Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23551) WonderCSabo válasza Newyorker (#23550) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Biztos a pontos profil mappát találtad meg?

"A pontos profilunk ezen a mappán belül van a <profilmappa>\Firefox\Profiles\Firefox\<profilnév> mappában."

(#23552) Newyorker válasza WonderCSabo (#23551) üzenetére


Newyorker
addikt

applikation data\mozilla\firefox

ezen belül 2 file van
mozilla firefox
profiles

profilesen belül egy mappa
hzc7ap0y.default

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#23553) Newyorker


Newyorker
addikt

nah, úgy néz ki megvan, csak a rejtett, nem rejtett filék, stb stb, bezavart

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#23554) Newyorker


Newyorker
addikt

még1 kérdés, h ugyanígy át kéne menteni a mentett felhasznalóneveket és jelszavakat hozzá

erre van megoldás?

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#23555) WonderCSabo válasza Newyorker (#23554) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Sztem a legegyszerűbb, ha az egész mappát átmásolod. (akkor ezek is átkerülnek, meg minden)

(#23556) Newyorker válasza WonderCSabo (#23555) üzenetére


Newyorker
addikt

egész profiles mappát?

[ Szerkesztve ]

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#23557) WonderCSabo válasza Newyorker (#23556) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Nem, csak az xxx.default mappa kell.

[ Szerkesztve ]

(#23558) Newyorker válasza WonderCSabo (#23557) üzenetére


Newyorker
addikt

7o3silgt.default mappa

sajna, ha azt az egészet kicserélem, akkor nem indul a firefox :F más ötlet?

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#23559) Newyorker válasza Newyorker (#23558) üzenetére


Newyorker
addikt

megoldottam, köszhönöm

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#23560) 3.Aragorn válasza WonderCSabo (#23541) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Ó, hát ide jutottunk... :U

Nem minden vándorút céltalan...

(#23561) Czmorek


Czmorek
aktív tag

Helló!
Firefox 7.0.1-et használok.
Azt szeretném, hogy a címsort, ha legördítem ne csak 12 cím legyen, hanem több is.
Sőt nekem a régi klasszikus címsor jön be a legjobban, ahol csak a cím látszik, és rengeteget eltárol, és lehet görgetni ezen a fülön belül.

(#23562) 3.Aragorn válasza Czmorek (#23561) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Milyen címsorra gondolsz?

Nem minden vándorút céltalan...

(#23563) WonderCSabo válasza Czmorek (#23561) üzenetére


WonderCSabo
félisten

about:configban a browser.urlbar.maxRichResults értékét változtasd, majd indítsd újra az fxet Van oldbar kieg is, ha a régi kinézetet szereted.

(#23564) HarryPotter


HarryPotter
őstag

sziasztok! telepítettem a nosquint appot, amivel nagyítani/kicsinyíteni lehet a szöveget. Feltett - többek között - a toolbarra egy plusz és egy mínusz gombot, amelyekkel értelemszerűen nagyítani, kicsinyíteni lehetett manuálisan a szöveget. Nem tetszett az app működése, levettem, újraindítottam az ff-ot, de a plusz/mínusz gombok ott maradtak a toolbaron, és nem tudom, hogy lehet leszedni. Tehát a kérdéseim:
- ez a két gomb a nosquint maradéka, vagy az ff része?
- hogy lehet ezeket eltüntetni? (tudok velük élni, de mivel nem akarom használni, nem látom értelmét, hogy a toolbaron foglalja az "értékes" helyet.)

[ Szerkesztve ]

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#23565) netpeti98 válasza HarryPotter (#23564) üzenetére


netpeti98
addikt

Igen a Firefox része az a két gomb.
Eltüntetni úgy tudod hogy az eszköztár egy üres részén nyomsz egy jobb klikket, rákattintasz a testreszabás menüpontra és a megjelenő ablakba belehúzod a felesleges gombot.

Üdv netpeti98

[ Szerkesztve ]

(#23566) HarryPotter válasza netpeti98 (#23565) üzenetére


HarryPotter
őstag

:R
működik, köszönöm! Pedig a testreszabást próbálgattam, de hogy "drag&drop", na ez nem ugrott be...

