Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29351) DS39 válasza a1200 (#29347) üzenetére


DS39
nagyúr

nem találok szavakat.... ennyit baszakodni egy böngészővel....

sztem win7 64bit-re térj át.

(#29352) netpeti98 válasza Visormail (#29350) üzenetére


netpeti98
addikt

Megvan a probléma, a Tab Mix Plus addont alapból letiltotta hogy nem kompatibilis az új Firefox-al csak én a topikban olvasott megoldással megnyitottam az XPI fájlját és átírtam a maxversion értéket. Úgy látszik kényletel leszek várni a kiegészítő új változatára Januárig. :(

Üdv netpeti98

(#29353) csako válasza netpeti98 (#29352) üzenetére


csako
veterán

Működik a TMP

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#29354) netpeti98 válasza csako (#29353) üzenetére


netpeti98
addikt

Köszönöm! :R

Üdv netpeti98

(#29355) a1200


a1200
aktív tag

Visormail: A súgó/névjegyes frissítés 17.0-ra sikeres lett, működik is.
Érthetetlen, hogy miért a súgó/firefox névjegye menüben van a frissítés kézzel indíható keresése. Miért nem a beállítások frissítés menüben van? Naná hogy nem találtam meg.
Nem érted a problémámat, az nem oldja meg amit írsz.
Tegnap az 1.-nek létrehozott mozilla példányban kipróbáltam hogy töröltem, majd átmásoltam a 2 helyről a beállításokat, és minden úgy működött, mint a rendes telepítettnél, a lapokat is megjegyezte, és kinyitotta.

DS39: Nem kéne ilyeneket beírkálnod, inkább segíthetnél a problémáim megoldásában. Egyelőre a megírt rendszerben kell megoldani a dolgokat. A 29347-ben arról is írtam, hogy most még miért nincs értelme 64 bites alaplapra, winre, stb. átállni. Majd akkor állok át, ha minden fontosabb program támogatja, és a CPU magokat is használja majd, elosztva köztük a terhelést.

A többi problémámra is várom az ötleteket. Sokat dolgoztam a 29347 megírásán, addig nem nyugszom, amíg mindenre meg nincs a megoldás. Jó lenne még ma végezni.

[ Szerkesztve ]

(#29356) DS39 válasza a1200 (#29355) üzenetére


DS39
nagyúr

más böngészőben is így van a frissítés.

btw. miért nem maradsz az opera-nál, ha ott minden működik?

arra varhatsz 10 évet hogy 64bitet minden program kihasználja.

[ Szerkesztve ]

(#29357) a1200 válasza DS39 (#29356) üzenetére


a1200
aktív tag

Kár hogy nem olvastad el az elejétől az összes üzimet (29249-en kezdődött), mert ha olvastad volna, nem írnál olyat, hogy Operánál minden működik.
Nem nagyon szeretnék itt már írkálni, mindent leírtam ami kellhet, várom a megoldási javaslatokat a 29347-re, az előzmények 29249-től.

(#29358) #54715584 válasza a1200 (#29357) üzenetére


#54715584
törölt tag

Bár nem nagyon lehet tartalmilag belekötni a hsz-eidbe, azért jó lenne, ha egy kicsit stílust váltanál és visszavennél az arcodból.
Ne várj el alanyi jogon segítséget és főleg ne szólíts fel senkit. Sok ember olvassa a topicot, aki tud segít. Lehet neked ma kellene, lehet csak holnap tud valaki segíteni.
Kicsit csúnyán fogalmazva: nem te szartad a spanyol viaszt, senkink nem vagy, ha segítséget akarsz, akkor változtass a hozzáállásodon és mutass egy kis tiszteletet a többi fórumtárs felé

[ Szerkesztve ]

(#29359) a1200 válasza #54715584 (#29358) üzenetére


a1200
aktív tag

Nem vitatkozni, veszekedni, stb. jöttem ide, hanem mert úgy láttam hogy itt naponta sokan írnak, sok embernek sokak segítettek nagyobb problémákban is, mint az enyémek, nem gondoltam hogy nem lesz megoldás.
Már több éve szívok az Operával, és a hozzá kapcsolódó gondokkal, nyilván hogy nem szeretnék napokat várni a megoldásokra.

