Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1151) Oliverda válasza szilva01 (#1150) üzenetére


Oliverda
félisten

Oda marad a Celeron meg a Pentium Exxxx esetleg Core 2.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1152) Ottoka válasza Oliverda (#1151) üzenetére


Ottoka
őstag

De csak jövő év elejéig - közepéig, aztán majd jönnek az olcsóbb változatok, és megdől az utolsó képzelt mentsváratok, az ár/érték viszony. Ami eleve hülyeség védekezni/érvelni, mert az ár/érték személyre szabott, nem általánosítható.

Mezőhegyes

(#1153) X@b3e válasza szilva01 (#1150) üzenetére


X@b3e
addikt

Nem hinném, hogy a P55 lesz a legbutább chipset jövő ilyenkor Intelnél, viszont ez sem LGA1366, így nem lehet felső kategória sem

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#1154) P00By


P00By
nagyúr

Asus P6T Deluxe Kicsit drága :D

(#1155) wmarci válasza P00By (#1154) üzenetére


wmarci
senior tag

Várjunk csak, és ez még nem is a Rampage Extreme 2. Na annak milyen ára lesz. :Y

(#1156) X@b3e válasza wmarci (#1155) üzenetére


X@b3e
addikt

Igazán sok különbség nincs a két lap közt (mérőpontok, méret, R.O.G. matrica ;] ), de egy tizessel lehet, megdobja az árát. Bár én a mérőpontokat inkább erre tettem volna, gamerek nem mérnek, csak kockulnak :DDD

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#1157) gV válasza P00By (#1154) üzenetére


gV
őstag

összehasonlitva olyan termékel aminek az itthoni árát is tudjuk pl q9450, itthon 60e az ott 246 font (mnb 350ft-os fontjával)~86e ft jó lenne hasonló eltérések az X58, Ci7 kapcsolatban is

(#1158) whitehand válasza X@b3e (#1149) üzenetére


whitehand
senior tag

mainstrem minden szinten...

(#1159) Oliverda válasza Ottoka (#1152) üzenetére


Oliverda
félisten

2009Q3 lesz az.

Mi dől meg?

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1160) gV


gV
őstag

10 perces görög bemutató [link]

(#1161) gV


gV
őstag

Intel Windowsos tuningprogram Ci7-hez[link]

(#1162) Ottoka válasza Oliverda (#1159) üzenetére


Ottoka
őstag

Semmi, semmi. Deneb-et veszek letöltő gépnek, talán a flashfxp-t elviszi.... :DDD

Mezőhegyes

(#1163) Oliverda válasza Ottoka (#1162) üzenetére


Oliverda
félisten

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1164) Ottoka válasza Oliverda (#1163) üzenetére


Ottoka
őstag

:P

Mezőhegyes

(#1166) whitehand


whitehand
senior tag

(#1167) jenei92 válasza whitehand (#1166) üzenetére


jenei92
senior tag

vízhűtéses topikba már rég volt de azért ügyi vagy :P :DDD

(#1168) whitehand válasza jenei92 (#1167) üzenetére


whitehand
senior tag

ide is való nem? itt meg még nem volt...

[ Szerkesztve ]

(#1169) jugeen válasza jenei92 (#1167) üzenetére


jugeen
addikt

abszolút jól jön, hogy belinkelte. egyelőre a hűtési megoldások is igen kevés számban vannak jelent a Core i7 "történelmében" :)

(#1170) jenei92 válasza jugeen (#1169) üzenetére


jenei92
senior tag

Elnézést kérek! :R

(#1171) P00By


P00By
nagyúr

Akkor ez is jöhet ide :)

(#1172) jugeen válasza jenei92 (#1170) üzenetére


jugeen
addikt

ugyanmár :R

(#1174) gV válasza jugeen (#1173) üzenetére


gV
őstag

0:45-nél látszik hogy tényleg szinkronban megy a dramal egy másik fesz, a qpi-é, de csak ennek a lapak a biosánál láttam, hogy igy van a DX58SO-nak külön lehet állítani és szerintem igy van az új rog lapnál is mert annak a mem moduljain nincs ott az 1.65v-os figyelmeztetés

(#1175) Oliverda


Oliverda
félisten

Core i7 listed in Europe

284 dolcsi... ahha... :U

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1176) whitehand válasza Oliverda (#1175) üzenetére


whitehand
senior tag

annyi csak ezek elörendelt árak...nem lesz ennyi ebben biztos vagyok...

