Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14751) gYaLo válasza Zájec (#14749) üzenetére


gYaLo
őstag

Osszad neki, kiváncsi leszek,hogy ez a 0,85v összejön-e ?! :D

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#14752) Lauda válasza Zájec (#14747) üzenetére


Lauda
félisten

uncore mennyi feszt kapott? Nagyon nem tunik stabilnak. ;)

[ Szerkesztve ]

(#14753) ImI87


ImI87
őstag

Már beröffent az új lapom (P6TD Deluxe) :))
Tuning csak hétvégén lesz, de akkor megnézem mit tud az új jövevény. ;]
Most alapon megy, de azért ne közösítsetek ki! :DDD

Szerencsére B3-asat kaptam, pedig ez a legelső kiadás, 07.15-én jött le a sorról.
Remélem lesz v.mi jótékony hatása a tuningra, nincsenek nagy céljaim, 210 BCLK kellene stabil 24/7-re, meg nézek majd próbálok egy full stabil 4,2 GHz-et. Már itt a tél, kicsit megnyitom az ablakot, és akkor már nem fenyeget a 80 fok körüli CPU hőmérséklet. : :)

(#14754) katt777 válasza Zájec (#14745) üzenetére


katt777
félisten

Elméletileg igen. Hogy gyakorlatban elindul-e, nem tudom, de lehet, hogy nem, mert a 162-es BCLK-hoz belőtt profilt módosítgattam. Erős a gyanúm egyébként, hogy nem csak a CPU-V dropja nagyobb az ASUS-énál a lapnak, hanem a többi is, mert RAM-nak is picivel több kell, meg úgy fest, VTT-nek is.

Qru: Nem nagyon tudok játékokat kipróbálgatni, meg nem is tudom, ez milyen. Ha autóverseny (nem hiszem), FPS (ezt sem), űrszim, vagy FPS nézetű, Obli-rendszerű kaland (mintha ez rémlene), max. akkor érdekel. Mjad rákeresgélek.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#14755) Qru válasza gYaLo (#14751) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Öreg, 7végén átfutnék. Nézzük már meg az OCZ-ket nálad is. Franc, hogy múlt héten mikor ott voltam nem vittem a kit-emet. :(

#nincsbennetarcsi

(#14756) Qru válasza katt777 (#14754) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Klasszikus rpg, elég jó, nézd meg mindenképpen! Elder Scrolls és NWN keverék. Nincs is nagy gépigénye GTX260-al alapon elfut max beállítással 1680x1050-ban 8x AA-val. Grafikára NWN 2, csak annál kicsit részletesebb.

Visszakapcsoltam a házhűtést, egyből 10 fokot hűlt a maghő.

mod: off

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#14757) ImI87 válasza Qru (#14755) üzenetére


ImI87
őstag

Figy, nem akarok beleszólni, nem is az én dolgom, de miért nem gariztatod le azt a ramot? :F Azt írtad, hogy másnál sem ment rendesen, akkor mi a kérdés? :F

(#14758) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Ezel a kit-el valakinek van személyes tapasztalata ? [link]
Jövőhét pénteken kerül hozzám, ha valaki tud róla valamit az nyugodtan írhat.

(#14759) katt777 válasza Qru (#14756) üzenetére


katt777
félisten

Én meg most azt nem tudom, hogy miközben kitesztelten stabil minden, miért nem indul a gépem bekapcsoláskor. Pont nemrég írtam valakinek, hogy még nem sikerült ilyen beállítást találnom, erre tessék. :W Egyébként tuninghibát sem jelez, 3-adszorra simán bebootol. :U

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#14760) Sárpac válasza katt777 (#14759) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Én nem tom de a b3-as chippeket annyira nem dícsérik agyon tuning szempontjából, tehát, hogy szerencse-e az elég relatív lehet!..:)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#14761) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Valaki tudna esetleg egy tesztet, vagy egy kis személyes tapasztalatot mondani, hogy egy i7-es, mondjuk a 920-as processzor mennyivel jobb egy ua. órajellel bíró Q9xx0-es procinál?
Mennyit számít a kevesebb//több L2/L3 cache?