Soha senkit sem utasítottam, sosem parancsolgattam, mindig csak kértem. Könyörögni senkinek sem fogok.
Itt van a többpéldányosítás is. Ha pár éve kérdezem meg ezt, és a többi dolgot is, akkor nincs a sok Opera szívás.
Ráadásul azt látom hogy többeknek megoldódtak a gondjai, de nekem még nem.

Minél később lesznek megoldások, annál több üzi lesz írva az idejövetelemtől számítva, annál nehezebb követni miket írtam itt, annál kevésbé fogtok visszaolvasni, ez nagyon nem jó. Az összes probléma megoldásáig összesen nem akartam annyit írni, mint amennyit mostanáig összesen írtam.

Tigercat sem válaszolt semmire a 29322-ben.
Egyszerűen nem szeretem ha nem válaszolnak a kérdéseimre, utálok feleslegesen írkálni.

[ Szerkesztve ]

(#29360) DS39 válasza a1200 (#29359) üzenetére


DS39
nagyúr

és mi van akkor ha vmire nincs megoldás? nem mi irtuk a Firefoxot.
ráadásul amiket te akarsz, annak egy része nem rendeltetés szerű használata egy böngészőnek.

(#29361) S-Attila válasza DS39 (#29360) üzenetére


S-Attila
aktív tag

Kezd romlani a helyesírásod, csak nem te is kezdesz ideges lenni? :O

(#29362) DS39 válasza S-Attila (#29361) üzenetére


DS39
nagyúr

mobilról írok, sorry. :)

(#29363) a1200 válasza DS39 (#29360) üzenetére


a1200
aktív tag

Mi nem rendeltetésszerű azokban, amiket itt írtam?
Az, hogy 5 példányban használhassam a fos opera helyett?
Vagy hogy 1 ablakban úgy tudjak 15-20 lapot kinyitni, hogy ne kelljen scrollozgatni fent?

Az indexen, sg-n, origon, hwsw-n is vannak mozilla témájú topikok, de ott ritkán írnak, vagy több hete volt az utolsó hsz. A prohardver e topikja volt az egyetlen értelmes találat.
Ha itt nem kapok olyan segítséget, amivel megoldhatom ezeket, akkor nincs hová mennem.
Értitek már?

Miért nincs magyar fórum direkt külön csak a firefox dolgairól 1 külön helyen, nem a prohardveren? Pl. a firefox.hu-n.
A sok kiegészítő használata, mit tud, egyéb beállítások, rejtett dolgok, funkciók, stb. dolgokról sincs értelmes magyar hely. Miért nincs?

Miért jó sok helyen szétaprózódva beszélgetni ugyanazokról a dolgokról?
Biztosan itt is sokan vannak, akik az említett fórumokra is írkálnak. Ennek mi az értelme?
Ezeket sosem értettem meg. Az a kevés hozzáértő is szétaprózódik 100 fórumba, ráadásul ilyen kis országban.

[ Szerkesztve ]

(#29364) #54715584 válasza a1200 (#29359) üzenetére


#54715584
törölt tag

Nem írkálsz feleslegesen, de legyél türelmes, nem biztos, hogy azonnal születik megoldás a problémára vagy a kérdésedre. Ráadásul nagyon összetett dologról van szó, lehet valaki most is éppen ezzel próbálkozik.
Azt azért tudnod kell, hogy amit te szeretnél, az nagyon extrém használat és itt közülünk szerintem senki nem használja ebben a formában a böngészőt, mint ahogy te szeretnéd.
Sok profi van itt, de nem mindenki képes napközben is ide látogatni. Sokan pedig nem olvasnak vissza. Aki pedig foglalkozik a problémáddal, az igen. Beírni újra dolgokat nem kell, elég linkelni a hsz-t.
Szóval ne add fel, de ne (mindig) számíts azonnali sikerre :)

Nálam Win7 alatt pl. simán nyitok annyi különböző FF-ot, amennyit akarok, de nemtudom, ez mennyire lenne használható nálad, főleg, hogy nem Win7-ed van. Én ha jobb gombbal kattintok a tálca ikonra, akkor eltudok indítani egy újabbat. Ez elvileg XP alatt is működik, de nem tudom az jó-e neked, mert tegnap olvastalak végig, azóta meg annyi minden történt?

[ Szerkesztve ]

(#29365) mrszitya válasza a1200 (#29324) üzenetére


mrszitya
senior tag

Incredibar törlése - angol, de végig képekkel illusztrálva:
http://deletemalware.blogspot.hu/2012/07/remove-mystart-by-incredibar-uninstall.html

(#29366) Steelmanus


Steelmanus
addikt

Sziasztok!

