártya dolog túl van misztifikálva. Minőségi hangfal nélkül a legmenőbb audio cucc is csak egy kupac fém és műanyag.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#14111) Zájec


Zájec
veterán

" Ha 3888-ra teszem az uncore-t, OC Tuner 3200-nak látja, CPU-Z viszont 3888-nak QPI-Link címszó alatt. Melyik a helyes?"

a cpu-z jól irja a dolgokat... egyszer van egy QPI-link-ed a (cpu fülnél) és egy NBfrequency "uncore" -d ami a (memory fülnél)...

most ha "3888" -s QPI-linkröl van szó az 216bclk -s beállitást jelent....
ha meg "3888"-s uncore-t akkor meg mennyi volt a ram órajeled ?

"No de Zájec-től is érdeklődnék, hogy ha az Intel speckó 1.65V, az XMP meg Inteles profil, akkor hogyan is van ez az 1.66V-os feszbeállítás 1.375V QPI-vel."

az xmp-t a ramod tartalmazza... az Intel csak elöirja mit , mennyit...
aztán melyik gyártó mennyire veszi komolyan... vagy félig meddig..

az 1.66v az úgy van hogy egy csomó lapban igy van hogy 1.62-1.64-1.66-1.68v , ha nincs 1.65v akkor a hozzá legközelebb esö nagyobb értéket kapja meg XMP-nek a lap a ramtól....
a QPIfesszel kapcsolatban meg még belefér...az 1.375v ha meg van egy pici qpifesz drop akkor meg pláne..

(#14112) akoska07


akoska07
nagyúr

Sziasztok!

én is beléptem a klubba.
egy i7 920 procival.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#14113) gV válasza Chris Kiki (#14080) üzenetére


gV
őstag

C3/C6/C7 -energiatakarékos funkciók (állapotok), nem létszükséglet, de ha már van...

...és nincs SSD-d akkor mehet, különben csökken annak a teljesítménye

(nem mintha elterjedt lenne az ssd, meg akkora érvágás lenne a sebesség csökkenése, de gondoltam szolok)

(#14114) Zájec válasza akoska07 (#14112) üzenetére


Zájec
veterán

űdv :C nyomjad neki ;)

(#14115) dime27 válasza Zájec (#14114) üzenetére


dime27
őstag

Pü ment kellene deckaügyben egy kis segítség.... :B :U :U :U

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#14116) akoska07 válasza Zájec (#14114) üzenetére


akoska07
nagyúr

:R
egyenlőre még csak ismerkedem a cuccal.

hogyan csalogatom elő a biosban a 21-es szorzót ? :DDD

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#14117) gV válasza akoska07 (#14116) üzenetére


gV
őstag

üdv a klubban :)

turbo mode on és már engedélyezve is van, ha engeded a c6-ot meglehet a 22-es szorzó is

(#14118) Qru válasza katt777 (#14110) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Játékokban nem fagy be, igaz nem játszottam sokat. Szóval lehet ott is befagyizna 1 óra után pl. :U

mod:

Nekem sepciel nincs bajom az alaplai hanggal, a Genius hangfalak úgy sem hozzák ki, lehetne benne akármilyen SB, vagy Asus hangkaraj. Az a plusz proci terhelés ma meg már nem oszt, nem szoroz olyan keveset veszel. Ha meg markolnék, letiltom és kész. :D

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#14119) akoska07 válasza gV (#14117) üzenetére


akoska07
nagyúr

engedélyeztem a turbo mod-t
és akkor sincs 21-es szorzóm :U

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#14120) Qru válasza akoska07 (#14119) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

BIOS-ban ugyan úgy 20-ast fogsz látni/tudsz adni max de Win alatt felvált 21-re. Terheld meg a procit és látod pl CPU-Z-ban, hogy nem 2,6GHz-en (20x133) hanem 2,8GHz-en (21x133) megy.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#14121) gV válasza akoska07 (#14119) üzenetére


gV
őstag

remélem az volt a baj amit Qru irt és terhelés alatt már valóban megkapod a 21-es szorzót, bővebb infokat a "turbo boost"-ról meg is olvashatod el [link]