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#23567) GoZoL


GoZoL
senior tag

Üdv!

FF youtubon teljes képernyős lejátszásnál a tálca látszódik. Próbáltam adobe flash player törlését, telepítését a FF teljes törlését és nem segített. IE-nél nincs probléma, a chromnál viszont jelentkezett a hiba!

(#23568) WonderCSabo válasza GoZoL (#23567) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Ez a Flash player hibája, nem a böngészőké. IEnél azért nem jelentkezik, mert ott egy másik fajta plugin van. Próbáld frissíteni vagy újrarakni a Flasht.

(#23569) GoZoL válasza WonderCSabo (#23568) üzenetére


GoZoL
senior tag

Gondoltam hogy a hiba ott lesz de mindent megpróbáltam. Töröltem, telepítettem, upgradeltem. Windows7 32 bites oprendszert használok. Ötlet?

(#23570) Steelmanus válasza GoZoL (#23569) üzenetére


Steelmanus
addikt

Milyen verzioszamu FireFox-ot hasznalsz, es milyen verzioszamu Flash lejatszot?
A legfrissebb stabil flash a Adobe.Flash.Player-11.1.102.55 es a hozzatartozo uninstall progi a uninstall_flash_player_32bit mert most mar van kulon 64 bites unistall progi is.
How to use FlashPaper2 with Windows 7 (32-bit only)

Vegre, a mai Nightly frissites utan a bongeszo kerete vekony lett, ill. vekony maradt.

(#23571) Czmorek válasza WonderCSabo (#23563) üzenetére


Czmorek
aktív tag

Köszi nagyon hasznos volt! ;)

(#23572) Krystal_s


Krystal_s
addikt

sziasztok, tudom kicsit off...
most vettem észre, hogy megváltozott a Google - Keresési Beállítások felülete...
Biztonságos keresésnél most egy csúszka lett ott és hiába állítom be, hogy legyen Kikapcsolva, nem jegyzi meg és visszaállítja Mérsékeltre...
sütik engedélyezve vannak. próbáltam gyorsítótár ürítést is stb. mégsem tudom kikapcsolni a szűrést :U
ez egy bug lehet ? a mai napig jól működött, az új felület óta nem jegyzi meg. beállítom, és mikor azonnal megnézem újra ismét Mérsékelten van. csakis a szűrés részt nem képes megjegyezni.

(#23573) Kunsztler válasza WonderCSabo (#23568) üzenetére


Kunsztler
senior tag

Szia!
Te csak az ajnász listát használod?
Nem ütköztél még vele semmi bajjal?
Külföldi oldalokon meg belföldi?

Előre is köszi a választ :)

Nexus 5

(#23574) Krystal_s válasza Krystal_s (#23572) üzenetére


Krystal_s
addikt

előző kérdésemre megkaptam a választ...google bug. miközben a beállításokban nem állítja át, keresésnél azt írja, hogy ki van kapcsolva. "imádom" az ilyen újításokat :\

(#23575) Steelmanus válasza Krystal_s (#23572) üzenetére


Steelmanus
addikt

Sziasztok!

Nem bug csak szerintem nem voltal eleg figyelmes. Ahhoz hogy a beallitasod rogzuljon, be kell lepned a Gmail fiokodba, es ezt fel is ajanlja.
Amikor beleptel akkor ott kell rogziteni a beallitast.
Zarolas munkakozben
Zarolva

Amugy belepekor ehhez mikoze? Meg jo hogy alul jo kisbetuvel engedelyezve van a kihagyas.

(#23541) WonderCSabo Mindennel jobban utalom a felugro ablakos reklamot, foleg ha az koveti a gorgetest, most ezt miert kellett? Meg a statikus reklammal ellenek de igy mar bosszanto, szerintem epp az ellenkezo hatast valtajak ki vele, tiltani fogjak nemcsak a felugrot hanem az egeszet, mert mergesito.

[ Szerkesztve ]

(#23576) WonderCSabo válasza Kunsztler (#23573) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Nem ütköztem.

