Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9601) Steelmanus válasza drr (#9596) üzenetére


Steelmanus
addikt

Jo de a Helyesirast ellenorzest kikapcsoltad?

(#9602) nfsu17 válasza drr (#9592) üzenetére


nfsu17
veterán

Nekem is ugyan ezek a tünetek voltak, de én ott csesztem el, hogy a mozbackup-al hoztam vissza egy korábbi xp-s mentést win7 alá. Ez volt a hiba.
Ez szűz FF már jó volt. :R

(#9603) WonderCSabo válasza nfsu17 (#9602) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Kipróbáltam MozBackup nélkül, és nem oldotta meg a Youtube szaggatást.
Más problémám eddig se volt.

(#9604) Troy. válasza canniball (#9597) üzenetére


Troy.
addikt

Valóban. write only van.. :) köszi

.

(#9605) cellpeti válasza nfsu17 (#9599) üzenetére


cellpeti
veterán

:R

Tigris, tigris, csóvafény...

(#9606) BullZeye válasza BullZeye (#9587) üzenetére


BullZeye
veterán

megoldva

már csak a chatbox fókuszvesztést kéne megoldani mert qrwara zavaró tud lenni :D

(#9607) Travelos


Travelos
őstag

a mentett jelszavaim hirtelen eltűntek, van valahol biztonsági mentés a beállításokról a document and settings könyvtárban?

H97 / i5 / 16GB DDR3 / 3TB HDD / 120GB SSD / R9 280 / 24" IPS / 550W

(#9608) Gorneck válasza BullZeye (#9587) üzenetére


Gorneck
titán

Clean install?

Gorneck#1239

(#9609) WonderCSabo válasza Travelos (#9607) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Rendszer-visszaállítás?

(#9610) RexpecT


RexpecT
addikt

Csak nekem van problémám mostanában a DownTheamAll kiegészítővel?Mostanában hiába okézam le hogy töltse le sokszor nem válaszol... :(

(#9611) Bunker


Bunker
tag

Lenne egy kérdésem a hozzáértő(bb) kollégákhoz. Van egy problémám a tűzrókával, mégpedig az, hogy ha rákattintok egy képre ( vatera, weboldalokok elhelyezett nagyítható képek, stb...) akkor megnyitja azokat egy másik oldalon (ez eddig rendben is van), de amint megjeleníti a képet, leveszi a teljes böngészőt akkora méretre, amekkora a kép maga. Ez nagyobb képeknél még nem is annyira zavaró, mert max két oldalon meg fölül látszódik az asztal, de kisebb képeknél folyamatosan vissza kell tenni teljes képernyőre, mert a kép bezárása után is akkora marad az ablak. Ami viszont érdekes, az az hogy google kép-keresésnél nem csinálja ezt. Elég bosszantó számomra a dolog. Régebben nem csinált ilyen dolgokat, nem tudom most mi lelte. :(

A cenzúrában az a legrosszabb, hogy nem a █████████████████ !

(#9612) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv! A noscript mellett szükség van flashblock-ra? Nem értek hozzá, de olyan van, hogy valamit a noscript véletlenül megenged (nem hagytam neki, hogy engedje), amit csak a flashblock tud "megfogni"? Vírusirtóknál van olyan, hogy 1 vírust pl. a nod32 megtalálja és kiírtja, a másik nem. Egyik témát se vágom.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#9613) Brutforsz válasza Bunker (#9611) üzenetére


Brutforsz
aktív tag

A problémád várhatóan megoldódik, ha A Firefox beállításai > Tartalom > a JavaScript engedélyezése melletti Haladó párbeszédablakban a Létező ablakok áthelyezése vagy átméretezése engedélyt megvonod.

tknof1871: Alapvetően eltérő célja van a két kiegészítőnek, de a kérdésedre röviden válaszolva azt tudom mondani, hogy én még nem láttam olyan flash-tartalmat, amely meg tudott volna jelenni a szkriptek engedélyezése nélkül, vagyis a NoScript erősebb, nincsen szükség külön Flashblockra.

Te sejted, kik vagyunk, mi tudjuk, ki vagy.

(#9614) Bunker válasza Brutforsz (#9613) üzenetére


Bunker
tag

Nagyon köszönöm a segítségedet, valóban ez volt a megoldás! Így már nem méretezget semerre :)

A cenzúrában az a legrosszabb, hogy nem a █████████████████ !

(#9615) WonderCSabo válasza RexpecT (#9610) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Használj FlashGotot! Az tökéletesen műxik.

(#9616) drr válasza Csakénvagyok (#9593) üzenetére


drr
őstag

Na megvolt ez is, de ugyanaz a helyzet. Akad továbbra is. :W
Más böngészővel nincs gond, de nekem más nem kell! Egy épkézláb megoldás kellene végre, hogy ne kelljen 2-3 hetente ghostolnom a rendszert, mert már az agyamra megy! :O

[ Szerkesztve ]

(#9617) RexpecT válasza WonderCSabo (#9615) üzenetére


RexpecT
addikt

Eddig ezzel sem volt semmi bajom... :(

(#9618) WonderCSabo válasza RexpecT (#9617) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Akkor távolítsd el és rakd újra a kieget! Milyen FF verziót használsz?