(#1177) Oliverda válasza whitehand (#1176) üzenetére


Oliverda
félisten

:)

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1178) P00By


P00By
nagyúr

(#1179) Ottoka válasza Oliverda (#1177) üzenetére


Ottoka
őstag

Tök jó árban lesznek. Ár/érték arányban sokkal jobbak mint az amd prockók. :K

Mezőhegyes

(#1180) whitehand válasza Ottoka (#1179) üzenetére


whitehand
senior tag

ezek nem a végleges árak ezek elörendelési árak néhány darabos tételre 1000 db esetén a legolcsobb 284 a legdrágább 999 dolcsi persze amig elérhető nem lesz 1000db persze hogy nem adják olcsoért hanem adják jó drágán ez mindig is igy volt és igy lesz.. az új amd is horror árban lesz amig egy-két darabos elörendelésben lesz csak elérhető

(#1181) Oliverda válasza Ottoka (#1179) üzenetére


Oliverda
félisten

Ahogy mondod. :DDD

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1182) #72042496 válasza whitehand (#1180) üzenetére


#72042496
törölt tag

Akár hogyan is, csak érkeznének már tömegével, s terjednének...
...ugyanis amíg ez nem történik meg, addig nem tudok jó áron E8600-at venni! ;] :B

(#1183) Oliverda válasza whitehand (#1180) üzenetére


Oliverda
félisten

Szerinted aki 1000 darabot vesz 284-ért az majd ennyiért is fogja tovább adni?

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1184) whitehand válasza Oliverda (#1183) üzenetére


whitehand
senior tag

amig újdonság addig nem de ha népszerü lesz valamiért vagy az amd csinál konkurenciát akkor olcsobb lesz

(#1185) Oliverda válasza whitehand (#1184) üzenetére


Oliverda
félisten

Népszerű lesz ha olcsóbb lesz. :D

Hát konkrétan az i7-re egy darabig nem lesz konkurens termék az AMD részéről az biztos.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1186) beteg


beteg
őstag

én meg azt hallottam, hogy lesz lap+proci bundli olcsóbban. és remélem tényleg

Csak futni kell!

(#1187) Bluegene válasza Oliverda (#1185) üzenetére


Bluegene
addikt

Hát konkrétan az i7-re egy darabig nem lesz konkurens termék az AMD részéről az biztos hát szerintem jó lesz az a deneb, olcsósága miatt

ha belegondolunk mindenki azt hitte h a GT200-ra az AMD-nek nem lesz érdemi válasza, lett

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#1188) beteg válasza Bluegene (#1187) üzenetére


beteg
őstag

nem lett, csak egy szánalmas, gyenge próbálkozás

Csak futni kell!

(#1189) Oliverda válasza beteg (#1188) üzenetére


Oliverda
félisten

Hát igen... nem zabál terawattokat meg túl olcsó is. :(

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1190) Hakuoro válasza beteg (#1188) üzenetére


Hakuoro
aktív tag

Te ezt komolyan gondoltad? :U

(#1191) E-Maxx válasza beteg (#1188) üzenetére


E-Maxx
tag

Teljes mértékben egyet értek veled.
A HD4850 hatalmas újításként jelent meg, és alig gyorsabb(kb 8%-al)mint egy 8800GTX, ami egy 2 éves kártya, és ráadásul jóval drágább, hangosabb, melegebb, és a driverei is sz@rok.
HD4870 annyiba kerül mint a GTX260, csak sokkal hangosabb, sokkal melegebb, és lassabb is.
Az HD4870X2 meg szintén szánalmas dolog, mert ha egy GTX 280GX2-t összedobna nV, akkor sokkal erősebb lenne, csak nV nem hajt arra, hogy jujj-jujj, enyém legyen a világ leggoyrsabb kártyája, mindenáron, és nem rak össze két 300W-ot evő karit, mint az ati.Jah bocs, ez csak 2x250W-ot eszik.
Amúgy kivételesen HD4870X2-m van, de nem sokáig....
Szóval egyetértek. :R

# # # Amíg a föld kerek, mindig lesznek dízelek, de mivel a föld ovális, jó lesz nekünk a benyás is!!!:)) # # #

(#1192) Raymond válasza E-Maxx (#1191) üzenetére


Raymond
félisten

1. Az NV vs. AMD vitat vigyetek mashova legyszi.
2. Olvass el par cikket akkor nem fogsz ilyen hulyesegeket irkalni.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#1193) Bluegene válasza E-Maxx (#1191) üzenetére