(#14122) Shkiz0


Shkiz0
nagyúr

Hm ahogy néztem végre elkezdtek kicsit esni végre a memória árak, és a lapok is olcsóbbak lettek kicsit :)

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#14123) Qru válasza Shkiz0 (#14122) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Én is néztem, van már 54k-ért CL6-os 3x2GB Mushkin RedLine. Elég jó. :K

#nincsbennetarcsi

(#14124) Shkiz0 válasza Qru (#14123) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Ha most kéne lapot vennem akkor tuti hogy Gene lenne 47K-ért, valamint OCZ DDR-3 6Gb/1600 Intel Extreme KIT 37.5K-ért.
De ahogy látom 1 helyen nézelődtünk. A másik hogy gianninál meg megláttam ezt:
Gigabyte Radeon HD 5770 3 év gar: 34.990,- (jövő hét közepe)
Ennyiért most nagyon csábításba estem.

Mellesleg most nézem milyen szépen megfogalmaztam a mondandómat az előző hozzászólásomnál :DDD

[ Szerkesztve ]

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#14125) akoska07 válasza Qru (#14120) üzenetére


akoska07
nagyúr

köszi

közben előkerült a 21-es szorzó,akkor amikor nem is számitottam rá :DDD
kis túlhajtás

#14121 gV : köszi az infót

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#14126) Shkiz0 válasza akoska07 (#14125) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

:C
Azért a feszekre figyelj.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#14127) Qru válasza akoska07 (#14125) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Na, megy ez! :C Hajrá!

Shkiz0: Hajnal van nem kell mentegetőzni. :D

#nincsbennetarcsi

(#14128) akoska07 válasza Shkiz0 (#14126) üzenetére


akoska07
nagyúr

:R
persze-persze.
nem szokásom megölni a cuccokat. :)

Qru : :R
biztos lesz ez még jobb is.
majd ráállok a kisebb órajelekre is :D
3.8 - 4GHz, prime ügyileg.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#14129) Zájec


Zájec
veterán

most a QPI/VTT fesz és az Uncore viszonyát tesztelgetem....
egy kis friss részeredmény ,ezt kapta reggelire :) ::

(#14130) Cyberpunk válasza akoska07 (#14125) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ez szép:D De Linx-et vagy Prime-ot nehogy ráengedj ;] Ekkora feszeken még vizel is necces lenne hűteni.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#14131) akoska07 válasza Zájec (#14129) üzenetére


akoska07
nagyúr

jó ez. :K
ugy emlékszem meg volt ez 1.13v környékén is neked.

Uncore meddig birja ?

#14130 Cyberpunk : áhhh... ilyesmi eszembe sem jutna :DDD

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#14132) Zájec válasza akoska07 (#14131) üzenetére


Zájec
veterán

3600mhz uncore 1.32v QPI/VTT-vel téyleg elég jó :K ;)

igen megvolt, de az XP-32 alatt és csak 2db modulal.. vitte 1.14v-al de az nagyon ki volt már centizve...

az Uncore meddig birja? addig amedig mered feszelni és adni a qpi/vtt feszt...
3800-4000-4200 felett már kéri rendesen... vagyis mihez képest....
lehet hogy 1.4v .1.5v QPI/VTT kell már hozzá..ami már túl van az Intel 1.35v -s max ajánlásán... ki kell tesztelni , mert procinként és laponként is más lehet...

(#14133) katt777 válasza Zájec (#14111) üzenetére


katt777
félisten

Hát ezért érdekes a dolog. Most frissítettem (MINDENKINEK!) a táblázatot (1. hsz), belírtam a valós feszültségeket és a QPI linkeket (megköszi, ha vetsz rá pillantást, főleg ASUS-nál a 3888MHz-es QPI linkre), mivel előbbi a lapok droppolásától függően eltérő lehet, hiába ua. a biosban, és ezért esetleg nem lesz stabil ua. beállításokkal, utóbbit meg éppen tájékozódás végett. Azért van még különbség ASUS és ASRock (ebben még nincs maxom) között ebben, noha teljesítményben ez nem jelentkezik.