(#9619) RexpecT válasza WonderCSabo (#9618) üzenetére


RexpecT
addikt

A legújabbat,de nem mindig csinálja egyébként.

(#9620) WonderCSabo válasza RexpecT (#9619) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Esetleg nem tudod miért csinálhatja pont akkor? Nem ütközik más kieggel?

(#9621) qdak


qdak
addikt

most rkatam ujra szinte az ff et
oylan problémám van:
alul ott a foxytunes meg a grease monkey joboldalt, baloldalt a kész felirat emg mai jelzi az aktiv link cimét ( ha nem érteni majd csinálok képet )

na idáig a foxytzunes be tudtam huzni ameddig akartam de most meg az also hej felét nem engedi használni :S kitolja a képernyőröl :S

na ink rakok képet:
1.
2.

igy talánérteni

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#9622) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Valaki meglátogatná az Origo oldalát ? Mostanság ha ott olvasok vmi hírt a gépem belassul, a procihasználat 100%. Ha bezárom az origo ablakát, akkor minden rendben. A legújab Firefoxom van. valaki tapasztalt már hasonlót?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#9623) qdak válasza KubanitoS (#9622) üzenetére


qdak
addikt

nálam teljesen rendben az origo oldala, viszontmég a 2,8GHz Intelen ha honfiztam akkor belassult nálam is a sok hulye reklam miat :S

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#9624) BigBlackDog


BigBlackDog
veterán

Üdv Mindenkinek!
Valaki nem tud esetleg valami kiegészítőt Firefoxhoz, ami az Active Desktopot tudná leváltani?
Internetes webkamerák képeit szeretném kitenni az asztalra, de az Exploreres Active Desktop nem jött be nekem.

Előre is köszi!

(#9625) WonderCSabo válasza BigBlackDog (#9624) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Mármint azt szeretnéd, hogy az Asztalon legyen a webkamera kép? Ilyen FF kieg. tuti nincs. Ha Win7-ed, vagy Vistád van, nézz körül hátha van ilyen gadget. Az Active Desktop mondjuk csak XPig van...

(#9626) BigBlackDog válasza WonderCSabo (#9625) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Igen, az asztalra szeretném kirakni a webcam képét. XP-t használok + Active desktopot próbálom működésre bírni.
FF kieg-en kívül sem tud senki semmi ilyen progit XP alá?

(#9627) WonderCSabo válasza BigBlackDog (#9626) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Google Desktopot nézd meg! Vagy a Yahoo Widgets-t!

[ Szerkesztve ]

(#9628) qdak válasza qdak (#9621) üzenetére


qdak
addikt

ezzel vmit?

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#9629) Angyalifény


Angyalifény
tag

hali

ott a képen miért van ott az a két felkiáltó jel az addblock-ba ?

mert kézzel adtam meg a kifejezést ?

köszi

[ Szerkesztve ]

Isten kíséri utadat.

(#9630) Angyalifény válasza Angyalifény (#9629) üzenetére


Angyalifény
tag

elmúlt a szerkesztési idő...

szóval még azt szeretném kérdezni van e olyan kieg. ami a kinagyított képet teljesen kirakja tehát hogy betöltsön minden pixelt.

köszi

Isten kíséri utadat.

(#9631) Brutforsz válasza Angyalifény (#9629) üzenetére


Brutforsz
aktív tag

A felkiáltójel azt jelzi, hogy az adott szűrő karakterlánc túl rövid (emlékeim szerint a határ 8 karakter) ahhoz, hogy az Adblock optimalizálni tudja a szűrést, sok ilyen kifejezés lassíthatja a böngészést. Kiskereskedelmi mennyiségű szabály esetén szerintem nem szükséges foglalkozni a dologgal.

A nagyítós kérdésedet nem értem.

Te sejted, kik vagyunk, mi tudjuk, ki vagy.

(#9632) Angyalifény válasza Brutforsz (#9631) üzenetére


Angyalifény
tag

kicsit bonyolult ez a válasz nekem. :DDD akkor mit írjak be hogy blokkolja a flas-eket?

a nagyítósnak az aí lényehe hogy azt szeretném hogy a felnagyított kép kitöltse a monitorom mint operába

tényleg az a baja hogy 8 karakter kell neki. kipróbáltam de hogy írjam be azt hogy flash. 8 karakterbe ?

bár végül is így is blokkolja.

[ Szerkesztve ]

Isten kíséri utadat.

(#9633) Brutforsz válasza Angyalifény (#9632) üzenetére


Brutforsz
aktív tag

A flash karakterláncot szűrőként megadva szerintem igen ritkán fogja blokkolni a flash-tartalmakat, tekintve, hogy az adott objektum url-je általában nem tartalmazza ezt a kifejezést. Ha Adblock segítségével kívánod blokkolni ezt a típust, akkor például a *.swf feltétel látszik célravezetőnek. Mint fentebb említettem, nem gond, hogy nem éri el a 8 karaktert, csak túl sok ilyen nem ajánlott.
Én egyébként a NoScript kiterjesztés használatával rendszabályozom ezen - általában csak zavaró - kreatúrákat (is).