Bluegene
addikt

gyerekek ez nem így van, nem tudom hány évesek vagytok(valószínűleg nem sok), de előtte lapozd fel a pl.: 9800GT teszt eredményeit, és nézd meg az árlistákat ;)

[ Szerkesztve ]

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#1194) Ottoka válasza Bluegene (#1193) üzenetére


Ottoka
őstag

Tényleg off, de kiváncsi lettem. Hogy jön ide a 9800gt? Ha arra gondolsz hogy a 4850-nek az a párja, akkor sztem tévedsz. A 4850 annyiba kerül mint egy 9800gtx és minimálisan (ha) gyorsabb, és tényleg jóval melegebb, hangosabb, és tiszta bug az ati driver.

A 4870 brutto 70-75 között van, 280gtx-et lehet venni bruttó 100 körül. És éppen annyival gyorsabb is amennyivel többe kerül, és ráadásul nem is olyn hangos.

És hagyjatok a balfék ár/érték dumátokkal, mert az teljesen egyéni és nem általánosítható.
Nekem megéri 280gtx-et venni ha veszek, vagy core i7-et, mert nekem a plusz ár melletti többlet tudása nekem megéri. Lehet másnak nem, a harmadiknak meg igen, tehát ez tök egyéni dolog. Ha Te nem akarsz vagy nem tudsz 280gtx-et venni, ahhoz nekünk semmi közünk, de tök felesleges ezzel a hülyeséggel traktálni minket.

É felesleges 1 hónapos árlistákat vagy ilyen-olyan teszteket belinkelni, mert jó nagy a net találni mindenféle dolgokat, csak nem biztos kíváncsi vagyok rá.

[ Szerkesztve ]

Mezőhegyes

(#1195) Oliverda válasza Ottoka (#1194) üzenetére


Oliverda
félisten

Sapphire ATI RADEON HD4870 FULL 63-65K bruttó

Ár/értékben a legjobb.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1196) Bluegene válasza Ottoka (#1194) üzenetére


Bluegene
addikt

[link]

erre gondoltam, de tényleg ne legyen ati fikázós topic, azt hogy én hány buggal találkoztam, elárulhatom egyetlen eggyel: a Mass Effectben a távolban az egyik pálya egyik helyén nem megfelelően fodrozódott a víz, következő driverban már javítva volt, ennyi az nvidiában is van

továbbiakat privibe légyszi

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#1197) Andre1234 válasza Ottoka (#1194) üzenetére


Andre1234
aktív tag

Nekem megéri 280gtx-et venni ha veszek, vagy core i7-et, mert nekem a plusz ár melletti többlet tudása nekem megéri.

Nem megéri, hanem intel fan vagy.Maximalista, mint a heineken reklámban.Nincs ebben semmi szégyellni való.Én is fan vagyok.De ez már megint intel-amd párharc ami nagyon-nagyon off ezért is lépek a pofámra.

Ha x tart végtelenbe, akkor a prímek reciprok szorzatának negáltja 0-hoz tart...

(#1198) Ottoka válasza Oliverda (#1195) üzenetére


Ottoka
őstag

Az előbb írtam le az "ár/érték" véleményemet... soha nem lehet annyira olcsó hogy a gépbe rakjam, mert ennyi erővel egy taliga szart is beleönthetnék....

Blugene, olvass már bele a 4870/4870x2 topikba mit kínlódnak/kínlódtak az x2-vel..

"Azt a hotfix drivert tetted fel amit Abu a cikkében linkelt? most nem tudom a megnézni a verziószámot, de erről van szó: [link]
Utána meg feltettem a okt 15-ei magyar CCC-t mert nem volt, és ekkor szaródott el a powaplay. Mondjuk most meg az AGCT nem engedi húzni a karit, szóval mindig van valami..."

Hotfixek.... röhögnöm kell

Mezőhegyes

(#1199) Bluegene válasza Ottoka (#1198) üzenetére


Bluegene
addikt

ismerem ezt a szöveget, ez itt a core i7 topic, vegyél nvidiát, hidd azt hogy jobb és légy vele boldog, ennyi, ez itt fölösleges és értelmetlen

látszik hogy fogalmad sincs és nem is próbáltad, tök felesleges ez :(

[ Szerkesztve ]

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#1200) Oliverda válasza Ottoka (#1198) üzenetére


Oliverda
félisten

Az már korábban megtörtént.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.