Van egy kiegeszito ami a megnyitott fuleket "osszenyomta" kicsire, es csak azt nyilt ki teljesen ami fole vittem az egeret. Igy egy 19"-os, 1440x900-az felbomtassal biro kijelzon, a Konyvjelzo eskoztaron akar 30-40 ful is elfert akar megnyitva is. Egyszer kiprobaltam, de elfelejtettem a nevet, es bar keresgettem de nem talaltam meg. Lehet hogy valaki hasznalja vagy eppen emlekszik a nevere, lehet hogy ez is jo megoldas lenne a1200 szamara.

(#29367) mrszitya válasza Steelmanus (#29366) üzenetére


mrszitya
senior tag

Tab Mix Plusban nincs ilyen opció?
Ebben elvileg lehet játszogatni a szélességgel, próba szerencse: Tab Utilities 16-ig működik csak, elvileg...

[ Szerkesztve ]

(#29368) netpeti98 válasza a1200 (#29363) üzenetére


netpeti98
addikt

Az, hogy 5 példányban használhassam a fos opera helyett?
Vagy hogy 1 ablakban úgy tudjak 15-20 lapot kinyitni, hogy ne kelljen scrollozgatni fent?

De pont erre való a lapcsoportok nevű funkció.

Üdv netpeti98

(#29369) a1200


a1200
aktív tag

Ezzel kezdtem: [link]

Itt Tigercat 2 üzije: [link] [link] Hogyan használod így a mozillát? Több ablakban? 1 ablakban hány lap van?

A maradék problémák: [link]

Megnéztem a lapcsoportokat a jobb szélső izére nyomva (a minden lap felsorolása ikon mellett jobbra), itt jól látni 18 lapot is, de amikor bármelyikre rányomok, és előtérbe kerül az a lap, mindig újra a lapcsoportok izére kell nyomni, hogy újra lássam egyszerre az összes lapot. Ez így nem jó.
Úgy kéne átalakítani a lapok füleinek kezelését, mint az operában van, scrollozás nélkül láthassam 20 lap fejlécét is.

Mi a helyzet a TAB Mix-szel? 16-ba beleférhetek éppen, 5×16=80 lap, lehet hogy ennyi is elég, vagy max. 1 operát meghagyok a maradékra.

Az incredibar törlését most csinálom.

(#29370) Steelmanus válasza mrszitya (#29367) üzenetére


Steelmanus
addikt

A Tab Mix Plus-t nem hasznalom igy nem tudom, es amit keresek az egyszerubb is volt mint a TMP.
Sot a Tab Utilities 1.2-nel is egszerubb volt, a fuleket egeszen annyira osszenyomta hogy szinte csak a fulon levo ikont lehetett latni, volt rola szo itt is a topikban, meg keresgelek.

(#29371) TigerCat válasza a1200 (#29359) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Bocs, hogy nem válaszoltam. Csak csekkoltam a teljesítményt, mivel az is a kérdéseid közt szerepelt. Gondoltam megmutatom, hogy felesleges egyszerre több Firefoxot elindítani, egyben is megoldható a dolog. Emlékeim szerint csak később jöttél a "nem akarok jobbra-balra szkrollozni" igénnyel.
Elnézésedet kérem, hogy nem olvastam végig tüzetesebben minden hozzászólásodat és nem válaszoltam meg a feltett kérdéseket. Tanultam a hibámból, legközelebb figyelmesebb leszek...

Egy észrevétel és egy javaslat:
Ahogy látom, félted a jól feltelepített és belakott rendszered, talán ez miatt nem akarsz kísérletezgetni. Ezt megértem, Én is hasonlóképpen gondolkodom, főleg céges környezetben, ahol nem mindegy, milyen állapotban vannak a gépek, hiszen pénzt kell termelniük.
Próbáld meg a rendszered szektoronkénti teljes lementését, amit néhány perc alatt simán vissza tudsz állítani. Ehhez ajánlott szoftver a Paragon Backup & Recovery Free. Nekem évek óta ez jött be legjobban. Letöltöd, készítesz egy boot CD-t, vagy USB kulcsot, bebútolsz róla és a rendszer partíciót lemented a másik partícióra, vagy külső vinyóra. Ezek után lehet garázdálkodni, minden vacakkal kísérletezgetni. Feltehetsz egy rakat kiegészítőt, programot, 30 Firefoxot, amit csak akarsz. Ha nem sikerül, vagy szétcseszed a rendszert, visszaállítod a mentésből és Voila!, minden olyan, mint amilyen volt. Ezzel kapcsolatban tudok segíteni, keress bátran.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#29372) a1200 válasza TigerCat (#29371) üzenetére


a1200
aktív tag

Mindenkinek köszi az eddigi segítségeket.
Akkor már csak az 1-es és az 5-ös probléma maradt a 29369-es 4. linkjén.
Az incredibart töröltem.