Főleg játékokban, különféle konvertálgatás és boot idő szempontból érdekelne.

Igen, a kérdésem összetett, de remélem azért található rá válasz. :B

(#14762) katt777 válasza Sárpac (#14760) üzenetére


katt777
félisten

Azonos szérián belül is eltérhet, E8400-ból is voltak hipergagyi példányuk tuningos szempontból, ugyanabból az eresztésből.

Mindenesetre (Zájec!) megcsináltam az 1670MHz-et 3.5GHz-es CPU mellett CL8-ban. 1.480V kellett a QPI-nek, sztem ez az X58X neuralgikus pontja (lásd még: VDrop). Lapmelegedés nincs, 33°C körül marad. Bővítettem a beállítás-táblázatokat is.

Ami érdekes, az az Everest benchmark; több tesztnél is megfigyeltem, hogy amíg az 1. 3 teszt nagyjából azonos szinten fut le, az L3 cache-nél durva eltérések lehetnek. Aztán lefuttatom még 1X, és hol ua. lesz, hol teljesen más.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#14763) HSM válasza katt777 (#14762) üzenetére


HSM
félisten

"Lapmelegedés nincs, 33°C körül marad."

Ugye ezt nem csak valami monitorozó progi mérése alapján mondod? :U

(#14764) katt777 válasza HSM (#14763) üzenetére


katt777
félisten

Egyrészt a lap progija mutatja, másrészt az ujjaimba épített szenzor szerint a lap hűtői max. langymelegek. ASUS sokkal forróbb fejű volt, az kézzel "mérve" is soxor forró volt. Gondolom, nem véletlenül van beépített ventirögzítő hely a NB-en.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#14765) HSM válasza katt777 (#14764) üzenetére


HSM
félisten

Ez így már sokkal meggyőzőbb. :K A lap szenzorjának nem nagyon szabad hinni, általában a lap egy hűvösebb részére építik be, talán hogy a környezeti levegő hőfokát mérje, vagy nem is tudom... Mindenesetre a legtöbb lapon, ami járt nálam, köszönőviszonyban sem volt a lap kritikus alkatrészeinek hőfokához... :D
Amúgy az Asrock lapon ezek lennének a kritikus alkatrészek, pláne amit lilával kereteztem... [link] Azok is megállnak 50 fok alatt?
A Giga lapomon az azoknak megfelelő alkatrészek eléggé tudnak melegedni komolyabb tuningra.... (Ahogy legutóbb tesztelgettem: 188Mhz BCLK, 21X CPU-multi, 1,25V Vcore (LOAD) 3Ghz Uncore, 1,335V VQPI, 1500Mhz CL7 ram 1,64V, HT ON, többi alapon, tesztre pedig Linx 4Gb rammal)

(#14766) katt777 válasza HSM (#14765) üzenetére


katt777
félisten

Hát, azt régóta tudom, hogy az ember ujjánál csak egy igazi hőmérő jobb. Az említett alkatrészeket nem tudom megnézni, mert eladtam a 212+-t (2k bukta volt a tapasztalat :W ), és a gyári hűtő lefedi őket, viszont hűti is, mert 212+ alatt a lap is melegebb volt (az ugye elfújt fölötte). Ezért is akarok mielőbb egy Z600-at, mert arról lelóg a venti a blokk alá, és szépen hűti az összes olyan alkatrészt is, amelyeken nincs külön hűtés. A memók alá meg odalóg a VGA, de amikor tapogattam, ezek környékén sem éreztem forróságot.
A VDrop-ot illetően: még alapon is 1.3V fölött kell adni VTT-nek, ami irreális lenne, ha valóban ezt a feszt kapná meg. Ált. is mindenhez több fesz kell, mint az ASUS-ban, persze papíron, mert CPU-Z már uazt méri, ezért ebből indultam ki a tuningnál.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#14767) HSM válasza katt777 (#14766) üzenetére


HSM
félisten

Na, ez így már jól hangzik. :K Valszeg sokat segít a gyári hűtő a CPU-foglalat hűvösen tartásában. (Mondjuk fordítva is igaz tud ez lenni, ha a forró levegőt fújja rá... :D )