Hát ez az: mennyire komoly az Intel ajánlása, ha a lapgyártók is tojnak rá? :F

Qru: Én játszottam fél napig nem Linx-stabil beállításokkal, DVD-ket írtam, tömörítgettem, videót vettem fel és kódoltam, stb. :DDD

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#14134) #97544192 válasza katt777 (#14133) üzenetére


#97544192
törölt tag

elég szép munka ez a táblázat, grat hozzá. beküldheti más is a beállításait?

(#14135) akoska07 válasza Zájec (#14132) üzenetére


akoska07
nagyúr

értem.
hát nem vagyok egy félős tipus,de vigyázni fogok a cuccra. :)

#14133 katt777 : nagyon jó kis táblázat.
majd jövök én is,ha lehet.
előbb ismerkednem kell a géppel.
nem tudom a WS Pro tudhatja-e ugyanzon beállitásokkal mint a V2,majd megnézem.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#14136) katt777 válasza #97544192 (#14134) üzenetére


katt777
félisten

Persze, direkt kértem. :R Ha valami hiba van, vagy lehetne még bővíteni, csak szóljatok.
Éppen azért csináltam egyébként, mert jóval egyszerűbb onnan keresgélni, mint feltenni itt egy kérdést (esetleg x-edszer), aztán várni, hátha válaszol rá valaki.
Bezzeg, amikor először felvetettem, sokan nem tartották jó ötletnek. :)
Mondjuk lehet, hogy ha sok beállítás lesz, majd pdf-be kell mentenem, mert snagit nem tud normálisan mentenni: a hülye az ablak végéig akarja görgetni a táblázatot, vagy nem görget, másik irányban meg csak ablak/képernyő széléig... :(( Na mondjuk azt kipróbálom, mit csinál, ha kilóg a tábla a képernyőről...

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#14137) akoska07 válasza katt777 (#14136) üzenetére


akoska07
nagyúr

egy olyan oldalt csinálni,ahol mindenféle információ van beállitásokhoz
az mindig jó ötlet.
ha nem is fog konkrétan müködni ugyanaz a beállitás,
de meg lehet vele mutatni a jó irányt.
lehet hogy csak 1-2 dolgot kell picit megváltoztatni és menni fog.
ebben a tuningra éhes PH társadalomban mindig jól jön a segitség :R

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#14138) katt777 válasza akoska07 (#14137) üzenetére


katt777
félisten

Akkor egyetértünk. Honlapom is azért van. :) Én is ezzel érveltem anno. Na, remélem tényleg kapok hétvégén ASRocker és egyéb beállításokat is lehetőleg mindenestül, ahogy a táblázatban van.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#14139) #97544192 válasza katt777 (#14136) üzenetére


#97544192
törölt tag

okés, majd lehet összeszedem a feszültségeket, és elküldtem pm-ben.

(#14140) Zájec válasza katt777 (#14133) üzenetére


Zájec
veterán

megnéztem , látom hogy jött ki a 3888-s Qpi-link , úgy hogy nem x36-ra hanem x48-ra raktad, igy jön ki a 162bclk x 24-el :: a 3888qpi-link...

"Hát ez az: mennyire komoly az Intel ajánlása, ha a lapgyártók is tojnak rá?" például a kresszben is vannak elöirások mégis sokan tojnak rá és simán mennek akár százal is az 50-s táblánál..

(#14135) akoska07 :: az Uncore és QPI/VTT feszböl igy bench erejéig adhatsz 1.45v-1.5v-t is , ha nem sajnálod akkor még egy picit 1.55v-ig , de nagyon ne feszeld szét mert érzékeny pontja ez a procinak, lehet hogy a Vcore-t azt másképp viseli , vagy könnyebben birja, de az IMC-je azért kényes része ennek a platformnak, mivel mégis egy új dologról van szó, hogy benne van a prociba a memvezérlö... itt már szinnte függetlenül is tud müködni, röviden aztmondom nem befolyásolja mostmár annyira a cpu órajele a memok gyorsaságát , tehát kisebb vagy alapórajelen is tudsz igen gyors memo beállitást csinálni.....
szóval nagyobb fesszel tudsz 4000-4200 Uncore-t is (vagy mégtöbbet), de nem mindegy hogy csak bebotol vagy hogy stabilitástesztet is birja e.. a kettö közt nagy különbség tud lenni... lehet hogy 1.3v-al betölt dem ég 1.4v-al sem stabil....