Tigercat: A teljes mozillás problémámat együtt nézd, ne ragadj ki részeket, mert így sosem lesz vége.
Nem kell dicsekedni a 8 GB-os 100e Ft-os gépeddel, mert nekem sokkal szerényebb van.
Önmagában nem oldja meg a problémámat, ha 8 GB-ot teszek a gépembe, és simán kinyitok 100 lapot 1 mozillában, leírtam miért.

[ Szerkesztve ]

(#29373) a1200


a1200
aktív tag

Ki tud erre valamilyen megoldást?

Úgy lehessen használni a mozillát, mint Operában, hogy 15-20 lapot is kinyithassak (az egyikben most 28 van, ami már túl sok), ne legyen semmilyen scrollozódás, csak nyomódjanak egyre összébb a lapok ikonjai vsz-es irányban, ahogy egyre többet nyitok ki.
Ha ez nem megy mozillával, akkor baj van.
A lapok csoportosítása nem jó.

[ Szerkesztve ]

(#29374) afgk2012


afgk2012
tag

Szóval megvan miért vannak bibik a Firefoxommal. Mert a Linux Mint egy sajátot rakott bele. Sajnos nem tudom lecserélni a rendes ubuntu verzióra. :(

(#29375) csako válasza a1200 (#29373) üzenetére


csako
veterán

Tab Mix Plus-sal beállíthatod minimumra (30-ra) a szélességet, nekem 1440*900-as felbontáson így 37 lap fér ki, scroll nélkül.
TMP-ből amúgy érdemes a dev verziót felrakni.
Szerk.: a képen a maximumot 250-en felejtettem, azt is 30-ra kell rakni, és az intelligens összenyomódásra még keresem a megoldást.

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#29376) mrszitya válasza a1200 (#29373) üzenetére


mrszitya
senior tag

Kipóbáltam, működik: https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/custom-tab-width/ Min. és max. szélességet lehet benne állítani, összenyomja a tabokat.

Ja, @csako megelőzött, de ez csak erre jó, más esetleg felesleges opció nincs is benne :)

[ Szerkesztve ]

(#29378) DS39 válasza a1200 (#29373) üzenetére


DS39
nagyúr

miért kell ennyi tab?
könyvjelző eszköztár mire van?
és igen baj van, fárasztó és türelmetlen vagy...

(#29379) mrszitya válasza DS39 (#29378) üzenetére


mrszitya
senior tag

:)

Hát igen, de reméljük ennyi segítség azért már elég lesz...

(#29380) csako válasza mrszitya (#29376) üzenetére


csako
veterán

Lehet jobb is lesz az neki, legalább biztos, hogy nem veszik el a beállítások között :D

Közben eszembe jutott, ha ez nem felelne meg neki, akkor a tab mixxel akár azt is beállíthatná, hogy többsoros legyen görgetés helyett.

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#29381) a1200


a1200
aktív tag

Ezek kipróbálása folyamatban van.
Ha már ennyire belelendültetek, még az utolsót is meg kéne oldani:

XP SP3-am van, a start menüre való rányomáskor 1-2 óránként, de 1.-re mindig megjelenik a minden program ikonnál 1 szöveg, hogy nincs elég hely a start menü összes elemének megjelenítéséhez, pedig a start menü ablakban a fele hely üres, a minden program részben is van még hely, 3+16 bejegyzés van. Innen töröltem már dolgokat, de akkor is ez van. Ötlet?