Érdekes egy lap az az Asrock... Mondjuk én tuti kikészülnék, ha fogalmam se lenne róla, mi milyen feszeken megy valójában... :DDD

Ha már témánál vagyunk, én épp a napokban fogok be szerezni egy Scythe infrás hőmérőt... :C Nem olcsó játék, de nagyon kíváncsi vagyok... És akkor nem kel majd tapicskolni az alkatrészeket... :D

(#14768) gV válasza Vasinger! (#14761) üzenetére


gV
őstag

l2/l3 cache (a memoria vezérlővel kiegészülve) tömöritésnél sokkal jobb mint a C2 megoldása, másban nem ilyen látványos az előnye, hátrányról nem tudok
(ami fura 750 vs 9450 7zipben egál, van értelme a HTT-nek)

PH! teszt konvertálás/játék

boot idő javuláshoz meg a legjobb megoldás az ssd (4 magos) procin nem sok mulik

(#14769) D1Rect


D1Rect
félisten

Sziasztok!
i7-hez milyen alaplap az ajánlott/elmegy/inkább ne?

Nem pont ebbe a topiba passzol a legjobban a kérdés, de sztem itt esélyes a korrekt válasz.

(#14770) MPowerPH


MPowerPH
félisten

HT -t érdemes használni? Olyan 3.6GHz -re szeretném feltornászni a procit állandóra, de HT -vel aggaszt a magas maghő. Fogyi hogy alakul ilyenkor? :U

Don't Tread On Me

(#14771) HSM válasza MPowerPH (#14770) üzenetére


HSM
félisten

Az átlagos fogyi kisebb jóval HT-nélkül. Ha játszol, gyorsul HT nélkül jelenleg minden játék, viszont videókódolásnál, tömörítésnél, renderelésnél, meg ilyesmiknél (amik tudják rendesen használni a 8 szálat) jócskán esik a teljesítmény. Kb. ez a szitu.

(#14769) D1Rect: Igazából ebből hatalmas OFF-vita lesz attól tartok, igazából szerintem válassz olyat, aminek a PCI-e kiosztása megfelelő a terveidnek, szolgáltatásai felszereltsége megfelelő, és a gyártóját megfelelőnek találod. Nagy baj szerintem egyik lappal sincs. :D De sajnos teljesen objektív vélemény se nagyon. :D (Kevesünknek adatott meg több lapot alaposan kitesztelni.) Amit talán érdemes kiemelni, hogy néhány olcsóbb lap is igen szép eredményre képes. :K De majd írnak a fórumtársak is, remélem ésszel. ;]

[ Szerkesztve ]

(#14772) Vasinger! válasza gV (#14768) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Hm...Érdekes a teszt, elég sok helyen jobb az i7. Megy a vacillálás...Érdemes már e venni i7 procit számomra, ez a kérdés, de egyszerűen nehéz szülés. Nagyon idegen ez az egész nekem. 1 éve ez úgy nézett ki, mint most nekem egy 5870x2 :DDD

(#14773) MPowerPH válasza HSM (#14771) üzenetére


MPowerPH
félisten

Értem. Több profilt csinálnék, mindig az aktuális dologra lőném be a gépet. Akkor azt lelövöm most. :)
Akkor egyenlőre szépen kiismerem a kicsikét, még fura nekem a P45 után. :)

Don't Tread On Me

(#14774) front3r


front3r
őstag

Úgy néz ki nekem is meglesz a Core i7 konfigom a jövő héten. Remélem érzek majd gyorsulást a rendszeren az AMD Athlon X2 5200+ után. :)
Alaplapként az Asrock X58 Extreme-t választottam Katt777 kolléga nagyon pozitív tesztje után, meg persze olcsó is. ASUS-t akartam venni, mondjuk vagy egy P6TD-t, vagy WS Professional-t, de annyival nem jobbak mint ez az alaplap... úgy néz ki.
Corsair XMS3 6GB 1600Mhz-es memória lesz a tri-channelben.
Hűtő egyelőre marad a gyári, jövő hónapban lesz egy Z600-as vétel, meg talán egy CM ház a mostani Codegen helyett. Jelenleg Coolink 550W-os tápom van ami elvileg kiszolgál még hosszú távon, több VGA-ban amúgy sem gondolkodom, felesleges pénz kidobás.
Főleg hogy már alig játszom.