és az Uncore dob rajta a legtöbbet,,, félig leszarja hogy mennyin mennek a memok és mennyi az idözitésük.... ( a kisebb idözités max a késleltetésen javit egy picit ,de az irás olvasás , másolás..-on nem,, inkább az Uncore-t kéri)
nézd meg plédául ezt a régi 1600mhz-s cl9 eredményt...
aztmondanád hogy ez gagyi a cl9 1600-n... :B

( ez még a DS4-be készült korábban ultraolcsó és gagyinak titulált 1333mhz cl9-s kingmax ramokkal 1.5v ramfeszen... )

[ Szerkesztve ]

(#14141) akoska07 válasza Zájec (#14140) üzenetére


akoska07
nagyúr

köszi az infót. :R
biztosan hasznát fogom venni.

valóban érdekes az a screen,azt gondolnánk,gagyi ramok :D
szép kis uncore.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#14142) Qru válasza katt777 (#14133) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Rövidesen kiderül az igazság (remélem), hogy mi a is geb@sz a rammal.

#nincsbennetarcsi

(#14143) HSM válasza Zájec (#14129) üzenetére


HSM
félisten

Uncore-t hyperpi 32M 8 szálon tesztelj! :K A Linx semmi hozzá képest! Amúgy ismét sikerült belőnöm a 3200-as uncore-t 1,335V-al úgy, hogy stabilnak tűnt... Valszeg mert hűvösebb volt itthon... Gyanítom, a lap melegedhetett túl, azért nem bírta.... :(( A QPI feszt előállító tekercsek voltak vagy 60-70 fokosak már 3050-es uncore-nál 1,315V-on is, kb 2-3 perc Hyperpi után... :Y (Pirossal bekarikáztam: [link])

[ Szerkesztve ]

(#14144) gYaLo


gYaLo
őstag

Sziasztok,srácok!
i7 re váltanék!
Melyik proci a "legtuningosabb", a "legjobb", melyiket vegyem az alábbiak közül:

i7 920as proci, D0 stepping 2,66Ghz SLBEJ - 3910A618
i7 920as proci, D0 stepping 2,66Ghz SLBEJ - 3910A733
i7 920as proci, D0 stepping 2,66Ghz SLBEJ - 3910A606

Valszeg egy Asus P6T lesz mellé :))

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#14145) #97544192 válasza gYaLo (#14144) üzenetére


#97544192
törölt tag

sok különbség biztos nincs egyik között sem.

(#14146) akoska07 válasza gYaLo (#14144) üzenetére


akoska07
nagyúr

ha segit,akkor ilyeneket találtam:
[link]
[link]
mondjuk ez vizzel van hütve.

sztem átlagosnak mondható FPO-k
nekem vmiért a 618 végű tetszik :D

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#14147) Qru válasza gYaLo (#14144) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Aprón nézz ramot, vannak elég jók jó áron, pont ezt tárgyaltuk ma hajnalban itt. :K

#nincsbennetarcsi

(#14148) gYaLo válasza akoska07 (#14146) üzenetére


gYaLo
őstag

Köszi szépen :)
Közben egy másik csávótól veszem, és neki 1db 618 as végű van :)) :D

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#14149) akoska07 válasza gYaLo (#14148) üzenetére


akoska07
nagyúr

aztán majd nehogy engem szidjál :DDD

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#14150) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

chipste mitől melegedhet?

CPU: 1.25Vn
vtt: 1.270
200*19=3800

ezen az értékeken a rendszer atomstabil de egy 120as venti fuj a a chipsetre még avval is 50-60C ha elveszem nemtudom mi lesz 100C+?

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.