Steelmanus: Elég régóta van ez a reklám a PH!n. Ne engem kérdezzetek, nem én raktam oda...

(#23577) Steelmanus válasza WonderCSabo (#23576) üzenetére


Steelmanus
addikt

Dehogy akarlak en bantani vagy mas modon zavarni a PH!n tortent valtozasok miatt, csak ilyen az ha vakai kiadja mas cegnek a reklamok kezeleset.
En ugy erzem ha hazonbelul megoldottak volna a dolgot, visszafogottabb lettek volna. Ez szigoruan sajat velemeny. En is ugy gondoltam hogy a nehez penzugyi helyzett miatt engedelyezek minden reklamot a PN!n, ki is kapcsoltam az ADBlock-ot, de ilyenkor amikor ilyet tapasztalok bennem is felmegy a pumpa, es visszakapcsolom a blokkolast mert tulzasnak tartom.
Visszaolvastam a hozzaszolasomat, elnezest kerek a helyesirasi hibakert :(((

(#23578) w.miki


w.miki
veterán

FireFox-nak van TURBO Opciója, mint az Operának?

Mobil netes gépről van szó, és a 2GB-os határ hamar letelik egy hónap alatt.
Ezért kipróbálnánk ezt a szerver oldali tömörítést, ami állítólag az Operában is van, csakhát már eléggé hozzászoktunk az FF-hez...
Van valami tippetek, hogyan lehetne még csökkenteni az adatmennyiséget?
(Mint pl. az AdBlock... amit használunk is...)

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#23579) tototos


tototos
őstag

Sziasztok.

Nem tudom hogy jó helyre írok-e. Ma miközben netezek riaszt a nod hogy törölt egy kártevőt. Megnézem és a az adblockplus mappában talál JS/Redirector.B vírus. Miközben netezek folyamatosan feljön az ablak és törli a pattern.ini-t. Szerintetek mi történt?

(#23580) Kunsztler válasza w.miki (#23578) üzenetére


Kunsztler
senior tag

Firefoxnak nincs turbó funkciója csak az Operának van :)

tototos töröld le a kiterjesztést Firefoxon belül indítsd újra a Firefoxot és töltsd le az Adblock Plus kiterjesztést :)

[ Szerkesztve ]

Nexus 5

(#23581) HZoli87 válasza tototos (#23579) üzenetére


HZoli87
veterán

Szia!

NOD32 védelmét kikapcsolod, a karanténból visszaállítod a fájlt (patterns.ini). Ide feltöltöd elemzésre, majd belinkeled az eredményt.

(#23582) tototos válasza HZoli87 (#23581) üzenetére


tototos
őstag

elemhide.css-t is törölte most:
Detection ratio: 0 / 43

patterns.ini-temp:
Detection ratio: 1 / 43
NOD32 JS/Redirector.B 20120116

(#23583) WonderCSabo válasza tototos (#23582) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Ez fals pozitívnak tűnik.

(#23584) tototos válasza WonderCSabo (#23583) üzenetére


tototos
őstag

Igen, de kb 10 másodpercenként feldobálja hogy vírus.

(#23585) HZoli87 válasza tototos (#23582) üzenetére


HZoli87
veterán

Akkor valószínű fals találat.

Jelezheted a hazai terméktámogatásnál (cím: support@sicontact.hu), vagy ez alapján el is küldheted (cím: samples@eset.com -> betömörítve-rar vagy zip + jelszóval ellátva, például infected).

(#23586) tototos válasza HZoli87 (#23585) üzenetére


tototos
őstag

Érdeks hogy csak akkor csinálja ha van be kapcsolva valamilen szűrő

(#23587) HZoli87 válasza tototos (#23586) üzenetére


HZoli87
veterán

Valamit elronthattak az utolsó adatbázis frissítésnél. Míg nem javítják, addig a kivételekhez hozzáadhatod a bizonyos fájlt. Beállítások között megtalálod ezt az opciót.

(#23588) HZoli87 válasza tototos (#23586) üzenetére


HZoli87
veterán

Javították a hibát, frissítsd az adatbázist erre (6800).