Amúgy a 920-as procit elég olcsón sikerült megvennem, mindössze 52k volt bruttóban, itt a HardverAprón, ezért IS szeretem ezt az oldalt. :)

Szóval fura lesz egy AMD-s rendszer után Intel-re váltani, de a sok teszt, illetve ez az olcsó akciós ár után nem bántam meg szerintem, hogy ezt vettem.
Ha esetleg lenne valami tanácsotok, vagy véleményetek, azt szívesen várom!

Szeretném én is elérni a stabil 4Ghz-es álomhatárt... bár nemtom mennyire stabil ez a húzott frekvencia, mik a tapasztalataitok ebben?

[ Szerkesztve ]

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#14775) gV válasza Vasinger! (#14772) üzenetére


gV
őstag

mire használnád? kérdezted a konvertálást ha sokszor konvertálsz akkor i7 a nyerő én pl hétvégén ülök neki 1 19 órásnak (előzetesként csak pár framet csináltam h megtudjam mennyi idő lenne, illetve megnéztem h mekkora a proci kihasználtság: 80% volt) alapórajelen, belegondolni is rossz h régen ez még lehetett volna 2 nap C2D-val
vagy egy másik példa multkor nem 1080p-s videot konvertáltam hanem sima pal felbontásut 5 óra volt 40-50% proci terheléssel, tehát volt még 4 szálam azon játszottam zenét hallgattam stb

(#14776) HSM válasza MPowerPH (#14773) üzenetére


HSM
félisten

Hamar meg fogod szokni... :D

(#14774) front3r: 4Ghz-hez kell azért némi tapasztalat szerintem, olyan 3600-3700 viszont easy... A tuningos cikkeket javaslom, első hsz. :K
Esetleg a tápnak kérdezz utána tápos topikban, nem tudom mennyire megbízhatóak ezek a coolinkek.... A régiek nem voltak problémamentesek....
Amúgy asszem lesz hatás egy 5200+-os AMD után... :C

(#14777) BMW001:A Q9550-et hány GB rammal használtad? Milyen oprendszerrel?

[ Szerkesztve ]

(#14777) MPowerPH válasza front3r (#14774) üzenetére


MPowerPH
félisten

Hát, nem kis gyorsulást fogsz érezni. :DDD Én a Q9550 -em után óriási gyorsulást tapasztaltam. :)

HSM:
Merem remélni. ;] 2bg ram, és XP 32bit. De volt fent win7 akkor is próbára.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#14778) HSM válasza MPowerPH (#14777) üzenetére


HSM
félisten

Akkor a gyorsulás jelentős része a több ramnak köszönhető. :K Én egy Q6600-ast váltottam le, 6GB rammal, és nem estem le a székről a plusszsebességtől. Persze, az igazán CPU-gyilkos progiknál igencsak gyorsult (+50% is akár), de olyat azért jelenleg viszonylag ritkán használok....

[ Szerkesztve ]

(#14779) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Egy erősebb tuninghoz mekkora tápot érdemes beszerezni? Félek, a mostani CM iGreen 500W egy gyenge pont lehet. :U Nem vagyok benne biztos, hogy bírja 12v -n a strapát.

Don't Tread On Me

(#14780) HSM válasza MPowerPH (#14779) üzenetére


HSM
félisten

Én ilyesmiket mértem anno 4Ghz-en: [link]

(#14781) MPowerPH válasza HSM (#14780) üzenetére


MPowerPH
félisten

Az szép. :DDD Nah, hát az én tápom kemény 360W -t tud 12v -n leadni. Szóval határon lehetek, bár érzem, mert nyöszörög a tápventi. Asszem a tuning csak akkor fog igazán beindulni, ha beszereztem egy izmosabb tápot. :)

Don't Tread On Me

(#14782) ATtIs_80


ATtIs_80
tag

Sziasztok!