A +1 pedig az lenne, hogy tud-e valaki a gmailhoz olyan kiegészítést, ami HANGGAL, és képernyőn is jelzi, hogy ha valamelyik gmailomba levél érkezett?
2010-ben a googsystrayt használtam (sourceforge.net), de kb. fél év után a 8-10 verzió közül egyik sem akart működni, különféle hibákkal álltak le, vagy el sem indultak.
Hiába írtam a készítőknek, semmit sem tettek.
Lehet olyan, hogy a google nem fejlesztett ilyen kiegészítést? Elég érdekes.
Miért 1 külső X csoportnak kell ilyet fejleszteni, aminek semmi köze a google-hez? Elég instabil lehet, tele van a fórumuk hibabejelentésekkel.

[ Szerkesztve ]

(#29382) netpeti98 válasza a1200 (#29381) üzenetére


netpeti98
addikt

Pár hónapja nem láttam XP-t de szerintem nézd meg a Startmenü beállításainál hogy ki lehet-e kapcsolni a figyelmeztetést. Amúgy ez már nem Firefoxos hanem XP-s probléma és annak is van külön topikja.

Üdv netpeti98

(#29383) a1200 válasza netpeti98 (#29382) üzenetére


a1200
aktív tag

Nincs semmi ilyesmi startmenü beállítás, ha lenne, ott már régen kikapcsoltam volna.
A startmenüben lévő programok számát max. 30-ra lehet beállítani, ennyin van, de a felét sem éri el.
Nem tudok minden problémát más topikban megtárgyalni, agyvérzést kapnék, ha 5 topikot kellene figyelnem, ennyibe írnom.

[ Szerkesztve ]

(#29384) a1200


a1200
aktív tag

A Tab Mix Plus-t felraktam, úgy tűnik működik.
A rendes addons.mozilla.org-on is van ilyen program, de 0.4.0.3-as, és azt írja nem érhető el 17.0-hoz.
Akkor ezért kellett máshonnan telepítenem a 0.4.0.4.pre-t.
Itt több beállítás van, ez jobbnak tűnik.

A Custom Tab Width-et a mozilla2-n próbáltam ki, ez is működik.
Gondolom nem kéne mindkettőt ugyanabban a mozillában telepíteni, csak kinyírnák egymást.

[ Szerkesztve ]

(#29385) DS39 válasza a1200 (#29383) üzenetére


DS39
nagyúr

már pedig ez itt tényleg off.
a PH fórum erről szól, minden témának megvan a maga helye.
oldalt szépen látszik hogy ahova írtál jött-e válasz.

(#29386) a1200


a1200
aktív tag

Szerinted egész nap csak az a dolgom, hogy figyeljem a proh. topikokat, hogy válaszolt-e valaki?
Közben dolgozom is, mondhatni ez a melós gépem is. A legjobb itthonról dolgozni.
Reméltem hogy nem gondolja senki, hogy egész nap itthon netezgetek, stb., és így kell 80-100 lapnak nyitva lennie. Durva lenne.

A TMP jó lesz, 1152×864-en 1 ablakban 33 lapot lehet kinyitni scrollozás nélkül, utána itt is scrollozik, de 15-20 közé akarom belőni az összes mozilla lapszámot. Így kb. elég lesz 5 mozilla.

Tud-e valaki a gmailhoz olyan kiegészítést, ami HANGGAL, és képernyőn is jelzi, hogy ha valamelyik gmailomba levél érkezett?
2010-ben a googsystrayt használtam (sourceforge.net), de kb. fél év után a 8-10 verzió közül egyik sem akart működni, különféle hibákkal álltak le, vagy el sem indultak.
Hiába írtam a készítőknek, semmit sem tettek.
Lehet olyan, hogy a google nem fejlesztett ilyen kiegészítést? Elég érdekes.
Miért 1 külső X csoportnak kell ilyet fejleszteni, aminek semmi köze a google-hez? Elég instabil lehet, tele van a fórumuk hibabejelentésekkel.

(#29387) DS39 válasza a1200 (#29386) üzenetére


DS39
nagyúr

miért? most is azt teszed...

gmail checker

(#29388) #54715584 válasza a1200 (#29386) üzenetére


#54715584
törölt tag

"agyvérzést kapnék, ha 5 topikot kellene figyelnem, ennyibe írnom"
ez már csak azért is vicces, mert egyszerre 100 fül lesz nyitva a böngészőkben, amit gondolom figyelsz is majd...de 5 topic már zavart okoz

van a jobb oldalon egy olyan rész, hogy "Itt szóltam hozzá"... ott kijelzi a rendszer, ha van valahol hozzászólás

a hsz pedig, amire rányomtam tényleg OFF itt, azért vannak topicok, hogy a megfelelőbe írjál, ez a minimum, azért azt már tényleg ne várd el, hogy több különböző problémát egy helyen oldjunk meg, mert akkor az egész lapcsaládnak nem lenne értelme