(#23589) Kunsztler válasza HZoli87 (#23588) üzenetére


Kunsztler
senior tag

Eset smart security meg a Malwarebytes a legjobb :)

Nexus 5

(#23590) WonderCSabo válasza Kunsztler (#23589) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Hogy jön ez most ide?

(#23591) Krystal_s válasza Steelmanus (#23575) üzenetére


Krystal_s
addikt

szia, beléptem és akkor sem jegyzi meg ! :)
a másik fórumban is írták #62 már, hogy ez bug, mert keresésnél mégis kiírja, hogy ki van kapcsolva a szűrő.
amúgy én nem a zárolásról beszéltem, hanem a kikapcsolásról. a zároláshoz és egyéb plusz funkciókhoz szükséges csak a belépés. a keresés szűréshez csak a sütiket kell engedélyezni...

kép méret miatt sry, de már nincs meg a kicsi címe...lusta voltam újra feltölteni.

[ Szerkesztve ]

(#23592) GoZoL válasza Steelmanus (#23570) üzenetére


GoZoL
senior tag

A legújabb FF-t használom. Megpróbáltam a te általad linkelt progival eltávolítani majd az általad javasolt verziót telepíteni de a hiba nem szűnt meg! :(

(#23593) Steelmanus válasza Krystal_s (#23591) üzenetére


Steelmanus
addikt

A beallitas utan el is mentetted? Tudod amikor kiirja hogy a beallitasokat a rendszerynk mentette.
Kep.
Beallitottam, elmentettem, ujrainditottam a gepet, igy maradt.

[ Szerkesztve ]

(#23594) Steelmanus válasza GoZoL (#23592) üzenetére


Steelmanus
addikt

Mivel a Chrome-al is elojon a hiba, szerintem a Chrome altal telepitett Flash osszeakad az Adobe felevel. Tiltani kellene a Chrome Flash-t

(#23595) Kunsztler válasza Steelmanus (#23594) üzenetére


Kunsztler
senior tag

Nincs semmi baj a Google Chrome Flashével nekem soha nem volt vele bajom pedig nyúzom :)

Nexus 5

(#23596) Krystal_s válasza Steelmanus (#23593) üzenetére


Krystal_s
addikt

igen elmentettem :K keresésnél ki is írja, hogy a Biztonságos Keresés Kikapcsolva. ennek ellenére a beállításokban a csúszka a Mérsékelten van.
most megnéztem úgy is, hogy Szigorúra állítom a csúszkán és azt megjegyzi a beállításokban is...
úgy néz ki csak a Kikapcsolás nem tetszik neki :U

(#23597) Kunsztler válasza Krystal_s (#23596) üzenetére


Kunsztler
senior tag

Egyem a kis szívedet :DD :DD :DD

Nexus 5

(#23598) Krystal_s válasza Kunsztler (#23597) üzenetére


Krystal_s
addikt

lááátod nem akarják nekem elhinni itt, hogy nem én vagyok a "hülye", hanem a google :)

(#23599) Kunsztler válasza Krystal_s (#23598) üzenetére


Kunsztler
senior tag

a Google hülye de az nagyon :) .Te egyáltalán nem vagy nem csak neked van ezzel baj hanem másnak is sajnos.
Megcsinálom neked személyesen és rendben lesz a Google kereső :DD :DD :DD

[ Szerkesztve ]

Nexus 5

(#23600) Steelmanus válasza Krystal_s (#23598) üzenetére


Steelmanus
addikt

Amikor mented akkor az alul oda van irva hogy a Sutik engedeltyezve legyenek, vagyis az egesz beallitast egy sutiben tarolja a gepeden. Ha a keresesnel a pl megadom hogy Helyem Záhony, pedig nem ott lakok akkor mindig azt fogja kiirni, mindaddig amig nem torlom a sutiket. Azt hittem hogy vilagos. Mit gondolsz majd a Google szerveren fogja tarolni?
Irtam hogy beallitottam ujrainditottam stb csak azt nem irtam hogy egy sutiben tarolodik. A tobbit allitsd be a bongeszoben.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.