Friss Asus R2 Extreme tulaj vagyok ezért még ismerkedek a lappal és a számomra rendkívül részletes Biosával is (eddig Giga lapom volt, az kicsit egyszerűbbnek tűnt!). Van néhány dolog, ami számomra még nem tiszta, ezért szeretném kérni a segítségeteket. Első nekifutásra a lapnál a feszültségbeállításokban adódtak problémáim. Azt szeretném elérni, hogy ne ingadozzon a feszültség annyira, amennyire most teszi. Mindezt teszi úgy, hogy kikapcsolatm a Biosban a C1E-t, a CPU TM-et és C-STATE-t és bekapcsolt LLC mellett pl. a Bios-ban beállított 1,15V proci feszültségre Prime alatt 1,17-1,18V terhelést jelzett az everest és az LCD poster is. Természetesen alacsonyabb és magasabb feszeknél is ugyanez (kb. +0,01 - 0,02V) volt a helyzet, lefelé nem igazán ingadozott. Mit kellene még beállítanom a Biosban ahhoz, hogy ne legyen ilyen probléma?
Ha esetleg van néhány hasznos tippetek, praktikátok a stabil tuninghoz, azt is szivesen fogadom! A kérdést az alaplap topikjában is feltettem, de gondoltam itt is próbálkozok.
Előre is köszönöm!

(#14783) katt777 válasza HSM (#14767) üzenetére


katt777
félisten

Inkább a kisebb feszeken stabil beállításokat választom, mert ha azt nézem, hol pirosodik be a bios, akár szénné is égethetném a cuccomat. Lehet, hogy nem, de tutira nem fogom letesztelni. Más lapnál se nagyon tudni többet hőmérő nélkül, és ez alig több, mint feleannyi volt, mint a P6T Dlx v2.

front3r: A Corsair-rel lehet, jobban jársz, mint én az OCZ-kkel, mert azok nagyon kihegyezettek, de nem nehéz a 4GHz-et belőni. Elsőre majd a 191X21 beállítást javaslom, ami a táblázatomban van, a 20(21)x200-nál több fesz. is kellhet, amit én 212+ alatt, most meg gyári hűtővel nem tudok megnézni. De ha kikísérletezed, akkor előre is kösz. Ha a gyári fesz alatt akarsz maradni, akkor 3.5GHz körül tudsz elérni, alap órajelet (2.8GHz) meg megkapod stabilan bőven 1V alatt. Remélem, te is elégedett leszel vele, mint mindazok, akik ilyet vettek, akár a bemutatóm előtt, akár utána.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#14784) Erdei88


Erdei88
veterán

Végre elmondhatom, hogy csatlakoztam a topikhoz. Tuningot, még nem tudok mutatni mert nem a végleges 920am van, de azért ezzel is megpróbálkozok.
Egyenlőre még ismerkedek a biosszal, mert nagyon szokatlan a P45 után :)

(#14785) Qru válasza ImI87 (#14757) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Azért, mert másik OCZ kit sem ment a lapomban. Viszont most nem igazán szeretném két hétre nélkülözni a gépem. Szóval megnézem egy Asus lapban, ha ott sem megy akkor vissza küldöm garibe majd vmikor, addig megy 1066-on 1,5V-al CL7 1T-ben.

#nincsbennetarcsi

(#14786) katt777 válasza Qru (#14785) üzenetére


katt777
félisten

Hát, remélem, Karácsonyig (még idén) megoldódik ez a RAM-mizéria.

Hanem ez az ASRock instantboot eszméletlen fasza (jó, hogy eddig meg sem néztem :W ), 2mp alatt áll a rendszer kikapcsolt gépből, csak áramtalanítani nem szabad. :C Le is sz.rom, hogy nincs S3 en. tak. mód. :DDD

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#14787) Qru válasza katt777 (#14786) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Én is. Nagyon rákattantam a DAO-ra, azt nyomom mikor csak van időm, ezért nem akarom most gariztatni még.

Jó lehet ez a qiuck boot, kár hogy a GB nem tud ilyet. :(

#nincsbennetarcsi

(#14788) radi8tor válasza katt777 (#14786) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem ezt hívják Standby üzemmódnak? Ezt elvileg minden gép-windows tudja. Rajta hagyja a feszültséget a RAM-okon, minden mást lekapcsol.