(#29389) a1200


a1200
aktív tag

DS39: Böngészőfüggetlen gmail üzijelzőre gondoltam, a googsystray is ilyen volt (lehet ezért volt vele olyan sok gond), ezért nem is kerestem a mozilla és opera kiegészítők között, pedig most látom hogy mindkettőben van checker.

monstre: Látod, csak megoldottatok 5 problémát, amiből csak 2 tartozott ide, a mozilla klónozás+lapelrendezés, és a frissítésgond.
A gmail, az incredibar is kész lett.
Már csak a start menüs izé van hátra, ilyen piti izére biztosan nincs külön topik.

(#29390) #54715584 válasza a1200 (#29389) üzenetére


#54715584
törölt tag

Dehogynem, windows xp? Látod? Még meg is kerestem neked, mert nem vagyok bunkó, hanem segítőkész...

A többire no comment.

[ Szerkesztve ]

(#29391) Fandango


Fandango
veterán

En vagyok vak, vagy meg mindig nem tudjuk miert kell 100 lapnak nyitva lennie? :F

(#29392) #54715584 válasza Fandango (#29391) üzenetére


#54715584
törölt tag

Nem tudjuk, max sejthetjük, hogy munkához, de én még mindig nem értem... :DDD

(#29393) a1200


a1200
aktív tag

Nem akartam ilyen piti problémával pont 1 ilyen, 1000 témát is érintő topikba beírni, ki foglalkozna ilyennel?
De megpróbálom, hátha.

A 29386-ban megírtam. Nem vagyok átlagember.

(#29394) DS39 válasza a1200 (#29393) üzenetére


DS39
nagyúr

amilyen erőszakos vagy, biztos fognak :D

bérhirdető vagy?

(#29395) a1200 válasza DS39 (#29394) üzenetére


a1200
aktív tag

Valaki valamikor valahol mindig segít. Nem ismerem a lehetetlen szót, így-úgy mindig elérem amit akarok. Éppen ezért ritkán fórumozok, mert sokmindent máshogyan is meg lehet oldani.
Most is 1 nap alatt 5 dolgot oldottam meg ingyen csak kérdésekkel.

Csak ez jutott eszedbe? Ejnye. Nem nyert.

[ Szerkesztve ]

(#29396) #54715584 válasza a1200 (#29395) üzenetére


#54715584
törölt tag

Pontosan erre gondoltam, már az első beírásodnál tudtam, hogy te ilyen gerinctelen ember vagy.
Éppen ezek fényében gusztustalan, amit művelsz, mert még előnyöd, esetleg profitod is származik az ügyből
Másrészt pedig úgy tűnik szükséged van valamiért arra, hogy foglalkozzanak veled, ami nem feltétlen jelent jót
:)

De mivel ez nem a pszichológia szak, ismételném magam: TISZTELET

[ Szerkesztve ]

(#29397) a1200 válasza #54715584 (#29396) üzenetére


a1200
aktív tag

Nem ismersz, de máris ítélkezel, és rosszra gondolsz. Ezt nem kéne. Profitom nem lett ebből.
Sok olyan ember van, aki az életét nagyrészt mások kihasználására, segítőkészségére, jóhiszeműségére, stb. építi trükközgetve, csalva, hazudva, én nem ilyen vagyok.
Sokféleképpen meg lehet élni ebben a világban, de már csak 1 rövid ideig.

(#29398) #54715584 válasza a1200 (#29397) üzenetére


#54715584
törölt tag

Pedig pontosan ezt sugalltad, és most kicsit ellentmondásosnak tűnsz :)
Így van, ahogy írtad: nem ismerlek és máris ítélkezem. Én sem vagyok ilyen.
Már csak rövid ideig? Miért?
Többiektől pedig elnézést az OFF-ért.

(#29399) a1200 válasza #54715584 (#29398) üzenetére


a1200
aktív tag

Privit küldtem, hogy ne offoljuk szét még jobban a topikot.

[ Szerkesztve ]

(#29400) Faterkam


Faterkam
addikt

Én elég read only vagyok itt, de most csak kapkodom a fejem, egyesek mit engednek meg maguknak :U

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.