A képnagyítós kérdésedre - Operában való járatlanságom okán - sajnos nem tudok érdemben reagálni.

[ Szerkesztve ]

Te sejted, kik vagyunk, mi tudjuk, ki vagy.

(#9634) Angyalifény válasza Brutforsz (#9633) üzenetére


Angyalifény
tag

köszi

a no script fenn van.

Isten kíséri utadat.

(#9635) Dr Smoke


Dr Smoke
aktív tag

Üdv! Egy kis segítségre volna szükségem. Mióta lefrissült a Firefoxom 3.5.6-ra azóta nem jegyzi meg az e-mail címeket, meg a felhasználóneveket. Például freemailnél állandóan újra be kell írnom az e-mail címem, ha be akarok lépni. Eddig csak ráklikkeltem a mezőre és kiválasztottam az e-mail címet, most meg újra és újra be kell írni mindent mindenhova és nem jegyzi meg. Egyszerűen a beállításokba nem találtam erre semmi megoldást.

(#9636) WonderCSabo válasza Dr Smoke (#9635) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Ez így van beállítva?

(#9637) Dr Smoke válasza WonderCSabo (#9636) üzenetére


Dr Smoke
aktív tag

Pontosan ugyanígy, nem nyúltam semmihez, ezért nem is értem.

(#9638) WonderCSabo válasza Dr Smoke (#9637) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Na és ha törlöd az összes jelszót?

(#9639) Dr Smoke válasza WonderCSabo (#9638) üzenetére


Dr Smoke
aktív tag

Ezaz, amit nem hiszek el! Most meg bennt van. Két napig nem volt rá képes, most meg ott van. :Y Erre nem tudok mit mondani. Lehet be kell lépni 10szer és csak utána jegyzi meg?

[ Szerkesztve ]

(#9640) scream


scream
veterán

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem volna,hogy a Kedvenceket hogy tudom elmenteni ? mert nem tudom hogy helyileg hova menti őket a mozilla és mivel egy oprendszer ujratelepités lesz és kellenének a könyvjelzők le akarom menteni őket (ha lehet akár egybe is) és ha kész a reinstall akkor betölteni.

egy olyat találtam,hogy .JSON -ba elmenti, de ezt hogy tudom visszatölteni ? :F

(#9641) Angyalifény válasza scream (#9640) üzenetére


Angyalifény
tag

Szia azt te választod ki. könyvjelzők/ k.jelzők kezelése / mentés.

visszarakni meg az importálásnál lehet amit fájl-t elmentett azt impoortálod és kész,

[ Szerkesztve ]

Isten kíséri utadat.

(#9642) atesz117 válasza scream (#9640) üzenetére


atesz117
aktív tag

Hi!
Könyvjelzők > Könyvjelzők kezelése > Importálás és mentés > Exportálás HTML-be, ezt már oda mented, ahova akarod. Visszaállítás ugyanitt 'Importálás HTML-ből'.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A34 5G

(#9643) scream válasza atesz117 (#9642) üzenetére


scream
veterán

köszi mindenkinek :R

(#9644) WonderCSabo válasza Dr Smoke (#9639) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Nem, itt vmi bug volt.

[ Szerkesztve ]

(#9645) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Hogyan tudom a könyvjelzőket úgy törölni, hogy ne egyesével kelljen?Pl.fájlból importáltam, de az összeset szeretném törölni.

(#9646) whitezo88


whitezo88
nagyúr

leszedtem egy kiegészítőt a fast broser searchöt, ami jobb fent folyon egy összesített keresőt hoz be google helyett (teljesen használhatatlan, google 100x jobb) és talán ettől, vagy nem, de új tabkor szintén előhöz egy keresőt ami így keres, ráadásul a promptot is oda ugrasztja a címsor helyett. leszedtem, de nem akar eltűnni, pedig a kiegészítők közt nincs ott. mi a teendő?

(#9647) Angyalifény


Angyalifény
tag

Biztonságos a FF jelszókezelője ?

Isten kíséri utadat.

(#9648) Winner_hun válasza GEPESZ66 (#9645) üzenetére


Winner_hun
félisten

bookmarks.html file-t töröld. Az első hozzászólásban ott vannak operációs rendszerre lebontva az elérési helyek.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#9649) Winner_hun válasza Angyalifény (#9647) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem, nem titkosítja a jelszavakat.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#9650) WonderCSabo válasza whitezo88 (#9646) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Rakd újra az FF-et.

Winner: Biztonságos az, csak mesterjelszót kell használni. ;)

Szerk.: Láttátok, hogy ebben a pillanatban az FF3.5 a legnépszerűbb böngészőverzió? Mondjuk ez nem sokáig marad így.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.