⭐ Stella

(#14789) katt777 válasza radi8tor (#14788) üzenetére


katt777
félisten

Nem, ASUS-omon volt ilyen, illetve ezen is van Standby, de csak S1 módban (nem tudom, kifelejtették-e a biosból, de nem találom ott az állítási lehetőséget, talán majd később). Az tény, hogy hasonló, de van "regular" módja is, illetve ez tényleg lekapcsolja a gépet, nem villog a power jelző led (így nem zavaró éjjel).

Azt mindjárt megnézem, hogy akkor mit lép, ha aktiválom a W7 partíciót, hogy átmenjek oda.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#14790) Erdei88


Erdei88
veterán

Első neki futásra ez sikerült.

(#14791) Vasinger! válasza gV (#14775) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Hát, konvertálni sosem szoktam, de játszani és irodai munkákat annál többet.
Office, C#, Firefox és különböző média lejátszó programok amik nálam mennének.
Renderelni, nem szoktam. :))

(#14792) radi8tor válasza Erdei88 (#14790) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Vízzel hűtöd vagy mivel?

⭐ Stella

(#14793) syC válasza radi8tor (#14792) üzenetére


syC
addikt

Vízzel bizony :K

Erdei: nekem azt mondtad, hogy a procid 1.21-el viszi a 4GHzet, akkor ez most mi? :U

(#14794) Erdei88 válasza syC (#14793) üzenetére


Erdei88
veterán

Vízzel bizony :K
Amire Te gondolsz az még nem érkezett meg. Ez egy átmeneti proci. Mert arra még várni kell egy keveset, amúgy 1,16 körül megy a másik 4GHzet :D

[ Szerkesztve ]

(#14795) syC válasza Erdei88 (#14794) üzenetére


syC
addikt

Na, az már döfi ;) Aztán lassan meg kell becsülni a jó 920-asokat...

(#14796) Zájec válasza gYaLo (#14751) üzenetére


Zájec
veterán

(#14751) gYaLo :: megnézném 0.85v.al mit megy , ha már igy emlitettem :) de nem fog menni mivel nemtudok Vcore-ban a VID alá menni.. ezzel a lappal, és a Biostar-al sem ,mivel a Foxconn is meg a Biostar is olyan hogy a hozzáadandó Vcore-t állitod ,a mit a VID-hez ad hozzá...

a VID ugye szorzónként csökken kb.0.05v-t ha fentröl indulsz (*21) , de kisebb szorzóknál már kevesebb is lehet ez a lépcsöérték... ..

megnéztem *12 , a legkisebb szorzón ,, azon 0.94v jön ki.. ....

(#14752) Lauda :: 1.37v körül kapott... amúgy miért nem :) ?

(#14765) HSM :: szerintem is,, ez csak a lap környezetét méri,, ennél az NB , a fetek melegebbek is lehetnek jóval ... pláne az NB...
szóval ezt a "system" hömérséklet mindig ilyen 35fok körül van mindenkinél.. (átlagban)

(#14797) katt777


katt777
félisten

ASRock kiadott egy OCDNA nevő kis programocskát, amellyel windows alól kimenthetjük v. betölthetjük mindhárom bios profilt, no és persze innentől lehet csereberélni is, ha valakinek hasonló hardvere, működő beállítása van.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#14798) kpal válasza Vasinger! (#14791) üzenetére


kpal
veterán

Office,Firefox,játék ezekhez bőven elég a 8400 felesleges az i7 szerintem.

(#14799) Cyberpunk válasza Vasinger! (#14791) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát szerintem is felesleges ezekhez az i7. Játékra meg bőven megteszi ma még egy két magos is. Persze ha kell a feeling ;]
Esetleg ha érdekel egy komplett i7-es rendszer (profilomban) akkor szólj mert eladóvá vált :))
Pont a kihasználatlanság miatt. És nagyon kell egy notira a pénz már ki is néztem egyet, csak hát a pénz hiány :W

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#14800) Erdei88


Erdei88
veterán

Zájec, Te nézted már az OCZ ramokat 1900on? Milyen időzítéssel mennek, illetve mekkora fesz kell neki?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.